راهنمای جامع خرید خودرو شاسی‌بلند 100 تا 350 میلیون تومانی

ضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــان

عصر خودرو - برای خرید در بازار خودروهای شاسی‌بلند 100 تا 350 میلیون تومانی می توانید از راهنمای جامع ذیل استفاده کنید.

Tuesday 27 June 2017 - 17:42:00

ضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــانضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــان

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، محصولات موجود در بازار خودروهای شاسی بلند 100 تا 350 میلیون تومانی به شرح زیر می باشند:

گروه قیمتی  100 تا 150 میلیون تومان (خودرو‌های صفر کیلومتر)

سانگ‌یانگ تیوولی
کراس‌اوور کوچک سانگ‌یانگ سال گذشته به بازار ایران معرفی شد و به لطف استقبال فوق‌العاده بازار، به‌تنهایی برند سانگ‌یانگ را در لیست موفق‌ترین برند‌های وارداتی بازار ایران قرار داد‌. تیوولی به لطف دارا بودن پیشرانه کم‌مصرف و کم‌استهلاک، ترمز‌های قوی و لیست کامل تجهیزات رفاهی و ایمنی، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده‌های شهری است اما در مقابل، نفوذ صدای پیشرانه آن به کابین کمی بیشتر از حد معمول بوده، فضای پای ردیف عقب برای سرنشینان قد بلند چندان ایده‌آل نبوده و اگر علاقه‌مند به رانندگی پرشتاب باشید، توان پیشرانه آن چندان راضی‌کننده نخواهد بود‌.
هم‌اکنون قیمت شرکتی تیوولی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده حدود 110 میلیون تومان بوده که در بازار آزاد تا 120 میلیون تومان نیز می‌رسد‌. 

رنو کپچر
کوچک‌ترین کراس‌اوور رنو که توسط ایران خودرو به بازار عرضه می‌شود، پیشرانه‌ای کم‌مصرف با عملکرد قابل قبول داشته ضمن آنکه ایمنی بسیار خوب و ظاهر جذابی دارد اما در مقابل، کیفیت اجزای داشبورد آن چندان بالا نبوده و گاهی کوبش سیستم تعلیق آن، برای سرنشینان دردسرساز می‌شود‌.
از نظر سطح تجهیزات رفاهی نیز می‌توان نمره قبولی به کپچر داد اما با در نظر گرفتن سلیقه خریداران ایرانی، جای تجهیزاتی همچون سانروف و تنظیم برقی صندلی‌ها در کابین احساس می‌شود‌.
هم اکنون رنو کپچر در بازار، با قیمت بین 110 تا 120 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود‌.

نیسان جوک (‌اسکای پک – پلاتینیوم‌)
کراس‌اوور جوان‌پسند نیسان، حتی در مدل پایه (‌اسکای پک‌) تجهیزات رفاهی و ایمنی راضی‌کننده‌ای داشته و با در نظر گرفتن ویژگی‌هایش و همچنین رقبای پیش رو، ارزش خرید بالایی دارد .
هم اکنون جوک در تیپ‌های اسکای پک و پلاتینیوم به ترتیب با قیمت 127 و 145 میلیون تومان، از سوی جهان نوین آریا به فروش می‌رسد‌. 

سوزوکی گرند ویتارا
کراس‌اوور کهنه‌کار ایران خودرو که هم اکنون حدود یک دهه از حضورش در بازار ایران می‌گذرد، مدتی است با چهره فیس‌لیفت شده و سطح آپشن‌های ارتقا یافته به بازار عرضه می‌شود، مهم‌ترین مزایای گرند ویتارا شامل مواردی همچون سیستم 4WD کارآمد برای آفرود‌های سبک، وضعیت قابل قبول خدمات پس از فروش و تأمین قطعات و بازار دست دوم مناسب بوده اما در مقابل، گیربکس 4 سرعته قدیمی آن عملا بخشی از توان موتور را هدر می‌دهد‌.
گرند ویتارا هم‌اکنون در مدل فول آپشن اتوماتیک، با قیمت حدود 140 میلیون تومان از سوی ایران خودرو به فروش می‌رسد‌.

گروه قیمتی  100 تا 150 میلیون تومان (خودرو‌های کارکرده)

هیوندای توسان نسل دوم
این نسل از هیوندای توسان که بیشتر در کشور ما با نام اروپایی خود یعنی ix35 شناخته می‌شود، پیشرانه‌ای نسبتا پرتوان و سطح کاملی از آپشن‌ها را به همراه داشته ضمن آنکه فضای کابین و ارگونومی آن در سطح خوبی است اما در مقابل، کیفیت اجزای داشبورد پایین‌تر از حد انتظار بوده و نحوه طراحی خودرو و موقعیت قرار‌گیری راننده به گونه‌ای است که در بعضی زوایا راننده دید کاملی به اطراف خودرو نخواهد داشت‌. توسان نسل دوم در مدل‌های بین 2011 تا 2015 در بازار کشور موجود است که برای خرید آن، بسته به سال ساخت، سطح آپشن، میزان سلامت و کارکرد، بایستی رقمی بین 120 تا 160 میلیون تومان پرداخت کنید‌.

کیا اسپورتیج نسل سوم
کیا اسپورتیج نسل سوم را می‌توان یکی از موفق‌ترین خودرو‌های وارداتی بازار کشور در سال‌های اخیر دانست‌. اسپورتیج از شتابگیری و هندلینگ مناسب در کنار سطح کامل تجهیزات رفاهی و ایمنی برخوردار بوده ضمن آنکه هنوز هم یکی از پرطرفدار‌ترین کراس‌اوور‌های دست‌دوم محسوب می‌شود اما در مقابل، کابین نسبتا خشکی داشته و دید عقب آن ضعیف است‌. نسل سوم اسپورتیج در مدل‌های بین 2012 تا 2016 در بازار موجود بوده و بسته به سال ساخت، سطح آپشن، میزان سلامت و کارکرد، بین 120 تا 175 میلیون تومان قیمت دارد‌.

هیوندای سانتافه فیس‌لیفت نسل دوم (‌3.5 لیتری‌)
نسل دوم هیوندای سانتافه نخستین بار در سال 2007 معرفی و تقریبا همزمان با بازار‌های جهانی، به کشور ما نیز عرضه شد‌. این نسل سانتافه از سال 2010 به بعد با پیشرانه 3.5 لیتری و گیربکس 6 سرعته اتوماتیک، به کشور وارد شد که باید گفت توانایی‌های حرکتی و شتابگیری آن در سطح بسیار خوبی قرار داشته ضمن آنکه فضای کابین و نرمی آن نیز قابل توجه است اما در مقابل، جلوبندی ضعیف و زود مستهلک‌شدن برخی اجزای کابین را می‌توان از مهم‌ترین معایب آن برشمرد‌. سانتافه 3.5 لیتری در مدل‌های 2010 تا 2012 در بازار موجود بوده و بسته به سال ساخت، میزان سلامت و کارکرد، بین 125 تا 155 میلیون تومان قیمت دارد‌.

تویوتا پرادو 4سیلندر نسل سوم‌(‌GX‌)
تویوتا پرادو نسل سوم (‌J120‌) که با دو نوع پیشرانه 4 و 6 سیلندر و دو تیپ بدنه 3 یا 5 درب به بازار ایران راه یافت، در زمان خود، یکی از محبوب‌ترین خودروهای وارداتی به کشور بود و هنوز هم نمونه‌های کارکرده آن طرفداران زیادی دارند‌. از نقاط قوت پرادو می‌توان به مواردی همچون کیفیت ساخت مناسب و دوام کلی قطعات، توانایی آفرود قابل توجه و قیمت مناسب قطعات یدکی اشاره کرد‌. در مقابل، در نمونه 4 سیلندر (‌GX‌)، توان پیشرانه چندان کافی به نظر نرسیده ضمن آنکه لیست تجهیزات استاندارد آن حتی با در نظر گرفتن رقبای هم سن و سال، چندان حرفی برای گفتن نخواهد داشت‌. پرادو J120 در مدل‌های 2005 تا 2009 در بازار موجود بوده و نمونه‌های 4 سیلندر (‌GX‌) آن با توجه به تیپ بدنه، سال ساخت، میزان سلامت و کارکرد و همچنین سطح آپشن‌ها، با قیمتی بین 120 تا 190 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند‌.

 

بازه 150 تا 200 میلیون تومان (خودرو‌های صفر کیلومتر)

هیوندای توسان TL
چند ماهی از عرضه نسل جدید هیوندای توسان به بازار کشور می‌گذرد و توسان در این مدت به خوبی توانسته است موفقیت نسل پیشین خود را تکرار کند‌. از عوامل این موفقیت می‌توان به چهره زیبا، تجهیزات کامل و خوشنامی هیوندای در ایران اشاره کرد اما در مقابل، پیشرانه این نسل از توسان نسبت به نسل قبل ضعیف‌تر شده است‌. هم‌اکنون توسان با قیمت حدود 195 میلیون تومان توسط آسان موتور به فروش می‌رسد‌.

کیا اسپورتیج QL
نسل جدید کراس‌اوور محبوب کیا که تا چندی دیگر به صورت رسمی وارد بازار ایران می‌شود، این بار از نظر فنی ارتقا یافته و با پیشرانه‌ای قوی‌تر از قبل وارد میدان خواهد شد‌. از نظر تجهیزات نیز مانند قبل، شاهد آخرین تکنولوژی روز‌ روی آن خواهیم بود اما بایستی پذیرفت که عادت‌کردن به چهره فعلی اسپورتیج، اندکی زمان‌بر بوده و بسیاری از افراد، کماکان طراحی نسل قبل را ترجیح می‌دهند‌. قیمت در نظر گرفته شده برای اسپورتیج از سوی اطلس خودرو، 199.2 میلیون تومان است‌.

نیسان جوک اسپرت
فرزند شرور خانواده جوک با دارا بودن پیشرانه 190 اسب بخاری، به خوبی پاسخگوی نیاز جوانان بوده و همانگونه که از نام آن بر‌می‌آید، به جرأت می‌توان آن را اسپرت‌ترین شاسی‌بلند این بازه قیمتی دانست‌. تجهیزات رفاهی و ایمنی جوک اسپرت نیز در بالاترین حد خود قرار داشته از این بابت گزینه خوبی برای استفاده‌های شهری محسوب می‌شود اما در مقابل، فضای سرنشینان عقب و صندوق بار، آنچنان بزرگ نبوده و کیفیت داشبورد در حد یک خودرو ژاپنی با این قیمت نیست‌. جوک اسپرت، 172 میلیون تومان قیمت دارد‌.

میتسوبیشی ASX
کراس‌اوور کوچک میتسوبیشی که در برخی بازار‌ها با نام اوتلندر اسپرت نیز شناخته می‌شود، کیفیت ساخت و دوام مناسبی داشته، عملکرد گیربکس، نرمی سواری و سطح تجهیزات آن نیز کاملا جلب‌توجه‌کننده هستند‌. اما در مقابل، توان پیشرانه و سطح تجهیزات آن به اندازه رقبای کره‌ای، دلفریب نیست‌. در مجموع، ASX با قیمت 179.5 میلیون تومانی خود، گزینه‌ای کاملا مناسب برای افرادی است که دنبال یک کراس‌اوور مدرن شهری برای استفاده طولانی‌مدت هستند‌.

 

بازه 150 تا 200 میلیون تومان (خودرو‌های کارکرده)

هیوندای IX55 (‌وراکروز‌)
کراس‌اوور بزرگ هیوندای که از محبوبیت بالایی در بازار ایران برخوردار است، پیشرانه‌ای قدرتمند، فضای بسیار جادار کابین، سواری نرم و تجهیزات رفاهی مناسبی را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد‌. اما در مقابل، مصرف سوخت و استهلاک آن نسبتا بالا بوده و کیفیت برخی اجزای داخلی آن مانند چرم صندلی‌ها و روکش فرمان، چنگی به دل نمی‌زند‌. IX55 در مدل‌های 2009 تا 2013 در بازار موجود بوده و قیمت آن با توجه به سال ساخت، میزان سلامت و کارکرد، از 160 میلیون تومان شروع شده و تا 250 میلیون تومان نیز می‌رسد‌.

کیا سورنتو 2013 (‌فیس‌لیفت نسل دوم‌)
نسل دوم کیا سورنتو، علی‌الخصوص در مدل‌های فیس‌لیفت شده 2013 آن، یک شاسی‌بلند کره‌ای کمیاب در بازار ایران محسوب شده و انتخابی مناسب برای افرادی است که تمایل به داشتن یک خودرو نسبتا خاص دارند؛ بدون آنکه زیاد درگیر دغدغه‌های نگهداری آن شوند‌. سورنتو 2013 از پیشرانه قدرتمند و سطح تجهیزات کامل رفاهی برخوردار بوده اما در مقابل، مصرف سوخت نسبتا بالایی داشته و سیستم تعلیق آن برای استفاده‌های معمول، اندکی خشک به نظر می‌رسد‌. سورنتو 2013‌، بسته به میزان سلامت و کارکرد، با ارقامی بین 190 تا 215 میلیون تومان، خرید و فروش می‌شود‌.

تویوتا پرادو 6 سیلندر نسل سوم (‌VX‌)
تویوتا پرادو 6 سیلندر، همانند نمونه 4 سیلندر، از کیفیت ساخت بالا، سواری نسبتا نرم و توانایی‌های آفرود قابل توجهی بهره‌مند است‌. با این تفاوت، که توان پیشرانه و سطح تجهیزات رفاهی آن بسیار بالاتر از نمونه 4‌سیلندر است‌.
بنابراین اگر به دنبال یک آفرودر نسبتا مدرن و مجهز هستید، پرادو VX گزینه بسیار مناسبی است‌. نسل سوم پرادو VX در مدل‌های 2006 تا 2009 در بازار موجود بوده و با توجه به سال ساخت، تیپ بدنه، میزان سلامت و کارکرد، بین 165 تا 270 میلیون تومان قیمت دارد‌.
لکسوس RX نسل دوم (‌2008‌)
دومین نسل از لکسوس RX که در واپسین سال تولید خود و با نمونه RX350 به بازار کشور ما راه یافت، پیشرانه‌ای توانمند و لیست خوبی از تجهیزات رفاهی را به همراه دارد‌. ضمن آنکه همانند هر لکسوس دیگری، سواری نرم و کیفیت ساخت فوق‌العاده ای را داراست اما در مقابل، گرد پیری را به وضوح می‌توان روی چهره آن مشاهده کرد‌. RX350 نسل دوم را بسته به میزان سلامت و کارکرد، می‌توانید با رقمی بین 160 تا 180 میلیون تومان خریداری کنید‌.

 

بازه 200 تا 250 میلیون تومان (خودرو‌های صفر‌کیلومتر)

هیوندای سانتافه
نسل جدید هیوندای سانتافه، چند سال است که عنوان پرفروش‌ترین خودرو وارداتی بازار ایران را یدک می‌کشد‌. سانتافه به لطف ظاهر زیبا و سطح کامل تجهیزات رفاهی و ایمنی، کاملا با سلیقه مشتریان ایرانی هماهنگ بوده و همین امر تضمین‌کننده موفقیت آن است‌. محبوبیت سانتافه باعث شده تا افراد بسیاری اقدام به واردات آن از مجراهای مختلف کنند که نتیجه آن به وجود آمدن تیپ‌های تجهیزاتی متعدد در بازار و بعضا نصب آپشن‌های تقلبی است‌.
بنابراین در خرید سانتافه از بازار آزاد، حتما با افراد مطلع مشورت کرده و تک تک آپشن‌های خودرو مورد نظر را تست کنید تا گرفتار افراد سودجو نشوید‌. قیمت در نظر گرفته شده از سوی آسان موتور برای سانتافه، 228.5 میلیون تومان است و در بازار آزاد نیز می‌توانید با توجه به سطح آپشن، سانتافه صفرکیلومتر را با بهایی بین 210 تا 250 میلیون تومان خریداری کنید‌.

کیا سورنتو
برادر ناتنی هیوندای سانتافه، یعنی کیا سورنتو، با یک‌سال تأخیر نسبت به سانتافه وارد بازار ما شد و اکنون از شاسی‌بلند‌های محبوب این رنج قیمتی محسوب می‌شود؛ سورنتو از نظر فنی و آپشن، کاملا با سانتافه برابری کرده و تنها طراحی این دو با یکدیگر متفاوت است‌. بنابراین اگر به دنبال یک شاسی‌بلند با ویژگی‌های سانتافه بوده و خواهان خاص‌تر‌بودن و تعداد کمتر آن در خیابان‌ها هستید، به خرید سورنتو فکر کنید‌.
در ضمن، می‌توانید با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنید زیرا سورنتو به نسبت سانتافه کمتر مورد دستکاری واردکنندگان متفرقه قرار گرفته و اکثر نمونه‌های موجود آن، آپشن‌های فابریک کارخانه دارند‌. قیمت در نظر گرفته شده برای کیا سورنتو از سوی اطلس خودرو برابر با 236.6 میلیون تومان است و در بازار آزاد نیز می‌توانید نمونه‌های صفرکیلومتر سورنتو را با بهایی بین 215 تا 245 میلیون تومان خریداری کنید‌.

میتسوبیشی اوتلندر
کراس‌اوور بزرگ میتسوبیشی، پرطرفدار‌ترین محصول این برند ژاپنی در ایران محسوب می‌شود که ابتدا در نمونه تیپ 3 وارد بازار ما شد اما مدتی بعد، شرکت آرین موتور نمونه تیپ 5 آن را نیز وارد بازار کرد تا بتواند وارد رقابتی تنگاتنگ‌ با رقبای کره‌ای خود شود‌. اوتلندر فضای کابین و صندوق بار بسیار بزرگی داشته و از سواری نرمی برخوردار است‌. پیشرانه و گیربکس آن نیز هماهنگی و عملکرد نسبتا مناسبی دارد، در مقابل، سطح تجهیزات رفاهی آن اندکی پایین‌تر از رقبای کره‌ای خود است که البته نباید قیمت ارزان‌تر اوتلندر نسبت به رقبای کره‌ای را نیز از نظر دور داشت‌. هم‌اکنون میتسوبیشی اوتلندر در دو نمونه تیپ 3 و تیپ 5‌، به ترتیب با قیمت 211.9 و 227.4 میلیون تومان توسط آرین موتور به فروش می‌رسد‌.

نیسان ایکس‌تریل
نیسان ایکس‌تریل که در بازار آمریکای شمالی با نام نیسان روگ شناخته می‌شود، در سال 2016 موفق شد تا نام خود را به عنوان پرفروش‌ترین شاسی‌بلند دنیا ثبت کند که افتخار بزرگی برای نیسان محسوب می‌شود‌. ایکس تریل از مزایایی همچون کیفیت ساخت مناسب، تجهیزات رفاهی نسبتا کامل و هندلینگ مناسب در کلاس خود، برخوردار بوده اما در مقابل، قیمت بالاتر نسبت به رقبا و شتاب اولیه کند را نیز می‌توان از نکات منفی این کراس‌اوور بزرگ ژاپنی به شمار آورد‌. قیمت در نظر گرفته شده برای مدل 2016 ایکس‌تریل از سوی جهان نوین آریا برابر با 248 میلیون تومان بوده اما در صورت خرید نقدی، می‌توان از تخفیف قابل توجه 8‌میلیون تومانی بهره‌مند شد‌.

رنو کولئوس
نسل جدید رنو کولئوس که به‌تازگی سری اول آن تحویل مشتریان شده، از پلت‌فرم یکسانی با نیسان ایکس‌تریل بهره برده و به‌گونه‌ای برادر ناتنی ایکس تریل محسوب می‌شود‌. مهم‌ترین مزیت کولئوس نسبت به رقبا، قیمت آن بوده که به میزان قابل توجهی پایین‌تر است در حالی که این قیمت ارزان‌تر چیزی از ویژگی‌های کولئوس کم نکرده است‌. هم‌اکنون نگین خودرو، کولئوس را با قیمت 218 میلیون تومان به فروش می‌رساند در حالی که قیمت معدود نمونه‌های تحویل داده شده آن در بازار آزاد تا مرز 240 میلیون تومان نیز می‌رسد‌.

بازه 200 تا 250 میلیون تومان (خودرو‌های کارکرده)

لکسوس RX350 نسل سوم
نسل سوم لکسوس RX350‌، در زمان عرضه خود، پرفروش‌ترین ساخته لکسوس در بازار ایران بود اما قانون منع واردات خودروهای با حجم موتور بیش از 2500 سی‌سی گریبانگیر آن شده و باعث خداحافظی اجباری آن از بازار ایران شد‌. RX350 نسل سوم تقریبا هرچه را از یک کراس‌اوور لوکس خانوادگی انتظار دارید، برایتان مهیا خواهد کرد‌. ازجمله پیشرانه قدرتمند، سطح کامل امکانات رفاهی و ایمنی، کیفیت و دوام مناسب، استهلاک نسبتا پایین و‌... البته سواری RX350 به اندازه برخی دیگر از هم‌خانواده‌هایش نرم نبوده و گاهی تکان‌هایی به کابین وارد می‌کند‌. نسل سوم RX350 در مدل‌های 2009 تا 2013 در بازار کشور موجود بوده که مدل‌های 2009 و 2010 آن را می‌توان با بهایی بین 210 تا 250 میلیون تومان خریداری کرد‌. مدل‌های بالاتر، قیمت بسیار بیشتری داشته و این قیمت برای مدل‌های 2013 فیس‌لیفت شده، حتی تا مرز 500 میلیون تومان نیز می‌رسد‌.

تویوتا پرادو نسل چهارم (‌نمونه TX 3 درب‌)
نسل چهارم تویوتا پرادو نیز همانند نسل سوم در نمونه‌های 3 درب و 5 درب و با پیشرانه‌های 4 و یا 6سیلندر، به بازار ایران عرضه شد‌. اما به دلیل قیمت بالا و چهره نه‌چندان عامه‌پسند، به اندازه نسل سوم محبوب واقع نشد‌. در این بین، ارزان‌ترین نمونه این نسل ‌در بازار کشور، نمونه 3 درب TX است که از پیشرانه 4 سیلندر و امکانات پایه، بهره می‌برد‌. پرادو TX نسل چهارم از قابلیت آفرود و کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار بوده اما امکانات رفاهی چندان کاملی ندارد‌. هر چند که سطح امکانات آن نسبت به نسل قبل، ارتقا یافته است‌. نسل چهارم تویوتا پرادو TX 3 درب، در مدل‌های 2011 تا 2013 در بازار موجود بوده و قیمت آن بسته به سال ساخت، میزان سلامت و کارکرد، بین 210 تا 280 میلیون تومان متغیر است‌.

مرسدس بنز ML350 نسل دوم (‌مدل 2006‌)
مرسدس بنز ML از کمیاب‌ترین مدل‌های این برند آلمانی در بازار کشور محسوب شده و در دو نسل دوم و سوم‌ ‌و در نمونه ML350 به تعداد محدودی به ایران وارد شده است‌. ML350 تقریبا هر آنچه از یک شاسی‌بلند لوکس توقع داشته باشید، برایتان مهیا کرده و در‌ عین داشتن پیشرانه نسبتا توانمند، سیستم تعلیق بسیار عالی و سواری نرم، تجهیزات نسبتا کامل و کیفیت فوق‌العاده را برای سرنشینان خود تدارک دیده است‌. اما نقطه ضعف اصلی ML در هزینه‌های نگهداری بالای آن نهفته است که البته با توجه به کمیاب‌بودن آن در بازار کشور، تهیه قطعات آن نیز دشوار بوده و مستلزم صرف وقت زیاد است‌. بنابراین اگر حوصله و هزینه کافی جهت نگهداری این شاسی‌بلند لوکس را دارید، می‌توانید یک نمونه تمیز مدل 2006 آن را با قیمتی بین 230 تا 250 میلیون تومان، خریداری کنید‌.

ب‌ام‌و X1 28i نسل اول
نسل نخست ب‌ام‌و X1 در سه نمونه 18i‌، 20i و 28i به کشور ما وارد شد که در این بین، نمونه 28i به صورت استاندارد مجهز به سیستم چهار چرخ متحرک X-drive ‌بوده و از پیشرانه یکسان با مدل‌های 328i و 528i بهره می‌برد‌. نقطه قوت اصلی X1 28i همین پیشرانه بسیار قبراق آن است که لذت رانندگی بسیار مناسبی را برای دوستداران شاسی‌بلند‌های اسپرت به ارمغان می‌آورد‌. اما در مقابل، استهلاک پیشرانه مذکور، بالا بوده و به طور کلی هزینه‌های نگهداری خودرو همانند تمامی ب‌ام‌و‌ها، زیاد است‌. ضمن اینکه از فضای نسبتا کوچک ردیف عقب X1 نیز نمی‌توان به‌سادگی گذشت‌.X1 28i نسل اول، در مدل‌های 2013 و 2014 در بازار کشور موجود بوده و بین 210 تا 230 میلیون تومان قیمت می‌خورد‌.

 

بازه 250 تا 350 میلیون تومان (خودرو‌های صفر‌کیلومتر)

تویوتا RAV4
نسل چهارم تویوتا RAV4 در سال 2013 معرفی شد و 4 سال بعد نیز نمونه فیس‌لیفت آن به بازار آمد‌. RAV4 در بازار ایران به فروش قابل توجهی دست یافته است که از عوامل این موفقیت می‌توان به کیفیت و دوام بسیار خوب، فضای بسیار جادار کابین و عملکرد فنی قابل توجه در کلاس خود اشاره کرد‌. اما در مقابل، نرمی سواری و سطح تجهیزات رفاهی از مواردی هستند که  RAV4 را از رقبای کره‌ای خود عقب می‌اندازد‌. هم‌اکنون ایرتویا RAV4 را با قیمت 258 میلیون تومان در سبد فروش خود دارد و در بازار آزاد نیز می‌توان RAV4 صفر کیلومتر را با قیمتی بین 235 تا 265 میلیون تومان خریداری کرد‌.

لکسوس NX ا (‌NX200t و NX300h‌)
لکسوس NX در مدت زمان حضور در بازار ایران، عنوان پرفروش‌ترین خودرو لوکس بازار را از آن خود کرده که مواردی همچون طراحی ظاهری بسیار زیبا، سطح کامل تجهیزات رفاهی و قیمت ارزان‌تر نسبت به رقبای آلمانی را می‌توان از عوامل موفقیت آن برشمرد‌. اما در مقابل، لذت رانندگی آن به پای رقبای آلمانی نرسیده و علی‌الخصوص در نمونه‌های F Sport‌، سواری چندان نرمی ندارد‌.  NX در دو نمونه بنزینی (‌NX200t‌) و هیبرید (‌NX300h‌)، در بازار ایران موجود است که ابتدا به دلیل عدم شناخت کافی نسبت به خودروهای هایبرید، بیشتر از نمونه بنزینی استقبال شد اما پس از مدتی ورق برگشت و نمونه‌های هایبرید نیز به لطف قیمت ارزان‌تر‌، به فروش قابل توجهی دست یافتند‌. هم‌اکنون ایرتویا، لکسوس NX را در تیپ‌های مختلف در سبد فروش خود دارد که بازه قیمتی NX200t بین 315 تا 398 میلیون تومان و NX300h بین 349 تا 359 میلیون تومان است‌. در بازار آزاد نیز می‌توان NX200t را با بهای بین 335 تا 395 میلیون تومان و NX300h را بین 270 تا 345 میلیون تومان، خریداری کرد‌.

بازه 250 تا 350 میلیون تومان (خودرو‌های کارکرده)

تویوتا پرادو نسل چهارم (‌VX-L 5‌درب‌)
نسل چهارم تویوتا پرادو در تیپ‌های مختلفی به بازار ایران عرضه شده است که در این بین، نمونه VX-L 5‌درب، کامل‌ترین تیپ آن محسوب می‌شود‌. پرادو VX-L در عین حال که یک آفرودر توانمند محسوب می‌شود، امکانات رفاهی کاملی نیز دارد و به خوبی قادر است نقش یک خودرو دو‌منظوره را برای مالک خود ایفا کند‌. اما بایستی پذیرفت که قیمت آن در بازار کشور، چندان منطقی نیست‌. پرادو VX-L نسل چهارم در مدل‌های 2010 تا 2013 در بازار کشور موجود بوده و قیمت آن از حدود 290 میلیون تومان شروع شده و تا 450 میلیون تومان نیز می‌رسد‌.

تویوتا FJ کروزر
شاسی‌بلند بیابانگرد تویوتا که بر اساس نمونه قدیمی FJ40 طراحی شده است، گزینه‌ای مناسب برای افرادی محسوب می‌شود که به دنبال یک شاسی‌بلند خاص و متفاوت برای استفاده‌های روزمره و آفرود هستند‌. اما اگر به دنبال تجهیزات رفاهی هستید،  یک خط قرمز دور FJ کروزر بکشید ‌ چرا‌که حتی برخی خودروهای وطنی نیز در این زمینه، بسیار دست و دل‌باز‌تر از FJ کروزر ظاهر می‌شوند! ‌ تویوتا FJ کروزر در مدل‌های 2011 تا 2013 در بازار کشور موجود بوده و بسته به سال ساخت، میزان سلامت و کارکرد، بین 230 تا 370 میلیون تومان قیمت می‌خورد‌.

پورشه کاین نسل اول
پورشه کاین، نخستین محصولی از این برند آلمانی بود که در موج جدید واردات خودرو، پایش به کشور ما باز شد و به خوبی جای خود را در بین SUV‌های لوکس بازار ایران پیدا کرد‌. نسل نخست کاین که تنها در نمونه پایه با پیشرانه V6 به بازار ایران راه پیدا کرد، همچون تمام هم‌خانواده‌هایش، لذت رانندگی زاید‌الوصفی را برای راننده خود به ارمغان می‌آورد‌. ضمن آنکه هنوز هم و با وجود کمی قدیمی‌شدن، تجهیزات رفاهی کامل و کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد‌. اما اگر کاین را خریداری کردید، به یاد داشته باشید که سوار بر یک پورشه هستید و یک پورشه حداقل در بازار ایران، همیشه دردسر‌های نگهداری خاص خود را داشته و علاوه بر صرف هزینه زیاد برای تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای، پیدا کردن قطعات یدکی آن نیز چندان ساده نیست‌. پورشه کاین نسل اول، در مدل‌های 2009 و 2010 در بازار کشور موجود بوده و قیمت آن بسته به سال ساخت، میزان سلامت و کارکرد، بین 290 تا 360 میلیون تومان متغیر است‌.

 

 

 

برچسب ها

میتسوبیشیتویوتالکسوسهیوندایکیا اسپورتیجشاسی بلندکراس اوورسانتافهرنو کپچربازار خودرو ایرانسانگ یانگتیوولیپرادوسورنتوتوساننیسان جوکسوزوکی گرند ویتارامیتسوبیشی ASX
مطالب مرتبط بیشتر
توندرا 2022؛ ژاپنی جان سخت که هرگز مغلوب نمی شود+ عکس گسترش خودروهای تمام برقی به قیمت 5.5 میلیون شغل یارکمکی آزادسازی واردات خودرو افت 5 تا 10 درصدی قیمت خودروهای خارجی در بازار موافقت مجلس با واردات مدیریت شده خودرو با رویکرد تقویت تولید انجام گرفت بازار خودرو قفل شد منتظر واردات خودروی خارجی باشیم یا نباشیم؟ احتمال ایجاد رانت با قانون آزادسازی مشروط واردات خودرو بدترین ماه بازار خودروی 1400 طرح واردات خودرو با بازار چه کرد؟ نمایش یک خودرو شاسی بلند لوکس در مجتمع ایران‌مال وزیر صمت مجری مصوبه واردات مشروط خودرو خارجی است برندگان و بازندگان مصوبه خودرویی مجلس شاسی بلندی شگفت انگیز از لکسوس با 301 اسب بخار قدرت مقایسه تویوتا کمری سولارا با لکسوس GS250 + مشخصات فنی باز شدن پای خارجی‌ها چه تاثیری در بازار خودرو داخل خواهد داشت؟ 50 هزار میلیارد تومان رانت در بازار خودرو، ماحصل تفاوت بین قیمت کارخانه و حاشیه بازار! دیگنیتی خودروی متمایز و خاص بازار ممنوعیت واردات بعد از 3 سال لغو می‌شود؟ سامورایی برگزیده 2022؛ بهانه ای برای ملاقات با سدان خاص ژاپنی+عکس بهترین خودروهای تولیدی ایران خودرو خشم تسلا، تویوتا و هوندا از لایحه جدید دموکرات ها در خصوص خودروهای برقی واردات خودرو آزاد نمی‌شود پیامدهای توقف پیش فروش در بازار خودرو بازار خودروهای خارجی در رکود کامل فرو رفت تشدید رکود در بازار خودرو با زمزمه آزادسازی واردات تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو به تعویق افتاد چه زمانی شاهد عرضه خودرو‌های با قیمت مناسب خواهیم بود؟ ساماندهی بازار خودرو ضرورت فعلی کشور است کرولا کراس 2022؛ محصول عجیب تویوتا وارد بازار جهانی می شود! +عکس ویژگی های تویوتا راو فور جدید سایه ورود کارکرده‌ها بر بازار خودرو فروش90 درصد خودروهای ثبت نامی در بازار ارزان‌ترین خودرو بازار را با چه قیمتی بخریم؟ اینفینیتی QX60؛ معیاری برای کیفیت در کلاس شاسی بلند+عکس نگهبانان دیوار خودرویی توجه به آیرودینامیک، به عمر خودروهای شاسی‌بلند پایان می‌دهد؟ صف عجیب و غریب لندکروز! بازار خودرو در آستانه یک تحول بزرگ است برنامه برقی هیوندای در اروپا طراحی آلمانی و تولید چینی در نمایشگاه خودروی مونیخ +عکس نیم رخ بازار خودرو در یک ماه گذشته قیمت خودروهای وارداتی شکسته می‌شود؟ مایباخ EQS؛ لوکس ترین شاسی بلند مرسدس بنز در نمایشگاه خودروی مونیخ +عکس بررسی نهایی طرح آزاد‌سازی واردات خودرو در صحن حرکت تویوتا به سمت خودروهای برقی پیش بینی هیوندای از کاربردهای هیدروژن تا 20 سال آینده سهم 53 درصدی ایران خودرو در بازار خودروهای سواری کام چینی سازان از واردات خودرو شیرین نمی‌شود سه میلیون خودرو برای کدام تقاضا؟ کاهش 5 تا 8 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار 2 راهکار مجلس برای واردات خودرو خرید خودرو شیوه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نیست فوررانر TRD مدل 2022؛ آفرودر 40 هزار دلاری تویوتا با پیشرانه تنفس طبیعی +عکس شرط ارزان شدن خودرو چیست؟ قیمت خودرو با بهانه‌های مختلف افزایش می‌یابد کاهش 4 تا 5 میلیون تومانی قیمت خودرو همه مدل‌های هیوندای جنسیس تا سال 2030 برقی می‌شود قیمت خودرو چرا پیاپی ترمز می‌بُرد؟ سیمینگ XN-V؛ کراس اوور چینی بر پایه یکی از محصولات کمپانی هوندا +عکس قیمت خودرو در بازار نزولی شد تولید کراس‌اوور ایران خودرو با سطح بالای داخلی‌سازی هایلوکس ریوو GR مدل 2022؛ وانت جدید تویوتا در تایلند معرفی می شود +عکس بازار خودرو بدون مشتری ماند سیمینگ M-NV؛ کراس اوور جدید چینی با ردپایی از دانگ فنگ +عکس پراید دوباره محبوب شد تغییر قیمت خودرو بعد از شهریورماه اعلام می‌شود رنجروور اسپرت SVR آلتیمیت؛ قویترین نسخه استاندارد شاسی بلند محبوب انگلیسی +عکس افزایش 50 درصدی ظرفیت تولید خودروهای شاسی بلند در ایران خودرو خراسان تصادف خودروی بدون سرنشین تویوتا در دهکده المپیک توکیو شرط اصلی واردات خودرو چیست؟ تویوتا 50 میلیون دستگاه کرولا فروخت روند شتابان افزایش قیمت خودرو متوقف شد عبور فروش تویوتا کرولا از رقم 50 میلیون دستگاه ظرف 55 سال جای خالی خودروهای برقی در کشور نخستین شاسی‌بلند تمام‌برقی جنسیس به بازار می‌آید+ عکس خودرو از ابتدای تیر ماه تاکنون چقدر گران شد؟ تورم خودرو شتاب گرفت افزایش 40 تا 50 میلیونی قیمت خودروهای داخلی در بازار اهواز کسی رغبتی به خرید خودرو ندارد تویوتا؛ آخرین قربانی کمبود تراشه سورنتو پلاگین هیبرید 2022؛ محصول مطرح کیا موتورز با پیشرانه جدید معرفی شد+عکس تویوتا هایلندر 2022؛ شاسی بلندی ژاپنی با پیشرانه هیبریدی+ عکس قرعه کشی خودرو جواب داد؟ افزایش بی‌ضابطه قیمت‌ها در بازار راکد خودرو سرکشی قیمت خودرو در بازاری که راکد است اوشان X7؛ شاسی بلند اقتصادی "چانگان" با مجموعه ای از امکانات ایمنی +عکس شاسی بلند محبوب مدیران خودرو به روز می شود توزیع قطره‌چکانی خودروسازها به گرانی‌ها دامن می‌زند پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته اول شهریور جنسیس GV60؛ کراس اوور جدید کره ای با طراحی متفاوت و لوکس +عکس دلایل افزایش قیمت خودرو در بازار قیمت خودرو قرنطینه را شکست خودروساز ژاپنی تولید خود را در آمریکای شمالی به شدت کاهش می‌دهد کمبود نیمه‌رساناها بزرگترین خودروسازان دنیا را تهدید می‌کند کامندر 2022 شاسی بلندی غول پیکر از خانواده جیپ ماهیندرا XUV700؛ شاسی بلند هندی با برچسب قیمت اقتصادی و مجموعه ای از آخرین امکانات روز +عکس مرسدس G کلاس هم برقی شد؛ شاسی بلندی کلاسیک، اما کاملا مدرن! گرند واگنیر 2022؛ شاسی بلند درشت اندام جیپ با حدود 5.5 متر طول +عکس قیمت خودرو ترمز برید دولت جدید چه برنامه‌ای برای مدیریت بازار خودرو دارد؟ ساماندهی صنعت و بازار خودرو مطالبه جدی از وزیر آینده صمت قیمت تمام شده تولید خودرو با حذف هزینه‌های سربار کاهش می‌یابد بررسی چگونگی ساماندهی بازار خودرو توسط وزیر پیشنهادی صمت بازار خودرو در انتظار کاهش قیمت؟ مرسدس کلاس GLB، شاسی بلندی کاملا جدید از بنز با قابلیت آفرود+ عکس رشد تورم فصلی و سالانه خودرو میتسوبیشی الکتریک و معرفی نمایشگر 2 حالته برای سیستم سرگرمی خودرو + عکس لکسوس GX بلک لاین 2022؛ بروزرسانی مهم برای کابین قدیمی این ژاپنی! +عکس صعود قیمت خودروها در رکود بازار! قیمت خودرو باز هم ترمز برید عرضه جنسیس جدید دهه عبرت در بازار خودرو عرضه تویوتای جدید در 2023 تداوم رکود تورمی در بازار خودرو لوکس‌ترین خودرو‌های برقی دنیا با قیمت مناسب را بشناسید سود عملکردی تویوتا در سه ماهه اول جهش کرد عرضه خودرو به بازار محدود شد صنعت خودرو سفره‌ای برای ارتزاق افراد خاص است درس عبرت ممنوعیت واردات خودرو ولار 2021؛ شاسی بلندی لوکس از رنجروور 37 سال تداوم محصول محبوب و پرطرفدار تویوتا(+عکس) هامبل وان؛ یک نخستین در صنعت خودرو از کراس اوور کوچک هیوندای تا درشت اندام لوکس آلمانی! گزارش اشپیگل از بازار خودرو ایران وضعیت بازار خودروهای خارجی پس از نوسانات نرخ ارز گران‌ترین کوپه‌های بازار ایران بررسی بازار خودرو در مناطق آزاد 3‌ اشکال مالیات‌ستانی از خودرو افزایش 10 تا 20 میلیونی قیمت خودرو در یک ماه تایگو 2022؛ فولکس واگن کراس اوور کوچک برزیلی خود را به اسپانیا می آورد +عکس درگ کویری بین 3 شاسی بلند آفرودی غول پیکر همان بهتر که تشریف نیاوردید! گاک GS3؛ کراس اوور کوچک چینی توربو از خانواده ترامپچی +عکس تورم خودرو در مسیر نزولی کرونا چند خط تولید تویوتا را در جنوب شرق آسیا متوقف کرد رونمایی از اولین شاسی بلند الکتریکی فیسکر اوشن در نمایشگاه اتومبیل LA افزایش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار نیمه تعطیل اسپورتیج جدید؛ تغییرات جدی در طراحی و فناورانه هایی داخل اتاق! +عکس فروختن لندکروز 2022 ممنوع شد! اعلام رسمی مشخصات شاسی بلند مرسدس میباخ EQS تویوتا تولید خودرو در تایلند را به دلیل کمبود قطعات متوقف کرد آخرین وضعیت خودروهای میلیاردی در بازار حذف دلار از معاملات، آب روی آتش تورم بازارها طراحی غیررسمی مرسدس GLE فیس لیفت با چراغ‌های کلاس S تویوتا آوالون 2021 سدانی مدرن با تکنولوژی جدید+ عکس اولین تصاویر واقعی از کیا اسپورتیج 2022 منتشر شد+ عکس تویوتا آکوا 2022؛ خودروی جدید و ارزان قیمت ژاپنی با 2 رکورد اولین! +عکس پرتولید ترین خودروهای جهان انبار خودروسازان دوباره شارژ شد آدرس اشتباه التهاب بازار خودرو قیمت خودرو خلاف انتظارات خودروی تارا نتیجه اعتماد ایران خودرو به صنعت قطعه سازی کشور است انحصار بازار خودرو باید از بین برود رنجروو ایووک L؛ شاسی بلندی که فقط ویژه چینی ها تولید می شود! +عکس فراخوان فورد آمریکا برای 775 هزار خودروی شاسی بلند به دلیل نقص فنی چرا بازار خودرو خلاف دلار و طلا عمل می‌کند؟ ترفندهای جدید دلالان خودرو در بازار آزاد شاسی بلند کاملا برقی iX از بی ام و با سرعتی باور نکردنی مقایسه هوندا سیویک با تویوتا پریوس+ مشخصات فنی الانترا N لاین 2022؛ اسپرت همراه با ویژگی های فنی اختصاصی هیوندای (+عکس) خودروی تارا می تواند خلا موجود در بازار خودروهای ایرانی را پر کند دو عامل گرانی خودروهای داخلی النترا 2022 جدید معرفی شد +عکس XC60؛ شاسی بلندی جمع و جور از ولوو با 400 اسب بخار قدرت جهش قیمت در بازار خودرو علی رغم تعطیلی بازارهای رسمی چرا خودرو همچنان گران است؟ افزایش قیمت ها در بازار خودرو شدت گرفت مشخصات فنی و امکانات کراس اوور جدید کرمان موتور منتشر شد + کاتالوگ کیت بدنه ایتالیا روی تویوتای ژاپنی! هاوال جولیون؛ کراس اوور خوش سیمای چینی اما با یک پیشرانه تکراری! تعطیلی نمایشگاه ها و قیمت‌هایی که توقف ندارند جدیدترین خودرو الکتریکی لکسوس رونمایی شد قدرتمندترین خودروهای کراس اوور سال 2021 اطلاعات کامل خودروهای لوکس در اختیار سازمان مالیاتی پورشه کاین توربو GT؛ کراس اوور پرقدرت آلمانی حریفان را به چالش دعوت می کند! +عکس کراس اوور پرقدرت آلمانی حریفان را به چالش دعوت می کند! (+عکس) خودروی ارزان قیمت ایران خودرو ظرف 2 سال آینده به بازار عرضه خواهد شد محبوب‌ترین نیسان مورانو در بازار ایران همه آنچه پیش از خرید درباره لکسوس RX200T باید بدانید اسکای ول ایی تی5؛ اولین کراس اوور الکتریکی چینی در بازار آمریکا+ عکس مرسدس AMG GLB 35 چه ویژگی هایی دارد؟ +عکس بازار خودرو معطل برجام بازار خودرو در هفته ای که گذشت شرایط فروش جدید دو محصول فرداموتور اعلام شد ایست قیمت در بازار خودرو تعهد خودروسازان به تحویل 30 هزار دستگاه خودرو به خانواده‌ ایثارگران قیمت‌ ها به کدام سمت می‌ روند؟ خروج مشتریان از بازار کساد خودروهای خارجی ایوروسVE-1؛ کراس اوور الکتریکی جوان چینی با ردپایی از هوندا +عکس هایما 6پی(6P)؛ کراس اوور هیبریدی چینی با طراحی اسپرت و برچسب 25 هزار دلاری+عکس لکسوس UC مجهز به نسخه هیبریدی Toyota GR86 شد درجا زدن قیمت خودرو در بازار یک هفته بعد از انتخابات سوزوکی جیمنی لایت؛ شاسی بلند کوچک و اقتصادی ژاپنی روانه بازار می شود +عکس جیلی امگرند GSe؛ کراس اوور الکتریکی خالص و یک گزینه اقتصادی با امکانات روز +عکس خودرو در دولت رئیسی ارزان می‌شود؟ رشد 115 درصدی خودروهای انباری ادای احترام نیسان جوک Rally Tribute به برنده رالی 240Z جدیدترین پیکاپ تویوتا تاکوما مدل سال 2022 تولید شد کاهش قیمت خودروهای پرتیراژ نسخه درمان رکود بازار خودرو ثبات قیمت‌ها است قیمت ها در بازار خودرو 2 روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری اولین تصویر رسمی از تویوتا توندرا 2022 منتشر شد ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو راهکارهای دور زدن محدودیت های واردات خودرو به ایران طی 60 سال گذشته کوچ مشتریان و فروشندگان از بازار رصد انتخابات در سه بازار 70سالگی پرادو معاملات بازار خودرو به بعد انتخابات موکول شد ابعاد کدام پیکاپ جدید بازار ایران بزرگتر است؟ تصمیم جدی هیوندای و جنرال موتورز برای ساخت خودروهای پرنده از زبان طراحی جدید کیا چه می دانید؟ بهترین شاسی بلند‌های هیبریدی برتر 2021 را بشناسید + تصاویر افزایش سرعت در جاده فروش فوق‌العاده شتاب خودرو از انبار به بازار بازار راکد خرید و فروش خودرو کلید قیمت خودرو گم شد تویوتا آلایندگی کارخانه‌های خود را تا سال 2035 به صفر می‌رساند افزایش مستمر قیمت کارخانه ای خودرو ثبات بازار را از بین می‌برد جیلی ویژن استاربرست؛ نمایی از پیشرفت صنعت خودرو در چین +عکس رونمایی از محصول جدید لکسوس پیشرانه و گیربکس تازه نسل جدید لندکروزر را بشناسید آغاز طرح تابستانی "خدمات مطمئن هیوندای با "KTL محصول شاخص تویوتا با چهره ای متفاوت از گذشته و یک پیشرانه کم حجم تر اما بهینه و قوی تر +عکس بازیگران نقش اول رکود بازار خودرو خودرو لوکس تمام برقی جنسیس رونمایی شد+ عکس افزایش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت انواع خودرو در بازار کیا اسپورتیج با ظاهری جدید رونمایی شد+عکس دیدگاه کارشناسان در مورد آزادسازی واردات خودرو ویرایش تولید محدود از یک شاسی بلند محبوب جهانی+عکس دو رنگ‌ها وارد بازار می‌شوند لکسوس 2022 NX به زودی رونمایی خواهد شد اولین شاسی بلند تاریخ فراری پا به جاده می گذارد سیل متقاضیان پشت سد قرعه‌کشی فروشنده خودرو زیاد شد افزایش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت خودرو 2022 Q4 e-tron؛ شاسی بلند برقی از آئودی با 295 اسب بخار قدرت تولید بومی و محلی کرولا آلتیس هیبریدی تویوتا در فیلیپین ریزش 35 درصدی قیمت خودروهای خارجی با لغو تحریم‌ها تویوتا هایلندر 2022 نسخه برنز؛ بلند قامت ژاپنی با پیشرانه هیبریدی +عکس کیا اسپورتیج 2023 در ژوئیه با طراحی جدید تولید می‌شود 70 درصد نمایشگاه‌های خودرو تعطیل شدند قفل بازار خودرو با نهایی شدن تحقیق و تفحص ها باز می‌شود + اینفوگرافی با سرویس کلینیک KTL آماده تابستان 1400 شوید رکود در بازار خودرو همچنان ادامه دارد استارت‌آپی که برای پاپ خودرو می‌سازد واردات خودرو با بیت‌کوین صحت دارد؟ گران‌ترین خودرو‌های پیکاپ در جهان + تصاویر تائوس 2022؛ شاسی بلندی ارزان برای بازارهای جهانی هیوندای موتور یکی از کارخانه های خود در پکن را می‌فروشد دلار خودرو را گران کرد سرعت‌گیر قیمت در بازار ایستگاه آخر سفته‌بازی خودرو تویوتا پریوس و رونمایی ازنسخه ویژه "Nighshade" با مدل 2022 +عکس کاهش 10 درصدی قیمت خودروهای خارجی قیمت خودرو این هفته آزاد می‌شود؟ «تارا» خودروی مشتری پسند اولین شاسی‌بلند استون مارتین، DBX 2021 تولید شد آیا ریزش بزرگ قیمت در راه است؟ بازار به کدام سو می‌رود؟ جدیدترین شاسی بلند لوکس ایتالیایی با سبک طراحی متفاوت نخستین ملاقات با سوئیست DX3؛ محصول جدید دیارخودرو کاتالوگ "اسکیلاس" ؛ کراس اوور جدید بازار ایران یودو Pi 3؛ کراس اوور کوچک با چمدانی بزرگ از آپشن و پیشرانه الکتریکی +عکس واردات خودرو در 4 سناریو یودو Pi1؛ کراس اوور الکتریکی کوچک از کمپانی جوان چینی +عکس پلیس دوبی به دنبال خودروهای لوکس بازار خودرو در رکود کامل است رووی RX5 پلاس؛ کراس اوور لوکس چینی 15 هزار دلاری! +عکس واکنش سرد بازار به قیمت‌های جدید خودروسازان علت کاهش عرضه خودرو توسط ایران خودرو و سایپا به بازار چیست؟ خودرو در اردیبهشت ماه چقدر ارزان شد؟ رانت 100 هزار میلیارد تومانی بازار خودرو عبور از رقم بزرگ و دهان پُرکن 2 میلیون دستگاه روند قیمت‌ها صعودی شد کنترل قیمت در بازار خودرو را چه کسی در دست دارد؟ نِتا V؛ کراس اوور کوچک چینی ارزان قیمت با برد حرکتی 400 کیلومتر+عکس بازار بدون مشتری خودرو در انتظار سرنوشت قیمت ارز پاجرو فاینال ادیشن 2022؛ نسخه ای برای پایان نسل چهارم شاسی بلند محبوب ژاپنی +عکس آغاز تولید تارا اتوماتیک از تیرماه امسال بنتایگا منصوری؛ سطح بالاتری از یک کراس اوور اشرافی! +عکس فراخوان میتسوبیشی در روسیه قلمرو کُره‌ای‌ها شاسی بلندی لوکس با 228 اسب بخار قدرت جدیدترین کراس اوور ایران در راه است رونق خط تولید لاستیک برای خودرو‌های شاسی بلند فراخوان میتسوبیشی برای بیش از 3000 خودرو در روسیه به علت نقص فنی 4 مرکز همگانی خرید و فروش خودرو تهران از فردا بازگشایی می‌شود بازار خودرو از مشتری خالی شد بازار خودرو از مشتری خالی شد پیش‌بینی قیمت خودرو در سال 1400 انتقاد سرمایه‌گذاران از مدیرعامل تویوتا ولتمایستر EX5-Z؛ کراس اوور فناورانه با کابین جذاب و مجموعه ای از امکانات ایمنی +عکس بازار خودرو در سراشیبی گزارش تصویری آغاز تولید کراس اوور جدید دیار خودرو پیش بینی مهم از قیمت خودرو بعد از انتخابات عصر جدید دیار خودرو آغاز شد کدام خودروها ارزان شدند؟ وِیچای U70؛ کراس اوور چینی از یک کمپانی قدیمی+ عکس 80 درصد رانت نصیب دلالان می‌شود هان تنگ X5؛ کراس اوور چینی با کابین طرح چوب +عکس 6 پیچ بازار خودرو در یک سال تخفیف 30 درصدی به علت نبود مشتری ریزش قیمت ها در بازار خودرو لی شانگ ONE؛ کراس اوور فناورانه چینی با قیمت پایه 50 هزار دلار +عکس کاهش حباب قیمت خودروهای وارداتی احتمال افزایش قیمت خودرو در خردادماه خودرو Voyah Free؛ شاسی بلند 684 اسب بخاری دانگ فنگ! +عکس آریا برای تحول می‌آید فراخوان 277 هزار خودروی هیوندای برای احتمال خطر آتش سوزی لکسوسی که فروخته نمی‌شود اصلاحات قیمتی در نیسان دورسن G60S؛ کراس اوور چینی با نمایشگرهای دیجیتال یکپارچه و پیشرانه توربو+عکس انتظار ریزش بیشتر قیمت ها در بازار خودرو ادامه ریزش قیمت خودرو با کاهش نرخ دلار رکود تورمی میهمان بازار خودرو آی دی.4 جی تی اکس؛ نسخه قدرتمند شاسی بلند جدید فولکس واگن+ عکس افت نرخ ارز رکود بازار خودرو را عمیق‌تر کرد کدام خودروها در 24 ساعت گذشته ارزان شدند؟ دورسن G70S؛ شاسی بلند چینی با پیشرانه توربو و امکانات کامل کابین +عکس شوک دوباره "شورای رقابت" به خودرویی‌ها قیمت‌ها در بازار خودرو ریخت ریزش 80 میلیون تومانی قیمت در بازار خودروهای خارجی تویوتا تاکوما TRD آفرود 2021؛ جدیدترین ویرایش از "پرفروش ترین وانت میان سایز" در آمریکا +عکس تویوتا راوفور پرفروش ترین خودروی هیبریدی ماه مارس آیا کراس اوور جدیدی در راه بازار ایران است؟+مشخصات فنی و امکانات احتمالی قیمت خودرو در مدار کاهش جاده های ایران پذیرای چه خودروهای خارجی هستند؟ خودروهای 200 تا 300 میلیونی بازار کدامند؟ تویوتا سینا 2022 یک ون تمام عیار برای رفتن به سفر‌های طولانی گام بلند تویوتا در تولید خودران‌ها رسیدگی به وضعیت بازار خودرو در کمیسیون اصل نود مجلس پروژه خودران لیفت به تویوتا فروخته شد قیمت خودرو روند کاهشی گرفت لئوپارد ماتو؛ شاسی بلند لوکس 17 هزار دلاری و نشانه هایی از پورشه و بنز! +عکس عملیات ناموفق کشف قیمت «تارا» و «شاهین» کراون 2022؛ مینی ون لوکس ژاپنی برای بازار چین! +عکس کدام روش قیمت گذاری بازار را کنترل می کند؟ آرامش نسبی در بازار خودرو تالاگون 2021؛ شاسی بلند درشت اندام فولکس واگن توسعه یافته در چین +عکس رکود ادامه‌دار بازار خودرو و انتظار برای کاهش قیمت‌ها کراس اوور X6 جیلی با طراحی متفاوت چراغ های عقب و پیشرانه 4 سیلندر +عکس راننده ناشی بازار خودرو نفع خودرو از حذف رانت نجومی خودروهای شاسی‌بلند برقی 2022 در سال 2022 با چه خودرو‌های برقی می‌توان رانندگی کرد؟ + تصاویر bZ4X؛ کراس اوور جدید تویوتا و یک طراحی خلاقانه در کابین+عکس داستان دو خودروساز: دو مسیر متفاوت جنرال موتورز و تویوتا در چین محصول جدید با پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی +عکس کدام شاسی بلند‌های برقی در سال 2021 به بازار عرضه می‌شوند؟ + تصاویر تیگو5 شاسی بلند محبوب بازار ایران سانتا کروز 2022؛ پیکاپ مطرح هیوندای و جزئیات تایید شده نمونه تولید انبوه +عکس تویوتا کراون شاسی بلند با مدل 2022؛ تاج ژاپنی در چین رونمایی می شود!+ عکس آیا عرضه خودرو در بورس در شرایط فعلی بازار مناسب است؟ قیمت‌گذاری دستوری به نفع مردم یا انحصار تولیدکننده؟ تویوتا کراون شاسی بلند با مدل 2022؛ تاج ژاپنی در چین رونمایی می شود! عکس خرید و فروش به حداقل رسیده است مردم به قیمت‌های فضای مجازی اعتنا نکنند بازگشتی به یک محصول دهه 70 که هیوندای بدان افتخار می کند!+ عکس شرط بازگشت خودروسازان خارجی به ایران کاهش قیمت خودرو پس از عقب‌نشینی شورای رقابت سیتروئن سی5 اکس جدید: ترکیبی از سدان، واگن و کمی هم شاسی بلند! +عکس رمز افت و خیز قیمت در بازار خودرو ونوشا E30؛ کراس اوور بسیار کوچک و ارزان الکتریکی چینی+عکس رونمایی تویوتا از شاسی‌بلند الکتریکی به‌زودی رنو استحقاق بازگشت به ایران را ندارد والیس کار و معرفی یک کراس اوور 13 هزار دلاری تونسی به نام آیرس +عکس شیوه کنونی عرضه خودرو همانند لاتاری است آلکازار 2021؛ شاسی بلند جدید هیوندای ویژه بازارهای اقتصادی معرفی شد +عکس مقصر اصلی افزایش قیمت خودرو کیست؟ بازار خودرو به سمت خصوصی‌ها می رود طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار امروز مجلس جک S5 جدید کم مصرفتر و پاکتر از گذشته آمد تولید 130 هزار دستگاه خودرو بیشتر از سال گذشته ورود کدام ون مکسوس به ایران محتمل تر است؟ نابسامانی بازار خودرو به دلیل وجود واسطه‌گران بود میتسوبیشی با قیمت گذاری "اوتلندر 2022" پاسخ منتقدان کراس اوور جدیدش را داد! +عکس DX5؛ عضویی دیگر از کراس اوورهای کمپانی ساوایست چین+عکس تویوتا جی آر 86 و سوبارو بی آر زد با مدل 2022 معرفی شدند+عکس مقایسه مالکیت تسلا مدل3 و تویوتا کمری دولت برنامه ای برای مدیریت قیمت خودرو در بازار ندارد ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو در نیمه فروردین‌ماه پایان فریز قیمت خودرو اولین قیمت خودرو در سال 1400 اعلام شد دستپخت «پینین فارینا» در راه ایران ساوایست DX3؛ کراس اوور کوچک چینی و یادآوری ون سبز رنگ دلیکا+عکس خودرو مشترک تویوتا و تسلا توافق هسته‌ای چه تاثیری بر روی قیمت خودرو می‌گذارد؟ بازخوانی وعده مقام ارشد SAIC چین برای بازار ایران بعد از 4 سال مسیر صنعت خودرو در سال 1400 به چه اصلاحاتی نیاز دارد؟ 3 نکته مهم درباره وضعیت بازار خودرو در 1400 پنج نقطه عطف خودرو در 99 عرضه مستمر محصولات ایران‌خودرو به بازار در سال جدید تیگوان SEL آر-لاین 2021؛ پرفروش ترین شاسی بلند فولکس واگن با برچسب قیمت 40 هزار دلاری +عکس توقف تولید هیوندای در پی کمبود تراشه جیلی SX11؛ کراس اور کوچک چینی با 3 گزینه متفاوت در بخش پیشرانه! +عکس لوکس‌ترین مدل ام‌جی در اروپا عرضه خواهد شد هوشمندسازی مراکز خرید و فروش خودرو در تهران؛ بزودی میتسوبیشی اوتلندر 2022 سرانجام رسما معرفی شد فروش خودروی شاسی بلند روسی در ایران سورنتو جدید؛ هیبریدی با ظاهری متفاوت خودرو ارزان می شود اگر تحریم داخلی تولید برداشته شود! شرط کاهش قیمت خودرو در بازار چیست؟ مشخصات هیوندای i20 جدید فراز و فرود قیمت خودرو در سال 99 رتبه بازار خودرو در بازدهی رشد عوارض 86 درصدی بر واردات خودرو منجر به گرانی می‌شود قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه فروردین ماه 1400 اعلام شد اکس80؛ کاملترین شاسی بلند 7نفره لیفان با پیشرانه توربو +عکس قیمت‌ خودرو دوباره کاهشی شد استاریا؛ اولین تصاویر از مینی ون جدید هیوندای با طراحی مینیمال +عکس آخرین وضعیت بازار خودرو در هفته پایانی سال تعیین قیمت منصفانه خودرو از کدام مسیر کلید می‌خورد؟ بازار خودرو شب عید کساد شد میتسوبیشی پاییز 2021 به فروش خودروهای خود در انگلیس پایان می‌دهد خرید خودرو در روزهای پایان سال منطقی است؟ ترمز «قیمت خودرو» کشیده خواهد شد؟ قیمت خودرو در سال آینده به کدام سمت می‌رود؟ اقتصادی‌ترین خودرو اتوماتیک بازار راهنمای خرید خودرو کارکرده در بازه 100 تا 200 میلیون تومان آیون ویی؛ کراس اوور چینی با کروز کنترل تطبیقی و نمایشگرهای دیجیتال در کابین +عکس نخستین ملاقات با محصول جدید سیف خودرو+تصاویر و اطلاعات اولیه گاک GS8s؛ شاسی بلند چینی با ایده هایی از محصولات روز دنیا! +عکس اقبال بلند وانت‌ها و شاسی‌بلند‌ها تویوتا در استارت آپ های هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند راه فرعی کاهش سوداگری در بازار خودرو خودروی 1400 در سه سناریو شب عید کسی خودرو نمی‌خرد خبر آزادسازی پول‌های بلوکه شده قیمت خودرو را کاهش داد هیوندای از سانتافه 2021 رونمایی کرد+ عکس بازار شب عید خودرو بی‌رمق شد نفع مصرف‌کننده و تولید کننده از آزادسازی خودروهای کم‌تیراژ چیست؟ خودروی سال اروپا مشخص شد نوسان دلار معاملات خودرو را متوقف کرد بازار خودرو به کجا می‌رود؟ تیگو 7 ، سمبل ارتقاء برند مدیران خودرو بایون 2021 جدیدترین کراس اوور هیوندای معرفی شد+ عکس تقاضای واقعی بازار خودرو نصف برآوردهاست رونمایی رسمی از اولین مدل ولوو 2022 آمریکا در مورد آتش‌سوزی موتور 1.9میلیون خودرو تویوتا تحقیق می‌کند "آیونیک 5"خودروی مهم هیوندای وارد بازار خواهد شد خودروی سال اروپا معرفی شد هیوندای کونا 1.6 T-GDi هیبرید 2021 با ظاهری متفاوت اوتلندر 2021 پلاگین هیبرید؛ نسخه جدیدتر، قویتر اما با قیمت ثابت! +عکس زمان احتمالی آزادسازی واردات خودرو عرضه خودرو در بورس باید بدون سقف قیمت باشد هیوندای میسترا 2021؛ سدان ویژه بازار چین با طراحی جدید+ عکس خودرو‌های بالای یک میلیارد تومان بدون مشتری مانده اند معیار تشخیص خودروهای لوکس؛ قیمت یا مصرف سوخت؟ پیش‌ بینی قیمت خودرو در شب عید هزینه 900 میلیون دلاری تعویض باتری خودرو برای هیوندای بازار خودرو در اسفند چگونه است؟ کوپرا VZ5؛ ترکیبی از زیبایی و قدرت در یک کراس اوور با ریشه های آلمانی! +عکس ارز، خودرو را از سکه انداخت " اچ آر-وی" مدل 2022 و معرفی جدیدترین محصول در نسل سوم کراس هوندا +عکس واردات خودروهای پلاک مناطق آزاد بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق آزاد شد نسخه‌های جدید بر بازار خودرو مؤثرند؟ جتور X70S؛ کراس اوور چینی با احتمال حضور در بازار ایران +عکس واردات خودروی دست دوم در کمیسیون صنایع و معادن مطرح نیست خطر خاص خودروهای برقی آتش گرفتن خودروهای برقی، چالش جدید "هیوندای موتور" یوکان AT4 مدل 2021؛ درباره زیبایی های یک شاسی بلند واقعی +عکس گره کور بازار خودرو با عرضه در بورس باز می‌شود؟ مینی ون لوکس کادیلاک با امکاناتی جدید به بازار می آید بنزی که 25 سال پیش قیمتش طی یک سال 4برابر شد بازار خودرو برعکس صحبت های مسئولان حرکت می کند؟ بزودی طرح ساماندهی بازار خودرو نهایی می‌شود 1400 بازار بهتری برای خرید خودرو است؟ بازگشت بازار خودرو به شرایط عادی کوروس 7؛ کراس اوور باکیفیت و فناورانه چینی با برچسب قیمت رقابتی و ردپایی از کمپانی چری! +عکس آگهی فروش خودروهای صفر افزایش یافت اکورا MDX مدل 2022؛ کراس اوور زیبای 57 هزاردلاری با پیشرانه پرمصرف! +عکس جک اس4؛ کراس اوور اقتصادی با پیشرانه توربو و مجموعه ای از امکانات ایمنی+عکس تقاضای واقعی خودرو چقدر است؟ بازار خودرو در شب عید کساد است ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو با کاهش تقاضای کاذب بازار خودرو؛ بهشت سوداگران قهرمانی از سرزمین‌های شرقی لغو قیمت‌گذاری دستوری خودرو مشروط به آزاد سازی واردات خودرو بازار خودروی صفر، دست دلالان است پرتقاضا‌ترین خودرو‌ها در خاورمیانه را بشناسید شاسی بلند پرمصرف فولکس واگن! سانتافه در بین 10 خودروی اول فروخته نشده و مانده در انبارها نیسان خودروهای تولیدی سال‌های 2013 تا 2015 را فرا می‌خواند تغییر جدید در ظاهر خودرو رام TRX 2021 حدس و گمان ها در مورد شراکت اَپل و هیوندایی سامانه ی تویوتا برای رقابت در عرصه خودران ها 2 شاسی بلند برقی جدید فولکس واگن برای سال 2021 بازگشت خریداران خودرو به بازار تویوتا بزرگترین فروشنده خودرو در 2020 شد امکاناتی جدید به کیا اسپورتیج 2022 اضافه شد خودروها چگونه زره پوش می‌شوند؟ راهکار دولت برای کاهش قیمت خودرو چیست؟ کراس اوور ارزان قیمت چینی مدل 2020 کراس اوور ارزان قیمت دانگ فنگ با طراحی و امکانات روز آغاز فروش جدیدترین کراس اوور کرمان موتور+شرایط انویژن 2021؛ کراس اوور متحول شده بیوک با پیشرانه 4 سیلندر +عکس تصاویر جاسوسی خودروی جدید شرکت Skoda منتشر شدند بی جی30؛ کراس اوور چینی "بایک" و مجموعه ای از محبوب ترین آپشن های روز+عکس همکاری هیوندای و اپل برای تولید خودروهای الکتریکی کلید خورد بررسی شاسی بلندهای نوظهور تویوتا بستیون X40؛ شاسی بلند اقتصادی فاو با پیشرانه تنفس طبیعی +عکس قیمت خودرو باز هم کاهش یافت دانگ فنگ AX4؛ کراس اوور کوچک چینی با مجموعه ای از امکانات ایمنی +عکس قیمت خودرو به‌روزرسانی می‌شود سکته 30 تا 50درصدی قیمت‌ها در بازار خودرو اپیدمی رکود «خودرو» در 1400؟ مقایسه هیوندای آزرا گرنجور و هیوندای جنسیس سدان 652 هزار توسان فراخوانده شد جریمه 180 میلیون دلاری تویوتا در آمریکا به دلیل انتشار گازهای گلخانه ای تا پایان سال افزایش قیمت نخواهیم داشت یکی از بهترین کراس اوورهای اقتصادی در بازار جهانی (+عکس) جک iEV7S؛ کراس اوور الکتریکی چینی با برد حرکتی 402 کیلومتر +عکس بازار خودرو همچنان راکد است چانگان CS15؛ کراس اوور کوچک و اقتصادی با پیشرانه تنفس طبیعی +عکس توافق اپل و هیوندای برای ساخت خودرو دنده عقب قیمت‌ها در بازار خودرو خرید و فروش خودرو در بازار آشفته این روزها جزئیات واردات رسمی خودرو از مناطق آزاد به سرزمین اصلی بازار خودرو مجدد آرام گرفت وارثان ناموفق تاج و تخت 100 هزار میلیارد تومان رانت توزیعی در بازار خودرو خودروهای برقی هیوندایی برای 2021 چرا بازار خودرو آرام نمی‌شود؟ رغبت مردم به شرکت در قرعه کشی خودرو کاهش یافت سدان محبوب ژاپنی زیباتر از همیشه! +عکس قیمت خودرو در بازار کاهش یافت بازار خودرو از تب و تاب افتاد شاسی بلند جدید و کوچک کمپانی چینی JAC (+عکس) آرک فاکس α-T؛ شاسی بلند جدید چینی با نگاهی به تسلا! +عکس تیوولی 2020 رخ نمایی کرد تغییر پاییزی معادلات خودرو آغاز نوسان قیمت خودرو از مرکز رقابت خودروی تیوولی 2020 با چهره جدید به بازار ایران آمد (+عکس) لوکسژن U6؛ کراس اووری با امکانات روز و پیشرانه توربو+عکس دلایل عدم تولید انبوه خودروهای الکتریکی در ایران خودروی 690 کیلوگرمی تویوتا روانه بازار شد+عکس Yema با برند مادر به ایران آمد دلالان از بازار خارج شدند لادا نیوا تراول 2021؛ شاسی بلند روسی با شباهت به یک تویوتای محبوب! +عکس اگر به دنبال خرید کراس اوور جک هستید این مطلب را از دست ندهید فراخوان برای نیسان جوک 2020 پایان شاسی بلند افسانه‌ای تویوتا افت 10 میلیونی قیمت خودروهای داخلی در یک هفته لئوپارد سی اس10؛ کراس اوور چینی از برند ناشناخته چانگ فنگ+عکس افتتاح رسمی خط تولید شاسی بلند جدید بازار ایران +عکس تولید میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید در تایلند چرا قیمت خودرو در ایران شفاف نیست؟ مشتاقان واردات خودرو به دنبال تنظیم بازار یا خروج ارز؟! لوکسژن URX ؛ کراس اوور تایوانی جدید با ردپایی از یک کمپانی مطرح چینی! +عکس خودروساز کره ای سانگ یانگ دوباره اعلام ورشکستگی کرد پیشی گرفتن قیمت کارخانه برخی خودروها از نرخ‌های بازار بازارخودرو کشش آزادشدن قیمت را دارد؟ توقف تولید تویوتا در انگلیس و فرانسه سه سناریوی واردات خودرو همه منتظر کاهش بیشتر قیمت هستند تویوتا میرای 2021؛ نسل دوم از یک خانواده هیدروژنی با سطح آلایندگی صفر+عکس پیشنهاد وزارت صمت برای بازار خودرو روی میز سران قوا بازار خودرو شب عید چگونه خواهد بود؟ بازار خودرو در جاده آرامش خرید برای سرمایه‌گذاری خودرو به صفر رسید پیش بینی تغییرات در قیمت گذاری خودرو تا پایان هفته معرفی کامل فردا SX5؛ کراس‌اوور جدید بازار ایران آزادسازی واردات خودرو چه تاثیری روی بازار داخلی می‌گذارد؟ اولین کاربرد کوچکترین خودروی برقی دنیا چند دستگی بر سر قیمت خودرو قیمت خودرو تا پایان آذر اُفت چشمگیری خواهد داشت قیمت گذاری خودرو این هفته اصلاح می شود پیش بینی تاثیر آزادسازی قیمت خودرو بر بازار شاسی بلند درشت اندام "دانگ فنگ" با یک برچسب قیمت اقتصادی! +عکس "تویوتا" در فکر سبقت گرفتن از "تسلا" معرفی متفاوتی از کراس اوور کوچک مینی! +عکس امکان ریزش قیمت خودرو در بازار به زیر نرخ‌ کارخانه‌ کیا سورنتوی جدید پنج ستاره شد واردات محدود خودرو بازار را آشفته‌تر می‌کند کاهش 5 درصدی قیمت پراید و خودروهای خارجی خودروهای پرتیراژ داخلی ارزان می‌شوند شاسی بلند 2021 دانگ فنگ با نمایشگر 15 اینچی+ عکس آماده‌باش بازار به ریسک‌های غیراقتصادی قیمت‌گذاری در بازار خودرو سلیقه ای شد هیوندای خودروهای برقی مدل کونا را به خاطر مشکل ترمز فرا می‌خواند کاهش تقاضای کاذب برای خرید خودرو واردات خودرو آزاد می‌شود؟ شیب نزولی قیمت‌ها در بازار آرام خودرو خروج تدریجی دلالان از بازار خودرو باید تلاش کنیم التهاب بازار خودرو کاهش یابد تیونینگ آلمانی برای اسپرت ترین خودروی تویوتا+عکس جیلی ازکارا؛ شاسی بلند هوشمند چینی با امکانات پیشرفته و پیشرانه 3 سیلندر! +عکس فراخوان هیوندای برای 129 هزار خودرو به دلیل نقص فنی در موتور قیمت های فعلی خودرو به زیان خودروساز و مشتریان است الگوی چینی خیز خودروسازی اسنورکل (لوله تنفس) چیست و چه کاربردی در خودروهای شاسی بلند دارد ؟ واردات خودرو با طرح مجلس چه سرانجامی پیدا می‌کند؟ سرازیری قیمت خودرو در جاده ارز فرزندی غریبه از خاندانی آشنا کراس اوور الکتریکی و اقتصادی فولکس واگن وارد بازار می شود +عکس رکستون 2021؛ فیس لیفت جدید از شاسی بلند آشنای سانگ یانگ در بازار ایران +عکس صدرنشینی «خودرو» در بازدهی منفی ممنوعیت واردات خودرو، کمک به جهش تولید یا ایجاد چالش خودرویی؟ ریشه‌های ریزش قیمت خودروهای وارداتی تولید خودروهای شاسی بلند در ارس کلید خورد هیوندایی-کیا 210 میلیون دلار جریمه ایمنی خودرو را پذیرفتند خریداران، چشم انتظار ریزش بیشتر قیمت ها لزوم عبور «واردات خودرو» از قوانین لرزان مشتری در بازار نیمه تعطیل نیست ریزش قیمت‌ها ادامه دارد بهای تیبا 10 میلیون تومان کاهش یافت قیمت خودرو در هفته‌های آینده کاهش خواهد یافت ریزش 19 درصدی قیمت خودرو نمایش هیوندای جدید در چین سبقت تعداد فروشندگان خودرو از متقاضیان خرید در بازار کمری 2021 نسخه فیس لیفت اروپا معرفی شد+عکس ریزش قیمت پراید به کمتر از 100 میلیون تومان رونمایی از هیوندای میسترا 2021 با طراحی متمایز+عکس معرفی 10 خودروی محبوب از لحاظ قیمت، پیمایش و ایمنی آفرودرهای زیبای کره ای معرفی شدند +عکس تداوم ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو اما و اگرهای عرضه خودرو در بورس وضعیت بازار خودرو نسبتا آرام است بازار خودرو در خواب الزامات کاهش ریسک در بازار خودرو نیسان سهام خود در میتسوبیشی را واگذار می‌کند تویوتا طرح یک سیستم سوخت‌گیری خودکار را ثبت کرد دولت و مجلس دنبال نسخه شفابخش خودرو رتبه نخست تیگو 7 از نظر میزان ارزش نگهداری نسخه آتشین یک سدان محبوب کره ای +عکس شرایط خرید خودرو در بورس آزادراه تخلیه حباب‌ها بازگشت بی دردسر اورست بیس کمپ؛ شاسی بلند آفرودی و تولید محدود فورد +عکس گلوری 580؛ مهمان آینده بازار ایران احتمال ریزش قیمت خودرو در هفته جدید آریا با دست پُر می‌آید هیوندای کرتا؛ کراس اوور جدید کره ای با مجموعه ای از امکانات روز و برچسب قیمت کاملا رقابتی! +عکس حباب قیمت خودرو‌های داخلی همچنان پابرجاست SWM؛ شاسی بلند اسپرت چینی با کیت بدنه و مجموعه ای از امکانات روز +عکس ریزش 30 درصدی قیمت خودروهای خارجی در 3 روز آشنایی با تویوتا C-HRجدید قیمت خودرو همچنان کاهشی است؟ خدمات تخصصی صافکاری و رنگ خودرو ویژه کلیه محصولات هیوندای پیش‌بینی رشد سود تویوتا کاهش 25 درصدی قیمت خودرو داخلی و خارجی در بازار فورد اکواسپرت اکتیو 2021؛ کراس اوور کوچک و اقتصادی از کرواسی!+عکس ریزش قیمت‌ها و نگرانی دلالان بهترین خودروهای شاسی بلند اروپایی معرفی شدند اظهار نظر صریح تویوتا در مورد تسلا ادامه زیان مالی میتسوبیشی ریزش قیمت خودرو آغاز شد ریزش 500 میلیون تا 2 میلیارد تومانی قیمت‌ خودروهای خارجی در بازار سدان لوکس تویوتا در بازار ژاپن +عکس سود ناشی از تفاوت قیمت بازار و کارخانه خودرو به جیب دلالان می‌رود مواظب کراس اوورهای کوچک چینی باشید! قیمت‌ها در بازار خودرو، همچنان بر مدار کاهش واردات 672 دستگاه خودرو دست دوم از اروپا طی 2 سال از یک جان سخت ضدگلوله تا کابین لوکس تشریفاتی!+عکس جی وی70؛ دومین شاسی بلند "جنسیس" وارد بازار خواهد شد+عکس معادلات بازار خودرو تغییر کرد 2 چشم‌انداز متفاوت بازار خودرو قیمت خودرو 10 درصد دیگر کاهش یافت نیسان جوک نیسمو را بیشتر بشناسیم خودرو در سکوی دوم بازدهی بازارها اختلاف 100هزار میلیارد تومانی فروش خودرو در کارخانه و بازار طی یک سال گذشته قیمت خودرو در بازار آزاد کاهش یافت 3 پیشنهاد قطعه‌سازان برای ساماندهی بازار خودرو جتور اکس90؛ شاسی بلند 15 هزار دلاری کمپانی چری +عکس قیمت جدید 5 محصول سایپا اعلام شد ادامه ریزش نرخ خودرو با وجود مجوز افزایش قیمت شورای رقابت تهیه طرح موقتی برای قیمت گذاری خودرو غایبین بزرگ ایران خرید و فروش خودرو در نقطه صفر است سی ینا 2021؛ فرمول موفق تویوتا در ارائه مینی ون زیبا و پرقدرت+عکس بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت ورود نظارتی مجلس به بازار خودرو بازار بی‌مشتری خودرو بر مدار ریزش حمایت از صنعت خودرو با اصلاح قیمت ها آغاز می شود هنوز درباره عرضه خودرو در بورس با وزیر صمت به توافق نرسیده ایم پیش‌بینی کارشناسان از آینده بازار خودرو کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو فقط روی کاغذ لرزش بازار خودرو با موج ارزی تداوم کاهش قیمت خودرو‌ در بازار ارزان ترین شاسی بلند برقی در بازار اروپا بازار شرقی زده صدرنشینی تویوتا در نظرسنجی ژاپنی شمارش معکوس آزادسازی خودرو قیمت‌ها در بازار خودرو ریزشی شد بهتر است به جای واردات خودرو دست دو به فکر معیشت مردم باشیم سراب تعیین قیمت واقعی خودرو برندهای چینی تازه‌وارد نمی‌توانند شریک استراتژیک صنعت خودرو ما باشند تائوس؛ معرفی یکی از کوچکترین کراس اوورهای فولکس واگن برای برزیل! +عکس چانگان CS95 جدید؛ کراس اوور 2020 چینی با طراحی و امکانات روز +عکس قیمت خودرو سقوط می‌کند قیمت گذاری خودرو آزاد می شود؟ اینفینیتی کیو اکس50 مدل 2021؛ شاسی بلند اسپرت با یک کابین لوکس +عکس تصمیم نهایی برای صنعت و بازار خودرو سانتافه 2021 هیبریدی با ظاهری کشیده به بازار می آید آیا قیمت خودرو به زودی کاهش می‌یابد؟ پیشنهادی برای خروج از آشفته بازار خودرو کاهش پاداش کارکنان میتسوبیشی تشریح جزئیات عرضه خودرو در بورس کالا فروش خودرو در بورس باعث قطع دست دلالان می‌شود جتور اکس95؛ شاسی بلند میان سایز کمپانی "چری" با نگاهی به محصولات آئودی +عکس ام جی لینگ هانگ 2021؛ طراحی جدید شاسی بلند چینی موریس گاراژ +عکس درخواست وزارت صمت برای قیمت گذاری خودرو 5درصد زیر نرخ بازار راهکارهای پیشنهادی ساماندهی بازار خودرو مورد بررسی قرار گرفت عقبگرد سیاستی در بازار خودرو سرنوشت «خودرو» پس‌از تعویض داور قیمت معاملات خودرو صفر شد داخلی سازی و معرفی خودروهای کلاس های جدید در اولویت نارنجی پوشان فرمول قیمت‌گذاری تغییر می‌کند؟ راهکاری برای مقابله با دلالی در بازار خودرو تنها 10 درصد خریداران، مصرف‌کننده واقعی هستند مقایسه هیوندای جنسیس با کیا کادنزا + مشخصات فنی «پاییز پاک» هیوندای از شنبه آغاز می شود درخواست خودروسازان ژاپنی از بریتانیا وعده‌ای از اهالی بهارستان برای آرامش بازار خودرو تا 3 هفته آینده از "خواسته خودروسازان برای گرانی ماهانه" تا "ورود به بورس و زمان ارزانی خودرو" گروه بهمن با معرفی دیگنیتی، پویایی و بهره‌وری را در مجموعه اثبات کرد پیشنهاد واردات خودروی کارکرده قیمت‌گذاری سازمان حمایت و بازنگری 3 ماه یک ‌بار در بورس تولید کامیون‌های هیدروژنی تویوتا در آمریکای شمالی شیوه قیمت‌گذاری و تنظیم بازار خودرو تغییر می‌کند؟ نسخه بورسی بهارستان برای آشفته بازار خودرو شاسی بلند جدید با درصد بالایی از بومی‌سازی تولید و به بازار عرضه خواهد شد گذاری بر طرح تحول بازار خودرو پرداخت مطالبات قطعه سازان، در قالب طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک کرولا Apex ادیشن؛ سدان اسپرت و کم مصرف تویوتا با مدل 2021 +عکس کاهش قیمت در انتظار بازار خودرو مقایسه تویوتا یاریس هاچ بک با هیوندای i20 + مشخصات فنی سیف خودرو در آستانه تولید هزارمین شاسی بلند SWM هیوندای آی20 مدل 2021 در تریم N لاین معرفی شد+عکس اولین تصاویر از شاسی بلند سایپا منتشر شد دو عامل تعیین‌کننده قیمت‌ها چیست؟ هیوندای توسان 2021 چه ویژگی هایی دارد؟ شاسی بلند‌های روسی وارد بازار کشور می‌شوند؟ تویوتا کمری 2021 کمتر از یک ماه دیگر عرضه می‌ شود آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا اینویت ME7؛ کراس اوور چینی جدید با طراحی متفاوت کابین و 5 نمایشگر دیجیتال+عکس هیوندای خودروی "ترانسفورماتور" تولید می‌کند! پوما ST مدل 2021؛ کراس اوور کوچک با طراحی موفق و پیشرانه قدرتمند+عکس قیمت خودرو کاهش می‌یابد پایه‌های بازار خودرو ایران زنجیره آشفتگی خودرو ابهامات طرح سامان‌دهی بازار خودرو آرکانا؛ اولین کراس اوور کوپه رنو با پیشرانه هیبریدی و 150 سند ثبت اختراع! +عکس سورنتو 2021 در نسل چهارم؛ فناورانه تر از همیشه با طراحی کاملا متفاوت+عکس برتری‌های ماندگار هیوندای آوانته افزایش امیدواری به کاهش نوسانات قیمتی این روزهای بازار خودرو برنامه میتسوبیشی برای تعدیل 500 تا 600 نفر به علت بحران مالی کرونا هیوندای i30 جدید در تریم N لاین معرفی شد+عکس رونمایی از خودرو جدید و لوکس شرکت چری شاسی بلند برقی فولکس واگن رنو آرکانا/ اولین کراس اور کوپه اروپا ام‌جی گلاستر به زودی عرضه می شود مسدود شدن دستمزدها در هیوندای معرفی نسخه "پرزیدنت" از شاسی بلند ویتنامی "وین فست"+عکس طرح ساماندهی صنعت خودرو سوداگری و تقاضای کاذب را از بازار حذف می‌کند مجلس ترمز گرانی را می کشد؟ خودرو در یک قدمی عرضه در بورس کالا قرار گرفت کاهش فروش هیوندای در آمریکا ریشه مشکلات بازار خودرو در اقتصاد کلان است حضور ابرخودروی جدید تویوتا در مسابقات استقامت لومان طرح مجلس برای تنظیم بازار خودرو سیاست‌گذاری به روش آزمون و خطا مجلس چگونه می‌تواند بازار خودرو را ساماندهی کند؟ آشفتگی بازار خودرو به دلیل نبود فرمانده‌ واحد در عرصه اقتصاد است مارول اکس؛ کراس اوور لوکس چینی با آخرین فناوری های صنعت خودرو +عکس شباهت سانتاکروز و توسان ایمن‌ترین هاچ‌بک استرالیا بنیانگذار لکسوس را بشناسید فراخوان مجدد کره‌ای‌ها در آمریکا سد مالیاتی هند برای تویوتا اف-پیس 2021؛ شاسی بلند جدید جگوار با کابین فوق لوکس +تصاویر راهکار حل نابسامانی‌ های بازار خودرو چیست؟ توسان 2022؛ شاسی بلند محبوب هیوندای با ویژگی های جدید+تصاویر ضرورت حذف سیستم واسطه گری رانت جویانه و اصلاح نحوه خرید و فروش خودرو عرضه هیوندای قسطی با بهره صفر ریکاوری تقاضا برای خودرو کاهش 6 تا 13 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار کلید گشایش قفل بازار خودرو کاهش 13 میلیونی قیمت خودرو بورس چگونه دست دلالان را کوتاه می‌کند؟ رد پای رشد نقدینگی در قیمت‌های نجومی 2 طرح ساماندهی بازار خودرو با یکدیگر ادغام می‌شوند با سهام عدالت می‌توان صاحب خودرو شد؟ فروش ویژه خودروسازان ترمز افزایش قیمت را کشید قیمت کنونی خودرو کاذب است تولید لاستیک برای خودروهای شاسی بلند کاهش قیمت خودرو در بازار مردم انتظار گرانی خودرو نداشته ‌باشند تشکیل جلسه کمیته خودرو برای پیگیری دستور رئیس جمهور فسخ قراردادهای فروش خودرو افزایش یافت قیمت‌های بازاری خودروها غیرواقعی است اینفینیتی کیو اکس80؛ شاسی بلند لوکس 2021 با طراحی متفاوت+تصاویر ماموریت روحانی به وزارت صمت برای بازگرداندن آرامش به بازار خودرو دست ما برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است! قیمت این روزهای خودرو کاذب است و قطعاً شکسته می‌شود لامبورگینی اوروس مدل 2021 با رنگی جدید به بازار می آید عدم انتخاب وزیر صمت در نوسان قیمت‌ها و آشفتگی بازارها اثرگذار است ویژگی‌های شاسی‌بلند جدید فولکس فراخوان هزاران هیوندای و کیا بحران تقاضا در کمین خودروسازان؟ جدید ترین خودرو تویوتا با برترین سیستم صوتی به بازار آمد کراس اوور کوچک و قدرتمند هیوندای رونمایی شد+تصاویر رونمایی از SUV جدید کمپانی جیپ در آمریکا فروش تویوتا در آمریکا برای پنجمین ماه متوالی کاهش یافت یاریس کراس GR؛ شاسی بلند جدید تویوتا با جزئیات گازو ریسینگ +تصاویر رشد فروش هیوندایی در هند چگونه لوازم یدکی اصل و تقلبی هیوندای و کیا را تشخیص دهیم؟ سیتی K-ZE؛ شاسی بلند ارزان قیمت رنو+ تصاویر بازگشت پرقدرت هیوندای به چین تی5؛ کراس اوور جدید دانگ فنگ +تصاویر ماهنورد تویوتا نامگذاری شد فروش تویوتا در مسیر بهبود اولین آزمایش عمومی «خودرو پرنده تویوتا» انجام شد برنامه تولید 500 هزار حلقه لاستیک کامیون و لاستیک خودرو شاسی بلند مقایسه تویوتا یاریس هاچ بک و تویوتا کمری GL بازار خودرو با قرعه‌کشی رام نشد آیکان؛ شاسی بلند مینیمال جیلی+تصاویر بهترین خودروهای شاسی بلند 2020 ریزش شاخص بورس چه تاثیری بر بازار خودرو دارد؟ فولکس واگن تولید انبوه اولین خودروی شاسی بلند تمام برقی خود را آغاز کرد کاهش التهاب بازار خودرو با اخذ مالیات بر عایدی سرمایه همکاری آمازون و تویوتا یارانه؛ بهانه جدید تعلل در تحویل خودرو معرفی سریع‌ترین شاسی‌بلند جهان+ تصاویر ابتلای کارکنان تویوتا به کرونا بی‌اثری رشد عرضه بر تقاضا هیوندای النترا N مدل 2021+ تصاویر تولید هیوندای برقی در سنگاپور وضعیت عرضه خودرو به بازار چگونه است؟ معرفی سه محصول جدید تویوتا راهکارهای کارشناسان برای رهایی از آشفته بازار خودرو تعهد تویوتا به تولید سدان‌ها همکاری عظیم مزدا و تویوتا رکود تابستانی بازار خودرو کورس ایر 2020؛ استانداردهای لینکلن در مجموعه ای کوچک! +تصاویر دورخیز هیوندای با خانواده آیونیک آینده تعرفه‌ خودرویی ژاپن و بریتانیا کوچ قیمت خودرو از کف به سقف استعفای رئیس میتسوبیشی پیشتازی راو4 در استرالیا کمترین سوددهی تویوتا در 9 سال کراس اوور جدید سایپا رونمایی شد+تصاویر کورس شاسی بلندهای فولکس با هم سیاست وزارت صنعت، منطقی‌سازی قیمت خودرو است 3پیشنهاد رییس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازان برای کنترل بازار LC 500؛ زیباترین کانورتیبل ژاپنی 2021+تصاویر تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن فروش سهام راهکار نجات خودروسازان تولید خودروی ارزان در شرایط کنونی امکان‌پذیر نیست اطمینان بالای کانادایی‌ها به تویوتا از افت‌و‌خیز تولید تا طرح جدید ساماندهی خودرو خط تولید تویوتا راو 4 را ببینید خودروهای موفق در سایه انحصار در بازار ایران سقوط 12 درصدی سهام میتسوبیشی ژاپن در معاملات امروز سانتافه N؛ لباس اسپرت برای شاسی بلند محبوب کره ای! +تصاویر آخرین وضعیت خرید و فروش در بازار خودرو میراژ 2021؛ ژاپنی کوچک 15 هزار دلاری با امکانات ایمنی جدید! +تصاویر پیش بینی میتسوبیشی ژاپن از ضرر 1.3 میلیارد دلاری به علت بحران کرونا تشکیل کمیته مشترک کمیسیون صنایع و وزارت صمت برای تهیه فوری طرح ساماندهی خودرو هیوندای و معرفی نایت ادیشن از کُنا +تصاویر جمع‌آوری یک محصول سانگ‌یانگ اعطای رانت خودرویی به یک میلیون و 600 هزار نفر هونگ گوانگ X؛ پرچمدار نسل جدید شاسی بلندهای چینی از وولینگ +تصاویر دو محصول میتسوبیشی در 2021 دستمزد 500 هزار دلاری پسر مدیرعامل نیسان در قالب ارز مجازی برای فرار پدر ثبات قیمت در بازار خودرو سیاهچاله قیمت گذاری در صنعت خودرو دارک شَدو؛ خاص ترین شاسی بلند 2021 کمپانی ب ام و +تصاویر فراخوان 183 هزار تویوتا توندرا افزایش حداقلی قیمت خودرو مدل جدید لکسوس NX برای اولین بار دیده شد اتفاقات خوب خودرویی تمایل خریداران به هیوندای برقی فروشنده و خریدار خودرو، هر دو در انتظار تولید خودروی تویوتا در ماه آگوست بهبود می یابد عاملان افزایش قیمت خودرو مشخص شدند! فراخوان میتسوبیشی اوتلندر قیمت خودرو اصلاح شود تا بازار خودرو سامان گیرد مهار تورم، تنها راه کنترل قیمت خودرو محصول جدید تویوتا را بشناسید+تصاویر لیموزین شاسی بلند بنتلی در ارائه جدیدی از بنتایگا+تصاویر سهم 4درصدی در بازار خودرو کرولا 2021 در یک نسخه ویژه+ تصاویر استمرار صعود بازار و زیان صنعت خودرو ردیابی مسیر سوم برای کاهش التهابات بازار سدان محبوب ژاپنی ایمن تر از همیشه! +تصاویر خودرو به بورسی‌ها ملحق می‌شود؟ به دنبال قطع دست دلالان از بازار خودرو هستیم معرفی شاسی بلندی که 300 مایل برد دارد مالیات بستن بر دارندگان چند خودرو تا حدی احتکار خودرو را کاهش می‌دهد ورود مجلس به ساماندهی بازار خودرو کراس اوور کوچک شورولت با برچسب 19 هزار دلاری +تصاویر معرفی موستانگ شاسی‌بلند مالیات بر خودرو‌های صفر بازار را هیجان زده می‌کند میپل 30اکس و جزئیات جدید درباره آن +تصاویر تولید اولین آستون مارتین DBX تقاضای کاذب در بازار خودرو چگونه از بین می‌رود؟ اولین اطلاعات از "اسکای ول" شاسی بلند جدید چینی منتشر شد+ تصاویر خداحافظی تیوولی با استرالیا قوی‌ترین شاسی‌بلند جهان چه ویژگی‌هایی دارد؟ قیمت ‌ها در بازار خودرو کِی منطقی می‌شود؟ دورانگو SRT هلکت 2021 چه ویژگی هایی دارد؟ (+تصاویر) محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟ استراتژی؛ حلقه مفقوده نهضت داخلی‌سازی بلایی که شورای رقابت به جان بازار خودرو انداخت دست رد بازار ایران به شاسی بلند برلیانس! کمیسیون صنایع برای بهبود وضع بازار خودرو راهکار می‌دهد صادرات و واردات می‌تواند قیمت خودرو را در داخل به تعادل برساند پیشرانه تمام الکتریکی و طراحی آینده نگر از یک خودروساز 6 ساله! تأثیر حذف سود مشارکت بر کاهش تقاضای سرمایه‌ای خودرو تجربه رانندگی با اولین مزدا الکترونیکی + تصاویر عرضه در بورس، راهکار خلاصی از هیجان سرمایه‌گذاری در بازار خودرو طرح تبدیل سوزوکی گرند ویتارا ویژه تیرماه ٩٩ جزئیات جلسات بازنگری قیمت گذاری خودرو بازار خودرو با حرف کنترل نمی‌شود! سنگ محک تقاضای واقعی ام وی ام ایکس 33 ، شاسی بلندی اقتصادی و مطمئن چرا قیمت خودرو در سامانه 124 درج نمی‌شود؟ اوپل موکا-ایی 2021؛ کراس اوور جدید با ویژگی هایی نزدیک به پژو 2008 +تصاویر خودروی هفت‌ سرنشین تسلا اس سی ال گلوبال و معرفی دو کیت بدنه گوئمون و کوتارو+ تصاویر تویوتا RAV4 مدل 2020 چند؟ شارژ قیمت خودرو از چهار منبع شاسی بلند جدید جَک(JAC) معرفی می شود+ تصاویر نقطه کور عرضه خودرو به بازار بازگشت فرآیند قیمت‌گذاری خودرو به نقطه صفر بازگشت کرونا به تویوتا نخستین شاسی‌بلند مینی از تغییرات ظاهری تا پیش بینی هایی برای گزینه های متنوع پیشرانه+تصاویر انتظار کشیدن برای خودرو روی نیمکت ذخیره‌ها هیوندای از خودرو جدید خود رونمایی کرد+ تصاویر نرخ رشد فروش خودروهای برقی کیا و هیوندای مثبت شد ارائه خدمات به خودروهای هیبریدی در ایران به درخواست هیوندای آغاز شده است نقش موثر طرح های فروش فوق العاده در کنترل بازار رونمایی از خانواده برقی هیوندای هیجان بازار خودرو با پیش فروش‌ها فروکش کرد بازار خودرو کنترل خواهد شد تعادل بازار خودرو در حوزه عرضه و تقاضا پیگیری می‌شود معرفی خودرو پریوس عرضه کراس‌اوور پلاگین‌ هیبریدی فورد در تابستان معرفی تویوتا فورچونر 2021+ تصاویر نگاهی به سانتافه مدل 2021 تویوتا هایلوکس 2021 معرفی شد +تصاویر همکاری تویوتا با 5 شرکت چینی برای توسعه صنعت خودروهای هیدروژنی معرفی خودرو تویوتا کمری تویوتا قایقی با سوخت هیدروژنی می سازد طرح ویژه بازدید تابستانی محصولات هیوندای در سراسر کشور برخورد قاطع بازرسان اصناف با سوداگران ناامنی در بازار خودرو سقوط سنگین فروش هیوندای به خاطر کرونا خودروتان را برای تابستان گرم 99 آماده کنید کاهش 30 درصدی قیمت خودرو با تدبیر در پیش فروش خودرو، آرامش به بازار خودرو باز می‌گردد معاملات خودرو در بازار با قیمت‌های توافقی انجام می‌شود کشف 996 دستگاه اپتیما و سانتافه از پارکینگ یک مرکز تجاری راو4 پرایم 2021 معرفی شد+ تصاویر نیووس؛ کراس اوور 14 هزار دلاری جدید فولکس واگن معرفی شد +تصاویر اولین تصاویر انتشار یافته از سانتافه 2021 + فیلم احتمال آزادسازی واردات خودرو صفر است معرفی خودرو اسپورتیج قرعه کشی خودرو فقط در ایران انجام شده است؟ افت محسوس معاملات خودرو سیاست‌های سه‌گانه برای ساماندهی بازار خودرو گاک ترامپچی GS6 کوپه؛ شاسی بلند 19هزار دلاری چینی با طراحی جدید+تصاویر اولین خودرو مینی‌ون لکسوس + تصاویر رانت‌خواران بزرگ بازار خودرو قرعه‌کشی، تقاضای خاموش را بیدار کرد فروش منظم بهمن موتور به منظور تنظیم بازار آیا فروش 25 هزار خودرو بازار را متعادل می‌کند؟ نگاهی به سوناتای هیبریدی 2020 کارات دوشاتله و معرفی لیموزین لندکروزر!+ تصاویر خودروسازان مکلف به ایفای تعهدات قبلی همزمان باپذیرش تعهدجدید شدند بهترین شاسی‌بلندهای 2020 را بشناسید + تصاویر آرامش نسبی بازار آشفته خودرو با ورود شورای رقابت به فرآیند قیمت گذاری آیا تویوتا RAV4، فروش کمری و کرولا را خواهد شکست؟ معرفی خودروهای الکتریکی با بیشترین توان پیمایش تویوتا از نسل جدید خودروی هیبریدی خود رونمایی کرد+ فیلم از بایگانی قیمت خودرو تا صدور حکم اعدام چرا قیمت های جدید خودرو اعلام نمی‌شود؟ 2 دلیل عمده التهاب بازار خودرو فراخوان تویوتا راو4 بعلت نقص ایمنی حذف قیمت خودرو از سایت‌های آگهی تاثیری بر بازار دارد؟ پیش بینی رشد شدید قیمت خودرو! پرفروش‌ترین خودرو هیوندای معرفی شد+فیلم تبدیل تویوتا 4رانر به یک تانک شاسی بلند! (+تصاویر) سقوط 89 درصدی درآمد سالانه میتسوبیشی ژاپن قیمت خودرو در بازار هنوز حبابی است هیوندای توسان رکورد زد! زمان عرضه ​شاسی بلند برقی داچیا اعلام شد تجهیز سورنتو به دوربین نقاط کور قیمت پایه سال91+ تورم بخشی سالانه لکسس آتش به مالش زد احتمال آتش سوزی در هیوندای سانتافه و النترا! تصمیمات جدید باعث آرامش بازار خودرو می‌شود؟ همه خودروهای داخلی مشمول قیمت‌گذاری می‌شود فراخوان سانتافه در آمریکا حریق در تویوتا لندکروز 70 فضای دلالی و واسطه‌گری خودرو حذف شود بازار داغ یانکی‌های نه چندان گران! تعطیلی کارخانه مشترک تویوتا و پژو تمدید شد ریزش قیمت خودرو ادامه دارد کاهش قیمت بازار با حذف ابزار دلالان برای افزایش قیمت تغییر پلت‌فرم فروش خودرو شاسی بلند 18 هزار دلاری نیسان با امکانات کامل ایمنی+تصاویر ساخت شاسی‌بلند برقی کیا مقایسه تویوتا یاریس هاچ‌بک با یاریس کراس + تصاویر تویوتا تولید در آمریکای شمالی را 29 درصد کاهش می دهد سقوط 80 درصدی سوددهی تویوتا در بحران کرونا راهکارهای اجرایی اخذ مالیات از سوداگران بازار خودرو فراخوان 2/ 3 میلیون تویوتا و لکسوس سرمایه‌گذاری در خودرو بسیار شکننده است تصویب فاصله 10 درصد سود در قیمت‌های بازاری خودروها قیمت‌ گذاری خودرو در حاشیه بازار چگونه انجام می‌شود؟ تعویض «داور» بازار خودرو اولتیماتوم وزیر صمت برای ساماندهی بازار خودرو در 24 ساعت آینده مسیر کاهشی قیمت پراید آغاز شده است غولی که "بازار" از پراید ساخت 6 ماه خودرو نخریم، قیمت‌ها تعدیل می‌شود خودروسازان روی هر خودرو 30 میلیون تومان ضرر می‌کنند پیشنهاد رئیس قوه قضاییه برای ساماندهی بازار «خودرو» احتمال کاهش 30درصدی نرخ خودرو با قیمت‌گذاری جدید VV7 شاسی بلند لوکس WEY با امضای برابوس+ تصاویر ورود رئیس‌جمهور به بازار خودرو تعیین قیمت خودرو در حاشیه بازار، پایانی بر دلالی دولت جلوی اصلاح قیمت‌ خودرو را نگیرد خودروسازان افزایش قیمت نداشتند، سوداگران خودرو را گران کردند مظنه خودرو بعد از فرمول جدید قیمت‌گذاری چگونه می‌شود؟ یک مرحله بالاتر برای سریع ترین شاسی بلند تاریخ آئودی! +تصاویر ریشه‌یابی التهابات بازار خودرو فروش فوری خودروسازان در سال 99 آغاز می‌شود نقش اقدامات سودجویانه دلالان در افزایش قیمت پراید موتور قرار گرفته در اتومبیل Veloster N مشخص شد نگاهی به خودرو آفرود RAV4 شرکت تویوتا تصاویر جدید کیا اسپورتیج 2020 + فیلم فرمول قیمت گذاری خودرو هفته آینده اعلام می شود چرا تقاضای خودرو ترمز برید؟ دلال‌ها حذف خواهند شد افزایش قیمت خودرو باید مشروط به افزایش تولید باشد ضربه مهلک کرونا به فروش خودروهای هیوندای نقدینگی بالای مردم قیمت پراید در بازار را بالا برد فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو به نفع مردم است مقایسه‌ غول‌های مجلل شاسی بلند+ تصاویر 2 روش قیمت گذاری خودرو در سال 99 آلبرمو؛ شاسی بلند ژاپنی با استایل ایتالیایی! تصاویر از اعلام فرمول قیمت‌گذاری خودرو تا اصلاح طرح ساماندهی اخبار مربوط به ضرر قطعه‌سازان نادرست است پرفروش ترین خودرو جهان را بشناسید+ فیلم مقاومت تویوتا در برابر کرونا زمان اعلام قیمت خودرو مشخص شد بزرگترین محصول جیلی چه ویژگی هایی دارد؟ +تصاویر رکوردهای جدید پریوس افسانه‌ای افت 39 درصدی فروش هیوندای موتورز در آمریکا آیا قیمت کارخانه‌ای خودرو افزایش می یابد؟ هوانسو سی60؛ لامبورگینی 14 هزار دلاری از چین! +تصاویر رونمایی از اولین پیکاپ هیوندای 2021 + تصاویر زمزمه‌های افزایش قیمت خودرو چند دقیقه رانندگی با هیوندای سوناتا SEL پلاس جدید + فیلم تغییرات عظیم در لکسس LS فیس لیفت +تصاویر ​عبور از رقم خیره کننده 15 میلیون حکمرانی هرج و مرج بر بازار خودرو شورایی برای قیمت‌گذاری خودرو بن بست قیمت‌گذاری خودروهای پرتیراژ کاهش قیمت چارچرخ‌ها با ورود شورای رقابت به پروسه قیمت گذاری خودرو لوما دیزاین و معرفی شاسی بلند CLR X7 از ب ام و +تصاویر پیش‌بینی قیمت خودرو در نیمه نخست سال 99 مشخصات فنی النترا 2021+ فیلم یاریس کراس 2021 هیبرید معرفی شد+ تصاویر تویوتا به دنبال از سرگیری تولید خودرو در آمریکا از ماه می کرونا، هیوندای موتورز را از پا انداخت کرونا تا چه زمانی بازار خودرو را در رکود نگه می‌دارد؟ هیوندای ولوستر N مدل 2020 معرفی شد +تصاویر خودروهای هیوندای در بنادر آمریکا منتظر خریدار هستند آخرین وضعیت معاملات خودرو در روزهای کرونایی افزایش 10 درصدی قیمت خودرو موقتی است قیمت خودرو در ماه رمضان ارزان می‌شود فراخوان هیوندایی برای سوناتا 2020 قیمت انواع خودرو 2 سال پیش چقدر بود؟ + جدول منتظر موج گرانی باشیم؟ فراخوان هیوندای در آمریکا فروش تویوتا RAV4 به 10 میلیون دستگاه رسید بازگشت دوباره بدون تحول؛ عقب‌گرد برای یک صنعت خودرو گران می‌شود؟ اعلام قیمت های جدید خودرو در بازار طی روزهای آینده فراخوان خودروی جدید تویوتا کرولا مدل 2020 ! صفر تا صد H30 کراس 10 شاسی بلند خبرساز؛ از استون مارتین تا لوتوس +تصاویر مردم مراقب خرید ‌و‌فروش‌هاى اینترنتى خودرو باشند ژاپنی‌ها تاکسی هوایی ساختند انتشار تصاویر و جزئیات رسمی تویوتا هریر 2021 جدید تاثیر بازگشت شورای رقابت بر قیمت‌گذاری خودرو هیاهو در قیمت‌گذاری خودرو فورس ایی؛ تایید رسمی آفرودر لوکس الکتریکی +تصاویر بررسی فنی نسل جدید هیوندای i 30 + فیلم تویوتا هریر 2021 معرفی شد +تصاویر خرید و فروش خودرو تقریبا به صفر رسیده است جی ال اس580؛ شاسی بلند درشت اندام 2020 مرسدس با پیشرانه 8 سیلندر+تصاویر همه چیز درباره خودروی جدید بازار ایران در سال 99 اولین جلسه خودرویی ستاد تنظیم بازار در سال 99 فردا برگزار می شود نگاهی به میزان فروش شاسی‌بلندها در آمریکا رشد فروش شاسی‌بلند فورد در اوج بحران کرونا! بازار خودرو هم آنلاین شد «خودرو» در سال 98 معرفی لکسوس LC کوپه 2021 + فیلم بررسی نسل جدید هیوندای i 10 فراخوان لکسوس در استرالیا تلاش هیوندای برای آرامش مشتریان چشم انداز وضعیت خودرو در سال 99 قیمت خودرو امسال چقدر بالا می‌رود؟ ماجرای ورود خودرو کرونا به ایران! + تصاویر احتمال افزایش قیمت خودرو در کارخانه خروج دو مدل تویوتا از هند کارفرما از تعطیلی و کساد بازار خرید و فروش خودرو می‌گوید کرونا فتیله گرانی خودرو را پایین می‌کشد؟ چه کسانی در تعطیلات، خودرو را گران کردند؟ سازکار کنترل بازار خودرو تا پایان فروردین ارائه خواهد شد تویوتا و محصولاتی که فقط برای اماراتی ها تولید می کند! +تصاویر خواب زمستانه بازار خودرو در بهار 99 کارلِکس دیزاین؛ از شاسی بلند G تا قایق لوکس مرسدس بنز! +تصاویر قلدرترین شاسی‌بلندهای 2020 را بشناسید بررسی فنی کیت‌های لارته دیزاین برای کراس اوورهای X ب‌ام‌و+فیلم مشخصات فنی هیوندا i 20 + فیلم قیمت تویوتا کمری 2020 دو دیفرانسیل اعلام شد جدیدترین تصاویر نخستین کراس اوور بومی ایران خودرو مقایسه خودرو سانگ یانگ تیوولی و تیگو 7 ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک بازار را بشناسید مقایسه خودرو رنو کپچر با تویوتا کرولا صفر تا صد مشخصات فنی و تجهیزات میتسوبیشی لنسر هیوندای النترا 2021؛ متفاوت ترین نسل یک محصول پرفروش جهانی+تصاویر اوج و قعر قیمتی بازار خودروهای داخلی در سالی که گذشت واردات خودرو در سال 99 آزاد نمی‌شود افت شدید معاملات خودرو مقایسه خودرو لکسوس NX 300 و 350 RX ازسرگیری فعالیت تویوتا در چین ضربه مهلک کرونا به کیا و هیوندای نگرانی از هک گسترده خودروهای تویوتا، هیوندای و کیا مقایسه خودرو رنو کولیوس جدید و کیا اسپورتیج QL نگاهی به رنو کپچر مدل 2020 طرح اولیه خودرویی که به جای فرمان با جوی استیک کنترل می شود سقوط 70 درصدی فروش تویوتا در چین! لطمه کرونا به خودروسازان ژاپن بررسی نسل جدید لینکلن نویگیتور مدل 2020 + تصاویر از اپل تا هیوندای؛ کارخانه‌ها با کرونا چه می‌کنند؟ ابتلای کارکنان هیوندای به کرونا هیوندای‌موتورز؛ از نخستین قربانیان کرونا در کره جنوبی تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین سرمایه‌گذاری تویوتا در خودران‌ها کرونا یک کارخانه هیوندای را تعطیل کرد تغییر ارزش بازار برترین خودروسازی‌های جهان سرمایه‌گذاری تویوتا در یک استارت‌آپ مقایسه خودرو سوزوکی ویتارا با تویوتا پرادو کراس اووری به نام اقوام شمال آفریقا+تصاویر همکاری هیوندای و کیا برای ایجاد سامانه تغییر دنده! اتفاقی که خودرو را ارزان خواهد کرد آغاز پیش فروش جدید ایران خودرو از صبح یکشنبه خودروی پهن پیکر لکسوس LX570 2020 وارد بازار شد ​پایان دوره پدرسالار 80 ساله فروش تویوتا 41 درصد کم شد! تویوتا دست دوم چند؟ + جدول نگاهی به سدان جذاب تویوتا +تصاویر فروش هیوندای کم شد؛ خودروهای برقی کمتر! آغاز تولید 3 کارخانه تویوتا در چین از فردا اخذ مالیات برای کاهش التهابات بازار خودرو تنها راه سروسامان دادن به بازار، واردات خودروی کارکرده است آزاد شدن واردات خودرو چقدر جدی است؟ تویوتا دست دوم چند +جدول باتری‌های جادویی تویوتا حمله کرونا به هیوندای و کیا مینی کراس جذاب ام‌وی‌ام با 3 سال گارانتی تسلا و میتسوبیشی موفق‌ترین برندهای جهان غایبان شرقی نقشه هیوندای برای بازار اروپا تویوتای لوکس مورداعتمادترین برندهای خودرو در سال 2020 پایان عمر خودروسازی برای استرالیا کارخانه‌های تویوتا در چین تعطیل شد بررسی فنی جنسیس GV90 +مشخصات پلیس آلمان برای پاره‌ای از تحقیقات به شرکت میتسوبیشی می‌رود ثبت رکورد گینس برای خودروی برقی هیوندای ویتارا و جیپ بر لبه اخراج از اروپا مقایسه خودرو چانگان CS35 و جیلی GC6 تویوتا 3 میلیون خودرو را از آمریکا فراخواند مجلس واردات خودرو را آزاد می‌کند؟ 10 شاسی بلند لاکچری سال 2019 را بشناسید بررسی فنی کراس‌اوور جنسیس GV80 +مشخصات فراخوان تویوتا برای 3.4 میلیون خودرو به دلیل نقص کیسه هوا محبوب‌ترین خودروی پلاگین هیبریدی انگلستان معرفی وانت جدید هیوندای با پیشرانه توربودیزل سرمایه‌گذاری هیوندای در تولید برقی‌ها کف قیمت خودروهای تویوتا در بازار چند است؟ + جدول همه آنچه از لکسوس؛ شرکت خودروسازی ژاپنی و علل موفقیت‌هایش نمی‌دانید! کراس‌اوور اروپایی تویوتا تایید شد فراخوان 700 هزار خودروی تویوتا به علت نقص پمپ سوخت "شهر تمام هوشمند تویوتا" ساخته می‌شود + تصاویر و مشخصات بررسی فنی تویوتا GR یاریس + مشخصات تویوتا قویترین "موتور 3 سیلندر خیابانی" جهان را معرفی کرد بازار خودرو ژاپن تحت سلطه برندهای ژاپنی چرا خودرو مترصد کاهش قیمت است؟ قیمت انواع خودروهای داخلی کارکرده مدل رنو در بازار آزاد مقایسه لکسوس LS با تویوتا کرولا قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 20 دی ماه آزادسازی واردات خودرو به کشور چقدر جدی است؟ بازار خودرو؛ داغ در فضای مجازی، راکد در عمل تویوتا شهر هوشمند می سازد معرفی 20 خودروی برتری که در سال 2020 به بازار می‌آیند تاکسی‌ پرنده هیوندای در 2028 تخت‌گاز هیوندای برای برقی‌سازی نبرد سرسخت خودروسازان آمریکایی و ژاپنی قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول قیمت جدید خودروهای سانگ‌یانگ (11 دی 98) برگزاری هفتمین دوره المپیاد فنی شرکت آسان موتور قیمت خودرو کیا در بازار تهران+ جدول برترین شاسی بلندهای 2020 معرفی شدند +تصاویر تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد آغاز طرح بازدید رایگان زمستانه خودروهای میتسوبیشی خداحافظی میتسوبیشی از دیزلی‌ها انواع خودرو پژو کار کرده را در بازار آزاد چند بخریم؟ رونمایی از شاسی‌بلند جدید آمریکایی نگاهی به تویوتا CH-R هیبریدی مدل 2020 اینجا حال هیوندای ها خوب است! "تویوتا" از نسخه جدید ربات انسان‌نمای خود رونمایی کرد قیمت خودروهای شاسی‌بلند در بازار تهران + جدول مشخصات نسل جدید نیسان جوک + تصاویر سرویس کلینیک آغاز زمستان برای محصولات هیوندای تا 6دی ادامه دارد لاکچری‌ترین خودروهای بازار ایران در سال 98 + تصاویر هیوندای خود را برای فصل سرما آماده کنید کراس اوور جدید ام وی ام را بشناسید (+تصاویر ) پشت پرده افزایش عجیب و غریب قیمت خودرو خرید و فروش خودروهای هیبریدی بیشتر شد افزایش 2 میلیون تومانی قیمت‌ برخی خودروها قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول قیمت پژو 2008 در بازار 3 برابر قیمت کارخانه! جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار+ جدول بررسی فنی خودرو کراس‌اوور جنسیس GV80 +مشخصات پیش‌بینی قیمت خودرو تا 3 ماه آینده طرح پیشنهادی ایران خودرو برای تعهدات معوق سوزوکی با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید حرکت هیوندای به سوی خودران‌ها قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول فراخوان تویوتا در استرالیا سانتافه تاکسی می‌شود توافق نیسان، رنو و میتسوبیشی ژاپن برای تشکیل یک واحد تحقیق و توسعه مشترک قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول شرایط فروش فوری نیسان جوک توسط جهان نوین آریا قیمت خودرو شاسی بلند تولید داخل +جدول قهر نخستین خودروی الکتریکی لکسوس با آمریکا لکسوس نسخه کروکی مدل جذاب LC 500 را معرفی کرد قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول تویوتا کمری و آوالن 2020 با پلتفرمی جدید تولید می‌شوند مظنه انواع خودروی کره‌ای در بازار + جدول حداکثر قیمت پراید و تیبا چقدر بود؟ + جدول رونمایی از نخستین خودروی برقی لکسوس توکیو-تهران بیست‌وهشت سال پیش! بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند لکسوس رشد کرد؛ تویوتا ضعیف شد پشت پرده افزایش قیمت پراید چیست؟ قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول تیبا 56 میلیون و 500 هزار تومان شد پژو 207 اتوماتیک گران شد پراید از 50 میلیون تومان گذشت چرا خودروهای زیر 100میلیون تومان گران شد؟ آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در بازار 12 آبان 98 + جدول رونمایی از هیوندای توسان چینی! قیمت خودروهای سیتروئن در بازار 12 آبان+ جدول واکنش نعمت‌بخش به اظهارات رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار 12 آبان 98 207 اتومات دو میلیون تومان بالا رفت با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 آبان 98 + جدول قیمت انواع خودروهای هیوندای در بازار 11 آبان 98 آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار 11 آبان 98 تازه ترین قیمت خودروهای خارجی در بازار 11 آبان بیش از 40 کشته و زخمی در تصادف شمال فیلیپین رکود پاییزی خودرو رقابت نفس‌گیر کراس‌اوورهای بازار آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 8 آبان 98 + جدول آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول نقش «ایران» در کاهش فروش جهانی رنو قیمت پراید به تیبا نزدیک شد آخرین قیمت خودروهای ایران خودرو در بازار + جدول آخرین قیمت خودروهای سایپا در بازار + جدول لکسوس هم به جمع خودروسازان الکتریکی می‌پیوندد قیمت روز خودروهای تویوتا + جدول تویوتا برای سالمندان خودروی برقی می سازد واردات خودروهای دسته دوم خواب و خیال است لیست خودرو‌های زیر 100 میلیون تومان در بازار آزاد+ جدول پراید گران شد قیمت روز محصولات سایپا در بازار 26 مهر 98 قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار 26 مهر 98 آخرین وضعیت بازار خودروهای داخلی + جدول قیمت در واردات خودرو نیاز به آزادسازی است؟ بررسی فنی از نسل جدید تویوتا یاریس + مشخصات هفته پرفراز و نشیب بازارها؛ از بورس تا خودرو قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول طرح ویژه بازدید پاییزی خودروهای میتسوبیشی تا 26 مهرماه ادامه دارد خیالتان از باتری خودرو راحت باشد! قیمت خودرو رنو وارداتی در بازار تهران +جدول خدمات و تخفیف‌های ویژه برای مالکین هیوندای و کیا در سراسر کشور قیمت خودروهای میتسوبیشی در بازار امروز 21 مهر 98 پرفروش‌ترین برندهای خودرو در جهان کدامند؟ پژو 2008 دوباره 305 میلیون تومان شد قیمت خودرو نیسان در بازار تهران +جدول ارزان‌ترین لکسوس در بازار چند است؟ (16 مهر 98) + جدول قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهران؟ +جدول طرح بازدید پاییزی خودروهای میتسوبیشی با جایزه 7 سکه طلا کدام خودروساز صدرنشین فروش در سال 2019 است؟ + لیست 50تایی خودروی جایگزین پراید چه قیمتی دارد؟ بررسی فنی تویوتا کرولا 2020 + مشخصات بررسی فنی لکسوس مدل 2020 + مشخصات هیوندای خودروی پرنده می سازد آغاز فروش اعتباری محصولات ایران خودرو عوامل تاثیرگذار بر کاهش قیمت خودرو 100 خودروی برتر 2019 در بازار چین همکاری تویوتا و سوبارو برای توسعه خودروهای هیبریدی سورنتو 100 میلیون تومان گران شد واردات خودروهای روسی به کشور چقدر جدی است؟ رکستون G4 پلاک شد پرفروش‌ترین خودروهای شاسی بلند در آمریکا نمایی از قایق 3/5 میلیون دلاری لکسوس + تصاویر سرمایه گذاری 4 میلیارد دلاری برای توسعه نرم افزار تاکسی‌های رباتیک شاسی‌ بلندهای پر فروش پرطرفدار در بازار ایران را بشناسید جدیدترین قیمت خودروهای ژاپنی کارکرده در بازار (1 مهر 98) + جدول تویوتا سنچوری سفارشی امپراطور ژاپن + تصاویر افزایش قیمت پراید چقدر محتمل است؟ بررسی طرح ساماندهی صنعت خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس دولت به ورود شورای رقابت برای قیمت گذاری خودرو تمایلی ندارد با 400 میلیون چه خودرویی می توان خرید؟ +جدول خودروی خورشیدی جدید تویوتا می تواند تا ابد حرکت کند هیوندای خودروی برقی مفهومی جدید تولید کرد بررسی فنی نیسان جوک 2020 جدید + مشخصات خودرو بخریم یا نخریم؟ قیمت انواع خودرو خارجی در بازار + جدول کراس اوور هیبریدی 33 هزار دلاری از تویوتا (+تصاویر) پیشنهاد یک فعال بازار به فروشندگان خودرو آگهی ژیان 80 میلیون تومانی در بازار چرا خودرو برای کاهش قیمت محسوس مقاومت می‌کند؟ قیمت خودرو تا کجا عقب‌ می‌رود؟ قیمت جدید محصولات پارس خودرو در بازار 15 شهریور 98 قیمت جدید محصولات سایپا در بازار 15 شهریور 98 خودرو نخرید؛ هفته آینده ارزان‌تر می‌شود شکل و شمایل احتمالی نسل جدید هیوندای توسان نیسان جوک جدید معرفی شد قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول قیمت روز انواع خودروی «تویوتا» + جدول توقف تولید تویوتا پس از برگزیت گریز هیوندای از بحران تولد اتحاد تویوتا و سوزوکی قیمت محصولات ایران خودرو امروز 1398/06/06 جولان برقی‌ها در المپیک توکیو پایان راه سوزوکی در ایران‌خودرو نشان‌های شرکت های خودروسازی جهان چه می‌گویند؟ هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو فرصت محدود مشتریان میتسوبیشی برای شماره گذاری انتشار تیزری از هیوندای برقی آینده قدیمی‌ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می‌شوند شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین (+تصاویر) خودرویی که با 1.8 میلیون تومان آمد با 50 میلیون تومان می‌رود روند کاهش قیمت خودرو خارجی در بازار تا چه زمانی ادامه دارد؟ کاهش قیمت خودروهای خارجی قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار 1 شهریور 98 قیمت روز محصولات سایپا در بازار 1 شهریور 98 پیش بینی کاهش قیمت خودرو در پی برخورد قوه قضائیه با مافیا قیمت خودرو در نیمه دوم سال ارزان‌تر می‌شود خودروسازان اجازه کاهش قیمت‌ را نمی‌دهند بررسی فنی تویوتا کمری هیبرید + مشخصات خرید چند هزار خودرو از طریق یک واسطه محبوبان آینده معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌اووِر 2019 افزایش 90 درصدی قیمت کوییک در یک‌سال قیمت خودرو‌های پرفروش در 21 مرداد 98 + جدول کولئوس 190 میلیون تومان ارزان‌تر از اردیبهشت ماه انجمن واردکنندگان خودرو به دنبال آزادسازی واردات بررسی فنی آلفارومئو میتو + مشخصات قیمت خودروهای کره‌ای در بازار تهران + جدول کدام خودروها در هفته گذشته ارزان شدند؟ کاهش 7 میلیونی قیمت سیتروئن ترخیص خودروهای دپو شده به کجا رسید؟ خودروهای چینی گران می‌شوند صنعت خودرو، تخت‌گاز به سمت فناوری نخستین خودروی خورشیدی هیوندای معرفی شد سبد محصولات خودروسازان کوچک‌تر می‌شود آخرین مهلت استفاده از شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا قیمت خودرو کیا دست دوم + جدول نرخ خودروهای کره‌ای در بازار + جدول اولین و آخرین ساخته‌های برندهای خودروسازی در یک نگاه (+عکس) توقیف "تویوتا رافور" 9 میلیاردی در ایلام تصاویر لو رفته از جدیدترین مینی‌ون تویوتا (+ عکس) ژاپنی‌ها فقط خودروهای ژاپنی می‌خرند! قیمت خودرو شاسی بلند تولید داخل +جدول قابل‌اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019 کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟ طرح تبدیل خریداران خودرو سوزوکی گرندویتارا اعلام شد قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار +جدول سه محصول جدید در برنامه تولید ایران خودرو بررسی لکسوس NX300 H هفت کلید 2017 + مشخصات سایپا 151 به 43 میلیون تومان رسید تخلیه حباب قیمت در بازار خودرو بررسی فنی میتسوبیشی میراژ 2018 + مشخصات روش جدید تویوتا برای المپیک 2020 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019 تولید وعرضه شش محصول جدید توسط ایران خودرو 10 خودروی پرفروش آسیا را بشناسید + تصاویر تویوتا و BYD خودروی‌ برقی مخصوص چین می‌سازند GXOR، لکسوس لوکس آف‌رود (+عکس) آغاز تولید خودروهای برقی در اندونزی از سال 2022 وسیله نقلیه مخصوص المپیک توکیو رونمایی شد مدل‌های پرفروش خودروهای کیاموتورز در آمریکا رونمایی از اولین خودروی تمام برقی هیوندای خودروسازان ژاپنی در ژاپن یکه‌تازی می‌کنند هجوم از شرق و غرب! هیوندای و بلندپروازی برای ساختن خودروی کوپه تویوتا به جای کرولا یک SUV می سازد یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود مزایای و معایب هیوندای کوپه + قیمت در سایت دیوار خودروهایی که امکان ترخیص نیافتند آخرین قیمت پراید در بازار 10 دلیل برای گرانی خودرو و پایین نیامدن قیمت ها ساینا اتوماتیک 82 میلیون تومان شد قیمت خودروهای خارجی ارزان شد دلیل رشد قیمت‌ها در بازار بی‌مشتری خودرو چیست؟ قیمت محصولات کرمان موتور در بازار ثبات قیمت در بازار خودرو قیمت خودرو شاسی‌بلند در بازار تهران + جدول بررسی کیا اسپورتیج 2018 + مشخصات اگر مبلغ اضافه ای از خریداران تیوولی گرفته شده باشد، عودت داده می‌شود شکل و شمایل رنو کپچر 2020 پرفروش‌ترین خودروها در اروپا قیمت 380 میلیونی تیوولی علی‌الحساب است "تویوتا" سرویس اتوبوس‌های خودران راه‌اندازی می‌کند چین از تحویل قطعات یدکی خودرو به ایران خودداری می‌کند عوامل پشت پرده افزایش قیمت خودرو چه کسانی هستند؟ به هیچ عنوان ‌خودرو ‌در پارکینگ‌ها انبار نشود شورای رقابت قیمت پایه خودروها را تعیین خواهد کرد آیا خودرو ارزان می‌شود؟ از راز قیمت‌گذاری در حاشیه بازار تا پژوی ایرانی تب خودرو فروکش کرد استرالیا سکوی پرش خودروهای برقی هیوندای می‌شود بزرگ‌ترین کراس‌اوور هیوندای را ببینید همکاری فورد و ماهیندرا در تولید شاسی‌بلندها وضعیت بازار خودروهای وارداتی در اولین روز تیرماه محصولات کیاموتورز چند؟ لو رفتن تصاویر نسل جدید رنو کپچر 2020 پیش از معرفی رسمی جدیدترین شاسی‌بلند لکسوس مقاومت تویوتا برای ساخت کارخانه خودروسازی در عربستان فاتحان قلب‌ها بررسی فنی رنو کپچر + مشخصات قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول چرا ورق در بازار خودرو برگشت؟ لادای روسیه در راه ایران است؟ پراید باز هم از 50 میلیون تومان عبور کرد نگاهی به قیمت شاسی‌ بلندهای داخلی سیستم پارک خودکار روی همه مدل‌های تویوتا آئودی را برق گرفت نقدینگی سرگردان مانند سیل، بازار خودرو را ویران کرد جزئیاتی از هیوندای پالیسید، رقیب ارزان فورد اکسپلورر + تصاویر بررسی فنی بایک سابرینا هاچ بک سمند سورن 2 میلیون تومان ارزان شد خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار حباب قیمت خودرو ترکید ژاپن می‌تواند در تولید خودرو به ما کمک کند ورود سازمان تعزیرات به فروش فوری خودروسازان قابل اعتمادترین شاسی‌بلند‌های سال 2019 کدامند؟ + تصاویر تقویت همکاری تویوتا و سوبارو تصمیم تویوتا بر توسعه خودروهای برقی هدف جدید تویوتا برای فروش خودروهای برقی ارتقای خودروهای برقی هیوندای با همکاری Rimac همزاد راست‌ دست e-tron برای بریتانیا جنگ نابرابر! نصف درآمد تویوتا از فروش خودروهای برقی خواهد بود‍! شاید نیاز باشد خودروی دست دوم وارد کنیم سایپا 151 به 46 میلیون تومان رسید پارس اتوماتیک 150 میلیون تومان شد عامل اصلی گرانی خودرو معرفی شد تویوتا هایلوکس نسخه Special محصولی متمایز مرسدس بنز EQC نمادی از ایده‌های جدید آیا کاهش قیمت خودرو در بازار ادامه دار خواهد بود؟ 10 خودرو کم مصرف برتر جهان را بشناسید رونمایی هیوندای از اولین اتوبوس تمام الکتریکی و دو طبقه خودرو 2020 BMW X1 با موتور قدرتمند الکتریکی +تصاویر فعالیت دلالان بازار خودرو، باعث رشد قیمت‌ها شد خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول رونمایی هیوندای از اولین اتوبوس تمام الکتریکی و دو طبقه حباب قیمتی خودرو خالی می‌شود حرکت سینوسی قیمت در بازار بی‌ام‌و از دو شاسی‌ بلند جدید خود رونمایی کرد بررسی کراس اوورهای جدید فورد در دو سال آینده؛ آینده بلندبالای فورد لژیونر کره‌ای بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو جهان کدام هستند؟ ادغام رنو فرانسه با دو شرکت ژاپنی تیوولی جدید سانگ‌یانگ معرفی شد خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول نام جدید؛ هویت تکراری پیشکسوت جوان انتقاد شدید تویوتا از ترامپ تویوتا Special یک هایلوکس متفاوت نخستین کراس اوور برقی مرسدس بنز را بشناسید سواری لکسوس 24 میلیاردی به مقصد نرسید بررسی فنی هیوندای اکسنت لوگوشناسی رندر کراس اوور جدید کیا پیش از رونمایی بررسی تویوتا راو4 مدل 2020 وعده جدید وزیر صنعت برای مدیریت بازار خودرو خواب خرگوشی سیاست‌گذار در مدیریت بازار خودرو قیمت انواع خودرو کیا اسپورتیج کارکرده در بازار + جدول روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می‌کنند وزارت اقتصاد وصنعت از تبدیل خودرو به کالای سرمایه‌ای خودداری کنند خودروهای کره‌ای در بازار تهران چند؟ + جدول محصول جدید شورولت رونمایی شد قیمت انواع خودرو هیوندای در بازار تهران + جدول تاسیس پیست جدید تویوتا فولکس‌واگن با شاسی‌بلند جدید خود، بازار چین را هدف گرفته است قیمت جدید انواع خودرو هیوندای در بازار تهران +جدول ونوی خودروی جدید هیوندای در خط تولید سری N تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد توقف تولید میتسوبیشی پاژروی افسانه‌ای قیمت انواع محصولات هیوندای در نمایندگی و بازار به این سه دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید سودآوری هیوندای موتورز مرهونِ کدام بازار است؟ افزایش فروش هیوندای طراحی لوکس لکسوس مدل RC F +تصاویر تولید نخستین لکسوس برقی برای چین تولید کامیون هیدروژن سوز تویوتا با آلودگی صفر ایجاد موسسه تحقیقاتی تویوتا در چین سرمایه‌گذاری 333 میلیون دلاری «سافت بانک» ژاپن در پروژه خودران شاسی بلند توانمند چری، جذاب و مدرن امیدی برای آزادسازی واردات خودرو نیست پول‌های سرگردان جذب بازار خودرو شدند بررسی خودرو تویوتا کمری هیبرید خودروهای 500 میلیونی تا 1 میلیاردی بازار تهران +جدول تولید دو خودروی برقی توسط تویوتا برای بازار چین قیمت انواع تیوولی در بازار + جدول لکسوس با ون لوکس به شانگهای آمد هیوندای با سانتافه جدید آمد فولکس واگن شاسی بلند برقی می سازد جعبه سیاه قیمت خودرو قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول چشم‌انداز قیمت خودرو در سال98 قیمت جدید انواع خودرو تویوتا + جدول روند پیشرفت خودروسازی هیوندای از ابتدا تا کنون قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول شاسی‌بلندهای کره‌ای در آمریکا خوش درخشیدند نسل جدید رنو کپچر شبیه کلیو می‌شود + عکس تویوتا دست سازندگان خودروهای هیبریدی را می‌گیرد جاسوس مخفی خودروسازان در اختیار والدین! وقایع نگاری خودرو در سال 97 لکسوس LC با تغییراتی عظیم در راه است همکاری غول‌های خودروسازی برای تدوین استانداردهای ایمنی خودروهای خودران بررسی کراس‌اوور برقی جدید پورشه نسل هشتم هیوندای سوناتا در نمایشگاه خودروی سئول رونمایی شد پیش‌بینی فعالان بازار از آینده قیمت خودرو چیست؟ قیمت انواع پژو پارس در بازار + جدول واردات 15000 دستگاه خودرو در سال 97 زیان تصمیم های عجولانه از تحریم ها بیشتر است پراید 22 میلیونی چطور 50 میلیون تومان شد؟ سونامی قیمت ها؛ آرزوی بزرگ پرتیراژهای ایران‌خودرو و سایپا قیمت خودرو H30 کراس‏ در بازار + جدول امسال خودرو گران می‌شود؟ قیمت انواع سواری سمند در بازار تهران +جدول تویوتا gt86 کوپه‌ای با ظاهر خاص و توانایی فنی بالا جدیدترین هیوندای توسان را ببینید کشف تویوتا قاچاق در کرج تویوتا کمری 2019 + امکانات فنی و تصویر ضرورت حفظ ارتباطات تجاری از سوی دولت در سال جدید مرکز پژهش‌های مجلس 6 راه حل فوری برای بازار خودرو داد گران‌ترین خودروهای‌شاسی‌بلند جهان کدامند؟ خودرو‌هایی که با 40 تا 60 میلیون تومان می‌توان خرید + جدول پراید در یک سال چقدر گران شد؟ قیمت‌ها در بازار خودرو ساعت به ساعت می‌ریزد با 80 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول تویوتا به ماه می‌رود اولین خودرو تویوتا چگونه تولید شد؟ قیمت میتسوبیشی لنسر در بازار + جدول نمایش انگل‌برگ میتسوبیشی در ژنو قیمت رنو کپچر در بازار + جدول کدام خودروساز ایرانی با روس‌ها مذاکره کرد؟ پیش‌بینی نرخ خودروهای چینی در سال آینده تویوتا راوفور(rav4) شاسی بلند جسور و جذاب تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟ آیا "ب ام‌ و" ایکس5 مدل 2019 بهترین خودروی کراس ‏اوور جهان است؟ کارخانه هیوندای موتور در چین تعطیل می‌شود کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟ +تصاویر قیمت انواع شاسی بلند دست دوم تولید داخل +جدول آفرودبازها کدام خودرو را ترجیح می‌دهند؟ + تصاویر رقابت کره و ژاپن بر سر خودروهای هیبریدی نسخه مسابقه‌ای تویوتا سوپرا معرفی شد نقشه‌برداری تویوتا با دوربین برای خودروهای خودران بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟ آشفته‌سازی بازار خودرو تلاطم بازار ربطی به خودروساز ندارد برای خرید خودرو دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟ سکته بازار خودرو در فصل داغ خرید و فروش احتمال تولید لادا در ایران دلیل دهان‌کجی بازار به پیش‌فروش خودرو قیمت خودرو، موضوع اصلی تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان مجلس «لادا»های جدید روسی مترصد ورود به ایران رییس‌جمهور درباره ریشه گرانی خودرو و سایر کالاها با مردم صحبت کند درخواست یک نماینده برای بررسی گرانی خودرو در جلسه فوق‌العاده مجلس قیمت خودرو مورد توجه قرار گیرد جدیدترین قیمت خودروهای خارجی در بازار خودروهای صفر کیلومتر با «شیتیل و لابی» نصیب چه کسانی می‌شود؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل در بازار کورس قیمت‌ها در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 بهمن97 شمارش معکوس برای ورود لندکروز و لکسوس جدید قیمت خودرو در سال 98 یه کدام جهت می‌رود؟ تویوتا دست دوم چند؟ +جدول جدیدترین قیمت خودروهای خارجی در بازار اهمیت لوازم یدکی خودروهای ژاپنی آذربایجان به ایران خودروهای سنگین GAZ صادر می‌کند هیوندای سوناتا را بشناسید رشد سودآوری تویوتاموتورز مرهون بازار چین است مجهز شدن خودروهای تویوتا به اندروید قیمت جدید انواع سواری سمند در بازار تهران +جدول میتسوبیشی ASX فول 2018 را بشناسید خودروهای ویژه" لکسوس" به ژنو می‌روند آخرین قیمت خودرو در بازار تهران 5 خودروی کراس‌اوور کمتر از 45 هزار دلار 2019 بازار خرید و فروش خودرو راکد شد نبض بازار خودرو نامنظم می‌زند خودرو ارزان می‌شود؟ تازه ترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار لکسوس 2020 چند؟ +تصاویر فروش تویوتا و فیات در آمریکا کاهش یافت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 بهمن97 واکنش مشاور روحانی به لکسوس‌سواری رفیق‌دوست شاسی بلند جدید هیوندای چند؟ +تصاویر قیمت روز انواع خودروهای ژاپنی در بازار جنسیس اولین خودروی شاسی بلندش را روانه بازار می کند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 بهمن97 رنوکپچرهای جدید رنو به بازار می آیند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 بهمن97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 بهمن97 فروش خودروهای تویوتا جان می‌گیرد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 بهمن97 رنو پارس تندر را بشناسید بازار کم رونق خرید و فروش خودرو خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول افزایش قیمت خودرو و بلاتکلیفی خریداران اطمینان و کیفیت شاخصه های اصلی خودروی چری آریزو6 هیوندای النترا 2018 را بشناسید + تصاویر جدیدترین قیمت خودروهای خارجی در بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 بهمن97 انواع شاسی بلند تولید داخل + قیمت دو کراس‌اوور برجسته کره‌ای‌ها در 10 سال قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 بهمن97 تویوتا و پاناسونیک برای خودروهای برقی باتری می‌سازند فراخوان سانتافه و سورنتو به دلیل احتمال آتش‌سوزی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 دی97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 دی97 خودروهای یک میلیاردی بازار را بشناسید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 دی97 خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول فناوری کمکی هیوندای برای رانندگانی بااختلالات شنوایی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 دی97 انواع سواری کیا دست دوم چند؟ + جدول میتسوبیشی دست دوم چند؟ +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 دی97 کاهش قیمت خودرو در بن‌بست تولید نهادهای نظارتی بر قیمت‌گذاری خودرو نظارت کنند شیشه خودرو به نمایشگر دیجیتال تبدیل می‌شود افزایش تولید خودرو و عمل به تعهدات فروش، سیاست جدید تنظیم بازار برای آرامش بازار خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2017 را بشناسید قیمت انواع محصولات پارس خودرو 20 دی 97 قیمت انواع محصولات سایپا 20 دی 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 دی97 دلایلی برای خرید جک S3 میتسوبیشی ASX 2017 را بشناسید خودروهای برقی را به صورت بی‌سیم شارژ کنید تویوتا کمری رتبه نخست پرفروش‌ترین خودروی میان‌سایز جهان فروش 2 خودروی هیوندای توسط کرمان موتور از شنبه 22 دی ماه + جزئیات این خودرو می تواند قدم بزند تویوتا دست دوم چند؟ +جدول هیوندای از خودرویی چهارپا رونمایی کرد استپ وی 2 میلیون تومان ارزان شد تویوتا خودروهای خودران را ایمن می‌کند جای خالی شورای سیاست‌گذاری خودرو در ماجرای قیمت‌گذاری اعلام قیمت خودروهای زیر 45میلیون تومان تا 48 ساعت آینده این‌ها پرفروش‌ترین خودروهای شاسی‌بلند در سال 2018 هستند کدام خودروهای آسیایی در آمریکا محبوبند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 دی97 "هیوندای" از خودروی الکتریکی چهارپای خود رونمایی می‌کند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 دی97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 دی97 جایگزینی سوییچ خودرو با حسگر اثر انگشت قیمت انواع شاسی بلند در بازار تهران +جدول نیسان جوک برف‌نورد به نمایشگاه خودرویی ژاپن می‌رود 20 خودروی شاسی‌بلند ایمن مدل 2019 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 دی97 قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 دی97 افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها تیوولی جدید تغییر چهره می دهد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 دی97 دلایل اعلام قطره‌چکانی قیمت خودرو خودروسازانی از قاره‌ کهن قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 دی97 شاسی بلند جدید سوبارو در راه بازار بهترین خودروهای سال 2019 از نگاه موتورترند قیمت گذاری خودرو در حاشیه بازار تنها راهکار اجرایی در شرایط فعلی 2 عامل ایجاد تقاضای کاذب خرید خودرو چه کسی پاسخگوی اجرا نشدن تعهدات خودروسازان خواهد بود؟ «بسته جامع ساماندهی بازار خودرو» به مجلس ارائه می‌شود ایران خودرو و سایپا قیمت جدید محصول خود را اعلام کردند خرید و فروش کدام یک از خودروهای لوکس وارداتی در شرایط فعلی بازار، رونق بیشتری دارد؟ قیمت انواع محصولات پارس خودرو 6 دی 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 ی 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 ی 97 قیمت جدید انواع خودرو لکسوس در بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات سایپا 4 دی 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 ی 97 قیمت برخی از خودروهای خارجی در بازار بازار خودرو به سمت آرامش می‌رود کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی احداث کارخانه در اندونزی برای توسعه خودروهای برقی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 ی 97 شاسی بلندهای تولید داخل چقدر گران شد+جدول نوسان قیمت در بازار خودرو هیوندای به‌دنبال استقلال از بازار چین قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 ی 97 خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 آذر 97 رکود یلدایی بازار خودرو تناقض‌گویی درباره قیمت خودرو قیمت‌ها متعادل می‌شود موتورهای ژاپنی در لیست باکیفیت‌ترین‌ها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 آذر 97 اولین تصاویر از غول جدید فولکس‌واگن در جاده‌های دوبی قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل+ جدول کلاف سردرگم قیمت خودرو استارت خودرو تنها با اثر انگشت! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 آذر 97 قیمت جدید احتمالی خودروهای پرتیراژ داخلی اعلام شد خودرو‌ها 5 درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود با گرانی خودسرانه قیمت خودرو برخورد می کنیم ایمن‌ترین خودروهای جهان کدامند؟ بازار خودرو آرام گرفت شاسی بلند جدید فولکس واگن به بازار می آید + تصاویر خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات پارس خودرو 25 آذر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 25 آذر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 آذر 97 فراخوان 143 هزار خودروی تویوتا معرفی اولین شاسی‌بلند تمام‌برقی "اینفینیتی" در سال نو میلادی طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار درخواست نمایندگان برای بازگشت به طرح اولیه ساماندهی بازار خودرو چه عواملی بر قیمت خودرو تاثیرگذار هستند؟ قیمت خودرو جک صفر کیلومتر در بازار + جدول خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول سقوط یک رویا افت 8 تا 20 میلیون تومانی قیمت پژوهای پسابرجامی برای خرید خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟ پیشی گرفتن کنای الکتریکی 2019 از رقبا + تصاویر قیمت انواع محصولات پارس خودرو 24 آذر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 24 آذر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 آذر 97 بازار خودروهای خارجی هم از سکه افتاد سرمایه‌گذاری هیوندای در تولید پیل تخته گاز قیمت خودرو؟ قیمت جدید انواع سواری سمند در بازار تهران +جدول خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول پیش بینی کاهش تقاضای خرید خودرو با آزادسازی قیمت ها اولین تجربه رانندگی با پژو 207i صندوقدار اتوماتیک جدید راه اندازی لیزینگ های فروش با مشارکت بخش خصوصی تحقق تعیین قیمت در حاشیه بازار با تکیه بر کنترل عرضه خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول هیوندای سوناتا LF فول بنزینی 2017 را بشناسید قیمت‌گذاری خودرو بر مبنای ضوابط هیات تعیین و تثبیت قیمت‌ها 2000 سی‌سی حجم موتور در شاسی‌بلند ام وی ام سرمایه‌گذاری چندمیلیارد دلاری هیوندای در خودروهای پاک سازمانی که حمایت نمی کند! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 آذر 97 دو مدیر ارشد خودروسازی هیوندای استعفا می‌کنند نرخ‌های عجیب در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 آذر 97 فنر قیمت ها در بازار خودرو در رفت نسل دوم جوک در تابستان ارائه می‌شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 آذر 97 خرید لوکس ترین شاسی بلند ب ام و برای مالکش چقدر هزینه دارد؟ مظنه خودروهای میلیاردی در بازار تهران؟ +جدول ادامه روند نا آرام قیمت ها در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 آذر 97 کیا سورنتو مدل 2018 را بشناسید خودرو BISU مشمول ممنوعیت واردات می شود؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 آذر 97 قیمت خودروهای وارداتی در بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 آذر 97 خودروهای برقی شاسی‌بلند هم به بازار می‌آیند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 آذر 97 قیمت برخی خودروهای وارداتی در بازار کدام‌خودروها در بازار امروز گران شدند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 آذر 97 فروش خودرو 5درصد پایین تر از حاشیه بازار اجحاف به مصرف کننده است شرایط کنونی بازار خودرو فقط به سود دلالان است مظنه خرید پراید کارکرده چقدر است؟ هیوندای آزرا 2018 را بشناسید قیمت جدید محصولات ایران خودرو اعلام شد+ جدول ناظر مجلس در شورای رقابت: افزایش قیمت خودرو معقول نیست انقلاب جنسیس در رونمایی از G90 های 2020 خودروهای 300 تا 400 میلیونی بازار تهران +جدول آیا دولت به افزایش قیمت خودرو تن می‌دهد؟ فرمان قیمت خودرو دست کیست؟ چری تیگو 7 را بشناسید قیمت انواع محصولات پارس خودرو 8 آذر 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 آذر 97 10 خودروی قابل اعتماد 2018 +تصاویر کپچر ارزان شد میتسوبیشی صفر چند؟ ترکیب مینی‌ون و شاسی بلند در دلیکای میتسوبیشی +عکس قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول عزل گون از ریاست میتسوبیشی پیش‌بینی قیمت خودرو در حاشیه بازار ب‌ام‌و صفر چند؟ مرسدس بنز صفر چند؟ با 50 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول تویوتا صفر چند؟ لکسوس صفر چند؟ معرفی خودروی جدید هیوندای با الهام از" آی20" هیوندای صفر چند؟ میتسوبیشی و داستان پر چالش تولید پاژروهای جدید قیمت جدید انواع خودرو نیسان در بازار تهران +جدول محصولات صفر کرمان موتور چند؟ تیگو 7 جدید رونمایی شد افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها هوش مصنوعی برای یک کمپانی خودروسازی آگهی تلویزیونی ساخت هیوندای صفر چند؟ سرانجام قیمت گذاری خودروها به کجا رسید؟ بازار خودرو چگونه متعادل می‌شود؟ دنا 80 میلیون تومان شد قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول میتسوبیشی صفر چند؟ قیمت انواع سواری کیاموتورز در بازار تهران + جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 آبان 97 هیوندا توسان را بشناسید قیمت جدید انواع خودرو میتسوبیشی در بازار تهران +جدول کپچر ارزان شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 آبان 97 حواشی یک اظهار‌نظر خودرویی رنو فرانسه از پیدا کردن بازار جایگزین ایران عاجز ماند تویوتا صفر چند؟ محصولات صفر بهمن موتور چند؟ هیوندای سوناتا 2018 را بشناسید خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول 508 گران شد کیا سورنتو 2018 را بشناسید شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه قطعات خودرو: بازار خودروی ایران را آسان ترک نمی کنیم قیمت انواع محصولات پارس خودرو 24 آبان 97 قیمت انواع محصولات سایپا 24 آبان 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 آبان 97 قیمت خودرو خارجی ثابت ماند، داخلی افزایش یافت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 آبان 97 افزایش متوسط سن شاسی‌بلندها و خودروهای خانواده های آمریکایی میتسوبیشی از وانت پیکاپ تریتون 2019 رونمایی کرد ویتارا 2 میلیون تومان گرانتر شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 آبان 97 سانگ‌یانگ صفر چند؟ لکسوس صفر چند؟ قیمت خودرو افزایش می‌یابد؟ هیوندای صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ قیمت جدید انواع خودرو لکسوس در بازار تهران +جدول تویوتا صفر چند؟ نیسان صفر چند؟ با 70 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول با 80 الی 100 میلیون تومان چی بخریم؟ قیمت انواع خودرو هیبریدی در بازار تهران؟ +جدول قیمت انواع محصولات پارس خودرو 16 آبان 97 قیمت انواع محصولات سایپا 16 آبان 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 آبان 97 خودرو ملی، به روایتی دیگر؟! هیوندای، برترین برند سال 2018 سازمان حمایت قیمت های جدید را اعلام می کند کدام خودروهای داخلی گران شده‌اند +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 آبان 97 بورگوارد صفر چند؟ بی‌وای‌دی صفر چند؟ قیمت ها در بازار خودرو افزایشی شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 آبان 97 لکسوس صفر چند؟ کدام کشورها به کدام برندها علاقه بیشتری دارند؟ (+ اینفوگرافی) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 آبان 97 کانسیومر ریپورتز باکیفیت‌ترین خودروهای جهان را معرفی کرد هیوندای صفر چند؟ تویوتا صفر چند؟ توانایی‌های آفرود؛ به بیراهه بزن! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 آبان 97 قیمت خودرو بیش از این افزایش نمی یابد با 200 تا 250 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول نحوه رسیدگی به شکایات خدمات پس از فروش خودرو‌های وارداتی پنل های خورشیدی سقفی باتری خودرو را شارژ می کنند برای خرید خودروی جک چقدر باید هزینه کرد؟ با 300 الی 400 میلیون تومان چی بخریم؟ مزدا 3 صفر در بازار چند؟ خودرو باز هم گران شد رسیدگی به وضعیت بازار خودرو با 140 تا 160 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ خودروهای 500 میلیونی تا 1 میلیاردی بازار تهران +جدول رکود بر بازار حاکم شد، تقلای دلالان برای فروش تداوم رکود و کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو جنگ خودرو با قیمت گذاری فوتون ساوانا، قدرتمندترین خودرو ساخت داخل، روانه بازار می شود مدل 5 سال قبل این خودروی ژاپنی در ایران،3 میلیارد تومان چاره‌ای جز افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان نیست تازه ترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار کاهش قیمت محصولات سانگ یانگ در بازار خودروهای کره ای در بازار چند؟ روبات‌های پوشیدنی در خودروسازی کره خودروهای ژاپنی در بازار چند؟ خودرو‌های فرانسوی در بازار چند؟ افت قیمت 10 میلیون تومانی کپچر قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 آبان 97 تویوتا پریوس 2017 تیپ C را بشناسید لکسوس مطمئن‌ترین خودرو شد خودروهای شاسی بلند، نیاز روز بازارهای خودرویی فولکس‌واگن رقیب پژو 2008 و رنو کپچر را روانه بازار کرد لکسوس صفر چند؟ نیسان صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ تعیین قیمت در بازار خودرو از دست خودروسازان خارج شده است کاهش قیمت 300 میلیون تومانی هیوندای آزرا 2018 در بازار خودروهای 300 تا 400 میلیونی بازار را بشناسید روند نزولی قیمت رنو کپچر تویوتا صفر چند؟ تحول تویوتا کرولا 2020 روند ادامه‌دار افزایش تورم خودرو برای خرید خودروی کیا در بازار چقدر باید هزینه کرد+ جدول مدیرعامل تویوتا خواستار توافق انگلیس با اتحادیه اروپا «به هر قیمتی» شد کاهش قیمت آزاد خودروها در محدوده 500 هزار تومان باقی ماند+ جدول ارزشمندترین خودروسازان جهان معرفی شدند رشد یک تا 15 میلیون تومانی قیمت آزاد خودرو با اعلام نرخ‌های مصوب پژو207 اتوماتیک 106 میلیون تومان شد استقبال از نخستین خودرو برقی هیوندای بازار خودرو به نقطه تعادل قیمتی نزدیک می‌شود تویوتا صفر چند؟ رفع هیجان بازار خودرو نیازمند منطقی شدن نرخ های کارخانه است میتسوبیشی صفر چند؟ قیمت های جدید خودرو در انتظار مصوبه ستاد تنظیم بازار افزایش قیمت خودرو، شامل ثبت نامی های پیشین نمی شود خودروهای 500 میلیونی تا 1 میلیاردی بازار تهران +جدول قیمت های جدید خودرو با بازار چه خواهد کرد؟ ام وی ام X22 اتوماتیک را بشناسید بازار خودرو متاثر از دور جدید تحریم‌ها لکسوس صفر چند؟ روز‌های خوب بازار ادامه دارد+ جدول خودروهای لوکس کمپانی های بزرگ کدامند؟ شاسی‌بلند جدید اشکودا رقیب نیسان جوک می‌شود ماجرای افزایش حبابی قیمت خودرو چه بود؟ رقابت پنهان برای قیمت‌گذاری خودرو تقابل کوچولوهای بلندقامت شرقی بررسی دلایل گرانی خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس تویوتا CH-R تیپ Lounge را بشناسید هیوندای صفر چند؟ رنو کپچر را بشناسید نیسان صفر چند؟ کیا صفر چند؟ افت و خیز در بازار خودروهای داخلی فراخوان گسترده سازمان ایمنی خودرو برای دو کمپانی مشهور خودروسازی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروی ژاپنی کدام است؟ خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول سوزوکی ویتارا 12 میلیون تومان ارزان شد قیمت گذاری خودروها با فوریت تعیین تکلیف شود اینرسی بالای بازار خودرو چهارشنبه‌های آموزشی کرمان موتور را بیشتر بشناسیم رنو کپچر چقدر گران شد؟ کاهش 7 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار افزایش قیمت خودرو در بازار ناشی از سوء مدیریت خودروسازان است ویتارا 15 میلیون تومان ارزان شد کاهش 15 درصدی قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد خودروسازان به بهانه کمبود قطعات یدکی از عرضه امتناع می‌کنند با ارزش‌ترین برند خودروسازی جهان کدام است؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 مهر 97 تعیین تکلیف خودروهای مانده در گمرک خودروی پسر آجری! هیوندای صفر چند؟ کیا صفر چند؟ هنوز توافقی برای افزایش قیمت خودروها نشده است قیمت جدید انواع خودرو نیسان در بازار تهران +جدول کاهش 4 میلیون تومانی قیمت پژو 207 قیمت انواع محصولات پارس خودرو 13 مهر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 13 مهر 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 مهر 97 خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول منتظر کاهش بیشتر قیمت خودرو باشید میتسوبیشی صفر چند؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ قیمت خودرو در مشهد همچنان رو به کاهش است موافقت با افزایش قیمت خودرو ساخت رنو در ساوه با برداشته شدن تحریم‌ها خودروهای 500 میلیونی تا 1 میلیاردی بازار تهران +جدول کاهش قیمت 10 میلیون تومانی پژو 301 حباب قیمتی خودروها درحال کاهش است تندر پلاس دنده‌ای 4 میلیون تومان ارزان شد مردم آذربایجان غربی علاقه زیادی به محصولات سایپا دارند احتمال ترخیص خودر‌وهای در گمرگ مانده خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول خرید خودرو را به تاخیر بیندازید! برلیانس H220 اتوماتیک را بشناسید سقوط قیمت خودرو همراه با نرخ ارز قیمت انواع محصولات پارس خودرو 12 مهر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 12 مهر 97 بررسی کشنده هیوندای Xcient، سفیر سنگین وزن کره ای ها قیمت جدید انواع خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول تداوم روند کاهشی قیمت ها در بازار خودرو سقوط 30 میلیون تومانی قیمت کپچر ریزش قیمتی در بازار خودرو خروج انگلیس از اتحادیه اروپا روی سرمایه‌گذاری تویوتا تاثیر منفی می‌گذارد قیمت خودروهای داخلی تا 12 و خارجی تا 50 میلیون تومان کاهش یافت قیمت خودرو در حاشیه بازار تعیین شود هیوندای محبوب ترین خودروی وارداتی بازار ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 مهر 97 هیوندا آزرا 2018 را بشناسید ابهام در خروج شورای رقابت از قیمت‌گذاری خودرو بازدید مدیرعامل سایپا از شرکت های پلاسکوکار، لنت پارسیان پیشرو و سایپاشیشه جدیدترین شاسی بلند ب‌ام‌و بفروش می‌رسد +تصاویر قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول کاهش 1.5 میلیون تومانی قیمت‎ها تداوم روند افزایشی قیمت خودروها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 مهر 97 بازی های دلالان خودرو برای دور زدن قوانین سانگ‌یانگ صفر چند؟ آخرین تصاویر لو رفته از کوراندوهای متحول شده سانگ‌یانگ رشد 15 میلیون تومانی سوزوکی ویتارا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 مهر 97 پیش بینی روند کاهشی قیمت ها در بازار سومین N هیوندای هم آمد «برگزیت» باعث توقف تولید تویوتا در انگلیس می‌شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 مهر 97 سئات با آرونای دوگانه‌سوز به فرانسه می‌رود! قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز پنجشنبه بازتعریف مکانیزهای اثربخش پیش نیاز آزادسازی قیمت خودروها قیمت انواع محصولات پارس خودرو5 مهر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 5 مهر 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 مهر 97 پیروی خودرو از پیشروی دلار خودرو‌های جذاب برای خانم‌ها کدامند؟ (قسمت دوم) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 مهر 97 مسیر پیش روی طرح ساماندهی بازار خودرو لکسوس صفر را چند بخریم؟ قیمت جدید انواع خودرو هیوندای در بازار تهران +جدول آشفتگی بازار خودرو باید سامان بیابد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 مهر 97 تولید 15روز خود را راهی بازار کنید تا قیمت افت کند بازار خودرو دیگر کشش افزایش قیمت‌ را ندارد پاسخگویی به ابهامات خودرویی تویوتا صفر را چند بخریم؟ با حضور جناب اس7 در خیابان‌ها چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ ثبات قیمت خودرو در بازار ادامه دارد پیش فروش ایران خودرو سودی برای خریداران دارد؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 مهر 97 هیوندای صفر چند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 مهر 97 تویوتا پریوس 2017 را بشناسید سکوت شورای رقابت، آتش در خرمن قیمت‌ها نیسان صفر چند؟ افزایش یک میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار ثبات قیمت ها در بازار خودرو بازار خودرو در انتظار برنامه های فروش خودروسازان کراس‌اوور برقی کیاموتورز 480 کیلومتر را می‌پیماید قیمت انواع محصولات سایپا 31 شهریور 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 31 شهریور 97 تویوتا کمری 2017 را بشناسید ورزشکارانی از دوران جهش! احتمال دور جدید افزایش قیمت ها در بازار خودرو فولکس‌واگن از ایران نمی‌رود ثبات به قیمت خودرو بر می گردد؟ سانگ یانگ صفر را چند بخریم؟ تاراکو، بزرگترین سئات شاسی‌بلند کیا صفر چند؟ تعداد محدودی خودرو با ارز آزاد وارد کشور می‌شود 207 گرانتر شد آمادگی انجمن واردکنندگان خودرو برای ارایه راهکارهای اجرایی قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول برای خرید خودرو سمند چقدر باید هزینه کرد+ جدول نگاهی به قیمت های کویرتایر در بازار ب‌ام‌و صفر را چند بخریم؟ واردات بیش از 2 میلیون دلار بلندگوی خودرو + جدول معرفی خودرو هیوندای النترا ویتارا کمی ارزان شد قیمت خودرو در مسیر افزایش قرار گرفت سهم چینی‌ها از بازار خودروی ایران چقدر است؟ افزایش تقاضای خرید خودرو همگام با افزایش نرخ ارز با 200 تا 300 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 شهریور 97 تب بازار خودرو پایین نیامد هندلینگ سریع و ظاهری تهاجمی در جدیدترین یاریس‌های تویوتا "اسنت" سوبارو، داغ‌ترین شاسی‌بلند این روزهای جهان نوسان 2 تا 4 میلیون تومانی قیمت خودرو + جدول قیمت قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 شهریور 97 با چه بودجه ای هیوندای صفر بخریم؟ جدیدترین قیمت خودروهای داخلی پیشنهادی برای قیمت شکنی نرخ ها در بازار خودرو رانت بر صنعت خودروسازی داخلی تاثیرگذار است با 100 تا 150 میلیون چه خودرویی می توان خرید؟ پژو207 اتوماتیک" 106 میلیون تومان" شد کِشنده هیوندای با فناوری سلول‌سوختی سال 2019 معرفی می‌شود سونامی بیکاری و قیمت های افسارگسیخته بازار خودرو تا کجا ادامه خواهد داشت؟ قیمت انواع محصولات پارس خودرو 25 شهریور 97 قیمت انواع محصولات سایپا 25 شهریور 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 شهریور 97 میتسوبیشی لنسر 1.8 مدل 2018 را بشناسید با چه بودجه ای تویوتا صفر کیلومتر بخریم؟ آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی در بازار +جدول قیمت خودروهای نیسان صفر در بازار چند؟ قیمت میتسوبیشی صفر چند؟ دو مدل عملیاتی برای کنترل التهاب بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 شهریور 97 نرخ فروش میتسوبیشی اوتلندر 2018 در بازار چقدر است؟ کراس‌اوور‌های ارزان قیمت بازار کدامند؟ نسل جدید خودروهای تویوتا با آینه های دیجیتال در راهند با 750 تا 800 میلیون تومان چی بخریم؟ احتمال ساخت یک شاسی بلند در خط تولید بوگاتی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 شهریور 97 با 650 تا 700 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ لکسوس صفر چند؟ پراید هاچ‌بک 38 میلیون تومان شد روند صعودی قیمت ها در بازار متوقف شد خودروهای 600 میلیون تومانی بازار کدامند؟ کره جنوبی بزرگ‌ترین صادرکننده خودرو به ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 شهریور 97 خودروهای 400 تا 500 میلیونی بازار را بشناسید منحنی عرضه و تقاضا در آزادسازی قیمت استپ وی و ساندرو اتوماتیک گران شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 شهریور 97 با 300 تا 400 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان که در تعداد محدود ساخته می شود دنا پلاس 100 میلیون تومان شد تلاطم قیمت ها در بازار خودروی زنجان بهبود بازار خودرو معجزه می خواهد پیش فروش خودرو همچون سکه و ارز می‌تواند فساد آور باشد تویوتا صفر چند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 شهریور 97 ادامه صعود پرفروش‌ترین خودروی تویوتا کیا صفر چند؟ هیوندای صفر چند؟ تولید شاسی بلند تازه کیا با همکاری طراح مد مشهور قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 شهریور 97 با 200 تا 250 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ مسیر خروج دلالان از بازار نیسان صفر چند؟ لکسوس صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ همکاری هیبریدی تویوتا و جیلی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 شهریور 97 وقت آزادسازی قیمت خودرو نرسید؟ شرایط آزادسازی قیمت خودرو هنوز فراهم نیست سانگ‌یانگ صفر چند؟ خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول خرید خودروهای هیوندای چقدر خرج دارد؟ با چه بودجه ای کیا سواری کنیم؟ قیمت انواع خودروهای تویوتا در بازار حذف حاشیه سود بازار با مسدود کردن راه های تبانی افزایش قیمت پرفروش‌ها در دنیای اعداد آتش‌سوزی خودروهای تویوتا دردسرساز شد ستاد تنظیم بازار تصمیم گیرنده اصلی قیمت گذاری خودرو است یا شورای رقابت؟! دناپلاس 13 میلیون تومان گران شد پس از افزایش قیمت وارداتی ها حال چرا داخلی ها ترمز بریدند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 شهریور 97 طرح فروش خودرو و الزامات مدیریت بازار کراس اوور کارکرده کیا چند؟ مُسکنی برای سردرد بازار پژو405 " 54 میلیون و 500 هزار تومان" شد سازمانی که توان تنظیم بازار نخود و لوبیا را ندارد توان تنظیم بازار خودرو را دارد؟ تویوتا صفر چند؟ آقای سوزوکی و کارخانه‌اش قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 شهریور 97 آزادسازی قیمت خودرو اصلا به صلاح نیست تقاضای خودرو در زنجان بیش از عرضه است کیا صفر چند؟ جک S1 کوچکترین کراس‌اوور جهان خودروسازان قبل از طرح پیش فروش به تعهدات خود عمل کنند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 شهریور 97 آدرس غلط برای مقابله با دلالی در بازار هیوندای صفر چند؟ خودروهای میلیاردی بازار را بشناسید فصل فروش سانتافه قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 شهریور 97 گردونه گرانی خودرو به نفع دلالان! تقاضای خرید خودرو سیری‌ناپذیر شده است عملکرد انقباضی شورای رقابت بازار خودرو را آشفته کرد سود 9 تا 70 میلیون تومانی در بازار خرید و فروش حواله خودرو نشست مشترک کمیسیون اصل نود با مسئولان وزارت صمت برای بررسی وضعیت نابسامان خودرو با احتکار خودرو برخورد می شود داستان احتکار خودرو از سوی خودروسازان چیست؟! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 شهریور 97 مردم فعلا خودرو نخرند تا این آشفته بازار آرام شود شرایط فروش 40هزار خودرو در بازار چگونه است؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 شهریور 97 تولید خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می‌شود معرفی خودروهایی که در ایران تولید شدند، اما امروزه کمتر در یاد ایرانیان باقی مانده‌اند بی ثباتی در بازار علت طرح استیضاح وزیر صنعت چگونه در صنعت خودرو 20 درصد سود بگیریم؟ خودروسازان بازار را تشنه نگه می‌دارند تا قیمت‌ها را افزایش می‌دهند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 شهریور 97 افزایش قیمت خودرو در بازار منطقی است؟ اوبر و تویوتا همکاری می کنند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 شهریور 97 چه کسی قیمت خودرو را بالا برد چرا قیمت خودروهای داخلی سر به فلک کشید؟ دستور کیفی وزارت صنعت به عرضه‌کنندگان خودرو پراید رکورد 41 میلیون تومانی را زد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 شهریور 97 خودروهای موجود در انبار با دلار 3800 تومانی پارسال ساخته شده ثبت اطلاعات خرید و فروش راهکار ساماندهی بازار خودرو پالس منفی شورای رقابت به بازار خودرو پراید به مرز 40 میلیون تومان رسید، سازمان حمایت مصرف کنندگان کجاست؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 شهریور 97 بازار نابسامان خودرو و خواب ناظران هاچ بک کره ای وارد لیگ بزرگان می شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 شهریور 97 شارژ قیمت خودرو از دو منبع مدل 2019 هیوندای النترا در راه است +عکس وانت سانتاکروز هیوندای هم می‌آید +عکس معرفی خودرو‌های 100 میلیون تومانی در بازار + جدول بازار خودرو با دریافت مابه‌التفاوت ارز طوفانی‌تر خواهد شد بنز E200 با چه قیمتی در بازار به فروش می‌رسد؟ ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار +جدول خودرو، واردات و باقی قضایا قیمت گذاری دستوری راهی برای کسب سود بیشتر واسطه ها قیمت انواع خودرو هیبریدی در بازار تهران؟ +جدول ساز دوباره گرانی خودرو کوک شد اعتراض 8 شرکت خودروسازی به تعرفه‌های وارداتی ترامپ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 مرداد 97 رکود وارداتی‌ها، تداوم نوسان داخلی‌ها برای خرید تویوتا چقدر باید هزینه کرد؟ لکسوس RX200T با چه قیمتی در بازار تهران معامله می‌شود؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 مرداد 97 30 درصد قیمت خودرو حباب است دلالان و نمایشگاه‌داران، عامل بحران در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 مرداد 97 بحران تقاضا، در کمین آزاد‌سازی قیمت‌ها تردد شاسی‌بلند ناشناس در پایتخت فناوری جادویی جدا کننده صدا هیوندای قیمت جدید خودروهای وارداتی در بازار تهران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 مرداد 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 مرداد 97 نوسان قیمت انواع خودروهای داخلی تشدید شد آزاد‌سازی قیمت خودرو توجیه دارد؟ چرا ماشین گران شده است؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 مرداد 97 قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول ضرورت اقدام عاجل مسئولان برای ایجاد تعادل در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 مرداد 97 بازار خودرو در انتظار تصمیم رئیس‌جمهوری خودروسازان داخلی عرضه خودرو را به بازار متوقف کردند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 مرداد 97 قیمت خودروهای داخلی دوباره جهش زد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 مرداد 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 مرداد 97 حذف شورای رقابت از صنعت خودرو با قیمت گذاری رقابتی برای خرید پراید چقدر باید هزینه کرد؟ معرفی باسابقه‌ترین خودروسازانی که چندین دهه متوالی در بازار ایران حاضر بوده‌اند قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول مدیرعامل ایران خودرو خراسان تاکید کرد: کسب بیشترین سهم تولید از محصولات شاسی بلند کشور توسط ایران خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 مرداد 97 قیمت انواع محصولات سایپا 18 مرداد 97 ملاقات با نسل جدید رکستون، بزرگ‌ترین شاسی‌بلند سانگ‌یانگ معرفی 3 خودرو‌ دهه نودی که برای دریفت مناسب هستند قیمت‌ها در بازار خودرو نزولی شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 مرداد 97 دو سیگنال مثبت به آزادی قیمت خودرو مظنه فروش سوزوکی در بازار چقدر است؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 مرداد 97 بسته جدید ارزی قفل ممنوعیت واردات را باز نکرد نوبت آزادسازی قیمت خودرو رسید؟ یک کراس‌اوور کوپه با برند BISU با بسته جدید بانک مرکزی مردم خودرو را ارزان‌تر می‌خرند بازار خودروی ایران در ژرفای ناآرامی تزریق احساس به آینده هیوندای قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 مرداد 97 خرید و فروش خودروی خارجی متوقف شد کاهش 500 هزار تا 2 میلیونی قیمت خودرو نقاب تازه ویتارا رقیب ژاپنی E-کلاس، چند؟ شرکت هیوندای،دستمزدکی‌‍روش برای سرمربیگری کره رابرعهده گرفت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 مرداد 97 خودروهای تولید شده کجا رفتند؟ کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت‌ها یک باربر پاک کُره‌ای در راه است... کاهش عرضه عامل اختلاف قیمت کارخانه تا بازار خودرو رونمایی از نسل جدید سوزوکی ویتارا در مدل 2019 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 مرداد 97 التهاب بازار خودرو قابل پیش‌بینی بود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 مرداد 97 تشدید نوسان داخلی‌ها، ثبات وارداتی‌ها نرخ تولید خودرو به میزان تقاضا نیست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 مرداد 97 رسوایی‌های بزرگ صنعت خودروسازی در جهان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 مرداد 97 هیوندای توسان 2017-فول را بشناسید مسیر سوم قیمت‌گذاری خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 مرداد 97 شبکه های مجاز و تخصصی محصولات سانگ یانگ در تهران اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو7 مرداد 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 مرداد 97 تویوتا هایلوکس 2016 مصداق بارز کیفیت و اطمینان رنو در موقعیت ترک ایران نرخ تعرفه واردات خودرو کاهش می یابد تولید خودروهای هیبریدی فرصت جدید برای صنعت کشور است جمع آوری تعدادی از خودروهای ثبت سفارش جعلی از نمایشگاه‌های تهران پیکاپ آسنا اتومات پاییز رونمایی می شود برای خرید سراتو چقدر سرمایه نیاز است؟ + جدول معرفی خودرو هیوندای النترا 2.0 اطلاعیه " آسان موتور" در زمینه انتشار لیست ثبت سفارش ها و واردات غیر قانونی خودرو شورای رقابت با افزایش قیمت خودرو موافقت نکرده است خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول رشد 36 درصدی سود میتسوبیشی تغییرات و امکانات اسپورتیج 2019 (+عکس) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 مرداد 97 قیمت انواع محصولات سایپا 4 مرداد 97 ارز بازار خودرو را از سکه انداخت سلامتی فنی خودرو به چه قسمت‌هایی مربوط است؟ ملاقات با بیوک استیت‌واگن 1970؛ تعریف آمریکایی از خودرو خانوادگی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 مرداد 97 کراس اوور جذاب ، این روزها در بازار خود نمایی میکند افزایش 1 تا 4.5 میلیون تومانی قیمت‌ها گزارش تصویری افتتاح تعمیرگاه مدرن و مجهز جدید آرین موتور قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 مرداد 97 محتکران خودروها را به بازار عرضه کردند در صورت افزایش تعرفه واردات برخی از مدل‌ ها به آمریکا را متوقف می کنیم آغاز طرح فیروزه‌ای فروش محصولات ایران خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 مرداد 97 دامنه بازنگری ممنوعه‌ها به خودرو می‌رسد؟ تیوولی داخلی سازی شده از اسفندماه وارد بازار می شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 31 تیر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 تیر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 تیر97 تشدید نظارت بر بازار خودرو خوش‌بینی ژاپنی‌ها به بازار اروپا نگاهی به برخی گزینه‌های مناسب مصرف‌کننده‌های واقعی در بازار خودرو کشور جک S5 اتوماتیک در برابر ‌هایما S7 توربو؛ بلندقامتانِ توربو چینی ورود نیسان جوک به باشگاه میلیونی‌ها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 تیر97 ورود خودروهای احتکاری به بازار پژو و رنو تحریم ایران را دور می زنند استپ وی 500 هزار تومان ارزان شد بازار خودرو به ثبات رسیده است قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 تیر97 شمارش معکوس برای ورود کراس‌اوور جدید سایپا در شیراز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 تیر97 لوکس کره‌ای؛ قاتل ژرمن‌ها نخستین ایستگاه سوخت هیدروژنی سیار در هاوایی افتتاح شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 تیر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 تیر97 مخالفت آمریکا با ماندن خودروسازان فرانسوی در ایران پاسخگویی مدیران ارشد بهمن موتور به مشتریان بازار خودروهای دست‌دوم در رکود فرو رفت کاهش 26 درصدی فروش پژو سیتروئن در پی خروج از بازار ایران بازگشت خودروساز‌های خارجی به زودی امکان پذیر نخواهد بود النترا جدید با طراحی جسورانه (+عکس) آزمایش فنی پیکاپ آمیکو آسنا؛ 400 کیلومتر با پیکاپ همه‌فن‌حریف قدرت جنگی، تجمل و تکنولوژی در خودروی شاسی بلند "تانک" رضوانی مظنه فروش رینگ در بازار چقدر است؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 تیر97 برای خرید خودرو تیبا هاچ بک چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 تیر97 کدام خودروهای مفهومی پس از تولید جذاب‌تر شدند؟ بررسی مشخصات و ویژگی JAC Refine A60، محصول آتی کرمان‌موتور بررسی تاریخچه تکامل نگاه ایرانیان به خودرو به عنوان سرمایه و ابزار کار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 تیر97 ورود 2 خودروی جدید چینی به بازار ایران + قیمت برنامه زمان‌بندی برای عرضه برقی‌ها سه اقدام دولت برای ساماندهی بازار خودرو راهنمای خرید تویوتا پرادو در بازار ایران ساندرو اتوماتیک 2.5 میلیون تومان ارزان شد ممنوعیت واردات، بازار خودرو را به کدام سمت برد؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 تیر97 آرامش در بازار خودرو؛کسی خریدار نیست طرح های فروش رامک خودرو از 11 خردادماه متوقف است اپلیکیشنی که در ازای دریافت اطلاعات به رانندگان جایزه می دهد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 تیر97 تویوتا کشتی ساخت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 تیر97 بازار خودرو پلیسی شد ملاقات و تجربه رانندگی با فولکس‌واگن گلف GTI مدل 2018 در تهران آزمایش فنی و بررسی لوکسژن U6؛ کراس‌اوور متوسط تایوانی مکاتبه ایرتویا با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شاسی‌بلندها عامل مرگ عابران پیاده قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 تیر97 شاسی‌بلند محبوب هیوندای آماده فروش در بازار آمریکا لکسوس آرایکس 450 اچ ال؛ خودروی 7 سرنشینِ فوق لوکس لزوم رسیدگی به نابسامانی بازار خودرو قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 تیر97 پژو می‌خواهد در ایران بماند 5 تغییر اساسی که باعث شده در دهه جاری، بازار خودرو شبیه به هیچ زمانی نباشد! نگاهی به مشخصات میتسوبیشی میراژ + امکانات و ویژگی ها پس از گرانی 60 درصدی اتومبیل بازار خودرو در حالت رکود است قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز تهران هشدار هیوندای موتور درباره تاثیر تعرفه‌های آمریکا بر پیمان امنیتی سئول و واشنگتن قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 تیر97 هیوندای موتورز درصدد تصاحب فیات کرایسلر است "استپ وی" 5 میلیون تومان ارزان شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 تیر97 نمایش نسل جدید کراون تویوتا پژو 207 اتوماتیک 1.5 میلیون تومان ارزان شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 تیر97 فروش رنو فرانسه به ایران 2 درصد کاهش یافت حذف خودکار شورای رقابت از بازار خودرو سبقت 206 و 207 از گرانی ممنوعیت فروش سبدی، موجب کاهش قیمت خودرو در بازار می‌شود رنو در ایران می ماند و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد قیمت، ویژگی و مدل های سانتافه 2019 (+عکس) ممنوعیت واردات خودرو به رسمیت شناختن بازار ارز موازی است قیمت روز خودروهای خارجی در بازار خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول قیمت انواع محصولات سایپا 7 تیر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 تیر97 اولین رولزرویس شاسی‌بلند بررسی خودروهایی که در نسل‌های اخیر، مشتریان متفاوتی را جلب کرده‌اند بررسی خودروهای مجهز به توربوشارژر در بازار زیر 100 میلیون‌تومان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 تیر97 پیشنهاد ویژه تویوتا به جوانان آغاز طرح فیروزه‌ای فروش محصولات ایران خودرو معاملات در بازار خودرو قفل شد قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 تیر97 خودرو سازان کنترل بازار را بدست گرفتند قیمت انواع محصولات ایران خودرو4 تیر97 زایش رانت با ممنوعیت واردات خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 تیر97 تکذیب فروش نیسان به رنو سرمایه‌گذاری تویوتا در فناوری هیبریدی کاهش قیمت خودرو در بازار خرده فروشی تویوتا سنچری قیمت گذاری شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 تیر97 کاهش 40میلیون تومانی مزدا3 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 31خرداد 97 بازتاب جهانی تعلیق پژو و ماندن رنو در ایران حباب بازار خودرو در مسیر تخلیه ارزانی خودرو در راه است تویوتا از یک خودروی کودکان با موتورالکتریکی رونمایی کرد نقدینگی سرگردان ضدتولید عمل می کند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 خرداد 97 تعرفه بالا و افزایش نرخ ارز واردات خودرو را غیر‌ممکن کرده است فرمول رنو برای ماندن در بازار ایران چرا طرح ساماندهی بازار خودرو مسکوت ماند؟ جا‌به‌جایی «بحران» در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 خرداد 97 شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد کاهش تعرفه‌های واردات به معنای تعطیلی صنعت خودرو نیست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 خرداد 97 ساماندهی بازار خودرو در دستور کار مجلس قرار گرفت نوسانات قیمت خودرو با تولید مستمر مهار می شود کسادی بازار برخی خودروها را ارزان کرد چهره جذاب تر برای کراس اوور پرفروش رنو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 خرداد 97 برگزاری پنجمین دوره از مسابقات مهارتی در ایرتویا چرا رنو در ایران ماند؟ مدیران رنو هفته آینده به ایران سفر می‌کنند کوراندوهای جدید سانگ‌یانگ تغییر قیافه می‌دهند واردات خودرو کاهش یافت بالا بردن قیمت خودرو باعث قهر مردم از بازار می‌شود ساماندهی بازار خودرو ظرف یکماه آینده نگاهی به 10 کراس‌اوور و کراس چینی محبوب و پرفروش در بازار ایران سپرده بانکی، خاکریزی برای کنترل نقدینگی ها شرکت رنو با وجود تحریم‌های آمریکا در ایران می‌ماند ساماندهی نقدینگی های سرگردان بازار خودرو با تعریف نظام مالیاتی پژو مدل1008 را روانه بازار می‌کند +عکس خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول شوک بزرگ به بازار خودرو بدعهدی شرکت کره جنوبی مانع از عمل به تعهدات شد صنعت خودرو باید بازنگری شود خرید و فروش در بازار خودرو به حداقل رسید افزایش قیمت 50 درصدی برخی خودروها در بازار آزاد دولت بازار خودرو را رها کرده است قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 خرداد 97 تقاضای کنونی بازار خودرو صرفا سفته‌بازی است 530 خودروی هیوندای در جام جهانی فوتبال قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 خرداد 97 آشفته بازار خودرو بدون نظارت دولت ترامپ خودروسازان بین‌المللی را هدف قرار داده است هوای پاک برای قصرهای متحرک! مسیر سبز هوندا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 خرداد 97 استپ وی مشکی رنگ 89 میلیون تومان شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 خرداد 97 تویوتا GT86، با نسخه جدید عرضه می شود خودرو به کالای سرمایه ای تبدیل شد کانسپت HDC-2؛ جانشین خلف وراکروز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 خرداد 97 شرایط اجرای طرح ساماندهی خودرو فراهم نیست رنو ، نیسان و میتسوبیشی باهم ادغام نمی‌شوند لیست قیمت BMW سری 3 مدل 2018 در ایران اعلام شد اختلاف قیمت خودروهای ارزان به 15 میلیون تومان رسید طرح بازدید رایگان تابستانی شرکت پاکرو در راستای همراهی با مشتریان خود استپ وی 79 میلیون تومان شد قیمت انواع خودرو لوکس در بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 خرداد 97 کلیات طرح جدید خودرویی قابل‌دفاع است با تسهیلات 44 تا 125 میلیونی خودرو ژاپنی بخرید مجلس برای بررسی"احتکار خودرو" کارگروه ویژه تشکیل داد تحریم‌های آمریکا ترکیب بازیگران صنعت خودرو ایران را تغییر می‌دهد چرا خودرو روز‌ به‌‌ روز «گران‌تر» می‌شود؟ قیمت انواع خودرو کوپه در بازار تهران؟ +جدول H30 یک میلیون و 200 هزار تومان گران شد خودروهای پسابرجامی مشمول قیمت گذاری شورای رقابت نیست کاهش 73 درصدی واردات خودرو در 2 ماهه نخست امسال 12 باور نادرست از خودروها پژو چطور می‌تواند تحریم را دور بزند؟ تولید شاسی‌بلندهای پژوسیتروئن در فرانسه معرفی برخی خودروهای کارکرده با بودجه 300 میلیون تومانی در بازار+جدول پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان! افتتاح سه کارخانه جدید فولکس‌واگن برای تولید خودروهای شاسی‌بلند و برقی در چین خرید و فروش خودروهای صفر داخلی هم از رونق افتاد خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول راه اندازی شبکه امدادی کرمان موتور برای محصولات جک، لیفان و هیوندای گزارش تصویری تحویل نخستین سری خودروهای بورگوارد تحویل طوفانی بورگوارد ارزشمندترین برندهای خودرویی جهان در سال 2018 9 حقیقتی که احتمالا از تویوتا GT86 نمی‌دانستید رویارویی لوکس ها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 خرداد 97 نگرانی زنجیره خودرو از تصمیم شورای رقابت حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو البرز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 خرداد 97 هاچ‌بکِ پرفروش‌ترین خودروی دنیا تا 2 ماه آینده می آید (+عکس) برنامه تویوتا برای توسعه خودروهای پاک هیدروژنی ساموراییِ آغازگر از بطن جامعه تا دفتر خاطرات قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 خرداد 97 فروش ویژه میتسوبیشی در ماه مبارک رمضان بازار خودرو از حالت پیش بینی خارج شد کوراندو 2020 سانگ‌یانگ، یک آفرودر الکتریکی می شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 خرداد 97 شرایط جدید فروش H30 کراس ویژه خرداد ماه اعلام شد تویوتا به سوزوکی کمک می کند رنو کپچر از لیست محصولات ایران خودرو خط خورد اجرای طرح ساماندهی بازار خودرو در شرایط کنونی توجیه پذیر نیست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 خرداد 97 افزایش قیمت 11 محصول ایران خودرو + جدول سرکش شدن قیمت خودروهای تولید داخل به تبعیت از وارداتی‌ها + جدول قیمت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 خرداد 97 20 خودروی سال 2020 جدیدترین تغییرات قیمت خودرو در بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 خرداد 97 نگاهی دقیق‌تر به توانایی‌های فنی ب ام و سری 5 ایمن‌ترین کیا رشد هاچ‌بک دوست‌داشتنی هیوندای کاهش 100 تا 200 هزار تومانی قیمت ها در بازار سهم مشتری‌های ماه رمضان در طرح برکت مجموعه خسروانی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 خرداد 97 چانه‌زنی در مجلس آغاز طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو با موعد تحویل آبان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 31 اردیبهشت 97 رونمایی از جدیدترین محصول میتسوبیشی موتورز 5 ستاره ایمنی برای جنسیس 2018 موفقیت نماینده لوکسژن در تغییر نگرش استاندارد ایران قیمت جدید سوزوکی ویتارا از سوی ایران خودرو اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 اردیبهشت 97 مرکز آزمایش اختصاصی رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد معروف‌ترین خودروهای توربو در ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 اردیبهشت 97 ادامه روند نزولی تولید دوگانه‌سوزها آیا سیتروئن زانتیا گزینه مناسبی در بازار خودرو‌های دست‌دوم است؟ استفاده ژاپن از اتوبوس های هیدروژنی تویوتا در المپیک 2020 تجربه رانندگی با پژو 301؛ 10 سوال از شیر نوپا خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول رُخ تازه شاسی‌بلند محبوب رنو 10 خودروی پرفروش بازار داخلی 7 دهه، 7‌خودرو با تسهیلات 125 میلیونی میتسوبیشی بخرید بازار خودرو به ثبات رسید تصویرهای جاسوسی گرفته شده از کیا اسپورتیج فیس لیفت شده قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 اردیبهشت 97 قیمت جدید محصولات میتسوبیشی در ایران اعلام شد خودرو، یعنی فولاد متحرک گرانترین شاسی بلندهای تاریخ جهان بازیگران 600 میلیونی بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 اردیبهشت 97 برگزاری دوره آموزش رکستون جی4 برای نمایندگان رامک خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 اردیبهشت 97 کسب مقام نخست اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش توسط مدیران خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 اردیبهشت 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 اردیبهشت 97 شورولت اتومبیل سابربن RST را معرفی کرد +تصاویر قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 اردیبهشت 97 پیش‌دستی برای افزایش قیمت دوباره؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 اردیبهشت 97 بازگشت تحریم‌ها تاثیری در حضور هیوندای نخواهد داشت هایما 2 میلیون تومان گران شد معرفی بهترین خودروهای تولید داخل کنترل دستوری قیمت خودرو با افزایش هزینه ها امکانپذیر نیست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 اردیبهشت 97 چرا قیمت خودرو بالا رفت؟ سه ضربه‌گیر قیمتی خودرو ایکس‌تریل نیوفیس 2018 هوشمندتر از قبل آمد خوش رکاب‌ها نیاز ارزان هیوندای 'عروسک روسی' را کنار می‌گذارد چهاردرب‌ها به صف قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 اردیبهشت 97 تست درایو خودروهای تویوتا در پیست اختصاصی ایرتویا و با استانداردهای جهانی جزئیاتی در مورد شاسی بلند 2019 جگوار با تسهیلات 40 تا 120میلیونی خودرو ژاپنی سوار شوید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 اردیبهشت 97 خرید 8 خودروی خاص در ایران بدون ولخرجی زیاد هیوندای لافستا، هجوم هیوندای به بازار سدان های چین قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 اردیبهشت 97 شرایط اقتصادی کشور توان شوک قیمتی خودرو را ندارد فرزندان پاک تویوتا! معرفی فولکس تیگوان 7 صندلی (+عکس) برترین فضاهای داخلی در خودروهای 2018 +تصاویر تویوتا از کرولای هاچ‌بک 2019 رونمایی کرد (+عکس) قیمت جدید دو خودروی سانگ‌یانگ رکستون و کوراندرو اعلام شد عرضه یک محصول جدید سیتروئن همزمان با نمایشگاه تهران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 اردیبهشت 97 اعلام افزایش قیمت زیر 45 میلیونی‌ها در چند روز آینده فروش نقدی و اقساطی تیوولی آغاز شد رنو کپچر؛ محصول اروپا برای بازارهای جهانی کراس‌اوور محبوب کیا در گام چهارم حمل‌بار از انگلیس تا فرانسه میهمانان 97 نسل جدید لکسوس ES معرفی شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 اردیبهشت 97 احتمال افزایش قیمت خودروهای وارداتی وجود دارد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 اردیبهشت 97 خودرو 1 تا 4.5 میلیون تومان گران شد+ جدول قیمت خودرو خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان پیش‌نمایش شاسی‌بلند جذاب MG هیجان تازه در بازار کراس اوورها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 اردیبهشت 97 یک برداشت جذاب از لندکروزر دوقلو های بنزینی-برقی کرولا در چین پیش‌نمایش کراس‌اوور برقی بیوک مجوز سرمایه گذاری خارجی شرکت «رنو» در استان مرکزی بزرگترین شاسی‌بلند جیپ خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول هرج و مرج در قیمت بازار خودروهای داخلی + جدول قیمت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 اردیبهشت 97 تویوتا هایلوکس تولید محدود برای بازار انگلستان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 اردیبهشت 97 استقبال از شاسی‌بلند جدید لادا در روسیه شرایط فروش عید تا عید خودرو MG360 شرایط فروش کامیونت هیوندای HD65 اعلام شد برنامه چری در بازار ایران چیست؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 اردیبهشت 97 سوء استفاده از نظام ثبت سفارش کشور بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 اردیبهشت 97 واردات خودرو در پیچ بهارستان بکارگیری فناوری جدید ارتباطی تویوتا نگاهی به جدیدترین خودروی ولوو XC40 T5 مدعی کره‌ای 7 سال با بلندقامت چینی همیشه در اوج مانند جی کلاس با 20 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ آفرود بی دردسر، چند؟ سیستم KDSS، یاوری برای رهایی از مهلکه جنگجوی برزیلی گزینه‌های بلندقامت روی میز! حرکت با چنگ و دندان غریبه‌های مرز 300 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 اردیبهشت 97 ورود مجلس به قیمت‌گذاری خودروهای بالای 45 میلیون پرونده واردات خودرو در حال بررسی است پریوس، ورسا و آیگو به عنوان بهترین خودروها معرفی شدند پیش فروش محصولات شاسی بلند ایران خودرو احتمال افزایش 10 درصدی قیمت خودروهای بالای 45 میلیون تومان بازگشت شوالیه با دست پر به ایران اولین نمایشگاه مرکزی خودروسازان بم و جیلی در تهران افتتاح شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 اردیبهشت 97 واردکنندگان: تا ارز ندهند خودرو نخواهیم فروخت واردات و صادرات خودرو کاهش یافت معرفی و مشخصات کامل خودروی هاوال H6 محصولی از گروه بهمن تولید بیش از 7 هزارخودروی هیوندایی در سال گذشته در ایران (+عکس) بازار خودرو در انتظار تاثیر تصمیم‌های ارزی معرفی نسل جدید نیسان ایکس تریل2018 به بازار با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول کوچ مشتریان از بازار خودرو شرایط جدید پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو اعلام شد برای خرید خودرو رانا چقدر باید هزینه کرد؟ لکسوس 2019 ES ، نگرش شما به لوکس‌های آلمانی را تغییر می‌دهد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 فروردین 97 ثبت‌سفارش خودرو در سایت بسته فلفل تیز و قد کشیده کیا رکود بازار فروش خودرو بر اثر نوسانات قیمت دلار تیگو 5 جدید با تجهیزات رفاهی بیشتر رونمایی شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 فروردین 97 سهم غیرنمایندگی‌ها در ثبت‌سفارش حضور قدیمی‌ترین خودروساز کره در بازار ایران سوزوکی 12میلیون و ساندرو 2.5 میلیون تومان گران شد+جدول قیمت خودرو آزرا/گرنجور، از ابتدا تا دیروز فروش بهاره ی محصولات 2018 میتسوبیشی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 فروردین 97 تولید 18 خودرو سبک و سنگین با درجه کیفی 4 ستاره در اسفندماه 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 فروردین 97 قیمت جدید محصولات میتسوبیشی با توجه به افزایش نرخ ارز سرگذشت یک سامورایی قهرمان سبک طراحی هیوندای به‌زودی متحول می‌شود پیرمردهایی برای جوانان! رقابت شورلت با تویوتا در کلاس پیک آپ‌های آفرودی (+عکس) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 فروردین 97 پرسه رکود در بازار خودرو شرایط فروش BYD S6 ویژه مبعث اعلام شد استقبال بالای مشتریان از طرح فروش فوری ایران خودرو پروازی لوکس همراه با تکنولوژی با دلار 4200 تومانی، قیمت خودرو باید کاهش یابد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 فروردین 97 تیوولی در سایز XL خیال آسوده هیوندای سواران در سفرهای نوروزی فروش بهاری خودروهای نیسان آغاز شد واکنش بازار خودرو به دلار 4200 تومانی چیست؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 فروردین 97 جایزه طراحی به کیا و هیوندای رسید ارائه خدمات پس از فروش بین‌المللی ب ام و در ایران شرایط ویژه فروش عید تا عید هیوندای توسان اعلام شد این خودروی سانگ یانگ را دوست خواهید داشت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 فروردین 97 تخت گاز خودروها در جاده افزایش قیمت ایران خودرو و سایپا عرضه خودرو به بازار را به حداقل رسانده‌اند دلار بازار خرید و فروش خودرو را قفل کرد + جدول قیمت خودرو جوایز موسسه Vincentric به تویوتا و لکسوس رسید قیمت جدید نیسان جوک در ایران اعلام شد صدور مجوز پیش فروش 2مدل خودروی TIVOLI برای شرکت رامک خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 فروردین 97 فصل خرید خودرو فروش رنو کپچر 2018 از سوی نگین خودرو آغاز شد کمبود عرضه چالش اصلی بازار خودرو فروردین‎ماه خودرو بخریم؟ تویوتا راوفور، 5 نفره یا 7 نفره؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 فروردین 97 سریع ترین شاسی بلندهای جهان در 2018 +تصاویر ب‌ام‌و X5 2019 ، خوش‌تیپ‌تر از همیشه +عکس کم‌مصرف‌ترین خودروهای سال 2018 تداوم رکود در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 فروردین 97 آیا تویوتا برای سوپرا جعبه دنده دستی درنظر گرفته است؟ SF موتورز چین در آمریکا از دو خودروی برقی رونمایی کرد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 فروردین 97 وقایع نگاری صنعت و بازار خودرو 96 روبات بسکتبالیست تویوتا، موفق‌تر از تمام بازیکنان جهان/ عکس کدام خودروسازان بهترین خودروها را می‌سازند؟ +عکس با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول یک مزدای کوچک با نقاب تویوتا تویوتا RAV4 2019، جسورتر و پیشرفته‌تر از قبل احتمال رکود در بازار خودروهای وارداتی در سال‌97 آسودگی خیال تویوتا سواران در سفرهای نوروزی افتتاح نمایشگاه خودروهای کلاسیک در مجموعه سعدآباد تهران 5 خودرو شاسی بلند 2019 که ارزش صبر کردن برای خرید را دارند+ تصاویر تویوتا RAV4 نسخه 2019 به بازار می آید + تصاویر با 100 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ اسپرت‌های پرحاشیه لوکس‌های پرحاشیه مظلومان بازار مذاکره برای دو قرارداد جدید سرمایه گذاری با شرکت‌های جک و هیوندای شناسنامه آمریکایی برای آئوریس 2019 توقف تست خودران های تویوتا لکسوس NX خودروی برقی شاسی بلند با برد 600 کیلومتر +عکس تویوتا آریون بهتر است یا هوندا آکورد؟ کوچولوهای بلندقامت شیک‌پوشان اقتصادی یا گران‌قیمت‌های بازار فروش اقساطی هیوندای توسان ویژه فروردین ماه هفت سین سانگ یانگ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 اسفند 96 سال پر‌فراز و نشیب صنعت و بازار خودرو تصویر بازار خودرو در سال 97 با تسهیلات 120میلیونی شاسی بلند بخرید قیمت انواع خودرو لوکس در بازار تهران +جدول شمشیر دولبه ژاپنی نیمکت ذخیره‌های مرسدس‌بنز آغاز شرایط فروش ویژه فروردین ماه هیوندای اکسنت سرمایه‌گذاری 6/ 5 میلیارد دلاری میتسوبیشی موتورز رونمایی از خودرو بدون سقف خاک و آبی هیوندای +عکس ضمانت نامه بانکی واردات خودرو ممنوع شد قیمت انواع محصولات سایپا 27 اسفند 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 اسفند 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 اسفند 96 کدام برندهای خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟ بررسی علل و راهکارهای جلوگیری از افزایش قیمت خودروهای کلاسیک در ایران ملاقات با جیپ سیمرغ 1365 در لباس «هانکو» قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 اسفند 96 110پایگاه امداد جاده‌ای کرمان موتور در خدمت مسافران نوروزی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 اسفند 96 آرامش در سفر با ون هیوندای سروش دیزل مبنا 8 مدل کراس اور هیوندای در راه است قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 اسفند 96 بنز ارزشمندترین برند خودرویی جهان 15 حقیقتی که احتمالا در مورد لکسوس نمی‌دانستید؛ لکسوس‌شناسی پیشرفته! نیسان در بین 3 برند اول واردات به کشور قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 اسفند 96 مجوز پیش فروش 5 نوع خودرو برای شرکت آرین موتور پویا صادر شد تنها چند روز به پایان جشنواره خرید طلایی ایرتویا باقی مانده نسل جدید موسو، توانمندتر و بزرگتر از قبل هیوندای آوانته دنده‌ای دست‌دوم بخریم یا دنا پلاس صفر کیلومتر؟ نبرد در مرز‌ 50 تصمیم‌های چندگانه‌ دولت، بازار خودرو‌های وارداتی را آشفته کرد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 اسفند 96 راه و چاه تقاضا در بازار خودرو رُخ وحشی تر برای یک تویوتای فانتزی آغاز جشنواره فروش ویژه پرشیاخودرو رنج‌روور کوپه؛ شاسی‌بلند 240 هزار پوندی چگونه می توان قیمت خودروهای داخلی را به یک سوم کاهش داد؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 اسفند 96 پیش‌نمایشی از پرچم‌دار لکسوس های قدکشیده قرعه کشی تیوولی اتو خسروانی در روز زن سانتافه هایی با قلب پاک در راهند ... قیمت خودرو لکسوس در بازار+ جدول ملاقات با تایوانی های هوشمند بازدید نمایندگان اداره کل بازرسی و ارزیابی در شرکت ایرتویا گزارش تصویری از حضور برند هیوندای در نمایشگاه خودرو ژنو تویوتاهای شهری ژنو؛ از فیس‌‌لیفت آیگو تا نسل جدید یاریس شرایط فروش نوروزی سروش دیزل اعلام شد لوکس های ژاپنی غرفه لکسوس تویوتا امسال فروش خودروهای گازوئیلی در اروپا را متوقف می‌کند تندر پلاس و پژو207 گران شد+ جدول قیمت خودرو سورپرایز سانگ‌یانگ گزارش تصویری از اولین روز فعالیت نمایشگاه خودرو ژنو گزارش تصویری از غرفه میتسوبیشی در موتورشو ژنو 2018 دیروز، امروز و فردای هیوندای آغاز فروش مدل 2018 محصولات کیا از سوی اطلس خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 اسفند 96 روند تغییر «نسبت واردات خودرو به تولید» بالاخره شاسی‌بلند کوچک لکسوس هم آمد شرایط پیش‌فروش خودروهای SUV ایران خودرو اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 اسفند 96 برای خرید تویوتا دست دوم چقدر سرمایه نیاز است؟ با اقساط 24 ماهه بدون سود و قیمت قطعی، ژاپنی سوار شوید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 اسفند 96 گزارش تصویری از هفتمین سالگرد باشگاه هواداران مدیران خودرو رونمایی از نسخه خاص لکسوس RC در ژنو سرمایه گذاری 2.8 میلیارد دلاری تویوتا برای تولید خودروهای خودران سود جیپ و هیوندای در فرانسه در دوره 6 ساله صورت گرفت؛ تغییر ذائقه خریداران خودروهای وارداتی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 اسفند 96 رشد 18 درصدی فروش رنو فرانسه به ایران در نخستین ماه 2018 تعرفه‌های جدید ترامپ، باعث افزایش قیمت خودرو در آمریکا می‌شود تجربه رانندگی با شورولت کامارو Z28 1978؛ شکارچی آمریکایی! به دنبال کسب رتبه نخست عاملیت‌های آرین موتور در کشور هستیم سرمایه‌گذاری تویوتا در فناوری‌ خودران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 اسفند 96 سرویس نوروزی رایگان خودروهای سانگ یانگ از سوی رامک خودرو آغاز می شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 اسفند 96 کوچولوی پاک تویوتا امپراطور سانگ یانگ رقبای بزرگ را به چالش می‌کشد بازار خودرو تعیین تکلیف شود نگاهی به تغیرات ظاهری نسل جدید پرچمدار فروش شاسی بلندهای نیسان در دنیا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 اسفند 96 معرفی 6 خودروی محبوب مردم دنیا در سالی که گذشت آیا کپچر جدید به بازار ایران می آید؟ تحویل فوری و اقساط 24 ماهه بدون سود محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اهواز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 اسفند 96 ایران محرک فروش جهانی فرانسوی‌ها همکاری تویوتا و اوبر برای خودروهای خودران سانگ‌یانگ تیوولی 2018 وارد بازار ایران شد + قیمت ژاپنی مقتدر، صدر نشین بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 اسفند 96 نتایج نظرسنجی مصرف‌کنندگان خودرو اعلام شد تویوتا آیگو فیس لیفت، خودرویی کمتر از 40 هزار دلار فروش ویژه نوروزی محصولات 2018 میتسوبیشی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 اسفند 96 نسل جدید هیوندای سانتافه معرفی شد؛سانتافه 2019؛ لوکس و گیرا برای خرید سانگ یانگ چقدر باید هزینه کرد؟ افتتاح شعب جدید ایرتویا در کشور رشد منحنی قیمت در بازار خودرو بازگشت پرچم‌دار چینی ساختار شکن در بازار با شرایط ایده ال برای مشتری رنو تلیسمان و کولئوس، پرفروش ترین خودروهای سال 96 تویوتا تولیدکننده موتورهای برقی ارزان بازار واردات را از بلاتکلیفی خارج کنید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 اسفند 96 ادامه افزایش تیراژ خودروسازان خصوصی روند شکل‌گیری کونا، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای؛ یک کُره‌ای با روح آمریکایی! شرایط فروش محصولات ایران خودرو در طرح فیروزه ای اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 بهمن 96 کاهش 1 میلیونی قیمت‌ها+ جدول قیمت خودرو تشدید اختلاف قیمت کارخانه‌ای و بازار خودروهای داخلی در بازار شب عید مورد اعتمادترین برند خودرویی معرفی شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 بهمن 96 معرفی بهترین شاسی‌بلند‌های سال 2018 با 3 ردیف صندلی مدیرعامل رنو پارس پیشنهاد افزایش قیمت داد افزایش قیمت تا 1.5 میلیون تومانی+ جدول قیمت خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 بهمن 96 نوسانات از بازار سکه و ارز به خودروهای داخلی رسید + جدول سانگ‌یانگ کوراندو نیوفیس 2018 در ایران تعیین قیمت شد خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول حکمی که ابلاغ شد، اما اجرایی نشد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 بهمن 96 شوک در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 بهمن 96 متفاوت ترین شاسی بلند بازار ایران رونمایی شد+قیمت و شرایط فروش برنامه ماهیندرا، ماهیندرا (M&M) برای ورود به بازار ایران شاسی بلند PHEV جدید میتسوبیشی در ایران چه مشخصاتی دارد ؟ 6خودروی شاسی‌بلند محبوب زیر 100 میلیون در ایران رو نمایی از اولین شاسی بلند PHEV جهان در تهران سلاح جدید هیوندای علیه تسلا هشدار خودروسازان ژاپنی‌ در باره برگزیت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 بهمن 96 جشنواره فروش نوروزی سایپا آغاز شد آرین موتور خیال مشتریان را راحت کرد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 بهمن 96 بازار خودروهای وارداتی بلاتکلیف‌تر از همیشه واردات 714 میلیون دلاری قطعات خودرو به کشور قیمت و شرایط فروش جدید رنو سیمبل اعلام شد نسل به نسل با سدان کامپکت دوست‌داشتنی مزدا؛ روایت «3» در سه نسل! بررسی تعدادی از خودروها که با نام خودرو دیگری در ایران عرضه شدند‌؛ نام جدید، خودرو تکراری! برنامه تویوتا برای خودروهای باری قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 بهمن 96 زمان، مانع کراس‌اوورها روی مدار 100 عرضه موفق سه نسل ایکس33، نتیجه تحقیق و توسعه مدون آرامش قبل از توفان در بازار خودرو نقاب جدید کوچکترین بنز با 730 میلیون تومان در تهران مک لارن سواری کنید فروش سوزوکی گراند ویتارا اتومات با 50 میلیون تومان پیش پرداخت عرضه نسخه سفارشی لکسوس به مناسبت 10 سالگی سری F پژو 301 سال آینده وارد بازار خواهد شد افتتاحیه نمایندگی مرکزی شماره 2 سروش دیزل مبنا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 بهمن 96 فروش برلیانس کراس با 20 میلیون تومان پیش پرداخت نخستین سری خودروهای سراتو و اسپورتیج ترخیص و آماده تحویل و شماره گذاری شد افزایش سود میتسوبیشی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 بهمن 96 ابر پروژه اسقاط خودروهای سنگین شاسی بلند اسپرت 4008 پژو کِی عرضه می‌شود؟ سروش دیزل در حال تحویل اچ 350 هدف‌گذاری تویوتا برای بازار چین قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 بهمن 96 فروش ویژه نقدی و اقساطی تویوتا پریوس قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 بهمن 96 اعلام شرایط فروش فوری و پیش فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید پژو پارس 500 هزار تومان دیگر گران شد+ جدول قیمت خودرو فروش بیش از 1.5 میلیون خودروی الکتریکی توسط تویوتا در سال 2017 تغییرات قیمتی در بازار خودرو در جهت مثبت قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 بهمن 96 «درخت فامیلی» خودروسازان جهان آرامش نسبی در بازار خودرو ضعف عرضه خودروهای جدید در بازه پرتقاضا شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا RAV4 با تخفیف ویژه و اقساط بدون بهره ژاپن 96 دستگاه خودروی الکتریکی و هیبریدی به پلیس گرجستان تحویل داد نگاهی به پرفروش‌ترین خودروی سال 2017 جهان گزارش تصویری از حضور لوکسژن در نمایشگاه خودرو بوشهر سامورایی‌های قد بلند به گلستان رسیدند امپراطور سانگ یانگ در شمال ایران بررسی مشخصات و ویژگی‌های ب‌ام‌و 2002 در مقابل ب‌ام‌و 318؛ تقابل دو نسل! معرفی 5 اتومبیل کم‌مصرف در بازار ایران 25 تا 50 میلیونی‌ها، پرتقاضاترین خودروهای بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 بهمن 96 10 خودروی برتر شاسی بلند زیر 100 میلیون از منظر رضایت مشتریان از کیفیت میتسوبیشی با سبد کامل محصولات 2018 در گرگان رنو-نیسان-میتسوبیشی خودروساز اول دنیا شد تویوتا راوفور پرفروش ترین شاسی بلند دنیا شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 بهمن 96 اطلس خودرو مجاز به پیش فروش اپتیما ،سراتو، سورنتو و اسپورتیج شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 بهمن 96 پریوس، هیبرید محبوب تویوتا صدرنشین کیفیت شد بهترین شاسی بلندها ی بازار در سال 2018 کدامند؟ (+عکس) هیوندای اولین تیزر چهارمین نسل سانتافه را منتشر کرد رونمایی ازهیوندای آزرا جدید تا پایان بهمن‌ماه قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 بهمن 96 دغدغه هیبریدی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 بهمن 96 ابهامات ترخیص خودروهای مانده در گمرک ادغام مزدا و تویوتا از شایعه تا واقعیت! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 بهمن 96 خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول گزارش تصویری از برپایی اولین دوره جشنواره عکس و کارتون خودرونما بهترین خودروهای شاسی بلند بزرگ جهان در سال 2017 (+عکس) نبود ارتباط بین صنعت و هنر حلقه مفقوده صنعت خودرو مدیر بازاریابی گروه آرین سرمایه : تحویل فوری مدل 2018 محصولات میتسوبیشی جدال کره‌ای‌های خوش‌قامت هیوندای نکسو 2019؛ کراس‌اوور هیدروژنی هیوندای گزارش تصویری از محصولات هیوندای در غرفه کرمان موتور گزارش تصویری از حضور محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 بهمن 96 گزارش تصویری از حضور کرمان موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان سایپا محصولات مناسب نیاز بازار تولید می کند قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول نگاهی به خودروی کوپه لکسوس LC500 +تصاویر قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 بهمن 96 شرایط فروش نقدی و اقساطی هیوندای سانتافه+جدول حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان فرش قرمز برای ببر کره ای! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 بهمن 96 کرایسلر هم شاسی‌بلند می‌سازد درخشش هایلوکس در سالگرد 50 سالگی +عکس قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 بهمن 96 عرضه تویوتا میرای در کانادا فیس‌لیفت جدیدترین نسخه لندکروز 2018 (+عکس) قیمت قطعی هیوندای النترا تولید داخل اعلام شد لکسوس LS قیمت گذاری شد مجوز پیش فروش عظیم خودرو هم صادر شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 دی 96 بازگشت باشکوه کاپیتان سانگ‌یانگ به ایران ملاقات با فولکس‌واگن بیتل مدل 2013؛‌ خودرو مردم، به سبک جدید خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول نگاهی به نقاط قوت تویوتا پرادو 2018؛ برداشت سوم از فصل چهارم! Lexus LF-1 Limitless Concept ؛پیش‌نمایشی از پرچم‌دار لکسوس های قدکشیده 2019 Hyundai Veloster یک خودرو رالی برای شهر! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 دی 96 از قدرت‌نمایی رنو تا بازگشت سانتافه به صدر جدول تویوتا اولون 2019؛ برادر بزرگتر کمری "فراری" به رغم سوگند خود، ابرخودروی برقی می‌سازد! توسعه تولید شاسی‌بلندها در کیا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 دی 96 قیمت جدید محصولات کیا در ایران اعلام شد رنو در ایران موفق ترین سال حضور خود را گذراند ایران هشتیمن بازار رنو شد تور بین المللی چری، از تهران تا باکو تور خودرویی چری تیگو7 در آستانه ورود به کشور آذربایجان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 دی 96 آغاز فروش راوفور 2018 آسان‌موتور قیمت جدید محصولات هیوندای در ایران را اعلام کرد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 دی 96 سوپر اسپرت جدید تویوتا رونمایی شد توافق ایران و هند برای ساخت پلتفرم مشترک خودرو فرق بین خودروهای بنزینی و هیبریدی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 دی 96 فروش ویژه خودروهای 2018 میتسوبیشی موتورز قیمت خودروهای پرفروش داخلی ثابت ماند اتمامی بر شایعات افزایش قیمت های نجومی هیوندای نسل جدید تویوتا کرولا برای سال 2020 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 دی 96 هیوندای برادر 2 قلوی توسان از نوع الکتریکی را معرفی کرد (+عکس) با 120میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ چری آریزو5 توربو صفرکیلومتر بخریم یا کیا سراتو 2000 دست دوم؟ جدال شرق و شرق‌تر! برداشت 5 سرنشین از بزرگ‌ترین شاسی‌بلند لکسوس نقاب تازه سورنتو برای آمریکایی‌ها افزوده شدن دستیار صوتی هوشمند آمازون به تولیدات تویوتا نیسان 2018 Kicks؛ ماجراجوی تازه نیسان قیمت جدید تویوتا C-HR در ایران اعلام شد رونمایی از خودرو جدید تویوتا در نمایشگاه CES تغییر جغرافیای بازار وارداتی ها بررسی آپشن‌های خودروهای‌ هیبرید بازار ایران؛ کم‌مصرف اما مجهز خودروهای تویوتا و لکسوس به الکسای آمازون مجهز می‌شوند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 دی 96 سکوت خبری رنو کسب بالاترین میزان رشد رضایت مشتریان توسط سایپا یدک قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول شرایط جدید پیش فروش ساندرو اعلام شد هاچ‌بک اروپایی تویوتا در مسیر ایران؛ کرولا در لباس جدید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 دی 96 برگ برنده چینی‌ها در دستورالعمل واردات خودرو گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (18 دی 96) هیوندای سوناتا 2018 هیبرید نیوفیس وارد بازار ایران شد تاکید نماینده مردم ساوه و زرندیه بر سرمایه گذاری رنو فرانسه در استان مرکزی بررسی و نگاهی به میتسوبیشی L200 و ویژگی‌های آن؛ غریب آشنا قیمت دو خودرو جدید تیگوان و پاسات در ایران اعلام شد حباب قیمتی RAV4 در بازار ترکید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 دی 96 قیمت انواع محصولات سایپا 18 دی 96 سرمایه‌گذاری رنو-نیسان-میتسوبیشی در استارت‌آپ‌ها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 دی 96 معرفی نسل جدید خودروهای خودران تویوتا ایرلندی‌ها به خودروهای پاک روی می‌آورند تولید سوخت سبز با پایه گیاهی داستان طراحی مبتکرانه نیسان جوک شرایط فروش کیا اسپورتیج 2017 اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 دی 96 تولید 100 هزار خودرو تجاری کشنده 425 اسب بخار در تبریز ژست یک هیولای مخوف برای X6M ملاقات با لانچیا فولویا کوپه 3؛ خوش‌تیپ ایتالیایی نقاب و نام تازه برای کراس‌اوور لوکس آمریکایی ون لوکس هیوندای را ببینید +عکس ملاقات با اُپل آسترا 1400 جی ال 1995؛ کوچک اما با وقار پیک‌آپ‌های جدید سانگ یانگ به بازار می آیند (+عکس) بررسی بلندمدت کیا ریو LS در بازار دست دوم؛ کره‌ای کوچک و بی‌آزار خودرو کیا دست دوم،چند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 دی 96 جشنواره فروش زمستانی نیسان جوک با تسهیلات ویژه و تحویل فوری قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 دی 96 گسترش اتحاد برقی ژاپنی‌ها هدف‌گذاری فروش هیوندای در 2018 تصمیمی برای افزایش قیمت گرفته نشده است قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 دی 96 تویوتا سومین خودروساز جهان شد بازار وارداتی‌ها پس از ابلاغ مصوبه دولت لامبورگینی 2019 Urus؛ لامبورگینیِ شاسی‌بلند‌ها! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 دی 96 قطعات خودرو در صدر جدول واردات به کشور قرار گرفت واردات خودرو دست دوم ممنوع است 8 خودرویی که در سال 2018 تولید نخواهد شد (+عکس) فروش نقدی و اقساطی سوزوکی ویتارا و هایما توربو با مدل 97 کیسه هوای هیوندای برای سقف‌های پانوراما قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 دی 96 دستورالعمل جدید واردات خودرو ابلاغ شد خودرو در لیست 180 کالای وارداتی غیرضروری قرار ندارد با اقساط 24 ماهه خودرو ژاپنی سوار شوید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 دی 96 تعویض خودرو معیوب مشتری با خودرو نو از سوی اتوخسروانی خودروهای الکتریکی کیا و هیوندای در راه بازار بازگشایی سایت ثبت سفارش برای تویوتا؛ از تأیید تا تکذیب گزارش تصویری غرفه محصولات هیوندای در نمایشگاه خودرو کرمان مهمترین افتخارات تویوتا در سال 2017 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 دی 96 خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو شرایط جدید فروش نقدی و اقساط Vela V5 شرایط فروش ویژه دی ماه نیسان جوک و ایکس تریل اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 دی 96 عامل رهایی فنر قیمت خودرو معرفی خودروهای جدید; میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 دی 96 ایکس22 خودرویی موفق از نگاه بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 دی 96 10 برند محبوب خودرو در بازار آمریکا مشتریان بازار خودرو تمایل به خرید خودروهای 50 تا 100 میلیونی دارند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 دی 96 مقایسه هیوندای i10، کیا پیکانتو و میتسوبیشی میراژ به عنوان ‌هاچ‌بک‌های کوچک بازار؛ جدال بین کوچولوهای شرقی از بین محصولات جدید ایران خودرو دنا پلاس را انتخاب کنیم یا تندر پلاس؟ شاخ‌به‌شاخ پلاس‌ها! شاسی بلند های ایران خودرو را اقساطی بخرید متقاضیان خرید خودروهای وارداتی، مواظب کلاهبرداران باشند نگاهی به ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک بازار ایران؛ 1+5 انتخاب اتوماتیک، با کمتر از 50 میلیون! هیوندای اکسنت صفر کیلومتر کرمان‌خودرو در برابر تویوتا کرولا کارکرده ؛ آقای محبوب در برابر فرزند جدید کرمانی‌ها هیبت یک جنگنده برای GT86 کمی تجمل بیشتر برای پرچمدار کراس‌اوور‌های مرسدس به‌روز‌رسانی جزئی برای کراس‌اوور کوچک فیات نمایی از لکسوس جدید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 آذر 96 روند صعودی قیمت‌ها در بازار خودرو با باز شدن ثبت سفارش التهاب بازار گرفته خواهد شد افتتاح خط تولید کامیونت‌های هیوندای در ایران خودرو دیزل کراس اوور جذاب کره‌ای را به صورت نقدی خریداری کنید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 آذر 96 افت 54 درصدی درآمد دولت از واردات خودرو پوپولیسم خودروسازی طرح ویژه فروش رامک خودرو برای کراس اوور محبوب سانگ یانگ شتاب برقی تویوتا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 آذر 96 ترمز واردات با اهرم تعرفه 10 خودروی تمام برقی تویوتا تا دو سال دیگر عرضه می‌شود موزه میراث تویوتا +عکس برنامه هیوندای برای تولید خودروهای برقی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 آذر 96 تعیین تکلیف واردات خودرو تا 3 روز دیگر قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 آذر 96 تاثیر حجم موتور بر میزان واردات خودرو توافق تویوتا و پاناسونیک در تولید نسل جدید باتری‌ خودروی الکتریکی صفر تا صد کمپین زمستانی آسان موتور میرای دارای بهترین تکنولوژی سال قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 آذر 96 برای تست درایو محصولات میتسوبیشی ثبت نام کنید سبزترین خودروسازان جهان تحلیل بازار خودروهای کراس‌اوور شهری 100 تا 150 میلیون تومان؛ بلندقامتان از دیار شرق و غرب تویوتا سنچری 2018؛ یک تویوتا در کلاس رولزرویس و بنتلی! بررسی بازار قطعات و هزینه‌های نگهداری خودروهای لوکس در بازار کشور؛ مصائب لوکس‌سواری در ایران! طرح پیشواز فصل سرد برای خودروهای میتسوبیشی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 آذر 96 قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول کپچر 4 میلیون تومان در بازار گران شد قیمت جدید محصولات مدیران خودرو اعلام شد با تسهیلات 95 میلیونی، شاسی بلند ژاپنی بخرید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 آذر 96 طرح جدید فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا آغاز شد سراتو 3 روزه 4 میلیون تومان گران شد + جدول قیمت خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 آذر 96 تویوتا به عنوان بهترین شرکت خودرویی جهت اشتغال معرفی شد تشدید حمایت تعرفه‌ای دولت از خودرو؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 آذر 96 تولید و واردات خودرو در مسیر جدایی شاسی بلند جدید لکسوس در راه است حباب خودروهای وارداتی بزرگتر شد! لوکس‌سازی خودرو به روایت برندهای ارزان‌قیمت در جهان قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 آذر 96 رونمایی از نسل جدید تویوتا آوالون مظنه خرید Hyundai Santa Fe در دبی چقدر است؟ دوئل کراس‌اوور‌های کوچک اروپایی دست‌ دوم‌های 30 میلیون تومانی در بازار خودرو بررسی بازار انواع تایر خودرو؛ خط ترمز تایرهای ایرانی روی بازار لاستیک تصور جذاب سوزوکی از آینده جیمنی منتظر پاسخ دولت برای واردات پلکانی خودرو هستیم قیمت انواع محصولات سایپا 16 آذر 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 آذر 96 برگزاری سرویس کلینیک پاییزه آسان موتور در آذر ماه 96 معرفی جدیدترین SUV لامبورگینی(+عکس) طرح فروش اقساطی رنو کپچر آغاز شد اوروس؛ ستاره‌فروش لامبورگینی فیسکر اوربیت، شاسی‌بلند هوشمند کیفیت محصولات جدید پژو-سیتروئن در ایران فدای قیمت نخواهد شد چشم‌انداز تازه هیوندای تویوتا از خودروی مفهومی FT-AC رونمایی کرد (+عکس) آغاز فروش اقساطی 3 خودروی هیوندای در ایران (+جدول و جزئیات) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 آذر 96 قیمت انواع محصولات سایپا 13 آذر 96 شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه هفته وحدت اعلام شد لکسوس با LX570 به نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس آمد جایزه ویژه اتوخسروانی برای خریداران سانگ یانگ تعرفه‌ 70 درصدی واردات خودرو درست است؟ ساخت خودروی چینی - ایرانی در سمنان + عکس افزایش حبابی قیمت خودروهای وارداتی فرش قرمز دولت برای ورود خودروهای برقی به بازار منتظر یک زانتیای جدید باشیم؟ قیمت انواع محصولات سایپا 12 آذر 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 آذر 96 شرط تخفیف پنجاه درصدی تعرفه ای برای وارد کنندگان خودرو رونمایی هیوندایی کنا 2018 در نمایشگاه خودروی آمریکا لکسوس RX با اتاق بزرگتر به بازار می آید معدنی‌ها به دنبال خرید ماشین‌های دست دوم خارجی راه اندازی مجتمع های منطقه ای به منظور تسریع در تحویل خودرو به مشتریان از مزیت‌های صنعت خودروی چین استفاده شود تعرفه جدید پیشنهادی واردات خودرو قابل بیان نیست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 آذر 96 قیمت انواع محصولات سایپا 11 آذر 96 شاسی بلند 2019 سوبارو +تصاویر پس از استقبال چشمگیر بازار از NX، اکنون نوبت به نسل جدید RX رسیده است؛ برگ برنده بلندقامت لکسوس معرفی کراس‌اوور مفهومی لکسوس در لس‌آنجلس (+عکس) فروش اقساطی رنو کپچر برای اولین‌بار در ایران از روز شنبه سیستم‌ ایمنی جدید تویوتا خروج قیمت خودروهای وارداتی از ریل خارجی‌ها، بازار خود را به ایران نمی‌دهند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 آذر 96 قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول اعتصاب کارکنان کارخانه خودروسازی در کره جنوبی خودروهایی که نمایشگاه خودرو لس آنجلس می آیند (+عکس) قیمت جدید هیوندای سانتافه و سوناتا 2017 از سوی کرمان موتور اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 آذر 96 بررسی S7، کراس‌اوور جدید کارمانیا؛ کاپیتان BYD گزارش تصویری از حضور خودروهای هیبریدی هیوندای در دومین نمایشگاه خودرو تهران معرفی دو محصول جدید تویوتا در نمایشگاه خودرو تهران گزارش تصویری از حضور محصولات تویوتا و لکسوس در نمایشگاه خودرو تهران گزارش ویدئویی از غرفه ایرتویا در دومین نمایشگاه خودرو تهران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 آذر 96 رفع ممنوعیت از خودروهای بالای 2500 سی‌سی؟ شاسی بلندهایی که سریع تر از یک فراری شتاب دارند ساخت روبات انسان نما توسط تویوتا (+عکس) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 آذر 96 مردم ساوه طومار حمایت از قرارداد رنو را امضا کردند 2 کانال «شارژ» قیمت خودروهای وارداتی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 آذر 96 افزایش حباب قیمت وارداتی‌ها افزایش قیمت چند خودروی وارداتی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 آذر 96 شاسی بلندهای ایران خودرو را با اقساط 48 ماهه بخرید طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه آذر ماه آغاز شد شاسی‌بلندهای جدید هیوندای قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 آبان 96 سراب یا واقعیت رقابت در بازار خودرو فروش دست دوم کدام خودروها به صرفه هست ؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 آبان 96 شرایط فروش فوری رنو کپچر مدل 2017 اعلام شد معرفی 7 خودروی جان‌سخت در ایران لکسوس جدید در نمایشگاه لس‌آنجلس قیمت فروش محصولات 2017 Toyota در بازار دبی در صورت لغو محدودیت واردات خودروهای با حجم بالای 2500 سی سی، کدام خودروها احتمال موفقیت بالایی دارند؟ نگاهی به نخستین شاسی‌‌‌بلند تولید انبوه ایتالیایی: LAFORZA؛ رنج‌‌‌روور ایتالیایی خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 آبان 96 خرید یک خودروی هیبریدی چقدر تمام می شود؟ دولت باید در بحث خودرو برقی وارد میدان شود رُخ وحشی تر وانت‌بار محبوب تویوتا قیمت و شرایط فروش کوییک اتوماتیک پلاس اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 آبان 96 افت 72 درصدی درآمدهای دولت از واردات خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 آبان 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 آبان 96 با پیش پرداخت 17 میلیون تومانی رانا بخرید بررسی کراس‌اوور کامپکت جدید ایران‌خودرو؛ معجون قدرت و آپشن برنامه هیوندای برای تولید شاسی‌بلند در آمریکا قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 آبان 96 افزایش فروش تویوتا در شش ماه امسال امکان تست درایو محصولات نیسان در نمایندگی های تهران فراهم شد ایران بارانداز صادرات خودرو می‌شود آینده پاک و هوشمند کراس‌اوور‌ها بررسی تغییرات آپشنی خودرو‌های وطنی در گذر زمان؛ رنسانس ایرانی خودروهای «تویوتا» و «لکسوس» هم به نمایشگاه خودرو تهران می آید تایرهای بدون هوا در خودروهای آینده جَنگ امکانات در بازار کراس‌اوورهای خانوادگی بازگشت میتسوبیشی به چرخه سود پیش‌بینی افزایش سود تویوتا بی‌اعتنایی بازار به افزایش قیمت خودروسازان قهرمانی تویوتا در مسابقات جهانی استقامت شانگهای فروش اقساطی محصولات ایران خودرو با شرایط 48 ماهه اعلام شد بوی خوش ثبات در بازار خودروهای وارداتی شرایط متنوع خرید تیوولی اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 آبان 96 میراژ را با پیش پرداخت 33 میلیون تومانی خریداری کنید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 آبان 96 تیوولی را با پیش پرداخت 50 میلیون تومانی خریداری کنید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 آبان 96 خودروسازان خصوصی در مدار صعود دومین قربانی پسابرجامی بعد از سئات در آستانه فرار از ایران آزادسازی قیمت خودرو ‌در آینده نزدیک کمری وحشی تغییر بازی به کمک باطری های نسل آینده توسط تویوتا این تویوتا، سریع‌تر از لامبورگینی و فراری است! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 آبان 96 ژاپنی‌ها برنده رشد بازار فرانسه خودروهای ارزان‌ کارکرده و بی‌دردسر بازار ایران خرید گواهی اسقاط متوقف شد گزارش تصویری رونمایی از محصولات بورگوارد در تهران قفل ثبت سفارش چه وقت باز می‌شود؟ آلمانی های باوقار به ایران آمدند تویوتا به دنبال خودران شدن پاییز تقاضا در بازار خودرو تداوم افزایش قیمت وارداتی ها در بازار درپرفروش ترین خودروهای شش ماهه امسال 5 محصول از رنو خودنمایی می کند تولید پژو 2008 سرعت می‌گیرد انتقاد از تصویب ورود کامیون های دست دوم به ایران شرایط فروش هیوندای توسان با تحویل فوری قیمت انواع محصولات ایران خودرو 9 آبان 96 با تسهیلات 95 میلیونی شاسی بلند ژاپنی بخرید طرح بلندمدت رنو در ایران تشکیل کمیته‌ای برای بررسی افزایش قیمت خودرو سازمان حمایت مسئول تعیین قیمت خودرو شد بررسی فرسودگی یا عدم فرسودگی خودروهای کلاسیک و میزان تاثیر آنها در تولید آلاینده؛ جایی برای پیرمردها هست؟ فهیمی به اروپا مامور شد، خاکی بر صندلی مدیرعاملی ایرتویا نشست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8آبان 96 شفاف‌سازی مجازی واردات خودرو دوگانگی نرخ دستوری ارز بر صنعت خودرو سمند LX سال را با پیش پرداخت 16 میلیون تومانی خریداری کنید 10 دلیل برای خرید قطعات اصلی هیوندای / بخش سوم: صافی بنزین طرح تحویل ویژه خودروی B30 همزمان با تولد مشتریان می خواهم سایت کرمانشاه را از ایران خودرو بخرم تور خانوادگی X33S سواران برگزار شد توقف تولید خودروهای دیزل تویوتا قیمت انواع محصولات سایپا 7 آبان 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 آبان 96 الزام داخلی‌سازی به چینی‌ها رسید ورود 2 خودرو جدید از محصولات سیتروئن به ایران شرایط فروش متنوع تویوتا راوفور اعلام شد برترین خودرو تویوتا در نمایشگاه توکیو بازار خودرو؛ بی‌رمق اما گران لیست قیمت جدیدترین Mercedes Benzهای موجود در بازار کشور کسب مقام سوم المپیاد فنی جهانی سال 2017 هیوندای توسط آسان‌موتور کپچر سواری در خیابان های دبی چند درهم آب می خورد؟ با 10میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول تمرکز تویوتا بر خودروهای هیدروژنی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 آبان 96 بی‌اعتنایی بازار به افزایش قیمت خودرو کپسول قدرت چری بررسی نیسان جوک 1600 توربو توسط نشریه YourFleet فروش اقساطی بدون بهره محصولات میتسوبیشی همچنان ادامه دارد فروش خودروهای دست دوم با گارانتی سایپا تاکسی‌های جدید ژاپن آخرین قیمت محصولات Hyundai 2017 در دبی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 آبان 96 هزینه تغییر چهره بازار خودرو ناکارآمدی قیمت‌گذاری دستوری تازه ترین لیست قیمت انواع کامیون در بازار کشور تازه ترین لیست قیمت انواع کشنده در بازار کشور امضای قرار داد جدید ایران خودرو و هیوندای شرایط فروش نقدی و اعتباری انواع محصولات کیا +جدول ماجرای عذرخواهی تویوتا چیست؟ بهترین شرایط خرید هیوندای از راه رسید+جدول خرید یک کراس اوور کره ای چقدر آب می خورد؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 آبان 96 نگران آینده نیستیم با وام 57 میلیونی خودرو ژاپنی سوار شوید +جزییات سرانجام، خودروهای داخلی حدود 200هزار تومان گران شدند تویوتا فعالیت تمام کارخانه‌های خود در ژاپن را تعلیق کرد تازه ترین لیست قیمت انواع تریلر در بازار کشور قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 آبان 96 فروش نقدی و اقساطی شاسی‌بلندهای ایران خودرو آغاز شد امارات همچنان مبدا اصلی واردات خودرو جدیدترین شاسی بلند فولکس واگن که در 2018 می آید (+عکس) خودروهای مورد اعتماد‌ مشتریان خودروسازان فرانسوی قصد رفتن ندارند ورود شورای رقابت به افزایش قیمت خودرو قهرمانی تویوتا در مسابقات رالی پرسکوت تازه ترین لیست قیمت انواع کامیونت در بازار کشور قیمت محصولات شرکت سایپا به روز شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 مهر 96 میزان واردات تولیدکنندگان و دارندگان مجوزهای خاص اعلام شد عکس خودروی خودران اپل منتشر شد پریوس, بیست ساله شد تمامی تعهدات در طی ده روز آینده تحویل مشتریان خواهد گردید هیوندای برای اولین بار در جهان در سان روف ایربگ می گذارد رونمایی هیوندایی از النترا BTR (+عکس) افزایش سهم شرکت ایران‌خودرو از کراس‌اوورهای بازار شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از امروز از سرگرفته شد کاهش تولید آلفا رومئو و مازراتی دلیل افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی شاسی‌بلند های ماهیندرا در راه ایران تمام خودروهای وارداتی باید دارای استانداردهای 51 گانه باشند تکلیف بازار خودرو را روشن کنید رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی عنوان کرد؛ تغییر ضوابط واردات بدون نظرخواهی از بهارستان نشین ها فاین‌کامفورت تویوتا مدلی برای نمایش اطلاعات روی شیشه‌های جانبی خودروی عجیب میتسوبیشی به نمایشگاه توکیو می‌رود (+عکس) تویوتا پیشتاز فناوری‌های آینده قیمت انواع محصولات سایپا 26 مهر96 پیامد منفی مقررات دستوری برنامه‌‌هایی مغایر با اهداف کلان اقتصادی طرح‌های ناکارآمد ساماندهی واردات خودرو شورای سیاست‌گذاری خودرو در محاق واردات خودرو سهمیه‌بندی می‌شود؟ هیوندای کُنا را بیشتر بشناسید چرایی مصرف سوخت بالای دوگانه‌سوزها پژو 207 و دنا 500 هزار تومان گران شد + قیمت های جدید انواع خودرو هیوندای پیش نمایش سیستم هشدار وجود سرنشین در صندلی عقب را معرفی کرد نوآوری تویوتا قیمت انواع محصولات سایپا 24 مهر96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 مهر 96 ثبت نام تست شاسی بلند BYD تکمیل شد+ وضعیت ثبت‌نام جدید برای خرید خودرو گراند ویتارا چقدر باید هزینه کرد؟ جایزه سانگ‌یانگ به "رامک خودرو" رسید پراید 700 هزار تومان گران شد+ جدول قیمت ها ثبات بازار خودروهای وارداتی از مسیر واردکنندگان رسمی می‌گذرد خرید یک خودروی محبوب ژاپنی چند صد میلیون آب می خورد؟ قیمت خودرو اسپورتیج دست دوم در بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 مهر 96 پیش‌بینی بازار خودرو پس از اظهارات ترامپ فروش فوری رنو کپچر از امروز + جزئیات سدان دوست‌داشتنی ب‌ام‌و، پرقدرت‌تر از همیشه به ایران بازگشت لیست قیمت برخی از محصولات Toyota در مناطق آزاد بررسی میدانی‌ هامر H2؛ قمار میلیاردی! تجربه بلندمدت با جک J5 اتوماتیک؛ برخاسته برای آبروخواهی موقعیت‌سنجی رنو در ایران مزایای چندگانه حمایت از واردکنندگان رسمی تلاطم قیمت، بازار خودروهای خارجی را درنوردید فروش فوری رنو کپچر 2017 با قیمت جدید و تحویل 30 روزه حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار 2018 Toyota Prado؛ پرادو؛ برداشت سوم از نسل چهارم آن روی خشن‌تر کوچک‌ترین کراس‌اوور فورد آریزو5 توربو در نخستین شوروم اختصاصی چری در تهران؛ قدرت‌نمایی در 9.5 ثانیه با تسهیلات 75 میلیونی شاسی بلند بخرید قیمت جدید محصولات نیسان در ایران اعلام شد فروش نقدی هیوندای توسان 2017 با تخفیف ویژه ادامه دارد بررسی و مقایسه فاو بسترن B30 و جک J5 ؛ چشم‌بادامی‌های دوست‌داشتنی حذف جریمه پرمصرف‌ها تویوتا به دنبال حفظ بازار مکزیک است با 45 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول اجازه نمی دهم قرارداد رنو در ساوه دچار مشکل شود افزایش قیمت چند خودرو داخلی مروری بر «فوتون ساوانا» و حضور آن در بازار خودرو ایران حذف خودکار خودروهای قدیمی چرا تولید پرمصرف‌ها باید هزینه‌بر باشد؟ شرایط فروش ساندرو با گیربکس جدید اعلام شد اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل 2018 تویوتا هایلوکس با تیونینگ کارلکس، معرفی شد میتسوبیشی جدیدی که به راننده مشاوره می‌‎دهد +عکس قیمت جدید انواع خودرو هیوندای در بازار تهران +جدول شرکت رنو به رانندگان زن سعودی رنو کپچر هدیه می‌دهد مغز متفکر و اعجوبه کمپانی "هیوندای - کیا" را بشناسید تقاضای مهلت 6 ماهه برای اجرای مصوبه دولت نگاهی به کشنده‌های چینی موجود در بازار؛ چینی‌های وسوسه‌کننده کشنده های اروپایی موجود در بازار و وضعیت بازار و فروش آن ها؛ بالا نشین های بازار مقایسه کراس‌اوورهای کامپکت اتوماتیک چینی در بازار ایران؛ رقابت بلندقامتان در مرز 70 میلیون‌تومان درباره رنو کپچر 2018 بیشتر بدانید مدل هوشمند میتسوبیشی خودروی منحصربفرد تویوتا در توکیو معرفی می شود توضیحات رئیس ستاد شماره‌گذاری ناجا در ارتباط با شماره‌گذاری نشدن 9 خودرو داخلی تحریک تقاضا از چهار نقطه بی توجهی به مقوله زمان در اجرای مصوبات رونمایی تویوتا از تی‌جی کروزر، شاسی‌بلندی بزرگ یا ونی سخت؟ معرفی بهترین شاسی‌بلندهای کوچک در بازار ایران حفظ جایگاه هیوندای در میان برترین برندهای جهانی توقف تولید خودروهای مغایر با استانداردهای 55 گانه با 30 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ واردات خودرو درگیر امضاهای طلائی نشود دو تاریخ متفاوت برای حذف خودروهای قدیمی 2003 Subaru B9 Scrambler؛ فانتزی و متفاوت برنامه سولرس برای صادرات خودرو به ایران پرفروش‌ترین خودروی برقی جهان +تصاویر قدرتمندترین مدل سانتافه +عکس سواری های ولوو، در طرح پاییزه داتیس خودرو رایگان بازدید می شوند مروری بر مشخصات فنی و جایگاه بازاری کامیونت‌های JAC در کشورمان؛ رو به صعود مقایسه فنی Kia Optima TF و Hyundai Sonata YF مدل 2014 در بازار دست دوم؛ رقابت در مرز 140 میلیون ملاقات با تنها نمونه 455 stage 1 Buick GS در کشور؛ آقای خاص! تست و بررسی فنی جدیدترین محصول بهمن موتور؛ ایمنِ خوش ‌قیمت شاسی بلند لوکس و 7 نفره بیوک +تصاویر آمریکایی‌ها بیشتر شاسی بلند و پیکاپ می‌خرند نقش خودرو در آمار تجارت خارجی خرید و فروش خودرو قفل شد امداد خودرو میتسوبیشی، در تمام کشور همراه شما فروش نقدی سانتافه 2017 با تحویل یک ماهه "دویود ادجای" به عنوان یکی از داوران مسابقه طراحی لکسوس معرفی شد اطمینان از کیفیت، نقطه اتکاء ایکس33اس خودرو در صدر اقلام عمده وارداتی موتور حمایتی دولت از خودروسازان روشن شد؟ چند دستگاه پژو 2008 تحویل شد؟ قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول تویوتا کمری به عنوان کم نقص ترین خودرو در بین خودروهای سواری شناخته شد پیش نویس آیین نامه واردات خودرو زیر ذره بین دولت از قیمت‌گذاری خودرو دست بردارد سرمایه گذاری های جدید تویوتا در آمریکا سرمایه گذاری های جدید تویوتا در آمریکا لکسوس دنباله‌رو آلمانی‌ها نخواهد بود گراندویتارا شماره گذاری نمی‌شود الگوی جهانی پژو در ایران سایه روشن تغییر معیار لوکس‌ها مقایسه ظاهری شاسی بلند جدید هیوندای با رقبایش (+عکس) تویوتا متعهد به بازطراحی 4Runner، سکویا و توندرا شد سرمایه گذاری 373.8 میلیون دلاری تویوتا در آمریکا طبیعت‌گردِ طبیعت دوست سوگولی‌های محیط زیست، پشت دروازه‌های ایران قیمت خرید و فروش محصولات Mitsubishi در بازار دبی بهترین انتخاب با بودجه 150 میلیونی کدام است؟ آتش زیر خاکستر آقای بی‌دردسر! این تویوتا محافظه‌کار نیست! اطلاعات واردات خودرو در دسترس قرار گرفت انتخاب‌‌های روتین یا خاص! چشم‌غُره ژرمن‌ها به کپچر و تویوتا C-H R در آرزوی کامیابی خودروی هیبریدی با موتور 416 اسب بخاری ساخته شد روزهای پاییزی بازار خودرو هیوندای توسان 2017 را با تخفیف ویژه بخرید فروش رنو فرانسه در ایران به مرز 100 هزار دستگاه رسید بی تدبیری در بازار ارزان قیمت ها قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای جهان را بشناسید میتسوبیشی تصویری از کانسپت آتی خود را منتشر کرد خرید یکی از محصولات فول آپشن Lexus در خارج از کشور چند دلار آب می خورد؟ لندروور از دیسکاوری اسپرت خود رونمایی کرد تغییر معیار خودرو لوکس عاقبت نسیه‌فروشی خودروسازان لکسوس RC F کمی افزایش قدرت خواهد داشت+تصاویر افزایش قیمت چند خودروی وارداتی 10 خودروی بازار جهانی، با کمترین هزینه‌ی تعمیر آیا لکسوس از نسخه جدید LS رونمایی خواهد کرد؟ رونمایی هیوندای از نسل بعدی پیشرانه هایش در نمایشگاه خودروی فرانکفورت منطق ساده واردات خودرو بالای 2500 سی سی کارخانه تویوتا در ایندیانا به تولید 5 میلیون دستگاه خودرو رسید رزمایش الماس های ژاپنی در پیست اتومبیلرانی آزادی آیا هیوندای، فیات-کرایسلر را می‌خرد؟ حضور پررنگ نگین خودرو در نمایشگاه خودرو گیلان قیمت انواع محصولات سایپا 1 مهر96 رنو کولئوس در برابر هیوندای سانتافه و کیا سورنتو! برای خرید یک اتومبیل با قابلیت اتوپارک چقدر باید هزینه کرد؟ آیا کیفیت نسل جدید کیا سورنتو در حد و اندازه‌ای که باید باشد هست؟! فروش نقدی و اقساطی خودروهای شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو فروش نقدی و اقساطی خودروهای تیوولی آغاز شد سانتافه 2017 را با اقساط 48 ماهه و تحویل فوری بخرید ورود یک خودروساز جدید به بازار خاورمیانه و ایران آغاز به کار نماینده رسمی بریجستون از فردا در ایران ثبات در بازار خودروهای داخلی ‌3خودروساز بزرگ جهان متحد شدند قیمت انواع محصولات سایپا 25 شهریور96 شرایط فروش متنوع تویوتا راوفور همه چیز درباره رنو کپچر+تصاویر خودروی مزدا3 در جمع شش خودروی مطمئن از دیدگاه موسسه JD Power برنامه‌ریزی برای رشد فروش صنعت خودرو به 50 میلیارد دلار با تسهیلات 30 تا 95 میلیونی میتسوبیشی بخرید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 شهریور 96 راه و بیراهه مدیریت واردات خودرو لیست قیمت اتومبیل های کروک کارکرده در بازار خودروهای گازسوز بازار چند؟ +جدول پیشنهاد افزایش قیمت تندر، مگان و پراید جدید در جلسه کمیته خودرو توقف فعالیت هیوندای و کیا در آمریکا به دلیل طوفان "ایرما" کسوف میتسوبیشی افزایش قیمت چند خودروی داخلی تویوتا میرای؛ راه‌حل نجات دنیا+تصاویر اعتراف هوندا به رقابت بیش از حد با تویوتا 10 خودروی مدرن نیمه خودران هیوندای اکسنت را با تخفیف ویژه بخرید با 80 میلیون تومان، تویوتا کمری گرند، میتسوبیشی پاجرو یا نیسان ماکسیما؟! هیوندای به همکاری با بایک موتور ادامه می‌دهد قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران + جدول برگزاری تور Trans Eurasia با هدف تست رکستون G4 کلید خورد دست پُر پاکرو در تبریز مشتریان در انتظار ترکیدن حباب بازار خودرو الزامات حضور در بازار جهانی گزارش تصویری از حضور سانگ یانگ در نمایشگاه خودرو تبریز گزارش تصویری از حضور پاکرو در نمایشگاه خودرو تبریز هیوندای از توقف مجدد تولید در یکی از کارخانه هایش در چین خبر داد هلدینگ ترکیه ای سومین مدل هیوندای را تولید می‌کند گزارش تصویری از حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو تبریز آغاز عرضه خودروهای پرمیوم DS با شرایط فروش ویژه در تبریز بازدید نماینده مجلس و فرماندار تبریز از غرفه پاکرو سبز قشم، نماینده هیوندای هیبرید کره میتسوبیشی در تبریز، پر قدرت تر از همیشه هیوندای اکسنت را بیشتر بشناسید رشد 13.2 درصد فروش تویوتا در چین ایران در جمع بازارهای برتر رنو جهان نوین آریا با شرایط فروش ویژه محصولات نیسان به تبریز می رود رئیس هیوندای در چین تغییر کرد جعبه‌های تکنولوژی بازار هویت برند؛ فراتر از یک جلوپنجره یک هیکل ورزشکارانه! 4 ماجراجوی دوست‌داشتنی ون تجاری هیوندای H350 با میتسوبیشی مسافر ژاپن شوید افزایش 20 درصدی فروش شاسی‌بلند های میتسوبیشی در آمریکا توانایی‌های نسخه‌ی فول آپشن هیوندای توسان در امریکا امروز آخرین فرصت خرید طلایی از ایرتویا هیوندای تولید خودرو در چین را از سر گرفت سوزوکی ویتارا جدید را بشناسید+تصاویر محصولات میتسوبیشی را با تسهیلات 33 تا 95 میلیون تومانی بدون بهره بخرید لکسوس RX مدل 2018؛ پر از زیبایی و قدرت فروش اقساطی سانتافه 2017 با تحویل فوری شاسی‌بلند هیبریدی آلمانی در راه ایران تویوتا برای خودروهای پرفورمنس و اسپرت یک زیربرند معرفی می‌کند مروری بر 6 خودروی مفهومی مدرن سالهای اخیر معرفی اسپرت‌ترین نسل‌های تویوتا در ماه آینده (+عکس) با 70 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت گزارش تصویری از افتتاحیه سومین نمایشگاه مرکزی رامک‌خودرو واردکنندگان خودرو چشم‌ به‌راه تصمیم مرد اول ساختمان سمیه هیوندای سوناتا هیبرید آسان موتور در راه سلفچگان وانت هیوندا می آید رد هر نوع انحصار در ثبت سفارش واردات خودرو مظنه قیمت قالپاق خودروهای داخلی در بازار سونامی افزایش قیمت در بازار خودرو لکسوس NX را با شرایط استثنایی بخرید برنامه اشکودا برای تولید خودرو ارزان قیمت در ایران جدول قیمت خودروهای پرمتقاضی در بازار تهران نرخ فروش انواع باتری خودرو تنوع تولید راز ماندگاری در بازار خودرو مظنه قیمت کامیونت در بازار شرایط فروش نقد و اقساط هایما توربو و سوزوکی ویتارا فیس‌لیفت بازار سیاه فروش مجوز ثبت سفارش خودرو با قیمت‌‌های 15 تا 30میلیون سدی به نام دلالی مقابل تک نرخی شدن خودرو دوگانه‌سوزها ریپ زدند! لیست قیمت جدید تمامی محصولات گروه سایپا منتشر شد مرسدس بنز S کلاس جدید به ایران می‌آید؟ جزئیاتی از انتشار تصویر خودروی منتسب به فرزند رئیس مجلس آغاز فروش خودروهای خاص DS با تخفیف ویژه و وام بدون بهره این خودروهای ژاپنی را با اقساط 18 ماهه بدون بهره بخرید توقف ثبت سفارش واردات خودرو در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی افتتاح نمایشگاه خودرو در منطقه آزاد انزلی با هدف حمایت از تولید داخل رویکرد تازه هیوندای در بازار آمریکا با 45 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت رکود تورمی در بازار خودرو گرد همایی مالکان سانگ یانگ تیوولی در آبشار تهران پرطرفدارترین کراس‌اورهای بازار هاوال به دنبال خرید جیپ تولد دوباره سوناتا ایرتویا، کرولاها را برای رفع نقص ایربگ فراخواند ثبات در بازار خودروهای وارداتی شیراز دومین بازار تویوتا در ایران است بازار ایران حیاط خلوت خودروسازان خارجی؟ تغییر استراتژی هیوندای از خودروهای پیل سوختی به الکتریکی پاشنه‌بلنـــد‌پوشان خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول خودروی هیدروژنی قدرتمند به بازار می آید افزایش داخلی‌ها و ثبات وارداتی‌ها در بازار گزارش تصویری از نمایشگاه نیرو محرکه و صنایع وابسته زنجان حضور رامک خودرو در نمایشگاه نیرو محرکه و صنایع وابسته زنجان اختراع تویوتا برای دید 360 درجه رانندگان جلوگیری از شماره گذاری پراید تخلف است با تسهیلات بدون بهره و چهار روزه میتسوبیشی بخرید کوچک‌شهری ایده‌آل گزارش تصویری از ورود توسان به پارکینگ تهران کرمان موتور یک اختراع جدید در خودرو نقاط کور راننده را کم می کند الانترای کرمان موتور را بیشتر بشناسید استفاده از خودران‌ها در فناورانه‌ترین المپیک تابستانی جهان هیوندای توسان فول 2017 را با اقساط 12 ماهه بخرید جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی تویوتا به دنبال رونمایی از خودروهای نیمه خودران در المپیک 2020 خودروهایی که حرکت آنها روی جاده‌های جهان شوک انگیز است (+عکس) قیمت انواع محصولات سایپا 23 مرداد 96 با 25 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ قیمت خودرو باز هم افزایش می یابد؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 مرداد 96 میتسوبیشی لنسر را با تسهیلات بدون بهره بخرید قیمت خودرو سرعت گرفت +جدول رونمایی از یک نسخه ارتقا یافته رنو کوئید+تصاویر DBX، اولین شاسی بلند استون مارتین+تصاویر و مشخصات پیشرانه تویوتا تولید خودرو در مکزیک را به تاخیر انداخت ایرتویا رتبه نخست خدمات پس از فروش در میان واردکنندگان را از آن خود کرد میتسوبیشی از نسل جدید باتری خودروهای الکتریکی خبر داد مظنه قیمت Hyundai Sonata مدل 2017 در بازار دبی چقدر است؟ تویوتا، اینتل و اریکسون در حال کار روی زیرساخت خودروهای خودران چهره‌های اول دنیا چه خودرویی سوار می‌شوند؟+ تصاویر کامیونت پر قدرت میتسوبیشی پیشرو در جاده های ایران تخفیف یک درصدی برای خریدران میتسوبیشی در مشهد خودرو های هیبریدی هیوندای در ایران مورد استقبال قرار گرفته اند رونمایی از تیزر تبلیغاتی ایرانی خودرو هیبریدی هیوندای در نمایشگاه خودرو مشهد میتسوبیشی خودروی برقی به بازار ایران عرضه می‌کند رکود بازار مانع افزایش قیمت خودروسازان شد شرایط فروش ویژه ی میتسوبیشی در نمایشگاه مشهد مبارز شهری هیوندای قیمت انواع محصولات ایران خودرو 16 مرداد 96 همکاریهای استراتژیک تویوتا و مزدا گسترش می یابد گزارش تصویری مراحل ساخت غرفه آرین موتور حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد تویوتا تولید کرولا را به آمریکا منتقل کرد شاسی‌ بلند غول‌ پیکر آمریکایی در تهران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 مرداد 96 پژو 3008، خودرویی که به زودی به ایران می‌آید سروش دیزل مبنا بیشترین امتیاز تلفیقی رضایتمندی مشتریان را کسب کرد فراری شاسی‌بلند می‌سازد پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017 افتتاح شوروم مرکزی رامک خودرو در اندرزگو تویوتا 5 درصد سهام مزدا را می‌خرد نمی‌گذاریم کره بازار خودرو ایران را تصاحب کند آکورد در ایستگاه دهُم وضعیت قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار "کج‌دار و مریز" فراری برای ورود به بازار شاسی بلندها آغاز فروش ویژه شاسی بلند BYD S6همزمان با نمایشگاه خودرو مشهد فروش خودرو برای پنجمین ماه متوالی در آمریکا کاهش یافت قیمت خودروهای خارجی آماده جهش است؟ انحصار بازار خودرو از ایران تا ژاپن ب ام و نسخه M شاسی بلند X4 را عرضه می‌کند فروش ویژه لکسوس NX300 با تحویل 90 روزه عرضه سه مدل جدید میتسوبیشی و DS تا پایان سال تویوتا 30 سالگی کرولا GT را جشن گرفت با تسهیلات 30 تا 95 میلیونی میتسوبیشی بخرید امضای قرارداد آغاز مجدد همکاری ایران خودرو دیزل و هیوندای شاسی بلند جدید سانگ یانگ را با اقساط 36 ماهه بخرید خودرویی با شخصیتی از آینده شرایط یکسان برای رقابت در بازار خودرو خودروهای صفر کمتر از 30 میلیون + جدول قیمت نمایش جدیدترین کراس‌اوور مزدا در ژاپن (+عکس) مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول تویوتا در فکر تولید خودروی الکتریکی با قابلیت شارژ چند دقیقه ای MIVEC ،تکنولوژی اختصاصی خودروهای میتسوبیشی با پیش پرداخت 30 میلیونی توسان بخرید قیمت انواع محصولات سایپا 4 مرداد 96 گرانی 5 تا 15 میلیونی خودروهای خارجی در بازار سانگ‌یانگ رکستون G4 جدید در انتظار ورود به ایران لکسوس دست از تولید ساب کامپکت ES برنمی دارد سوزوکی گرند ویتارا فیس‌لیفت اتوماتیک را با اقساط 36 ماهه بخرید ثبات در قیمت خودروهای وارداتی قیمت انواع محصولات سایپا2 مرداد 96 تویوتا در چین خودرو الکتریکی تولید می‌کند شرایط فروش تابستانه ژاپنی خوش نام قیمت انواع محصولات ایران خودرو 31 تیر 96 روی خوش بازار به خودروهای کراس اوور بازار خودرو گرم نشد فروش نقدی و اقساطی سوزوکی ویتارا و هایما توربو ویژه مرداد 96 جک S3 رکورد S5 را تکرار خواهد کرد استقبال گسترده مردم شیراز از شاسی بلندهای نیسان هیوندای، ماسک دیگری بر روی کراس‌اوورهای خود می‌گذارد هیوندای پنجمین کارخانه اش را در چین راه اندازی می‌کند هیوندای می تازد! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 تیر 96 گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو شیراز مظنه خودرو دست دوم در بازار؟ +جدول شرایط ویژه ی فروش میتسوبیشی در نمایشگاه شیراز این سیستم از تصادف خودروها جلوگیری می کند تویوتا کمری 2018؛ همچنان با اقتدار به پیش قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 تیر 96 کیا موتورز از فروش جهانی 232.370 دستگاه خودرو در ماه ژوئن خبر داد میتسوبیشی در نمایشگاه شیراز، پر قدرت تر از همیشه جگوار E-Pace را ببینید + ویدئو جگوار E-Pace معرفی شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 تیر 96 10 دلیل برای خرید قطعات اصلی هیوندای / بخش دوم: لنت ترمز توقف فروش رنو کولئوس 2018 توسط نگین خودرو سمینار جهانی نوآوری در زمینه رضایت‌مندی مشتریان هیوندای هیوندای فست‌بک سری N نگاهتان به هیوندای را تغییر می‌دهد (+عکس) قیمت انواع محصولات ایران خودرو 25 تیر 96 استقبال گسترده از " بازدید رایگان تابستانه " شرکت آسان موتور تویوتا محبوب ترین است استقبال جگوار از تولید خودروهای کوچک تر شرایط جدید فروش تویوتا و لکسوس برخورد صلح‌آمیز شرق و غرب! رشد 130 درصدی تولید محصولات میتسوبیشی مدعی ساخت خودرو برقی محکوم شد قیمت انواع محصولات سایپا 24 تیر 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 تیر 96 بازار خودرو در آرامش به روزرسانی میتسوبیشی پاجیرو اسپرت در اندونزی حضور کمرنگ نمایشگاهداران خودرو در بازار میتسوبیشی در جشن بزرگ خودرویی برج میلاد سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری تویوتا در زمینه هوش مصنوعی و رباتیک سانتافه 2017 را با اقساط 60 ماهه و تحویل فوری بخرید جنسیس از نوع فیس لیفت 2018 با پیش پرداخت 30 میلیون تومانی سوناتا 2017 بخرید تحویل 4 روزه ی هاچ بک ژاپنی 10 دلیل برای خرید قطعات اصلی هیوندای / بخش اول: فیلتر هوا شرایط فروش تابستانی خودروهای MG با مزایای فوق العاده تصورات نادرست از حذف «گری مارکت» امید تویوتا به بازار با "هیولای زیبا" هیوندای در فکر رقیبی برای فورد فیستا و فولکس پولو است هاچ بک ژاپنی را با تسهیلات بدون بهره بخرید+جزییات ارزش دو محصول جدید تویوتا 2017 در گمرک ایران اعلام شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 19 تیر 96 سرمایه گذاری 5میلیارد دلاری تویوتا در آمریکا بازار خودرو در مسیر آزادسازی اس3 در شیراز رونمایی و پیش فروش می شود افتتاحیه نمایشگاه مرکزی میتسوبیشی در آیت الله کاشانی قیمت انواع محصولات سایپا 18 تیر 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 18 تیر 96 تولید انبوه تویوتا کمری 2018 آغاز شد امید خودروسازان بین‌المللی به بازار ایران لندروور با بنتلی سرشاخ می‌شود گوساله‌ گمشده «هیوندای» را با مادرش اشتباه گرفت برای تست رانندگی نیسان ایکس‌تریل ثبت‌نام کنید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 17 تیر 96 گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو البرز هیوندای آزرا در آمریکا بازنشسته شد گزارش تصویری از حضور آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از غرفه جهان نوین آریا در نمایشگاه خودرو البرز مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول هیوندای i20 سری N رقیب فورد فیستا (+عکس) قطعات یدکی تمامی خودروهای وارداتی هیوندای را تامین می‌کنیم اجرای طرح سرویس تابستانه خودروهای سانگ یانگ با تسهیلات بدون بهره و تخفیف ویژه میتسوبیشی‌ سوار شوید تخفیف ویژه خرید محصولات هیوندای آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز شاسی‌بلند کوچک فولکس‌واگن به ایران می آید حضور قدرتمند آسان موتور با محصولات هیوندای در نمایشگاه خودرو البرز ربات تویوتا کمک حال کهنه‌ سرباز آمریکایی شد+تصاویر فروش نقدی و اقساطی لکسوس NX با تحویل فوری قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 تیر96 با حضور 60 مشارکت کننده از عصر فردا؛ چهارمین نمایشگاه خودرو البرز آغاز به کار می کند پر فروش ترین خودروهای جهان در ایران رنو کپچرهای 2018 به ایران رسیدند / تصاویر ارائه نسخه 7 صندلی از لکسوس RX بهترین خودروهایی که در 2018 خواهید دید (+عکس) استقبال شرکت های معتبر دنیا برای انتقال دانش فنی به ایران کراس اوور 7 نفره لکسوس در راه است فروش اقساطی تیوولی و نیوکوراندو 2017 به صورت محدود توسان فول 2017 را با اقساط 36 ماهه بخرید قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 تیر96 سوزوکی گرند ویتارا فیس‌لیفت اتوماتیک را با اقساط 48 ماهه بخرید مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول لکسوس 1760 سدان ES350 را فرامی‌خواند شرایط فروش نقد و اقساط هیوندای سوناتا 2017 موسسه کوثر، دیار خودرو را می فروشد شرایط فروش نقدی و اعتباری محصولات سایپا x100 مینی شاسی بلند کیا رونمایی شد هیوندای توسان فول را با اقساط 36 ماهه بخرید تبلیغات رضوانی برای "محکم ترین شاسی بلند جهان" +تصاویر ضربه سنگین ورشکستگی تاکاتا به خودروسازان ژاپنی پیرمردهای محبوب بازار معرفی شاسی‌بلندهایی که ایرانیان پسندیدند تغییر ذائقه مشتریان ایرانی به سمت خودروهای خارجی رمز شکست انحصار پژوسیتروئن در ایران زمان عرضه ساندرو و داستر مشخص نیست چگونه محصولات میتسوبیشی را اقساطی بخریم؟ فروش نیسان جوک 2017 با تحویل 3 روزه و پلاک شده به‌مناسبت عید سعید فطر قیمت انواع محصولات سایپا 1 تیر 96 کشیدن ترمز واردات با حمایت از تولید داخل بازار خودرو در انتظار رونق سانتافه‌های جدید شبیه کنا می‌شوند کیا موتورز شاسی بلند جدید معرفی می کند با 75 میلیون‌ تومان ویتارا بخریم یا رونیز؟ پاسکاری نظارت بر قیمت خودرو بین شورای رقابت و سازمان حمایت نخستین تجربه رانندگی با پژو 2008 رونمایی از لکسوس RX200t و تویوتا C-HR در شعبه مرکزی تویوتا استان فارس 7خودروی مردم ‌پسند دنیا خودروهای هیوندای وارداتی کرمان‌موتور به ایران رسید متولد چین بزرگ شده ایــــران آرین موتور استخدام می کند بازگشت سلطان شاسی بلندهای لوکس به بازار ایران اقتدار نسل جدید النترا ؛ بازگشت موفق هیوندای با اقساط 18 ماهه بدون بهره شاسی بلند ژاپنی بخرید ثبات در بازار خودروهای وارداتی همکاران باواریایی مأمور 007! خودروهای 30 میلیون تومانی بازار + جدول قیمت کدام خودروها حذف می‌شوند؟ تزریق سرعت در قامت جیپ مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول تویوتا برای بازارهای نوظهور خودرو جدید می‌سازد تقدیر انجمن واردکنندگان خودرو از رامک خودرو افزایش قیمت خودروهای قدیمی به بن‌بست می‌رسد؟ فروش اعتباری خودروسازان، رقیب بازار شد باید بیشتر به فناوری‌های آینده فکر کنیم بهترین خودرو 4*4 برای آفرود کدام است؟ سرباز کوچک کره‌ای قیمت انواع محصولات سایپا 24 خرداد 96 فروش کراس اوور پرمیوم فرانسوی با اقساط 18 ماهه بدون بهره قیمت انواع محصولات سایپا 23 خرداد 96 هیوندای تولید "آیونیک" را 50 درصد افزایش می‌دهد بخت و اقبال در منطقه آزاد تحولاتی که در رنو کپچر 2018 خواهید دید تحول در بیراهه زیباروی غربی در برابر جان‌سخت شرقی از نسخه جدید هیوندای توسان اسپورت رونمایی شد مدلی از هیوندای الانترا که ایرانی‌ها خواهند پسندید خرید خودروهای لوکس قاچاق توسط وزارت خارجه کذب است ملاقات با نیسان جوک اسپرت ( + ویدیو) ارزشمندترین برندهای دنیای خودرو در سال 2017 (+عکس) پشت فرمان ژاپنی کم اشتها سال تغییر موازنه قدرت رنو کپچر 2018 از نیمه دوم سال 96 در ایران قیمت انواع محصولات سایپا 21 خرداد 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21خرداد 96 هیوندای Kona الکتریکی در راه است قیمت گذاری الانترا 11 میلیون زیر قیمت بازار شرایط فروش خودروهای نیسان مدل 2017 با تحویل 30 روزه اعلام شد عامل رکود بازار خودرو به روایت نمایشگاه‌داران توسان 2017 را با اقساط 36 ماهه بخرید کیا موتور رقیب تویوتا CH-R و نیسان جوک را روانه بازار می کند (+عکس) Cadenza 3.5 در بازارهای جهانی چقدر می ارزد؟ تجهیز خودروهای تویوتا به سیستم نظارت بر قلب تفاوت کارخانه تا بازار خودروهای ارزان‌؟ +جدول تویوتا باارزش ترین برند خودرویی جهان شد قیمت انواع محصولات سایپا 18 خرداد 96 فروش نقدی و اقساطی خودروهای SUV ایران خودرو انتشار اولین تیزر از کراس اوور تسلا مدل Y معرفی ارزشمندترین برندهای خودرویی تویوتا 80 هزار دستگاه C-HR را پیش فروش کرد راز قد کشیدن چهارچرخه‌ها ثبات در بازار خودروهای وارداتی الماس خــاص خرید کیا اسپورتیج 2016؛ به چه قیمتی؟! تویوتا لذت رانندگی را در اختیار کودکان می گذارد نمایش اتوبوس‌های برقی هیوندایی +عکس تویوتا به فعالیت مشترک با تسلا در توسعه خودروهای برقی پایان داد تصاویر لو رفته از برادر کوچکتر هیوندای توسان +عکس مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول قدرتمندترین خودروهای شاسی بلند جهان +تصاویر رشد فروش خودروهای سبز هیوندای از سرویس رایگان تویوتا پریوس تا برآورد قیمت تویوتا CH-R 635 دستگاه میتسوبیشی هیبریدی در ناوگان پلیس اوکراین آغاز عرضه ب ام و X3 و X4 از سوی پرشیا خودرو تولید خودروهای کره‌ای در ایران کلید خورد نوسان در سهم عرضه‌کنندگان خودرو به بازار فروش تویوتا با تخفیف‌های ویژه و شرایط فروش اعتباری فروش شاسی بلند میتسوبیشی با شرایط ویژه هیوندای خواستار جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی است موج منفی در بازار خودرو فیس جدید رنو کپچر +مشخصات و تصاویر قیمت مدل‌های صفر پرفروش‌ترین خودروهای داخلی + جدول قفل معاملات خودرو باز نشد خودروهای توسان، سانتافه، النترا و سوناتا 2017 در راه ایران فروش نقدی و اعتباری انواع خودروهای وارداتی مدل 2017 جان‌سختی بنام تویوتا فورچونر در ایران آخرین وضعیت خودرو پس از انتخابات فروش سانتافه 2017 با اقساط 48 ماهه و تحویل فوری قیمت‌های جدید خودرو تا یک ماه آینده اعلام می‌شود فروش نیسان جوک پلاتینیوم با تسهیلات ویژه و به تعداد محدود مدیرعامل تویوتا یک راننده مسابقات اتومبیلرانی است بازار در قُرُق یک ژاپنی! سوزوکی ویتارا فیس‌لیفت را با اقساط 36 ماهه بخرید چراغ سبز هیوندای هیبریدی به تاکسی‌های فرسوده مذاکرات اخیر مدیران ارشد تویوتا موتورز و شرکت ایرتویا در ژاپن سوناتا هیبریدی 2017، رانندگی در سکوت بازگشت سدان خوش تراش هیوندای به لیست فروش آسان موتور هیوندای kona در پرتغال دیده شد ساخت بزرگ‌ترین شهرک خودرویی جهان بازار خودرو در کمای انتخابات لکسوس RX200t به‌زودی در خیابان‌های ایران غایبان سرشناس هیوندای و کیا در صدر صادرکنندگان خودرو به ایران تغییر معادله فرانسوی‌ها در ایران پیش بینی 98 هزار و 400 میلیارد ریال از واردات خودرو سرمایه‌گذاری تویوتا در ساخت خودروی پرنده فروش نقدی و اقساطی لکسس NX با تحویل فوری و مدل 2017+جدول تویوتا CH-R جدید با آپشن اضافه میتسوبیشی 100 ساله شد همکاری تویوتا و nvidia برای توسعه فناوری خودران سانتافه 2017 را با اقساط 36 ماهه بخرید تجدید نظر تویوتا در سرمایه گذاری‌های خود سوزوکی گرند ویتارا آپشنال را با اقساط 36 ماهه بخرید سوناتای پاک با قیمت رقابتی آمد ورود رنو کولئوس به ایران قیمت محصولات تویوتا در بازار شاسی بلند جدید سانگ یانگ +تصاویر پیش‌فروش سری نخست هیوندای الانترا جدید متوقف شد UAZ در ایران تولید می‌شود توسان 2017 را با اقساط 36 ماهه بخرید سانگ یانگ بیشترین درصد رشد در بین واردکننده های خودرو بادوام ترین خودروها در بازار آمریکا+تصاویر منشور نام‌ها آقای خاص پاریسی در برابر شاهزاده باواریایی ارتباط فرانسوی به سبک ایرانی! تیوولی 2017، تغییر کرد (+جزئیات) بازار داغ شاسی بلندهای فورد در چین تویوتا لندکروزر سریع‌ترین SUV جهان شد تویوتا یک سیستم توربوشارژر و سوپرشارژر همزمان اختراع کرد محبوب‌ترین خودروهای مردم در جهان لکسوس: خودروهای سدان احتمالا دوام نخواهند آورد قیمت انواع خودروی سانگ یانگ قبل از ترخیص سانتافه 2017، در شمار امن‌ترین شاسی‌بلندهای بازار سدان جدید محبوب هیوندای دست پر به بازار ایران می‌آید 1200 کیلومتر با شیک‌پوشان فرانسوی و سامورایی‌های ژاپنی احیای "پیرمرد" در جشن تولد 100 سالگی اش بچه شیر سرانجام به دام افتاد! خوش‌تیپ‌ترین شاسی‌بلندها و کراس‌اورهای 2017 جهان جدیدترین قیمت خودروهای داخلی رونمایی از جنسیس G80 اسپرت2018 +تصاویر شاسی‌بلند جدید اُپل را ببینید +تصاویر اولین اتوبوس الکتریکی هیوندای افزایش سهم وارد‌کنندگان در بازار خودرو قدرت نمایی هیوندای سانتافه در قطب جنوب+تصاویر فروش نقدی و اقساطی سوزوکی ویتارا فیس لیفت آغاز شد تصاویر لو رفته از سانتافه‌های آینده را ببنید مدل D90 جدیدترین محصول مکسوس در راه ایران جیپ یونتو؛ یک کراس اور هیبریدی تند و تیز فیس لیفت لکسوس 2018 NX معرفی شد +عکس آغاز ثبت‌نام نسل جدید هیوندای الانترا از هفته آینده پیش‌بینی افزایش واردات از ناحیه خودروسازان با تسهیلات بیش‌تر و بدون بهره میتسوبیشی بخرید انتشار اولین تصویر رسمی از سئات آرونا خودروهای آینده به چراغ جلو نیاز نخواهند داشت آغاز مرحله دوم پیش فروش اسپورتیج 2017 جی تی لاین به مدت محدود سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک فیس لیفت را با اقساط 36 ماهه بخرید قیمت خودرو رنو کپچر مدل 2017 در گمرک ایران اعلام شد این هفته کدام خودروهای داخلی گران شدند؟ برای خرید یک پورشه ماکان چقدر باید پول داشت؟ پروژه "مبارز تریل" نیسان+تصاویر برترین‌های نمایشگاه خودرو نیویورک هدف کره‌ای‌ها در چین محقق نمی‌شود اولین عضو خانواده شاسی بلندهای جنسیس لکسوس LS 500 F؛ اسپرت تر از همیشه خودرو مجهز ویژه ورزشکاران از راه رسید رونمایی شاسی‌بلندهای جدید در نمایشگاه خودرو نیویورک شاسی بلند جدید تویوتا رونمایی شد هیوندای تصاویر سوناتای 2018 را منتشر کرد مظنه قیمت رانا کارکرده سناریوهای بهاری بازار خودرو قیمت برخی از محصولات رنو در سال96 تویوتا برای سالمندان ربات حرکتی می‌سازد+تصاویر پرفروش‌ترین خودروهای 2017 در بازار ایران را بهتر بشناسید سرمایه‌گذاری 1.33 میلیارد دلاری تویوتا در کارخانه کنتاکی فروش نقدی و اقساطی سوزوکی ویتارا آپشن جدید با تحویل یک ماهه ورود اولین مرسدس AMG GT به ایران +عکس سرمایه گذاری 1.33 میلیارد دلاری تویوتا در آمریکا شرایط متنوع فروش نقدی و اعتباری هیوندای توسان +جدول مظنه قیمت سمند کارکرده در بازار این جیپ سریع‌ترین شاسی‌بلند جهان است شرایط فروش اقساطی بدون بهره تویوتا پریوس با تحویل فوری+جدول رنج‌روور اسپورت انگلیسی یا لکسوس GX 460 ژاپنی؟ افزایش قیمت خودرو در دولت نهم و دهم 148 درصد میتسوبیشی را اقساطی و بدون بهره بخرید انتشار تصاویر جاسوسی از هیوندای Kona استخدام کارشناس بازاریابی از سوی ایرتویا فرمان آینده خودروسازی در دست کیست؟ هیدروژنی هیوندای سال آینده و هیدروژنی کیا 2020 می‌آیند تاثیر تنش‌های سیاسی روی فعالیت خودروسازان کره ای در چین هایلوکس تونکا؛ افسانه ای از دنیای اسباب بازی‌ها ادامه پیش فروش سوزوکی گرند ویتارا تولید سه محصول جدید سوزوکی در ایران هیوندای Kona با طعم سواحل هاوایی قیمت انواع‌ سواری کوپه در ایران +جدول استفاده از هوش مصنوعی برای تولید باتری خودرو آیا سانگ یانگ می‌تواند؟ بهره گیری تویوتا از هوش مصنوعی برای طراحی خودروهای پاک فراخوان جهانی 2.9 میلیون خودروی تویوتا سوناتا هیبریدی 2017 را در ایران بهتر بشناسید خودروهای اتوماتیک زیر 50 میلیون تومان بازار ایران + جدول اسپرتی ترین اسپرت های بازار پژو 508 گرانترین محصول ایران‌خودرو در مقابل رقبا + جدول کارخانه خودروسازی هیوندای در چین تعطیل شد روز داوری برای جان سخت بلندقامت رنو معرفی و مشخصات کامل تویوتا C-HR مدل 2017 در ایران لکسوس CT 200H را بیشتر بشناسید بر مدار 85 درجه فراخوان هیوندای مربوط به خودروهای بازار ایران نیست حجم گردش مالی در بازار خودروهای صفرکیلومتر ایران قیمت انواع محصولات تویوتا در نمایندگی و بازار راهب کوهستان جوک جدی خودروهای کنترلی یک وانت تویوتا را بکسل کردند! تولید نسل بعدی میتسوبیشی اوتلندر به تاخیر می‌افتد سرمایه‌گذاری 240 میلیون پوندی تویوتا در انگلیس پاترول و پاجرو فرزندخوانده‌های جدید نیسان و میتسوبیشی می‌شوند لکسوس GS احتمالا توقف تولید می‌شود بازار بی‌رمق خودرو در آستانه سال نو رقابت حداقلی لوکس‌ها عرضه‌کنندگان خودرو چقدر درآمد داشته‌اند؟ شب عید کم رونق بازار خودرو عرضه 1800دستگاه خودرو کپچر در سال 95 سهم عرضه‌کنندگان خودرو در بازار ایران در جایگاه دوازدهم در بین خودروسازان دنیا قرارداد تولید خودرو النترا در کرمان امضا شد احتمال تولید خودروهای تویوتا در عربستان طرح ویژه امداد نوروزی آرین موتور برای خودروهای میتسوبیشی آغاز پیش ثبت نام تویوتا C-HR؛ همزمان با سایر بازارهای دنیا در ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 اسفند 95 سوبارو XV؛ نسخه شاسی بلند ایمپرزا هاچ بک حمله به مسابقات جی‌تی خبر خوب برای هیوندای‌بازها یک کراس اوور خاص پورشه شاسی‌بلند برقی می‌سازد تعادل عرضه و تقاضا در بازار خودرو سانتافه 2017 را با اقساط 48 ماهه بخرید راز رونق اقتصاد خودرو در پساتحریم میتسوبیشی اکلیپس کراس، مهمان سال آینده بازار کراس‌اوور‌های ایران بانکداری سایه در خودروسازی کشور اجرای طرح فروش سوزوکی و پژو 207i مطمئن ترین خودروهای جهان در تسخیر برندهای تویوتا و لکسوس خودرو خودران لکسوس با گذشت زمان هوشمند تر می‌شود فروش نقدی و اقساطی سوزوکی گراندویتارا فیس‌لیفت آغاز شد شرایط فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد رستگاری در 8ثانیه هیوندای سوناتا 2018 را ببینید+تصاویر رنو کپچر 2018 هفته آینده رونمایی خواهد شد هیوندای سانتافه فول را با چه شرایطی بخریم محصولات Hyundai با چه قیمتی در دبی معامله می شوند؟ کاهش موقعیت‌های مدیریتی تویوتا برای تصمیم گیری سریع‌تر Eclipse Cross کراس اوور متفاوت میتسوبیشی پس از پوست‌اندازی لکسوس در تدارک ساخت LC F 600 اسب بخاری بازگشت لکسوس محبوب به ایران خرید LX 5.7 در خارج از کشور چند دلار آب می خورد؟ آنچه که در نمایشگاه خودرو ژنو خواهید دید (+عکس) پیش‌نمایشی از هیوندای سوناتای جدید منتشر شد دلال‌ها پشت فرمان بازار خودرو سانتافه با یک موتور 240 اسب بخاری جدید به میدان آمد فروش فوری خودروهای شاسی بلند ایران خودرو آغاز شد اولین سری از اتوبوس‌های پیل سوختی تویوتا از مارس در توکیو خط و نشان هیوندای النترا جدید برای تویوتا کرولا در ایران عرضه 8 مدل جدید هیوندای در هند کارخانه تویوتا در آلاباما به رکورد تولید 5 میلیون موتور خودرو رسید عرضه نسخه مخصوص تویوتا هایلوکس در کشور مالزی غیبت غیـرموجه! قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول بازگشت لکسوس به بازی اکسنت جدید؛ بزرگ‌تر و سریع‌تر یک مینیِ نه‌چندان مینی عرضه و تقاضا به تعادل رسید اطمینان خاطر در سفر با امداد جاده ای ایرتویا ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4اسفند 95 برای خرید میتسوبیشی با شرایط استثنایی تا جمعه فرصت دارید برند میتسوبیشی بالاترین میزان رضایتمندی از دید مشتریان سخت گیر آلمانی را بدست آورد جشنواره فروش نوروزی ایرتویا آغاز شد شکار ب ام و Z5 و تویوتا سوپرا حین تست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 اسفند 95 5 خودرو جدید تویوتا به ایران وارد می‌شود وقتی قد بلند رنو، رقبا را تهدید می کند قیمت انواع محصولات سایپا 2اسفند 95 تمدید شرایط فروش ویژه نمایشگاه میتسوبیشی و DS تا 6اسفند سیر تحول تویوتا یاریس از ابتدا تا به امروز! +تصاویر اعلام شرایط جدید فروش نیسان با تخفیف‌های استثنایی روایتی جدید از ماجرای کمپین خودرو تغییر رویکرد مشتریان از قیمت به کیفیت؟ فروش اقساطی هیوندای توسان 2017 با تحویل 180 روزه خرید خودرو دست دوم چقدر تمام می‌شود؟+جدول قیمت چطور خودرو دست دوم بخریم؟ میتسوبیشی مدلEclipse را احیا می‌کند تکان نسبی در بازار خودرو برای خرید یک خودرو شاسی بلند مدل 2010 چقدر باید پول داشت؟ پس از استقبال چشمگیر بازار از NX، پرفروش‌ترین لکسوس به ایران آمد همکاری تویوتا با استنفورد و ام آی تی در زمینه خودروهای خودران با چند میلیون می توان یکی از محصولات لکسوس را خرید؟ فوسو، تکنولوژی ژاپنی با مهندسی آلمانی درآمد 10 ماهه عرضه‌کنندگان خودرو توقف قطعی تولید برخی خودروها در کشور تا سال 97 لوکس‌ترین ماشین‌های دست‌یافتنی چند؟ برای خرید خودرویی بین 80 تا 90 هزار کارکرد چقدر باید پول داشته باشیم؟ رشد فروش شاسی‌بلندهای تویوتا خرید خودرو صفرکیلومتر در محدوده 150 تا 180 میلیون تومان قدرت‌نمایی تویوتا با 3 فیس‌لیفت ویژه تویوتا با این مدل پنجاهمین سالگرد تولدش را جشن گرفت (+عکس) رونق معاملات در بازار خودرو تویوتا توندرا فیس لیفت 2018 شکار دوربین عکاسها شد+تصاویر خودروسازان چگونه بازار را میان خود تقسیم کرده‌اند؟ رکورد فروش جهانی سانگ‌یانگ سوزوکی گراندویتارا چهار ستاره شد گواهی فعالیت آسان موتور تمدید شد افزایش سودآوری تویوتا در پی ضعیف شدن ین ژاپن با تسهیلات 150 میلیونی سانتافه 2017 بخرید دلیل نقش‌اولی فرانسوی‌ها در بازار خودرو ایران پیش فروش کپچر همزمان با دهه مبارک فجر فروش کیا اسپورتیج نسل جدید از سوی اطلس خودرو آغاز شد تویوتا به دنبال بازار هند است همه چیزهایی که باید درباره مشخصات فنی رنو کپچر بدانید جذاب‌ترین خودرو لکسوس زیباتر خواهد شد+تصاویر زیباترین سامورایی در دنیای ماشین بازها را بشناسید! سهم 75 درصدی ایرتویا از بازار تویوتا و لکسوس در ایران تویوتا و سوزوکی همکار می‌شوند هیوندای در پاکستان خودرو می‌سازد جدال سرزمین آفتاب تابان و دیار ژرمن‌ها واکنش تویوتا و سامسونگ به فشارهای دونالد ترامپ پسرکِ چابکِ شرقی! کشتی کج شاهزاده‌ ها دولت به دنبال انحصارشکنی در بازار خودرو کراس‌اوور جدید کیا حین تست شکار دوربین‌ها شد+تصاویر جدیدترین کراس اوور کیا احتمالا نسخه تمام الکتریکی خواهد داشت امسال، 3 محصول هیوندای در ایران تولید و عرضه می شود تویوتا بیشتر از هر خودروساز دیگری در گوگل جستجو شد توقف فعالیت تولیدی تویوتا در استرالیا جنگ بر سر رتبه دوم و سوم واردات 95 خودرو تویوتا با 3 کانسپت در نمایشگاه توکیو به دنبال حریف است گفت‌وگوی تلفنی ترامپ با نخست‌وزیر ژاپن با محور واردات خودرو دیدار نخست وزیر ژاپن با رئیس تویوتا قبل از سفر به آمریکا تکذیب شد معرفی 10 برند برتر سال 2016 در صنعت خودروسازی جهان فروش هیوندای النترا 2017 با اقساط 6 و 12 ماهه برداشت هشتم از یک حکمران شاسی بلند‌های فوق لوکس2017 + تصاویر معرفی ارزان‌ترین شاسی‌بلندهای بازار ایران گام بلند برای حمایت از سرمایه‌گذار خودرویی الکتریکی دیگری از نیسان: جوک! تویوتا سوپرا پاییز آینده در نمایشگاه توکیو شاسی بلند هایی که می توان با کمتر از 100 میلیون خرید (+جدول) قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول آغاز فروش استِلویو کارآمدی بیشتر شاسی بلندها در ناوگان پلیس کیا "نیرو" هیبریدی 23 هزار دلار قیمت خورد وانت ای.بی.اس‌ دار در ایران تولید شد تویوتا 400 شغل جدید در آمریکا ایجاد می‌کند کراس‌اوور، عامل کاهش فروش پژو سیتروئن میتسوبیشی رقیبی برای نیسان قشقایی رو کرد "گازو" از لکسوس RC F GT3 رونمایی کرد هاچ‌بک جذاب کره‌ای با لهجه کرمانی قشقایی و کپچر پرفروش ترین کراس اورهای اروپا شدند دومین حضور آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در نمایشگاه خودرو اصفهان نسل بعدی رنو کپچر شکار دوربین عکاسان شد+تصاویر تویوتا بیش از 2 میلیون خودرو در آمریکا تولید کرد بزرگ‌ترین مرکز آپشن کشور افتتاح شد قیمت محصولات لکسوس در بازار+ جدول عملکرد درخشان رنو در ایران و بازار جهانی رقابت شاسی‌بلندسازهای تازه‌کار +عکس سوزوکی ویتارا بخریم یا سانگ یانگ بازگشت تعادل به بازار خودرو وقتی بانوان مالک خیابان‌ها می‌شوند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 دی ماه 95 «فراری» 6 میلیارد تومانی وارد کشور شد جدال در دسته سبک‌وزن‌های شرقی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 دی ماه 95 هیوندای کرتا پیکاپ سال 2018 به بازار می‌آید+تصاویر مقایسه G90 و G80؛ دو پرچمدار برند جدید جنسیس دلایل عرضه پلاک 96‌ زودتر از موعد مقرر افت قیمت برخی خودروهای داخلی آغاز فروش نقدی خودرو های سایپا با پلاک سال 96 قیمت لکسوس LC500 و LC500h اعلام شد لکسوس در تدارک حمله به بازار شاسی‌بلند ها و کراس اوورها اگر جای ترامپ بودم با تویوتا محترمانه تر رفتار می‌کردم 210 اسب بخار در یک خودرو هاچبک مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول ارتباط ایرتویا و تویوتا در زمینه خدمات پس از فروش همیشه برقرار بوده است نکاتی برای انتخاب بهتر در بازار خودرو سهم خودروسازان از کیک بازار خودرو ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 23 دی ماه 95 قیمت انواع محصولات سایپا 23 دی ماه 95 قیمت محصولات هوندا در مناطق آزاد+جدول برای خرید یکی از محصولات تویوتا باید چقدر هزینه کنیم؟ +جدول رونمایی تویوتا از یک خودروی مفهومی خاص +تصاویر قیمت انواع محصولات سایپا 22 دی ماه 95 تویوتا کمری؛ همچنان محبوب پس از هشت نسل برگ برنده عرضه‌کنندگان خودرو لکسوس LS2018؛ اسب رام نشدنی ژاپنی رونمایی از نسخه اسپرت "اطلس" فولکس واگن همه این پیرمردان! تویوتا 10 میلیارد دلار در آمریکا سرمایه گذاری می کند ایده انقلابی هیوندای درباره خودروهای آینده میتسوبیشی ASXهای فیس لیفت در آستانه تحویل به مشتریان اسب چمــوش در بــرابــر کودک باهــوش خودرو سال آینده چقدر درآمد مالیاتی ایجاد می‌کند؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو در نمایندگی و بازار مکزیک تهدیدها علیه سرمایه گذاری در این کشور را رد کرد قیمت انواع خودروی هیوندای در بازار +جدول ترامپ تویوتا را تهدید کرد اما نیسان با خطر بیشتری مواجه است پاسخ تویوتا به تهدیدهای ترامپ کج دار و مریز خودرویی ژاپن برابر ترامپ! این کابین خودرو استرس راننده را مدیریت می‌کند(+عکس) پیام تهدید ترامپ برای تویوتا رونمایی از کراس اوور جدید نیسان در ایران شورش در شهر با آرامش الانتـــرا نامه سئات آرونا؛ شاسی بلند رقیب نیسان جوک+تصاویر با 10 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ میتسوبیشی رقیب قشقایی را در آستین دارد با 15 میلیون تومان چه خودرویی بخریم خودروسازان در نمایشگاه لاس‌وگاس چه خواهند کرد؟ هدفگذاری هیوندای برای فروش 5.08 میلیون خودرو ایمن ترین خودروهای سال 2017+تصاویر چرخش 180 درجه‌ای نیسان در زمینه خودروهای هیبریدی تست درایو محصولات هیوندای خودروهای کراس اوور با SUV چه تفاوت‌هایی دارند؟ اینفینیتی یک کراس اور مفهومی لوکس رو می کند مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول تویوتا با سیستم "سونار" به دنبال کاهش تصادفات است سبقت هیوندای یونیک از تویوتا پریوس در میزان مصرف سوخت بازدید رایگان زمستانه ایرتویا خرید خودروهای شاسی بلند در بازار ایران چقدر آب می خورد (+جدول) ایرتویا؛ رتبه 1 رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش هیوندای به نمایشگاه خودرو کرمان جان داد بررسی سیستم صوتی پیشرفته مارک لوینسون در لکسوس LX تویوتا کراس‌اوور تازه واردش را با لباس TRD عرضه خواهد کرد تویوتا سی‌ینتا بهترین خودرو اندونزی شد+تصاویر چشم انتظاری بازار برای مدل‌های جدید رئیس تویوتا در برزیل تغییر می‌کند 10 خودرو برتر ثروتمندان آمریکایی در سال 2016 فروش اقساطی محصولات ایران خودرو آغاز شد هیوندای های هیبرید قیمت خورد فروش اقساطی هیوندای توسان 2017 با اقساط 6 الی 12 ماهه تویوتا و مرسدس بنز در میان ارزشمندترین برند های جهان در سال 2016 +اینفوگرافی روند فعلی توزیع سوخت اجازه عرضه خودروهای روز را نمی دهد مدیر هیوندای در آمریکا استعفا کرد ترجمه‌ای از کیفیت به زبان چینی نیم‌نگاهی به نسل دوم لکسوس RX350 در بازار دست دوم مظنه خودروهای شاسی‌بلند دست‌دوم در بازار؟ +جدول تفاوت کارخانه تا بازار خودروهای ارزان‌؟ +جدول قیمت روز انواع مدل‌های پژو 405 و ‌206‏ +جدول تحویل خودرو یلدایی شد صندلی‌های UX لکسوس، از ابتکارات برتر سال 2016 (+عکس) قیمت برخی خودروهای وارداتی +جدول این غایبان دوست‌داشتنـــی ! قیمت یک جذاب آلمانی چقدر است + جدول قیمت ارزش پایه خودروهای وارداتی تویوتا اعلام شد+جدول تویوتا و مزدا در چین و آمریکا برای خودروهای معیوبشان فراخوان می‌دهند چشم بادامی‌ها، اوج رضایت را از آن خود کردند انواع خودروهای وارداتی را با اقساط 36 ماهه بخرید فردا؛ آغاز پیش فروش رنو کپچر پلتفرم خودروهای الکتریکی رنو، میتسوبیشی و نیسان یکی خواهد شد بهترین خودروهای تولید شده در سال 2016+عکس پیش‌بینی تویوتا برای 2017 فراخوان بیش از 66 هزار دستگاه لکسوس در چین ظاهر خشن، باطن نسبتا آرام! قیمت برخی محصولات تویوتا در بازار +جدول کراس‌اوور یعنی این! کارلوس گون رییس هیات مدیره میتسوبیشی شد قیمت برخی محصولات هیوندای در بازار +جدول مدیر ارتباطات سایپایدک، معاون مدیرعامل شد صادرات قدیمی ترین خودروساز کره به ایران 7 برابر شد پیش فروش رنو کپچر 2017 آغاز شد جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ . ام‌ . و +جدول فروش نقدی و اقساطی خودروهای هیوندای و کیا مدل 2017 شاهکار جدید خودروساز ژاپنی +تصاویر میتسوبیشی ASX نیوفیس با قیمت 171.9میلیون تومان رونمایی شد سواری دلپذیر یا لذت رانندگی؟ نبـرد روی خط 200! میتسوبیشی ASX جدید فردا رونمایی می‌شود انتخاب طبقه متوسط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای با تحویل فوری قیمت انواع خودروی هیوندای قدبلندهای بی‌نظیر صنعت خودرو +عکس قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول تویوتا جزئیات پیشرانه های جدید خود را فاش کرد بدنه تمام ال.ای.دی خودروی جدید لکسوس+تصاویر فروش اقساطی محصولات هیوندای آغاز شد شتاب طراحی سیستمهای هیبریدی در تویوتا قمار بزرگ تویوتا بر سر کمری مدل 2018 فروش اقساطی سانتافه 2017 به صورت اجاره بشرط تملیک آغاز شد رقابت پژو با پورشه و تویوتا هیوندای بیشتر از همه شاسی بلند می‌فروشد دستورالعمل جدید واردات خودرو در هیات دولت فروش ویژه نقدی و اقساطی محصولات سانگ یانگ هیوندای "ارزش" سری اکسنت را بیشتر کرد هیوندای دوباره مدال گرفت آغاز فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط 12 ماهه بدون بهره شمارش معکوس برای رونمایی از جدیدترین سدان اسپورت کیا نظاره گر شاسی بلند لکسوس GX460 مدل٢016 باشید +تصاویر دوئل سنگین‌وزن‌های شرقی بازار خودرو نیمه‌جان شد ساخت شاسی بلند جدید جگوار لندروور اعجوبه الکتریکی شاسی‌بلندها سرمایه‌گذاری تویوتا در کارخانه موتور برزیلی شاسی‌بلند جدید مازراتی 2017 با پلاک سیاسی در تهران تسخیر بازار خودرو توسط چشم بادامی ها+جزییات رونمایی رسمی از هیوندای آزرا 2017 سربازان کوچک تویوتا 2018 مدل CH-R طرحی جذاب و پیشرو دستاورد جدید برای ساخت باتری خودروی برقی هیوندای به مشارکت با خودروساز خارجی تن نداد 4 رمز کلیدی خودروسازی هیوندای افزایش فروش تویوتای هیبریدی در هند هیوندای سهامش را در شرکت هواپیماسازی KAI فروخت بلندقامتـــانِ کفِ بازار! قلـدر ژرمـــن‌ها پهـــــن ‌پیکــرهای گران‌قیمت هیوندای یونیک؛ کاراترین سدان الکتریکی موجود در بازار شکوه کـــره‌ای‌های بلندقامت بازار خودرو یخ زد ژنرال بلندقامت رنو معرفی نسل دوم شاسی بلند مزدا (+عکس) تویوتا 838 هزار دستگاه ون سیه‌نا را فرا می‌خواند مقایسه کوتاه نیسان جووک، رنو کپچر و پژو 2008 (+جدول) بهترین شاسی بلندها برای برف نوردی (+عکس) هیوندای به دنبال فروش 100 هزار آزرا در کره جنوبی است هیوندای خانواده کراس اور های خود را گسترش می‌دهد تویوتا C-HR 2018 بهار آینده می آید+تصاویر قدرت‌نمایی هیوندای با کانسپت خودران "یونیک" رونمایی از نسخه جدید هیوندای توسان هیوندای و حضور پر رنگ خودرو های هیبریدی مقایسه دو خودرو تویوتا لندکروزر GXR و لکسوس RX350 + جدول تیم جدید تویوتا برای ساخت خودروهای الکتریکی لکسوس به فضا می‌رود! کلیدهای انتخاب در بازار خودرو ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو قیمت محصولات شرکت تویوتا در بازار+جدول هیوندای 14 مدل خودروی سبز تولید خواهد کرد آلایندگی صفر با تویوتا پریوس!! کراس اوور محبوب لکسوس را اقساطی بخرید موافقت تویوتا با پرداخت 3.4 میلیارد دلار خسارت در آمریکا هیوندای "یونیک" بازیگر بی سر و صدای دنیای الکتریکی‌ها با 50 میلیون تومان سوزوکی گرند ویتارا خریداری کنید آخرین قیمت خودروهای داخلی+ جدول هیوندای از دومین وانت کانسپت خود رونمایی کرد بازار خودرو آمریکا از تصورات خودروسازان ژاپنی عقب تر است شیراز و تبریز، میزبان برنامه تست درایو ایرتویا بازجویی از رییس هیوندای در پرونده رسوایی فساد رقابت نامحسوس برای سهم گیری از بازار رنو یک کپچر متفاوت را به برزیل برد+تصاویر لکسوس فضاپیما ساخت گلف جدید، شانسی برای احیای فولکس تویوتا هایلندر 2017 را ببینید تویوتا کراس اور C-HR را از ترکیه به دنیا صادر می‌کند هیوندای، توسان و کرتا را در برزیل تولید می‌کند رنو کپچر، کوئید و کولئوس در برزیل عرضه خواهد شد رقابت تویوتا با فولکس واگن برای ساخت خودروهای برقی نیم قرن سابقه درخشان با تویوتا کرولا فروش پاییزی مدل های 2017 میتسوبیشی با شرایط فروش استثنایی معرفی پرفروش‌ترین خودروها در ایالات متحده تویوتا در اندیشه تولید انبوه خودروهای برقی تویوتا تا 2020 تولیدکننده انبوه خودروهای الکتریکی باتری دار می‌شود با 55 میلیون تومان سانتافه بخرید آیا رکورد سرعت هیوندایی بیشتر می‌شود؟ قیمت جهانی فروش هیوندای الانترا اسپرت 2017 جدیدترین شاسی‌بلند مرسدس بنز رونمایی شد خودروهای رکورددار بیشترین جریمه سرعت غیرمجاز در آمریکا فروش اقساطی لکسوس 300h با 110 میلیون تومان تسهیلات تصویر مخفیانه از نسل جدید تویوتا کمری در مدل 2018 قیمت برخی از خودروهای داخلی در بازار + جدول تویوتا با لند اسپیدکروزر، بنتلی بنتایگا را گرفت واکنش بازار به نوبرانه‌های خارجی ازلندکروزی با سرعت 354 کیلومتر تا خودروی حمل و نقل لوکس (+عکس) 10 خودرویی که شباهتی به نسخه مفهومیشان ندارند(+عکس) دومین کنفرانس خدمات جهانی با هدف بهبود کیفیت خدمات در بازار های جهانی برگزار شد مفهوم لوگو خودروسازان جهان مذاکرات خصوصی با خودروسازان بزرگ فروش بی‌سابقه هیوندای در ماه اکتبر درب تویوتا و لکسوس با گوشی موبایل باز می‌شود راه‌حل جدید تویوتا برای ورود به بازار خودروهای الکتریکی تویوتا به فناوری یون-لیتیوم دست پیدا کرد ارائه خدمات به اشتراک گذاری خودرو توسط دو شرکت بزرگ خودروسازی هیوندای سانتافه با قدرت باورنکردنی 1040 اسب بخار 5 خودرو برتر که هنوز با گیربکس‌های دستی ارائه می‌شوند (+عکس) مینی‌بوس‌های هیوندای بر صدر بازار 5 خودرو متفاوت هیوندایی در نمایشگاه ویژه سرمایه‌گذاری تویوتا در خدمات اشتراک گذاری خودرو شاسی بلند جدید آلمانی قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول ماشین‌هایی که برای ما ایرانیها به‌یادماندنی‌اند کاهش 29 درصدی سود هیوندای در پی اعتصاب کارکنان سهم پرفروش‌ترین خودروهای جهان از بازار ایران چقدر است ؟ تویوتا و لکسوس در صدر قابل اعتمادترین برندهای خودرویی فراخوان بزرگ خودروساز ژاپنی به دلیل ایربگ تاکاتا فروش اعتباری محبوب ترین خودرو سانگ یانگ میراژ 2017 جدید قیمت خورد + شرایط فروش مطمئن‌ترین برندهای خودرو معرفی شدند کاهش 10 درصدی حقوق مدیران هیوندای سرنوشت پیک آپ مشترک نیسان- میتسوبیشی چه می‌شود؟ خودرویی برای مقابله با تویوتاهای عربستانی داعش قیمت برخی از خودروهای دست دوم شرکت تویوتا + جدول خودروی جدید هیوندای معرفی شد (+عکس) کشورهای عربی 60000 خودرو برای داعش خریده‌اند برای خرید سانتافه چقدر باید هزینه کنیم؟ عملیات انحصارزدایی با حضور خارجی‌ها اتوبوس هیدروژنی تویوتا با آلایندگی صفر شاسی بلند جدید و زیبای جیلی +تصاویر جوان جویای نام در میان بازی بزرگان قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول سمت مدیریتی جدید مدیرعامل نیسان در میتسوبیشی فروش اقساطی خودرو لکسوس NX200 با شرایط 6 و 12 ماهه پروتون هم شاسی بلند ساخت (+عکس) افزایش تولید خودروهای چینی هیوندای رنو به دنبال تیونینگ کپچر و قاجار است نیسان در حال بررسی تولید یک کراس اوور با نشان Z است 10 خودرویی که یکباره متحول شدند +تصاویر مقرون‌ به صرفه‌ترین خودروهای سال 2016 فروش و پیش فروش محصولات سانگ یانگ با شرایط ویژه نقدی و اقساطی فروش اقساطی محصولات هیوندای؛ 12 ماهه بدون کارمزد سانگ یانگ در فکر حضور در بازار خودروهای الکتریکی است تویوتا 1000 نیروی جدید استخدام می‌کند آشنایی با سوزوکی گرند ویتارا فیس لیفت در ایران قیمت برخی خودروهای وارداتی در بازار + جدول سانتـــافه نامه مذاکرات تویوتا و سوزوکی برای طراحی مشترک خودروهای خودران هیوندای نسخه تیونینگ ولوستر را رو کرد قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول مقایسه دو خودرو رنو کپچر و سانگ یانگ تیوولی+ جدول خودرویی با امکانات خانه! +تصاویر سانگ یانگ به دنبال حضور در بازار آمریکا است احتمال ادغام سوزوکی با تویوتا نبرد آزاد ژاپن‌‌، کره و آمریکا در خاک ایران پرفروش‌ترین خودرو جهان گزارش تصویری غرفه سانگ یانگ در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 شاسی‌های سانگ‌یانگ در مصاف با دیسکاوری لندروور (+عکس) چرا قیمت خودروهای وارداتی بالاست؟ تویوتا و ب ام و شریک شدند میتسوبیشی سریع‌ترین آسانسور جهان را ساخت چه تعداد خودروی تویوتا کرولا وارد کشور شد؟ فروش اقساطی ﺗﻮﯾﻮﺗﺎ ﮐﻤﺮی ﻫیبریدی با شرایط 6 و 12 ماهه سرمایه‌گذاری مشترک ب ام و و تویوتا برای تولید خودروهای خودران شاسی بلند جدید 7 نفره فولکس واگن "اطلس" نام گرفت موافقت کمیسیون اروپا با خرید سهام میتسوبیشی توسط نیسان بازار خودرو ایران در مسیر شبه‌جهانی شدن گزارش تصویری از غرفه برند تویوتا در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 کیا نسخه الکتریکی کراس اور "نیرو" را تولید می کند قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول رونمایی از تویوتا پریوس 2017 +تصاویر تویوتا و دایهاتسو شرکت جدید تاسیس می‌کنند آغاز به کار دومین عاملیت فروش و خدمات پس از فروش آرین موتور در مشهد مقدس تویوتا ربات همدم سالمندان ساخت+تصاویر برگ برنده هیوندای در دنیای ریس رو شد مردگان تویوتا سوار می شوند رُخ فانتزی‌تر i کوچولوی هیوندای شاسی‌بلند چهار چرخ متحرک میتسوبیشی، با چهار موتور! نسل جدید هیوندای i30 رونمایی شد حذف موتور دیزلی از مدل‌های تویوتا شاسی‌بلند مینیاتوری سوزوکی فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط بدون بهره و تخفیف نقدی عرضه سوناتا هیبرید با قیمت 175 تا 190 میلیون تومان تیوولی ایکس‌لارج هم آمد نسل آینده سانگ‌یانگ رکستون را امروز ببینید یوایکس، شاسی‌بلندی کوچکتر از اِن‌ایکس تویوتا در میان ثروتمندترین برندهای جهان 15هزار هیوندای سوناتا هیبرید را به کشور وارد خواهیم کرد بزرگترین نمایشگاه محصولات میتسوبیشی در ایران افتتاح شد بازار سرد خودرو در آغاز پاییز فروش اقساطی سانتافه فول با شرایط 6 و 12 ماهه معروف‌ترین لوگوهای خودروسازان و معنی آنها +تصاویر نسل بعدی سانگ یانگ رکستون را ببینید+تصاویر تویوتا پنجاهمین سال تولید کرولا را جشن گرفت انتشار تصویر جدیدی از کانسپت آینده نگرانه لکسوس واردات لکسوس‌ به کشور چقدر آب خورد؟ کدام خودرو بیشترین فروش را در جهان دارد؟ فراخوان هیوندای برای آزرا 2007-2008 مقایسه دو خودرو کیا اسپورتیج و ام جی GS + جدول شهرنشین‌های آسیایــی رقابت سامورایـــی‌های کوچک حباب بازار خودرو می‌ترکد آبنبات‌های گـران قیمت تاثیر هیجانات پایان تعطیلات بر بازار خودرو ثبات در بازار خودروهای وارداتی قیمت انواع خودروهای لکسوس در بازار + جدول تویوتا تولید وانت تاکوما را افزایش می‌دهد فروش اعتباری خودرو لکسوس NX200 با شرایط 6 و 12 ماهه تولید خودروهای هیوندای در کرمان قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار + جدول معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: میتسوبیشی با یک اس یو وی کانسپت در پاریس حضور دارد دو سناریو برای آینده بازار خودروهای وارداتی بزرگترین فراخوان‌های خودرویی در جهان I10 به زودی رونمایی می شود شک معقول آیا این چهره نسل آینده کمری است؟ قیمت خودروهای هیوندای در بازار+جدول قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول چشم‌غُره i30 به گُلف و فوکوس و آسترا قیمت خودرو کاهش می‌یابد قیمت خودروهای شرکت هیوندای در بازار + جدول چهره بازار خودرو ایران در سال 97 تغییر مبدا واردات خودرو در پساتحریم معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: هیوندای i30 فروش اقساطی توسان با شرایط 6 و 12 ماهه مسابقه هیبریدی ایرتویا بازاری در چنـــــگال اژدهـا بازی با حروف به سبک تویوتا 10 SUV کوچک برتر دنیا جدیدترین مینی‌های تویوتا رونمایی شد (+عکس) فروش اقساطی هیوندای اکسنت با شرایط 6 و 12 ماهه رای اعتماد مردم به سانگ یانگ کره جنوبی برتری لکسوس در بازار خودروهای لوکس برنامه آموزشی خودروساز ژاپنی برای دانش آموزان برد چینی‌ها در بازار خودرو ایران پروژه خودروسازی تویوتا برای دانش آموزان LC500 خوش رخ ترین خودروی مسابقه ای لکسوس+تصاویر راهنمای خرید خودرو صفر در بازار ایران قیمت انواع خودرو شاسی بلند + جدول فروش اقساطی سانتافه با شرایط 6 و 12 ماهه از خودروهای بدون بیمه تا رانندگان فاقد گواهینامه لنســـر‌های جدید با قیمت رقابتـی آمدند جدیدترین قیمت خودروهای چینی در بازار +جدول قیمت انواع خودرو وارداتی شاسی بلند + جدول بازار خودرو در شوک افزایش قیمت خودرو به رکود بازار معاملات دامن می زند قیمت‌ جدید محصولات پارس خودرو +جدول چرا قیمت محصولات سایپا افزایش یافت؟ قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار + جدول اعداد جادویی خودروهای هیبرید تویوتا قیمت گران‌ترین خودروهای وارداتی +جدول حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو ارومیه برلیانس دست دوم در بازار چند؟ +جدول رانندگی آزمایشی خودرو از طریق سفارش به سایت آمازون طرح پیش فروش ویژه محصولات ایران خودرو دیزل آغاز شد قیمت کارخانه ای کلیه محصولات ایران خودرو ویژه شهریور 95 قیمت چند خودرو داخلی افزایش یافت رنو ساندرو استپ‌وی در خیابان‌های تهران ستاره کراس‌اوور‌های اروپایی در ایران سراتو جدید در ایران با چه قیمتی به فروش می‌رسد؟ + بررسی شرایط فروش محصولات سواری گروه بهمن در شهریور 95 خودروهای گازسوز بازار چند؟ +جدول فرار از ترافیک خیابان‌ها چقدر هزینه دارد + جدول قیمت فروش ویژه محصولات سایپا به مناسبت هفته دولت قیمت موتور سیکلت 125سی سی در بازار +جدول جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی + جدول قیمت خودروهای لوکس وارداتی در بازار + جدول قیمت خودروهای صفر کیلومتر آئودی در بازار + جدول داستر، پرفروش‌ترین کراس‌اوور اقتصادی در اروپا جدال کره و ژاپن در بازار وارداتی‌های ایران قیمت‌ جدید محصولات ایران خودرو +جدول تمام خودروهای قاچاق معدوم می شوند چرا خودروهای داخلی زودتر مستهلک می‌شوند؟ قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار + جدول قیمت انواع خودرو دست دوم + جدول برای ویراژ با خودروهای هیبریدی چقدر پول باید خرج کرد + جدول قیمت تنها 2 روز تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی نمای خارجی رنجروور 2016 را ببینید وقتی هلند خواهان تراکتورهای ایرانی است ازسرگیری فعالیت تویوتا در ونزوئلا پس از وقفه شش ماهه قیمت‌ روز خودروهای‌ سایپا +جدول قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار + جدول وزارت صنعت محدودیتی برای مذاکره خودروسازان داخلی با شرکای خارجی ایجاد نکرده است آستون مارتین DB 11 و هفت رقیب سرسخت‌اش هیوندای و گوگل همکار می‌شوند قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول 10 فرمانروای آفرود 2016 را بشناسید طرح جدید فروش رنو کپچر 2017 در ایران افزایش قیمت در سایه کاهش عرضه خودرو ایرتویا و شرایط فروش جدید محصولات تویوتا و لکسوس فروش اقساطی اسپورتیج فول با شرایط 6 و 12 ماهه محرومیت 80 درصد مشتریان از خودروهای جدید 15 خودرو داغ حراجی کالیفرنیا +تصاویر تنها یک هفته تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی تویوتا 337 هزار دستگاه RAV4 و لکسوس را برای سومین بار فرامی‌خواند پرکارترین خودروها کدامها هستند؟ واردات 54 میلیون دلاری لکسوس قیمت انواع خودروی وارداتی شاسی بلند + جدول نمایش رسمی هیوندایی i30 جدید (+عکس) محبوب ترین بی ام و کدام مدل است؟ 10 برندی که اقتصادی‌ترین خودروها را تولید می‌کنند +اینفوگرافیک هیوندای اندروید اتو و اپل کارپلی را برای خودروهای بیشتری بروزرسانی کرد قیمت انواع خودرو وارداتی تا سقف 300 میلیون تومان + جدول تخفیف ویژه "یک درصدی" محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد هیوندای سانتافه بالاترین نمره ایمنی تصادفات را دریافت کرد تویوتا آماده عرضه تاکوما TRD 2017 است جدیدترین قیمت انواع هیوندای در ایران +جدول توضیح ایرتویا درباره"عدم فراخوان خودروهای وارداتی در ایران" تویوتا نسل بعدی تاکسی های ژاپن را می‌سازد هیوندای توقف فروش جنسیس کوپه را تایید کرد قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول قیمت ارزانترین خودرو وارداتی+ جدول عرضه جهانی پریوس تویوتا به تاخیر افتاد پایان رکود بازار خودرو؟ شگرد جدید خودروسازان برای بازارگرمی فرجام خوش چینی‌ها پس‌از برجام G80 در اصل جانشین هیوندای جنسیس است هجوم شاسی‌بلندهای جدیدکیا و هیوندای در2017 (+عکس) جدیدترین قیمت خودروهای داخلی قیمت انواع خودرو وارداتی کمتر از 4 میلیارد تومان + جدول فروش اقساطی سانتافه با شرایط 6 و 12 ماهه 10 خودروی برگزیده سال را بشناسید فروش نقدی انواع محصولات هیوندای فروش اقساطی هیوندای اکسنت با شرایط 6 و 12 ماهه خودروهای جدید هیوندای مجهز به کارپلی فروش نقدی و اعتباری هیوندای توسان 2017 در محدوده 100 میلیون تومان نیسان تینا یا هیوندای آزرا ؟ پرفروش ترین خودروها در نیمه اول 2016+تصاویر شرایط فروش ویژه تابستانه خودروهای Mitsubishi تویوتا هیجان‌انگیزترین مدل یاریس را به بازار می فرستد سود هیوندای کاهش یافت پیشرانه تویوتا سوپرا مشخص شد بخشی از تقاضای وارداتی‌ها به سمت داخلی‌ها رفته است طرح تابستانه فروش نقدی و اعتباری خودرو توسان 2017 رونمایی نسل جدید خودرو هیدروژنی هیوندای لکسوس LC 500 خودروی نسل جوان (+عکس) ارتش آمریکا تویوتا هایلوکس و لندکروزر می خرد هیوندای به دنبال رسیدن به برد 400 کیلومتری است تویوتای 2017 ویژه آفرود (+عکس) جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی شاهکار جدید خودروساز کُره‌ای قیمت خودروهای هیوندایی در بازار گام‌های لرزان بازار برای خروج از رکود خودرو لوکسی که ماهیگیری می کند تصاویر هیوندای اکسنت 2018 لو رفت کشف خودرو جدید MVM X33 S در حاشیه نمایشگاه شیراز توقف تولید تویوتا درپی‌کودتای نافرجام سوپر اسپرت 2018 تویوتا با همکاری BMW ساخته می شود هر آنچه از یک شاسی بلند انتظار دارید سامورایی ها در نمایشگاه خودرو شیراز مقدمه چینی افزایش قیمت خودرو ویژگی‌های بازار خودرو ایران قیمت انواع خودرو وارداتی + جدول شاسی‌بلندها عامل رشد فروش در چین قیمت انواع خودروهای داخلی + جدول معماری پلت‌فرم‌ها در قراردادهای خارجی واکنش بهبهانی به جنجال پورشه + جوابیه معرفی خودرو هیبریدی هیوندای رقیب اصلی تویوتا (+عکس) فروش اعتباری خودرو لکسوس NX200 فروش اقساطی سانگ یانگ تیوولی ادامه دارد تویوتا اول شد؛ کیا و ب.ام.و در رده‌های بعد نوسازی ناوگان اروند با 2000 تاکسی تویوتا و هیوندای + عکس با میتسوبیشی سفر سنگاپور را تجربه کنید خاموشی آسانسورها در تویوتا برای صرفه جویی! بهترین کلاس خودرو چیست؟ واردات خودروهای ژاپنی سر به فلک کشید + جدول ارزان ترین خودروهای خارجی در ایران چقدر قیمت گذاری می شود؟ فراخوان هیوندای برای 17 هزار توسان تویوتا 800 تن از نیروهایش را اخراج می کند قیمت انواع خودروهای داخلی + جدول کرولا X در ایران افتتاح چهارمین نمایشگاه آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ، در شرق تهران چند دقیقه داخل مدل جدید شاسی بلند MVM قیمت انواع محصولات هیوندای در نمایندگی و بازار جدیدترین قیمت انواع هیوندای در ایران +جدول قیمت انواع محصولات کیا در نمایندگی و بازار دومین فراخوان شرکت هیوندایی مقایسه جدیترین پیک آپ رنو و هایلوکس تویوتا تویوتا پتنت خودرو پرنده را به ثبت رساند بهبود راندمان مصرف سوخت با آپشن سقف پانل خورشیدی یریوس پرایم 2017 جای خالی یک «فراخوان» در بازار خودرو ایران کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟ لاستیک‌هایی که به هر جهت می‌چرخد کامیونهای دایملر در ایران تولید خواهدشد تویوتا مخترع ترین خودروساز جهان شد قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول تویوتا کمری اول شد اتاق‌شناسی با تویوتا سری 70 شاسی بلند جدید MVM رویت شد زیباترین شاسی بلند دنیا +تصاویر بازار خودرو در آستانه رکودی دیگر میتسوبیشی با "گراند تورر" به پاریس می رود فروش اقساطی سانتافه با شرایط 6 و 12 ماهه آغاز شد جدیدترین قیمت خودروهای کیاموتورز +جدول سامورایی الماس‌نشان انتخابی کوچک‌، بردی بزرگ فروش اقساطی اسپورتیج فول با شرایط 6 و 12 ماهه مداخله در امور اجرایی خودروسازان موردقبول مجلس نیست گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» ( 3 تیر 95) قیمت انواع‌ شاسی‌بلند دست‌دوم +جدول فروش قسطی خودروسازان رقیب «بازار» شد بازار خودرو ایران با سرعت رشد می‌کند تحریک لایه‌های زیرین تقاضا در بازار خودرو هرگاه در کشور شاهد ثبات در رفتارهای سیاسی باشیم اقتصاد هم پیشرفت می‌کند نامه وزارت صنعت به تولیدکنندگان خودروهای چینی گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» ( 1 تیر 95) تویوتا به دنبال بهره‌گیری از هوش مصنوعی در خودروها دست عربها از بازار خودرو ایران کوتاه شد حضور کرولا 50 ساله در یک رقابت خودرویی 2500 مایلی اضافه شدن پنلهای خورشیدی به خودروی سبز تویوتا غرامت نیم میلیارد دلاری میتسوبیشی به صاحبان خودرو واکنش سرد بازار به محرک افزایش قیمت کیا در فکر رقابت با مزدا CX-3 است تویوتا 35 سال حضور کمری را در آمریکا جشن گرفت جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی دو‌راهی‌های خرید در بازار خودرو خودرو از این ارزان‌تر نمی‌شود داستان لوگو 12 خودرو مشهور جهان +عکس شکایت تویوتا علیه استفاده از لوگو در کمپین برکسیت نسخه ای خاص برای تداوم فروش رویایی رنو کپچر تویوتا ارزشمند ترین برند خودرویی درجهان سانگ یانگ، رکستون 2017 را در پاریس رو می کند چه تعداد لکسوس وارد کشور شد؟ فروش اسپورتیج رکورد زد تویوتا به دنبال خودروسازی در ترکیه است آغاز به کار دو شرکت خودروساز کره ای در منطقه آزاد اروند تاخیر در تحویل خودرو بیشترین شکایت مشتریان جانشین کوتوله یک SUV بلندقد رونمایی اقدامات هوندا و تویوتا در فناوریهای خودرو آزادسازی قیمت دو خودرو، دستوری نبود نام خانواده خودروهای مسابقه ای جنسیس "N" نیست تویوتا سوپرا بازمی‌گردد قیمت چند خودرو وارداتی کاهش یافت چشم‌غره پژو به نیسان قشقایی پیش‌نمایش کوچک‌ترین سری ساخته های ولوو تویوتا 2 شرکت رباتیک از گوگل می‌خرد هیوندای به دنبال ساخت جنسیس الکتریکی است تراک‌های برتر 2016 ازسرگیری خطوط تولید تویوتا پس از انفجار کارخانه قفل معاملات خودرویی مهاراجه هندی در ایـران نفت ارزان به بازارخودروهای شاسی بلند رونق داد اخذ نمایندگی از دفاتر منطقه‌ای خودروسازان خارجی بلامانع شد تامین نقدینگی از بانک بهتر است یا بازار؟ اولین مدل برند N هیوندای در 2017 می آید کیا اسپورتیج 2017 را ببینید +تصاویر لندرور بهترین شاسی بلندش را معرفی کرد اولین تویوتا راوفور هیبردی 2016 در ایران فروش اقساطی اسپورتیج فول با شرایط 6 و 12 ماهه آغاز شد قیمت خودرو باید کاهش یابد QX30، کراس اوور جدید اینفینیتی نعمت زاده به دیدار فولکسی‌ها می رود توقیف خو