بررسی موفقیت کراس اوورها در منطقه آزاد اروند در یک سال اخیر

بخت و اقبال در منطقه آزاد

عصر خودرو - خودروها در مناطق آزاد کشور برخلاف دیگر نقاط که برای ورود و دریافت پلاک ملی نیاز به ثبت سفارش و وجود نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش دارند، به چنین تشریفاتی نیاز نداشته و ‌طبق سلیقه مشتریان وارد کشور شده و پلاک منطقه آزاد را دریافت می‌کنند. در اینجا مسئله‌ای که مطرح می‌شود، نحوه استقبال از یک خودرو در مکانی فارغ از تشریفات رایج گمرکی و وجود حق انتخاب واقعی برای مشتریان است.

Monday 12 June 2017 - 16:41:00

بخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزادبخت و اقبال در منطقه آزاد

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، در این نوشتار به معرفی و دلایل موفقیت یا عدم موفقیت خودروهای شاسی‌بلند و کراس‌اوور در یک سال اخیر در منطقه آزاد اروند خواهیم پرداخت.

هیوندای توسان
هیوندای توسان کراس‌اوور جمع‌‌وجوری است که از سال 2004 برای رقابت با خودروهایی همچون تویوتا راو4 و هوندا CRV وارد بازار شد. توسان تاکنون در 3 نسل به تولید و عرضه رسیده ‌که هر سه نسل آن به ایران نیز وارد شده و توانسته به فروش مناسب و محبوبیت خوبی در بین خریداران برسد. توسان جدید در بخش پیشرانه از یک واحد 2 لیتری 4سیلندر خطی بهره می‌برد که قادر است 165 اسب بخار نیرو و 197 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند و به یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک متصل شده است.  دیگر پیشرانه‌ای که در کشورهای حوزه خلیج فارس در منوی خریداران قرار می‌گیرد، همان واحد نام‌آشنای 2.4 لیتری 4‌سیلندر خطی است که می‌تواند 176 اسب بخار نیرو و 228 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. در یک سال و اندی که از حضور توسان نسل سوم در بازار منطقه آزاد اروند می‌گذرد اکثر قریب به اتفاق توسان‌های وارد‌شده از پیشرانه 2 لیتری بهره می‌برند که این استقبال به دلیل اینکه اولا‌ توسان به طور استاندارد از پیشرانه 2 لیتری بهره می‌برد و اینکه دیگر پیشرانه‌ها همانند 2.4 لیتری مدتی بعد در منوی خرید قرار گرفت. هیوندای توسان برخلاف کیا اسپورتیج پس از تغییر نسل به خوبی جای خود را بین خریداران باز کرده و توانسته به یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای منطقه آزاد اروند تبدیل شود. مورد دیگری که در موفقیت این خودرو نقش داشته است، طراحی بسیار زیبا، هماهنگ و دوست‌داشتنی توسان در نسل سوم در کنار بالابردن سطح آپشن‌های رفاهی از سوی کمپانی هیوندای و آشنایی نسبی تعمیرکاران با تولیدات هیوندای و سهولت در تامین قطعات است. هم‌اکنون هیوندای توسان بسته به سطح آپشن‌ها بین 78 تا 111 میلیون تومان در نمونه‌های صفر‌کیلومتر قیمت دارد.

تویوتا لندکروزر
لندکروزر در سال 1951 با نگاه و الگو‌برداری از محصولات برند جیپ ساخته شد. لندکروزر در سری‌های مختلفی از جمله سری 50، 60، 80، 100 و 200 تاکنون به بازارهای جهانی عرضه شده است. سری 200 یا J200 آخرین نسل از لندکروزر است که در سال 2007 رونمایی و با مدل 2008 روانه بازارهای هدف شد. لندکروزر سری 200 در سال 2015 برای سومین‌بار مورد بازنگری در طراحی داخلی و خارجی قرار گرفت که با فاصله کمی از عرضه آن در بازارهای جهانی از طریق مناطق آزاد تجاری به کشور و محدوده مجاز تردد خودروهای پلاک اروند وارد شده است. لندکروزر همیشه در بازار داخلی چه آن زمان که قابلیت عرضه خودروهای پلاک ملی با حجم موتور بالاتر از 2500سی‌سی آزاد بود و چه الان که دیگر امکان دریافت پلاک ملی برای آن وجود ندارد، مورد توجه خریداران شخصی و ارگان‌های دولتی به واسطه ویژگی‌هایی همچون قدرت مناسب موتور، ایمنی، مورد اعتماد‌بودن و دوام بوده و هست. از میان پیشرانه‌های متعددی که برای لندکروزر از سوی تویوتا در نظر گرفته شده است، پیشرانه‌های V6 4 لیتری با کد 1GR-FE با توانایی تولید 271 اسب بخار نیرو و گشتاور 385 نیوتن‌متر متصل شده به گیربکس 5 دنده اتوماتیک و پیشرانه V8 5.7 لیتری با کد 3UR-FE که قادر به تولید 362 اسب بخار نیرو و 530 نیوتن‌متر گشتاور متصل شده به گیربکس 8 دنده اتوماتیک بیشترین حجم واردات را به خود اختصاص داده‌اند. بیشتر لندکروزرهای وارد شده به کشور از پیشرانه 4 لیتری V6 بهره می‌برند که دلیل این استقبال را می‌توان به کافی بودن قدرت موتور، قیمت تمام‌شده کمتر و استهلاک و مصرف سوخت پایین ‌نام برد. هم‌اکنون تویوتا لندکروزر بسته به سطح تجهیزات رفاهی در منطقه آزاد اروند در نمونه V6بین 220 تا 250 میلیون تومان و در نمونه V8 5.7 لیتری بین 270 تا 330 میلیون تومان در نمونه‌های صفر‌کیلومتر قیمت‌گذاری می‌شود.

مزدا CX5
CX5 کراس‌اوور کامپکت که اولین بار در سال 2012 از سوی کمپانی شهیر مزدا معرفی و با مدل 2013 به بازارهای مورد نظر عرضه شد. CX5 از زبان طراحی کودو و روح حرکت که برای اولین بار در کانسپت شیناری رونمایی شده بود، استفاده می‌کند. مزدا CX5 ‌ روی پلت‌فرمی مشترک با سدان مزدا3 و مزدا6 توسعه یافته است. همچنین این کراس‌اوور دوست‌داشتنی مزدا از فناوری SkyActive به طور گسترده در تمامی اجزای خود بهره می‌برد و در سال 2015‌ روی CX5 یک بازنگری و فیس‌لیفت انجام شد. دو پیشرانه برای CX5 در نظر گرفته شده‌ که اولی پیشرانه 4‌سیلندر خطی 2 لیتری  مجهز به فناوری SkyActive و تزریق مستقیم سوخت بوده که قادر است 152 اسب بخار و 200 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. پیشرانه دوم هم 2.5 لیتری I4 است که 184 اسب بخار نیرو و 250 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. هر دو پیشرانه بالا به گیربکس 6 دنده اتوماتیک متصل می‌شوند. نکته‌‌ حائز اهمیت در اینجا این است که در صورت انتخاب پیشرانه 2 لیتری می‌توان سیستم انتقال قدرت محرک جلو یا 4 چرخ متحرک را انتخاب کرد، اما در صورت انتخاب پیشرانه 2.5 لیتری تنها می‌توان سیستم انتقال قدرت 4 چرخ متحرک را انتخاب کرد. مزدا CX5 یکی از خاص‌ترین خودروهای لیست حاضر است که علاوه بر اینکه از سال 2012 به بازارهای جهانی عرضه شده، جزو معدود کراس‌اوورهای کامپکت غیر‌کره‌ای است که توانسته موفق ظاهر شده و خریداران گوشه‌چشمی به آن به عنوان خودرویی نسبتا خاص و با‌دوام و از برند معتبر که هم توانایی‌های فنی خوبی دارد و هم از عناصر زیبایی‌شناختی و از طراحی جذاب و به‌روزی برخوردار است. هم‌اکنون مزدا CX5 در نمونه‌هایی با پیشرانه 2 لیتری بین 100 تا 120 میلیون تومان و در نمونه‌هایی با پیشرانه 2.5 لیتری 140 میلیون تومان قیمت دارد.

تویوتا فورچونر
تویوتا فورچونر یکی از خودروهای شاسی‌بلند اندازه متوسطی است  که از سوی کمپانی تویوتا در بازارهایی همچون استرالیا و تایلند عرضه می‌شود. این خودرو در سایت تولیدی تویوتا در تایلند مونتاژ می‌شود. فورچونر براساس پلت‌فرم تویوتا ‌هایلوکس شکل گرفته و از پیشرانه‌های مشترکی نیز بهره می‌برد. برخلاف نسل قبل که عناصر طراحی یک وانت در فورچونر به چشم می‌خورد، نسل حاضر از طراحی کاملا‌ جدید و عضلانی بهره می‌برد و کاملا ترکیبی جدید را با مد نظر قرار دادن زبان طراحی تویوتا به نمایش می‌گذارد. شاید برای بعضی از علاقه‌مندان به خودرو جالب و یا حتی عجیب باشد که چطور شاسی‌بلند توانایی از سوی کمپانی صاحبنامی همچون تویوتا با قیمت‌گذاری منطقی و حفظ محدوده دیگر محصولات در لیست خودروهایی قرار گرفته که در یک سال گذشته آنطور که باید نتوانسته جای پای خود را در بازار باز کند؟ پاسخ این سوال را می‌توان از چند جهت بررسی کرد. اول اینکه فورچونر با اینکه در سال‌های پیشین از سوی نماینده تویوتا در ایران عرضه می‌شد، اما به دلایلی همچون سواری نه‌چندان راحت، شباهت بیش از حد به پیکاپ‌ هایلوکس نتوانست در آن سال‌ها به محبوبیتی دست یابد. نکته دوم این است که چون در مناطق آزاد کشور منبعی برای معرفی سایر محصولات وجود ندارد، فورچونر مغفول مانده است‌ و نکته سوم هم به سلیقه خریداران بر‌می‌گردد که صرفاً داشتن برند معتبر، قیمتی منطقی و فارغ از هزینه‌های گمرکی و آشنایی نسبی تعمیرکاران با خودرویی دلیل موفقیت خودرویی در بازار آزاد نخواهد بود. فورچونر در منطقه آزاد اروند با پیشرانه 2.7 لیتری 120 میلیون تومان و با پیشرانه 4 لیتری V6 بین 135 تا 165 میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

میتسوبیشی مونترو اسپرت
مونترو شاسی‌بلند سایز متوسطی است که از سوی کمپانی شهیر میتسوبیشی در سال 2016 در برخی بازارها جایگزین مدل افسانه‌ای پاجرو شده است. این خودرو از پیشرانه 3 لیتری V6 بهره می‌برد که قادر است 219 اسب بخار نیرو و 281 نیوتن متر گشتاور تولید کند که به یک گیربکس 8 دنده اتوماتیک متصل شده است.  مونترو اسپرت در فول‌ترین نسخه عرضه شده به بازار دارای امکاناتی مانند کروز کنترل، سیستم صوتی ارتقا‌یافته با 8 اسپیکر، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، پوشش چرم تریم داخلی و رینگ 18 اینچی آلیاژی مجهز شده است. میتسوبیشی با معرفی مونترو اسپرت در سال 2016 از زبان و المان‌های جدید طراحی خود پرده برداشت که می‌توان نمونه‌هایی از آن را در مدل‌های اوتلندر و ASX جدید مشاهده کرد. در قسمت جلو پنجره مونترو از طرح جدید استفاده شده که با نواری از جنس کروم تزیین شده و لوگوی میتسوبیشی در مرکز آن خود اصطلاحاً بولد شده و تمام خطوط به آن می‌رسند. در نمای کناری از خطوط ساده، روان و پویا استفاده شده که جذابیت بصری فراوانی ایجاد می‌کند. می‌توان یکی از دلایل عدم موفقیت مونترو اسپرت را در منطقه آزاد اروند در طراحی قسمت پشتی خودرو جست‌وجو کرد جایی که دو چراغ پشت به‌صورت قطره اشک از بالای ستون c به پایین کشیده شده است. دیگر دلیلی که می‌توان برای عدم موفقیت مونترو ذکر کرد، ناشناخته‌بودن این مدل برای خریداران است. علاوه بر اینکه چون این مدل به دلیل حجم موتورش از دریافت پلاک ملی محروم شده، لذا از سوی نماینده میتسوبیشی در ایران عرضه نمی‌شود و طبیعتاً در تامین قطعات مصرفی وضع چندان مناسبی ندارد. ضمن اینکه آشنایی تعمیرکاران و بازار دست دوم خوبی را با توجه به موارد ذکر شده نمی‌توان در حال حاضر برای آن متصور بود. مونترو اسپرت در مدل 4 چرخ متحرک بین 100 تا 125 میلیون تومان در نمونه صفر کیلومتر قیمت دارد.

هیوندای کرتا
کرتا، ix25، یا کانتاس نام کراس‌اوور ساب کامپکتی است که از سوی هیوندای موتورز در سال 2014 رونمایی شد. کرتا جوان‌ترین خودرو لیست حاضر است. کرتا‌ روی پلت‌فرمی مشترک با کیا سول، هیوندای آی 30 و الانترا توسعه یافته است. هیوندای برای کرتا در بازار خاورمیانه تنها پیشرانه 1.6 لیتری با توانایی تولید 123 اسب بخار و 152 نیوتن‌متر گشتاور در نظر گرفته که به یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک متصل شده است. هیوندای کرتا در بازار منطقه آزاد اروند با خودروهایی مانند نیسان جوک، رنو کپچر و فورد اکواسپرت رقابت می‌کند. کرتا به سیستم‌های ایمنی همچون کنترل دینامیکی بدنه VSM، کنترل پایداری الکترونیکی EBD، شروع حرکت در سربالایی HAC و سیستم کمکی پارک مجهز شده است. هیوندای کرتا همانند تویوتا فورچونر اشتراکاتی دارند. هر دو خودرو از برندهای شناخته‌شده و محبوب بازار هستند. هر دو اخیرا‌‌ به بازار خودروهای مناطق آزاد کشور وارد شده‌اند‌ و نتوانسته‌اند جای پای خود را در بازار خودرو کشور باز کنند. از دلایل موفقیت کمتر از انتظار کرتا در بازار می‌توان به ناشناخته‌بودن و طراحی که به جذابیت‌های سایر محصولات هیوندای نیست، اشاره کرد. دیگر مسئله‌ای که می‌توان در عدم موفقیت کرتا ذکر کرد ‌محدوده قیمتی آن است که در نمونه‌های صفر‌کیلومتر که به دست مشتریان می‌رسد، در محدوده قیمتی است که می‌توان کراس‌اوور‌های بزرگ‌تری همچون هیوندای توسان یا کیا اسپورتیج  نسل قبل را با پیشرانه‌هایی  قدرتمند‌تر و امکانات رفاهی گسترده‌تر و همچنین فضای بیشتر اتاق و بازار دست دوم مناسب‌تر خریداری کرد. هیوندای کرتا هم‌اکنون در بازار منطقه آزاد اروند بین 75 تا 90 میلیون تومان ارزش‌گذاری می‌شود.

برچسب ها

میتسوبیشیتویوتاهیوندایکراس اوورمنطقه آزاد
مطالب مرتبط بیشتر
ازسرگیری فعالیت تویوتا در چین ضربه مهلک کرونا به کیا و هیوندای نگرانی از هک گسترده خودروهای تویوتا، هیوندای و کیا طرح اولیه خودرویی که به جای فرمان با جوی استیک کنترل می شود سقوط 70 درصدی فروش تویوتا در چین! لطمه کرونا به خودروسازان ژاپن از اپل تا هیوندای؛ کارخانه‌ها با کرونا چه می‌کنند؟ ابتلای کارکنان هیوندای به کرونا هیوندای‌موتورز؛ از نخستین قربانیان کرونا در کره جنوبی تولید خودروهای برقی تویوتا با همکاری FAW چین سرمایه‌گذاری تویوتا در خودران‌ها کرونا یک کارخانه هیوندای را تعطیل کرد تغییر ارزش بازار برترین خودروسازی‌های جهان سرمایه‌گذاری تویوتا در یک استارت‌آپ کراس اووری به نام اقوام شمال آفریقا+تصاویر همکاری هیوندای و کیا برای ایجاد سامانه تغییر دنده! ​پایان دوره پدرسالار 80 ساله فروش تویوتا 41 درصد کم شد! تویوتا دست دوم چند؟ + جدول نگاهی به سدان جذاب تویوتا +تصاویر فروش هیوندای کم شد؛ خودروهای برقی کمتر! آغاز تولید 3 کارخانه تویوتا در چین از فردا تویوتا دست دوم چند +جدول باتری‌های جادویی تویوتا حمله کرونا به هیوندای و کیا مینی کراس جذاب ام‌وی‌ام با 3 سال گارانتی تسلا و میتسوبیشی موفق‌ترین برندهای جهان غایبان شرقی نقشه هیوندای برای بازار اروپا مورداعتمادترین برندهای خودرو در سال 2020 پایان عمر خودروسازی برای استرالیا کارخانه‌های تویوتا در چین تعطیل شد بررسی فنی جنسیس GV90 +مشخصات پلیس آلمان برای پاره‌ای از تحقیقات به شرکت میتسوبیشی می‌رود ثبت رکورد گینس برای خودروی برقی هیوندای تویوتا 3 میلیون خودرو را از آمریکا فراخواند بررسی فنی کراس‌اوور جنسیس GV80 +مشخصات فراخوان تویوتا برای 3.4 میلیون خودرو به دلیل نقص کیسه هوا محبوب‌ترین خودروی پلاگین هیبریدی انگلستان معرفی وانت جدید هیوندای با پیشرانه توربودیزل سرمایه‌گذاری هیوندای در تولید برقی‌ها کف قیمت خودروهای تویوتا در بازار چند است؟ + جدول همه آنچه از لکسوس؛ شرکت خودروسازی ژاپنی و علل موفقیت‌هایش نمی‌دانید! کراس‌اوور اروپایی تویوتا تایید شد فراخوان 700 هزار خودروی تویوتا به علت نقص پمپ سوخت "شهر تمام هوشمند تویوتا" ساخته می‌شود + تصاویر و مشخصات بررسی فنی تویوتا GR یاریس + مشخصات تویوتا قویترین "موتور 3 سیلندر خیابانی" جهان را معرفی کرد بازار خودرو ژاپن تحت سلطه برندهای ژاپنی مقایسه لکسوس LS با تویوتا کرولا تویوتا شهر هوشمند می سازد تاکسی‌ پرنده هیوندای در 2028 تخت‌گاز هیوندای برای برقی‌سازی نبرد سرسخت خودروسازان آمریکایی و ژاپنی قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول برگزاری هفتمین دوره المپیاد فنی شرکت آسان موتور تویوتا به علت تقلب در قیمت‌گذاری لکسوس جریمه شد آغاز طرح بازدید رایگان زمستانه خودروهای میتسوبیشی خداحافظی میتسوبیشی از دیزلی‌ها نگاهی به تویوتا CH-R هیبریدی مدل 2020 اینجا حال هیوندای ها خوب است! "تویوتا" از نسخه جدید ربات انسان‌نمای خود رونمایی کرد سرویس کلینیک آغاز زمستان برای محصولات هیوندای تا 6دی ادامه دارد هیوندای خود را برای فصل سرما آماده کنید کراس اوور جدید ام وی ام را بشناسید (+تصاویر ) بررسی فنی خودرو کراس‌اوور جنسیس GV80 +مشخصات با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید حرکت هیوندای به سوی خودران‌ها قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول فراخوان تویوتا در استرالیا توافق نیسان، رنو و میتسوبیشی ژاپن برای تشکیل یک واحد تحقیق و توسعه مشترک قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول تویوتا کمری و آوالن 2020 با پلتفرمی جدید تولید می‌شوند مظنه انواع خودروی کره‌ای در بازار + جدول توکیو-تهران بیست‌وهشت سال پیش! بزرگترین سازنده چینی خودروهای برقی با تویوتا همکاری می‌کند لکسوس رشد کرد؛ تویوتا ضعیف شد رونمایی از هیوندای توسان چینی! قیمت انواع خودروهای هیوندای در بازار 11 آبان 98 بیش از 40 کشته و زخمی در تصادف شمال فیلیپین رقابت نفس‌گیر کراس‌اوورهای بازار قیمت روز خودروهای تویوتا + جدول تویوتا برای سالمندان خودروی برقی می سازد بررسی فنی از نسل جدید تویوتا یاریس + مشخصات قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول طرح ویژه بازدید پاییزی خودروهای میتسوبیشی تا 26 مهرماه ادامه دارد خیالتان از باتری خودرو راحت باشد! خدمات و تخفیف‌های ویژه برای مالکین هیوندای و کیا در سراسر کشور قیمت خودروهای میتسوبیشی در بازار امروز 21 مهر 98 پرفروش‌ترین برندهای خودرو در جهان کدامند؟ طرح بازدید پاییزی خودروهای میتسوبیشی با جایزه 7 سکه طلا کدام خودروساز صدرنشین فروش در سال 2019 است؟ + لیست 50تایی بررسی فنی تویوتا کرولا 2020 + مشخصات هیوندای خودروی پرنده می سازد 100 خودروی برتر 2019 در بازار چین همکاری تویوتا و سوبارو برای توسعه خودروهای هیبریدی سرمایه گذاری 4 میلیارد دلاری برای توسعه نرم افزار تاکسی‌های رباتیک جدیدترین قیمت خودروهای ژاپنی کارکرده در بازار (1 مهر 98) + جدول تویوتا سنچوری سفارشی امپراطور ژاپن + تصاویر خودروی خورشیدی جدید تویوتا می تواند تا ابد حرکت کند هیوندای خودروی برقی مفهومی جدید تولید کرد کراس اوور هیبریدی 33 هزار دلاری از تویوتا (+تصاویر) شکل و شمایل احتمالی نسل جدید هیوندای توسان قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول قیمت روز انواع خودروی «تویوتا» + جدول توقف تولید تویوتا پس از برگزیت طرح آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد روی میز دولت گریز هیوندای از بحران تولد اتحاد تویوتا و سوزوکی جولان برقی‌ها در المپیک توکیو نشان‌های شرکت های خودروسازی جهان چه می‌گویند؟ هزاران خودروی برقی تویوتا در صف انتظار بازی‌های المپیک توکیو فرصت محدود مشتریان میتسوبیشی برای شماره گذاری انتشار تیزری از هیوندای برقی آینده بررسی فنی تویوتا کمری هیبرید + مشخصات محبوبان آینده معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌اووِر 2019 تخلف گمرک در صدور مجوز دو ماهه تردد خودروهای مناطق آزاد قیمت خودروهای کره‌ای در بازار تهران + جدول صنعت خودرو، تخت‌گاز به سمت فناوری نخستین خودروی خورشیدی هیوندای معرفی شد آخرین مهلت استفاده از شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا نرخ خودروهای کره‌ای در بازار + جدول اولین و آخرین ساخته‌های برندهای خودروسازی در یک نگاه (+عکس) توقیف "تویوتا رافور" 9 میلیاردی در ایلام تصاویر لو رفته از جدیدترین مینی‌ون تویوتا (+ عکس) ژاپنی‌ها فقط خودروهای ژاپنی می‌خرند! قابل‌اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019 کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟ بررسی فنی میتسوبیشی میراژ 2018 + مشخصات روش جدید تویوتا برای المپیک 2020 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019 10 خودروی پرفروش آسیا را بشناسید + تصاویر تویوتا و BYD خودروی‌ برقی مخصوص چین می‌سازند آغاز تولید خودروهای برقی در اندونزی از سال 2022 وسیله نقلیه مخصوص المپیک توکیو رونمایی شد رونمایی از اولین خودروی تمام برقی هیوندای خودروسازان ژاپنی در ژاپن یکه‌تازی می‌کنند هیوندای و بلندپروازی برای ساختن خودروی کوپه تویوتا به جای کرولا یک SUV می سازد یک شاسی‌بلند جایگزین تویوتا کرولا می‌شود مزایای و معایب هیوندای کوپه + قیمت در سایت دیوار یک بام و دو هوای تردد خودروها در مناطق آزاد پرفروش‌ترین خودروها در اروپا "تویوتا" سرویس اتوبوس‌های خودران راه‌اندازی می‌کند استرالیا سکوی پرش خودروهای برقی هیوندای می‌شود بزرگ‌ترین کراس‌اوور هیوندای را ببینید مقاومت تویوتا برای ساخت کارخانه خودروسازی در عربستان سیستم پارک خودکار روی همه مدل‌های تویوتا جزئیاتی از هیوندای پالیسید، رقیب ارزان فورد اکسپلورر + تصاویر ژاپن می‌تواند در تولید خودرو به ما کمک کند تقویت همکاری تویوتا و سوبارو تصمیم تویوتا بر توسعه خودروهای برقی هدف جدید تویوتا برای فروش خودروهای برقی ارتقای خودروهای برقی هیوندای با همکاری Rimac نصف درآمد تویوتا از فروش خودروهای برقی خواهد بود‍! تویوتا هایلوکس نسخه Special محصولی متمایز مرسدس بنز EQC نمادی از ایده‌های جدید 10 خودرو کم مصرف برتر جهان را بشناسید رونمایی هیوندای از اولین اتوبوس تمام الکتریکی و دو طبقه رونمایی هیوندای از اولین اتوبوس تمام الکتریکی و دو طبقه بررسی کراس اوورهای جدید فورد در دو سال آینده؛ آینده بلندبالای فورد لژیونر کره‌ای بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو جهان کدام هستند؟ ادغام رنو فرانسه با دو شرکت ژاپنی نام جدید؛ هویت تکراری انتقاد شدید تویوتا از ترامپ تویوتا Special یک هایلوکس متفاوت نخستین کراس اوور برقی مرسدس بنز را بشناسید بررسی فنی هیوندای اکسنت لوگوشناسی رندر کراس اوور جدید کیا پیش از رونمایی بررسی تویوتا راو4 مدل 2020 خودروهای کره‌ای در بازار تهران چند؟ + جدول قیمت انواع خودرو هیوندای در بازار تهران + جدول تاسیس پیست جدید تویوتا قیمت جدید انواع خودرو هیوندای در بازار تهران +جدول ونوی خودروی جدید هیوندای در خط تولید سری N تویوتا از خودروی Proace City رونمایی کرد توقف تولید میتسوبیشی پاژروی افسانه‌ای قیمت انواع محصولات هیوندای در نمایندگی و بازار سودآوری هیوندای موتورز مرهونِ کدام بازار است؟ افزایش فروش هیوندای تولید کامیون هیدروژن سوز تویوتا با آلودگی صفر ایجاد موسسه تحقیقاتی تویوتا در چین سرمایه‌گذاری 333 میلیون دلاری «سافت بانک» ژاپن در پروژه خودران شاسی بلند توانمند چری، جذاب و مدرن بررسی خودرو تویوتا کمری هیبرید تولید دو خودروی برقی توسط تویوتا برای بازار چین هیوندای با سانتافه جدید آمد قیمت جدید انواع خودرو تویوتا + جدول روند پیشرفت خودروسازی هیوندای از ابتدا تا کنون شاسی‌بلندهای کره‌ای در آمریکا خوش درخشیدند تویوتا دست سازندگان خودروهای هیبریدی را می‌گیرد جاسوس مخفی خودروسازان در اختیار والدین! همکاری غول‌های خودروسازی برای تدوین استانداردهای ایمنی خودروهای خودران بررسی کراس‌اوور برقی جدید پورشه نسل هشتم هیوندای سوناتا در نمایشگاه خودروی سئول رونمایی شد تویوتا gt86 کوپه‌ای با ظاهر خاص و توانایی فنی بالا جدیدترین هیوندای توسان را ببینید کشف تویوتا قاچاق در کرج تویوتا کمری 2019 + امکانات فنی و تصویر تویوتا به ماه می‌رود اولین خودرو تویوتا چگونه تولید شد؟ قیمت میتسوبیشی لنسر در بازار + جدول نمایش انگل‌برگ میتسوبیشی در ژنو تویوتا راوفور(rav4) شاسی بلند جسور و جذاب تویوتا توندرا 2019 چه تغییراتی نسبت به اولین نسخه آن داشت؟ آیا "ب ام‌ و" ایکس5 مدل 2019 بهترین خودروی کراس ‏اوور جهان است؟ کارخانه هیوندای موتور در چین تعطیل می‌شود کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟ +تصاویر آفرودبازها کدام خودرو را ترجیح می‌دهند؟ + تصاویر رقابت کره و ژاپن بر سر خودروهای هیبریدی نسخه مسابقه‌ای تویوتا سوپرا معرفی شد نقشه‌برداری تویوتا با دوربین برای خودروهای خودران بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟ تویوتا دست دوم چند؟ +جدول اهمیت لوازم یدکی خودروهای ژاپنی هیوندای سوناتا را بشناسید رشد سودآوری تویوتاموتورز مرهون بازار چین است مجهز شدن خودروهای تویوتا به اندروید میتسوبیشی ASX فول 2018 را بشناسید 5 خودروی کراس‌اوور کمتر از 45 هزار دلار 2019 فروش تویوتا و فیات در آمریکا کاهش یافت شاسی بلند جدید هیوندای چند؟ +تصاویر قیمت روز انواع خودروهای ژاپنی در بازار فروش خودروهای تویوتا جان می‌گیرد هیوندای النترا 2018 را بشناسید + تصاویر تویوتا و پاناسونیک برای خودروهای برقی باتری می‌سازند خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول فناوری کمکی هیوندای برای رانندگانی بااختلالات شنوایی میتسوبیشی دست دوم چند؟ +جدول شیشه خودرو به نمایشگر دیجیتال تبدیل می‌شود میتسوبیشی اوتلندر 2017 را بشناسید دلایلی برای خرید جک S3 میتسوبیشی ASX 2017 را بشناسید خودروهای برقی را به صورت بی‌سیم شارژ کنید تویوتا کمری رتبه نخست پرفروش‌ترین خودروی میان‌سایز جهان فروش 2 خودروی هیوندای توسط کرمان موتور از شنبه 22 دی ماه + جزئیات این خودرو می تواند قدم بزند تویوتا دست دوم چند؟ +جدول هیوندای از خودرویی چهارپا رونمایی کرد تویوتا خودروهای خودران را ایمن می‌کند کدام خودروهای آسیایی در آمریکا محبوبند؟ "هیوندای" از خودروی الکتریکی چهارپای خود رونمایی می‌کند جایگزینی سوییچ خودرو با حسگر اثر انگشت احداث کارخانه در اندونزی برای توسعه خودروهای برقی هیوندای به‌دنبال استقلال از بازار چین موتورهای ژاپنی در لیست باکیفیت‌ترین‌ها استارت خودرو تنها با اثر انگشت! ایمن‌ترین خودروهای جهان کدامند؟ شاسی بلند جدید فولکس واگن به بازار می آید + تصاویر فراخوان 143 هزار خودروی تویوتا پیشی گرفتن کنای الکتریکی 2019 از رقبا + تصاویر سرمایه‌گذاری هیوندای در تولید پیل هیوندای سوناتا LF فول بنزینی 2017 را بشناسید سرمایه‌گذاری چندمیلیارد دلاری هیوندای در خودروهای پاک دو مدیر ارشد خودروسازی هیوندای استعفا می‌کنند هیوندای آزرا 2018 را بشناسید انقلاب جنسیس در رونمایی از G90 های 2020 10 خودروی قابل اعتماد 2018 +تصاویر میتسوبیشی صفر چند؟ ترکیب مینی‌ون و شاسی بلند در دلیکای میتسوبیشی +عکس عزل گون از ریاست میتسوبیشی تویوتا صفر چند؟ معرفی خودروی جدید هیوندای با الهام از" آی20" هیوندای صفر چند؟ میتسوبیشی و داستان پر چالش تولید پاژروهای جدید شش خودرو خاص و دلچسب مناطق آزاد محصولات صفر کرمان موتور چند؟ هیوندای صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ هیوندا توسان را بشناسید قیمت جدید انواع خودرو میتسوبیشی در بازار تهران +جدول تویوتا صفر چند؟ هیوندای سوناتا 2018 را بشناسید میتسوبیشی از وانت پیکاپ تریتون 2019 رونمایی کرد هیوندای صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ تویوتا صفر چند؟ هیوندای، برترین برند سال 2018 سازمان حمایت قیمت های جدید را اعلام می کند کدام کشورها به کدام برندها علاقه بیشتری دارند؟ (+ اینفوگرافی) کانسیومر ریپورتز باکیفیت‌ترین خودروهای جهان را معرفی کرد هیوندای صفر چند؟ تویوتا صفر چند؟ توانایی‌های آفرود؛ به بیراهه بزن! پنل های خورشیدی سقفی باتری خودرو را شارژ می کنند روبات‌های پوشیدنی در خودروسازی کره خودروهای ژاپنی در بازار چند؟ تویوتا پریوس 2017 تیپ C را بشناسید میتسوبیشی صفر چند؟ کاهش قیمت 300 میلیون تومانی هیوندای آزرا 2018 در بازار تویوتا صفر چند؟ تحول تویوتا کرولا 2020 مدیرعامل تویوتا خواستار توافق انگلیس با اتحادیه اروپا «به هر قیمتی» شد ارزشمندترین خودروسازان جهان معرفی شدند استقبال از نخستین خودرو برقی هیوندای تویوتا صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ خودروهای لوکس کمپانی های بزرگ کدامند؟ تویوتا CH-R تیپ Lounge را بشناسید هیوندای صفر چند؟ فراخوان گسترده سازمان ایمنی خودرو برای دو کمپانی مشهور خودروسازی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروی ژاپنی کدام است؟ خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول چهارشنبه‌های آموزشی کرمان موتور را بیشتر بشناسیم با ارزش‌ترین برند خودروسازی جهان کدام است؟ میتسوبیشی صفر چند؟ بررسی کشنده هیوندای Xcient، سفیر سنگین وزن کره ای ها قیمت جدید انواع خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول خروج انگلیس از اتحادیه اروپا روی سرمایه‌گذاری تویوتا تاثیر منفی می‌گذارد هیوندای محبوب ترین خودروی وارداتی بازار ایران هیوندا آزرا 2018 را بشناسید سومین N هیوندای هم آمد «برگزیت» باعث توقف تولید تویوتا در انگلیس می‌شود سئات با آرونای دوگانه‌سوز به فرانسه می‌رود! قیمت جدید انواع خودرو هیوندای در بازار تهران +جدول تویوتا صفر را چند بخریم؟ هیوندای صفر چند؟ تویوتا پریوس 2017 را بشناسید کراس‌اوور برقی کیاموتورز 480 کیلومتر را می‌پیماید تویوتا کمری 2017 را بشناسید ورزشکارانی از دوران جهش! تاراکو، بزرگترین سئات شاسی‌بلند معرفی خودرو هیوندای النترا هندلینگ سریع و ظاهری تهاجمی در جدیدترین یاریس‌های تویوتا با چه بودجه ای هیوندای صفر بخریم؟ کِشنده هیوندای با فناوری سلول‌سوختی سال 2019 معرفی می‌شود میتسوبیشی لنسر 1.8 مدل 2018 را بشناسید با چه بودجه ای تویوتا صفر کیلومتر بخریم؟ قیمت میتسوبیشی صفر چند؟ نرخ فروش میتسوبیشی اوتلندر 2018 در بازار چقدر است؟ کراس‌اوور‌های ارزان قیمت بازار کدامند؟ با 750 تا 800 میلیون تومان چی بخریم؟ کره جنوبی بزرگ‌ترین صادرکننده خودرو به ایران خودروهای 400 تا 500 میلیونی بازار را بشناسید اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان که در تعداد محدود ساخته می شود تویوتا صفر چند؟ ادامه صعود پرفروش‌ترین خودروی تویوتا هیوندای صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ همکاری هیبریدی تویوتا و جیلی خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول خرید خودروهای هیوندای چقدر خرج دارد؟ قیمت انواع خودروهای تویوتا در بازار پرفروش‌ها در دنیای اعداد آتش‌سوزی خودروهای تویوتا دردسرساز شد تویوتا صفر چند؟ جک S1 کوچکترین کراس‌اوور جهان هیوندای صفر چند؟ تولید خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می‌شود اوبر و تویوتا همکاری می کنند هاچ بک کره ای وارد لیگ بزرگان می شود مدل 2019 هیوندای النترا در راه است +عکس وانت سانتاکروز هیوندای هم می‌آید +عکس اعتراض 8 شرکت خودروسازی به تعرفه‌های وارداتی ترامپ برای خرید تویوتا چقدر باید هزینه کرد؟ فناوری جادویی جدا کننده صدا هیوندای معرفی 3 خودرو‌ دهه نودی که برای دریفت مناسب هستند یک کراس‌اوور کوپه با برند BISU تزریق احساس به آینده هیوندای شرکت هیوندای،دستمزدکی‌‍روش برای سرمربیگری کره رابرعهده گرفت ممنوعیت ورود کالای همراه مسافر و تردد خودرو خارج از محدوده در مناطق آزاد جدید رسوایی‌های بزرگ صنعت خودروسازی در جهان هیوندای توسان 2017-فول را بشناسید تویوتا هایلوکس 2016 مصداق بارز کیفیت و اطمینان نرخ تعرفه واردات خودرو کاهش می یابد معرفی خودرو هیوندای النترا 2.0 اطلاعیه " آسان موتور" در زمینه انتشار لیست ثبت سفارش ها و واردات غیر قانونی خودرو رشد 36 درصدی سود میتسوبیشی کراس اوور جذاب ، این روزها در بازار خود نمایی میکند گزارش تصویری افتتاح تعمیرگاه مدرن و مجهز جدید آرین موتور در صورت افزایش تعرفه واردات برخی از مدل‌ ها به آمریکا را متوقف می کنیم آیا می شود با ممنوعیت واردات خودرو از بازار مناطق آزاد خرید کنیم؟ خوش‌بینی ژاپنی‌ها به بازار اروپا شمارش معکوس برای ورود کراس‌اوور جدید سایپا در شیراز لوکس کره‌ای؛ قاتل ژرمن‌ها نخستین ایستگاه سوخت هیدروژنی سیار در هاوایی افتتاح شد النترا جدید با طراحی جسورانه (+عکس) راهنمای خرید تویوتا پرادو در بازار ایران اپلیکیشنی که در ازای دریافت اطلاعات به رانندگان جایزه می دهد تویوتا کشتی ساخت مکاتبه ایرتویا با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شاسی‌بلند محبوب هیوندای آماده فروش در بازار آمریکا خودروهای پلاک اروندی مرخصی خود را از اهواز دریافت می کنند 5 تغییر اساسی که باعث شده در دهه جاری، بازار خودرو شبیه به هیچ زمانی نباشد! نگاهی به مشخصات میتسوبیشی میراژ + امکانات و ویژگی ها هشدار هیوندای موتور درباره تاثیر تعرفه‌های آمریکا بر پیمان امنیتی سئول و واشنگتن هیوندای موتورز درصدد تصاحب فیات کرایسلر است نمایش نسل جدید کراون تویوتا سبقت 206 و 207 از گرانی بررسی خودروهایی که در نسل‌های اخیر، مشتریان متفاوتی را جلب کرده‌اند پیشنهاد ویژه تویوتا به جوانان تکذیب فروش نیسان به رنو سرمایه‌گذاری تویوتا در فناوری هیبریدی تویوتا سنچری قیمت گذاری شد تویوتا از یک خودروی کودکان با موتورالکتریکی رونمایی کرد شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد چهره جذاب تر برای کراس اوور پرفروش رنو برگزاری پنجمین دوره از مسابقات مهارتی در ایرتویا نگاهی به 10 کراس‌اوور و کراس چینی محبوب و پرفروش در بازار ایران پژو مدل1008 را روانه بازار می‌کند +عکس خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول بدعهدی شرکت کره جنوبی مانع از عمل به تعهدات شد 530 خودروی هیوندای در جام جهانی فوتبال ترامپ خودروسازان بین‌المللی را هدف قرار داده است مسیر سبز هوندا تویوتا GT86، با نسخه جدید عرضه می شود کانسپت HDC-2؛ جانشین خلف وراکروز رنو ، نیسان و میتسوبیشی باهم ادغام نمی‌شوند طرح بازدید رایگان تابستانی شرکت پاکرو در راستای همراهی با مشتریان خود با تسهیلات 44 تا 125 میلیونی خودرو ژاپنی بخرید معرفی برخی خودروهای کارکرده با بودجه 300 میلیون تومانی در بازار+جدول پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان! خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول راه اندازی شبکه امدادی کرمان موتور برای محصولات جک، لیفان و هیوندای ارزشمندترین برندهای خودرویی جهان در سال 2018 9 حقیقتی که احتمالا از تویوتا GT86 نمی‌دانستید حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو البرز هاچ‌بکِ پرفروش‌ترین خودروی دنیا تا 2 ماه آینده می آید (+عکس) برنامه تویوتا برای توسعه خودروهای پاک هیدروژنی ساموراییِ آغازگر فروش ویژه میتسوبیشی در ماه مبارک رمضان تویوتا به سوزوکی کمک می کند 20 خودروی سال 2020 رشد هاچ‌بک دوست‌داشتنی هیوندای سهم مشتری‌های ماه رمضان در طرح برکت مجموعه خسروانی رونمایی از جدیدترین محصول میتسوبیشی موتورز 5 ستاره ایمنی برای جنسیس 2018 مرکز آزمایش اختصاصی رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد استفاده ژاپن از اتوبوس های هیدروژنی تویوتا در المپیک 2020 خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول 7 دهه، 7‌خودرو قیمت جدید محصولات میتسوبیشی در ایران اعلام شد بازیگران 600 میلیونی بازار بازگشت تحریم‌ها تاثیری در حضور هیوندای نخواهد داشت هیوندای 'عروسک روسی' را کنار می‌گذارد تست درایو خودروهای تویوتا در پیست اختصاصی ایرتویا و با استانداردهای جهانی جزئیاتی در مورد شاسی بلند 2019 جگوار با تسهیلات 40 تا 120میلیونی خودرو ژاپنی سوار شوید هیوندای لافستا، هجوم هیوندای به بازار سدان های چین فرزندان پاک تویوتا! برترین فضاهای داخلی در خودروهای 2018 +تصاویر تویوتا از کرولای هاچ‌بک 2019 رونمایی کرد (+عکس) هیجان تازه در بازار کراس اوورها یک برداشت جذاب از لندکروزر دوقلو های بنزینی-برقی کرولا در چین پیش‌نمایش کراس‌اوور برقی بیوک تویوتا هایلوکس تولید محدود برای بازار انگلستان شرایط فروش کامیونت هیوندای HD65 اعلام شد بکارگیری فناوری جدید ارتباطی تویوتا مدعی کره‌ای 7 سال با بلندقامت چینی با 20 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ سیستم KDSS، یاوری برای رهایی از مهلکه گزینه‌های بلندقامت روی میز! حرکت با چنگ و دندان غریبه‌های مرز 300 پریوس، ورسا و آیگو به عنوان بهترین خودروها معرفی شدند ترخیص خودروهای پلاک اروند به روال سابق باز می‌گردد واردات و صادرات خودرو کاهش یافت تولید بیش از 7 هزارخودروی هیوندایی در سال گذشته در ایران (+عکس) با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول لکسوس 2019 ES ، نگرش شما به لوکس‌های آلمانی را تغییر می‌دهد فلفل تیز و قد کشیده کیا آزرا/گرنجور، از ابتدا تا دیروز فروش بهاره ی محصولات 2018 میتسوبیشی قیمت جدید محصولات میتسوبیشی با توجه به افزایش نرخ ارز سرگذشت یک سامورایی قهرمان سبک طراحی هیوندای به‌زودی متحول می‌شود پیرمردهایی برای جوانان! رقابت شورلت با تویوتا در کلاس پیک آپ‌های آفرودی (+عکس) خیال آسوده هیوندای سواران در سفرهای نوروزی جایزه طراحی به کیا و هیوندای رسید شرایط ویژه فروش عید تا عید هیوندای توسان اعلام شد جوایز موسسه Vincentric به تویوتا و لکسوس رسید تویوتا راوفور، 5 نفره یا 7 نفره؟ کم‌مصرف‌ترین خودروهای سال 2018 آیا تویوتا برای سوپرا جعبه دنده دستی درنظر گرفته است؟ SF موتورز چین در آمریکا از دو خودروی برقی رونمایی کرد روبات بسکتبالیست تویوتا، موفق‌تر از تمام بازیکنان جهان/ عکس یک مزدای کوچک با نقاب تویوتا تویوتا RAV4 2019، جسورتر و پیشرفته‌تر از قبل آسودگی خیال تویوتا سواران در سفرهای نوروزی تویوتا RAV4 نسخه 2019 به بازار می آید + تصاویر مذاکره برای دو قرارداد جدید سرمایه گذاری با شرکت‌های جک و هیوندای شناسنامه آمریکایی برای آئوریس 2019 توقف تست خودران های تویوتا لکسوس NX تویوتا آریون بهتر است یا هوندا آکورد؟ کوچولوهای بلندقامت با تسهیلات 120میلیونی شاسی بلند بخرید شمشیر دولبه ژاپنی آغاز شرایط فروش ویژه فروردین ماه هیوندای اکسنت سرمایه‌گذاری 6/ 5 میلیارد دلاری میتسوبیشی موتورز رونمایی از خودرو بدون سقف خاک و آبی هیوندای +عکس کدام برندهای خودرویی وفادارترین مشتریان را دارند؟ مجوزتردد خودروهای پلاک منطقه آزاد به سراسر سیستان وبلوچستان صادر شد 110پایگاه امداد جاده‌ای کرمان موتور در خدمت مسافران نوروزی آرامش در سفر با ون هیوندای سروش دیزل مبنا 8 مدل کراس اور هیوندای در راه است بنز ارزشمندترین برند خودرویی جهان 15 حقیقتی که احتمالا در مورد لکسوس نمی‌دانستید؛ لکسوس‌شناسی پیشرفته! مجوز پیش فروش 5 نوع خودرو برای شرکت آرین موتور پویا صادر شد تنها چند روز به پایان جشنواره خرید طلایی ایرتویا باقی مانده هیوندای آوانته دنده‌ای دست‌دوم بخریم یا دنا پلاس صفر کیلومتر؟ نبرد در مرز‌ 50 رُخ وحشی تر برای یک تویوتای فانتزی سانتافه هایی با قلب پاک در راهند ... ملاقات با تایوانی های هوشمند بازدید نمایندگان اداره کل بازرسی و ارزیابی در شرکت ایرتویا گزارش تصویری از حضور برند هیوندای در نمایشگاه خودرو ژنو تویوتاهای شهری ژنو؛ از فیس‌‌لیفت آیگو تا نسل جدید یاریس شرایط فروش نوروزی سروش دیزل اعلام شد لوکس های ژاپنی غرفه لکسوس تویوتا امسال فروش خودروهای گازوئیلی در اروپا را متوقف می‌کند گزارش تصویری از اولین روز فعالیت نمایشگاه خودرو ژنو گزارش تصویری از غرفه میتسوبیشی در موتورشو ژنو 2018 دیروز، امروز و فردای هیوندای برای خرید تویوتا دست دوم چقدر سرمایه نیاز است؟ با اقساط 24 ماهه بدون سود و قیمت قطعی، ژاپنی سوار شوید رونمایی از نسخه خاص لکسوس RC در ژنو سرمایه گذاری 2.8 میلیارد دلاری تویوتا برای تولید خودروهای خودران سود جیپ و هیوندای در فرانسه در دوره 6 ساله صورت گرفت؛ تغییر ذائقه خریداران خودروهای وارداتی تعرفه‌های جدید ترامپ، باعث افزایش قیمت خودرو در آمریکا می‌شود ممنوعیت شماره‌گذاری خودروها با حجم بیش از 2500 سی‌سی در مناطق آزاد به دنبال کسب رتبه نخست عاملیت‌های آرین موتور در کشور هستیم سرمایه‌گذاری تویوتا در فناوری‌ خودران کوچولوی پاک تویوتا معرفی 6 خودروی محبوب مردم دنیا در سالی که گذشت تحویل فوری و اقساط 24 ماهه بدون سود محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اهواز همکاری تویوتا و اوبر برای خودروهای خودران ژاپنی مقتدر، صدر نشین بازار نتایج نظرسنجی مصرف‌کنندگان خودرو اعلام شد تویوتا آیگو فیس لیفت، خودرویی کمتر از 40 هزار دلار فروش ویژه نوروزی محصولات 2018 میتسوبیشی افتتاح شعب جدید ایرتویا در کشور تویوتا تولیدکننده موتورهای برقی ارزان روند شکل‌گیری کونا، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای؛ یک کُره‌ای با روح آمریکایی! مورد اعتمادترین برند خودرویی معرفی شد مدیرعامل رنو پارس پیشنهاد افزایش قیمت داد متفاوت ترین شاسی بلند بازار ایران رونمایی شد+قیمت و شرایط فروش شاسی بلند PHEV جدید میتسوبیشی در ایران چه مشخصاتی دارد ؟ رو نمایی از اولین شاسی بلند PHEV جهان در تهران سلاح جدید هیوندای علیه تسلا هشدار خودروسازان ژاپنی‌ در باره برگزیت آرین موتور خیال مشتریان را راحت کرد واردات 714 میلیون دلاری قطعات خودرو به کشور برنامه تویوتا برای خودروهای باری زمان، مانع کراس‌اوورها روی مدار 100 عرضه نسخه سفارشی لکسوس به مناسبت 10 سالگی سری F افتتاحیه نمایندگی مرکزی شماره 2 سروش دیزل مبنا افزایش سود میتسوبیشی سروش دیزل در حال تحویل اچ 350 هدف‌گذاری تویوتا برای بازار چین فروش ویژه نقدی و اقساطی تویوتا پریوس فروش بیش از 1.5 میلیون خودروی الکتریکی توسط تویوتا در سال 2017 «درخت فامیلی» خودروسازان جهان شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا RAV4 با تخفیف ویژه و اقساط بدون بهره ژاپن 96 دستگاه خودروی الکتریکی و هیبریدی به پلیس گرجستان تحویل داد نگاهی به پرفروش‌ترین خودروی سال 2017 جهان میتسوبیشی با سبد کامل محصولات 2018 در گرگان رنو-نیسان-میتسوبیشی خودروساز اول دنیا شد تویوتا راوفور پرفروش ترین شاسی بلند دنیا شد پریوس، هیبرید محبوب تویوتا صدرنشین کیفیت شد بهترین شاسی بلندها ی بازار در سال 2018 کدامند؟ (+عکس) هیوندای اولین تیزر چهارمین نسل سانتافه را منتشر کرد رونمایی ازهیوندای آزرا جدید تا پایان بهمن‌ماه ادغام مزدا و تویوتا از شایعه تا واقعیت! خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول گزارش تصویری از برپایی اولین دوره جشنواره عکس و کارتون خودرونما نبود ارتباط بین صنعت و هنر حلقه مفقوده صنعت خودرو مدیر بازاریابی گروه آرین سرمایه : تحویل فوری مدل 2018 محصولات میتسوبیشی هیوندای نکسو 2019؛ کراس‌اوور هیدروژنی هیوندای گزارش تصویری از محصولات هیوندای در غرفه کرمان موتور گزارش تصویری از حضور محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان گزارش تصویری از حضور کرمان موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان نگاهی به خودروی کوپه لکسوس LC500 +تصاویر شرایط فروش نقدی و اقساطی هیوندای سانتافه+جدول حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان درخشش هایلوکس در سالگرد 50 سالگی +عکس عرضه تویوتا میرای در کانادا فیس‌لیفت جدیدترین نسخه لندکروز 2018 (+عکس) قیمت قطعی هیوندای النترا تولید داخل اعلام شد لکسوس LS قیمت گذاری شد خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول نگاهی به نقاط قوت تویوتا پرادو 2018؛ برداشت سوم از فصل چهارم! 2019 Hyundai Veloster یک خودرو رالی برای شهر! تویوتا اولون 2019؛ برادر بزرگتر کمری افزون بر 13 هزار خودرو در منطقه آزاد چابهار شماره گذاری شده است تور بین المللی چری، از تهران تا باکو تور خودرویی چری تیگو7 در آستانه ورود به کشور آذربایجان آغاز فروش راوفور 2018 آسان‌موتور قیمت جدید محصولات هیوندای در ایران را اعلام کرد سوپر اسپرت جدید تویوتا رونمایی شد فرق بین خودروهای بنزینی و هیبریدی فروش ویژه خودروهای 2018 میتسوبیشی موتورز اتمامی بر شایعات افزایش قیمت های نجومی هیوندای نسل جدید تویوتا کرولا برای سال 2020 هیوندای برادر 2 قلوی توسان از نوع الکتریکی را معرفی کرد (+عکس) با 120میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ برداشت 5 سرنشین از بزرگ‌ترین شاسی‌بلند لکسوس افزوده شدن دستیار صوتی هوشمند آمازون به تولیدات تویوتا نیسان 2018 Kicks؛ ماجراجوی تازه نیسان قیمت جدید تویوتا C-HR در ایران اعلام شد رونمایی از خودرو جدید تویوتا در نمایشگاه CES بررسی آپشن‌های خودروهای‌ هیبرید بازار ایران؛ کم‌مصرف اما مجهز خودروهای تویوتا و لکسوس به الکسای آمازون مجهز می‌شوند هاچ‌بک اروپایی تویوتا در مسیر ایران؛ کرولا در لباس جدید گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (18 دی 96) هیوندای سوناتا 2018 هیبرید نیوفیس وارد بازار ایران شد بررسی و نگاهی به میتسوبیشی L200 و ویژگی‌های آن؛ غریب آشنا حباب قیمتی RAV4 در بازار ترکید سرمایه‌گذاری رنو-نیسان-میتسوبیشی در استارت‌آپ‌ها معرفی نسل جدید خودروهای خودران تویوتا ایرلندی‌ها به خودروهای پاک روی می‌آورند تولید 100 هزار خودرو تجاری کشنده 425 اسب بخار در تبریز نقاب و نام تازه برای کراس‌اوور لوکس آمریکایی ون لوکس هیوندای را ببینید +عکس گسترش اتحاد برقی ژاپنی‌ها هدف‌گذاری فروش هیوندای در 2018 تویوتا سومین خودروساز جهان شد 8 خودرویی که در سال 2018 تولید نخواهد شد (+عکس) کیسه هوای هیوندای برای سقف‌های پانوراما با اقساط 24 ماهه خودرو ژاپنی سوار شوید تعویض خودرو معیوب مشتری با خودرو نو از سوی اتوخسروانی خودروهای الکتریکی کیا و هیوندای در راه بازار بازگشایی سایت ثبت سفارش برای تویوتا؛ از تأیید تا تکذیب گزارش تصویری غرفه محصولات هیوندای در نمایشگاه خودرو کرمان مهمترین افتخارات تویوتا در سال 2017 خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو معرفی خودروهای جدید; میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 10 برند محبوب خودرو در بازار آمریکا هیبت یک جنگنده برای GT86 کمی تجمل بیشتر برای پرچمدار کراس‌اوور‌های مرسدس به‌روز‌رسانی جزئی برای کراس‌اوور کوچک فیات با باز شدن ثبت سفارش التهاب بازار گرفته خواهد شد افتتاح خط تولید کامیونت‌های هیوندای در ایران خودرو دیزل کراس اوور جذاب کره‌ای را به صورت نقدی خریداری کنید طرح ویژه فروش رامک خودرو برای کراس اوور محبوب سانگ یانگ شتاب برقی تویوتا 10 خودروی تمام برقی تویوتا تا دو سال دیگر عرضه می‌شود موزه میراث تویوتا +عکس برنامه هیوندای برای تولید خودروهای برقی توافق تویوتا و پاناسونیک در تولید نسل جدید باتری‌ خودروی الکتریکی صفر تا صد کمپین زمستانی آسان موتور میرای دارای بهترین تکنولوژی سال برای تست درایو محصولات میتسوبیشی ثبت نام کنید سبزترین خودروسازان جهان تحلیل بازار خودروهای کراس‌اوور شهری 100 تا 150 میلیون تومان؛ بلندقامتان از دیار شرق و غرب تویوتا سنچری 2018؛ یک تویوتا در کلاس رولزرویس و بنتلی! طرح پیشواز فصل سرد برای خودروهای میتسوبیشی با تسهیلات 95 میلیونی، شاسی بلند ژاپنی بخرید تویوتا به عنوان بهترین شرکت خودرویی جهت اشتغال معرفی شد شاسی بلند جدید لکسوس در راه است حباب خودروهای وارداتی بزرگتر شد! لوکس‌سازی خودرو به روایت برندهای ارزان‌قیمت در جهان رونمایی از نسل جدید تویوتا آوالون دوئل کراس‌اوور‌های کوچک اروپایی برگزاری سرویس کلینیک پاییزه آسان موتور در آذر ماه 96 چشم‌انداز تازه هیوندای تویوتا از خودروی مفهومی FT-AC رونمایی کرد (+عکس) آغاز فروش اقساطی 3 خودروی هیوندای در ایران (+جدول و جزئیات) رونمایی هیوندایی کنا 2018 در نمایشگاه خودروی آمریکا پس از استقبال چشمگیر بازار از NX، اکنون نوبت به نسل جدید RX رسیده است؛ برگ برنده بلندقامت لکسوس معرفی کراس‌اوور مفهومی لکسوس در لس‌آنجلس (+عکس) سیستم‌ ایمنی جدید تویوتا اعتصاب کارکنان کارخانه خودروسازی در کره جنوبی خودروهایی که نمایشگاه خودرو لس آنجلس می آیند (+عکس) بررسی S7، کراس‌اوور جدید کارمانیا؛ کاپیتان BYD گزارش تصویری از حضور خودروهای هیبریدی هیوندای در دومین نمایشگاه خودرو تهران معرفی دو محصول جدید تویوتا در نمایشگاه خودرو تهران گزارش تصویری از حضور محصولات تویوتا و لکسوس در نمایشگاه خودرو تهران گزارش ویدئویی از غرفه ایرتویا در دومین نمایشگاه خودرو تهران ساخت روبات انسان نما توسط تویوتا (+عکس) شاسی‌بلندهای جدید هیوندای معرفی 7 خودروی جان‌سخت در ایران قیمت فروش محصولات 2017 Toyota در بازار دبی خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران رُخ وحشی تر وانت‌بار محبوب تویوتا بررسی کراس‌اوور کامپکت جدید ایران‌خودرو؛ معجون قدرت و آپشن برنامه هیوندای برای تولید شاسی‌بلند در آمریکا افزایش فروش تویوتا در شش ماه امسال آینده پاک و هوشمند کراس‌اوور‌ها خودروهای «تویوتا» و «لکسوس» هم به نمایشگاه خودرو تهران می آید تایرهای بدون هوا در خودروهای آینده جَنگ امکانات در بازار کراس‌اوورهای خانوادگی بازگشت میتسوبیشی به چرخه سود پیش‌بینی افزایش سود تویوتا قهرمانی تویوتا در مسابقات جهانی استقامت شانگهای میراژ را با پیش پرداخت 33 میلیون تومانی خریداری کنید کمری وحشی تغییر بازی به کمک باطری های نسل آینده توسط تویوتا این تویوتا، سریع‌تر از لامبورگینی و فراری است! ژاپنی‌ها برنده رشد بازار فرانسه خودروهای ارزان‌ کارکرده و بی‌دردسر بازار ایران تویوتا به دنبال خودران شدن شرایط فروش هیوندای توسان با تحویل فوری فهیمی به اروپا مامور شد، خاکی بر صندلی مدیرعاملی ایرتویا نشست 10 دلیل برای خرید قطعات اصلی هیوندای / بخش سوم: صافی بنزین توقف تولید خودروهای دیزل تویوتا شرایط فروش متنوع تویوتا راوفور اعلام شد برترین خودرو تویوتا در نمایشگاه توکیو کسب مقام سوم المپیاد فنی جهانی سال 2017 هیوندای توسط آسان‌موتور تمرکز تویوتا بر خودروهای هیدروژنی فروش اقساطی بدون بهره محصولات میتسوبیشی همچنان ادامه دارد تاکسی‌های جدید ژاپن آخرین قیمت محصولات Hyundai 2017 در دبی امضای قرار داد جدید ایران خودرو و هیوندای ماجرای عذرخواهی تویوتا چیست؟ بهترین شرایط خرید هیوندای از راه رسید+جدول با وام 57 میلیونی خودرو ژاپنی سوار شوید +جزییات تویوتا فعالیت تمام کارخانه‌های خود در ژاپن را تعلیق کرد خودروهای مورد اعتماد‌ مشتریان قهرمانی تویوتا در مسابقات رالی پرسکوت پریوس, بیست ساله شد هیوندای برای اولین بار در جهان در سان روف ایربگ می گذارد رونمایی هیوندایی از النترا BTR (+عکس) افزایش سهم شرکت ایران‌خودرو از کراس‌اوورهای بازار فاین‌کامفورت تویوتا مدلی برای نمایش اطلاعات روی شیشه‌های جانبی خودروی عجیب میتسوبیشی به نمایشگاه توکیو می‌رود (+عکس) تویوتا پیشتاز فناوری‌های آینده هیوندای کُنا را بیشتر بشناسید هیوندای پیش نمایش سیستم هشدار وجود سرنشین در صندلی عقب را معرفی کرد نوآوری تویوتا لیست قیمت برخی از محصولات Toyota در مناطق آزاد Audi سواری در مناطق آزاد چند صد میلیون آب می خورد؟ 2018 Toyota Prado؛ پرادو؛ برداشت سوم از نسل چهارم آن روی خشن‌تر کوچک‌ترین کراس‌اوور فورد فروش نقدی هیوندای توسان 2017 با تخفیف ویژه ادامه دارد تویوتا به دنبال حفظ بازار مکزیک است اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل 2018 تویوتا هایلوکس با تیونینگ کارلکس، معرفی شد میتسوبیشی جدیدی که به راننده مشاوره می‌‎دهد +عکس قیمت جدید انواع خودرو هیوندای در بازار تهران +جدول مغز متفکر و اعجوبه کمپانی "هیوندای - کیا" را بشناسید مدل هوشمند میتسوبیشی خودروی منحصربفرد تویوتا در توکیو معرفی می شود رونمایی تویوتا از تی‌جی کروزر، شاسی‌بلندی بزرگ یا ونی سخت؟ حفظ جایگاه هیوندای در میان برترین برندهای جهانی 2003 Subaru B9 Scrambler؛ فانتزی و متفاوت پرفروش‌ترین خودروی برقی جهان +تصاویر امداد خودرو میتسوبیشی، در تمام کشور همراه شما "دویود ادجای" به عنوان یکی از داوران مسابقه طراحی لکسوس معرفی شد تویوتا کمری به عنوان کم نقص ترین خودرو در بین خودروهای سواری شناخته شد سرمایه گذاری های جدید تویوتا در آمریکا سرمایه گذاری های جدید تویوتا در آمریکا تویوتا متعهد به بازطراحی 4Runner، سکویا و توندرا شد سرمایه گذاری 373.8 میلیون دلاری تویوتا در آمریکا طبیعت‌گردِ طبیعت دوست قیمت خرید و فروش محصولات Mitsubishi در بازار دبی آتش زیر خاکستر این تویوتا محافظه‌کار نیست! چشم‌غُره ژرمن‌ها به کپچر و تویوتا C-H R هیوندای توسان 2017 را با تخفیف ویژه بخرید ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای جهان را بشناسید میتسوبیشی تصویری از کانسپت آتی خود را منتشر کرد لندروور از دیسکاوری اسپرت خود رونمایی کرد 10 خودروی بازار جهانی، با کمترین هزینه‌ی تعمیر آیا لکسوس از نسخه جدید LS رونمایی خواهد کرد؟ رونمایی هیوندای از نسل بعدی پیشرانه هایش در نمایشگاه خودروی فرانکفورت کارخانه تویوتا در ایندیانا به تولید 5 میلیون دستگاه خودرو رسید رزمایش الماس های ژاپنی در پیست اتومبیلرانی آزادی آیا هیوندای، فیات-کرایسلر را می‌خرد؟ رنو کولئوس در برابر هیوندای سانتافه و کیا سورنتو! برای خرید یک اتومبیل با قابلیت اتوپارک چقدر باید هزینه کرد؟ Dodge سواری در مناطق آزاد ایران چقدر تمام می شود؟ آغاز به کار نماینده رسمی بریجستون از فردا در ایران ‌3خودروساز بزرگ جهان متحد شدند شرایط فروش متنوع تویوتا راوفور با تسهیلات 30 تا 95 میلیونی میتسوبیشی بخرید توقف فعالیت هیوندای و کیا در آمریکا به دلیل طوفان "ایرما" کسوف میتسوبیشی تویوتا میرای؛ راه‌حل نجات دنیا+تصاویر اعتراف هوندا به رقابت بیش از حد با تویوتا هیوندای اکسنت را با تخفیف ویژه بخرید فولکس سواری در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ با 80 میلیون تومان، تویوتا کمری گرند، میتسوبیشی پاجرو یا نیسان ماکسیما؟! هیوندای به همکاری با بایک موتور ادامه می‌دهد دست پُر پاکرو در تبریز گزارش تصویری از حضور پاکرو در نمایشگاه خودرو تبریز هیوندای از توقف مجدد تولید در یکی از کارخانه هایش در چین خبر داد هلدینگ ترکیه ای سومین مدل هیوندای را تولید می‌کند گزارش تصویری از حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو تبریز آغاز عرضه خودروهای پرمیوم DS با شرایط فروش ویژه در تبریز بازدید نماینده مجلس و فرماندار تبریز از غرفه پاکرو سبز قشم، نماینده هیوندای هیبرید کره میتسوبیشی در تبریز، پر قدرت تر از همیشه هیوندای اکسنت را بیشتر بشناسید رشد 13.2 درصد فروش تویوتا در چین رئیس هیوندای در چین تغییر کرد هویت برند؛ فراتر از یک جلوپنجره یک هیکل ورزشکارانه! ون تجاری هیوندای H350 با میتسوبیشی مسافر ژاپن شوید افزایش 20 درصدی فروش شاسی‌بلند های میتسوبیشی در آمریکا توانایی‌های نسخه‌ی فول آپشن هیوندای توسان در امریکا امروز آخرین فرصت خرید طلایی از ایرتویا هیوندای تولید خودرو در چین را از سر گرفت قیمت برخی از خودروهای مرسدس بنز در مناطق آزاد محصولات میتسوبیشی را با تسهیلات 33 تا 95 میلیون تومانی بدون بهره بخرید تویوتا برای خودروهای پرفورمنس و اسپرت یک زیربرند معرفی می‌کند مروری بر 6 خودروی مفهومی مدرن سالهای اخیر معرفی اسپرت‌ترین نسل‌های تویوتا در ماه آینده (+عکس) هیوندای سوناتا هیبرید آسان موتور در راه سلفچگان وانت هیوندا می آید خرید یکی از محصولات Dodge در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ این خودروهای ژاپنی را با اقساط 18 ماهه بدون بهره بخرید رویکرد تازه هیوندای در بازار آمریکا هاوال به دنبال خرید جیپ تولد دوباره سوناتا ایرتویا، کرولاها را برای رفع نقص ایربگ فراخواند شیراز دومین بازار تویوتا در ایران است تغییر استراتژی هیوندای از خودروهای پیل سوختی به الکتریکی مظنه قیمت Chevrolet در بازار مناطق آزاد چقدر است؟ پاشنه‌بلنـــد‌پوشان خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول خودروی هیدروژنی قدرتمند به بازار می آید اختراع تویوتا برای دید 360 درجه رانندگان با تسهیلات بدون بهره و چهار روزه میتسوبیشی بخرید کوچک‌شهری ایده‌آل گزارش تصویری از ورود توسان به پارکینگ تهران کرمان موتور یک اختراع جدید در خودرو نقاط کور راننده را کم می کند الانترای کرمان موتور را بیشتر بشناسید استفاده از خودران‌ها در فناورانه‌ترین المپیک تابستانی جهان هیوندای توسان فول 2017 را با اقساط 12 ماهه بخرید تویوتا به دنبال رونمایی از خودروهای نیمه خودران در المپیک 2020 خودروهایی که حرکت آنها روی جاده‌های جهان شوک انگیز است (+عکس) با 25 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ میتسوبیشی لنسر را با تسهیلات بدون بهره بخرید رونمایی از یک نسخه ارتقا یافته رنو کوئید+تصاویر تویوتا تولید خودرو در مکزیک را به تاخیر انداخت ایرتویا رتبه نخست خدمات پس از فروش در میان واردکنندگان را از آن خود کرد میتسوبیشی از نسل جدید باتری خودروهای الکتریکی خبر داد مظنه قیمت Hyundai Sonata مدل 2017 در بازار دبی چقدر است؟ تویوتا، اینتل و اریکسون در حال کار روی زیرساخت خودروهای خودران چهره‌های اول دنیا چه خودرویی سوار می‌شوند؟+ تصاویر مظنه قیمت خرید بیتل کانورتیبل در بازار مناطق آزاد کامیونت پر قدرت میتسوبیشی پیشرو در جاده های ایران تخفیف یک درصدی برای خریدران میتسوبیشی در مشهد خودرو های هیبریدی هیوندای در ایران مورد استقبال قرار گرفته اند رونمایی از تیزر تبلیغاتی ایرانی خودرو هیبریدی هیوندای در نمایشگاه خودرو مشهد میتسوبیشی خودروی برقی به بازار ایران عرضه می‌کند شرایط فروش ویژه ی میتسوبیشی در نمایشگاه مشهد مبارز شهری هیوندای همکاریهای استراتژیک تویوتا و مزدا گسترش می یابد گزارش تصویری مراحل ساخت غرفه آرین موتور حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد تویوتا تولید کرولا را به آمریکا منتقل کرد سروش دیزل مبنا بیشترین امتیاز تلفیقی رضایتمندی مشتریان را کسب کرد پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017 تویوتا 5 درصد سهام مزدا را می‌خرد Honda سواری در مناطق آزاد چقدر تمام می شود؟ آکورد در ایستگاه دهُم فروش خودرو برای پنجمین ماه متوالی در آمریکا کاهش یافت عرضه سه مدل جدید میتسوبیشی و DS تا پایان سال تویوتا 30 سالگی کرولا GT را جشن گرفت با تسهیلات 30 تا 95 میلیونی میتسوبیشی بخرید امضای قرارداد آغاز مجدد همکاری ایران خودرو دیزل و هیوندای خودرویی با شخصیتی از آینده نمایش جدیدترین کراس‌اوور مزدا در ژاپن (+عکس) تویوتا در فکر تولید خودروی الکتریکی با قابلیت شارژ چند دقیقه ای MIVEC ،تکنولوژی اختصاصی خودروهای میتسوبیشی با پیش پرداخت 30 میلیونی توسان بخرید نرخ خرید و فروش محصولات Porsche در مناطق آزاد چقدر است؟ تویوتا در چین خودرو الکتریکی تولید می‌کند روی خوش بازار به خودروهای کراس اوور جک S3 رکورد S5 را تکرار خواهد کرد هیوندای، ماسک دیگری بر روی کراس‌اوورهای خود می‌گذارد هیوندای پنجمین کارخانه اش را در چین راه اندازی می‌کند هیوندای می تازد! گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو شیراز شرایط ویژه ی فروش میتسوبیشی در نمایشگاه شیراز این سیستم از تصادف خودروها جلوگیری می کند تویوتا کمری 2018؛ همچنان با اقتدار به پیش آئودی سواری در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ میتسوبیشی در نمایشگاه شیراز، پر قدرت تر از همیشه جگوار E-Pace را ببینید + ویدئو جگوار E-Pace معرفی شد توقف فروش رنو کولئوس 2018 توسط نگین خودرو سمینار جهانی نوآوری در زمینه رضایت‌مندی مشتریان هیوندای هیوندای فست‌بک سری N نگاهتان به هیوندای را تغییر می‌دهد (+عکس) استقبال گسترده از " بازدید رایگان تابستانه " شرکت آسان موتور تویوتا محبوب ترین است استقبال جگوار از تولید خودروهای کوچک تر شرایط جدید فروش تویوتا و لکسوس برخورد صلح‌آمیز شرق و غرب! رشد 130 درصدی تولید محصولات میتسوبیشی به روزرسانی میتسوبیشی پاجیرو اسپرت در اندونزی گمرک مجوز خروج خودرو از مناطق آزاد را صادر کرد میتسوبیشی در جشن بزرگ خودرویی برج میلاد سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری تویوتا در زمینه هوش مصنوعی و رباتیک جنسیس از نوع فیس لیفت 2018 با پیش پرداخت 30 میلیون تومانی سوناتا 2017 بخرید تحویل 4 روزه ی هاچ بک ژاپنی 10 دلیل برای خرید قطعات اصلی هیوندای / بخش اول: فیلتر هوا دوگانگی در خروج موقت خودروها از مناطق آزاد و گلایه ساکنان کیش امید تویوتا به بازار با "هیولای زیبا" هیوندای در فکر رقیبی برای فورد فیستا و فولکس پولو است هاچ بک ژاپنی را با تسهیلات بدون بهره بخرید+جزییات ارزش دو محصول جدید تویوتا 2017 در گمرک ایران اعلام شد سرمایه گذاری 5میلیارد دلاری تویوتا در آمریکا درخواست نماینده میناب برای تردد خودروهای مناطق آزاد در استان هرمزگان اس3 در شیراز رونمایی و پیش فروش می شود افتتاحیه نمایشگاه مرکزی میتسوبیشی در آیت الله کاشانی تولید انبوه تویوتا کمری 2018 آغاز شد گوساله‌ گمشده «هیوندای» را با مادرش اشتباه گرفت برای تست رانندگی نیسان ایکس‌تریل ثبت‌نام کنید گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو البرز هیوندای آزرا در آمریکا بازنشسته شد گزارش تصویری از حضور آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز هیوندای i20 سری N رقیب فورد فیستا (+عکس) قطعات یدکی تمامی خودروهای وارداتی هیوندای را تامین می‌کنیم با تسهیلات بدون بهره و تخفیف ویژه میتسوبیشی‌ سوار شوید تخفیف ویژه خرید محصولات هیوندای آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز حضور قدرتمند آسان موتور با محصولات هیوندای در نمایشگاه خودرو البرز ربات تویوتا کمک حال کهنه‌ سرباز آمریکایی شد+تصاویر پر فروش ترین خودروهای جهان در ایران استقبال شرکت های معتبر دنیا برای انتقال دانش فنی به ایران کراس اوور 7 نفره لکسوس در راه است «پلاک» خودروهای مناطق آزاد تغییر می‌کند شرایط فروش نقد و اقساط هیوندای سوناتا 2017 موسسه کوثر، دیار خودرو را می فروشد هیوندای توسان فول را با اقساط 36 ماهه بخرید ضربه سنگین ورشکستگی تاکاتا به خودروسازان ژاپنی ضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــان پیرمردهای محبوب بازار زمان عرضه ساندرو و داستر مشخص نیست چگونه محصولات میتسوبیشی را اقساطی بخریم؟ نرخ خرید و فروش فولکس بیتل کروک در بازار مناطق آزاد سانتافه‌های جدید شبیه کنا می‌شوند رونمایی از لکسوس RX200t و تویوتا C-HR در شعبه مرکزی تویوتا استان فارس قیمت خرید و فروش محصولات دوج در مناطق آزاد خودروهای هیوندای وارداتی کرمان‌موتور به ایران رسید متولد چین بزرگ شده ایــــران آرین موتور استخدام می کند اقتدار نسل جدید النترا ؛ بازگشت موفق هیوندای با اقساط 18 ماهه بدون بهره شاسی بلند ژاپنی بخرید همکاران باواریایی مأمور 007! تویوتا برای بازارهای نوظهور خودرو جدید می‌سازد باید بیشتر به فناوری‌های آینده فکر کنیم بهترین خودرو 4*4 برای آفرود کدام است؟ سرباز کوچک کره‌ای فروش کراس اوور پرمیوم فرانسوی با اقساط 18 ماهه بدون بهره قیمت خودروهای شورولت در مناطق آزاد +جدول مظنه قیمت خودرو وارداتی در بازار مناطق آزاد هیوندای تولید "آیونیک" را 50 درصد افزایش می‌دهد تحول در بیراهه زیباروی غربی در برابر جان‌سخت شرقی مدلی از هیوندای الانترا که ایرانی‌ها خواهند پسندید ملاقات با نیسان جوک اسپرت ( + ویدیو) ارزشمندترین برندهای دنیای خودرو در سال 2017 (+عکس) پشت فرمان ژاپنی کم اشتها سال تغییر موازنه قدرت هیوندای Kona الکتریکی در راه است قیمت گذاری الانترا 11 میلیون زیر قیمت بازار تجهیز خودروهای تویوتا به سیستم نظارت بر قلب تویوتا باارزش ترین برند خودرویی جهان شد انتشار اولین تیزر از کراس اوور تسلا مدل Y معرفی ارزشمندترین برندهای خودرویی تویوتا 80 هزار دستگاه C-HR را پیش فروش کرد راز قد کشیدن چهارچرخه‌ها الماس خــاص تویوتا لذت رانندگی را در اختیار کودکان می گذارد نمایش اتوبوس‌های برقی هیوندایی +عکس تویوتا به فعالیت مشترک با تسلا در توسعه خودروهای برقی پایان داد تصاویر لو رفته از برادر کوچکتر هیوندای توسان +عکس رشد فروش خودروهای سبز هیوندای از سرویس رایگان تویوتا پریوس تا برآورد قیمت تویوتا CH-R 635 دستگاه میتسوبیشی هیبریدی در ناوگان پلیس اوکراین تولید خودروهای کره‌ای در ایران کلید خورد تردد خودروهای عراقی در منطقه آزاد اروند بدون اخذ ویزا فروش تویوتا با تخفیف‌های ویژه و شرایط فروش اعتباری قیمت خودروهای دوج در مناطق آزاد +جدول پلاک خودروهای مناطق آزاد به زودی تغییر می کند فروش شاسی بلند میتسوبیشی با شرایط ویژه هیوندای خواستار جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی است دوج با چه قیمتی در مناطق آزاد معامله می شود؟ خودروهای توسان، سانتافه، النترا و سوناتا 2017 در راه ایران فروش نقدی و اعتباری انواع خودروهای وارداتی مدل 2017 جان‌سختی بنام تویوتا فورچونر در ایران مدیرعامل تویوتا یک راننده مسابقات اتومبیلرانی است چراغ سبز هیوندای هیبریدی به تاکسی‌های فرسوده مذاکرات اخیر مدیران ارشد تویوتا موتورز و شرکت ایرتویا در ژاپن سوناتا هیبریدی 2017، رانندگی در سکوت بازگشت سدان خوش تراش هیوندای به لیست فروش آسان موتور هیوندای kona در پرتغال دیده شد ساخت بزرگ‌ترین شهرک خودرویی جهان هیوندای و کیا در صدر صادرکنندگان خودرو به ایران نرخ اجاره خودروهای لوکس در مناطق آزاد سرمایه‌گذاری تویوتا در ساخت خودروی پرنده تویوتا CH-R جدید با آپشن اضافه میتسوبیشی 100 ساله شد قیمت خرید و فروش پورشه در بازار مناطق آزاد چقدر است؟ همکاری تویوتا و nvidia برای توسعه فناوری خودران سانتافه 2017 را با اقساط 36 ماهه بخرید تجدید نظر تویوتا در سرمایه گذاری‌های خود قیمت محصولات تویوتا در بازار پیش‌فروش سری نخست هیوندای الانترا جدید متوقف شد بادوام ترین خودروها در بازار آمریکا+تصاویر منشور نام‌ها آقای خاص پاریسی در برابر شاهزاده باواریایی تویوتا لندکروزر سریع‌ترین SUV جهان شد تویوتا یک سیستم توربوشارژر و سوپرشارژر همزمان اختراع کرد خرید مرسدس بنز در مناطق آزاد چقدر تمام می شود؟ محبوب‌ترین خودروهای مردم در جهان سدان جدید محبوب هیوندای دست پر به بازار ایران می‌آید 1200 کیلومتر با شیک‌پوشان فرانسوی و سامورایی‌های ژاپنی احیای "پیرمرد" در جشن تولد 100 سالگی اش بچه شیر سرانجام به دام افتاد! خوش‌تیپ‌ترین شاسی‌بلندها و کراس‌اورهای 2017 جهان رونمایی از جنسیس G80 اسپرت2018 +تصاویر اولین اتوبوس الکتریکی هیوندای قدرت نمایی هیوندای سانتافه در قطب جنوب+تصاویر جیپ یونتو؛ یک کراس اور هیبریدی تند و تیز آغاز ثبت‌نام نسل جدید هیوندای الانترا از هفته آینده آئودی TT در بازار مناطق آزاد با چه قیمتی معامله می شود؟ با تسهیلات بیش‌تر و بدون بهره میتسوبیشی بخرید انتشار اولین تصویر رسمی از سئات آرونا قیمت خودرو های کادیلاک در مناطق آزاد قیمت انواع خودرو وارداتی در مناطق آزاد+ جدول قیمت پروژه "مبارز تریل" نیسان+تصاویر برترین‌های نمایشگاه خودرو نیویورک هدف کره‌ای‌ها در چین محقق نمی‌شود اولین عضو خانواده شاسی بلندهای جنسیس خودرو مجهز ویژه ورزشکاران از راه رسید نرخ خودروهای وارداتی در مناطق آزاد شاسی بلند جدید تویوتا رونمایی شد هیوندای تصاویر سوناتای 2018 را منتشر کرد تویوتا برای سالمندان ربات حرکتی می‌سازد+تصاویر پرفروش‌ترین خودروهای 2017 در بازار ایران را بهتر بشناسید سرمایه‌گذاری 1.33 میلیارد دلاری تویوتا در کارخانه کنتاکی سرمایه گذاری 1.33 میلیارد دلاری تویوتا در آمریکا شرایط متنوع فروش نقدی و اعتباری هیوندای توسان +جدول مرسدس بنز در مناطق آزاد با چه قیمتی خرید و فروش می شود؟ شرایط فروش اقساطی بدون بهره تویوتا پریوس با تحویل فوری+جدول میتسوبیشی را اقساطی و بدون بهره بخرید انتشار تصاویر جاسوسی از هیوندای Kona استخدام کارشناس بازاریابی از سوی ایرتویا فرمان آینده خودروسازی در دست کیست؟ هیدروژنی هیوندای سال آینده و هیدروژنی کیا 2020 می‌آیند تاثیر تنش‌های سیاسی روی فعالیت خودروسازان کره ای در چین هایلوکس تونکا؛ افسانه ای از دنیای اسباب بازی‌ها هیوندای Kona با طعم سواحل هاوایی قیمت انواع‌ سواری کوپه در ایران +جدول استفاده از هوش مصنوعی برای تولید باتری خودرو بهره گیری تویوتا از هوش مصنوعی برای طراحی خودروهای پاک فراخوان جهانی 2.9 میلیون خودروی تویوتا کارخانه خودروسازی هیوندای در چین تعطیل شد معرفی و مشخصات کامل تویوتا C-HR مدل 2017 در ایران بر مدار 85 درجه فراخوان هیوندای مربوط به خودروهای بازار ایران نیست قیمت انواع محصولات تویوتا در نمایندگی و بازار راهب کوهستان خودروهای کنترلی یک وانت تویوتا را بکسل کردند! تولید نسل بعدی میتسوبیشی اوتلندر به تاخیر می‌افتد سرمایه‌گذاری 240 میلیون پوندی تویوتا در انگلیس پاترول و پاجرو فرزندخوانده‌های جدید نیسان و میتسوبیشی می‌شوند رقابت حداقلی لوکس‌ها قرارداد تولید خودرو النترا در کرمان امضا شد احتمال تولید خودروهای تویوتا در عربستان طرح ویژه امداد نوروزی آرین موتور برای خودروهای میتسوبیشی کامارو در ایران با چه قیمت خرید و فروش می شود؟ آغاز پیش ثبت نام تویوتا C-HR؛ همزمان با سایر بازارهای دنیا در ایران سوبارو XV؛ نسخه شاسی بلند ایمپرزا هاچ بک خبر خوب برای هیوندای‌بازها یک کراس اوور خاص میتسوبیشی اکلیپس کراس، مهمان سال آینده بازار کراس‌اوور‌های ایران مطمئن ترین خودروهای جهان در تسخیر برندهای تویوتا و لکسوس نرخ خرید و فروش دوج در مناطق آزاد شرایط فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد هیوندای سوناتا 2018 را ببینید+تصاویر محصولات Hyundai با چه قیمتی در دبی معامله می شوند؟ کاهش موقعیت‌های مدیریتی تویوتا برای تصمیم گیری سریع‌تر Eclipse Cross کراس اوور متفاوت میتسوبیشی پس از پوست‌اندازی آنچه که در نمایشگاه خودرو ژنو خواهید دید (+عکس) پیش‌نمایشی از هیوندای سوناتای جدید منتشر شد اطلاعیه سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص اخبار خودروهای پلاک اروندی سانتافه با یک موتور 240 اسب بخاری جدید به میدان آمد اولین سری از اتوبوس‌های پیل سوختی تویوتا از مارس در توکیو خط و نشان هیوندای النترا جدید برای تویوتا کرولا در ایران موافقت با مرخصی خودروهای پلاک اروندی در دو مرحله 15 روزه چگونه به صورت موقت خودرو وارد کشور کنیم؟ عرضه 8 مدل جدید هیوندای در هند کارخانه تویوتا در آلاباما به رکورد تولید 5 میلیون موتور خودرو رسید خرید BMW 550i فول مدل 2015 در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ عرضه نسخه مخصوص تویوتا هایلوکس در کشور مالزی قیمت انواع خودرو های کیا در بازار مناطق آزاد محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد کجاست؟ اکسنت جدید؛ بزرگ‌تر و سریع‌تر جذابیت ارس نسبت به تمام مناطق آزاد کشور استثنایی است اطمینان خاطر در سفر با امداد جاده ای ایرتویا برای خرید میتسوبیشی با شرایط استثنایی تا جمعه فرصت دارید برند میتسوبیشی بالاترین میزان رضایتمندی از دید مشتریان سخت گیر آلمانی را بدست آورد جشنواره فروش نوروزی ایرتویا آغاز شد شکار ب ام و Z5 و تویوتا سوپرا حین تست 5 خودرو جدید تویوتا به ایران وارد می‌شود خودروهای گذرموقت با چه قیمتی دست به دست می‌شوند؟ قیمت انواع فولکس واگن در بازار مناطق آزاد تمدید شرایط فروش ویژه نمایشگاه میتسوبیشی و DS تا 6اسفند سیر تحول تویوتا یاریس از ابتدا تا به امروز! +تصاویر قیمت خودروهای وارداتی در مناطق آزاد میتسوبیشی مدلEclipse را احیا می‌کند همکاری تویوتا با استنفورد و ام آی تی در زمینه خودروهای خودران فوسو، تکنولوژی ژاپنی با مهندسی آلمانی رشد فروش شاسی‌بلندهای تویوتا خودروهای وارداتی با چه قیمتی در مناطق آزاد کشور عرضه می شوند؟ خرید خودرو صفرکیلومتر در محدوده 150 تا 180 میلیون تومان قدرت‌نمایی تویوتا با 3 فیس‌لیفت ویژه تویوتا با این مدل پنجاهمین سالگرد تولدش را جشن گرفت (+عکس) تویوتا توندرا فیس لیفت 2018 شکار دوربین عکاسها شد+تصاویر گواهی فعالیت آسان موتور تمدید شد افزایش سودآوری تویوتا در پی ضعیف شدن ین ژاپن تویوتا به دنبال بازار هند است زیباترین سامورایی در دنیای ماشین بازها را بشناسید! سهم 75 درصدی ایرتویا از بازار تویوتا و لکسوس در ایران تویوتا و سوزوکی همکار می‌شوند هیوندای در پاکستان خودرو می‌سازد واکنش تویوتا و سامسونگ به فشارهای دونالد ترامپ پسرکِ چابکِ شرقی! کراس‌اوور جدید کیا حین تست شکار دوربین‌ها شد+تصاویر جدیدترین کراس اوور کیا احتمالا نسخه تمام الکتریکی خواهد داشت امسال، 3 محصول هیوندای در ایران تولید و عرضه می شود تویوتا بیشتر از هر خودروساز دیگری در گوگل جستجو شد توقف فعالیت تولیدی تویوتا در استرالیا جنگ بر سر رتبه دوم و سوم واردات 95 خودرو تویوتا با 3 کانسپت در نمایشگاه توکیو به دنبال حریف است گفت‌وگوی تلفنی ترامپ با نخست‌وزیر ژاپن با محور واردات خودرو دیدار نخست وزیر ژاپن با رئیس تویوتا قبل از سفر به آمریکا تکذیب شد معرفی 10 برند برتر سال 2016 در صنعت خودروسازی جهان فروش هیوندای النترا 2017 با اقساط 6 و 12 ماهه برداشت هشتم از یک حکمران معرفی ارزان‌ترین شاسی‌بلندهای بازار ایران تویوتا سوپرا پاییز آینده در نمایشگاه توکیو کیا "نیرو" هیبریدی 23 هزار دلار قیمت خورد تویوتا 400 شغل جدید در آمریکا ایجاد می‌کند کراس‌اوور، عامل کاهش فروش پژو سیتروئن میتسوبیشی رقیبی برای نیسان قشقایی رو کرد هاچ‌بک جذاب کره‌ای با لهجه کرمانی دومین حضور آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در نمایشگاه خودرو اصفهان تویوتا بیش از 2 میلیون خودرو در آمریکا تولید کرد بزرگ‌ترین مرکز آپشن کشور افتتاح شد بازارگردی در ارونــد وقتی بانوان مالک خیابان‌ها می‌شوند جدال در دسته سبک‌وزن‌های شرقی هیوندای کرتا پیکاپ سال 2018 به بازار می‌آید+تصاویر مقایسه G90 و G80؛ دو پرچمدار برند جدید جنسیس اگر جای ترامپ بودم با تویوتا محترمانه تر رفتار می‌کردم 210 اسب بخار در یک خودرو هاچبک ارتباط ایرتویا و تویوتا در زمینه خدمات پس از فروش همیشه برقرار بوده است قیمت محصولات هوندا در مناطق آزاد+جدول برای خرید یکی از محصولات تویوتا باید چقدر هزینه کنیم؟ +جدول رونمایی تویوتا از یک خودروی مفهومی خاص +تصاویر تویوتا کمری؛ همچنان محبوب پس از هشت نسل رونمایی از نسخه اسپرت "اطلس" فولکس واگن همه این پیرمردان! تویوتا 10 میلیارد دلار در آمریکا سرمایه گذاری می کند ایده انقلابی هیوندای درباره خودروهای آینده میتسوبیشی ASXهای فیس لیفت در آستانه تحویل به مشتریان اسب چمــوش در بــرابــر کودک باهــوش مکزیک تهدیدها علیه سرمایه گذاری در این کشور را رد کرد قیمت انواع خودروی هیوندای در بازار +جدول ترامپ تویوتا را تهدید کرد اما نیسان با خطر بیشتری مواجه است پاسخ تویوتا به تهدیدهای ترامپ کج دار و مریز خودرویی ژاپن برابر ترامپ! این کابین خودرو استرس راننده را مدیریت می‌کند(+عکس) پیام تهدید ترامپ برای تویوتا شورش در شهر با آرامش الانتـــرا نامه میتسوبیشی رقیب قشقایی را در آستین دارد خودروسازان در نمایشگاه لاس‌وگاس چه خواهند کرد؟ هدفگذاری هیوندای برای فروش 5.08 میلیون خودرو ایمن ترین خودروهای سال 2017+تصاویر چرخش 180 درجه‌ای نیسان در زمینه خودروهای هیبریدی تست درایو محصولات هیوندای خودروهای کراس اوور با SUV چه تفاوت‌هایی دارند؟ اینفینیتی یک کراس اور مفهومی لوکس رو می کند تویوتا با سیستم "سونار" به دنبال کاهش تصادفات است سبقت هیوندای یونیک از تویوتا پریوس در میزان مصرف سوخت بازدید رایگان زمستانه ایرتویا ایرتویا؛ رتبه 1 رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش هیوندای به نمایشگاه خودرو کرمان جان داد تویوتا کراس‌اوور تازه واردش را با لباس TRD عرضه خواهد کرد تویوتا سی‌ینتا بهترین خودرو اندونزی شد+تصاویر چشم انتظاری بازار برای مدل‌های جدید رئیس تویوتا در برزیل تغییر می‌کند هیوندای های هیبرید قیمت خورد تویوتا و مرسدس بنز در میان ارزشمندترین برند های جهان در سال 2016 +اینفوگرافی مدیر هیوندای در آمریکا استعفا کرد ترجمه‌ای از کیفیت به زبان چینی این غایبان دوست‌داشتنـــی ! ارزش پایه خودروهای وارداتی تویوتا اعلام شد+جدول تویوتا و مزدا در چین و آمریکا برای خودروهای معیوبشان فراخوان می‌دهند چشم بادامی‌ها، اوج رضایت را از آن خود کردند انواع خودروهای وارداتی را با اقساط 36 ماهه بخرید پلتفرم خودروهای الکتریکی رنو، میتسوبیشی و نیسان یکی خواهد شد بهترین خودروهای تولید شده در سال 2016+عکس پیش‌بینی تویوتا برای 2017 قیمت برخی محصولات تویوتا در بازار +جدول کراس‌اوور یعنی این! کارلوس گون رییس هیات مدیره میتسوبیشی شد قیمت برخی محصولات هیوندای در بازار +جدول فروش نقدی و اقساطی خودروهای هیوندای و کیا مدل 2017 میتسوبیشی ASX نیوفیس با قیمت 171.9میلیون تومان رونمایی شد نبـرد روی خط 200! میتسوبیشی ASX جدید فردا رونمایی می‌شود انتخاب طبقه متوسط فروش نقدی و اقساطی محصولات هیوندای با تحویل فوری قیمت انواع خودروی هیوندای تویوتا جزئیات پیشرانه های جدید خود را فاش کرد فروش اقساطی محصولات هیوندای آغاز شد شتاب طراحی سیستمهای هیبریدی در تویوتا قمار بزرگ تویوتا بر سر کمری مدل 2018 رقابت پژو با پورشه و تویوتا هیوندای بیشتر از همه شاسی بلند می‌فروشد هیوندای "ارزش" سری اکسنت را بیشتر کرد هیوندای دوباره مدال گرفت آغاز فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط 12 ماهه بدون بهره دوئل سنگین‌وزن‌های شرقی سرمایه‌گذاری تویوتا در کارخانه موتور برزیلی رونمایی رسمی از هیوندای آزرا 2017 تویوتا 2018 مدل CH-R طرحی جذاب و پیشرو دستاورد جدید برای ساخت باتری خودروی برقی هیوندای به مشارکت با خودروساز خارجی تن نداد 4 رمز کلیدی خودروسازی هیوندای ورود خودروهای "پلاک منطقه آزاد" به کشور ممنوع شد + سند افزایش فروش تویوتای هیبریدی در هند هیوندای سهامش را در شرکت هواپیماسازی KAI فروخت قلـدر ژرمـــن‌ها هیوندای یونیک؛ کاراترین سدان الکتریکی موجود در بازار شکوه کـــره‌ای‌های بلندقامت ژنرال بلندقامت رنو تویوتا 838 هزار دستگاه ون سیه‌نا را فرا می‌خواند هیوندای به دنبال فروش 100 هزار آزرا در کره جنوبی است هیوندای خانواده کراس اور های خود را گسترش می‌دهد تویوتا C-HR 2018 بهار آینده می آید+تصاویر قدرت‌نمایی هیوندای با کانسپت خودران "یونیک" هیوندای و حضور پر رنگ خودرو های هیبریدی مقایسه دو خودرو تویوتا لندکروزر GXR و لکسوس RX350 + جدول تیم جدید تویوتا برای ساخت خودروهای الکتریکی قیمت محصولات شرکت تویوتا در بازار+جدول هیوندای 14 مدل خودروی سبز تولید خواهد کرد آلایندگی صفر با تویوتا پریوس!! موافقت تویوتا با پرداخت 3.4 میلیارد دلار خسارت در آمریکا هیوندای "یونیک" بازیگر بی سر و صدای دنیای الکتریکی‌ها هیوندای از دومین وانت کانسپت خود رونمایی کرد بازار خودرو آمریکا از تصورات خودروسازان ژاپنی عقب تر است شیراز و تبریز، میزبان برنامه تست درایو ایرتویا بازجویی از رییس هیوندای در پرونده رسوایی فساد تویوتا هایلندر 2017 را ببینید تویوتا کراس اور C-HR را از ترکیه به دنیا صادر می‌کند هیوندای، توسان و کرتا را در برزیل تولید می‌کند رقابت تویوتا با فولکس واگن برای ساخت خودروهای برقی نیم قرن سابقه درخشان با تویوتا کرولا فروش پاییزی مدل های 2017 میتسوبیشی با شرایط فروش استثنایی معرفی پرفروش‌ترین خودروها در ایالات متحده تویوتا در اندیشه تولید انبوه خودروهای برقی تویوتا تا 2020 تولیدکننده انبوه خودروهای الکتریکی باتری دار می‌شود آیا رکورد سرعت هیوندایی بیشتر می‌شود؟ قیمت جهانی فروش هیوندای الانترا اسپرت 2017 تصویر مخفیانه از نسل جدید تویوتا کمری در مدل 2018 تویوتا با لند اسپیدکروزر، بنتلی بنتایگا را گرفت ازلندکروزی با سرعت 354 کیلومتر تا خودروی حمل و نقل لوکس (+عکس) 10 خودرویی که شباهتی به نسخه مفهومیشان ندارند(+عکس) مفهوم لوگو خودروسازان جهان مذاکرات خصوصی با خودروسازان بزرگ فروش بی‌سابقه هیوندای در ماه اکتبر درب تویوتا و لکسوس با گوشی موبایل باز می‌شود راه‌حل جدید تویوتا برای ورود به بازار خودروهای الکتریکی تویوتا به فناوری یون-لیتیوم دست پیدا کرد ارائه خدمات به اشتراک گذاری خودرو توسط دو شرکت بزرگ خودروسازی هیوندای سانتافه با قدرت باورنکردنی 1040 اسب بخار 5 خودرو برتر که هنوز با گیربکس‌های دستی ارائه می‌شوند (+عکس) مینی‌بوس‌های هیوندای بر صدر بازار 5 خودرو متفاوت هیوندایی در نمایشگاه ویژه سرمایه‌گذاری تویوتا در خدمات اشتراک گذاری خودرو ماشین‌هایی که برای ما ایرانیها به‌یادماندنی‌اند کاهش 29 درصدی سود هیوندای در پی اعتصاب کارکنان سهم پرفروش‌ترین خودروهای جهان از بازار ایران چقدر است ؟ تویوتا و لکسوس در صدر قابل اعتمادترین برندهای خودرویی فراخوان بزرگ خودروساز ژاپنی به دلیل ایربگ تاکاتا میراژ 2017 جدید قیمت خورد + شرایط فروش مطمئن‌ترین برندهای خودرو معرفی شدند کاهش 10 درصدی حقوق مدیران هیوندای سرنوشت پیک آپ مشترک نیسان- میتسوبیشی چه می‌شود؟ خودرویی برای مقابله با تویوتاهای عربستانی داعش قیمت برخی از خودروهای دست دوم شرکت تویوتا + جدول خودروی جدید هیوندای معرفی شد (+عکس) کشورهای عربی 60000 خودرو برای داعش خریده‌اند اتوبوس هیدروژنی تویوتا با آلایندگی صفر جوان جویای نام در میان بازی بزرگان سمت مدیریتی جدید مدیرعامل نیسان در میتسوبیشی افزایش تولید خودروهای چینی هیوندای نیسان در حال بررسی تولید یک کراس اوور با نشان Z است 10 خودرویی که یکباره متحول شدند +تصاویر مقرون‌ به صرفه‌ترین خودروهای سال 2016 فروش اقساطی محصولات هیوندای؛ 12 ماهه بدون کارمزد تویوتا 1000 نیروی جدید استخدام می‌کند مذاکرات تویوتا و سوزوکی برای طراحی مشترک خودروهای خودران هیوندای نسخه تیونینگ ولوستر را رو کرد احتمال ادغام سوزوکی با تویوتا نبرد آزاد ژاپن‌‌، کره و آمریکا در خاک ایران پرفروش‌ترین خودرو جهان تویوتا و ب ام و شریک شدند میتسوبیشی سریع‌ترین آسانسور جهان را ساخت چه تعداد خودروی تویوتا کرولا وارد کشور شد؟ فروش اقساطی ﺗﻮﯾﻮﺗﺎ ﮐﻤﺮی ﻫیبریدی با شرایط 6 و 12 ماهه سرمایه‌گذاری مشترک ب ام و و تویوتا برای تولید خودروهای خودران موافقت کمیسیون اروپا با خرید سهام میتسوبیشی توسط نیسان گزارش تصویری از غرفه برند تویوتا در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 کیا نسخه الکتریکی کراس اور "نیرو" را تولید می کند رونمایی از تویوتا پریوس 2017 +تصاویر تویوتا و دایهاتسو شرکت جدید تاسیس می‌کنند آغاز به کار دومین عاملیت فروش و خدمات پس از فروش آرین موتور در مشهد مقدس تویوتا ربات همدم سالمندان ساخت+تصاویر برگ برنده هیوندای در دنیای ریس رو شد مردگان تویوتا سوار می شوند رُخ فانتزی‌تر i کوچولوی هیوندای شاسی‌بلند چهار چرخ متحرک میتسوبیشی، با چهار موتور! نسل جدید هیوندای i30 رونمایی شد حذف موتور دیزلی از مدل‌های تویوتا فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط بدون بهره و تخفیف نقدی عرضه سوناتا هیبرید با قیمت 175 تا 190 میلیون تومان تویوتا در میان ثروتمندترین برندهای جهان 15هزار هیوندای سوناتا هیبرید را به کشور وارد خواهیم کرد تغییر ماهیت مناطق آزاد برای تولید خودرو بزرگترین نمایشگاه محصولات میتسوبیشی در ایران افتتاح شد معروف‌ترین لوگوهای خودروسازان و معنی آنها +تصاویر تویوتا پنجاهمین سال تولید کرولا را جشن گرفت کدام خودرو بیشترین فروش را در جهان دارد؟ فراخوان هیوندای برای آزرا 2007-2008 شهرنشین‌های آسیایــی رقابت سامورایـــی‌های کوچک تویوتا تولید وانت تاکوما را افزایش می‌دهد تولید خودروهای هیوندای در کرمان معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: میتسوبیشی با یک اس یو وی کانسپت در پاریس حضور دارد بزرگترین فراخوان‌های خودرویی در جهان I10 به زودی رونمایی می شود شک معقول آیا این چهره نسل آینده کمری است؟ قیمت خودروهای هیوندای در بازار+جدول چشم‌غُره i30 به گُلف و فوکوس و آسترا قیمت خودروهای شرکت هیوندای در بازار + جدول معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: هیوندای i30 فروش اقساطی توسان با شرایط 6 و 12 ماهه تعداد خودروهای وارداتی به منطقه آزاد ارس اعلام شد مسابقه هیبریدی ایرتویا جدیدترین مینی‌های تویوتا رونمایی شد (+عکس) فروش اقساطی هیوندای اکسنت با شرایط 6 و 12 ماهه برتری لکسوس در بازار خودروهای لوکس برنامه آموزشی خودروساز ژاپنی برای دانش آموزان پروژه خودروسازی تویوتا برای دانش آموزان از خودروهای بدون بیمه تا رانندگان فاقد گواهینامه لنســـر‌های جدید با قیمت رقابتـی آمدند اعداد جادویی خودروهای هیبرید تویوتا حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو ارومیه رانندگی آزمایشی خودرو از طریق سفارش به سایت آمازون رنو ساندرو استپ‌وی در خیابان‌های تهران ستاره کراس‌اوور‌های اروپایی در ایران داستر، پرفروش‌ترین کراس‌اوور اقتصادی در اروپا تنها 2 روز تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی ازسرگیری فعالیت تویوتا در ونزوئلا پس از وقفه شش ماهه هیوندای و گوگل همکار می‌شوند 10 فرمانروای آفرود 2016 را بشناسید ایرتویا و شرایط فروش جدید محصولات تویوتا و لکسوس 15 خودرو داغ حراجی کالیفرنیا +تصاویر تنها یک هفته تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی تویوتا 337 هزار دستگاه RAV4 و لکسوس را برای سومین بار فرامی‌خواند پرکارترین خودروها کدامها هستند؟ نمایش رسمی هیوندایی i30 جدید (+عکس) 10 برندی که اقتصادی‌ترین خودروها را تولید می‌کنند +اینفوگرافیک هیوندای اندروید اتو و اپل کارپلی را برای خودروهای بیشتری بروزرسانی کرد تخفیف ویژه "یک درصدی" محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد هیوندای سانتافه بالاترین نمره ایمنی تصادفات را دریافت کرد تویوتا آماده عرضه تاکوما TRD 2017 است جدیدترین قیمت انواع هیوندای در ایران +جدول از واکاوی ابطال تردد خودروهای اروندی تا انتظار گشایش موانع بانکی توضیح ایرتویا درباره"عدم فراخوان خودروهای وارداتی در ایران" تویوتا نسل بعدی تاکسی های ژاپن را می‌سازد هیوندای توقف فروش جنسیس کوپه را تایید کرد عرضه جهانی پریوس تویوتا به تاخیر افتاد G80 در اصل جانشین هیوندای جنسیس است هجوم شاسی‌بلندهای جدیدکیا و هیوندای در2017 (+عکس) 10 خودروی برگزیده سال را بشناسید فروش نقدی انواع محصولات هیوندای فروش اقساطی هیوندای اکسنت با شرایط 6 و 12 ماهه خودروهای جدید هیوندای مجهز به کارپلی در محدوده 100 میلیون تومان نیسان تینا یا هیوندای آزرا ؟ پرفروش ترین خودروها در نیمه اول 2016+تصاویر شرایط فروش ویژه تابستانه خودروهای Mitsubishi تویوتا هیجان‌انگیزترین مدل یاریس را به بازار می فرستد سود هیوندای کاهش یافت پیشرانه تویوتا سوپرا مشخص شد رونمایی نسل جدید خودرو هیدروژنی هیوندای ارتش آمریکا تویوتا هایلوکس و لندکروزر می خرد هیوندای به دنبال رسیدن به برد 400 کیلومتری است تویوتای 2017 ویژه آفرود (+عکس) شاهکار جدید خودروساز کُره‌ای قیمت خودروهای هیوندایی در بازار تصاویر هیوندای اکسنت 2018 لو رفت توقف تولید تویوتا درپی‌کودتای نافرجام سوپر اسپرت 2018 تویوتا با همکاری BMW ساخته می شود سامورایی ها در نمایشگاه خودرو شیراز قیمت انواع خودرو وارداتی + جدول شاسی‌بلندها عامل رشد فروش در چین معرفی خودرو هیبریدی هیوندای رقیب اصلی تویوتا (+عکس) تویوتا اول شد؛ کیا و ب.ام.و در رده‌های بعد نوسازی ناوگان اروند با 2000 تاکسی تویوتا و هیوندای + عکس با میتسوبیشی سفر سنگاپور را تجربه کنید خاموشی آسانسورها در تویوتا برای صرفه جویی! بهترین کلاس خودرو چیست؟ واردات خودروهای ژاپنی سر به فلک کشید + جدول تویوتا 800 تن از نیروهایش را اخراج می کند کرولا X در ایران افتتاح چهارمین نمایشگاه آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ، در شرق تهران قیمت انواع محصولات هیوندای در نمایندگی و بازار جدیدترین قیمت انواع هیوندای در ایران +جدول دومین فراخوان شرکت هیوندایی مقایسه جدیترین پیک آپ رنو و هایلوکس تویوتا تویوتا پتنت خودرو پرنده را به ثبت رساند بهبود راندمان مصرف سوخت با آپشن سقف پانل خورشیدی یریوس پرایم 2017 کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟ واردات خودروهای آمریکایی به مناطق آزاد هم ممنوع شد لاستیک‌هایی که به هر جهت می‌چرخد کامیونهای دایملر در ایران تولید خواهدشد تویوتا مخترع ترین خودروساز جهان شد تویوتا کمری اول شد اتاق‌شناسی با تویوتا سری 70 زیباترین شاسی بلند دنیا +تصاویر میتسوبیشی با "گراند تورر" به پاریس می رود سامورایی الماس‌نشان تویوتا به دنبال بهره‌گیری از هوش مصنوعی در خودروها حضور کرولا 50 ساله در یک رقابت خودرویی 2500 مایلی اضافه شدن پنلهای خورشیدی به خودروی سبز تویوتا غرامت نیم میلیارد دلاری میتسوبیشی به صاحبان خودرو کیا در فکر رقابت با مزدا CX-3 است قیمت انواع خودرو در مناطق آزاد + جدول تویوتا 35 سال حضور کمری را در آمریکا جشن گرفت داستان لوگو 12 خودرو مشهور جهان +عکس شکایت تویوتا علیه استفاده از لوگو در کمپین برکسیت تویوتا ارزشمند ترین برند خودرویی درجهان قیمت انواع خودرو در مناطق آزاد + جدول تویوتا به دنبال خودروسازی در ترکیه است آغاز به کار دو شرکت خودروساز کره ای در منطقه آزاد اروند جانشین کوتوله یک SUV بلندقد رونمایی اقدامات هوندا و تویوتا در فناوریهای خودرو نام خانواده خودروهای مسابقه ای جنسیس "N" نیست تویوتا سوپرا بازمی‌گردد قیمت چند خودرو وارداتی کاهش یافت چشم‌غره پژو به نیسان قشقایی پیش‌نمایش کوچک‌ترین سری ساخته های ولوو قیمت انواع خودرو در مناطق آزاد + جدول تویوتا 2 شرکت رباتیک از گوگل می‌خرد هیوندای به دنبال ساخت جنسیس الکتریکی است قیمت انواع خودرو در مناطق آزاد+ جدول تراک‌های برتر 2016 ازسرگیری خطوط تولید تویوتا پس از انفجار کارخانه قیمت انواع خودرو در مناطق آزاد + جدول اولین مدل برند N هیوندای در 2017 می آید کیا اسپورتیج 2017 را ببینید +تصاویر اولین تویوتا راوفور هیبردی 2016 در ایران QX30، کراس اوور جدید اینفینیتی توقیف خودرو هیوندا با 66 میلیون ریال خلافی درالبرز گوگل شرکت رباتیک خود را به تویوتا می‌فروشد برای ورود تویوتا به ایران در حال زمینه‌سازی هستیم فروش اقساطی سانتافه با شرایط 6 و 12 ماهه از گارانتی جعلی تا تولید تویوتا در ایران تسلا مدل X و بنتلی بنتایگا رو در روی هم قرار گرفتند+تصاویر تفاوت کراس‌اور و شاسی‌بلند در چیست؟ افزایش سرمایه‌گذاری تویوتا و فولکس واگن در دنیای فناوری سرمایه‌گذاری 450 میلیون دلاری تویوتا برای کارخانه جدید لکسوس هاچبک CT را با یک کراس اور عوض می کند بیشترین خودروهای وارداتی به ایران کدامند؟ قابل اعتمادترین و غیرقابل اعتمادترین خودروسازان جهان در سال 2016 تویوتا، ب ام و و مرسدس بنز در میان با ارزش ترین برندهای سال 2016 تویوتا چگونه به چنین جایگاهی رسید؟ جهش سهم کره‌ای‌ها در بازار چین هیوندای عرضه دو الکتریکی تا 2020 را تایید کرد ثبات در بازار خودروهای وارداتی مدیر سابق نیسان در میتسوبیشی غول تویوتا در ایران +تصاویر شاسی‌بلند دوست‌داشتنی تویوتا از نمای نزدیک برنامه های جنسیس لو رفت تویوتا 9 میلیون هیبریدی فروخت انتخابی در میان خودروهای کار‌کرده‌ در بازار ایران بزرگـمرد کوچک طوفان تولید تویوتا را متوقف کرد 10 نکته که باید در مورد میتسوبیشی اوتلندر 2016 بدانید پاتک از نوعی کره ای! ورود 400 دستگاه تاکسی هیوندا و تویوتا هیبریدی به ناوگان تاکسیرانی تهران طراح بنتایگا به هیوندای پیوست کره ای ها سانتافه اسپورت را ساختند چرا نیسان میتسوبیشی را خرید؟ طرح فروش عید تا عید ایرتویا آغاز شد جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار قیمت انواع خودروهای وارداتی 100 تا 200 میلیون تومان + جدول هیوندای یک ربات پوشیدنی ساخت+تصاویر ژاپن تنها 3 خودروساز خواهد داشت دوراهی‌های خرید انتشار تصویر مبهمی از کراس اور جدید ولوو+عکس فروش خودرو Rav4 با تحویل 60 روزه نیسان، میتسوبیشی را خرید هیوندای و کیا هم SUV های ارزان می سازند همه چیـز تمام! نبرد بلندقامتان تازه نفس کره ای کوچولوی جوان‌پسند تویوتا، با قیمت 52 میلیون تومان! ایرتویا در آستانه 44 سالگی فعالیت خود در بازار ایران فروش ویژه عید تا عید محصولات تویوتا آغاز شد 10 رقیب سرسخت تویوتا پریوس کدامند؟+تصاویر تویوتا اولین باتری منیزیمی را ساخت قیمت انواع خودروهای وارداتی 100 تا 200 میلیون تومان ام جی GS رقیبی برای کیا اسپورتیج و هیوندای توسان مدل کوپه هیوندای النترا به ایران آمد تلاش ژاپنی ها برای استفاده از سهم بازار امارات در اتومکانیکای دوبی هیوندای النترا 2017 از 21 هزار و 485 دلار قیمت خورد ایران و کره؛ پیکان و هیوندای پرفروش ترین خودروهای کامپکت و ارزان قیمت ورود رسمی اولین خودروهای انگلیسی به ایران پس از 38 سال تویوتا GT86 منحصربفرد، با اتاق شوتینگ‌بریک مزدا هم کراس‌اوور کوپه می‌سازد ... قرارداد 260 میلیون دلاری هیوندای با ایران برای تولید واگن قطار هیوندای و کیا باید وارد حوزه مشارکت در تولید شوند رونمایی پورشه از نسخه پلاتینوم کاین 2017 فروش بدون کارمزد خودروهای میتسوبیشی با اقساط بلند مدت 24 ماهه هیوندای یک النترا 200 اسب بخاری رو کرد فروش اقساطی انواع خودروهای هیوندای آغاز شد شرقی‌های بلند‌قامت مجهزترین خودروهای ارزان قیمت +تصاویر آوانته 201 اسبی با شتاب 8 ثانیه به‌ کارگیری گیاهان داخل اجزای اتومبیل توسط تویوتا کراس اور کانسپت اینفینیتی رخ نشان داد واژگونی وانت تویوتا درجاده روستایی قصرقند 2 کشته و 5 مجروح برجای گذاشت رقابت تنگاتنگ خودروهای خودران در دو سوی دنیا 5 کراس اور با توانایی های آفرود فراتر از انتظار+تصاویر چین نمیخواهد فروش ما افزایش یابد فروش خودروهای هیبریدی تویوتا در چین عجیب ترین تویوتا پیش فروش ارزانترین خودرو اتومات از امروز آغاز شد! باور می کنید این اتومبیل ها روزگاری، پرفروش ترین های دوران خود بوده اند؟ نسل جدید هیوندای توسان از نگاه رسانه های غربی تویوتا در تدارک از سرگیری تولید در مناطق زلزله زده است جدیدترین شرایط فروش سانتافه اعلام شد جگوار دیگر استیشن نمی سازد جدیدترین شرایط فروش محصولات هیوندای اعلام شد توقف تولید تویوتا در پی خسارات زلزله اخیر ژاپن فلسفه آرم تویوتا+عکس تویوتا بزرگترین مرکز تست خودروهای متصل را می سازد تویوتا بیش از 58 هزار دستگاه کمری و آوالون را فرامی خواند همکاری تویوتا و دانشگاه میشیگان برای پیشبرد فناوری خودروهای هوشمند فروش فوری میتسوبیشی میراژ با تخفیف ویژه ابداع خودروهایی با قابلیت تغییر کامل طراحی و پیکربندی فروش 100 میلیون خودرو کیا و هیوندای کوچکترین شاسی‌بلند آئودی فروش اقساطی انواع خودروهای هیوندای ماشینهای خودران به «فرشته محافظ» مجهز می‌شوند مسابقات موتور کوهستان قهرمانی در قزوین برگزار می‌شود هیوندای به دنبال خودروهایی است که خود را تعمیر می کنند! کراس اور چینی آکورا فروش جهانی خواهد داشت فروش انواع محصولات تویوتا با تخفیف ویژه هیوندای و دووی کره جنوبی در شیراز بیمارستان می‌سازند تویوتا بیش از 16 هزار دستگاه RAV4 و لکسوس را فراخواند تویوتا با کانسپت چوبی خود به هفته طراحی میلان می رود+تصاویر تویوتا و مایکروسافت شریک شدند هیوندای و کیا 26 مدل خودرو برقی و هیبریدی خواهند ساخت سوناتا 2016 به اپل کارپلی و اندروید اتو مجهز شد تکلیف شریک تجاری فولکس واگن در ایران تا دو هفته آینده مشخص خواهد شد هیوندای سانتافه ماشین پلیس ایران می‌شود؟ تویوتا پریوس 2016 ایمن ترین خودرو شناخته شد فقط تویوتا پریوس از تست عملکرد چراغ جلو سربلند بیرون آمد مداد‌رنگی‌های بازار صفر تا 150 میلیون تومان! تویوتایی که تازه وارد بازار ایران شد کدام کانسپت جنسیس جذاب تر است؟ کراس اور تمام الکتریکی جگوار تا 2018 روانه بازار می شود لشکر شهری کره‌ای‌ها! کپی در برابر اصـل! تویوتا هایلندر جدید 2017 را ببینید+تصاویر تویوتا 50 سالگی کرولا را جشن گرفت کراس‌اوور کوچک 50 میلیون تومانی بهمن‌موتور در راه است یک تیـر و چنـد نشان 7 گانه های ســری70 هیوندای I20 جدید را ببینید نقابی خشمگین‌تر برای کوپه مهیج تویوتا خدمات رسانی نمایندگی های منتخب ایرتویا در ایام نوروزی تصویر اولیه ای از تویوتا پریوس جدید منتشر شد شوروم لکسس در استانبول امضای قرارداد مونتاژ خودروهای جدید کره در ایران طی ماه‌های آینده تویوتا هایلندر 2017 رخ نشان داد تویوتا پریوس به اصفهان رسید + تصاویر اولین ملاقات با تویوتا پریوس 2016 طرح ویژه فروش اقساطی انواع خودروهای وارداتی تویوتا رافور سافایر هیبریدی را ببینید تویوتا پوشیدنی جدیدی برای جابجایی نابینایان می سازد ایرتویا شرایط فروش پریوس را اعلام کرد جنسیس اولین خودرو تست فن آوری خودران هیوندای شد هیولای شاسی بلند تویوتا تویوتا ایرانی‌ها را غافلگیر خواهد کرد فروش اقساطی انواع خودروهای هیوندای و کیا مدل 2016 فروش اقساطی خودروهای تویوتا آغاز شد هیوندای توسان با موتور 1.7 لیتری نیز می آید با خودرو چوبی تویوتا آشنا شوید تویوتا C-HR وارد نبردی سخت می شود اروپایی ها کدام کراس‌اوورها را می پسندند؟ هیوندای برای تویوتا پریوس رقیب آورد گسترش فراخوان تویوتا برای ایربگهای معیوب پرستیژ از منظر «برند» یا «مدرنیته»؟ هیوندای خودرو برقی کوچک طراحی می‌کند همکاری تویوتا و ب ام و برای تولید خودرو اسپورت طرح ویژه فروش اقساطی انواع خودروهای وارداتی بهترین خودرو‌های سال 2016 تویوتا از موزه kaikan رونمایی می کند همچون یک سفینه! پرفروش ترین خودرو هیبرید دنیا در راه ایران فروش اقساطی محصولات هیوندای آغاز شد بهترین و بدترین برندهای خودرو معرفی شدند 6 ماه با کوچک‌ترین کراس‌اوور رنو در ایران جدیدترین قیمت انواع محصولات میتسوبیشی تویوتا پریوس سفیر تکنولوژی کمپانی تویوتا تویوتا یک رقیب جدی برای نیسان جوک در آستین دارد کراس اور کانسپت فولکس واگن در ژنو رونمایی خواهد شد عصر ادغام خودروسازان به ژاپن رسید آیا ایران نیز چهره جدید کراس اوور پژو را می بیند؟ تویوتا بیش از 1 میلیون RAV4 را فراخواند ورود 50 تویوتا کمری هیبریدی به ناوگان تاکسیرانی کانسپت ون تویوتا U² را ببینید شرایط فروش تویوتا کرولا جذابتر شد! RAV4 رالی به بازار می‌آید+تصاویر تصاویر جدیدی از کراس اور جدید تویوتا منتشر شد تولید خودروهای تویوتا ازسرگرفته شد پرفروش ترین خودرو های سال 2015 مزدا تولید کراس اوور CX-9 2016 را شروع کرد تویوتا تولید انبوه کراس اور کوچک CH-R را تایید کرد فروش ویژه کامیونت و مینی بوس های هیوندای فروش اقساطی انواع خودروهای هیوندای و کیا مدل 2016 سانتافه 2017 چه مشخصاتی دارد+تصاویر خودروهایی که کمترین هزینه را برای صاحبانشان دارند حضور قدرتمند تویوتا در نمایشگاه خودروی تورنتو تاکوما خودرویی برای عبور از برف هیوندای سانتافه 2017 هم آمد افزایش 2.5 برابری صادرات خودروهای کره‌ای به ایران در سال 2016 دو خودروساز بزرگ کره ای برای بازار ایران چه خواب هایی که ندیده اند قُلدُری در قلمرو کوچکتر ها! درخواست هیوندای از ایران خودرو دیزل تویوتا بار دیگر عنوان بزرگترین خودروساز جهان را از آن خود کرد تویوتا هایلوکس جذابتر شد! وضعیت پرفروش ترین خودروساز جهان هیوندای، معجزه نظم و تفکر کره ای آخرین شرایط فروش تویوتا کرولا فروش اعتباری انواع خودروهای وارداتی مدل 2016 اعلام طرح مسابقات تویوتا GAZOO در سال 2016 افزایش سود تویوتا به‌رغم کندی اقتصاد جهان بهترین خودروهای کامپکت جهان در سال 2015 فروش هیوندای توسان جدید برای اولین بار در ایران کارخانه عجیب هیوندای در کره جنوبی افزایش سود خالص 6.5 درصدی تویوتا + جزئیات تویوتا و لکسس شاسی بلندهای خود را فراخواندند تویوتا سیون را تعطیل می‌کند مروری بر عملکرد فروش سال 2015 لکسس تویوتا لندکروزر 2F را بهتر بشناسیم «انفجار» تولید تویوتا را متوقف کرد الانترای 2017، ارزان‌تر از نسل قبل! خودروی هیوندا با بیش از 56 میلیون ریال خلافی توقیف شد فروش اقساطی خودروهای تویوتا آغاز شد تویوتا کل دایهاتسو را می خرد تولید تویوتا در ژاپن به دلیل کمبود فولاد متوقف می‌شود اتحاد تویوتا و دایهاتسو برای تولید خودروهای کوچک هیوندای و کیا مشترکا یک وانت می سازند تویوتا بزرگترین خودروساز جهان شد حذف طرح ترافیک برای خودروهای هیبرید تویوتا و لکسس تلاش هیوندای و کیا برای بازگشت به ایران تویوتا ، خودروساز برتر جهان تکذیب شایعه شراکت میان تویوتا و سوزوکی قیمت خودروهای کراس اوور در بازار رکوردشکنی تویوتا در فروش خودرو‌های هیبریدی تویوتا سیستم مخابرتی هوشمند ارائه می کند تویوتا، نیسان، مزدا و ایسوزو در راه ایران تویوتا بیش از دو میلیون خودرو در آمریکای شمالی تولید کرد آیا G70 کوپه حریف M4 می‌شود؟ سطح کیفی تولیدات تویوتا را افزایش می دهیم تویوتا Rav4 2016 به بخشنامه جدید ایرتویا اضافه شد اعلام شرایط فروش اقساطی خودروهای میتسوبیشی + قیمت تویوتا هیبریدی انتخاب اول اروپائیان گشتی در شهر هیوندای با توسان تویوتا Rav4 مدل 2016 بزودی وارد بازار ایران می شود هیوندای الانترای 2017، ارزان‌تر از نسل قبل! جنسیس G90، سوپرلوکس جدید هیوندای النترا 2017 اندروید و آی اُ اس دارد لمس آسمان در اقیانوس آبی نیسان کوچ مدل کوچک هیوندای به مکزیک فروش اعتباری محصولات هیوندای و کیا آغاز شد بهترین سدان‌های خانوادگی در سال 2015 هیوندای تولید سوناتا را کاهش و تولید سانتافه را افزایش می‌دهد هیوندای 11 هزار دستگاه جنسیس را فراخواند شرایط خرید تویوتا و لکسس آسان شد فروش اقساطی محصولات تویوتا آغاز شد شکوه و تجمل محض در جنسیس G90 تویوتا S-FR را ببینید تویوتا پریوس، آسمان آبی، زمین پاک افزایش قیمت رسمی محصولات هیوندای در ایران+جدول تویوتا با تلفیق RAV4 و یاریس، ViRa را خلق کرد تویوتا به رکورد تولید 2 میلیون خودرو در آمریکا رسید هیوندای تصاویر و جزئیات بیشتری از یونیک را منتشر کرد خودرو مفهومی آینده‌دار تویوتا GT86 تقویت شده با تیراژی محدود به 100 دستگاه نسل جدید کراس‌اوور کامپکت جیلی KUV100، شاسی بلند کوچک هندی پیش‌ بینی هیوندای و کیا برای کمترین میزان رشد فروش در 10 سال‌ آینده هیوندای: یونیک از تویوتا پریوس بهتر است فروش کمتر هیوندای و کیا در سال 2016 هیوندای مدیر اجرایی سابق لامبورگینی را استخدام کرد هیوندای و کیا از دستیابی به برنامه فروش بازماندند تویوتا توندرا 2016 را ببینید رونمایی از خودرو پاک هیوندای ژست بیشتر به خشم‌آمده پریوس 2016 مدل 2016 مینی‌ون وِرسو عرضه می شود طوفان تویوتا در پیست کارتینگ آزادی تمرکز «میتسوبیشی» بر تولید خودروهای پاک تویوتا؛ سیون C-HR کراس اوری کوچکتر از RAV4 را در آستین دارد‎ تویوتا روح پریوس را در کالبد نسل دوم لکسوس CT می دمد تویوتا پرفروش‌ترین خودروساز جهان شد تکنیسین‌های فنی ایرتویا در آزمونی با معیارهای جهانی تویوتا نقشه های جدید خودروهای خودران را در آستین دارد خودروهایی که در سال 2015 بیشترین بار در گوگل جستجو شدند تصاویر هیبریدی جدید هیوندای و رقیب تویوتا پریوس لو رفت تویوتا با یخ رینگ و لاستیک ساخت! یک تیـر و چنـد نشان هدف فروش هیوندای محقق نمی‏شود کسب رتبه نخست رضایتمندی مشتریان در حوزه فروش توسط آرین موتور این خودرو متعلق به آینده است انتخابی برای بانـوان! راکت جیبی تویوتا طراحی خودروهای خودران تویوتا شتاب می‌گیرد تویوتا سال آینده فروش خود را به بیش از 10 میلیون دستگاه می‌رساند اعتصاب چهار ساعته کارگران هیوندای کوچک، دوست‌داشتنی، مقاوم، یاریس! چشم انداز بازار خودرو در سال آینده روشن نیست فراخوان جنسیس کوپه هیوندای دعوای هیوندای بر سر موتورهای هیبریدی خاتمه یافت اتومبیل‌های ژاپنی، برترین‌های جهان در تامین امنیت سرنشین هیوندای بیش از 10 هزار جنسیس کوپه را فراخواند فهرست ایمن‌ترین خودروها منتشر شد بهترین خودرو های اندازه متوسط 2016 تویوتا جوایز ایمنی را درو کرد انتشار تصویری از محصول جدید خودروساز کره ای شاید لکسس LC 500 به دیترویت بیاید اولین محصول از برند لوکس هیوندای جنرال الکتریک سهام 43 درصدی خود در هیوندای را می فروشد رکورد تویوتا در فروش خودروهای پاک تویوتا و حمایت از محیط‌زیست هیوندای حسگر و تراشه خودروهای خودران می سازد‎ لکسس در صدر بهترین‌ها تویوتا به ارتقاء خودروهای سبز هندی می پیوندد RAV4 از کمری سبقت می گیرد خودرو هیوندای رکورد زد! گامی جدید در همکاری تویوتا و پژو سیتروئن فروش اقساطی محصولات هیوندای آغاز شد طوفانی از جنس آرامش! تویوتا مدل C-HR را ببینید معرفی تویوتا هایلوکس شش چرخ توسط وروموس شرایط فروش انواع محصولات تویوتا و لکسس توسط ایرتویا گران نخرید به زودی کمری هیبرید ارزان خواهد شد تویوتا پرفروش ترین خودروساز جهان شد تویوتا محصولی که یک رده پایین تر از GT86 تولید خواهد کرد پرفروش‌ترین خودروساز جهان را بشناسید تویوتا پرفروش‌ترین خودرو جهان شد بلغارها هایلوکس را 6×6 دوست دارند رُخ تازه کوچولوی شهری میتسوبیشی نقابی خشمگین بر چهره شاسی‌بلند کوچک میتسوبیشی خودرو جدید لکسوس را ببینید شرکت تویوتا بیش از یک میلیون خودرو را به دلیل نقص فنی فرا خواند دردسر اروپایی خودروسازان کره‌ای خودرو نویسان با ساختار فنی خودروهای هیبرید تویوتا آشنا شدند فراخوان 305 هزار خودرو هیوندای تویوتا فورچونر با نام SW4 به آمریکای جنوبی می‌رود هیوندای 305 هزار خودروی سوناتا را از بازار جمع می کند هیوندای النترا 2017 رونمایی شد استقبال آمریکایی‌ها از خودرو هیدروژنی تویوتا اینفینیتی کراس اور لوکس QX30 را رونمایی کرد کرولا آلتیس می آید ورود خودروساز ژاپنی به صنعت هواپیماسازی جهان جنسیس G90 ماه آینده رونمایی می شود پنج «چرا»ی تویوتا برای تولید بهتر MPV کوچک تویوتا با نمایی جدید این خودرو با دفترچه‌های واقعیت مجازی عرضه می‌شود نمایندگی ایرتویا در استان گیلان افتتاح شد لکسوس NX، خودرویی که رکود بازار را می شکند سوناتای بنزینی-برقی، چند؟! برند‌سواری با نازل‌ترین قیمت چشم بادامی محافظه کار تویوتا "زرد قناری" خود را با موتور 1.2 لیتری به تولید انبوه می‌رساند G90 اولین مدل برند لوکس هیوندای+تصاویر استقبال مشتریان از طرح پس‌خرید تویوتا تویوتا فورچونر 2016 را بهتر بشناسیم نیسان و تویوتا کنار گذاشتن ایربگ های تاکاتا را تایید کردند با تویوتا یاریس آشنا شوید "تویوبارو" دیگری در راه است! طراحی کدام مفهومی هیوندای بهتر است؟ تویوتا کرولا خودرویی جاویدان تویوتا RAV4 2016 را ببینید+تصاویر تویوتا رانندگی را برای همه ممکن می کند وانتی که لیموزین شد پاگُنده بی‌رحم تویوتا سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری تویوتا در فناوری‌های هوش مصنوعی نوجوان کُره ای در برابر ژرمن میانسال! شوفر رباتی هم به بازار آمد هیوندای برند "جنسیس" را تایید کرد وقتی تویوتا وانت لیموزین می سازد! تویوتا 31 هزار دستگاه آولون و لکسوس ES را فراخواند سوپرا، موشک زمین به زمین تویوتا میخی که خوب کوبیده شد! آقای خاص پوست انداخت کمپین هوای سرد ایرتویا بررسی فنی و تخصصی هیوندای توسان جدید "جنسیس" برند لوکس هیوندای می شود فروش اقساطی خودروهای تویوتا آغاز شد میتسوبیشی یک کراس اور جدید را روانه بازار آمریکا می کند هیوندای 65 هزار سوناتا 2015 و 2016 را فرا می خواند معرفی دو مدل جدید تویوتا برای مردم ژاپن شیک ترین برداشت از همزاد آمریکایی تویوتا GT86 امروز ، تویوتا وارد بازار آمریکا شد تویوتا هایلوکس 2016 به ایران رسید تاکسی به سبک تویوتا افشای نام تاجر فروش تویوتا به داعش هوش مصنوعی به خودروها نفوذ می‌کند 4 نشان قابل اطمینان سال 2015 زیبای فراموش شدنی! تاکسی لوکس تویوتا به نمایشگاه توکیو می‌رود تویوتا i-Road به جنگ ترافیک می‌رود لکسوس هیدروژنی در راه است تویوتا پرفروش‌ترین خودروساز جهان شد تویوتا در صدر جدول رضایت مشتری در بازار آمریکا قرار گرفت دختر‌بچه عجیب و غریب کره‌ای رونمایی تویوتا از پریوس C 2016 فراخوان بیش از 6 میلیون خودرو تویوتا به دلیل نقص فنی ارزش گمرکی خودروهای تویوتا مدل 2016 اعلام شد ولوستر توربویی ویرانگر برای نمایش در سِماشو 2015 پیش‌نمایشی اغراق شده از شاسی‌بلند کوچک میتسوبیشی برداشت ژاپنی از هاتراد های آمریکایی جنسیس جدید با امکانات بیشتر می آید فراخوان جهانی 6.5 میلیون خودرو تویوتا تب تند «خودران‌ها» در بازارهای جهانی پاجرو اسپرت 2016 رونمایی شد فراخوان هیوندای سوناتا و النترا تویوتا متفاوت‌ترین خودرو خود را رونمایی کرد کاهش 90 درصدی آلایندگی خودروهای تویوتا اطلاعات‌جدیدترین‌خودرو الکتریکی میتسوبیشی‌ شرایط فروش اوتلندر 2016 اعلام شد قیمت اوتلندر جدید در بازار ایران مشخص شد سواری‌هایی که در جاده‌های 12 کشور جهان می‌تازند ماشین هیدروژنی،اختراع جدید تویوتا نماینده مرکزی ایرتویا لوح تقدیر دومین کنفرانس کارآفرینی کشور را کسب کرد ارزشمندترین برند خودرو معرفی شد ارزش گمرکی میتسوبیشی‌های مدل 2016 اعلام شد انتشار جزئیات جدید از نسل نو هیوندای جنسیس کوپه یک تویوتای کوپه، کوچکتر از جی‌تی86 جنگ ژاپـنی خودروهای تولید هیوندای روسیه به خاورمیانه می‌آیند تویوتا و رقیبی فانتزی برای نیسان جوک! ورود خودروهای نیمه اتوماتیک تویوتا به بازار آیا تویوتا اف‌جی کروزر خودرویی کم هزینه است؟ طرح پس خرید محصولات تویوتا آغاز شد ضرر 29 میلیون دلاری هیوندای و کیا بهترین وانت‌های فول سایز جهان فروش اقساطی خودروهای تویوتا آغاز شد خودروهای مونتاژ تایلند به تهران می‌آیند ورود بزرگترین غول تویوتا به ایران میتسوبیشی فیس لیفت لنسر معرفی شد تویوتا با این مدل خودرو، همه را شگفت‌زده می‌کند تردد تویوتا و فولکس واگن در بانک مرکزی ورود تویوتا هایلوکس جدید به بازار کارکنان کره ای هیوندای اعتصاب می‌کنند بزرگ‌ترین فراخوان هند رقم خورد گسترش همکاری میان تویوتا و ب ام و شرط هیوندایی برای مونتاژ خودرو در ایران النترای 2016 در کره رونمایی شد نسل چهارم تویوتا پریوس معرفی شد توقف تولید کارخانه‌های تویوتا در ژاپن این آینده جنسیس کوپه نیست! تویوتا RAV4، پرچم‌دار کراس‌اوور های جهان تویوتا تولید وانت را افزایش می‌دهد ماشین تویوتا ماتریکس را ببینید «هیوندای سانتافه» به روز شد همکاری تویوتا با مراکز تحقیقاتی استنفورد و MIT بررسی و رونمایی از هیوندا توسان ماشین میتسوبیشی لنسر راببینید چهره نهایی تویوتا پریوس جدید را ببینید ساخت نسل جدید خودروهای مفهومی توسط خودروساز کره ای نخستین تصاویر از نسل بعدی هیوندای النترا با مدل تویوتایی که بیش از 8 میلیون فروخت آشنا شوید طـلا و مس آغاز تولید آزمایشی کارخانه‌های چینی تویوتا سهام تویوتا سقوط کرد خرید میلیونی تویوتا از رقیب تاکاتا اعلام قیمت نهایی تویوتا تاکوما پریوس جدید تویوتا رونمایی می‌شود مدیران هیوندای در چین برکنار شدند تعطیلی تولید تویوتا در چین طولانی‌تر شد تویوتا چطور تویوتا شد؟ ماشین هیوندای ix20 را ببینید همه مردان «میتسوبیشی» پیش به سوی تویوتا پریوس 30 روزه جهانی شوید درهای خودکاری که به روی سرنشینان باز می شوند جانشینی برای پاجِرویی که ما نمی‌شناسیم! سودده‌ترین خودروساز جهان میتسوبیشی پاجیرو اسپرت به بازار اروپا راه می یابد بی‌اعتمادی ایران به همکاری با ژاپن در صنعت خودرو نبـرد وسوسه و اعتبار فرزند گوشه‌گیر هیـوندای سیستم حقوق جدید برای کارمندان هیوندای رکورد خودرو پیل سوختی هیوندای محبوب جهانی، پیشنهاد جهانی تصاویر خودروی مفهومی هیوندای PassoCorto را ببینید بدبینی تویوتا به سودآوری بازار چین تاریخچهٔ میتسوبیشی لنسر اِوولوشن رکورد سود تویوتا در فصل اول تصاویر محصول جدید هیوندا لو رفت پاجرو 2016 رونمایی شد مجوز واردات 75 تویوتا هایلوکس 2700 سی.سی محاصره نماینده امریکا توسط آسیایی‌ها فولکس واگن پرفروش‌ترین خودروساز جهان شد تویوتا فورچیونر مدل 2016 تویوتا برای چهارمین بار برنده جایزه vincentric شد بازگشت میتسوبیشی به ژاپن تویوتا و میتسوبیشی در راه تهران کاهش سود هیوندای در فصل دوم نارضایتی مالکین خودرو های پیل سوختی تویوتا مقایسه هیوندای النترا جی‌تی و سوبارو ایمپرزا همکاری«تویوتا» و «ب ام و» در ساخت خودروهای جدید میتسوبیشی به تولید در آمریکا خاتمه می‌دهد هیوندای روی رقیب فورد اکواسپرت کار می کند جزئیات نسخه های ویژه کمری و کرولا تبلیغ جدید تویوتا را ببینید جوان کُـره ای یا نـوزاد چینی؟ فورچونر مدل 2016 کمپانی تویوتا پا به بازار می گذارد افتتاح شعبه تویوتا در مشهد خودتحریمی، مشکل اصلی نمایندگی تویوتا در ایران است اسرار خودروسازی کره به چین درز کرد آغاز پیش فروش کمری 2016 به مناسبت عید فطر تصاویر هیوندای سوناتا هیبرید را ببینید. تصاویر هیوندای سوناتا هیبرید را ببینید فراخوان تویوتا هیبریدی تویوتا نسخه جدید از خودرو اسپرت GT86 بارنگ زرد بدنه را عرضه کرد اولین تصاویر غیررسمی از تویوتا فورچونر یک پیش بینی از فروش جهانی خودرو سامورایی‌های فراموش شده خوشدست و اقتصادی علاقمندی تویوتا در ترکیه برای فروش خودرو به ایران مدیر سابق تویوتا آزاد می‌شود تخفیف‌های هیوندای برای الانترای 2016 نسل جدید تویوتا پرویس شکار عکاسان شد خودرو xB از خط تولید کنار گذاشته می شود شاخ‌به‌شاخ صدرنشینان ژاپنی در ایران شکار تصویر تویوتا لندکروز نبوغ تویوتا برای مرگبارترین جاده‌های جهان توافق مشترک تویوتا، نیسان و هوندا برای توسعه ایستگاه های هیدروژن پیش‌بینی بیشترین فروش خودرو در آمریکا بد‌اقبالان بـازار نورسیده‌های ‌هایبرید ایران یک‌مدیر ارشد تویوتا استعفا کرد کمک خودروسازان ژاپنی به ساخت جایگاه‌های سوخت نسخه های بنزینی هیوندای i20 محبوب تر هستند تصویر جدیدی از تویوتا فورچونر مدل 2016 درز کرد کرتا، کوچک‌ترین کراس‌اوور هیوندای جزئیات جدید از نسخه ویژه تویوتا آیگو X-Pure رونمایی‌از وحشی‌ترین مینی ون تویوتا خوردورهایی مخصوص کودکان درآمد 84/ 2 میلیونی مدیرعامل تویوتا تاج پیروزی بر سر کراس‌اوور اشتوتگارتی افزایش فراخوان تویوتا و نیسان فراخوان بیش از سه میلیون خودرو تویوتا و نیسان به دلیل نقص فنی پلیس ژاپن به مقر تویوتا یورش برد افزایش تقاضا برای کمری هیبریدی آغاز ساخت کارخانه هیوندای در چین بررسی میتسوبیشی لنسر اولوشن 2015 فراخوان تویوتا رکورد زد کرولای هایبرید هم آمد کاهش تولید هیوندای و کیا سرمایه‌گذاری تویوتا در میشیگان رونمایی نسل چهارم پریوس هیبریدی نزدیک شد کاهش تولید هیوندایی تصاویر ماشین تویوتا های لوکس 2016 هیوندای کمربندش را محکم می‌کند ماشین هیوندای HB20 هیوندای شاسی بلند لوکس بزرگ می‌سازد افزایش صادرات تویوتا از ژاپن نقاشی عجیب هیوندای در ایران ماشین میتسوبیشی شوگان را ببینید همکاری تویوتا و فورد برای طراحی داشبوردهای جدید کراس‌اُورهای ارزان‌قیمت برگزیده را ببینید نگرانی هیوندای از موج دستگیری‌ها در فیفا مذاکره با شرکت میتسوبیشی برای تولید در چابهار سوناتا 2015 اولین خودرو اندرویدی جهان بازدید هیات سرمایه گذاری شرکت تویوتا از بندر تجاری لنگه هیوندای در انتظار چراغ سبز پیکاپ کوچک افزایش تولید توسان هیوندای تویوتا داوطلب کشف مشکل کیسه‌های هوای معیوب هیوندای توسان با مزدا CX-5 رقابت می کند تویوتا مدلی کوچک تر از سایون FR-S تولید می کند برنامه ریزی هیوندای برای ساخت کارخانه جدید فراخوان خودروهای تویوتا و هوندا در آمریکا و هند نسخه جدید کمری در راه است تویوتا خودرو الکتریکی خود را تست می‌کند RAV4 جدید با اخمی مدرن‌تر و پیشرانه‌ای‌ هایبرید ورود خودروهای هیدروژنی به جاده ها فراخوان 130 هزار میتسوبیشی تویوتا 18 میلیارد دلار سود کرد گسترش همکاری‌های تویوتا و مزدا افزایش پیش‌بینی سود تویوتا هیوندای آی ایکس 20 مدل 2016 را ببینید محصول جدید و عجیب تویوتا افت فروش جهانی خودروسازان کره‌جنوبی میتسوبیشی ASX اِوو برپایه مدل کانسپت انتشار اوراق با نام نخستین خودرو تویوتا تویوتا سهام می‌فروشد کاهش مجدد سود خودروساز بزرگ کره هیدورژنی تویوتا غرش یک خودروی بی صدا حفظ برتری تویوتا در فروش جهانی خودرو هیوندای جنسیس به توربوشارژر مجهز شد، اما به چه قیمت؟ هیوندای به گینسی ها پیوست تویوتا به‌دنبال افزایش ایمنی استاندارد مشترک برای خودروسازان و تولیدکنندگان موبایل رقابت خودرو سازان آلمانی در شانگهای ادامه کاهش تولید در تویوتا و نیسان تا 3ماه دیگر تخریب خودروهای تویوتا در نمایشگاه شیکاگو سوبارو BOXER Sport شکل می گیرد Azera بزرگ می شود تازه ترین تویوتا اسپرت در ژنو قیمت سوناتای هیبریدی اعلام شد ورود «کمری» به تاکسیرانی پایتخت عرضه اولین هیوندای 2کلاجه در آمریکا آغاز بازدید زمستانه خودروهای کیا و هیوندای اعلام جدیدترین نرخ فروش برخی خودروهای داخلی و وارداتی (16 آذر) خودرو برقی میتسوبیشی در راه است
Back to top