احتمال افزایش قیمت سوخت قوت گرفت

تغییر الگوی خرید خودرو؟

عصر خودرو- طبق تصمیم دولت در لایحه بودجه 97، قرار است قیمت حامل‌های انرژی از جمله بنزین افزایش یابد و در این شرایط این پرسش مهم پیش می‌آید که رفتار مشتریان، خودروسازان و دولت، در آینده و پس از تصویب این بخش از لایحه، چه تغییری خواهد کرد؟

Sunday 24 December 2017 - 00:12:00

تغییر الگوی خرید خودرو؟

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، بنابر اعلام دولت، قیمت بنزین قرار است از 1000 تومان فعلی به یک هزار و 500 تومان افزایش یابد و این رشد 50 درصدی، هزینه سبد خانوارهای ایرانی را تا حدی بالا خواهد برد. هرچند اعلام این تصمیم، با واکنش‌های منفی همراه بود، با این حال در ادامه شرایط به شکلی پیش رفت که حالا خیلی‌ها معتقدند نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این بخش از لایحه بودجه (افزایش قیمت حامل‌های انرژی به‌خصوص بنزین)، رای مثبت خواهند داد و بنابراین قیمت سوخت در آینده‌ای نزدیک بالا خواهد رفت.در این اوضاع و احوال چند پرسش مهم به وجود می‌آید، از جمله اینکه با افزایش قیمت سوخت، آیا مشتریان تغییری در رفتار خود در حوزه بازار خواهند داد؟ از آن سو آیا خودروسازان روند تولید خود را تغییر داده و به سمت محصولات کم‌‌مصرف‌ و بهینه‌تر خواهند رفت؟ و در نهایت اینکه دولت چه تغییری را در الگوهای حمایتی خود از خودروسازان داده و آیا آنها را بابت تولید محصولات کم‌‌مصرف و بهینه تحت فشار خواهد گذاشت؟پاسخ به این پرسش‌ها بدون تردید می‌طلبد که ابتدا وضع فعلی خودروسازی و بازار ایران و رفتار حال حاضر مشتریان را مرور کنیم، تا مشخص شود در چه شرایطی از حیث رقابت و تولید محصولات کم‌‌مصرف و واردات خودروهای پاک و نسبتا پاک قرار داریم.
بی‌میلی به خودروهای کم‌‌مصرف

بنابر آماری که همین چندی پیش اعلام شد، «مصرف سوخت» کم‌اهمیت‌ترین معیار برای مشتریان ایرانی هنگام انتخاب خودرو است؛ به‌نحوی‌که این مولفه معمولا جزو دغدغه‌های آنها قرار نمی‌گیرد. به عبارت بهتر، برای غالب مشتریان ایرانی چندان تفاوتی نمی‌کند خودرو انتخابی آنها از چه میزان مصرف سوختی برخوردار است و آنها بیشتر به مسائلی دیگر از جمله قیمت و استحکام و زیبایی ظاهری توجه می‌کنند. این رفتار غیرمتعارف و متفاوت مشتریان داخلی از این موضوع سرچشمه می‌گیرد که قیمت سوخت در ایران ارزان‌تر از دیگر کشورهای دنیا است. طبق آمار موجود، در حال حاضر ایران جزو سه کشوری است که ارزان‌ترین سوخت را ارائه می‌کند و با این شرایط طبیعی است برای مشتریان چندان اهمیتی نداشته باشد خودروشان چه میزان سوخت می‌سوزاند.

این در شرایطی است که در بسیاری از کشورها، به دلیل بالا بودن قیمت سوخت، مشتریان روی گزینه «میزان مصرف خودروها» بسیار حساس بوده و حتی تغییرات قیمتی (در حوزه حامل‌های انرژی)، در مقاطع مختلف روی گزینه‌های خرید آنها اثری مهم می‌گذارد؛ بنابراین اگر قیمت سوخت در ایران نیز بالا در نظر گرفته می‌شد (مثلا بیش از 2 هزار تومان برای هر لیتر) بدون شک مشتریان داخلی نیز حساسیت بیشتری روی مصرف سوخت خودروی انتخابی خود داشتند؛ زیرا اثر قیمتی آن در هزینه خانوار آنها، در حدی قابل توجه بالا می‌رفت و دیگر نمی‌شد به آن بی‌اعتنا بود.اما اگرچه این بی‌تفاوتی مشتریان ایرانی به مصرف سوخت خودروها، از ناحیه قیمت پایین حامل‌های انرژی به‌خصوص بنزین سرچشمه می‌گیرد، با این حال مساله دیگر اینجاست که اصلا رقابتی نیز میان عرضه‌کنندگان خودرو کشور در حوزه محصولات کم‌‌مصرف و بهینه وجود ندارد. به عبارت بهتر، شرایط به شکلی است که حتی اگر مشتریان نیز مصرف سوخت برایشان اهمیتی ویژه داشت، باز هم اوضاع چندان تفاوتی نمی‌کرد؛ زیرا رقابتی در بین عرضه‌کنندگان خودرو بر سر ارائه محصولات کم‌مصرف وجود ندارد.

دولت نیز چندان فشاری بابت تولید و عرضه خودروهای کم‌‌مصرف و بهینه (از حیث مصرف سوخت)، بر عرضه‌کنندگان خودرو به‌خصوص شرکت‌های خودروساز داخلی وارد نکرده و گاهی اگر قانونی هم می‌گذارد، خود کمر به لغو آن می‌بندد. همین چندی پیش بود که دولت برای تولید خودروهای با مصرف سوخت بیش از 5/ 8 لیتر محدودیت گذاشت، اما به فاصله کوتاهی، خود آن را لغو کرد تا پرمصرف‌ها بی‌هیچ مانعی تولیدشان ادامه یابد. بنابراین در چنین شرایطی، خودروسازان نیز انگیزه‌ای برای تغییر رویه و حرکت به سمت تولید محصولات کم‌‌مصرف و بهینه‌سوز ندارند، چه آنکه اولا فشاری از ناحیه دولت احساس نمی‌کنند و ثانیا وقتی می‌بینند بازار در اختیار و انحصار آنهاست، دیگر دلیلی نمی‌بینند در راستای جذب مشتری، اقدامات توسعه‌ای انجام دهند.در مجموع از شرایط فعلی صنعت و بازار خودرو ایران می‌توان این‌گونه نتیجه گرفت که به‌دلیل نبود قوانین سختگیرانه در حوزه مصرف سوخت از یکسو و پایین بودن قیمت حامل‌های انرژی به‌خصوص بنزین از سوی دیگر و همچنین رقابتی نبودن بازار، نه خودروسازان انگیزه‌ای برای تغییر رفتار خود (در حوزه تولید محصولات بهینه از منظر مصرف سوخت) دارند و نه مشتریان میلی به تغییر گزینه‌های انتخابی خود در بازار (با ملاک قرار دادن میزان مصرف سوخت) نشان می‌دهند و اینکه حتی اگر این میل در مشتریان ایجاد شود آنها گزینه‌های جذاب چندانی برای تغییر رفتار نخواهند داشت و ناچار به سمت همان انتخاب‌های قبلی برخواهند گشت.
   500 تومان کم است

اما با توجه به وضع فعلی خودروسازی و بازار ایران و شرایطی که شرح آن رفت، باور عمومی بر این است که افزایش قیمت سوخت می‌تواند رفتار مشتریان و خودروسازان و البته دولت را (در آینده) تغییر دهد. بر این اساس، گفته می‌شود که وقتی مثلا قیمت بنزین بالا برود، مشتریان به دلیل بالا رفتن هزینه سبد خانوار خود (از ناحیه افزایش قیمت حامل‌های انرژی)، الگوی خرید خود را تغییر داده و به سمت محصولات کم‌‌مصرف خواهند رفت. این در شرایطی است که کارشناسان یک ابهام بزرگ را در این ماجرا مطرح می‌کنند و آن میزان افزایش قیمت سوخت است. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، اثرگذاری افزایش قیمت سوخت بر تغییر رفتار مشتریان در بازار خودرو، ارتباطی کاملا مستقیم با نرخ رشد قیمت دارد؛ به‌نحوی‌که اگر قیمت در حدی قابل توجه (مثلا 100 درصد) بالا برود، آنگاه می‌توان حساس شدن مشتریان به قیمت سوخت را احساس کرد.

در واقع آنها معتقدند افزایش قیمت سوخت تنها در صورتی که با رشدی حداقل 100 درصدی همراه شود، می‌تواند سبب تغییر الگوی خرید مشتریان شود و در غیر ‌این صورت، نمی‌توان چندان انتظار تغییر رفتار از آنها در بازار خودرو داشت. نکته‌ای که این نظر کارشناسان را تقویت می‌کند، تجربه‌های قبلی افزایش قیمت سوخت است. روزگاری نه چندان دور، سوخت در کشور با نرخی بسیار پایین عرضه می‌شد، تا اینکه اتفاق بزرگی به نام سهمیه‌بندی رخ داد و مشتریان و خودروسازان در آزمونی بزرگ برای تغییر رفتار مصرفی خود  قرار گرفتند. هرچند اوایل و به دلیل برخی فشارهای دولتی، الگوی خرید مشتریان و مدل تولید خودروسازان با تغییراتی همراه شد و اوج آن، استقبال از دوگانه‌سوزها بود، با این حال رفته رفته هم مشتریان و هم خودروسازان به اصل خود بازگشته و همان رفتارهای قبلی را (حالا شاید با شدتی کمتر) به نمایش گذاشتند.در دوره‌های مختلف بعدی نیز که قیمت سوخت بالاتر رفت، نه خودروسازان و نه مشتریان، هیچ‌کدام حاضر به تغییر الگوهای خود نشده و انگار نه انگار قیمت بنزین در طول یک دهه گذشته چندین برابر افزایش داشته است. در این شرایط اما حالا که دولت قصد دارد حداقل 50‌درصد به قیمت بنزین بیفزاید، باز هم این پرسش پیش آمده که این اتفاق می‌تواند به تغییر الگوی خرید مشتریان، الگوی تولید خودروسازان و الگوی حمایتی دولت بینجامد؟

هرچند در نگاه اول اینگونه به‌نظر می‌رسد که افزایش قیمت بنزین از 1000 تومان به 1500 تومان، حداقل سبب تغییر رفتار مشتریان و حساس شدن آنها نسبت به میزان مصرف سوخت خودروها خواهد شد، با این حال با توجه به تجربه‌های قبلی و همچنین رقابتی نبودن بازار و ضعف در تولید و عرضه خودروهای کم‌‌مصرف، نمی‌توان شانس زیادی برای تغییر الگوها قائل بود. این ناامیدی به تغییر رفتارها پس از افزایش قیمت بنزین، از آن جهت است که اولا افزایش قیمت 500 تومانی چندان برای تغییر رفتار مشتریان و به تبع آن تغییر الگوی تولیدی خودروسازان، کافی نیست و ثانیا، به فرض ایجاد انگیزه بابت عوض کردن الگوی خرید، بازار انحصاری و غیر‌رقابتی فعلی، فرصت لازم را برای این رنسانس، در اختیار ایرانی‌ها قرار نمی‌دهد. از آن سو اما چندان امیدی نیز به اعمال فشار به خودروسازان از سوی دولت در راستای تغییر مدل‌های تولید وجود ندارد، چه آنکه تجربه نشان داده معمولا قوانین و مصوبات به نفع شرکت‌های خودروساز داخلی تغییر کرده یا لغو می‌شوند.

در این مورد، حسن کریمی سنجری کارشناس خودروی کشور معتقد است که تجربه نشان داده در ایران افزایش نرخ سوخت در انتخاب نوع خودرو در مقایسه با سایر مولفه‌ها از جمله قیمت، تاثیر کمتری در بین خریداران خودرو دارد. وی در عین حال می‌گوید: البته نمی‌توان از این موضوع نیز به راحتی عبور کرد که افزایش نرخ سوخت در حالی قرار است از سال 97 اجرا شود که با وجود تورم تک‌رقمی اخیر، قدرت خرید مشتریان چندان افزایش نیافته است.این کارشناس با بیان اینکه نمی‌توان انتظار داشت الگوی خرید مشتریان در اثر افزایش قیمت 500 تومانی بنزین تغییر کند، می‌افزاید: اصلا به فرض تغییر این الگو، آیا تامین یک خودروی کم‌مصرف با قیمتی که برای لایه‌های زیرین هرم تقاضا میسر باشد امکانپذیر است و آیا اصولا دولت، تدبیری برای برخورداری قشر کم توان جامعه از یک خودروی کم‌مصرف و ارزان اندیشیده است؟

این کارشناس اما در ادامه با بیان اینکه پلت‌فرم‌های قدیمی صنعت خودرو اجازه نمی‌دهند فرآیند کاهش سرانه مصرف سوخت خودروهای داخلی کاهش یابد، می‌گوید: ارتقای موتور و بهینه‌سازی مصرف سوخت این خودروها به شدت هزینه‌بر است؛ بنابراین نه برای خودروساز و نه برای مشتری، نمی‌صرفد که از این مسیر در جهت تغییر رفتار خرید و الگوی تولید خود گام بردارند.کریمی می‌افزاید: اگر فضای بازار خودروی ایران رقابتی بود، آنگاه افزایش قیمت سوخت (حتی همین 500 تومان) نیز می‌توانست خودروسازان را به سمت تولید محصولات کم‌‌مصرف‌تر سوق دهد و مشتریان نیز از گزینه‌های انتخابی بیشتری برای تغییر رفتار خرید خود برخوردار بودند.به گفته وی، دولتی بودن خودروسازان نیز سبب می‌شود فشار چندانی روی آنها در جهت تغییر رفتار در تولید و توجه بیشتر به شاخص «مصرف سوخت» اعمال نشود و بنابراین بسیار بعید است دولت نیز مدل حمایتی خود را حتی با وجود افزایش قیمت سوخت، تغییر دهد.اظهارات کریمی در شرایطی است که فربد زاوه دیگر کارشناس خودرو کشور نیز معتقد است با افزایش قیمت 500 تومانی سوخت، نمی‌توان انتظار داشت رفتار مشتریان و خودروسازان و دولت در مساله «سوخت» تغییر محسوسی را به خود ببیند، اما اگر مثلا قیمت بنزین به 2 هزار و 500 تومان می‌رسید، اثرات آن بر تغییر رفتار مشتریان کاملا احساس می‌شد. وی می‌گوید: فضای بازار خودرو ایران رقابتی نیست؛ بنابراین خروجی افزایش قیمت بنزین نمی‌تواند این باشد که مشتریان به سمت خودروهای کم‌‌مصرف بروند.

زاوه با بیان اینکه شرایط فعلی خودروسازی و بازار ایران اجازه نمی‌دهد مشتریان به سمت تغییر رفتار در حوزه مصرف سوخت بروند، تاکید می‌کند: نه قوانین موجود و نه عملکرد خودروسازان، هیچ‌کدام ضامن تغییر الگوی تولید و عرضه محصولات کم‌‌مصرف به بازار نیست؛ بنابراین مشتریان در این شرایط غیر‌رقابتی، حق انتخاب چندانی برای تغییر رفتار خرید خود ندارند. این کارشناس در پاسخ به اینکه آیا افزایش قیمت 500 تومانی بنزین، به استقبال بیشتر از خودروهای هیبریدی می‌انجامد، می‌گوید: همین الان اگر مثلا سمند را هیبرید کنیم، چیزی حدود 13 میلیون تومان به قیمت آن اضافه خواهد شد؛ بنابراین حتی با فرض بنزین 1500 تومانی نیز نمی‌توان مشتری را به سمت خرید سمند هیبرید سوق داد. زاوه با تاکید بر اینکه با افزایش قیمت بنزین، استقبال از دوگانه‌سوزها کمی بالا خواهد رفت، می‌افزاید: در مجموع بعید است رفتار مشتریان در خرید خودرو چندان تغییر محسوسی را به خود ببیند و طبعا خودروسازان نیز دلیلی ندارند در این بازار انحصاری، خود را به دردسر انداخته و به دنبال تغییر الگوی تولید بروند.

برچسب ها

بازار خودروقیمت سوختخرید خودروبنزینخودروسازاندولت دوازهم
مطالب مرتبط بیشتر
مالیات بر ارزش افزوده جایگاه داران، بنزین را گران نمی‌کند سهمیه کارت سوخت خودرو‌های مفقودی نمی‌سوزد طرح اصلاح سهمیه‌بندی بنزین در دستور کار کمیسیون انرژی نیست تمامی نازل‌های بنزین آزمون‌شده در تهران دقیق عمل می‌کنند بهترین جایگزین بنزین در سبد سوخت کشور چیست؟ صدور کارت سوخت تمام متقاضیان تا چند روز آینده بررسی طرح اخذ مالیات بر قراردادهای مکرر فروش خودرو اتفاقات خوب خودرویی منطقی‌کردن قیمت خودرو اولویت نخست است کاهش التهاب بازار با طرح های فروش خودروسازان زمان انتظار صدور کارت سوخت به 4 ماه رسید؟ کاهش 15 درصدی مصرف بنزین در کشور سهمیه بنزین مرداد واریز شد + جدول اتمام فرصت 9 ماهه برای ذخیره سهمیه بنزین در کارت سوخت سهمیه بنزین مرداد امشب واریز می‌شود کاهش ٢ درصدی مصرف سوخت در خراسان رضوی همزمان با شیوع کرونا موج‌سواری بازار خودرو بر نوسان نرخ ارز پاسکاری گرانی میان خودروساز و دلال خودرو نرخ ارز؛ عامل تعیین‌کننده در بازار خودرو واریز ما به تفاوت هزینه سوخت ناوگان عمومی کشور در دهه اول هر ماه 540 لیتر؛ میزان ذخیره بنزین در کارت سوخت خودرو‌های شخصی ‍‍‍ کم فروشی در جایگاه‌های سوخت امکان ندارد تداوم افت فروش خودرو در اندونزی زمان واریز سهمیه بنزین مرداد 99 اعلام شد اختصاص سهمیه اعتباری بنزین به خودروهای باری و مسافری در گرو ثبت نام در سامانه آیا بنزین کم‌فروشی می‌شود؟ حواستان به سهمیه بنزین باشد مصرف بنزین به 74 میلیون لیتر در روز رسید خودروهایی که با شروع مردادماه سهمیه بنزین دریافت نمی‌کنند قابل اعتمادترین خودروها در 2020 دشمن جدید بازار خودرو افزایش ظرفیت تولید ایران خودرو کرمانشاه به سالانه 63 هزار دستگاه خودرو راهکار وزارت صنعت ‌‌برای کنترل بازار خودرو هیچ وقت برای اصلاح طرح سهمیه‌بندی بنزین برنامه‌ای نداشتم مالیات بر خودرو‌های صفر بازار را هیجان زده می‌کند تقاضای کاذب در بازار خودرو چگونه از بین می‌رود؟ سقف ذخیره بنزین در کارت سوخت تغییر نمی‌کند تاثیر دریافت مالیات از خودرو‌های صفر کیلومتر بر بازار شرایط پیش فروش جدید سایپا اعلام شد+جدول انتقاد تعزیرات از توزیع فصلی و مناسبتی خودرو جزئیات پیشنهاد وزارت اقتصاد برای اخذ مالیات سنگین از دلالی خودرو صفر بنزین در عربستان گران شد گرانی خودرو به خاطر شکاف بین عرضه و تقاضا بود بازار سهام قیمت‌ خودرو را پایین کشید خودروهای ناقص کف پارکینگی خودروسازان به 90 هزار دستگاه رسید عبور قیمت خودرو ‌از موانع دستوری رشد فروش آنلاین خودرو قیمت خودرو در بازار به‌زودی متعادل می‌شود قیمت ‌ها در بازار خودرو کِی منطقی می‌شود؟ محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟ مقایسه قدرت خرید خودرو در ایران و کشورهای مختلف اختصاص سهمیه بنزین به خانواده به جای خودرو کمیسیون صنایع برای بهبود وضع بازار خودرو راهکار می‌دهد مردم قربانیان اصلی قیمت‌گذاری دستوری خودرو حذف تقاضای سرمایه‌ای بازار خودرو با استفاده از بورس دستاوردهای چهارمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل خودرو افزایش تولید و فروش، کاهش رضایت‌مندی درآمد خودروسازان از فروش بهاره "واکاوی التهاب بازار خودرو" در نخستین نشریه الکترونیکی سایپا تأثیر حذف سود مشارکت بر کاهش تقاضای سرمایه‌ای خودرو بخشنامه مھم در خصوص فرم احراز سکونت خریداران خودرو خودرو باید به دست مصرف کننده واقعی برسد 7 راهکار برای برون‌رفت از التهاب بازار خودرو تنظیم بازار خودرو مستلزم ثبات بازار ارز است معاملات خودرو در نمایشگاه‌ها صفر شد بازار خودرو چشم به میرداماد دوخته است ​مردم در سال98 از کدام خودروسازان رضایت بیشتری داشتند؟ سه راهکار اصلاح بازار خودرو سرنوشت سهمیه بنزین نوروزی چه می‌شود؟ بنزین را به قیمت روز به ونزوئلا فروختیم نقش کروناویروس در طراحی خودروهای جدید چهار دلیل برای رشد قیمت خودرو گامی مهم در گسترش خودروهای برقی نیاز فعلی بازار خودرو واقعی نیست نقطه کور عرضه خودرو به بازار میزان مصرف بنزین به 70 میلیون لیتر در روز رسید سهمیه سوخت خودروها چه تغییری کرد؟ سهمیه بنزین تیرماه واریز شد مزیت‌های صادراتی LPG نسبت به بنزین 60 لیتر سهمیه بنزین تیرماه امشب شارژ می‌شود سهمیه بنزین خودرو‌ها فرداشب واریز می‌شود پرفروش‌ترین خودروهای برقی فرانسه واکنش تعزیرات نسبت به گرانفروشی قطعات خودرو در بازار کاهش 52 درصدی فروش خودرو در اروپا انتشار گزارش تخلف خودروسازان مصرف بنزین به 70 میلیون لیتر در روز رسید سامان دادن به وضعیت بازار خودرو با ابزار مالیات بنزین اکتان 95 روانه بورس انرژی می‌شود ادامه صادرات بنزین ایران به ونزوئلا ارجحیت LPG برای جایگزینی بنزین بازار فروش خودروهای برقی چه زمانی شکوفا می‌شود؟ عربستان بنزین را گران کرد تجربیات تحقیقاتی‌مان را به خودروسازان منتقل خواهیم کرد ادامه بحران صف‌های طولانی بنزین در ونزوئلا آرامش بازار خودرو با اهرم مالیاتی خرید خودرو با مدارک اجاره‌ای سهمیه‌ بنزین کارت‌ های مفقودی از بین نمی‌رود اوضاع بزرگترین بازارهای فروش خودرو چطور است؟ پیش فروش محصولات ایران خودرو افزایش قیمت بنزین در آمریکا با ورود طوفان ثبت نام 7 میلیون نفر در طرح فروش فوری 25 هزار خودرو 102 مورد بازرسی از نمایندگی‌های فروش خودرو در کردستان انجام شد کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار ماجرای خرید و فروش کارت سوخت چیست؟ واریز مابه‌التفاوت ریالی سوخت اردیبهشت خودروهای عمومی اصلاحیه آیین نامه قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو + جدول بنزین‌ دزدی را گزارش دهید صرفه جویی در مصرف سوخت با گازسوز کردن خودرو +جدول تولید و عرضه بنزین در پالایشگاه ستاره خلیج فارس زیر نظر وزارت نفت انجام می‌شود ماراتن 5 میلیون و 500 هزار نفر در خرید خودرو 40 درصد بنزین کشور را تولید می‌کنیم فعال شدن تقاضاهای خاموش با شرط تحویل خودرو به‌صورت قرعه‌کشی چه کسانی قیمت پراید را تا سقف 90 میلیون تومان بالا بردند؟ کارت سوخت‌مان گم شد، چه کنیم؟ بنزین در ونزوئلا گران شد علت محبوبیت خودروهای الکتریکی دلال‌بازی چه زمانی در بازار خودرو به پایان می‌رسد؟ خریداران خودروهای صفر دقت کنند انگلیس در یک ماه 197 دستگاه خودرو تولید کرد تدارک برای پیش‌فروش یکساله 75 هزار دستگاه خودرو سایپا هدف‌گذاری تولید خودرو شاهین در سال 99 را افزایش داد قرعه کشی خودرو فقط در ایران انجام شده است؟ قرعه‌کشی صرفاً در واگذاری خودرو موفق است، نه برای شکستن قیمت بازار دلالان با پیش‌فروش خودرو چگونه کاسبی می‌کنند؟ در تمام کشورها خودرو کالایی مصرفی است ازسرگیری فروش خودرو در بریتانیا نظارت سازمان حمایت بر فرآیند قرعه کشی خودرو‌ها سیاست‌های سه‌گانه برای ساماندهی بازار خودرو شناسایی 3 پارکینگ احتکار خودرو در اراک متقاضیان عجله ای برای ثبت نام نداشته باشند گردش مالی 13 میلیارد تومانی اخلالگر بازار خودرو بیش از 15 هزار خودرو فاکتور شده و در حال تحویل به مشتریان است جزییات عملکرد 2 مفسد اقتصادی با مشارکت 2 نماینده مجلس و مدیرعامل سایپا تکلیف 1100 دستگاه خودروی فاقد ثبت سفارش چیست؟ سرنوشت مبالغ دریافتی از متقاضیانی که در قرعه‌کشی برنده نمی‌شوند آخرین آمار از خودروهای مانده در گمرک ارزان‌ترین و گران‌ترین بنزین جهان متعلق به کدام کشورها است؟ ساز وکار کاهش رانت در بازار خودرو مشتریان خودرو زمان مناسب‌تری را برای ثبت مشخصات در «امتا» انتخاب کنند ضوابط ده‌گانه برای ثبت‌نام خودرو در طرح جدید فروش ایام عید سعید فطر بازار خودرو در انتظار سرانجام ثبت نام خودروسازان خریداران خودرو در ثبت اطلاعات دقت کنند اعلام قیمت مصوب چهار محصول ایران خودرو جزئیات پیش فروش 25هزار خودروی تولید داخل قیمت جدید محصولات سایپا و زامیاد اعلام شد فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه عید فطر +جدول طرح تبدیل جدید حواله داران هاوال H2 از سوی بهمن موتور اعلام شد +جدول چرا بهتر است سی.ان.جی جایگزین بنزین در سبد سوخت شود؟ قیمت های جدید به خودروسازان ابلاغ شد سهم 1.8 درصدی یارانه بنزین از تولید ناخالص داخلی آرامش نسبی بازار آشفته خودرو با ورود شورای رقابت به فرآیند قیمت گذاری سهمیه سوخت تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها واریز شد بررسی واگذاری فروش بنزین به بخش خصوصی در ونزوئلا تخلیه ماشین‌های صفر کیلومتر و بدون پلاک از پارکینگ‌ها سهمیه بنزین خرداد واریز شد + جدول «صمت» به‌دنبال محتکران خودرو نامه رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به استانداران 2 دلیل عمده التهاب بازار خودرو انبار 38 میلیاردی احتکار خودرو در کازرون لو رفت! مردم ونزوئلا منتظر بنزین ایران هستند سهمیه بنزین خرداد ماه امشب واریز می‌شود خرید و فروش خودرو به صفر رسید حواله خودروی صفر در بورس کالا عرضه شود برخورد قاطع پلیس امنیت اقتصادی با اخلالگران بازار خودرو یکصد جایگاه تک سکوی سوخت در تهران احداث می‌شود شیب نزولی فروش خودروهای بنزینی بیشتر از الکتریکی است! چقدر از سهمیه بنزین در کارت‌های بانکی شارژ می‌شود؟ فرودگاه مهرآباد احتکار خودرو در پارکینگ فرودگاه را تکذیب کرد بازار خودرو زیر ذره بین نهادهای نظارتی جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو تعداد خودروهای مشمول افزایش قیمت بیشتر شد مشخصات محصول جدید خودروسازان بم اعلام شد برخورد قاطع با محتکران خودرو در خراسان جنوبی دلیل تاخیر واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت آژانس‌ داران مشخص شد تحویل خودرو در نمایندگی‌ها با پلاک از الزامات مهم خودروسازان است تکلیف قیمت جدید تمام خودروهای ایران خودرو و سایپا مشخص شد خودرو؛ مسأله روز! 89 دستگاه خودروی احتکاری در اصفهان توقیف شد مصرف بنزین سوپر به یک سوم کاهش یافت کرونا چه بر سر بازار بنزین آورد؟ جزئیات چالش‌های صنعت خودرو و تخلفات شرکت‌ها و نمایندگی‌ها در گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس فروش خودرو در بازار با سود بالای 10 درصد ممنوع است مهار دلالان بازار با خرید کارخانه‌ای کاهش قیمت بازار با روند افزایشی تیراژ تولید فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود عرضه خودرو در بورس ممکن است؟ صادرات بنزین در گرو اجرای یک طرح خودرو در بازار 15 درصد ارزان شد قیمت خودرو کاهش یافت خداحافظی با خودروهای تحویل فوری محتکران خودرو در امان نیستند درخواست واگذاری سهام خودروسازان از رئیس‌جمهوری رونمایی از بسته ساماندهی خودرو نحوه و شرایط ثبت نام پیش فروش خودرو در سال 1399 حباب بازار خودرو در حال شکستن است مشمولیت ثبت نام خودرو‌های صفر کیلومتر در سامانه جامع انبارها مردم خودروهای صفر در پارکینگ‌ها را به تلفن 124 گزارش کنند مردم فعلا برای خرید و فروش خودرو دست نگه دارند تعلل شورای رقابت در اعلام قیمت‌های خودرو موافقت با افزایش قیمت خودرو ابلاغ نشده است سایپا آمادگی کامل اجرای بسته ویژه کنترل بازار خودرو را دارد تمام جایگاه‌ها کارت سوخت با سهمیه آزاد دارند وضعیت بازار خودرو تا عید فطر بهبود خواهد یافت تکمیل فرایند ثبت نام از طریق سامانه احراز هویت(امتا) توزیع کارت سوخت سهمیه آزاد به جایگاه داران با ریزش قیمت ها؛ همه فروشنده خودرو شدند پلیس به بازار خودرو ورود می‌کند؟ جزییات کامل از نحوه و شرایط ثبت‌نام پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده خودرو در سال 99 داستان پرفراز و فرود سلبریتی بازار خودرو چرا نباید کارت سوخت خود را در اختیار دیگران قرار دهیم؟ بررسی گزارش اجمالی از چالش‌های صنعت خودرو در دستور فرمول قیمت گذاری خودرو امروز مشخص می شود احتمال تمدید زمان ترخیص خودروهای دپو شده قیمت های جدید خودرو فردا اعلام می شود نمایش وزارت صمت برای کنترل بازار خودرو صادرات و ذخیره سازی بنزین در روزهای کرونایی کدام وانت بار‌ها سهمیه بنزین بیشتری می‌گیرند؟ 6 ماه خودرو نخریم، قیمت‌ها تعدیل می‌شود آزادسازی واردات خودرو، خودروسازان را از خواب خرگوشی بیدار می‌کند باید دست واسطه‌ها از بازار خودرو قطع شود نبود خودروی جایگزین، پراید را در بازار گران کرد پیشنهاد رئیس قوه قضاییه برای ساماندهی بازار «خودرو» تغییر سهمیه وانت بار‌های شهری از لیتراژ به اعتباری تولید ناکافی، عرضه و تقاضا را برهم می‌زند دستور اکید رحمانی برای افزایش تیراژ خودرو تا یک میلیون و 200 هزار دستگاه پیش فروش جدید ایران خودرو از دوشنبه٢٢ اردیبهشت٩٩ +جدول دستورالعمل ساماندهی بازار خودرو تدوین شد نوبرانه لوکس از چانگچون مصرف روزانه بنزین کل کشور به 57 میلیون لیتر رسید بنزین چین پشت درهای بسته مکزیک ماجرای کاهش سهمیه سوخت وانت بارها چیست؟ افزایش 120 میلیون لیتری ظرفیت ذخیره‌سازی بنزین رونق بورس، قیمت خودرو را کاهش می‌دهد مردم هیجانی وارد بازار خودرو نشوند دستور رئیس جمهور برای رسیدگی سریع به موضوع افزایش قیمت خودرو سوخت رسانی در تهران طبق روال عادی ادامه دارد قیمت خودرو در بازار به زودی اصلاح می‌شود زلزله تقاضای سوخت را 90 درصد افزایش داد محموله رایگان سوخت به جایگاه داران می‌رسد؟ برخورد با متخلفان بازار خودرو اقدامی لازم اما دیرهنگام چرا تقاضای خودرو ترمز برید؟ دستور وزیر صمت جهت بررسی فوری قیمت‌های نامتعارف بازار خودرو کدام خودروها کارت سوخت دریافت نمی کنند؟ دولت در حمایت به جایگاه‌داران محموله رایگان سوخت به آنها اهدا کند بهمن موتور بیش از 95درصد تعهدات معوق فروش خودرو را انجام داد کاهش سهم خودروهای ولوو در بازارهای جهانی کاهش 80 درصدی متقاضیان بنزین سوپر از اعلام فرمول قیمت‌گذاری خودرو تا اصلاح طرح ساماندهی از هیولای مینیمال تا کلاسیک 1 میلیون دلاری! (+تصاویر) سرمایه‌گذاری در بورس مطمئن‌تر است یا خودرو؟ نماد «خودرو» چه زمانی بازگشایی می‌شود؟ جهش تولید نیاز به تصمیمات بزرگ و منطقی دارد با شروع فعالیت خودروسازان در سال جدید، شرکت سیف خودرو تولید SWM را شروع کرد ورود سازمان بازرسی به ماجرای نابسامانی بازار خودرو مشتری بنزین زیاد شد جزئیات قیمت‌گذاری خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار میزان فروش بنزین به یک سوم کاهش یافت رشد حداقل 50 درصدی قیمت خودرو؟ سهمیه بنزین ایثارگران تنها در جایگاه های سوخت قابل استفاده است زمزمه‌های موافقت دولت با افزایش 30 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو افزایش 10 درصدی مصرف بنزین در کشور افت 88 درصدی فروش خودروسازان فرانسوی! 12 رونوشت متفاوت از خودروهای برتر جهان! قیمت خودرو آزاد نشود، روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت جذابیت قیمتی بنزین ایران علیرغم شیوع کرونا کاهش 50 درصدی مصرف بنزین جایگاه‌داران را با مشکل روبه رو کرده است جزئیات جدید سهمیه سوخت وانت بار‌ها اعلام شد کوچ نقدینگی از بازار خودرو به بازار سرمایه؟ افت فروش خودرو در ژاپن 758 هزار دستگاه خودروی سواری در سال 98 تولید شد از افت تولید تا خداحافظی پراید نگاهی به وضعیت تولید خودروسازان بزرگ در سال 98 احداث جایگاه‌های سـوخت در مقیاس محلات منطقه2 مصرف بنزین در شرایط تعلیق طرح زوج و فرد چند لیتر شد؟ قوه قضایه با قاطعیت به موضوع پیش فروش خودروها ورود کند یک سرویس دوره‌ای ساده، چند؟ ذخیره بنزین در کشتی های گران قیمت آمریکایی به دلیل کاهش مصرف احتمال افزایش قیمت خودرو در صورت نبود نظارت کافی بر بازار انتقاد یک عضو کمیسیون انرژی مجلس از تعلل دوماهه وزارت نفت در صدور کارت سوخت ارزان‌ترین بنزین دنیا گران‌ترین شد تندباد سهمگین کرونا؛ بحرانی غیر قابل پیش بینی چرا تقاضا برای خرید خودرو به سرعت بازمی‌گردد؟ جایگاه‌داران سوخت با زیان جدی روبه رو شده‌اند اعلام جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران واجد شرایط چطور کارت سوخت را ضدعفونی کنیم؟ صدور کارت سوخت 40 روز طول می‌کشد جانبازان از طریق کد ملی می‌توانند در جایگاه‌های سوخت سوختگیری کنند خودروهای چینی جدید در راه بازار ایران تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد ترامپ به دنبال بنزین ارزان در سال انتخابات است امکان صادرات روزانه 30 میلیون لیتر بنزین را داریم توصیه‌هایی در مورد سوختگیری ایمن در روزهای کرونایی مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت را جدی بگیرند اتاق شیشه ای نقطه عطف تعامل ایران خودرو و قطعه سازان چشم‌انداز بازار خودرو در سال 1399 دولت باید از جایگاه‌داران سوخت و سی ان جی حمایت کند ماجرای تعدیل سهمیه سوخت جانبازان پروتکل‌های بهداشتی باید بیش از گذشته در جایگاه‌های سوخت رعایت شود جولان کرونا در پمپ بنزین‌های تهران بازگشت قیمت‌گذاری به کمیته خودرو مذاکره خودروسازان آمریکا با اتحادیه‌ کارگران برای بازگشایی خطوط تولید چرا خودرو در شرایط رکود دوباره گران شد؟ تولید 110 میلیون لیتر بنزین روزانه در سال قبل سهمیه سوخت جانبازان تعدیل شد چه خودروهایی فقط تا مردادماه سهمیه بنزین دریافت می کنند؟ رکود 20 درصدی صنعت خودروسازی در جهان آخرین وضعیت معاملات خودرو در روزهای کرونایی استانداردهای سوخت‌گیری در شرایط کرونا بازتعریف شود ظرفیت ذخیره سهمیه بنزین 540 لیتر است بازار خودرو با اتمام قرنطینه جان می‌گیرد! آماده‌ایم درباره تصمیمات بنزینی پاسخگو باشیم سهمیه بنزین اردیبهشت ماه واریز شد+جدول خطر انتقال کرونا در پمپ بنزین‌ها را جدی بگیرید قیمت انواع خودرو 2 سال پیش چقدر بود؟ + جدول سقف ذخیره سهمیه در کارت سوخت چقدر است؟ بنزین در بازارهای بین المللی لیتری چند است؟ امشب سهمیه بنزین خودرو‌ها واریز می‌شود + جزئیات استقبال مجاری عرضه سوخت منطقه چالوس از پرداخت الکترونیکی شیوع کرونا به جایگاه‌های سوخت اصفهان 10 میلیارد تومان خسارت زد کاهش 40 درصدی مصرف بنزین در خوزستان کاهش مصرف بنزین منجر به صادرات می شود؟ کرونا، فروش خودرو در اروپا را به پایین‌ترین حد در سه دهه گذشته کشاند ویروس کرونا بنزین را در 4 گوشه جهان ارزان کرد نرخ معاملات خودرو در روز‌های تعطیل قابل قبول نیست افزایش سقف ذخیره کارت سوخت موقتی نیست خواب بازار خودرو در عصر کرونا بلاتکلیفی در قیمت‌گذاری خودرو پرداخت یارانه نقدی برای خرید خودرو مسئولیت اجتماعی آمیکو در روزهای شروع کرونا سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت افزایش یافت تغییر قیمت و سهمیه‌بندی بنزین سوپر منوط به مجوز هیئت دولت است کاهش مصرف بنزین جایگاه های سوخت را به مرز تعطیلی برد آمادگی برای تامین سوخت در شرایطی بدتر از کرونا کرونا حدود 40 درصد فروش جهانی خودرو را کاهش داد احتمال افزایش سطح ذخیره بنزین در کارت های سوخت آیا 360 لیتر سهمیه بنزین می‌سوزد؟ نظارت استاندارد بر نازل‌های 317 جایگاه سوخت استان تهران کاهش 66 درصدی فروش بنزین در جایگاه‌های سوخت فروش 60 درصد خودروهای خریداری شده در بازار آزاد وضعیت قیمت‌ خودرو در سال 99 چگونه خواهد شد؟ بلاتکلیفى خودروهاى وارداتى در گمرک خرید و فروش خودرو تقریبا به صفر رسیده است هشدار ناجا به خریداران خودروهای پلاک گذر موقت حال و روز پمپ بنزین‌های تهران در روزهای کرونایی مصرف بنزین در روزهای خانه‌نشینی آب رفت بازار خودرو هم آنلاین شد 180جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند اطلاعیه ایران خودرو در خصوص نحوه جدید ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی + جزئیات ترفندهایی بدون هزینه برای کاهش مصرف سوخت! + فیلم تولید بیش از 5 میلیارد لیتر بنزین یورو 4 در پالایشگاه شازند ضرورت فعال شدن دیپلماسی اقتصادی برای صادرات بنزین کاهش چشمگیر مصرف جهانی بنزین چه تعداد کارت سوخت هنوز در باجه معطله سرگردانند؟ احتمال لغو مجدد تولید خودرو با استاندارد یورو 5 صادرات بنزین مازاد در روزهای کرونایی با دیپلماسی اقتصادی کاهش جهانی مصرف بنزین کاهش 32 درصدی فروش خودرو در رومانی بازار خودرو به کدام سمت می‌رود؟ صادرات بنزین؛ کلید طلایی روزهای کرونایی سهمیه بنزین واریزی ماهانه تا 6 ماه ذخیره می‌شود بازار خودروهای پورشه در کدام کشورها داغ‌تر است؟ کرونا فتیله گرانی خودرو را پایین می‌کشد؟ کاهش مصرف سوخت با 10 روش آسان آثار سهمیه‌بندی بنزین در مصرف سوخت مصرف بنزین بعد از تعطیلات نوروزی ثابت ماند کاهش 42 درصدی مصرف بنزین در تهران مصرف بنزین به میانگین سال 1379 رسید ‌بنزین ارزان و تک نرخی می‌شود؟ کاهش 45درصدی مصرف بنزین در تعطیلات نوروز در منطقه زاهدان سهمیه بنزین جانبازان و معلولان در سال 99 چقدر است؟ سهمیه بنزین کارت سوخت از بین نمی رود تجهیز جایگاه‌های سوخت به اقلام بهداشتی خواب زمستانه بازار خودرو در بهار 99 کرونا 50 میلیون لیتر مصرف بنزین را کاهش داد آیا تغییر مالکیت وسیله نقلیه پس از مرگ مالک امکان پذیر است؟ منتظر سهمیه بنزین تابستان باشیم؟ دردسر تازه مالکان خودرو قیمت خودروهای خارجی در سال 99 ارزان می‌شود؟ بازار خودرو در سال 99 به کدام سمت می‌رود؟ میانگین مصرف روزانه بنزین به 44 میلیون لیتر رسید بازار خودرو همچنان تعطیل است نمایشگاه داران فعلا تعطیل هستند مراقب سهمیه 360 لیتر بنزین باشید خودروهای برقی 75 درصد بازار نروژ را تصاحب کردند شیوه پیش فروش خودرو در سال 99 اصلاح شود منتظر ارزان شدن خودرو نباشید سوء استفاده از شرایط قرنطینه برای سرقت بنزین مصرف بنزین در تهران 50 درصد کاهش یافت بزرگ ترین فروشنده بنزین در جهان در معرض خطر قیمت بنزین آمریکا به زیر 2 دلار برای هر گالن سقوط کرد بازگشت کارت‌های سوخت و صادرات بنزین کاهش 43 درصدی مصرف بنزین در کردستان با شیوع بیماری کرونا ویروس هیچ پمپ‌بنزینی تعطیل نمی‌شود، با آرامش و رعایت بهداشت سوخت دریافت کنید جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در تمام ساعات شبانه روز در آمادگی کامل هستند کاهش 33 درصدی مصرف بنزین در فروردین ماه جایگاه‌های عرضه سوخت تعطیل نمی‌شوند تعطیلی 40 جایگاه سوخت به معنی پلمپ نیست تعطیلی خودروسازان آمریکا تا ماه آوریل ادامه خواهد داشت تعطیلی 40 پمپ بنزین بخاطر کرونا مصرف بنزین در کشور 30 درصد کاهش یافت علت تعطیلی جایگاه سوخت منطقه رسالت استان تهران چیست؟ 60 لیتر سهمیه بنزین فروردین شارژ شد اوج و قعر قیمتی بازار خودروهای داخلی در سالی که گذشت سهمیه بنزین فروردین ماه امشب واریز می‌شود مردم نگران نباشند، سهمیه سوخت خودروها تا 360 لیتر قابل ذخیره است میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به 68 میلیون لیتر رسید «کرونا» فتیله گرانی روزانه خودرو را پایین کشید چرا آزادسازی واردات خودرو به بن‌بست می‌خورد؟ شورای نگهبان مصوبه واردات خودروهای خارجی را رد کرد امضای تفاهم نامه همکاری برای کاهش 11 میلیون لیتری مصرف بنزین نقش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در تنظیم بازارخودرو ذخیر بنزین بعضی شهرهای آمریکا ته کشید افت شدید معاملات خودرو جایگاه‌های سوخت نسبت به رعایت مسایل بهداشتی اهتمام داشته باشند نکاتی برای پیشگیری از کرونا در پمپ‌بنزین‌ هیچ پمپ بنزین و فروشگاهی در تهران تعطیل نمی‌شود قیمت برخی از خودروهای داخلی و مونتاژی در اوضاع و احوال کرونایی کرونا بازار خودرو پایتخت را تعطیل کرد خواب دلالان برای فروش نوروزی خودرو تعبیر نشد کم فروشی در پمپ بنزینها را گزارش دهید کاهش 50 درصدی فروش جایگاه‌داران سوخت کرونا بازار خودرو را هم خلوت کرد! کرونا بازار خودرو را قفل کرد سهمیه بنزین نوروزی را حذف کنید پیش فروش جدید ایران خودرو ویژه چهارشنبه ٢١ اسفند ٩٨ توصیه رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو به خریداران سهمیه بنزین نوروزی پس از شکست کرونا به کارت‌های سوخت واریز می‌شود محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو واردات خودرو چه تاثیری در بازار می‌گذارد؟ نگران کارت سوخت نباشید میانگین مصرف بنزین به 72 میلیون لیتر در روز رسید اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را به تعویق انداخت آیا تخصیص بنزین نوروزی در شرایط کنونی کشور واجب است؟ دستکش در پمپ بنزین‌ها باید توزیع شود قیمت خودروهای خارجی را به نصف می‌رسانیم دست سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است آدرس‌ غلط وزارت نفت درباره آلودگی هوای تهران واژگونی تانکر حامل بنزین در مسیر مرز دوغارون سقوط آزاد فروش خودرو در استرالیا بخاطر کرونا! کشف 13.5میلیون لیتر فراورده قاچاق کرونا در کمین پمپ بنزین‌ها جایگاهداران فاقد دستکش یکبار مصرف جریمه می‌شوند ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو 7 نکته مهم درباره خرید خودروی کارکرده افرادی که کارت سوخت ندارند بخوانند خرید و فروشی در بازار خودرو صورت نمی‌گیرد کرونا، ترمز خودرو را کشید! علت وجود آب در بنزین مشخص شد علت بالا و پایین شدن قیمت خودرو ارائه غیرحضوری خدمات فروش ایران‌خودرو، زمینه‌ساز توسعه دولت الکترونیک بازار خودرو متاثر از کاهش قدرت خرید مردم و کرونا خودرو ارزان‌تر می‌شود بلایی که کرونا بر سر بازار خودرو آورد پیش‌بینی فروش خیره‌کننده ون‌های برقی در 10 سال آینده خودروها چه زمانی ارزان می شوند؟ اکثر خریداران خودرو فروشنده‌اند موج جدید پیش فروش خودروها آغاز شد کرونا به جان بازار خودرو افتاد با آزادسازی واردات، می‌توان خودرو را ارزان کرد جدول شرایط تبدیل برخی از محصولات ایران خودرو به سال ١٣٩٩ آغاز فروش اقساطی ام وی ام X55 توسط مدیران خودرو+جدول انواع کلاهبرداری در خرید و فروش خودروی دست دوم ایران خودرو از صبح چهارشنبه کدام خودروها را پیش فروش می کند؟ آغاز پیش فروش 10محصول سایپا از صبح سه شنبه حضور دستگاه‌های نظارتی در بازار خودرو کم‌رنگ است آزادسازی قیمت راه نجات خودروسازان واکنش معاون دادستان کل کشور به حذف قیمت خودرو از سایت‌های اینترنتی سه سناریو برای کاهش التهاب بازار افت شدید فروش خودرو در چین با شیوع کرونا نیاز کلان شهرها به یکهزار جایگاه جدید «سی.ان.جی» سهمیه بنزین اسفند واریز شد افزایش تقاضای شب عید موجب گرانی چارچرخ ها شد شرایط فروش جدید سایپا ویژه پنج شنبه ١ اسفند +جدول چین برای دومین بار در سال 2020 قیمت بنزین و گازوئیل را کاهش داد تقاضای خودرو واقعی نیست کمیسیون صنایع مجلس عنصر اصلی کاهش نرخ خودرو در بازار شرط تنظیم بازار خودرو با واردات اطلاعات نقل و انتقالات خودرویی را داریم پیش فروش عادی ایران خودرو ویژه چهارشنبه 30 بهمن +جدول 2 درصد نازل‌های بنزین در آزمون استاندارد رد شدند آخرین خبر از سهمیه بنزین نوروزی معمای دلالی در بازار خودرو حذف "قیمت خودرو" در سایت‌های اینترنتی به سود دلالان است آمارنامه‌های مصرف فرآورده‌های نفتی سال‌های 96 و 97 تا 20 روز آینده منتشر می‌شود آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو از صبح شنبه 26 بهمن 2 علت اصلی گران شدن خودرو اعلام شد آیا قیمت خودرو در شب عید ارزان می‌شود؟ استفاده از روش قرعه کشی در ثبت نام خودرو یک مُسکن است تاکید بر تشدید نظارت بربازار خودرو زلزله مالی در جاده مخصوص واردات خودروهای هیبریدی و بنزینی در انتظار تصمیم رییس جمهور تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو بازار خودرو از جای دیگری دستور می‌گیرد خودروسازان 300 هزار خودرو معوق دارند اصلاحیه بخش نامه 4281-طرح مشارکت در تولید خودرو 207 دستی پانوراما -بهمن 98 طرح جدید مشارکت در تولید پژو 207 دستی پانوراما اعلام شد +جدول استعفاء یا عزل؛ دولت با مسببان گرانی خودرو چه برخوردی می‌کند؟ خودرو کارخانه‌ای در شب عید گران نمی‌شود تولید بنزین سرطان زا در 10 پالایشگاه آمریکا تصویب اختصاص اعتبار سهمیه بنزین به ایثارگران واجد شرایط هدف اصلی کمک صنعت دفاعی به خودروسازان، شکستن تحریمها است از پرداخت سهمیه نوروزی بنزین چه خبر؟ وزارت صمت مجوز ترخیص 1048 خودرو وارداتی را صادر کرد مسئول آشفتگی بازار خودرو معرفی شد معمای تعیین قیمت خودرو در بازار رشد نرخ بنزین دلیل کاهش قاچاق سوخت نیست آغاز پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربو از صبح دوشنبه +جدول قیمت جدید خودرو SWM سیف خودرو قیمت خودرو پایین می‌آید؟ پیش‌بینی مقصد بازار خودرو پس از ماجرای بنزین پیش فروش عادی ایران خودرو ویژه ١٢و ١٣بهمن ماه ٩٨ +جدول بنزین یورو 4 در قزوین توزیع نمی شود 7 نکته کلیدی برای خرید اینترنتی خودرو فروش فوری-اعتباری کوییک R از صبح دوشنبه آغاز شد در برخی از کشورها با افزایش قیمت سوخت، ترافیک را کنترل می‌کنند طرح جدید مشارکت در تولید پژو 207 پانوراما اعلام شد سبقت در ثبت نام خودرو با دوپینگ‌های میلیونی خودرو ارزان می‌شود؟ بی‌برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار قیمت جدید لاستیک خودرو در بازار مصرف بنزین پس از سهمیه‌بندی چقدر کم شد؟ افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های پایانه‌ای و فرودگاهی سهمیه بنزین نوروزی در راه است؟ خودروهای پاک معاف شدند تکلیف بنزین سفر چه شد؟ فروش فوری پارس اتوماتیک و پژو 405 از صبح پنج شنبه با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودرو در 30 دی افت شدید بازار خودرو در سال 2019 قیمت خودروهای داخلی در بازار30 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 30 دی قیمت خودروهای داخلی در بازار29 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 29 دی خرید خودروی شب عید، قیمت را افزایش داد پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته پیش‌رو خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 28 دی ساختارسازی جدید در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قیمت خودروهای داخلی در بازار28 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 28 دی دنا پلاس اتوماتیک نیامده در بازار اوج گرفت! ایران خودرو صبح شنبه چه خودرویی را پیش فروش می کند ؟ قیمت روز خودرو در 26 دی آرامش نسبی در بازار خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار 26 دی اختلاف قیمت 13 تا 44 میلیون تومانی خودروهای زیر 100 میلیون از کارخانه تا بازار افزایش قیمت خودروها ناشی از نوسانات بازار است قیمت روز خودرو در 25 دی خودروهای 200میلیونی بازار تهران + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار25 دی عوامل گرانی بازار خودرو چیست؟ فروش فوری دو محصول ایران خودرو در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه قیمت روز خودرو در 24 دی خودرو ارزان نمی‌شود رمزگشایی از 10 هزار کارت‌ سوخت در خراسان شمالی قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 24 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 24 دی شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر محصولات تولیدی شرکت بهمن موتور قیمت روز خودرو در 23 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار23 دی قیمت خودروهاى داخلى در بازار23 دی کاهش تاثیر وام خودروسازان با تاخیر در پرداخت خودروسازان در پیچ واگذاری وکالتی خودرو نخرید قیمت روز خودرو در 22 دی خودروها را از مراکز شناسنامه‌دار بخرید قیمت جدید خودروهای وارداتی (22 دی 98) آخرین تغییرات قیمت خودروهای داخلی شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ +جدول دریافت مالیات از خرید و فروش خودرو، بساط سوداگران را جمع می‌کند قیمت روز خودرو در 21 دی قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 21 دی ماه قیمت خودروهای وارداتی در بازار21 دی چرا سهمیه سوخت برخی خودروها می‌سوزد؟ بنزن و آروماتیک بنزین توزیعی کمی بیشتر از حد استاندارد است قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 19 دی متهم گریخت موج دیگری از بی‌ثباتی در بازار خودرو واردات خودروهای سبک و سنگین معدنی با منشاء ارز خارجی در سال99 خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 18 دی چرا خودرو در مقابل کاهش قیمت مقاومت نشان می‌دهد؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار18 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار18 دی فروش فوری جیلی GC6 ویژه نیمه دوم دی ماه قیمت روز خودرو در 17 دی لیست قیمت خودرو‌های 100 تا 150 میلیون تومانی در بازار تهران پیش فروش صبح دوشنبه ایران خودرو به تعویق افتاد +جدول آغاز پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما از چهارشنبه خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران + جدول قیمت روز خودرو در 15 دی قیمت خودرو این ماه می‌شکند! قیمت خودروهای وارداتی در بازار15 دی پیش فروش سایپا کوییک همچنان ادامه دارد خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 14 دی کدام خودرو را می‌توان تا مبلغ 200 میلیون تومان خرید؟ ثبت‌نام خودرو به اسم کودکان شیرخواره! راهکار کاهش قیمت خودرو از زبان رئیس اتحادیه نمایشگاه داران قیمت روز خودرو در 12 دی قیمت خودروهای داخلی در بازار 12 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار12 دی خرید شب عید خودرو جلو افتاد خودروسازان تا پایان سال 99 واگذار می شوند برنامه پیش فروش محصولات ایران خودرو از شنبه تا دوشنبه هفته آینده + جدول قیمت خودرو لوکس در بازار تهران +جدول بازار خودرو شرق تبریز بهره‌برداری شد قیمت انواع خودرو هیبریدی در بازار تهران؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار 11 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار11 دی فروش فوری کوییک دنده از صبح فردا جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو آخرین قیمت خودرو بعد از افزایش نرخ بنزین +جدول قیمت روز خودرو در 10 دی تاخیر یک ماهه در تحویل فروش فوری خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار10 دی 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار10 دی فروش فوری پژو 405 و پژو پارس از چهارشنبه توسط ایران خودرو دلالان خودرو ربات‌دار شده‌اند با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودرو در 9 دی فروش فوری سایپا کوییک از صبح فردا+جدول شرایط سهمیه سوخت خودروهای معلولان و جانبازان افزایش یافت 6 منطقه متولی بررسی شکایت بازار خودرو در کشور فعال شد قیمت روز خودرو در 8 دی قیمت خودروهای داخلی در بازار8 دی 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار8 دی تکمیل و عرضه 5 هزارو 299 دستگاه خودرو دردو روز با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی قیمت روز خودرو در 7 دی قیمت خودروهای داخلی در بازار7 دی 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار7 دی بنزین با هوای تهران چه می‌کند؟ مشکل جدید کارت سوخت‌های تازه‌صادرشده آیا بنزین پتروشیمی بازگشته است؟ تعلل مرکز اصناف باعث قطع سهمیه بنزین وانت‌بارها خواهد شد تعیین تکلیف سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی زمان صدور کارت سوخت به یک‌ماه رسید تکلیف کارت سوخت خودروهای صفر چه می‌شود؟ قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 5 دی ماه اختلاف زمانی در عرضه خودرو و سوخت یورو5 آرامش، بازار خودرو را فرا گرفت قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در بازار 5 دی 98 با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول 10هزار میلیارد تسهیلات برای خودروسازان در نظر گرفته شد قیمت خودروهای داخلی در بازار3 دی 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار2 دی 98 شکستن رکورد در ایران خودرو با تولید 2300 دستگاه خودرو قیمت روز خودرو در یکم دی قیمت خودروهای داخلی در بازار 30 آذر 98 کدام خودروها رکورد کاهش قیمت را زدند؟ وضعیت قیمت خودرو در روز پنجشنبه قیمت روز خودرو در 28 آذر کاهش حباب قیمتی در بازار خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار 28 آذر وزارت دفاع ایران در ساخت قطعات به خودروسازان کمک خواهد کرد طرح جدید فروش اقساطی پژو 405 جی ال ایکس و پارس TU5 از شنبه خودروهای 200میلیونی بازار + جدول قیمت خودرو ژاپنی در بازار تهران +جدول مشتری در بازار خودرو کمیاب شد فعلا گرانی از بازار خودرو رفت ایران خودرو در روز چهارشنبه چه خودروهایی را پیش فروش می کند ؟ امضای تفاهمنامه 6500 میلیارد تومانی بین وزارت نفت و خودروسازان تامین نقدینگی موردنیاز قطعه سازان ظرف دو هفته آینده خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول بازار خودرو ریزشی شد، قیمت‌ها عقب نشستند رشد 100 درصدی درآمد هدفمندی از فروش صادراتی بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه 99 + جدول بنزین درصد بسیار پایینی از قاچاق سوخت را به خود اختصاص می‌دهد آخر هفته‌ با طعم نوسان شدید قیمت خودرو قیمت روز خودرو در 21 آذر قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار تهران امروز پنجشنبه سهمیه‌بندی، مصرف بنزین را 19 درصد کاهش داد هیچ کمبودی در تولید و تامین گاز مایع وجود ندارد شرایط جدید پیش فروش دنا پلاس و پژو 207i اعلام شد خودروهای 200میلیونی بازار + جدول بازدهی سرمایه‌گذاری در بازار خودرو کراس اوور جدید ام وی ام را بشناسید (+تصاویر ) قیمت خودروهای داخلی در بازار 19 آذر قیمت روز خودرو در 18 آذر توصیه‌هایی برای خریداران خودرو بازار خودرو در روزهای دلار 13 هزار تومانی از حال و روز بازار خودرو چه خبر؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار 18 آذر شرایط فروش فوری ایران خودرو در روز سه شنبه طرح جایگزینی خودروهای کارکرده ام وی ام و چری با شرایط ویژه قیمت روز خودرو در 17 آذر تفاوت قیمت خودروهای دوگانه‌سوز با تک‌سوز چقدر است؟ + آخرین نرخ‌ها ویراژ قیمت خودرو روی سلولهای خاکستری مردم! مهار بازار خودرو با چه ابزاری؟ فروش فوری اقساطی خودرو سایپا 131 از فردا نیمی از درآمد بنزین را به حمل و نقل عمومی بدهید چرا واردکننده بنزین نشدیم؟ جهش فروش خودرو در آلمان آخرین جزئیات گازسوز کردن خودرو های سواری بنزین سوپر 3500 تومانی مشتری ندارد جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار+ جدول فرسوده‌هایی که دوگانه سوز می‌شوند تاثیرپذیری نمودار مصرف از تحریم‌ها مصرف بنزین سوپر کاهش یافت پیش‌بینی قیمت خودرو تا 3 ماه آینده خودرو ارزان مى شود؟ تولید مشترک خودروهای روسی در ایران جدی شد فروش اقساطی پژو پارس و 405 از یکشنبه قیمت روز خودرو در 14 آذر پاییز سرد بازار خودرو قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول چانه‌زنی خودروسازان برای تغییر استاندارد آلایندگی خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت خودرو پژو در بازار تهران +جدول ارزان‌ترین خودروها بعد از افزایش قیمت بنزین +جدول شوک دومی که به بازار خودرو وارد شد! قیمت خودروهای داخلی در بازار 13 آذر آخرین قیمت خودرو بعد از افزایش نرخ بنزین +جدول بخربفروش‌های خودرویی پشیمان شدند دلالان باعث افزایش قیمت‌ها شدند قیمت روز خودرو در 12 آذر آشفتگی در بازار افزایش قیمت ارز از 11 هزار و 500 به 12 هزار و 300 تومان روی بازار خودرو اثر گذاشته است افزایش دوباره قیمت خودروهای داخلی با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودرو در 11 آذر با 100 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار11 آذر فروش فوری و اعتباری پراید 131 از سوی سایپا برای تنظیم بازار و حذف نقش واسطه‌ها بازار خودرو بر مدار افزایش خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز محصولات سایپا (10 آذر 98) + جدول قیمت روز خودرو در 10 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار 10 آذر خبرهای خوش بنزینی برای معلولان با 700میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ + جدول قیمت روز خودرو در 9 آذر آینده قیمت خودروهای داخلی و وارداتی تا آخر 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار 9 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار9 آذر فروش فوری محصولات ایران خودرو از پس فردا خرید قطعه خارجی خودرو که در کشور تولید می‌شود، ممنوع است قیمت جدید بنزین بازار کدام خودروها را داغ کرد؟ به همه مردم سهمیه مشخص بدهیم و هرکس بتواند سهمیه اش را در بازاربفروشد پیش بینی قیمت خودرو در زمستان 98 چند راهکار برای تأمین سهمیه بنزین رفت‌وآمد دانش‌آموزان و معلمان "دستکاری خودسرانه سیستم سوخت خودرو" عواقب خطرناکی در پی دارد درخواست دریافت کارت سوخت 10 برابر شد جدیدترین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش مصرف بنزین معادل یک پالایشگاه 750 هزار بشکه‌ای با تعجیل در اجرای طرح افزایش نرخ بنزین به اهداف مورد نظر نرسیدیم دولت در افزایش قیمت بنزین مردم را اقناع نکرد جدیدترین قیمت خودروهای داخلی امروز پنجشنبه در بازار تهران مالیات بر خرید خودرو در راه است؟ صعود دنباله‌دار قیمت خودرو در بازار دنده معکوس گرانی در بازار خودرو قیمت روز خودرو در 6 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار 6 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار6 آذر پنج فاکتور برای یک خرید ایمن قیمت خودروهای داخلی در بازار 5 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار5 آذر افزایش 10 میلیون تومانی قیمت خودروهای گازسوز سهمیه بنزین وانت‌ها تغییر می‌کند با 100 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ کاهش یا افزایش مصرف بنزین هنوز مشخص نیست قیمت روز خودرو در 4 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار4 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار4 آذر قیمت خودرو از نفس افتاد خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 3 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار3 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار3 آذر کاهش 6 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی قیمت روز خودرو در 2 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار 2 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار 2 آذر با400میلیون چه خودرویی می توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودرو در 30 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار 30 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار 30 آبان دوپینگ قیمت خودرو با نرخ ارز قیمت روز خودرو در 29 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار 29 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار 29 آبان قیمت روز خودرو در 28 آبان آخرین قیمت خودرو بعد از افزایش نرخ بنزین +جدول بررسی اختصاص سهمیه سوخت به خودروهای فرسوده قیمت خودروهای وارداتی در بازار 28 آبان تخصیص سهمیه سوخت سرویس مدارس بر اساس پیمایش قیمت روز خودرو در 27 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار 27 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار 27 آبان رفتار بازار خودرو پس از ماجرای بنزین قیمت خودروهای هیبریدی تا 100 میلیون تومان افزایش یافت بازار خودرو در انتظار ریزش قیمت‌ها سهمیه تاکسی‌های دوگانه‌سوز 250 لیتر می شود واکنش سرد بازار خودرو به افزایش قیمت بنزین ضرورت همکاری فوری 4 دستگاه برای تسریع در واریز پول بنزین به حساب مردم قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهران؟ +جدول قیمت روز خودروهای داخلی در 26 آبان قیمت روز خودروهای وارداتی در 26 آبان قیمت روز خودرو در 25 آبان گرانی بنزین نیاز به اقناع سازی رسانه‌ای دارد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 25 آبان یک ریال از درآمد اصلاح قیمت بنزین به بودجه کشور تعلق نمی‌گیرد آیا قیمت خودرو در شب عید گران خواهد شد؟ صفر تا صد سهمیه بندی بنزین از بامداد امروز قیمت بلیت اتوبوس‌های برون شهری افزایش نمی یابد تعیین تکلیف دارندگان چندخودرو و خودرو‌های لوکس در اعمال سهمیه بنزین سوپر فقط با نرخ لیتری 3500 تومان عرضه می‌شود اعلام جزئیات کلاس انواع وانت مشمول سهمیه بندی بنزین اتخاذ تدابیر حمایتی برای آژانس‌ها و سرویس مدارس در پی سهمیه‌بندی بنزین کاهش 20 درصدی مصرف بنزین سهمیه افراد فاقد کارت سوخت محفوظ است اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پی سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین نرخ سفرهای تپ‌سی افزایش نمی‌یابد بنزین سهمیه‌ای افزایش یابد نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تهران بدون تغییر چرا بنزین سهمیه‌بندی شد؟ بنزین آزاد خودروهای سواری ماهانه حداکثر 250 لیتر است باجه‌های پستی تا ساعت 16 آماده تحویل کارت‌های معطله سوخت هستند پیش‌بینی درآمد سالانه 40 هزار میلیارد تومانی با افزایش قیمت بنزین اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است مشکلی برای عرضه سوخت در جایگاه‌ها وجود ندارد وضعیت جایگاه‌های سوخت عادی است سهمیه بنزین 60 لیتر آبان‌ تا 6 ماه ذخیره می‌شود هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ‌بنزین در کشور رخ نداده است کدام خودروها سهمیه بنزین نمی‌گیرد؟ قابل توجه کسانی که کارت سوخت ندارند برداشتن سهمیه سوخت باعث افزایش بی رویه مصرف در کشور شده بود نهاد رهبری به موضوع افزایش قیمت بنزین ورود کنند شرایط مطلوب در جایگاه‌های کشور حاکم است چهار مزیت افزایش قیمت بنزین؛ از کاهش آلودگی هوا تا توسعه تکنولوژی‌های کم‌مصرف محدودیت سوختگیری با کارت بنزین جایگاه برداشته شد تاکسی‌های اینترنتی سهمیه بنزین می‌گیرند کسانی که کارت سوخت ندارند چه کار کنند؟ باجه‌های پستی برای دریافت کارت سوخت جمعه باز است نکات مهم سهمیه‌بندی بنزین و پرداخت یارانه‌ جدید دولت نرخ جدید بنزین را اعلام کرد ثروتمندان 23 برابر فقرا از یارانه بنزین برخوردارند قیمت روز خودرو در 23 آبان تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین نداریم 3 میلیون لیتر بنزین مظنون به قاچاق است روند فعلی مصرف بنزین ما را نیازمند واردات می‌کند خودروهای پرفروش بریتانیا قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار تهران بازار خودرو در دست انداز قیمت سوداگری در بازار خودرو افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو اینفوگرافیک؛ قیمت روز خودرو تکلیف کارت‌های سوخت چه شد؟ امـسال خـودرو گران نمی‌شود با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودروهای پرفروش در 22 آبان پنهان و آشکار افزایش یا ثبات نرخ بنزین قیمت خودرو مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار +جدول زمزمه افزایش قیمت در بازار خودرو آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو‌های داخلی در سه شنبه 21 آبان سه مانع در عدم کاهش قیمت خودرو با وجود افت دلار شایعه افزایش قیمت بنزین فاقد اعتبار است قیمت روز خودرو‌های داخلی در 20 آبان 98 جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی پرطرفدار شرایط فروش اعتباری برخی خودروهای سایپا اعلام شد شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد شرایط فروش اعتباری کاپرا اعلام شد هیجان‌ در بازار خودرو و سیگنال‌های اشتباه مسئولان خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول آخرین قیمت روز خودرو‌های داخلی در 19 آبان 98 رایزنی برای تامین نقدینگی امکان کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو‌های داخلی در 18 آبان 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 18 آبان بازگشت بنزین سوپر به جایگاه‌ها در روزهای آینده آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 16 آبان 98 + جدول خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو پشت‌ پرده افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر بهترین خودرو‌های دست دوم با بودجه 50 تا 60 میلیونی سوداگران از بازار خودرو خارج می‌شوند؟ پراید بالاتر از مرز روانی ماندگار شد جولان قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول ‌‌خرید خودرو صفر به‌صرفه‌تر است یا کارکرده؟ جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در بازار آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 14 آبان 98 + جدول عرضه بنزین سوپر همچنان محدود است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 14 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 14 آبان چرا پراید دوباره 50 میلیون تومان شد؟ عمده مشکل تامین بنزین سوپر حل شده است قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/13 قیمت خودروهای ایران خودرو امروز98/08/13 آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 آبان 98 + جدول بنزین توزیعی کشور استاندارد است دلیل گرانی خودرو عدم تعادل بین عرضه و تقاضا است چرا قیمت‌ها در بازار افزایش یافت؟ کاهش 99 درصدی تولید برلیانس در کشور قیمت لاستیک خودرو تا پایان سال ثابت می‌ماند شرایط پیش فروش محصولات ایران‌خودرو اعلام شد آغاز ترخیص خودروهای دپو شده از فردا سهم 25 درصدی کارت سوخت شخصی در سوخت‌گیری پیش فروش خودرو باعث افزایش قیمت خواهد شد بنزین سوپر همیشه بهتر از معمولی است؟ وزارت نفت بی سر و صدا سهمیه‌بندی سوخت را آغاز کرده است 207 اتومات دو میلیون تومان بالا رفت آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 آبان 98 + جدول آخرین نرخ انواع خودرو در بازار آسیب صنعت قطعه در پی مشکلات خودروسازان آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 9 آبان 98 + جدول صادرات بنزین ایران به کشورهای اطراف چه عواملی بر تعیین قیمت خودرو دست دوم تأثیرگذار هستند؟ جدول قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار تهران شناسایی گلوگاه‌های فساد رکود پاییزی خودرو بنزین سوپر به اندازه نیاز تولید و عرضه خواهد شد شرایط فروش کاپرا ٢ از سوی بهمن موتور اعلام شد افزایش قیمت خودرو کارشناسی خودرو در محل ماجرای کم‌فروشی در جایگاه‌های سوخت چیست؟ افزایش قیمت بنزین، تورم و چند واقعیت اقتصادی اطلاعیه جدید در مورد بنزین؛ "کم فروشی شایعه است" واقعی سازی قیمت انرژی در راستای تقویت زیر ساخت‌های کشور قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/06 دنا 108میلیون معامله شد قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 6 آبان با 60 میلیون تومان چه خودرویی می‌ توان خرید؟ + جدول قیمت جهانی بنزین 16برابر گران‌تر از ایران + اینفوگرافیک مقایسه قیمت بنزین با قدرت خرید در ایران قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/04 آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 4 آبان 98 + جدول ترافیک در روزهای بارانی طبیعی است تاثیر عوامل داخلی بر گرانی خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 4 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 4 آبان جدیدترین اظهارات بنزینی وزیر نفت کدام خودروها در مهر ماه نوسان قیمت داشتند؟ پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آینده احتمال سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در سال 99 وجود دارد قیمت بنزین در افغانستان 7 برابر ایران! آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 2 آبان 98 + جدول تفاوت کیفیت بنزین در شهر‌های مختلف طبیعی است کدام بخش بیش‌ترین بنزین را می‌سوزاند؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 2 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 2 آبان چرا قیمت خودرو صعودی شد؟ طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آبان ماه اعلام شد قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/01 خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول دنا 108 میلیون تومان شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در اول آبان 98 + جدول مسئولان درخصوص قطع عرضه بنزین سوپر پاسخگو باشند قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 1 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 1 آبان فروش اعتباری محصولات ایران خودرو فردا آغاز می شود قیمت خودروهای سایپا امروز 98/07/30 مصرف حامل‌های انرژی در بخش حمل ونقل در مرکز پژوهش‌ها بررسی شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 30 مهر 98 + جدول افزایش قیمت بنزین تا پایان سال منتفی است دو روی سکه عرضه بنزین سوپر سوناتا هیبرید GLS پنج میلیون تومان ارزان شد آیین‌نامه‌های مورد نیاز FATF در دولت تصویب شده است به روز رسانی تعهدات معوقه هفت محصول پر تیراژ ایران خودرو دادگاه مفسد فی‌الارض بودن متهمان پرونده پرهام را رد کرد اجداد اَبَر استیشن‌ها! آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 29 مهر 98 + جدول کمبود بنزین سوپر ارتباطی با صادرات ندارد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 29 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 29 مهر در کران بیکران فروش اقساطی سراتو و ساینا از سوی رایان سایپا خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول آغاز مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو از 30 مهرماه قیمت روز خودروهای تویوتا + جدول آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 28 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 28 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 28 مهر فروش غالب خودروها با قیمت 97 بنزین اندک در باک، چه بلایی سر پمپ بنزین می آورد؟ افزایش 30 درصدی مصرف سوخت در مسیرهای منتهی به مهران چه افرادی هنوز کارت سوخت ندارند؟ اشخاص حقوقی برای دریافت رمز کارت سوخت چه باید بکنند؟ سایه سنگین بنزین بر سوخت پاک در کدام کشورها واردات خودروهای دست‌دوم محدودیت دارد؟ سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران باز هم کاهش می‌یابد؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران - 25 مهر آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 25 مهر 98 + جدول منتظر خودروی جدید به جای پراید و 405 باشیم؟ از آغاز حذف پراید و پژو تا ضد حمله فولکس به ترکیه افت و خیز پاییزی بازار خودرو کارت سوخت شخصی هر روز چقدر اجازه سوختگیری می‌دهد؟ تولید بنزین یورو در ایران چقدر است؟ واردات خودروهای دست‌دوم و نو در عراق قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول آینده ایران خودرو از فعال بودن مرکز تحقیقات می گذرد خودروهای زیر 70 میلیون بازار تهران خودروهایی که فاکتور نمی‌شوند آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 24 مهر 98 + جدول کدام گزینه برای تداوم خودکفایی در تولید بنزین اقتصادی‌تر است؟ نگاهی دقیق به نوسانات قیمتی بازار خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 24 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 24 مهر اولین کارخانه تولید خودرو سواری استان گیلان اعلام موضع صریح وزیر صنعت درباره واردات خودرو سهمیه بندی 20 لیتری بنزین در مسیر زائران اربعین متوقف شود محصولات سایپا در بازار چند قیمت است؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول خودرو بخریم یا نخریم؟ عربستان برای نجات خودروهای بنزین سوز می‌جنگد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 23 مهر 98 + جدول تغییر سبد خرید خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 23 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 23 مهر گرانی خودرو مقطعی است، تقاضایی برای خرید نیست شرایط جدید فروش اقساطی ایران خودرو اعلام شد عرضه بنزین و گازوئیل در بورس انرژی بازار پژو 2008 در اختیار دلالان است عرضه‌ بی‌وقفه سوخت به مناطق سیل زده گیلان آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 22 مهر 98 + جدول درخواست مجازات اعدام برای متهمان پرونده لیزینگ خودرو قیمت خودروهای ایران خودرو افزایش یافت ریزش قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 21 مهر 98 + جدول پراید 111 از 47 میلیون تومان عبور کرد قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 21 مهر جزئیات ماجرای پیش‌فروش جدید خودرو آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 20 مهر 98 + جدول با 150 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟‌ + جدول بستر لازم برای اصلاح قیمت حامل‌های انرژی فراهم نیست قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 20 مهر 7 میلیون آمریکایی نمی‌توانند اقساط خودروشان را پرداخت کنند عامل آلودگی هوا چیست؛ گوگرد بنزین یا کیفیت خودرو؟ آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 18 مهر 98 + جدول تولید خودرو مطابق استانداردهای مصوب ملی از برنامه‌های مهم ایران خودرو آیا روند کاهشی قیمت خودرو ادامه دارد؟ خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول تب تند قیمت محصولات ایران خودرو فروکش کرد افزایش 1 تا 5 میلیونی قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 17 مهر 98 + جدول آیا محدودسازی بیشتر یا حذف کارت سوخت جایگاه‌ها در برنامه است؟ ثروتمندان 23 برابر بقیه یارانه بنزین می‌گیرند! قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 17 مهر 60 درصد مصرف بنزین در اختیار خودروهای سواری است سمند LX یک هفته ای 5 میلیون تومان گران شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 16 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 16 مهر توقف تولید، قیمت خودرو را گران نمی‌کند با حذف یارانه انرژی بنزین گران می‌شود؟ چرا قیمت خودرو ارزان شد؟ چرا کیفیت بنزین در همه شهرها یکسان نیست؟ تولید بنزین یورو 5 در کشور افزایش یافت قیمت خودرو‌های پرفروش در 15 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 15 مهر رنسانس بلندپروازانه مازراتی با ده مدل جدید معنای نام بزرگ‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان چیست؟ / قسمت اول قیمت خودرو‌های پرفروش در 14 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 14 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 14 مهر پاییز معاملات در بازار خودرو شایعه آلودگی بنزین از کجا آب می‌خورد؟ سه علت اصلی افزایش قیمت خودرو در ماه‌های اخیر قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 مهر 98 + جدول خریداران خودرو برای پیگیری مطالبات خود به راه‌های غیرقانونی متوسل نشوند افزایش نرخ بنزین، 2.5 برابر حجم کل یارانه نقدی رانت توزیع خواهد کرد بنزین در افغانستان و عراق چقدر گران‌تر از ایران است؟ عربستان از هند بنزین وارد کرد قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 مهر 98 + جدول ترکیه با جمعیت و خودرو برابرِ ایران روزانه 15 میلیون لیتر بنزین می‌سوزاند، ایران 100 میلیون لیتر قیمت خودرو در بازار امروز پنجشنبه 11 مهر 98 قیمت خودرو از نفس افتاد استپ وی 176 میلیون تومان شد جدیدترین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت خودرو‌های پرفروش در 10 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 10 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 10 مهر اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس قیمت خودروهای سایپا امروز 98/07/09 قیمت خودروهای ایران خودرو امروز 98/07/09 نرخ خودرو در بازار امروز سه شنبه 9 مهر 98 جزئیات آزمایش بنزین هنوز دریافت نشده است قیمت خودرو‌های پرفروش در 9 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 9 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 9 مهر افت قیمت در بازار خودرو شدت گرفت نرخ خودرو در بازار امروز دوشنبه 8 مهر 98 با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت خودرو‌های پرفروش در 8 مهر98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 8 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 8 مهر شرایط جدید فروش اقساطی جک S5 اتوماتیک ویژه مهرماه 98 شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی جک S3 و جک J4 اعلام شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 7 مهر98 بار تامین نقدینگی «خودرو» بر دوش مشتریان زمان احیای قیمت‌گذاری در حاشیه بازار طرحی برای افزایش کیفیت بنزین قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 7 مهر قرص‌های نیروزای خودرو چند؟ ثبات نسبی قیمت خودرو ثبات قیمت محصولات ایران خودرو در بازار قیمت خودرو‌های پرفروش در 6 مهر 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 6 مهر جدیدترین قیمت‌ها از بازار خودرو پیش‌بینی موردی نرخ خودرو در هفته آینده قیمت خودرو‌های پرفروش در 4 مهر 98 + جدول خودرو امسال چقدر ارزان شد؟ رکود خانه‌زاد بازار خودرو شد قیمت 2008 نزدیک به دو میلیون تومان کاهش یافت ریزش یک میلیونی قیمت محصولات ایران خودرو 50هزار خودروی ناقص تکمیل شد با 90 تا 100 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 3 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 3 مهر خودروهای بیسو بر اساس اولویت ثبت نام در حال تحویل به مشتریان است دغدغه‌های شعارگونه بانک مرکزی برای مشکلات بازار خودرو کیفیت سوخت توزیعی در شهر تهران کاملا مطابق استاندارد است زنگنه: هنوز تصمیم برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی نهایی نشده قیمت خودرو‌های پرفروش در 2 مهر 98 + جدول مدیریت مصرف سوخت با جایگزینی بنزین با CNG قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 2 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 2 مهر فروش فوری اعتباری جدید محصولات ایران خودرو ویژه اعلام شد چه خودروهایی هنوز حباب قیمتی دارند انحراف‌هایی در استاندارد بنزین‌ توزیعی تهران دیده شد نتایج سنجش میزان گوگرد بنزین در سال جاری از 1400، صددرصد بنزین یورو4 می‌شود ارزآوری 200 میلیون دلاری فروش بنزین در بورس طی هر هفته قیمت خودرو‌های پر فروش در اول مهر 98 + جدول بنزین تولیدی پالایشگاه‌های قدیمی باعث افزایش آلودگی هوا می‌شود قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 1 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 1 مهر پادزهر قیمت‌گذاری دستوری امروز صنعت جبهه جنگ کشور است گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98 ثبات قیمت خودروها در بازار آسیب‌های محدودیت سوخت‌گیری؛ افزایش حوادث جاده‌ای و آلودگی هوا خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول قیمت سراتو در بازار 10 میلیون تومان ارزانتر از کارخانه وزیر نفت:قیمت بنزین افزایش نمی‌یابد قیمت خودرو‌های پر فروش در 31 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 31 شهریور قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول سرعت گرفتن روندکاهشی قیمت خودرو در نیمه دوم سال شرکت پالایش و پخش افت کیفیت بنزین تهران را تکذیب کرد با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول کیفیت کل بنزین توزیعی در تهران یورو 4 است قیمت خودرو‌های پرفروش در 30 شهریور 98 + جدول مراقب پیامک‌های جعلی کارت سوخت باشید؛حساب‌ بانکی تان در خطر است موقع بنزین زدن مراقب باشید پول هوا را ندهید! قیمت خودرو از زمان دلار 20 هزار تومانی گران‌تر شده است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 30 شهریور کمبود بنزین در عربستان، خودروها را به صف کرد برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته ماجرای خرید و فروش کارت سوخت چیست؟ افزایش دو برابری زمان سوختگیری با کارت جایگاه‌داران بررسی تولید بنزین پالایشگاه‌های بندرعباس و ستاره خلیج‌فارس با حضور وزیر نفت دلایل آرامش بازار خودرو 40 درصد صرفه جویی در مصرف بنزین با استفاده از کارت سوخت قیمت خودرو‌های پرفروش در 28 شهریور 98 چقدر از کارت سوخت استقبال شد؟ غلظت گوگرد بنزین در تهران 3 برابر حد مجاز اعلام شد حرکت لاک‌پشتی کاهش قیمت ضرورت تعیین مرجع واحد برای قیمت‌گذاری خودرو با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ چانگان 3 میلیون تومان ارزان شد قیمت خودرو در بازار امروز چهارشنبه 27 شهریور 98 قیمت خودرو‌های پرفروش در 27 شهریور 98 + جدول قیمت انواع شاسی‌بلند‌ در شهریور 98‌ + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 27 شهریور قیمت بنزین در آمریکا امروز 15 درصد افزایش یافت قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار 26 شهریور 98 بازار خودرو به کدام سمت خواهد رفت؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول نرخ خودرو در بازار امروز سه شنبه 26 شهریور 98 توقف چهارچرخ‌ها در آشفته بازار لوازم یدکی قیمت خودرو‌های پرفروش در 26 شهریور 98 + جدول از طرح ساماندهی بازار خودرو چه خبر!؟ سایپا دست دلالان را در خرید خودرو کوتاه کرد ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 26 شهریور تغییرات جدید در نحوه خرید بنزین در راه است فروش فوری اعتباری جدید محصولات ایران خودرو ویژه اعلام شد پورشه 911 سودآورترین خودرو 2019 کاهش یک میلیونی قیمت سراتو و پژو 2008 با300میلیون چه خودرویی میتوان خرید؟ +جدول قیمت خودرو‌های پرفروش در 25 شهریور 98 + جدول گرانی بنزین در آمریکا پس از حملات نفتی عربستان روند کاهشی قیمت خودروهای خارجی + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 25 شهریور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 25 شهریور قیمت خودرو‌های پرفروش در 24 شهریور 98 + جدول کاهش دوباره قیمت خودرو قیمت خودرو به کجا می‌رود؟ پیش‌بینی بحران تقاضا در بازار خودرو تا سال بعد خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 24 شهریور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 24 شهریور انجماد تقاضا در بازار خودرو 99 هفته آینده؛ نشست ویژه کمیسیون اصل 90 مجلس درباره گرانی خودرو خودروهای زیر 150میلیون بازار تهران + جدول قیمت خودرو در بازار امروز شنبه 23 شهریور 98 قیمت خودرو‌های پرفروش در 23 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز ورود 3 خودرو جدید به بازار تا پایان سال؛ وعده‌ای که عملی می‌شود؟ چرا هیچکس خودرو خرید و فروش نمی‌کند! قیمت محصولات ایران خودرو کاهشی شد نرخ پراید کاهش یافت قیمت خودرو‌های پرفروش در 21 شهریور 98 + جدول محدودیت‌های تازه برای سوختگیری+ جزییات زمزمه دریافت حق الزحمه توسط پمپ بنزین ها قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز آغاز فروش اقساطی خودروهای کرمان موتور قیمت برخی از خودروهای پرتیراژ داخلی افزایشی شد سمند" 73 میلیون تومان" شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 20 شهریور 98 + جدول بنزین 100 تومان گران می‌شود؟ ضرورت استفاده از ظرفیت چینی‌ها در بازار خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز جدیدترین تغییر و تحولات قیمت خودرو19 شهریور 98 خودرو بخریم یا نخریم؟ پراید"46 میلیون و 500 هزار تومان" شد خریدار واقعی خودرو نمی‌تواند در فروش فوری ثبت نام کند قیمت خودرو‌های پرفروش در 17 شهریور 98 + جدول احتمال افزایش قیمت خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز یک چهارم قیمت خودرو در مشهد ریخت! قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول کاهش قیمت خودرو ادامه دارد قیمت خودرو همچنان در مدار کاهش با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول سیگنالی برای ادامه کاهش نرخ خودرو دریافت نمی‌شود! قیمت خودرو‌های پرفروش در 16 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار شکایتی در خصوص دریافت حق کارت در جایگاه‌های سوخت نداشته‌ایم پیشنهاد یک فعال بازار به فروشندگان خودرو عقب‌نشینی پراید تا کجا ادامه دارد؟ قیمت خودرو تا کجا عقب‌ می‌رود؟ جدیدترین وضعیت کارت‌ سوخت؛ از کارت‌های معطل در پست تا جایگاه‌داران متخلف ماجرای کلاهبرداری جدید به اسم کارت سوخت قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار قیمت خودرو‌های پرفروش در 14 شهریور 98 + جدول تکمیل صدور کارت سوخت متقاضیان تا پایان مهر سریال ادامه‌دار کاهش قیمت صدور فرمان عرضه خودروهای جدید آیا هدف دولت از محدود کردن مقدار سوخت‌گیری افزایش قیمت سوخت است؟ شوک جدید به بازار خودرو در راه است؟ مشتری در بازار نیست قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 شهریور 98 + جدول وزیر صنعت برنامه منسجم و مناسبی برای ساماندهی صنعت خودرو ندارد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز با 50 میلیون تومان چه خودرویی می‌شود خرید؟ + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز تداوم کاهش قیمت برخی خودرو‌ها آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول کاهش محسوس قیمت خودروهای وارداتی قیمت خودروهای پرتیراژ تا 4 میلیون تومان کاهش یافت قیمت خودرو‌های پرفروش در 12 شهریور 98 + جدول قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو 12 شهریور 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز پیگیری ترخیص خودروهای باقی مانده در گمرک رامک خودرو روند نزولی قیمت‌ها در بازار خودرو وزیر صمت؛ مقصر اصلی مشکل بازار خودرو است قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 شهریور 98 + جدول علت گرانی خودروی وارادتی در ایران چیست؟ آخرین وضعیت کیفیت بنزین در کشور قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز جمع‌بندی گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس درباره خودرو با حضور وزرای اقتصاد و صنعت خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها خودروهای داخلی از سال 92 به بعد کیفیت لازم را ندارند قیمت کدام خودروها کاهش یافت؟ شمار جایگاه‌های سوخت در شمال آذربایجان‌غربی به 126 رسید فولاد را ارزان کردند تا خانه و خودرو ارزان شود اما گران‌تر شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 10 شهریور 98 + جدول قیمت جدید محصولات سایپا 10 شهریور 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز ترامپ برنامه داشت سه اتوبان منتهی به تهران را ببندد اختلاف قیمت واردات خودروی کارکرده و صفر چقدر است؟ طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه شهریورماه 98 اعلام شد+ جدول طرح‌های خطا در کنترل مصرف بنزین ثبات قیمت ها در بازار خودرو قیمت روز خودروهای پرفروش بازار + جدول بازار بلبشوی توزیع بنزین قیمت خودرو‌های پرفروش در 8 شهریور 98 + جدول هنوز تصمیمی درخصوص سهمیه بندی بنزین گرفته نشده است تیبا 50 میلیون معامله شد با 400 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول تاثیر بازداشت‌های اخیر بر بازار خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز اثر ارز و عرضه بر بازار خودرو تصمیمی برای سهمیه‌بندی و دو نرخی کردن قیمت بنزین نداریم برنامه کاهش ارزبری 40 میلیون یورو با افزایش عمق ساخت داخل قطعات عرضه سه محصول جدید توسط ایران خودرو تا پایان سال جاری کاهش 1 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 6 شهریور خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت خودرو باز هم کاهش می‌یابد در پمپ بنزین انعام دهید نه پول زور! تولید90 میلیون لیتر بنزین با بالاترین استاندارد در کشور قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز شرایط فروش اینترنتی 4 محصول سایپا؛ ششم شهریور پژو206 تیپ 2 "78 میلیون و 500 هزار تومان" شد ثبات نسبی محصولات ایران خودرو کاهش قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی وضعیت بازار خودرو در 6 ماه دوم 98 چگونه خواهد بود؟ قیمت خودرو‌های پرفروش در 5 شهریور 98 + جدول آغاز ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو بازار خودرو برای کاهش قیمت آماده می‌شود؟ افت 2 تا 8 میلیون تومانی قیمت خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز توصیه وزیر صمت به خریداران خودرو فروش فوری اعتباری 2 محصول ایران خودرو آغاز می شود بازدید سرزده مدیرعامل جدید ایران خودرو از خط تولید این شرکت همه مردان ایران خودرو قیمت خودرو‌های پرفروش در 4 شهریور 98 + جدول تازه ترین اخبار درباره کارت سوخت قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز بازار سیاه بنزین در جایگاه‌های سوخت قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز اقدامات تاثیرگذار وزارت صمت برای اصلاح صنعت خودرو فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه پنجم شهریور قیمت خودرو مرسدس بنز در بازار +جدول کاهش چشمگیر قیمت خودرو در بازار ادامه دارد قیمت خودرو‌های پرفروش در 3 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز خرده اخلالگران بازار خودرو تاثیر برخورد ضربتی قوه قضائیه بر قیمت خودرو فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه 4 شهریور با 20 میلیون چه خودرویی بخریم بازار خودرو با کاهش قیمت چند میلیون تومانی بازگشایی شد کاهش 1 تا 6 میلیون تومانی قیمت‌ خودروها جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو قیمت خودرو‌های پرفروش در 2 شهریور 98 + جدول گزارش پرونده های خودروسازان در مجلس قرائت می شود سقف هر بار سوختگیری با کارت جایگاهداران 30 لیتر شد خرید چند هزار خودرو از طریق یک واسطه قیمت روز خودروهای وارداتی در بازار 31 مرداد امروز صادرکننده بنزین، گازوئیل و گاز هستیم بازار پس‌از تحولات اخیر ایران‌خودرو چرا هزینه کارت سوخت را نقدی می‌گیرند؟ کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان افت قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد سمند ال ایکس ارزان شد کارت‌‌های سوخت همچنان خاک می‌خورد! قیمت پژو 405 کارکرده در بازار + جدول افزایش قیمت برخی خودروها در بازار تهران فروکش کردن تب و تاب بازار خودرو قیمت خودروهای وارداتی؛ از نیسان تا رنو + جدول قیمت 207 پایین آمد، سمند بالا رفت جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در 28 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 28 مرداد قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 28 مرداد خرید خودرو تبدیل به رویا شده است بازار خودرو در انتظار کاهش قیمت ترخیص 8640 خودروی توقیفی در طرح تقسیط جرایم پلیس راهور سمند Lx به مرز 80 میلیون تومان رسید جدیدترین نرخ محصولات ایران خودرو در بازار کارت سوخت منجر به صرفه جویی 100 میلیارد دلار در مصرف سوخت می‌شود فرمان قیمت بازار خودرو در دست خودروسازان جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در 27 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 27 مرداد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 27 مرداد پژوپارس 96 میلیون تومان شد با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول ثبات در بازار خودرو جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در 26 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 26 مرداد جدیدترین قیمت خودروهای کارکرده وارداتی بازار + جدول جدیدترین قیمت پراید در بازار (25 مرداد 98) تثبیت گرانی‌ها در بازار قیمت خودرو‌های پرفروش در بازار امروز 25 مرداد قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 25 مرداد بازار خودرو؛ ثبات نسبی قیمت‌ها و تداوم رکود قیمت خودرو‌های پرفروش در 23 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز فروش فوری کامیونت نیسان آغاز می شود افزایش قیمت بنزین گریبان کالاهای اساسی را می‌گیرد قیمت جدید انواع فولکس واگن در بازار تهران +جدول تولید روزانه 100 میلیون لیتر بنزین در کشور ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو کلاهبرداری از حساب شهروندان به بهانه « کارت سوخت» استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ‌بنزین‌ها از امروز الزامی شد بازگشت مجدد کارت سوخت، اولین گام دولت برای کنترل مصرف بنزین در دسترس شماست سوخت‌گیری بنزین از فردا با کارت سوخت نخستین تغییر در پمپ بنزین‌های تهران در آستانه الزامی شدن کارت سوخت شخصی میزان آمادگی جایگاه‌ها برای اجرای طرح کارت سوخت همه آنچه که باید برای استفاده از کارت سوخت شخصی بدانید ایران خودرو درتعطیلات تابستانی خودرو تحویل مشتریان می دهد سه راهکار برای حذف سودجویان در بازار بازاریابی و فروش سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان تعطیل نیست ثبات قیمتی در بازار خودرو قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 20 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز استثنائی برای تردد ماشین‌های خارجی‌ به داخل کشور نیست قیمت های بی سابقه و رقابتی پرشیاخودرو برای خودروهای نو BMW اعلام شد فروش ویژه خودروهای جک تنها با 3 میلیون تومان پیش‌پرداخت آغاز می‌شود خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول معرفی 10 خودروی ناشناخته بازار کشور که آن‌چنان در خیابان‌ها دیده نشدند نابسامانی بازار خودرو وزیر صمت را به مجلس کشاند تداوم عرضه منظم بنزین و گازوییل در بورس انرژی قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 19 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز ورود قوه‌قضائیه به واگذاری سهام خودروسازان مزیت‌های ورود بنزین به تالار شیشه‌ای صادرات بنزین به مدد توان داخل کارت سوخت هیچ ارتباطی به گرانی بنزین ندارد عقب‌نشینی قیمت‌ها در بازار ارزان‌ترین خودرو در جلسه انتقادی سازمان بازرسی با خودروسازان چه گذشت؟ امکان سوخت‌گیری خودروهای فاقد کارت در روزهای آغازین اجرای طرح قابل توجه مالکان موتورسیکلت‌ها و خودروهای فرسوده/ اطلاعیه جدید کارت سوخت در راه است اطلاعات جدید برای کسانی که هنوز کارت سوخت نگرفتند قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 17 مرداد 98 + جدول رکود در خرید و فروش خودرو توزیع و تحویل روزانه 40 هزار کارت سوخت توسط پست فعالیت لیزینگ خودرو "نام‌آوران آگهی میهن" غیرقانونی است دنا 109 میلیون و پژوپارس 97 میلیون تومان شد قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 16 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه ١٧ مرداد کدام محصول ایران خودرو ارزان شد؟ کاهش قیمت خودروهای پرفروش‌ در بازار پژو" 405"، 74 میلیون تومان شد قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 15 مرداد 98 + جدول قیمت‌ها بالا رفت آخرین مهلت استفاده از شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه 16 مرداد با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول درجه تب کارت سوخت بالاتر رفت تب تند قیمت محصولات ایران خودرو فروکش کرد پاسخ به 5 پرسش اساسی در مورد کارت سوخت پیش‌بینی نرخ خودرو در هفته‌های آینده + جدول مردم وارد معرکه نشوند قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 14 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز نوسان خودرو در سه سناریو قیمت جدید ٢ محصول ایران خودرو اعلام شد آغاز فاز نخست عرضه بنزین با کارت؛ از یکشنبه آینده بازار خودروهای برقی در چین از آمریکا سبقت گرفت جدیدترین قیمت خودرو داخلی در بازار امروز ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو دولت دست دلالان را از بازار خودرو کوتاه کند 10 هزار تن بنزین روی تابلوی معاملات بورس انرژی قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 مرداد 98 + جدول تداوم فروش‌های بی‌اثر خودروسازان در بازار پژو 206 تیپ 2 " 82 میلیون و 500 هزار تومان" شد زوایای مختلف صادرات نخستین محموله بنزین کشور تشریح شد کارت سوخت به معنای گرانی و سهمیه بندی بنزین نیست شفاف‌سازی اصلی‌ترین فایده طرح احیاء کارت سوخت قیمت خودرو‌های پرفروش در 12 مرداد 98 تحقق آرزوی دیرینه صادرات بنزین قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز خودروسازان امسال چقدر می‌فروشند؟ چرا خودرو در یک شب گران و دوباره ارزان شد؟ وضعیت بحرانی قطعه سازان و خودروسازان زنگنه: تولید بنزین یورو در کشور به 74 میلیون لیتر می‌رسد قیمت خودرو‌های پرفروش در بازار امروز 10 مرداد 98 + جدول بازار خودرو در دست دلالان سه عامل افزایش قیمت خودرو الزام عرضه بنزین با کارت سوخت شخصی خبری از آزمون کیفیت بنزین نیست ریزش قیمت خودرو‌های پر مصرف در هفته‌های آینده + جدول پژو 207 اتوماتیک به 163 میلیون تومان رسید دستور وزیر صنعت برای بررسی افزایش قیمت یکی از خودروسازی‌ها عرضه 10 هزار تن بنزین در بورس انرژی +سند روزانه بیش از 15 میلیون لیتر اضافه تولید بنزین داریم مسیرهای به دست آوردن کارت سوخت در دقیقه 90 قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازار امروز سردرگمی در شناسایی آشفتگی‌ها در بازار؟ تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو شرایط جدید فروش اقساطی محصولات سایپا اعلام شد جزئیات قیمت خودرو در 8 مرداد 98 جزئیات نخستین عرضه بنزین در بورس انرژی قیمت خودرو در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز بنزین فردا در بورس انرژی عرضه می‌شود دو دلیل توقف روند کاهشی قیمت خودرو در بازار بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها پرواز ستاره اقتصادی دهه 40 شرایط جدید فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد قیمت جدید خودرو رانا LX اعلام شد قیمت جدید دنا پلاس اعلام شد مظنه خودروهای چینی در بازار تهران + جدول سرودست شکستن برای ماشین‌های تصادفی جولان دلالان در بازار خودرو کاهش مصرف بنزین با اجباری شدن استفاده از کارت سوخت پراید در بازار واقعی 48، در بازار مجازی 50 میلیون تومان! جدیدترین تغییر و تحولات بازار خودرو ایران از مرداد امسال صادرکننده بنزین می‌شود قیمت جدید پژو 206 صندوقدار V8 اعلام شد اجرای مصوبه کارت سوخت از 20 مرداد فقط در 4 شهر قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهران؟ +جدول نوسان در قیمت خانواده پژو ثبات نسبی قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو کاهش 20 درصدی قیمت خودروهای وارداتی‌ کاهش شدید سود شرکت رنو در 6 ماهه اول 2019 فروش وانت کارا آغاز شد قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مردادماه 98 طرح تبدیل خریداران خودرو سوزوکی گرندویتارا اعلام شد آدرس کارت سوخت خود را از سایت پست پیدا کنید چرا وزیر دولت دوازدهم نتوانست بنزین دریافت کند؟ آخرین گزارش از ارزانی و گرانی خودرو خودروهای 500 تا 700 میلیون تومانی بازار کدام هستند؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز تهران چند جایگاه سوخت دارد+آدرس خرید ‌6 هزار خودرو ‌توسط یک خانم 770 هزار کارت سوخت همچنان معطل در پست چه توقعات بزرگی داریم، از این کارت کوچک ثبات قیمت خودروها در بازار با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول منتظر ارزان شدن خودروها باشید کارت‌های سوخت چه قوانینی دارند؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول خودرو یک هفته ای 10 میلیون تومان ارزان شد امروز خودرو در بازار چند؟ افزایش 31 درصدی تولید سایپا در سال 98 نسبت به سال گذشته طرح فروش اقساطی 2 خودرو سایپا ویژه یکم مردادماه اعلام شد حباب شکنی خودروهای زمین گیر ریزش قیمت محصولات ایران خودرو برخی خریداران خودرو تا 200 میلیون سود کردند عرضه خودروهای دپو شده علت اصلی کاهش 25 درصدی قیمت‌ها آیا بنزین سهمیه‌بندی می‌شود؟ جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار وضعیت بازار خودروهای وارداتی عرضه بنزین فقط با کارت هوشمند از اواخر مرداد فروش فوری اعتباری جدید محصولات ایران خودرو ویژه مرداد اعلام شد قیمت خودرو به کف رسید؟ خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران وزیر صنعت برای ساماندهی بازار خودرو تذکر گرفت 22 روز تا اتمام قاچاق بنزین جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول مصرف بنزین در سال 98 به 97 میلیون لیتر رسید آخرین قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری وزیر صمت امشب از بازار خودرو می‌گوید قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافت آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول آیا کاهش قیمت ارز بر قیمت خودرو تاثیر گذار است؟ نیاز اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو به سامانه ثبت معاملات خبر ساختگی فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا کذب محض است پژو پارس دو میلیون ارزان شد بنزین و یارانه ای که باک بودجه را سوراخ می کند قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز ارز، بازار خودرو را از سکه انداخت شرایط جدید فروش اقساطی جک j4 اعلام شد شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا اعلام شد خداحافظی با پدر ماستنگ و ناجی کرایسلر فیلترهای تقلبی، بلای جان بازار لوازم لوکس خودرو در سربالایی قیمت تابستانه چه مدارکی برای دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی لازم است؟ + داده نما کاهش 1 تا 6 میلیون تومانی قیمت‌ها ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار +جدول تولید روزانه 110 میلیون لیتر بنزین با کیفیت در صنعت پالایش کاهش تاریخی فروش خودروها در جهان آخرین تغییر و تحولات بازار خودرو اطلاعیه ایران خودرو درباره طرح تبدیل محصولات این شرکت ویژه نیمه دوم تیرماه 98 ریزش قیمت خودرو در پی کاهش نرخ دلار پژو206 "یک میلیون تومان ارزان شد+ جدول قیمت ها آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول از شرکتهای بی نام و نشان خودرو نخرید قیمت روز خودروهای صفرکیلومتر داخلی حال بازار فروش خودرو چطور است؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز شرط تولید خودروی جدید از زبان معاون رییس جمهور شرایط جدید فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد دلالان عامل اصلی گرانی خودرو در بازار هستند قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز خروج سرمایه‌های سرگردان با اهرم مالیاتی؟ ساخت خودروی نظامی ایرانی در وزارت دفاع توقیف خودروی 5 میلیارد تومانی در جهرم تبدیل خودرو به کالای سرمایه‌ای، بازار را نابسامان کرده است خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول کاهش 500 تا 1 میلیون تومانی قیمت‌ها کاهش لاک پشتی قیمت خودرو در بازار تداوم کاهش تدریجی قیمت در بازار خودرو خودروهای بی کیفیت خردادماه امسال را بشناسید+ جدول مشتری در بازار خودرو نیست + جدول قیمت ها آیا بنزین گران می‌شود؟ بازار خودروهای 500 تا 700 میلیونی + جدول قیمت انواع خودروهای داخلی آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید ثبات قیمت در بازار خودرو پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟ 12 ماه بحرانی بازار خودرو در چین نرخ سیستم صوتی و تصویری خودرو در بازار؟ +جدول شرایط فروش 207 دستی و اتومات اعلام شد کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت ها در بازار انتظار خریداران برای تداوم کاهش قیمت‌ خودرو با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول خودروسازان بازار را تشنه نگه‌ داشته‌اند عدم استقبال از خودروهای تولیدی دانشگاه‌ تب خرید فروکش کرد قیمت‌گذاری خودرو در گیر و دار مصوبات افت قیمت خودرو در راه است؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران + جدول تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی شرایط فروش اقساطی جک اس 3 اعلام شد شرایط جدید فروش اعتباری 4 محصول‌ایران‌خودرو اعلام شد پژو" 405"78 میلیون و 500 هزار تومان شد پارس‌خودرو نسبت به گذشته بهره‌وری بیشتری دارد آخرین قیمت خودرو در بازار خوش‌بینی فعالان خودرو به کاهش قیمت در بازار تولید بنزین ایران رکورد می‌زند قیمت خودرو در بازار امروز یکشنبه 16تیر؛ پراید 200 هزار تومان ارزان شد قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود تداوم روند کند کاهش قیمت داخلی ها و ثبات خارجی ها نقدینگی بدون پشتوانه؛ آفتی برای بازار خودرو وضعیت بازار خودروهای وارداتی زمزمه کاهش قیمت خودرو در بازار ساینا هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته است ریزش قطره‌چکانی قیمت در بازار خودرو خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران ‏قیمت‌ خودرو کاهش می‌یابد؟ بعید است قیمت پراید به زیر 40 میلیون کاهش یابد خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول خودروهای 50 تا 70 میلیونی بازار تهران/ جدول نوسان قیمت خودرو مشکل عمده در نوسازی تاکسی‌ها کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت ها اطلاعیه مهم ایران‌خودرو درباره خودروهای با موعد تحویل بهمن 97 الی اردیبهشت 98 رمزگشایی از معمای بنزینی، گران است یا ارزان؟ سوخت ارزان عامل رشد‌ خودرومحوری‌+نمودار روند ارزان شدن خودرو همچنان ادامه دارد آخرین قیمت خودروها در بازار قیمت خودرو کاهش می‌یابد ساینا 60میلیون، سمند 85میلیون! قیمت بنزین به شکل ابلهانه‌ای ارزان است روزانه 100 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می شود نرخ محصولات کیاموتورز کاهشی شد این نکات را در خرید خودروی کارکرده رعایت کنید خودروهای 200 تا 300 میلیون تومانی بازار تهران را بشناسید مهلت یک‌ماهه ساماندهی بازار خودرو قیمت سری نخست محصولات سیف خودرو اعلام شد شرایط جدید فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد دولت یازدهم مأمور افزایش قیمت بنزین شد چانگان 184 میلیون تومان شد رانا LX به 83 میلیون تومان رسید قابلیت ثبت مصرف بنزین ایران در گینس! قیمت‌های فعلی خودرو درست است قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران + جدول جریمه سنگین در کمین خودروسازان بزرگ جهان بازار خودروهای دست دوم رونق بیشتری می‌گیرد کاهش فروش خودرو در آمریکا به دلیل افزایش 4 درصدی قیمت‌ها استاندارد بگذارد خودروی ناقص می‌فروشیم! اصلاح قیمت حامل‌های انرژی؛ ضروری اما ریاضتی مصرف بنزین امسال چقدر زیاد می‌شود؟ هشدار درباره نگهداری بنزین در روزهای گرم سال داخل خودرو استفاده از کارت سوخت چه زمانی عملیاتی می‌شود؟ پیش شرط واگذاری سهام دولت در خودروسازی‌ها چیست؟ ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار کدامند؟ کیفیت بنزین تولید ایران کم‌نظیر است با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول سمند LX به 85 میلیون تومان رسید کاهش قیمت خودرو ادامه دارد؟ ترمز تقاضای خودرو کشیده شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول تعیین قیمت از سوی شورای رقابت وضعیت بازار خودرو را بهتر نمی‎کند کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ سیگنال منفی نباشد، قیمت خودرو باز هم کاهش می‌یابد ریزش قیمت خودرو در بازار متوسط مصرف بنزین به 94 میلیون لیتر در روز رسید با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ رویکرد جهانی صنعت خودرو براساس مصرف سوخت و آلایندگی بررسی شد تکلیف پیش‌خریداران خودروهای وارداتی چیست!؟ روند کاهشی قیمت خودرو همچنان ادامه دارد خرید خودرو گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری در شرایط طبیعی نیست دولت با حذف واسطه‌ها بازار خودرو را مدیریت کند قیمت‌گذاری در حاشیه زمستان ادامه روند نزولی قیمت خودرو در بازار شرایط فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو ویژه تیرماه اعلام شد افزایش 200 تا 300 درصدی قیمت خودرو منطقی نیست پیش‌بینی روند بازار خودرو در 6 ماه دوم سال 98 بازار خودرو آرام است چرا جلوی افزایش قیمت خودرو و مسکن گرفته نمی شود؟ قیمت خودرو کاهشی شد پژو 405 " 80 میلیون تومان شد" این خودروها 500 تا 600 میلیون قیمت دارند قیمت‌ خودروهای داخلی در اولین روز تابستان وضعیت بازار خودروهای وارداتی در اولین روز تیرماه قیمت خودرو به سایت‌ها باز می‌گردد؟ تلاش برای کاهش استفاده از خودروی شخصی دلال ها به جان صنعت خودرو افتاده اند خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول وضعیت بازار خودروهای وارداتی ثبات قیمت در بازار خودرو راه‌اندازی سیستم اطلاعاتی کنترل خرید خودرو، راهکاری برای پیشگیری از رشد نامتعارف قیمت‌ها قیمت 8 محصول ایران خودرو کاهش یافت قیمت خودرو بیش از 100 درصد گران شد دلال‌های بازار خودرو، فروشنده شده‌اند تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی چرا خودرو گران است؟ آغاز شرایط جدید فروش محصولات چری ثبات قیمت ها در بازار خودرو تحریم، افزایش ارز و رشد هزینه‌های تولید، عوامل گرانی خودرو عرضه 170 هزار خودرو به بازار حباب قیمتی چهارچرخ‌ها را می‌شکند کاهش ارزبری خودروسازهای داخلی جلوی پیش‌فروش بدون تاریخ خودرو گرفته شود قراردادهای تنظیمی مشاوران املاک و خودرو رسمی نیست دلایل روند کاهشی قیمت خودرو در روزهای اخیر کاهش 2 تا 9 میلیون تومانی قیمت 8 خودرو در بازار لزوم خروج نقدینگی از بازار خودرو سه گام به جلو، نیم قدم به عقب تصمیمی برای تغییر قیمت بنزین اتخاذ نشده است خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول رشد قیمت ها در بازارِ بلاتکلیف خودرو افزایش نقدینگی و تورم، دلیل اصلی گرانی خودرو است لیست قیمت خودرو‌های داخلی در بازار قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز کنترل خودرو از سوی راننده با کمک فناوری بومی و یک تماس تلفنی شرکت رنو دیگر شریک راهبردی خودروسازان ایرانی نخواهد بود شرایط فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول کاهش 10 درصدی قیمت خودرو برای رونق بازار کافی نیست نقدینگی سرگردان، مهمترین دلیل افزایش قیمت خودرو است "پژو206 تیب 2 " 82 میلیون تومان شد بازار خودرو آشفته است و دلایل آن باید به‌صورت جدی بررسی شود قیمت روز خودرو‌های داخلی کاهش قیمت خودرو روزانه شده است احتمال بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها محدویت‌های واردات خودرو با ابلاغ قانون جدید باید اجرا شود پراید امروز چقدر قیمت خورد؟ بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در هیأت عالی نظارت مجمع کدام خودروهای داخلی کاهش قیمت داشته است؟ یک دلیل افزایش قیمت خودرو مشخص شد خودروهای زیر صد میلیون چقدر ریزش قیمت داشت؟ سرگردانی مصرف‌کنندگان در بازار خودرو راه نجات صنعت خودرو از زبان ویسه ضرورت تدوین دستورالعمل محاسبه قیمت خودرو در شرایط خاص واردات خودروهای دست دوم تجربه‌ای شکست خورده است پراید 2 میلیون تومان ارزان شد سقوط قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دار شد + جدول آخرین قیمت خودرو در بازار تهران + جدول ریزش 20 تا 25 درصدی قیمت خودروهای خارجی در بازار حباب بازار خودرو هنوز تخلیه نشده است با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ + جدول کوچ دلالان خودرو به تلگرام و اینستاگرام محدودیت‌های جدید برای معاملات خودرو دلایل بی اعتنایی به بسته پیشنهادی خودروسازان محدود شدن ورود دلالان به بازار خودرو با اخذ مالیات خرید و فروش برای تولید قطعات خودرو و کالاهای تحریمی فراخوان دادیم پراید چقدر ریخت؟ قیمت برخی خودروهای وارداتی در بازار شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد وزارت صنعت:ما تعیین می‌کنیم؛مجلس:شورای رقابت مسئول است کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ مردم برای خرید دست نگه داشته‌اند کاهش 260 میلیونی قیمت سانتافه! استپ وی 17 میلیون تومان ارزان شد حباب قیمت در بازار خودرو ترکیده راه‌حل یک نماینده مجلس برای سقوط قیمت خودرو قیمت روز خودرو‌های داخلی رکود بازار خودرو و تداوم کاهش قیمتها وضعیت بازار خودروهای وارداتی آدرس ساماندهی بازار خودرو مرغ‌دزدی برای بنزین بی‌ام‌دبلیو سقوط آزاد قیمت خودرو در بازار تدوین دستورالعمل قیمت‌گذاری خودروآغاز شد ورود خودروهای فرسوده به کلان شهرها ممنوع شد پیش‌فروش خودرو از سر گرفته می‌شود؟ خریداران واقعی خودرو با مشتری نما‌ها همسو نشوند قیمت‌گذاری دولتی تحمیل زیان به خودروسازان است خودرو بازهم ارزان شد + جزئیات کدام خودروها با کاهش قیمت مواجه شدند؟ پیش‌فروش خودرو مشروط شد مدیریت بازار خودرو با ساماندهی تقاضای واقعی و افزایش تولید انجام شود جدیدترین نرخ خودروهای 100 تا 150میلیونی در بازار پاسکاری توپ گرانی خودرو قیمت‌های غیرواقعی در بازار خودرو می‌شکند خودرو ارزان نشده، حباب قیمت خالی شده است جلوگیری از مصرف بی‌رویه بنزین با کارت سوخت بدون سهمیه‌بندی نرخ پراید هم‌چنان در حال ریزش اخذ مالیات از خرید و فروش خودروی صفرکیلومتر دلالی را کاهش می‌دهد فروش فوری جوابگوی بازار خودرو نیست وجود باندهای مافیایی سهمیه سوخت در سیستان و بلوچستان در بازار خودروهای وارداتی همه فروشنده شدند موضوع دپوی خودرو در انبار خودروسازان صحت ندارد خرید مانیتور ماشین چقدر هزینه دارد؟ فروش تسهیلاتی سایپا همچنان ادامه دارد شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک اعلام شد +جزییات عواملی باعث شد نتوانیم قیمت خودرو را کنترل کنیم بررسی راهکارهای 4گانه مناسب برای ساماندهی بازار خودرو سرازیری قیمت‌ها در بازار خودرو نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو آیا قیمت خودرو در بازار شکسته می‌شود؟ کاهش محسوس قیمت خودروهای 100 تا 400 میلیون تومانی هیجان خرید کم شد؛ خودرو ارزان تر می‌شود خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول ادامه ریزش قیمت خودرو در بازار دلال بازی، علت اصلی افزایش قیمت خودرو است قیمت‌گذاری در حاشیه کدام «بازار»؟ تولید وانت در ارومیه ادامه فروش فوری خودروهای سایپا قیمت خودرو 30درصد حباب دارد ورود مجلس به رانت 300 میلیاردی برخی نمایندگی‌های فروش خودرو حمال‌های خودروساز را بشناسید ریزش قیمت خودرو ادامه‌دار خواهد بود؟ اعمال سیاست‌های مالیاتی دست دلالان را از بازار خودرو کوتاه می‌کند سقوط قیمت خودرو در راه است؟ حذف تدریجی یارانه بنزین قدم نخست دولت برای صادرات بنزین بسته تشویقی رانندگان بازگشت شورای رقابت به فرآیند قیمت‌گذاری تاثیر چندانی بر ساماندهی بازار ندارد فعالیت دلالان بازار خودرو، باعث رشد قیمت‌ها شد عرضه بنزین با ارائه کارت سوخت از 20 مردادماه حرکت سینوسی قیمت در بازار کاهش قیمت خودرو ساعتی شد کاهش 70 الی 130 میلیونی قیمت مونتاژی‌ها خودروهای 100 میلیون تومانی بازار تهران کدامند؟ 450 میلیارد تومان یارانه روزانه بنزین در ایران قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز طرح ساماندهی بازار خودرو تاثیر مثبتی هم از بُعد کیفیت و هم از بُعد قیمت دارد سواری «فیات» در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم تولید می‌شود هویتی ویژه و طراحی قوی در نسل جدید کیا اپتیما کشمکش دو نهاد بر سر قیمت‌گذاری خودرو کاهش 5 تا 10 میلیونی قیمت خودرو‌های داخلی معرفی دلال‌های مجازی خودرو به دادستانی ادامه روند نزولی قیمت خودرو متقاضیان خودرو بخوانند! دولت به سمت ساماندهی بازار خودرو حرکت کند برداشت سلیقه‌ای از نقش خودرویی شورای رقابت آزاد شدن واردات خودرو خودروسازان را ناگزیر به رقابت می‌کند سود عدم شفافیت همیشه در جیب دلالان و واسطه ها قولنامه‌های دستی پدیده‌ای برای جولان سوداگران بازار خودرو و مسکن کاهش قیمت خودرو در بازار ادامه‌دار خواهد بود؟ پافشاری برای دخالت شورای رقابت در بازار خودرو تغییرات مجدد نرخ ارز از علل عدم کاهش قیمت خودرو است عدم تناسب بین قیمت خودرو و بنزین خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران + جدول آیا بنزین از سبد سوخت حذف می‌شود؟ ارزان‌ترین بنزین متعلق به کدام کشور است؟ قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار امروز شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا اعلام شد به‌زودی بیش از 100 هزار خودرو عرضه می‌شود تکرار تجربه نافرجام در بازارخودرو مصوبات مجلس درباره بازار خودرو مشکلی را حل نمی‌کند حذف دائمی قیمت ها؛ عامل تشدید نابسامانی در بازار بررسی دلایل گرانی خودرو در بازار جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود دولت برای سامان دادن به بازار خودرو چه کاری باید انجام دهد؟ ابزاری برای مقابله با بی‌ثباتی بازار 5 دلیل عجیب گرانی خودرو در بازار! روند کاهش قیمت خودرو ادامه‌دار است بازارهای ارز، طلا، مسکن و خودرو باید مشمول مالیات بر عایدی سرمایه شود طرح ساماندهی بازار خودرو در بلند مدت در مدیریت بازار موثر خواهد بود روند قیمت‌ها در بازار خودرو کاهشی است جلوگیری از ورود دلالان به مراکز همگانی خرید و فروش خودرو حل60درصد مشکلات چهارچرخ‌ها با حذف تصدی‌گری دولت خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول تداوم سقوط آزاد قیمت خودرو تدبیر اشتباه در بازار خودرو بازگشت تعادل به بازار خودرو با کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار فروش فوری خودرو یا بلیت بخت آزمایی ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار + جدول آرامش نسبی بازار آشفته خودرو با بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری واردات خودروی دست دوم خارجی بازار را تا حدودی سامان می‌دهد کاهش قیمت‌ خودرو در بازار ادامه‌دار شد یک روز آزادسازی قیمت خودرو با فرمول وزارت صنعت و حالا نرخ گذاری با فرمول شورای رقابت خودروهای 150 تا 200 میلیونی بازار تهران + جدول جزئیات جلسه مجلس با وزیر صنعت نکاتی درباره طرح ساماندهی بازار خودرو اما و اگرهای طرح ساماندهی صنعت خودرو از زبان ملکی تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی چرایی التهاب بازار خودرو از نگاه سازمان حمایت قیمت خودرو در بازار همانند هر کالای دیگر تابع عرضه و تقاضا است روند کاهش قیمت خودرو ادامه دار شد فروش فوری محصولات ایران خودرو برای نخستین روز خرداد آغاز توزیع بنزین یورو 4 در خوزستان مصوبات مجلس برای صنعت خودرو خوب است اگر اجرا شود! بازار خودرو در شوک کاهش قیمت‌ها قیمت تمام شده پراید 38 میلیونی، 43 میلیون تومان است خودروهای 200 تا 300میلیونی بازار تهران +جدول نبود نظارت جدی به نابسامانی صنعت خودرو منجر شده است آیا قیمت خودرو کاهش می یابد؟ واکنش یک کارشناس به طرح ساماندهی بازار خودرو استماع گزارش رییس سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده درباره بازار خودرو دولت نقدینگی خودروسازان را تامین کند خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول 70 درصد معاملات خودرو خارج از اتحادیه انجام می شود نامعادله رشد سه برابری قیمت خودرو در یک سال آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو‌های داخلی دور باطل بازار خودرو خودرو ارزان نمی‌شود پیشنهاد واردات خودروهای خارجی دست‌دوم با هدف کاهش قیمت خودرو خودروسازان 300.000 دستگاه تعهد معوق دارند بررسی نقش جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی در کاهش قیمت خودرو قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست! خودرو دیگر گران نمی‌شود بررسی دلایل و تأثیر افزایش مجدد قیمت‌ها در بازار خودروهای لوکس وارداتی نقطه شکست قیمت‌های خودرو نزدیک است مصرف سوخت در ایران چقدر است؟ وزارت صمت برای تنظیم بازار خودرو نیاز به فرصت دارد سایت‌های اینترنتی بازار خودرو را به هم ریخته‌اند ساماندهی بازار با پیش‌فروش‌ها محقق نشد بنزین کارتی و سی.ان.جی راهکاری برای کنترل مصرف کاهش قیمت خودرو در بازار بازگشت قیمت‌های اینترنتی خودرو فروش فوری محصولات ایران‌خودرو دوباره آغاز می‌شود کاهش قیمت خودرو در بازار چالش‌ ضوابط جدید قیمت‌گذاری خودرو در بازار مجازی مردم برای تحویل خودرو صبر پیشه کنند قیمت‌های تحمیلی منشاءدلال‌بازی و گرانی خودرو است برخی فرآیندهای صوری موجب افزایش قیمت خودرو شده است افزایش قیمت خودرو توجیهی ندارد سوال نماینده مجلس از وزیرصنعت درباره نابسامانی بازار خودرو برخورد قاطع با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را به 20 میلیون بر می‌گرداند رانت 12 هزار میلیاردی در بازار خودرو شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریدند منتظر زیان باشند دنده‌عقب گرانی در بازار خودرو تاخیر 6 ساله دولت در اصلاح قیمت بنزین مقاومت دلالان در برابر کاهش قیمت خودرو هجوم نقدینگی به بازار از علل افزایش قیمت خودرو در کشور است رحمانی جلوی رانت و فساد خودرو را گرفت و تولید را سه برابر کرد انتقاد عارف از عملکرد وزارت صمت درباره بازار خودرو تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی سوخت بدون کارت با ستاره مربع‌ها معامله خودرو به صفر رسید پرونده سهمیه‌بندی بنزین باز ماند سوال نمایندگان از وزیر صنعت درباره گرانی خودرو حذف کارت سوخت جایگاه همزمان با احیای کارت شخصی عرضه قطره چکانی خودرو به بازار در افزایش قیمت تأثیر دارد خرید و فروش خودرو به صفر رسید وزیر صنعت امروز در مورد وضعیت بازار خودرو و کالاهای اساسی به مجلس گزارش می‌دهد چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟ با ریزش قیمت ها، ارزان‌ترین خودروهای بازار چقدر کاهش قیمت داشتند؟ وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو تا 3 ماه آینده ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو کج‌راهه کشف قیمت خودرو فردا؛ آغاز فروش فوری پژو 405 و سمند ال ایکس وزارت صمت بر طبل گرانی خودرو می‌کوبد دولت در افزایش نرخ بنزین و توزیع اجناس کوپنی تعلل کرد قیمت خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران + جدول توقف روند نزولی قیمت ها در بازار تصمیم مجلس و راه دشوار واقعی کردن قیمت سوخت وعده جدید وزیر صنعت برای مدیریت بازار خودرو واسطه گری موضوع اصلی بازار خودرو آخرین وضعیت تولید و توزیع سوخت یورو 4 در کشور دولت برای تنظیم بازار خودرو برنامه داشته باشد جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار چگونگی کشف قیمت در بازار خودرو پیشنهادهای دم‌دستی برای آرامش بازار فروش فوری بدون محاسبه نیست فردا؛ آغاز فروش فوری پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول اختصاص سهمیه بنزین به خودرو نوعی انفعال است خودروهای اسقاطی با قیمت‌های بالا خرید و فروش می‌شوند خواب خرگوشی سیاست‌گذار در مدیریت بازار خودرو قیمت روز خودرو‌های داخلی در بازار گروکشی بازار خودرو با نظام عرضه خودروسازان مردم خودرو را کالای قاچاق می‌بینند نحوه کار دلالان خودرو و مسکن در سایت‌های اینترنتی و ایجاد التهاب در بازار خودروسازان سود وام‌هایشان را از مردم می‌گیرند اگر مردم خودرو نخرند قیمت‌ها تا 20 درصد کاهش می یابد راهکاری برای کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو ابزارسازی برای آرامش بازار من این توان را در مجلس نمی بینم که اقدامی در خصوص خودرو انجام دهد بازار خودروهای خارجی؛ رشد نجومی قیمت ها و رکود خرید و فروش مصرف بنزین در سطح تراز طبیعی قرار گرفت رحمانی هفته آینده به کمیسیون صنایع می‌رود وزیر صنعت: افزایش قیمت کار دلالان بود کاهش حباب بازار خودرو کنترل مصرف بنزین وظیفه مردم است یا خودروسازان؟ چگونه مصرف سوخت خودرو شخصی را کاهش دهیم؟ ناتوانی خودروسازان در کاهش قیمت‌های حاشیه بازار تعطیلی 2 هفته ای خودروسازان از دلایل گرانی خودرو توضیح وزیر صنعت درباره افزایش قیمت خودرو و چند کالای دیگر برخورد قوه قضاییه با اخلالگران بازار خودرو تنها راهکار ساماندهی قیمت‌ است قیمت کدام خودرو‌ها امروز 98/2/18 کاهش یافت؟ مانور مبارزه با قاچاق بنزین حرفِ بی‌ربطِ تعیین قیمت خودرو با مکانیزم بازار عدم حذف قیمت «خودرو» و «مسکن» از برخی سایت‌ها و واکنش پلیس "قیمت‌" به آگهی‌های خرید و فروش خودرو بازمی‌گردد قیمت خودروهای داخلی در بازار چگونه بازار را از دلالان خالی کنیم؟ فروش فوری پژو 206 صندوق دار و پارس سال آغاز شد احضار یک مسؤول دیگر وزارت نفت درباره انتشار خبر سهمیه‌بندی آرام باشید، خودرو ارزان می‌شود کاهش هیجانات بازار باعث افت قیمت خودرو شد راه نجات بازار خودرو از شر دلالی کاهش 5 تا 15 میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار قیمت پراید بعد از حذف نرخ از سایت‌های خرید و فروش چه تغییری کرد؟ تهیه طرح دو فوریتی برای ممنوعیت افزایش قیمت بنزین در سال 98 قیمت خودروها قطعاً می‌شکند مسئول بازداشتی اعتراف کرده خبر گرانی بنزین را یک مقام بالادستی به او داده است گران کردن بنزین به معنای مدیریت مصرف سوخت نیست عملیات روانی دلال‌ها در بازار خودرو خریدو فروش خودرو درسایت‌ها اتفاق نیفتاده است مساله بنزین رشد بی‌رویه مصرف بنزین تقصیر کیست؟ طرح سوال از وزیر صنعت درباره افزایش قیمت خودرو در کمیسیون برنامه با کسانی که قیمت‌های جعلی برای خودروها اعلام کنند برخورد می‌شود فروش فوری 2 محصول محبوب ایران خودرو آغاز شد تولید انواع خودرو در فروردین از مرز 42هزار دستگاه گذشت رای منفی 168 نماینده به افزایش قیمت بنزین حذف قیمت خودرو در سایت‌های اینترنتی مانع مناسبی برای مقابله با دلالی است "تعزیرات" ناظر خرد شدن استخوان مردم زیر بار گرانی‌ها حذف کارت سوخت ریشه بحران فعلی بنزین بنزین تک نرخی مشکلات تاکسی‌های آنلاین را حل می‌کند دولت باید درمورد افزایش قیمت بنزین تصمیم بگیرد قیمت های مسکن و خودرو به سایت ها برمی گردد قیمت خودرو در بازار نزولی شد روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می‌کنند بی تأثیری برداشتن قیمت‌ها از سایت‌های آگهی آخرین تصمیم درباره قیمت بنزین نعمتی: هیچ گونه افزایش قیمت بنزین صورت نخواهد گرفت لاریجانی: مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین است آگهی‌های مسکن و خودرو با ثبت هویت و قیمت کارشناسی منتشر می‌شود امضای دلالی پای گرانی‌ها سخنگوی هیات رییسه مجلس اعلام کرد: بحث درباره قیمت بنزین در جلسه غیر علنی امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار می‌شکند؟ دولت تعیین قیمت خودرو را به دلالان سپرده است هشدار به فروشندگان خودروی کارکرده آرامش مجازی در بازار خودرو تولید40 هزاردستگاه محصولات ایران خودرو از ابتدای سال 98 تاکنون شایعه سهمیه‌بندی بنزین، چقدر آمار فروش را تغییر داد؟ فروش نقدی انواع پژو 405 آغاز شد اعلام قیمت محصولات سایپا برای تعهدات اسفند مردم خیال‌شان راحت بنزین امسال گران نمی‌شود امیر خجسته: افزایش قیمت بنزین باید کارشناسی شده انجام شود عرضه‌های کاغذی بازار خودرو را آشفته کرده است انتقاد از موضوع سهمیه‌بندی بنزین اعلام و تکذیب سهمیه‌بندی بنزین باعث بر باد رفتن اعتماد عمومی مردم می‌شود افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی محلی از اعراب ندارد شوک قیمتی در بازار خودرو؛ معادله ای چندمجهولی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس چه گذشت؟ 90 درصد بازار خودرو در دست دلالان بررسی وضعیت سوخت در نشست غیرعلنی دوشنبه مجلس فرمان بازار خودرو را باید از دلال ها گرفت حذف قیمت خودرو از سایت ها برای درازمدت غلط است قیمت‌ها در بازار خودرو نزولی شد قیمت خودرو در بازار شکسته شد اگر توضیح وزیر صنعت درباره قیمت خودرو قانع کننده نباشد، استیضاح می‌شود خودرو بی‌ترمز نعمتی: سهمیه‌بندی بنزین فعلاً متوقف است دو راهکار خودروسازان برای تعهدات معوق گردن کلفت‌های اخلالگر بازار خودرو شناسایی و اعدام شوند سهمیه‌بندی بنزین فعلا منتفی شد قیمت سوخت باید سالانه تغییر می‌کرد گزارشی از وضعیت بازار خودرو بدون قیمتگذاری اینترنتی شرایط جدید فروش ویژه محصولات ایران‌خودرو اعلام شد بازار خودرو با بستن سایت‌های قیمت گذاری آرام می شود؟ "دیوار" دلالان فرو ریخت کنترل ارز و رقم‌های درشت مسکن، عامل ورود سرمایه‌های کلان به بازار خودرو خودروسازان در قیمت سازی‌ها دست داشته و دلالان از بدنه خودروسازی هستند افزایش قیمت بنزین موج تورم در مواد غذایی ایجاد می‌کند امروز فردا قیمت خودرو عادی می‌شود چه زمانی سهمیه بندی بنزین اجرا می شود؟‌ قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار امروز اثر هاله‌ای در گرانی‌ها دیوار کوتاه پلتفرم‌ها «فیلترینگ» قیمت خودرو کشمکش بنزین آدرس‌های غلط در بازار خودرو بهای سوخت در انگلیس با لغو معافیت نفتی ایران،افزایش یافت قیمت بنزین را گران نکنید، واقعی کنید سهمیه‌بندی سوخت و طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس 2 راه‌حل یک عضو کمیسیون صنایع برای بازشدن قفل فضای بازار خودرو برای بازیابی رمز کارت سوخت چه باید کرد؟ وزیر کشور:قیمت و زمان سهمیه بندی بنزین هنوز اجرایی نشده است نحوه ثبت نام کارت سوخت خودروهای فاقد کارت شناسایی تنها مرجع رسمی ثبت‌نام کارت سوخت، سامانه دولت همراه است قیمت خودروهای‌ خارجی دست‌دوم در بازار + جدول دیوار، شیپور و باما آگهی های قیمت خودرو را حذف کردند نگاه دولتی به صنعت خودرو باید کنار گذاشته شود پراید 50 میلیونی معقول نیست اطلاعات را از منابع رسمی دریافت کنید؛ خودرو را از خودروسازان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت نفت: ابلاغیه‌ای به وزارت نفت برای تغییر نرخ بنزین ارسال نشده است بازی التهاب بنزینی روی روان مردم بیشتر بفروشید سونامی در بازار خودرو مراقب پیامک‌های جعلی کارت سوخت باشید احتمال آزادسازی واردات خودرو راهکارهایی برای تحقق شعار رونق تولید در صنعت خودرو شرایط فروش فوری ایران خودرو برای هفته آینده اعلام شد رئیس مجلس شورای اسلامی: سهمیه بندی بنزین باید بدون فشار به مردم و به صورت قانونی انجام شود تلاش‌های نمایندگان مجلس پاسخ داد؛ بنزین فعلا گران نمی‌شود دولت تاکنون ابلاغیه‌ای به وزارت نفت برای گرانی بنزین ارسال نکرده است مجلس اطلاعی از تصمیم نهایی دولت برای افزایش قیمت بنزین ندارد افزایش قیمت لجام گسیخته خودرو نارضایتی شدید مردم را به دنبال دارد سهمیه‌بندی بنزین به خاطر مشکلات فنی و فشار نمایندگان مجلس فعلا به تعویق افتاد تحویل کوتاه مدت در شرایط فعلی ، دغدغه اصلی خودروسازان دولت باید درباره سهمیه‌بندی بنزین به مردم توضیح دهد وزیر نفت: سهمیه‌بندی بنزین دروغ است شایعه گرانی بنزین موجب شلوغی جایگاه های کرمان شد خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول عقب‌گرددیرهنگام دولت به نظام سهمیه‌بندی اجرای سهمیه‌بندی بنزین به وزارت نفت ابلاغ نشده است جزییات مذاکرات بنزینی تاکسی‌های آنلاین با دولت فشار شدید مجلس برای توقف طرح سهمیه بندی بنزین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی: بنزین از پنجشنبه سهمیه بندی نمی‌شود عضو هیات رئیسه مجلس: آقای رئیس جمهورجلوی گران شدن قیمت بنزین را بگیرید! گرانی خودرو به دلار ربطی ندارد ‌ یک عضو کمیسیون انرژی مجلس: دولت نمی‌تواند خودسرانه برای بنزین تصمیم‌گیری کند کدام خودرو‌ها بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند؟ عضو کمیسیون انرژی بیان کرد : سهمیه‌بندی بنزین؛ تصمیم شورای اقتصادی سران سه قوه هشدار درخصوص ذخیره‌سازی بنزین قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 11 اردیبهشت 98 بنزین از فردا شب سهمیه بندی می‌شود توزیع یارانه 170هزار میلیاردی بنزین عادلانه نیست یک اقتصاددان: منشأ تورم در ایران گرانی بنزین نیست هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم؛ فعلاً خودرو نخرید پراید 50 و تیبا 75 میلیون شده اما قرارداد ما بالا نرفته است آغاز سهمیه بندی بنزین احتمالا از پنجشنبه افزایش 2 تا 110 میلیون تومانی قیمت انواع پژو افزایش افسار گسیخته قیمت خودرو در بازار پراید 53 میلیون تومان شد روزهای پایانی عمر بنزین بدون سهمیه! 1.5 تا 2 میلیون نفر در کشور کارت سوخت ندارند چرا قیمت خودرو با دلار تناسب ندارد؟ فروش‌های فوری خودروسازها چه‌دردی از بازار دوا می‌کند؟ قیمت خودرو شدیدا بالا رفته، اما کو خریدار؟ افزایش قیمت بنزین صددرصدی است مصوبه‌ای درباره بنزین تا کنون ابلاغ نشده است افزایش ساعتی قیمت خودرو التهاب روانی به جامعه تزریق می‌کند گروگانگیری خودروهای خارجی نقش خودروسازان در گرانی‌های اخیر بازار خودرو افزایش قیمت خودرو ربطی به وزارت صمت ندارد جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی وزیر اقتصاد خبر داد: در آستانه نهایی‌سازی لایحه «سهمیه‌بندی بنزین» هستیم خاک خوردن 105 هزار خودرو ناقص در کارخانه‌ها فروش فوری پژو 206 و پارس آغاز شد کارت سوخت فورا احیا شود جهش عجیب قیمت خودرو وعده وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو محقق نشد وزیر صمت پاسخگوی گرانی افسارگسیخته قیمت خودرو باشد این روزها بازار خودرو چه خبر است؟ قیمت انواع محصولات ایران‌خودرو در بازار + جدول تاثیر عرضه کم خودروسازان بر قیمت‌ها قیمت ها به صورت ساعتی در بازار بالا می رود شگفتی‌های بازار خودرو راهکارهای مدیریت مصرف سوخت شمارش معکوس برای اعلام نرخ جدید سوخت اچ سی 155 میلیون تومان شد خودروهای فروش فوری کی به دست مردم می‌رسد؟ تخصیص سهمیه بنزین به خودروها از عدالت به دور است افزایش نابرابری با سهیمه‌بندی چرا فرمول 5درصد زیر حاشیه بازار برای خودرو اعمال نشد؟ قیمت خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران + جدول بنزین گران شود یا نه؟ افزایش 26 درصدی قیمت بنزین در آمریکا از ابتدای 2019 واردات خودرو باید آزاد شود استپ وی 200 میلیون تومان شد بهترین شیوه برای سهمیه‌بندی بنزین چیست؟ احتمال تصمیم‌گیری درباره بنزین در جلسه شورای عالی اقتصادی افزایش قیمت سوخت در هند پیامد تحریم نفتی ایران تولید روزانه 47 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه ستاره عزم جدی دولت برای سهمیه‌بندی بنزین به این سه دلیل منتظر ارزانی خودرو نباشید دولت مصمم به دونرخی کردن بنزین است افزایش قیمت خودرو در بازار راکد صعود قیمت در بازار خودرو قدم به قدم تا آزاد‌سازی خودرو شرایط فروش فوری 2 محصول محبوب ایران‌خودرو اعلام شد تولید بنزین در پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا هفته آینده به روزانه 47 میلیون لیتر می‌رسد اما و اگرهای سه سناریو برای نرخ بنزین با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ عملیات گسترده توزیع فروردینی بنزین در ایران به روایت آمار کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ ابهام در فروش فوری خودرو تحریم نفتی ایران خبر خوبی برای رانندگان آمریکایی نیست قیمت انواع پژو دست دوم در بازار تهران +جدول افزایش 3 تا 8 میلیون تومانی قیمت سمند حسنوند: هر تصمیمی درباره دو نرخی کردن بنزین باید با جلب نظر مجلس باشد بنزین در آمریکا گران شد؛ این با تحریم ایران مرتبط است خودروهایی که با 80 میلیون می‌توان خرید استپ وی 180 میلیون تومان شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول لغو معافیت تحریم‌های نفتی ایران قیمت بنزین در کالیفرنیا را بالا برد توزیع بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون لیتر بنزین در فروردین 98 احتمال «دونرخی شدن» و طرح دوباره «سناریو»های مختلف تقاضای خودرو در حال حاضر از سوی دلالان است عرضه کم خودروسازان و افزایش قیمت خودرو در بازار سال نو قیمت جدید خودروی جک S3 از سوی کرمان موتور اعلام شد هوندا هم سبز می‌شود! با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ کاهش تولید خودروهای برقی آئودی بنزین امسال می پرد؟ بررسی خودرو اسمارت فور 2 آغاز فروش خودروهای تسلا تشویق به برگزاری کمپینی دیگر؟ کارنامه تولید خودروسازان در سال97 هنوز دستور جدیدی درباره بنزین ابلاغ نشده است تب و تاب بازار خودرو چه زمانی فروکش می‌کند؟ ایران درصدر کشور‌های پرداخت کننده یارانه سوخت قیمت امروز انواع خودرو اما و اگرهای سهمیه‌بندی بنزین نیمی از ایرانیان محروم از یارانه بنزین هستند باک خودروها با بنزین چند تومانی پر می‌شود؟ خودروهای کره‌ای در بازار تهران چند؟ + جدول برنامه دایملر برای کاهش هزینه‌ها پول‌های سرگردان جذب بازار خودرو شدند بررسی‌های قیمتی بنزین جدی شد هیچ نقطه کشور با کمبود بنزین مواجه نشد+جدول دو نرخی کردن بنزین بهترین راه است افتتاح 11 پمپ‌بنزین‌ کوچک و سیار در منطقه 2 تهران احتمال اجرای سهمیه‌بندی چقدر جدی است؟ بازار داغ اظهارنظرها درباره سهمیه بندی بنزین فرمان واگذاری اموال خودروسازان صادر شد افزایش قیمت در بازار بی‌مشتری آشنایی با سی ان جی (CNG) قیمت دنا در بازار 108 میلیون تومان بازار داغ شایعات بنزینی با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول جزئیات سهم دهک‌ها از یارانه‌ پنهان احتمال سهمیه‌بندی بنزین وجود دارد عضو شورای عالی انرژی: مجلس مخالف سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین است بازار خودرو در «گیجی پس از عید» به سر می برد حرکت لاک‌پشتی ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک بنزین گران نمی شود مخالفت مجلس با بنزین 2 نرخی تقویت همکاری فورد و چانگان قمار جی‌ام در بازارهای نوظهور 2جایگاه سیار سوخت از اصفهان و زنجان به خوزستان انتقال یافت بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود آرامش به بازار خودرو برمی گردد پراید دوباره 50 میلیون تومانی شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول احتمال کاهش قیمت خودرو در ماه رمضان کاهش جهانی تولید خودرو نقشه راه تولید 2/ 1 میلیون خودرو کاهش صادرات خودروی ترکیه پیش فروش و فروش فوری محصولات سایپا از روز سه شنبه آغاز می شود با 140 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ تشکیل صف طولانی رانندگان برای بنزین در دمشق افزایش قیمت خودرو زیر سایه غفلت مسئولان به بهانه سیل تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی فروش فوری در سال جدید کلید خورد مسیر قیمت‌گذاری خودرو در 98 افزایش 2 تا 15 میلیون تومانی قیمت ها کدام خودرو‌های داخلی افزایش قیمت داشتند؟ تازه ترین قیمت خودروهای داخلی نرخ ارز؛ منشأ تحولات بازار خودرو دوپینگ خودروسازان با فروش نقدی اعلام نخستین شرایط فروش فوری 2 محصول ایران خودرو در سال جدید ارز 4200 ندهید، خودرو گران می‌شود سهمیه‌بندی بنزین در سال 98 قطعی است جدیدترین قیمت محصولات دو خودروساز داخلی منتشر شد قیمت خودروهای داخلی در بازار جعبه سیاه قیمت خودرو افت واردات قطعات منفصله خودرو در 97 دو فرمان اقتصادی به زنجیره خودروسازی افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد بازار خودرو در انتظار سقوط بزرگ عثمانی:ساماندهی بازار خودرو با مدیریت نقدینگی ممکن می شود فصل خرید خودرو فرا رسیده است؟ تفاوت قیمت خودروها بین کارخانه و بازار خودروهای 150 تا 200 میلیونی بازار تهران + جدول چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟ سهم دولت از خودرو حرکت خودرو در جاده سنگلاخ تولید پیش‌بینی رسیدن متوسط مصرف بنزین به روزانه 100 میلیون لیتر در سال جاری کمتر از یک درصد منابع ایران خودرو و سایپا سهم تحقیقات است قیمت انواع شاسی بلند در بازار تهران +جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار در سه شنبه 20 فروردین 98 یک کلام تعطیل! آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول سرعت گیر مالیاتی فروش خودرو احتمال جریمه سنگین برای خودروسازان آلمانی قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول قیمت انواع خودروی کره ای در بازار + جدول کنترل قیمت بنزین یا تشدید تحریم ایران؟ خودرو در سال 98 گران می‌شود یا ارزان؟ با 120 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ چرت بهاری بازار خودرو بازار خودرو در تکاپو برای شروع معاملات آخرین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار ادامه روند کاهشی قیمت خودرو خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول سیل مانع از افزایش شدید مصرف بنزین در تعطیلات نوروز شد قیمت انواع پژو 206 صفر و کاکرده در بازار + جدول شرایط فروش ویژه بهاره محصولات ام وی ام تثبیت تعرفه خودرو در دوران ممنوعیت تکرار تجربه موسسات مالی در خودروسازی بیش از یک میلیارد و 850میلیون لیتر بنزین در نوروز سوخت شد جاسوس مخفی خودروسازان در اختیار والدین! شرایط ویژه فروش بهاره محصولات چری میزان مصرف بنزین در ایام نوروز اعلام شد خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول تقاضای خودرو در بازار به کف رسید قیمت خودروهای داخلی پس از تعطیلات، تکان نخورد چشم انداز بازار خودرو در سال 98 خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند مصرف حدود 2 میلیارد لیتر بنزین در ایام سفرهای نوروزی استقرار یک جایگاه سیار عرضه سوخت در پلدختر افزایش مصرف بنزین در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی "بنزین" از خودکفایی تا قاچاق فروش مکمل‌های اکتان‌افزا ممنوع است 60 درصد ثبت نام کنندگان خودرو، مصرف کننده واقعی نیستند 2 پمپ بنزین پلدختر از مدار خارج شده است آمار توزیع بنزین در نوروز 98 تامین بدون وقفه سوخت مناطق سیل‌زده مصرف روزانه بنزین کشور از 89 میلیون لیتر گذشت هکرها و سرقت 120 هزار لیتر سوخت از پمپ‌بنزین‌های فرانسه معرفی خودروهای دست دوم با بودجه یک میلیاردی سقوط 12 میلیون لیتری مصرف بنزین از ترس سیل گذری بر حواشی بنزین در سال گذشته 210 هزار لیتر سوخت قاچاق در جاسک کشف شد نقش حُسن نیت برای عرضه ارزان سوخت در رشد قاچاق کاهش 7.3 درصدی مصرف بنزین در روز ششم فروردین کاهش 1 درصدی مصرف بنزین در پنجمین روز نوروز 98 ذخیره سازی مناسب سوخت در فارس مصرف بنزین در چهارمین روز سال 98 کاهش یافت مردم نگران بنزین نباشند مصرف 101 میلیون و 800 هزار لیتر بنزین در دومین روز سال 98 خودروهای جذاب آینده را ببینید ایران یک بازار بکر برای خودروسازها است میزان مصرف بنزین طی 2 روز گذشته فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار مسخره است سرگردانی کارت سوخت در سال 98 مصرف بنزین در آخرین روز سال 97 رکورد زد مرکز پژهش‌های مجلس 6 راه حل فوری برای بازار خودرو داد ایرانی‌ها 116 میلیون لیتر بنزین سوزاندند بنزین مورد نیاز مسافران نوروزی تامین است خودکفایی در تولید سوخت نیازمند فرهنگ سازی در مصرف آیا فروش فوری خودرو در کاهش قیمت چهارچرخ‌ها تأثیرگذار بوده است؟ پرداخت 100 درصدی کارمزد توزیع سوخت از اول فرودین 98 آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟ نگرانی بابت تأمین سوخت در نوروز نداریم قیمت CNG تا 5 سال آینده ثابت خواهد ماند تداوم کاهش قیمت خودرو در آستانه سال جدید خودرو‌هایی که با 40 تا 60 میلیون تومان می‌توان خرید + جدول افت نوروزی تولید خودرو دردسرهای پرداخت تسهیلات ارزی به خودرو فروش 4 محصول ایران خودرو با تحویل فوری دو راه پیش‌روی صنعت خودرو؛ اصلاح قیمت یا استیضاح وزیر صمت 6 راهکار اصلاح سریع آشفتگی‌های بازار خودرو تداوم کاهش قیمت خودرو در آستانه سال جدید با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد مسیر خودروهای وارداتی در 98 فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل 98 ابعاد جدید از پرونده جنجالی ثبت سفارش 6481 خودرو قیمت خودروهای وارداتی چقدر تغییر کرد؟ شرایط جدید فروش نقدی محصولات ایران خودرو با قیمت های جدید اعلام شد رسیدگی قضایی به 300 پرونده شکایت از خودروسازان شایعه مجازی با طعم بنزین رایگان در مازندران نرخ جدید خودرو در بازار تهران تامین سوخت خودرو‌های مسافران نوروزی سرنوشت بنزین در سال 98 چه خواهد بود؟ قیمت‌ها در بازار خودرو ساعت به ساعت می‌ریزد تعدیل هفت هزار نفری کارکنان فولکس‌واگن 5 روند مهم در نمایشگاه خودروی ژنو تولید در سایپا ادامه دارد؛ حتی روز جمعه عرضه مستمر بنزین سوپر؛ پیش‌بینی رشد 10 درصدی مصرف بنزین در سال آینده با 80 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول ادامه آشفتگی بازار خودرو در آخرین روز‌های سال خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول بازار داغ خودرو‌های کارکرده در روز‌های پایانی سال 97 اشتباهات حاکمیتی در قیمت‌گذاری خودرو "ناز" بازار خودرو خریدار دارد چرا قیمت خودرو کاهشی شد؟ آغاز فروش نقدی سمند ال ایکس و پژو 405 پیش پرداخت مناسب ، قیمت قطعی بهروز افخمی: بنزین را 7500 تومان کنید، یارانه را 500 هزار تومان روند قیمت‌گذاری خودرو در سال آینده روند کاهشی قیمت ها در بازار بازار خودرو جهان کساد شده است مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز کشور در آستانه سال نو وجود ندارد روزهای رکورد شکنی بنزین نزدیک است کاهش قیمت چند محصول سایپا در بازار نفس دوگانه‌سوزها به شمارش افتاد سرنوشت بازار خودروی 98 شرایط جدید فروش فوری 2 محصول ایران‌خودرو اعلام شد کاهش 2 تا 5 میلیون تومانی قیمت‌ها قیمت خودرو در بازار کاهشی است، اما خریداری نیست تازه ترین قیمت خودروهای داخلی در بازار قره‌خانی: سال آینده افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو نقشه راه برای گذر از چالش‌های صنعت خودرو افزایش قیمت محصولات سایپا تکذیب شد 7 راهکار مدیریت مصرف و قاچاق سوخت دور جدید فروش فوری خودرو تحویل 98، شنبه آغاز می‌شود خرید روکش فرمان چقدر هزینه دارد؟ ابطال 160 هزار کارت سوخت در سیستان و بلوچستان قاچاق سوخت کاهش یافت پیشنهاد ایجاد بازاری ویژه برای خرید و فروش بنزین مازاد مصرف بنزین کشوربه 88 میلیون لیتر در روز رسید روسیه راه چین را در بازار خودروی ایران می‌رود؟ فرود قیمت خودرو پس از فراز بزرگ برنامه تأمین سوخت سفر‌های نوروزی تشریح شد وعده‌ای که محقق شد تب قیمت خودرو‌ فروکش کرد شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد خبر خوش مجلس درباره بنزین آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول 3.2 میلیون لیتر به تولید بنزین یورو 5 اضافه شد کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار خودروی روس‌ها در راه ایران قیمت انواع کفپوش خودرو در بازار فرصت 3 روزه به خودروسازان برای ایفای تعهدات بازار خودرو چین در کما شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد سهم هر سوخت در سبد سوخت بخش حمل‌و نقل کشور چقدر است؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار کمی آرام گرفت مردم نگران قیمت بنزین نباشند کاهش 1 میلیون تومانی قیمت‌ها کاهش 2/5 میلیون تومانی قیمت خودرو‌های در حال تحویل آخرین وضعیت خودروهای دپو شده از زبان واردکنندگان طرح جدید تبدیل محصولات رنو اجرا می‌شود چاره‌ای جز ثابت نگه داشتن قیمت بنزین نیست قیمت انواع نیسان وانت زامیاد در بازار + جدول فروش فوری پنج هزار و 700دستگاه از محصولات ایران خودرو در هشت روز جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا پس از کاهش نرخ نمایندگی‌ها آغاز فروش فوری پژوپارس و 206 کاهش دنباله دار قیمت خودرو در بازار دلایل افزایش قیمت خودرو چیست؟ شرط ورود لادای روسیه به ایران چیست؟ آغاز روند کاهش قیمت محصولات سایپا در بازار شیفت مشتریان به خودروهای دست‌دوم قیمت کدام خودروها کاهشی شد؟ خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول کورس قیمت‌ها در بازار خودرو قیمت خودرو‌های داخلی، کاهشی شد تازه ترین قیمت خودروهای داخلی واگذاری سهام بانک پارسیان توسط ایران‌خودرو کور سوی امید در خطوط تولید خودروسازان آغاز دوباره فروش فوری خودروهای سایپا گشتی در بازار خودروهای‌ خارجی دست‌دوم؛ جدول نجومی نرخ‌ها بی‌ثباتی نرخ ارز در کنار تحریم‌ها و دلالان عامل افزایش قیمت خودرو پژو مزد رفتن از ایران را گرفت تشدید بلاتکلیفی عرضه و تقاضا در بازار خودرو سلیقه‌ای قیمت‌گذاری می‌شود قیمت 8 اسفند انواع محصولات ایران خودرو با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول آخرین قیمت روز خودروهای داخلی پاتک به عملیات آزادسازی قیمت خودرو ایران خودرو شرایط فروش فوری فردا را اعلام کرد قیمت خودرو تا چه میزان بالا خواهد رفت؟ یارانه‌‌های مخفی به چه کسانی پرداخت می‌شود؟ خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول مقصر افزایش مصرف بنزین کیست؛ مردم یا خودروسازان؟ مافیایی پشت پرده گرانی خودرو است چرا سازمان برنامه و کمیسیون تلفیق با اختصاص سهمیه بنزین به افراد مخالفند قیمت خودرو کاهش می‌یابد هجوم متقاضیان در سایه رشد قیمت‌ها نشست کمیسیون اصل 90 با وزیر صمت و نمایندگان خودروسازان پایان حواشی سهمیه‌بندی روزانه برای بنزین با رشد 90 درصدی تولیدات سایپا از التهابات بازار خودرو کاسته شده است نشانه‌های گران شدن خودرو از چه زمانی آشکار شد؟ خودروهای گازسوز بازار چند؟ +جدول آشفته‌سازی بازار خودرو قیمت‌گذاری خودرو بر مبنای 5 درصد حاشیه بازار عادلانه نیست احتمال پایین آمدن قیمت بازار نسبت به قیمت کارخانه سیگنال بنزینی به بازار ارز دلیل افزایش قیمت خودرو از زبان وزیر صنعت تداوم عرضه و شفافیت قیمت کلید کنترل بازار خودروست پاشویه تب بازار پرواز خودرو از باند تورم انتظاری ضرورت تجمیع ظرفیت‌های تولید خودرو حمایت مرکز بررسی‌های استراتژیک از اصلاح قیمت بنزین با اختصاص سهمیه به افراد رد طرح برد- برد بنزین اصول و منطقی بر بازار خودرو حاکم نیست برخی سیاست‌گذاران بازار خودرو را آشفته می‌کنند سوال از وزیر صمت در صورت عدم ساماندهی بازار خودرو بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو پادزهر دلالی در بازار مذاکره برای ترخیص 10 هزار کانتینر لوازم یدکی جهت حل مشکلات خودروسازان مجلس چند نرخی شدن قیمت بنزین را رد کرد سایپا تحویل خودرو به مشتریان را 100 درصد افزایش داد مخالفت مجلس با اعطای سهمیه یک لیتر بنزین در روز به هر ایرانی پراید 51 میلیون تومان شد آقای وزیر چرا به قیمت خودرو نظارت نمی‌کنید؟ هشدار معاون وزیر نفت: تا 2 سال دیگر واردکننده بنزین می شویم پیشنهاد علی مطهری برای افزایش قیمت بنزین سخنگوی کمیسیون انرژی :مردم طاقت افزایش قیمت بنزین را ندارند چرا CNG بهترین نوع سوخت برای خودرو است؟ با 100 تا 150 میلیون چه خودرویی بخریم؟ هر نوع افزایش قیمتی بحران موجود در کشور را تشدید می‌کند انتظار بود دولت بر بازار خودرو نظارت درست و حسابی داشته باشد لزوم ورود دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی به هرج و مرج قیمتی بازار خودرو کارت سوخت باید احیا شود قاچاق روزانه 9 میلیون لیتر بنزین از کشور اثر منفی تلاطم بازار خودرو بر سکون قیمت مسکن برای خرید خودرو دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟ از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم دلیل دهان‌کجی بازار به پیش‌فروش خودرو متوسط مصرف بنزین در کشور چند لیتر است؟ دولت و کمیسیون تلفیق فعلا موافق افزایش قیمت بنزین نیستند کنترل مصرف داخلی شرط رسیدن به صادرات بنزین فروش اینترنتی سایپا هر روز انجام می‌شود دولت به افزایش بی‌رویه قیمت خودرو توجه کند وزیر صنعت کمتر درباره بازار خودرو شعار درمانی کند کمیسیون صنایع موضوع افزایش قیمت خودرو را بررسی می کند بیگ‌بنگ بازار خودرو کاهش قیمت خودرو با کدام تاکتیک انجام می شود؟ فشار بیشتر فروش بیشتر تسریع در عرضه خودرو، قیمت‌ها را کاهش می‌دهد خواب عمیق خودروها رکود در بازار خرید و فروش خودرو بازار خودرو ساماندهی نشود وزیر صنعت استیضاح می‌شود وزارت صنعت باید بازار خودرو را مدیریت کند یا بازار و دلالان؟ با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار کمیسیون تلفیق با هیچکدام از پیشنهادها در زمینه قیمت بنزین موافقت نکرده است استقبال مشتریان از قیمت‌های داغ صعود قیمت‌ها با تورم انتظاری جولان دلالان در بازار خودرو و افزایش قیمت ها واکنش منفی بازار به فروش فوری خودروسازان عامل گران شدن قیمت خودرو در بازار آزاد چیست؟ میزان مصرف روزانه بنزین در کشور اعلام شد فروش فوری خودرو آغاز شد نیروهای مسلح آماده همکاری در تولید خودرو و صنایع نفت هستند کارت سوخت بدون نرخ دوم بی‌معناست عرضه کم و تورم موجب آشفتگی بازار خودرو شده است مجلس با مسببین گرانی خودرو برخورد می‌کند افزایش قیمت خودرو به 5 درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است جاده ناهموار تولید دوگانه‌سوزها پیشداوری آزادسازی قیمت خودرو صنعت خودرو بار دیگر قربانی نقدینگی سرگردان می شود؟ ظرفیت تولید بنزین دو برابر شد عوامل ابهام آفرین در بازار خودرو از نگاه یک استاد دانشگاه کورس قیمت‌ها در بازار خودرو خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول حباب قیمت در بازار خودرو مقطعی است تازه ترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران زمان استرداد ودیعه خودروهای انصرافی وعده‌های تو خالی؟ امکان صادرات تجهیزات جایگاه‌های عرضه سوخت به کشورهای همسایه حباب قیمت های بازار شکسته خواهد شد خودروسازان به جای تحویل خودروهای پیش فروش شده آنها را در بازار آزاد می‎‌فروشند فروشنده در بازار خودرو زیاد شد؛ جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی پراید 47 میلیون تومان شد فقط بنزین مشکل بهره‌وری انرژی نیست، خودروسازان هم سهم دارند خبر خوشی که رئیس جمهور فردا اعلام می‌کند: ایران صادرکننده بنزین شد پراید چگونه 46 میلیون تومان شد؟ افزایش نجومی قیمت‌ خودرو؛ مسئولان چه می‌کنند؟ افزایش قیمت خودرو جوسازی دلالان است تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی تقاضای خرید خودرو زیاد است اما کسی فروشنده نیست تعزیرات فعلا نمی تواند به بازار خودرو نظارت کند دلیل فعال شدن کارت سوخت از زبان سخنگوی کمیسیون انرژی چراغ سبز به واردات خودرو؟ افزایش لحظه به لحظه قیمت در بازار خودرو تاجگردون: افزایش قیمت بنزین منجر به افزایش تورم می‌شود قیمت سوخت در مراکش پایین است قیمت بنزین در بودجه 98 تغییر نکرده است با واقعی کردن قیمت بنزین می‌توان حقوق کارمندان را سه برابر کرد سمند 10 میلیون تومان گران شد قیمت خودروهای داخلی در بازار ترکید جهش قیمت خودروهای داخلی آشفته‌بازار خودرو و سرگردانی مشتریان تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی حرکت در جاده یک‌طرفه داخلی‌سازی قیمت خودرو در سال 98 یه کدام جهت می‌رود؟ لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول فرمان بازار در دست دلالان افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو تکذیب شد خودروسازان حق گران کردن خودروهای پیش فروش را ندارند دنا 15 میلیون تومان گران شد تلاطم در بازار خودرو‌های تولیدی چه کسی تاوان سرکوب قیمت خودروسازان را می‌دهد؟ میرزایی: قیمت فعلی بنزین حفظ می‌شود تمام پیشنهادات بنزینی دولت رد شد قیمت CNG برای کاهش مصرف بنزین،تعدیل شود جلوگیری از خروج 1000000000 دلار از ایران با قطع واردات بنزین لزوم پایبندی به مکانیزم عرضه و تقاضا کیفیت خودروها در مدار ثبات ثبات قیمت ها در بازار خودرو بازار خودروهای کارکرده خارجی داغ شد قیمت کدام خودروها افزایش یافته است؟ تعیین تکلیف برای پیش‌خریدها چرا قیمت خودرو روزانه گران می‌شود؟ دغدغه اندازه‌گیری دقیق فرآورده در جایگاه‌های سوخت برطرف می‌شود مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش : افزایش 400 میلیون لیتری ذخایر بنزین نسبت به پارسال سیر صعودی قیمت خودرو ادامه یافت + جدول روزانه 16 میلیون لیتر گازوئیل مازاد بر مصرف، تولید می‌شود دو نرخی شدن قیمت سوخت فسادآور است افزایش هفت برابری تولید بنزین در چهار دهه گذشته فعال شدن دوباره کارت سوخت در سال آینده بدون سهمیه‌بندی با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ قیمت برخی از خودرو‌های داخلی افزایش یافت + جدول اندیشکده حکمرانی شریف پیشنهاد داد :تخصیص سهمیه بنزین به افراد و ایجاد بازار متشکل برای مبادله آن سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: مجلس به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست مخالفت مجلس با سناریوهای بنزینی سه راهکار سازمان حمایت برای تعهدات معوق خودروسازان تسهیلات، دوای درد خودروسازی است؟ خودروسازان مکلف به تحویل خودرو با ‌قیمت قبل به خریداران شدند افزایش قیمت بنزین یا سهمیه‌بندی منوط به موافقت مردم است خودرو‌های 100 میلیون تومانی در بازار + جدول با 50 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران بنزین در ونزوئلا سهمیه‌بندی شد پژو207 اتومات به 108میلیون رسید رکورد تولید بنزین در ایران شکسته شد آزادسازی قیمت بنزین در کنار پرداخت یارانه نقدی رشد تورم تولید‌کننده خودرو آغاز بازپرداخت طلب قطعه‌سازان جزئیات پرداخت تسهیلات خودروسازان بازار خرید و فروش خودرو راکد شد نبض بازار خودرو نامنظم می‌زند خودرو ارزان می‌شود؟ آوازه خودکفایی بنزین به گوش ترامپ هم رسید اطلاعیه بهمن موتور برای خریداران FAW B30 اطلاعیه بهمن موتور برای خریداران هاوال وعده‌های پرریسک پیش‌فروش‌های بی‌پشتوانه ورود خودرو و موتورسیکلت ورزشی به مناطق آزاد و ویژه مجاز شد رشد 1 تا 5 میلیون تومانی قیمت‌ها جزییات طرح تخصیص سهمیه سوخت به فرد به جای خودرو منفعت 8 دهک از افزایش قیمت سوخت تصویب بسته حمایتی خودروسازان نیمه پنهان لغو افزایش قیمت خودرو قیمت‌ها در بازار ثابت ماند کاهش التهاب در بازار خودرو افزایش قیمت تا 6 میلیون تومانی خودروهای داخلی در بازار سال98 چه میزان بنزین مصرف میشود؟ خودزنی خودروسازان ادعای خودروسازان در تولید برقی‌ها قیمت بنزین در آمریکا در پی ناامنی در ونزوئلا بالا رفت افزایش قیمت بنزین در سال آینده منتفی است اعلام 1440 دلار یارانه سوخت برای هر ایرانی ادامه افزایش قیمت خودروهای داخلی لزوم ورود سازمان امور مالیاتی بر فعالیت دلالان خودرو افزایش قیمتی که لغو شد؛ ستادی که حاشیه ساخت عرضه به پای تقاضا نرسید با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول یک نگرانی به اسم "بنزین"؛ چه باید کرد؟ التهابات بازار خودرو فروکش کرد ثبات در بازار ایران خودرو رشد مصرف بنزین در آمریکا متوقف شده است وضـعـیـت بـنـزین در بودجه 98 از زبان «تاجگردون» شکایت از نمایندگی‌های خودروسازان در صدر افزایش 30 درصدی قیمت خودرو لغو شد ساماندهی خودروسازی در گرو ثبات مدیریت و برنامه‌ریزی است جدیدترین محصول چری برای بازار ایران قیمت خورد ثبات قیمت خودروها در بازار پیش بینی مصرف بنزین در سال 98 در دو سناریو لاریجانی: افزایش قیمت خودرو در بعضی موارد قانونمند نبوده و غیرمنطقی است تشکیل کمیته سه جانبه برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو سال آینده سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت رشد تیراژ محصولات رنو در ایران نقطه توقف افزایش قیمت هنگام خرید خودرو در دقیقه 90 شب عید باید چه نکاتی را در نظر داشته باشیم؟ پرداخت یارانه بنزین باید عادلانه شود قیمت پراید در بازار 40 میلیون رد هرگونه سهمیه بندی شخصی ثروتمندان 11 برابر فقرا از یارانه بنزین منتفع می‌شوند قیمت امروز خودرو در بازار 75 درصد مردم موافق تخصیص سهمیه بنزین به هر ایرانی هستند لاریجانی موافق طرح عوارض بر بنزین است رد سهمیه‌بندی بنزین؛ فعلا تولید در دی‌ماه افزایش یافت مخالفت کمیسیون تلفیق با تخصیص سهمیه بنزین به افراد جزئیات طرح اختصاص ماهانه 24 لیتر بنزین به هر ایرانی پراید 39 میلیون و 400 هزار تومان شد معاون رئیس جمهور: قیمت پایین بنزین موجب افزایش استفاده از خودروهای شخصی شده است ورود مردم به بازار بنزین؛ کاهش قاچاق یا رونق دلال بازی؟ راهکار بهینه کنترل مصرف بنزین در سال 98 چیست؟ نظر کارشناسان درمورد آینده بنزین چیست؟ ایرانی‌ها چند میلیون لیتر بنزین اضافه مصرف می‌کنند؟ مشتری عزیز، خودرو نداریم واگذاری سهام خودروسازان، زهر یا پادزهر کیانپور: طرح سهمیه‌بندی بنزین مردم را فقیر می‌کند خودرو 1 تا 3 میلیون تومان گران شد راهکار یک نماینده مجلس برای مهار روند افزایشی قیمت خودرو توسط خودروسازان یک کارشناس انرژی : اختصاص سهمیه بنزین به فرد به جای خودرو عادلانه تر است سنجش کیفیت بنزین دوره گرم آماده شد دلایل مراکز پژوهشی در دفاع از اصلاح قیمت بنزین بازار کم رونق خرید و فروش خودرو طرح نمایندگان مجلس برای سهمیه‌بندی بنزین + متن کامل عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی: اجرای هر طرحی در زمینه بنزین نباید فشاری به دهک‌های متوسط و ضعیف وارد کند وزیر نفت مصر اعلام کرد: یارانه 2.42 میلیارد دلاری مصر برای بنزین در 6 ماه عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس: سهمیه‌بندی روزی یک لیتر بنزین برای هر فرد زیبنده ملت ایران نیست نقش مهم سوخت CNG در خودکفایی در تأمین بنزین نائب رئیس دوم مجلس بیان کرد: موافق سهمیه بندی و 2 نرخی شدن بنزین هستم خانواده پژو 206 گران شد خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول مردمی که 100 دلار حقوق می‎گیرند توقع افزایش قیمت ندارند محدودیت عرضه خودرو، مانعی برای تنطیم قیمت بازار طرح ایجاد سامانه بورس بنزین تلاش مجلس برای اصلاح امور خودروسازان اصلاح قیمت قطعات کلید خورد پل عبور قطعه‌سازی از بحران نرخ برخی خودروهای داخلی و وارداتی در بازار چقدر است؟ پیشنهاد اختصاص ماهانه ٢4 لیتر بنزین به هر ایرانی در سال ٩٨ رانا 61 میلیون تومان شد بازار خودروهای وارداتی کساد است سهمیه منطقی برای خودروها قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 بهمن97 بازار خودرو قفل شد امکان کاهش قیمت خودرو در بازار تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین گرفته نشده است کنترل مصرف بنزین و قاچاق با سهمیه‌بندی بنزین جـزئـیـات طـرح سـهـمـیـه‌بـنـدی بـنـزیـن پژو207 اتوماتیک 108 میلیون تومان روش کنونی توزیع سوخت در جامعه به ضرر مردم است سناریوی اصلی برای بنزین پاشنه آشیل فرمول جدید قیمت‌گذاری جلسه محرمانه کمیسیون صنایع درباره گرانی خودرو فروش ویژه جک S3 از فردا آغاز می شود استپ وی 3 میلیون تومان گران شد طرح سهمیه‌بندی بنزین اعلام وصول شد تازه ترین قیمتهای خودرو داخلی در بازار ابزار دفاع از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو امکان‌سنجی کاهش قیمت خودرو از مسیر تیراژ گازوییل یورو4 علاوه بر کلانشهرها در 112شهر دیگر عرضه می شود خودروسازان متعهد به رعایت حقوق مردم هستند هیچ تصمیمی برای 2 نرخی شدن بنزین اتخاذ نشده است امکان قاچاق از جایگاه تقریبا صفر است جزییات تولید بنزین در ایران طی 40 سال قیمت خودروهای داخلی افزایش یافت+جدول چه خودروهایی ارزان شدند؟ پیش‎بینی افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در مناطق مرزی در سال 98 آغاز پیش‌فروش خودرو با قیمت‌های جدید فراگیری رکود همزمان با اعلام قیمت‌ها قیمت های اعلامی در موعد تحویل، مبنای قیمت گذاری خودروها انتشار جدول قیمت محصولات سایپا سود 2 هزار و 272 میلیارد ریالی متخلفان از فروش خودروهای لوکس تولید دو کاتالیست بنزین به ظرفیت 2500 تن در سال چانگان 1 میلیون تومان ارزان شد چه خودروهایی با کاهش قیمت مواجه شدند؟ درخواست خودروسازان از ترامپ عارضه هفت‌گانه در فرآیند تولید قطعه خودروهای پیش‌فروش شده به زودی تحویل می‌شود زیمبابوه گرانترین بنزین جهان را دارد تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک معرفی خودرو‌های 60 میلیون تومانی در بازار دولت مجاز به فروش بنزین در بازارچه‌های مرزی با نرخ ترجیحی شد آیا افزایش قیمت خودرو شامل خودروهای پیش فروش نیز می‌شود؟ استقبال گرم از قیمت‌های داغ پاسخگویی به توقعات کمی و کیفی با افزایش قیمت؟ اختلاف 652 میلیون تومانی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروی تولید ایران با افزایش قیمت خودرو موافقت می‌شود؟ قیمت انواع محصولات پارس خودرو 24 دی 97 قیمت انواع محصولات سایپا 24 دی 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 دی97 بازار خودرو در شوک فرو رفت واکنش بازار به افزایش قیمت خودرو‌های داخلی آزمون آزادسازی قیمت خودرو تنظیم بازار خودرو تا اردیبهشت 98 عملکرد درخشان BMW در سال 2018 وزارت نفت آماده اجرای بنزین چند نرخی و سهمیه بندی است 9 میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟ شوک بازار از افزایش قیمت کارخانه سهمیه‌ بندی بنزین؛ چالش تاکسی‌های اینترنتی یا کاربرانش؟ تولید بنزین به 100 میلیون لیتر رسید چرایی افزایش قیمت توسط خودروسازان تولید روزانه بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس به 45 میلیون لیتر رسید قیمت خودرو در حاشیه بازار فروش 2 خودروی هیوندای توسط کرمان موتور از شنبه 22 دی ماه + جزئیات افزایش اعتماد مشتریان به مدیران خودرو با شفافیت در قیمت گذاری واکنش منفی بازار به افزایش قیمت‌ها دلایل اصلی گرانی خودرو پیش بینی واردات روزانه 100 میلیون دلار بنزین با ادامه روند فعلی مصرف تا سال 1421 افزایش ١٢ تا ١٥ میلیون لیتر بنزین تولیدی در کشور بارگرانی به دوش مصرف کننده جزییات پیشنهاد مجلس درباره سهمیه‌بندی بنزین در سال آینده وعده 12هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان افزایش 70 درصدی قیمت خودرو‌های زیر 45 میلیون تومان با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول استپ وی 2 میلیون تومان ارزان شد هزینه سرسام‌آور مالیات نقل و انتقال خودرو ثبات قیمت‌ها در بازار وقت توقف مسابقه زیان‌بار مصرف بنزین رسیده است قیمت خودروهای داخلی در بازار در یکشنبه 16 دی 97 با 70 میلیون تومان کدام خودرو را می‌توان خرید؟ تولید بنزین ایران به 105 میلیون لیتر در روز رسید تضمینی برای کاهش قیمت خودرو وجود ندارد جای خالی شورای سیاست‌گذاری خودرو در ماجرای قیمت‌گذاری آمادگی سوخت رسانی به مناطق زلزله‌زده گیلانغرب یارانه‌های انرژی به 45 میلیارد دلار رسید واردات روزانه 12.1 میلیون لیتر بنزین در سال 95 رکود معاملات در بازار خودرو ضرورت راه اندازی لیزینگ با نظارت و سرمایه خودروسازان احتیاط در قیمت‌گذاری خودروهای پر تقاضا بازار خودرو در بلاتکلیفی قیمت‌ها قیمت‌های جدید خودرو چرا اعلام نشد؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول حذف واسطه ها از بازار دستاورد قیمت گذاری در حاشیه بازار کمبود عرضه خودرو از سوی خودروسازان مانعی برای ورود لیزینگ ها معرفی خودرو‌های 100 میلیون تومانی در بازار چتر حمایتی بازار انحصاری خودرو چگونه از بین می‌رود؟ بازار خودرو در انتظار تعیین تکلیف قیمت خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول درخواست قطعه سازان برای افزایش 50 تا 70درصدی قیمت ها قیمت گذاری خودرو ، دولتی باقی می ماند مشخص شدن تکلیف خریداران بلاتکلیف خودرو در ابلاغیه افزایش قیمت‌ها رکود بازار خودرو عمیق تر شد بازار در انتظار قیمت‌های جدید خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول واگذاری تصمیم افزایش قیمت سوخت به مجلس استپ وی و رانا 4 میلیون تومان ارزان شد گزارشی از وضعیت عجیب بازار خودرو رشد 27 درصدی تولید بنزین یورو4 در سال 96 پارس تندر 90 میلیون تومان شد قیمت قطعی و تحویل فوری مدیران خودرو پاسخی در جهت تعادل بازار نماینده مجلس: بنزین در بودجه 98 گران نمی‌شود بالاترین سقف تغییرات قیمت خودرو در بازار به 2 میلیون تومان رسید خودروسازان مرحله‌ای قیمت‌ها را بالا خواهند برد؟ چگونه خودروی مناسب خود را بخریم؟ عواقب چرخش «کونلون بانک» برای خودروسازی چرا ترامپ بنزین ایران را تحریم نکرد؟ تولید بنزین 100 میلیون لیتر را رد می‌کند افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها رکود بازار خودرو با کاهش تقاضا و ثبات نرخ ارز شاخص‌های کلیدی خرید خودرو در وضعیت فعلی بازار دلایل اعلام قطره‌چکانی قیمت خودرو به دنبال حذف واسطه ها در بازار خودرو هستیم افزایش قیمت 3 محصول سایپا در بازار افزایش سطح درآمد مردم شرط لازم برای آزادسازی قیمت سوخت پیشروی خودروسازان در عملیات آزادسازی قیمت افزایش قیمت خودرو عدم افزایش تدریجی قیمت حامل‌های انرژی شوک بزرگی را به معیشت مردم وارد می‌کند 2 عامل ایجاد تقاضای کاذب خرید خودرو طرح برندسازی جایگاه‌های سوخت به دلالی در حوزه بنزین منتهی نمی شود فرمول منصفانه برای قیمت خودروهای پیش‌فروش؟ ادامه کاهش قیمت خودرو در بازار قیمت‌ها بازهم تعیین تکلیف نشد روی زرد تولید قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد+ جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 ی 97 قیمت بنزین در سال آینده چقدر است؟ درآمد دولت از ناحیه شماره‌گذاری و نقل‌و‌انتقال خودرو ثبات قیمت در بازار خودروهای داخلی و مونتاژی بنزین یورو 4 به شیراز باز می گردد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 ی 97 با عادی‌شدن شرایط تولید خودرو قیمت‌ها پایین خواهد آمد سود دلالان در بازار خودرو تداوم اعلام قیمت‌های جدید بازار خودرو به سمت آرامش می‌رود آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد قیمت خودروهای تولید داخل رو به کاهش است کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی بی‌نیازی از واردات بنزین با استفاده از کاتالیست 100 درصد ایرانی چگونه از فروش اجباری مکمل سوخت شکایت کنیم جهانگیری معتقد است برای آزاد سازی نرخ بنزین به مُدرس نیاز داریم کارشناسی قیمت خودرو تمام نشد؟ بی‌تحرکی در قیمت‌گذاری محصولات کم‌تیراژ H30 کراس 3 میلیون تومان ارزان شد نوسان قیمت در بازار خودرو ثبت نام کارت سوخت به روز پایانی خود رسید پیشنهاد عرضه «خودرو یارانه‌ای» نسخه شفابخش برای آشفته بازار خودرو بازار منتظر قیمت گذاری، مشتریان تشنه عرضه ارزانترین بنزین در جهان متعلق به کدام کشورهاست؟ قیمت انواع محصولات پارس خودرو 29 آذر 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 آذر 97 آمار ثبت‌نام کارت سوخت به مرز 2.5 میلیون نفر رسید H30 کراس 5 میلیون تومان ارزان شد چه زمانی برای خرید خودرو مناسب است؟ جدیدترین پیشنهاد علی مطهری در خصوص قیمت بنزین با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 آذر 97 نگرانی مردم از گرانی سوخت؛ سرنوشت سوخت در سال 98 چه می شود؟ «خودرو» در معادله قیمت بنزین کاهش اندک قیمت خودرو در بازار خودروسازان حق ندارند بهانه بیاورند تحقیق و تفحص از خودروسازان کلید خورد افزایش60 تا 90درصدی قیمت بازار خودروهای سایپا +جدول قیمت‌گذاری خودروهای بالای 45 میلیون تومان آزاد شد بنزین سال 98 گران نمی شود قیمت انواع محصولات سایپا 27 آذر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 آذر 97 برای آگاهی از وضعیت کارت سوخت خود به سایت پست مراجعه کنید فروش 5 درصد زیر نرخ بازار برای همه خودروها نیست 4 دلیل قاچاق بنزین اعلام شد قیمت بنزین افزایش پیدا نمی کند، مردم نگران نباشند با 50 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول کاهش 1 تا 4 میلیون تومانی قیمت‌ها افت قیمت ها در خانواده دنا قیمت انواع محصولات پارس خودرو 26 آذر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 26 آذر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 آذر 97 استفاده از کارت سوخت از اول دی ماه اجرایی می شود تحلیل فعالان بازار از تأثیر کاهش نرخ ارز بر قیمت و کیفیت خودرو مخالفت وزارت راه با افزایش قیمت بنزین ثبت نام کارت سوخت المثنی یک هفته دیگر تمدید شد وجود بیش از 1 میلیون کارت سوخت در دفاتر پستی قاچاق سوخت با شیوه جدید پیشنهاد جدید مجلس برای سهمیه‎بندی بنزین در سال 98 بنزین دو نرخی چقدر به صلاح است؟ گران شدن بنزین یا سهمیه‌بندی آن چقدر تورم ایجاد می‌کند؟ بودجه 98، فرصتی برای توزیع عادلانه یارانه سوخت ثبت‌نام کارت سوخت المثنی ساعت 24 امشب به پایان می‌رسد افت 8 تا 20 میلیون تومانی قیمت پژوهای پسابرجامی برای خرید خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟ 30 پیشنهاد برای کاهش مصرف سوخت تداوم افت فروش خودرو در اروپا امروز آخرین فرصت ثبت نام کارت سوخت چند درصد خانوارهای ایرانی بهره مستقیمی از یارانه بنزین نمی‌برند؟ فردا آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی ساماندهی بازار خودرو در دستور کار نمایندگان مجلس جایگاه‌ها آماده‌ی استفاده اجباری از کارت سوخت نیستند نوآوری در صنعت خودرو با اصلاح ساختار مالکیتی بنگاه ها سه سناریوی پیشنهادی مرکز پژوهش‌ها درباره نحوه افزایش قیمت بنزین سهمیه‌بندی و تغییر قیمت سوخت مطرح نیست تاراج سرمایه ملی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ چسبندگی قیمت‌ها در بازار خودرو تست بازار برای خودروسازان جواب نداد سهمیه بنزین اعتباری شود سازمانی که حمایت نمی کند! طرح ساماندهی خودرو به زودی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد وامانده در تردید کاهش مقطعی تقاضا پس از آزادسازی قیمت خودرو اجتناب ناپذیر است دانگ فنگ، 100 میلیون تومانی شد قیمت بنزین در آمریکا به کمترین رقم طی یک سال و نیم گذشته رسید خودرو 1 تا 2 میلیون تومان گران شد تعلل در قیمت‌گذاری خودرو و سودی که تنها به جیب دلالان می‌رود بروز رسانی قیمت خودرو؛ اقدامی دیرهنگام به سود دلالان قره‌خانی: هنوز تصمیمی درباره افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است نرخ‌های عجیب در بازار خودرو آغاز عرضه خودرو به قیمت 5 درصد کمتر از بازار توسط خودروسازان بررسی افزایش قیمت خودرو در کمیسیون اصل 90 عرضه خودرو با قیمت نزدیک به حاشیه بازار استمرار می یابد سمند ال ایکس 3 میلیون تومان گران شد فنر قیمت ها در بازار خودرو در رفت افزایش قیمت شامل تمامی خودروها نمی‌شود پیشنهاد دونرخی کردن سوخت بر اساس کیفیت رانندگی افراد ریشه حساسیت عمومی به قیمت خودرو بلاتکلیفی دامنه‌دار برای تعیین قیمت خرید لوکس ترین شاسی بلند ب ام و برای مالکش چقدر هزینه دارد؟ پارس اتوماتیک 89 میلیون تومان شد فاصله فاحش قیمت خودروها در حاشیه بازار با تاخیر سازمان حمایت در اعلام قیمت های جدید ادامه روند نا آرام قیمت ها در بازار خودرو تاخیر سازمان حمایت در اعلام قیمت های جدید غیرقانونی است چرا خودروسازی سایپا قیمت محصولاتش را گران نکرد؟ بنگاه‌داری خودروسازان نوعی هزینه کردن از جیب مردم است واکنش به قیمت‌های جدید فراخوان هزاران خودروی نیسان در ژاپن فروش تحویل فوری چهار محصول ایران خودرو مشمول قیمت گذاری نیست آیا افزایش قیمت 4 محصول ایران‌خودرو غیرقانونی است؟ خودروسازان برای افزایش دوباره قیمت مستندات ارائه کنند سمند ال ایکس 57 میلیون تومان شد جای خالی مصرف کننده واقعی در بازار خودرو بنزین و دغدغه 20 ساله اصلاح الگوی مصرف سهمیه بنزین «ماهانه 30 لیتر بنزین 1000 تومانی به ازای هر فرد» در نظر گرفته شود شبه آزادسازی قیمت خودرو کلید خورد نتیجه اعتماد به دولت اوایل هفته جاری؛ قیمت خودرو تعیین تکلیف می‌شود خودرو را فقط تحویل روز بخرید سهمیه دادن به خودروها به جای افراد، منشا بی‌عدالتی است خودرو 20 درصد گران می شود! عرضه در بازار خودرو به کما رفته است! قیمت خودروهای آلمانی در بازار نقش خریداران کاذب در افزایش قیمت خودرو قیمت بنزین در بودجه 98 مشخص شد افزایش قیمت برخی خودروهای خارجی در بازار تهران وقت‌کشی در اصلاح قیمت‌ها اعتراض به وضعیت تحویل خودروهای ثبت‌نامی تحریم بهانه حذف قطعات نشود وزیر نفت: بنزین 5 هزار تومانی شایعه است الزام استفاده از بنزین و خودروهای داخلی، آلودگی هوا را رقم زده است چانگان 3میلیون ارزان شد نوبخت در حاشیه هیات دولت عنوان کرد : قیمت 1000 تومانی بنزین در بودجه 98 قیمت خودرو در بازار گران‌تر نمی‌شود آزموده را آزمودن خطا است 6 راهکار یک نماینده برای ساماندهی بازار خودرو قیمت‌گذاری خودرو در «حاشیه» معاملات بازار خودرو به صفر رسیده است روش جدید بازیابی رمز کارت سوخت نمایندگان مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین هستند نیازی به مراجعه به شرکت نفت برای رمز عبور کارت سوخت نیست افزایش قیمت سوخت در فرانسه 6 ماه به تعویق افتاد با 50 یورو تا چند کیلومتر می‌شود سفر جاده‌ای داشت؟ بنزین 5 هزار تومانی کذب محض است رکود در خرید و فروش خودرو حاشیه بازار خودرو با افزایش قیمت حذف نمی شود قاچاق چه بر سر کیفیت بنزین آورد؟ پیشنهاد تخصیص ماهانه 30 لیتر بنزین 1000 تومانی به هر نفر خودروهای 50 تا 70میلیونی بازار تهران +جدول زمزمه شروع گرانی‌ها بعد از رشد قیمت بنزین تعلیق افزایش قیمت سوخت در فرانسه راهکار یک عضو کمیسیون صنایع مجلس برای کاستن از التهابات بازار خودرو افزایش پلکانی قیمت خودرو در راه است؟ آیا رئیس جمهور مانع افزایش قیمت خودرو می‌شود؟ پژو207 دنده‌ای 2 میلیون گران شد سود 10 هزار میلیارد تومانی دلالان در آشفته بازار خودرو سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:افزایش قیمت بنزین به لیتری 5 هزار تومان صحت ندارد ضرورت تعیین قیمت خودرو در حاشیه بازار با کنترل عرضه در فاز اول فقط مدیریت سوخت مطرح است نه افزایش قیمت توضیحات سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس درباره چرایی احیای کارت سوخت ضرورت‌های مدارا با صنعت خودرو بازار مواج خودرو آرام گرفته است پاسخ به جدیدترین سوالات در خصوص کارت سوخت دلایل افزایش قیمت خودرو ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو هر ایرانی در ماه چقدر یارانه سوخت می‌گیرد؟ دولت بر سر دو راهی افزایش قیمت خودرو لاریجانی: بعید می‌دانم تا پایان سال قیمت بنزین افزایش یابد رمزگشایی از جعبه سیاه «افزایش معقولانه قیمت» زمزمه های توزیع بنزین سرانه ای بین مردم در مجلس بازار خودرو در انتظار تعیین تکلیف قیمت های جدید کدام‌خودروها در بازار امروز گران شدند؟ احتمال تخصیص سهمیه بنزین به همه خانوارها پیشنهادی برای بهره مندی همه افراد از یارانه بنزین چگونه کارت سوخت را به عابر بانک متصل کنیم؟ آخرین آمار متقاضیان جایگزینی کارت سوخت وزارت نفت: اکتان‌افزا ممنوع است بنزین فعلاً گران نمی‌شود ممنوعیت کامل توزیع افزودنی‌ها در جایگاه‌های سوخت پشت پرده التهاب بازار خودرو ام‌جی صفر چند؟ محصولات صفر کرمان موتور چند؟ برنامه مجلس برای اختصاص ماهانه 20 لیتر بنزین به هر ایرانی فروش ویژه اقساطی جیلی GC6 خودروسازان دوباره سراغ بازار سرمایه رفتند با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول وضعیت قیمت‌گذاری‌ها در بازار خودرو به کجا رسید؟ کاهش یک میلیون تومانی قیمت‌ها با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول نرخ گذاری خودرو به میزان 5 درصد زیر قیمت بازار کذب است فعلا بحث سهمیه بندی بنزین مطرح نیست اعلام قیمت جدید خودروها حداکثر تا 10 آذرماه تداوم رکود در بازار خودرو طلب هفت هزار میلیاردی قطعه‌سازان نیسان صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ هزینه سنگین بازگشت نیروهای تعدیل شده در حوزه واردات خودرو کسادی در بازار خرید و فروش خودرو کدام خودروهای داخلی گران شده‌اند +جدول 300 هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کردند فرجام تهدیدخودروسازان به بیکاری مردم به کجا خواهد رسید؟ کشمکش بر سر طرح ساماندهی بازار خودرو پیشنهادات یک عضو کمیسیون صنایع برای رفع مشکلات بازار خودرو فروش در حاشیه بازار با هدف ثبات در بازار خرید و فروش خودرو پیش‌بینی قیمت خودرو در حاشیه بازار صفر تا صد ثبت نام کارت سوخت ساندرو اتوماتیک 123 میلیون تومان شد جزئیات کارکرد کارت بانکی به جای کارت سوخت در پمپ بنزین‌ها چرا بنزین به اندازه نفت ارزان نشد؟ پاسخ به چند سوال کلیدی درباره کارت سوخت ممنوعیت واردات خودرو دلیل ایجاد بازار سیاه است نحوه اقدام متقاضیان کارت سوخت المثنی اعلام شد توضیحات «بختیار» درباره آخرین اقدامات برای مدیریت مصرف سوخت نرخ بنزین 1800 تومانی صحت ندارد ثبت نام الکترونیکی از فردا آغاز می‌شود موافقت وزارت نفت با دو نرخی شدن بنزین اعتراض‌ فرانسوی‌ها به قیمت بالای سوخت +تصاویر هیوندای صفر چند؟ کیا صفر چند؟ یخ نزدن رادیاتور خودرو چقدر هزینه دارد؟ احتمال 2 نرخی شدن بنزین پس از سهمیه‌بندی پاسخ به سوالات مهم درباره کارت سوخت بازار خودرو در شرایط بی تعادلی به سر می‌برد کمبود عرضه خودرو باعث آشفتگی بازار شده است فرمول ضدطبقاتی یارانه بنزین طرح مجلس برای پرداخت «یارانه بنزین» به تمام ایرانی‌های دارای کدملی دور جدید افزایش قیمت خودرو نیسان صفر چند؟ ام‌جی صفر چند؟ نگهبان خودرو چند؟ هزینه پخش خودرو چقدر است؟ کاهش قیمت بازاری خودرو در راه است کاهش یک تا دو میلیون تومانی قیمت‌ها احیای کارت سوخت بهانه افزایش بهای بنزین نشود کاهش قیمت خودرو در گرو آزادسازی قیمت قیمت ها در بازار خودرو به ثبات رسید +جدول با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول مدافعان گران شدن خودرو چه استدلالی دارند؟ کارت سوخت چگونه جلوی قاچاق را می‌گیرد واگذاری خودرو‌های فروش قطعی با قیمت قرارداد تیگو 7 جدید رونمایی شد آشفته بازار خودرو و راه های برون رفت از بحران صنعت خودروسازی احیای کارت سوخت مرحله نخست سهمیه بندی است تصمیمات جدید درباره بنزین در هفته آینده اقدام جدید دولت برای بنزین اخذ مجوز برای «افزایش قیمت خودرو» افزایش قیمت خودرو 5 درصد کمتر از حاشیه بازار تکذیب شد سرانجام قیمت گذاری خودروها به کجا رسید؟ بازار خودرو چگونه متعادل می‌شود؟ ادامه اعتراضات مردم فرانسه به افزایش قیمت سوخت دنا 80 میلیون تومان شد فعلا احیای کارت سوخت بدون سهمیه بندی بهترین راهکار است امروز زمان اجرای سهمیه بندی بنزین مشخص می شود؟ قیمت سوخت روی دور صفر کیلومتر تعویض فیلتر هوا چقدر هزینه دارد؟ پورشه صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ سناریوهای مدیریت مصرف بنزین با حضور «زنگنه» بررسی می‌شود هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین اخذ نشده ثبات قیمت ها در بازار خودرو ایران بعد از ونزوئلا ارزانترین بنزین جهان را دارد تعیین تکلیف سهمیه بندی بنزین فردا با حضور زنگنه در بهارستان بنزین دو نرخی شود فعلاً خودرو نخرید افزایش قیمت خودرو‌ در انتظار تایید وزیر صنعت مرسدس بنز صفر چند؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ سهام دولت در خودروسازی‌ها به صفر برسد پژو207 اتوماتیک 113 میلیون تومان شد حامل‌های انرژی در لایحه بودجه 98 گران نمی‌شود با 40 تا 50 میلیون تومان چی بخریم؟ افزایش قیمت بنزین در فرانسه قربانی گرفت با 70 تا 80 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ راهکارهای ساماندهی بازار خودرو از نگاه یک عضو کمیسیون صنایع مجلس تزریق آرامش به بازار خودرو تعویض فیلتر چقدر آب می‌خورد؟ هیوندای صفر چند؟ کیا صفر چند؟ تکذیب افزایش قیمت خودرو با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار +جدول قیمت خودرو خارجی ثابت ماند، داخلی افزایش یافت احتمال اعطای سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو خودرو هایی که با 80 میلیون تومان می توان خرید + جدول مجلس به‌دنبال تدوین استراتژی خودرو «قاچاق» مصرف بنزین در مناطق مرزی را تا 50 درصد افزایش داد بازی پوپولیستی با قیمت خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار در 21 آبان 97 پیشنهاد اختصاص ماهانه 30 لیتر بنزین به هر ایرانی بازار داغ خرید و فروش کارت‌ سوخت تحریم به بازار قطعات یدکی رسید کیا صفر چند؟ پورشه صفر چند؟ عرضه خودرو صفر به قیمت بازار از کانال نامعلوم اختلاف قیمت میلیونی محصولات ایران خودرو در سایت های فروش خودرو آخرین تصمیمات کمیته مدیریت مصرف بنزین طرح «ساماندهی صنعت خودرو» جایگزین «ساماندهی بازار» شد تعویض ترموستات چقدر هزینه دارد؟ سانگ‌یانگ صفر چند؟ ولوو صفر چند؟ لکسوس صفر چند؟ دنا 79 میلیون تومان شد خودرو چقدر گران می شود؟ صرفه‌جویی 9 میلیون لیتر بنزین با مصرف CNG در خراسان شمالی سهمیه بندی ضرورت مبارزه با قاچاق بنزین است پایش ماهانه 160جایگاه عرضه سوخت دیزل درمحورهای مواصلاتی افزایش قیمت سوخت برمردم فشار وارد می کند معرفی مشهورترین محصولات جذاب ایسوزو؛ ستارگان ایسوزو رنو صفر چند؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ سازمان حمایت قیمت های جدید را اعلام می کند سمندال‌ایکس 54 میلیون تومان شد بنزین ارزان مانع توسعه حمل‌ونقل عمومی اختصاص یارانه 250 هزار تومانی به جای سهمیه بندی بنزین اثر معکوس تثبیت قیمت در بازار تنظیم بازار خودرو به خودروسازان واگذار شد خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول قیمت انواع خودروهای شاسی بلند در بازار؟ افزایش قیمت خودرو هم به نفع مردم است و هم خودروسازان پژو 207 اتوماتیک 110 میلیون تومان شد تولید روزانه 100میلیون لیتر بنزین در آستانه تحقق نیمی از یارانه بنزین در باک خودروهای سه دهک ثروتمند رنو صفر چند؟ لکسوس صفر چند؟ شکاف قیمت خودرو افزایش یافت دنا 77 میلیون و 500 هزار تومان شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 آبان 97 دلایل عدم اعلام رسمی افزایش قیمت خودرو ریز سود و زیان خودروسازان در فروش هیوندای صفر چند؟ تعویض فیلتر هوا چقدر هزینه دارد؟ تویوتا صفر چند؟ ضرورت واقعی شدن قیمت خودرو با توجه به هزینه های بالای عوامل موثر در قیمت تمام شده بهای بنزین در استرالیا به بالاترین سطح رسید قیمت جدید محصولات ایران خودرو منتشر شد دوربرگردان قیمت‌ها در بازار خودرو افزایش قیمت خودرو در کارخانه منطقی است قیمت کنونی سوخت استفاده از خودرو شخصی را افزایش داده است پژو پارس 2 میلیون توان گران شد تولید بیش از 40 میلیون لیتر بنزین یورو 5 دو طرح کنترلی برای کاهش مصرف بنزین آزادسازی قیمت منجی خودروسازان می‌شود؟ قیمت خودرو بیش از این افزایش نمی یابد جریان معکوس تورم و کاهش قیمت‌ خودرو دولت به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست کارت سوخت در دوراهی طرح های تشویقی و تنبیهی قیمت سوخت در پاکستان باز هم افزایش یافت رکود بر بازار حاکم شد، تقلای دلالان برای فروش چالش تعهدات معوقه خودروهای 35 تا 40 میلیون تومانی بازار را بشناسید کیا صفر چند؟ تعویض واشر سر سیلندر چقدر آب می‌خورد؟ فوتون ساوانا، قدرتمندترین خودرو ساخت داخل، روانه بازار می شود چه دستگاهی حرف آخر را برای قیمت خودرو می‌زند؟ تشریح فرآیند قیمت گذاری خودرو چاره‌ای جز افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان نیست پژو207 اتوماتیک 107 میلیون تومان شد بازار خودرو نسبتا آرام و مردم در انتظار کاهش قیمت‌ها با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول دلالان برنده و مردم متضرران اصلی آشفته بازار خودرو هستند تازه ترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار درآمدهای مالیاتی دولت از خودرو توزیع مستمر بنزین و گاز برای استفاده خودروی زائران اربعین با 40میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت خودروها همگام با نرخ دلار افزایشی شد+ جدول دولت در مسئله بنزین به نتیجه نرسیده است قیمت در بازار خودرو به دلیل واقعی نبودن تقاضا کاذب است رویاپردازی در مجلس؟ لکسوس مطمئن‌ترین خودرو شد هزینه روغن موتور چقدر است؟ محصولات صفر بهمن موتور چند؟ محصولات صفر مدیران خودرو چند؟ خودروهای شاسی بلند، نیاز روز بازارهای خودرویی فرود خودرو از پلکان قیمت؛ فهرست نرخ‌های جدید ثبات قیمت ها در بازار خودرو+ جدول لکسوس صفر چند؟ رنو صفر چند؟ قیمت تایر پراید چقدر است؟ خروج بازار خودرو از رکود قیمتی+ جدول روند کاهش قیمت خودرو ادامه دار شد + جدول چرا بحث سهمیه‌بندی بنزین مطرح شد؟ موضع سرپرست وزارت صنعت درباره قیمت خودرو تعیین قیمت در بازار خودرو از دست خودروسازان خارج شده است قیمت انواع محصولات پارس خودرو 4 آبان 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 آبان 97 تصمیمات مربوط به مدیریت مصرف سوخت با هماهنگی همه دستگاه‌ها اتخاد می‌شود تحریم‌های ایران قیمت بنزین در ژاپن را به بالاترین میزان در 4 سال گذشته رساند خودروهای 300 تا 400 میلیونی بازار را بشناسید قیمت خودرو باز هم کاهش می‌یابد + فهرست آخرین قیمت‌ها مشکلی در سوختگیری خودروی اتباع خارجی وجود ندارد اعلام قیمت جدید خودروها در کما تاثیر «قدرت خرید» بر بازار و تولید خودرو هزینه وایر شمع چقدر است؟ تویوتا صفر چند؟ هیوندای صفر چند؟ رقم دقیق جریمه خودروسازان اعلام می شود افزایش اندک قیمت خودروها در بازار + جدول کارت سوخت مهم‌ترین راه‌کار برای صرفه‌جویی در مصرف بنزین است با 60 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول تعیین تکلیف قیمت بنزین در تلویزیون افزایش قیمت سوخت بدون کاهش قیمت خودرو ظلم به مردم است قیمت خودرو در بازار اشباع شده است بنزین 90 سال پیش چند فروخته می‌شد؟ وزارت نفت با احیای کارت سوخت مخالفتی ندارد انتقاد از افزایش قیمت بنزین آتش در خرمن بنزین کمیته‌ "بررسی ساماندهی مصرف سوخت" ظرف سه هفته باید اعلام نتیجه کند ماجرای رایگان شدن بنزین در تایوان چیست؟! ایجاد نگرانی در مردم، روش سوداگران برای دردست گرفتن بازار خودرو پیشنهاد بنزین 2قیمتی/1000 و 3000 تومان زیبا کلام : هیچکس حاضر نیست هزینه سیاسی گران شدن بنزین را برعهده گیرد باید سیستم شفافی برای مدیریت مصرف سوخت ایجاد شود کاهش قاچاق بنزین بدون افزایش قیمت هم ممکن است سناریوهای کنترل مصرف بنزین انتظار برای کاهش بیشتر قیمت خودروها در بازار آزاد+ جدول با بودجه 70 تا 80 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ روند ادامه‌دار افزایش تورم خودرو هزینه لنت ترمز چقدر است؟ نگاهی به قیمت مینی های موجود در بازار تحولات قیمت خودرو در ماه‌های آتی کاهش قیمت آزاد خودروها در محدوده 500 هزار تومان باقی ماند+ جدول بنزین احتمالاً تا دو هفته آینده دو نرخی می‌شود هزینه روغن موتور چقدر است؟ پورشه صفر چند؟ خودرو‌های چینی بازار چند؟ رشد یک تا 15 میلیون تومانی قیمت آزاد خودرو با اعلام نرخ‌های مصوب فروش غیر قانونی خودرو در نمایندگی های مجاز ریزش قیمت ها در بازار خودرو ادامه دارد + جدول بختیار: آمادگی برای افزایش نرخ بنزین وجود ندارد تفاوت بین بنزین سوپر و معمولی در چیست؟ + روش‌های تشخیص بنزین با فعال شدن کارت سوخت "دو نرخی" می‌شود بازار خودرو به نقطه تعادل قیمتی نزدیک می‌شود بازار قاچاق سوخت هر روز داغ‌تر می‌شود! برای ثبت نام کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟+ نحوه بازیابی رمز کارت سوخت فعال شدن کارت سوخت بنزین در حال بررسی است چگونه کارت سوخت دریافت کنیم؟ جزئیات طرح ویژه بخش‌خصوصی برای مدیریت سوخت ایران در رتبه دوم کشورهایی که بنزین ارزان دارند قاچاقچیان سوخت هر دقیقه 138تا 277میلیون تومان به جیب می‌زنند دولت باید برای تصمیم گیری در زمینه حامل‌های انرژی با مجلس تعامل داشته باشد کیت کلاچ خودرو‌چند؟ لکسوس صفر چند؟ DS صفر چند؟ دونرخی کردن بنزین از سوی دولت ممنوع است تغییرات قیمتی پراید 131 چقدر است؟ چانگان CS35 ارزان شد روز‌های خوب بازار ادامه دارد+ جدول سرانجام کارت سوخت های قدیمی به کجا می رسد؟ دلالان، قیمت ها در بازار خودرو را غیرواقعی کرده اند برای مدیریت مصرف، احیای کارت‌های سوخت راهکار مناسبی است 405SLX ارزان شد کاهش قیمت سمند چقدر است؟ سن فرسودگی انواع خودرو و موتورسیکلت تعیین شد قیمت مصوب اعلام شد ؛ بازار خودرو آرام نگرفت دلالان، بازار کنونی خودرو را آشفته کرده اند کدام ماشین را با 40 میلیون تومان می‌توان خرید؟ قیمت روز انواع خودروهای داخلی منتشر شد وزیر نفت: سهمیه‌بندی بنزین در دولت در حال بررسی است سوخت را به مردم بدهیم نه خودروها فعال شدن کارت‌های سوخت‌ در دستور کار است ماجرای افزایش حبابی قیمت خودرو چه بود؟ قیمت بنزین واقعی شود قاچاقچی‌ها ریسک نمی‌کنند ادامه ثبات قیمت ها در بازار خودرو+ جدول اظهارات متناقض بهارستانی‌ها درباره بنزین بنزین از چه زمانی دو نرخی می‌شود؟ احیای کارت سوخت در کمیسیون انرژی مجلس بررسی می‎شود با 50 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول نعمتی: دولت تصمیمی برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت سوخت ندارد هیوندای صفر چند؟ رنو صفر چند؟ روند کاهشی قیمت پژو 405 اس ال ایکس اثر مثبت FATF بر صنعت خودرو دلایل افزایش قاچاق سوخت چیست؟ پنج شرط سازمان حمایت برای افزایش قیمت‌ خودرو اصلاح قیمت بنزین؛ تنها راه غلبه بر چالش قاچاق پیش بینی ثبات قیمت ها در بازار خودرو تا پایان هفته + جدول قیمت ها آیا دولت مجوز افزایش قیمت بنزین در سال 97 را دارد؟ تاکنون بین دولت و مجلس برای سهمیه‌بندی سوخت توافقی انجام نشده است دلخوش: دولت به‌دنبال سهمیه‌بندی بنزین است نقشه راه حفظ کیفیت در دوران تحریم فروش چری تیگو 7 فول با قیمت قطعی از فردا پراید 36 میلیون تومان شد روند ادامه دار کاهش قیمت ساندرو شرایط برای افزایش قیمت بنزین مناسب نیست موج جدید بلاتکلیفی در بازار خودرو روند قیمت‌ها در بازار خودرو؟ مدیریت بازار در اختیار دارندگان خودرو با حجم های بالا قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز پنجشنبه قیمت گذاری خودروها با فوریت تعیین تکلیف شود پمپ‌بنزین های 18 کلانشهر سنجش کیفیت می‌شود با احیا کارت سوخت از قاچاق بنزین جلوگیری می کنیم کاهش مصرف بنزین با استانداردسازی خودروها اینرسی بالای بازار خودرو جنجال قیمتی خریدار و فروشنده در بازار خودرو؛ مقصر کیست؟ افزایش 2 تا 4 میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول بنزین دو نرخی در راه است؟ امکان کاهش 40 درصدی مصرف سوخت سرانجام خودروهای پیش‌فروش شده کدام خودروهای داخلی ارزان شد تاکید مجدد بر ضرورت اصلاح قیمت‎گذاری بنزین قیمت ها در بازار خودرو دوباره صعودی می شود؟ کاهش 7 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار بازار خرید و فروش خودرو در ارومیه راکد است آمار محرمانه مصرف بنزین اعلام شد افزایش قیمت خودرو در بازار ناشی از سوء مدیریت خودروسازان است سمند 4میلیون و 500هزار تومان ارزان شد بنزین سه نرخی می شود؟ شائبه وام داربودن برخی از نمایندگان به خودروسازان جدی است قیمت پراید به زیر 30 میلیون تومان رسید طرح ساماندهی بازار خودرو دوباره به جریان افتاد چگونه می‌توان جلوی قاچاق گسترده بنزین راگرفت؟ بودجه کشور با بنزین آتش می‌گیرد! احتمال اختصاص سهمیه بنزین قابل فروش برای همه کاهش 15 درصدی قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد 5000 تومان یارانه پنهان هر لیتر بنزین چرا پرونده بنزین دوباره باز شد؟ مسیر متفاوت خودرو از نرخ ارز سپر خودرو چند؟ محصولات صفر بهمن موتور چند؟ خودرو‌های فرانسوی در بازار چند؟ پراید 111 چقدر ارزان شد؟ ارز، قیمت خودرو را پایین کشید خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول خودروسازان به بهانه کمبود قطعات یدکی از عرضه امتناع می‌کنند بازگشت سهمیه بندی و بنزین چندنرخی روی میز دولت 7 سناریو برای تغییر قیمت بنزین قیمت انواع محصولات ایران خودرو 15 مهر 97 پژو 2008، ده میلیون تومان ارزان شد بانک اطلاعاتی مصرف سوخت چگونه در کشور فعال می شود؟ نرخ سوخت پلکانی می شود؟ محافظ فرمان چند؟ مرسدس بنز صفر چند؟ نگاهی به قیمت مینی های موجود در بازار دور زدن قیمت گذاری دستوری در حاشیه بازار خودرو نوسان قیمت در بازار محصولات ایران خودرو کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها بازار خودرو منتظر قیمت‌های جدید؛ فروش کاغذی دردی را دوا نکرد تصمیمی درباره سهمیه بندی بنزین گرفته نشده است پیش بینی تداوم روند کاهش قیمت خودروها با کاهش قیمت دلار ما ایرانی‌ها با مصرف روزانه 70 لیتر؛ بنزین را می‌بلعیم؟! کاهش یک سوم قیمت خودرو در صورت ادامه دلار 12 هزار تومانی آمار مصرف بنزین کماکان محرمانه است بنزین‌هایی که به پای ارزانی می‌سوزند! قاچاق روزانه 5 میلیون لیتر سوخت از مرز سیستان و بلوچستان سوخت‌گیری با کارت جایگاه دار ممنوع! مشکی پوش مشکی سوار ممنوعیت خودروهای بنزینی در دانمارک بهای بنزین در ژاپن به بالاترین حد در چهار سال گذشته رسید خرید خودرو را به تاخیر بیندازید! DS صفر چند؟ پورشه صفر چند؟ گول آگهی سایت های خرید و فروش خودرو را نخورید خودرو تا هفته آینده ارزان‌تر می‌شود قیمت خودرو‌های داخلی و وارداتی در بازار باز هم کاهش یافت +جدول کارت سوخت در یک قدمی بازگشت قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز چهارشنبه آگهی‌های عجیب و غریب برای فروش خودرو در فضای مجازی تداوم روند کاهشی قیمت ها در بازار خودرو سقوط 30 میلیون تومانی قیمت کپچر قیمت انواع محصولات ایران خودرو 11 مهر 97 اثرات کاهش نرخ دلار بر صنعت خودرو ریزش قیمتی در بازار خودرو فرش خودرو چند؟ بورگوارد صفر چند؟ نیسان صفر چند؟ کاهش قیمت خودرو و افزایش فروشندگان در بازار کلیات طرح ساماندهی بازار خودرو تصویب شد کاهش ١ تا ١٢ میلیون تومانی قیمت ها افزایش قیمت بنزین به بهانه ایجاد اشتغال تأیید نشد قیمت خودروهای داخلی تا 12 و خارجی تا 50 میلیون تومان کاهش یافت برخورد با جایگاه داران سوخت متخلف خواسته مهم مردم خاش است قیمت خودرو در حاشیه بازار تعیین شود کاهش 17 میلیون تومانی خودروهای داخلی و 50 میلیون تومانی وارداتی ها در بازار خودرو همه فروشنده شدند کاهش 50 میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو بازار بی‌سر و سامان خودرو توزیع مجدد بنزین سوپر در تهران چرا بنزین سوپر تولید نمی شود؟ تداوم روند افزایشی قیمت خودروها خرید خودرو با دلالی هویت بازی های دلالان خودرو برای دور زدن قوانین سانگ‌یانگ صفر چند؟ برای روکش خودرو چقدر باید هزینه کنیم؟ برای خرید چراغ جلو چقدر هزینه کنیم؟ فولکس‌واگن صفر چند؟ با بودجه 80 میلیون تومانی چه خودرویی بخریم؟ با 90 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول استپ وی 133 میلیون تومان شد بازگشت به سهمیه‌بندی بهترین راه بردن رونق از بازار قاچاق سوخت افزایش نوسانات قیمتی خودروهای داخلی در بازار خرید خودرو با کارت ملی دیگران مخاطره‌آمیز است تحریم ایران بنزین آمریکا را 60 درصد گران کرد کارت سوخت خود را به دیگران واگذار نکنید افزایش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت‌ها آشفتگی و نابسامانی بازار خودرو ریشه در مشکلات کلان اقتصادی کشور دارد وقتی بنزین سوپر کیمیا می‌شود تعویض فیلتر بنزین چقدر هزینه دارد؟ مرسدس بنز صفر چند؟ محصولات صفر کرمان موتور چند؟ سفر در زمان با تاریخچه صنعت خودروسازی جهان بازار خودرو بلاتکلیف تر از همیشه خودروسازان با متوقف کردن عرضه، نبض بازار را در دست گرفته اند آخرین وضعیت توزیع بنزین و گازوئیل رفع مشکل کمبود جایگاه سوخت در پایتخت قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز پنجشنبه بازتعریف مکانیزهای اثربخش پیش نیاز آزادسازی قیمت خودروها خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول قیمت انواع محصولات سایپا 5 مهر 97 محصولات صفر بهمن موتور چند؟ برای خرید کمک‌فنر چقدر هزینه کنیم؟ قیمت DS صفر در بازار پژو207 اتوماتیک 3 میلیون گران شد کمبودی در عرضه بنزین وجود ندارد تاثیر تحریم‌های ایران بر قیمت بنزین در کره جنوبی مسکن و خودرو همچنان درگیر تورم ازدحام در برخی پمپ بنزین ها با وجود عرضه کافی سوخت سوخت به میزان موردنیاز مردم هرمزگان موجود است گرانی بنزین در کره جنوبی پس از توقف واردات ایران قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 مهر 97 وقتی پیش فروش خودرو دردی از بازار آشفته دوا نمی‌کند مصرف 120 میلیون لیتری بنزین در شهریور تولید 15روز خود را راهی بازار کنید تا قیمت افت کند بازار خودرو دیگر کشش افزایش قیمت‌ را ندارد ثبات قیمت خودرو در بازار ادامه دارد قیمت انواع محصولات پارس خودرو 2 مهر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 2 مهر 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 مهر 97 تولید و توزیع دوباره بنزین سوپر آغاز می‌شود قیمت جدید ب ام و سری 5 مدل 2018 در ایران / مهر 97 بنزین سوپر به جایگاه‌های سوخت بازمی‌گردد افزایش یک تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها سکوت وزارت نفت و ادامه نبود بنزین سوپر ثبات قیمت انواع خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته تولید 40 میلیون لیتر بنزین در روز تا پایان امسال در پالایشگاه ستاره خلیج فارس قیمت انواع محصولات پارس خودرو 1 مهر 97 نیسان صفر چند؟ نگاهی به قیمت مینی های موجود در بازار جولان دلالان در بازار خودرو روزانه 500 دستگاه خودرو از ایران خودروی تبریز بارگیری می شود افزایش یک میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار با 140 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول ثبات قیمت ها در بازار خودرو بازار خودرو در انتظار برنامه های فروش خودروسازان ایتالیایی ها برای خرید بنزین 18 نوع مالیات می پردازند خودروهای 50 تا 70میلیونی بازار تهران احتمال دور جدید افزایش قیمت ها در بازار خودرو با کارت بانکی نمی‌توان بنزین زد پورشه صفر چند؟ انتظار نداشته باشیم با بنزین 1000 تومانی قاچاق نشود قیمت خودرو در مسیر افزایش قرار گرفت سهم چینی‌ها از بازار خودروی ایران چقدر است؟ 2 راهکار حذف حاشیه سود در بازار خودرو 5 لیتر بنزین هدیه مهمان به عروس و داماد با چه بودجه ای مرسدس بنز صفر سوار شویم؟ خودروهای DS صفر در بازار چه قیمتی دارند؟ مظنه وایر شمع خودرو چند است؟ نوسان 2 تا 4 میلیون تومانی قیمت خودرو + جدول قیمت پیش بینی بازار خودرو در روزهای پیش رو پژو 301 گران شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 شهریور 97 برلیانس در بازار چند؟ با چه بودجه ای هیوندای صفر بخریم؟ جدیدترین قیمت ولوو صفر کیلومتر در بازار دیسک ترمز در بازار چند؟ جدیدترین قیمت خودروهای داخلی پیشنهادی برای قیمت شکنی نرخ ها در بازار خودرو رانت بر صنعت خودروسازی داخلی تاثیرگذار است 95 درصد متقاضیان پیش خرید خودرو،دلال هستند با 100 تا 150 میلیون چه خودرویی می توان خرید؟ جدول تغییر قیمت خودروهای داخلی از دیروز تا امروز پژو207 اتوماتیک" 106 میلیون تومان" شد خودروهای 70 تا 100 میلیون تومانی بازار کدامند؟ پتروشیمی‌ها و خودروسازان وارد میدان حمایت از دولت شوند سونامی بیکاری و قیمت های افسارگسیخته بازار خودرو تا کجا ادامه خواهد داشت؟ با چه بودجه ای تویوتا صفر کیلومتر بخریم؟ تعویض روغن ترمز این روزها چقدر آب می خورد؟ ارزانترین و گرانترین خودروهای رنو در بازار ایران را چند بخریم؟ ورود دستگاه های نظارتی به قیمت گذاری خودروها قیمت ها واقعی نشود امکان کنترل بازار وجود ندارد آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی در بازار +جدول 2 دلیل روند کاهش قیمت ها در بازار خودرو فساد در اختلاف قیمت کارخانه تا بازار خودرو قیمت میتسوبیشی صفر چند؟ افزایش قاچاق بنزین با حذف کارت سوخت شخصی برای خرید هاچ‌بک چقدر بودجه نیاز است؟ دو مدل عملیاتی برای کنترل التهاب بازار خودرو بررسی میزان قاچاق سوخت روی میز کمیسیون انرژی ادامه رکود در بازار خودرو با وجود پیش فروش های جدید واردات خودرو بار دیگر آزاد می‌شود؟ بورگوارد صفر چند؟ خودروهای لوکس بازار کدامند؟+جدول با 750 تا 800 میلیون تومان چی بخریم؟ امسال بنزین گران نمی شود بررسی وضعیت تولید بنزین معمولی و سوپر در ایران لکسوس صفر چند؟ گل به خودی ترامپ در خودروسازی افزایش 17 درصدی قیمت خودرو منطقی نیست پراید هاچ‌بک 38 میلیون تومان شد روند صعودی قیمت ها در بازار متوقف شد مشکل کمبود بنزین نداریم قیمت انواع محصولات پارس خودرو 21 شهریور 97 قیمت سیستم های صوتی خودرو در بازار چند؟ قاچاق بنزین به 20 میلیون لیتر در روز رسید استپ وی و ساندرو اتوماتیک گران شد قیمت خودروی دنا در بازار+ جدول اجرای پیشنهاد قرعه کشی برای خرید خودرو، برندگان را صاحب بازار می کند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 شهریور 97 هشدارسخنگوی کمیسیون انرژی درباره عرضه بنزین سوپر دنا پلاس 100 میلیون تومان شد تلاطم قیمت ها در بازار خودروی زنجان مسدود شدن 57 هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان و بلوچستان بهبود بازار خودرو معجزه می خواهد پیش فروش خودرو همچون سکه و ارز می‌تواند فساد آور باشد با 50 تا 100 میلیون تومان چه خودرویی می توان خرید؟ مردم پول خود را به خودرو تبدیل می‌کنند! جزئیات تامین مالی خودروسازان از بازار سرمایه نوسان 20 تا 30 میلیون ریالی قیمت خودرو در بازار 4 طرح دولت برای مهار مصرف بنزین + جدول با بودجه 150 الی 200 میلیون تومان چی بخریم؟ سمند ال ایکس 57 میلیون تومان شد خودرو بخریم یا نخریم؟ آغاز عرضه مجدد بنزین سوپر از اول مهر دو پیشنهاد قیمتی و مالیاتی برای مدیریت بازار خودرو راه‌حل یک نماینده برای آزادسازی قیمت خودرو با 80 الی 100 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ خودروهای 50 تا 60 میلیونی بازار را بشناسید خودرو غیراستاندارد؛ یکی از متهمان افزایش مصرف سوخت پراید کمتر از 32 میلیون ضررده است! پیش فروش خودرو تکرار اشتباه پیش فروش سکه است خرید خودروهای هیوندای چقدر خرج دارد؟ پیش بینی بازار خودرو در هفته پیش رو صف های طولانی بنزین در زاهدان ؛ عامل سود کاذب 300 درصدی است حذف حاشیه سود بازار با مسدود کردن راه های تبانی افزایش قیمت وعده اختصاص ارز دولتی 4200 تومانی به قطعه سازان محقق نشد ثبات در کیفیت خودروهای داخلی پیش‌فروش خودرو همان فروش سکه است نظام مدیریتی در شرکت‌های خودروسازی باید اصلاح شود بلاتکلیفی نرخ ارز، مهمترین مشکل خودروسازان عطش بی‌پاسخ آمریکایی! ستاد تنظیم بازار تصمیم گیرنده اصلی قیمت گذاری خودرو است یا شورای رقابت؟! دناپلاس 13 میلیون تومان گران شد پس از افزایش قیمت وارداتی ها حال چرا داخلی ها ترمز بریدند؟ قیمت انواع محصولات سایپا 14 شهریور 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 شهریور 97 طرح فروش خودرو و الزامات مدیریت بازار مالیات بر عایدی سرمایه راه کنترل سوداگری در بازار خودرو تلاشی برای ساماندهی بازار خودرو خودروهای 150 میلیون تومانی بازار را بشناسید خودروسازان موظف به رعایت استانداردهای 85 گانه هستند پژو405 " 54 میلیون و 500 هزار تومان" شد با یک کد ملی از هر دو شرکت خودرو بخرید!!! سازمانی که توان تنظیم بازار نخود و لوبیا را ندارد توان تنظیم بازار خودرو را دارد؟ با 15 میلیون تومان تیبا 2 بخرید آمار مصرف بنزین محرمانه شد قیمت انواع محصولات ایران خودرو 13 شهریور 97 مجلس به هیچ‌وجه اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت نمی‌دهد از این سوراخ پیشتر گزیده شده‌ایم آزادسازی قیمت خودرو اصلا به صلاح نیست تحریم نفت ایران می‌تواند قیمت بنزین در آمریکا را تا 30 درصد افزایش دهد نام نویسی خرید خودرو با نرخ قدیم از چهارشنبه آغاز می‌شود کاهش قیمت خودرو تا یک ماه آینده تعلل خودروسازان بازهم به گرانی دامن زد تقاضای خودرو در زنجان بیش از عرضه است پراید 111 "35 میلیون تومان " شد وقتی 20 هزار خودرو 15 دقیقه‌ای نیست می‌شود! خودروسازان قبل از طرح پیش فروش به تعهدات خود عمل کنند روش‌های طلایی برای کاهش مصرف بنزین با 60 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ تولید بنزین سوپر از مهر ماه به میزان قبلی باز می‌گردد خرید خودرو به مسابقه "بخت‌آزمایی" تبدیل شده است 3 شرط فروش خودرو اعلام شد آدرس غلط برای مقابله با دلالی در بازار نگاهی به قیمت مینی های موجود در بازار هیوندای صفر چند؟ دولت برای قیمتگذاری جدید خودروها تعجیل کند سیاست‌های دولت یازدهم و دوازدهم با مصرف بنزین چه کرد؟ + نمودار احتکار خودرو فاقد صرفه اقتصادی است کاهش 3 تا 10 میلیون تومانی قیمت خودرو راهکارهای مقطعی چاره‌ساز بازار خودرو نیست کاهش 3 تا 8 میلیون تومانی قیمت خودروها در بازار با 80 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ رانا دست دوم در بازار چند؟ نمایندگی فروش خودروهای خارجی در آستانه تعطیلی پراید 11 میلیون تومان ارزان شد گردونه گرانی خودرو به نفع دلالان! تقاضای خرید خودرو سیری‌ناپذیر شده است 15 راهکار بازگشت آرامش به بازار خودرو خودروهای دپو شده در گمرک ظرف چند روز آینده ترخیص می شوند تب افزایش قیمت‌ها در بازار متوقف شد عملکرد انقباضی شورای رقابت بازار خودرو را آشفته کرد کاهش التهاب در بازار خودرو سود 9 تا 70 میلیون تومانی در بازار خرید و فروش حواله خودرو نشست مشترک کمیسیون اصل نود با مسئولان وزارت صمت برای بررسی وضعیت نابسامان خودرو آغاز عرضه 20 هزار دستگاه خودرو به بازار قیمت انواع محصولات ایران خودرو 10 شهریور 97 کسی برای خرید پراید استارت نمی‌زند! دربازار خودروهای دست‌دوم چه خبر است؟ ایران، دومین تولیدکننده کاتالیست بنزین در جهان شد مردم فعلا خودرو نخرند تا این آشفته بازار آرام شود شرایط فروش 40هزار خودرو در بازار چگونه است؟ با 60 میلیون تومان چه خودرویی بخریم قیمت انواع محصولات سایپا 8 شهریور 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8 شهریور 97 پول‌های سرگردان به بازار خودرو هجوم آورده‌اند انتقاد تعزیرات از وزارت صنعت و سازمان حمایت که برای گرانی خودرو اقدامی نکردند برای کاهش قیمت خودروی داخلی سریعا تصمیم‌گیری شود فروش ویژه 40هزار خودرو به‌زودی بی ثباتی در بازار علت طرح استیضاح وزیر صنعت خودروسازان بازار را تشنه نگه می‌دارند تا قیمت‌ها را افزایش می‌دهند افزایش قیمت خودرو در بازار منطقی است؟ تغییر بازار خودروی عربستان ریشه‌یابی کاهش عرضه خودرو جزئیات آتش‌سوزی تانکر 20 هزار لیتری بنزین در شهران + تصاویر برخورد شدید قانونی با کم فروشی و اجبار در فروش اکتان افزاها در جایگاه های سوخت رئیس کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: تصمیمی برای گران شدن بنزین وجود ندارد ثبات قیمت ها در بازار خودرو ناتوانی در کنترل بازار دلیل اصلی گرانی خودرو جلسه فوق‌العاده مجلس و دولت برای بررسی نابه‌سامانی قیمت خودرو قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 شهریور 97 چه کسی قیمت خودرو را بالا برد قیمت‌های تخیلی در بازار خودرو اتهام احتکار خودرو منطقی نیست پراید رکورد 41 میلیون تومانی را زد وضعیت بازارخودرو مورد تایید مجلس نیست امکان صرفه‎جویی معادل 35 میلیون بشکه نفت در مصرف سوخت شورای رقابت به التهابات قیمتی بازار خودرو دامن زد دولت بنزین را با چه نرخی از پالایشگاه‌ها می‌خرد؟ قیمت انواع محصولات سایپا 5 شهریور 97 ثبت اطلاعات خرید و فروش راهکار ساماندهی بازار خودرو سهم خودروسازی از چتر حمایتی دولت آغاز مرحله جدید پیش‌فروش محصولات MVM در ایران پراید به مرز 40 میلیون تومان رسید، سازمان حمایت مصرف کنندگان کجاست؟ ادامه روند افزایشی قیمت خودرو در سکوت دستگاه های نظارتی قیمت انواع محصولات سایپا 4 شهریور 97 انتشار خبر افزایش قیمت خودرو توسط شورای رقابت اقدامی غیر حرفه‌ای بود بازار نابسامان خودرو و خواب ناظران دلار؛ متهم اصلی در ایجاد حاشیه بازار خودرو شارژ قیمت خودرو از دو منبع افزایش قیمت بنزین در دستورکار وزارت نفت نیست معرفی خودرو‌های 100 میلیون تومانی در بازار + جدول بازار خودرو با دریافت مابه‌التفاوت ارز طوفانی‌تر خواهد شد مشکلی برای توزیع بنزین سوپر نداریم سهم وزارت نفت در طولانی شدن صف های بنزین چقدر است؟ تعدیل نرخ خودرو به سیاست ارزی دولت بستگی دارد افزایش حجم صادرات بنزین چین ساز دوباره گرانی خودرو کوک شد 436 هزار دستگاه در چهار ماه دورخیز عربستان سعودی برای تسخیر بازار خودروی الکترونیک پژو207 اتوماتیک در مرز 100 میلیون با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول ساز و کار آزادسازی قیمت خودرو فراهم نیست 500 هزار ایرانی دیروز برای خرید 16 هزار خودرو اقدام کردند کارت‌های سوخت فعلی درصورت سهمیه‌بندی بنزین تعویض می‌شود افزایش یک تا 4 میلیون تومانی قیمت خودرو برای خرید تویوتا چقدر باید هزینه کرد؟ استپ وی 110 میلیون تومان شد وزارت صمت مقصر تمام اتفاقات بازار خودرو مافیای سوخت و سرگردانی مردم سیستان و بلوچستان 30 درصد قیمت خودرو حباب است تولید لوازم خانگی کاهش و خودرو افزایش یافت + جدول BYD S6 ؛ سربلند در خدمات پس از فروش دلالان و نمایشگاه‌داران، عامل بحران در بازار خودرو افزایش تا 2 میلیون تومانی قیمت خودرو طرح ساماندهی بازار خودرو از دستور هفتگی مجلس خارج شد لزوم بازنگری قیمت سوخت و خودرو برای کاهش تلفات جاده ای قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 مرداد 97 فروش کارتکسی عامل اصلی افزایش قیمت خودرو اجازه گرانی بنزین تا پایان سال داده نمی شود قیمت‌گذاری خودرو همچنان زیر نظر شورای رقابت تردد شاسی‌بلند ناشناس در پایتخت ضرورت اصلاح نگاه مردم به مصرف بنزین عملکرد منفی دولت‌ها با ثابت نگه داشتن قیمت سوخت علت رشد نجومی قیمت‌ها در بازار خودرو چیست؟ حرکت شانه به شانه تولید و مصرف بنزین تحریم ایران، اقتصاد اروپا را آسیب پذیر می کند آیا چهار چرخ ایرانی از انحصار خارج شده است؟ قیمت محصولات بورگوارد و ولوو در بازار اماواگرهای کدینگ کارت سوخت دراستانهای مرزی خودرو‌های 50 میلیون تومانی در بازار کدامند؟ دنا پلاس ٨٥ میلیون تومان شد کمبود بنزین نداریم چرا ماشین گران شده است؟ قیمت انواع محصولات سایپا 24 مرداد 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 مرداد 97 دو هشدار بنزینی؛ کارت سوخت خود را نفروشید و بنزین ذخیره نکنید افزایش 2 میلیون تومانی قیمت ها؛ مشتری نیست اتفاق عجیب در پمپ‌بنزین‌ها؛ کارت‌ سوخت می‌خریم ضرورت اقدام عاجل مسئولان برای ایجاد تعادل در بازار خودرو افزایش قیمت بنزین در ونزوئلا برای توقف قاچاق محدودیت عرضه بنزین سوپر تا پایان مرداد رفع می شود قیمت 101 میلیون تومانی استپ وی منطقی است التهاب بازار خودرو دستاورد مهم وزیر صمت راهکارهای یک نماینده برای آزادسازی مشروط قیمت خودرو فروش خودرو به صفر رسید؟ احتمال افزایش قیمت بنزین برای مقابله با قاچاق لابی خودروسازان مانع کاهش قیمت خودرو و گرانی سوخت قیمت خودروهای داخلی دوباره جهش زد مسئول پخش در ساری: جایگاه‌های سوخت هیچ گاه تعطیل نشدند راهکاری برای جبران نقص قطعات استپ وی 100 میلیون تومان شد کدام خودروها افزایش و کدام کاهش قیمت داشتند افزایش 6 تا 10 میلیون تومانی قیمت خودرو نقدینگی سرگردان سر از بازار خودرو درآورد قیمت بنزین و فرآورده های نفتی تا پایان سال جاری افزایش نمی یابد قیمت سوخت نباید افزایش یابد رانت سهیمه سوخت مرزنشینان آذربایجان غربی متوقف شد پژو 207 اتوماتیک 3 میلیون تومان ارزان شد معرفی خودرو‌های 70 میلیون تومانی در بازار قیمت‌ها در بازار خودرو نزولی شد همه چیز درباره بنزین 5000 تومانی کاهش 5 میلیون تومانی قیمت‌ برخی خودروهای داخلی بازار خودروی ایران در ژرفای ناآرامی خودروهای چینی گزینه مناسب خرید در بازار فعلی سمند و دنا پلاس 2 میلیون تومان ارزان شدند خداحافظی مردم ونزوئلا با ارزان‌ترین بنزین جهان دو روی سکه آزادسازی قیمت خودرو دلیل اختلاف 75 درصدی قیمت خودرو از کارخانه تا بازار کاهش 500 هزار تا 2 میلیونی قیمت خودرو اینفو گرافیک| رکوردشکنی ایران در تولید بنزین کاهش 5 میلیون تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی خودروهای تولید شده کجا رفتند؟ کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت‌ها حباب قیمت حاشیه بازار خودروهای داخلی ترکید جزئیات تولید روزانه بنزین در ایران با 20میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول افزایش قیمت بنزین؛ شاید وقتی دیگر کاهش عرضه عامل اختلاف قیمت کارخانه تا بازار خودرو بنزین داریم، دولت پاسخگوی ضعف مدیریت توزیع باشد مردم عادی توان پر کردن باک خودرو را ندارند شایعاتی که به جان منابع سوخت کشور افتاد التهاب بازار خودرو قابل پیش‌بینی بود پرونده افزایش قیمت یا سهمیه‌بندی بنزین بسته شد افزایش کم‌سابقه تولید بنزین کشور به روزانه 95.5 میلیون لیتر طی روزهای آینده مصرف بنزین در تیرماه به مرز سه میلیارد لیتر رسید ذخیره سازی بنزین، منزل را به آتش کشید صحت عملکرد 702 نازل سوخت در همدان بررسی و تائید شد جهش قیمت خودروهای داخلی طی هفته جاری + جدول قیمت کمبود بنزین در استان‌های شمالی نداریم روال توزیع بنزین در مازندران عادی است مردم تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرند تمام جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه ساری فعال است توزیع بنزین در مازندران عادی است بنزین در شهرهای مرکزی مازندران کیمیا شد نرخ تولید خودرو به میزان تقاضا نیست درخواست نماینده قائم‌شهر برای برخورد جدی با شایعه‌پراکنی درباره توزیع بنزین پیش‌بینی افزایش سود هوندا ماجرای صف‌های طولانی جایگاه های سوخت مازندران چه بود؟ شایعه گرانی بنزین تکذیب شد افزایش قیمت حامل های انرژی شایعه است چرا خودروهای داخلی 20 تا 50 میلیون گران تر شدند؟! رشد 35 درصدی قیمت خودرو ساندرو اتوماتیک 5 میلیون تومان ارزان شد شایعه گرانی مردم را به پمپ بنزین‌ها کشاند ماجرای صف کشیدن خودروها در پمپ بنزین های استان گیلان بازار خودرو در آرامش نسبی به سر می‌برد! تهدیدات ایران موجب افزایش قیمت سوخت در سرزمین‌های اشغالی شد توزیع سوخت در جایگاههای غرب مازندران عادی شد قیمت عجیب خودروهای داخلی در بازار خودرو 10 تا 11 میلیون تومان گران شد نامه خودروسازان به وزیر صنعت مشکل تولید بنزین پالایشگاه اصفهان موقت حل شد بختیار: دو نرخی شدن بنزین مطرح نیست استپ وی 94 میلیون تومان شد کمبود سوخت پمپ بنزین ها در غرب مازندران علت کمبود بنزین سوپر در جایگاه های سوخت گرانی 3 میلیون تومانی پژو405 احتمال سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت وجود دارد کمبود بنزین سوپر به خاطر افزایش تولید بنزین معمولی خطر افزایش قیمت سوخت در آغاز تحریم های ترامپ رشد 36 درصدی سود میتسوبیشی اوج‌گیری قاچاق بنزین با افزایش نرخ ارز توزیع بنزین معمولی بدون محدودیت ادامه دارد جزئیات و ویژگی‌ نسل سوم خودروی متوسط کیا +تصاویر ارز بازار خودرو را از سکه انداخت پژو207 اتوماتیک "5میلیون تومان" گران شد تولید بنزین سوپر به طور موقت محدود شده است تا اطلاع ثانوی بنزین سوپر نزنید! افزایش 1 تا 4.5 میلیون تومانی قیمت‌ها مشکل چند ساعته توزیع بنزین و گازوئیل در کرج چه بود؟ تغییر قیمت بنزین شایعه است محتکران خودروها را به بازار عرضه کردند زخم بنزین بر تن اقتصاد کاهش 1 میلیون تومانی قیمت "هایماS7 " مصرف بنزین ایرانی‌ها در تیرماه به مرز 3میلیارد لیتر رسید توزیع بی‌وقفه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت با 30میلیون‌ هم می‌توان خودرو صفر خرید؟ +جدول وزیر نفت: 2 نرخی شدن قیمت بنزین در دولت تصویب نشده است پمپ‌های بنزین در کرج دستکاری می‌شود؟ پرونده قیمت بنزین در آینده باز است دنا پلاس 3 میلیون تومان گران شد طرح پیش پرداخت کارمزد در جایگاه‌های عرضه سوخت اجرایی می‌شود افزایش قیمت 3 برابری خودرو طی 12 سال آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار افزایش قیمت خودر‌وهای داخلی در بازار دو نرخی شدن بنزین مطرح نیست سیاه‌ترین دوران خرید و فروش خودرو در بازار ایران + جدول قیمت دولت پیشنهاد دو نرخی‌شدن قیمت بنزین را به مجلس ارائه کرد قیمت بنزین در ژاپن به بالاترین رقم 3.5 سال گذشته رسید سوالاتی که قبل از خرید خودرو حتما باید از خودتان بپرسید! افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت ها مسئولان به فکر مدیریت مصرف بنزین باشند آیا سوخت 2 نرخی می‌شود؟ ارزان‌ترین بنزین دنیا در ونزوئلا و ایران استپ وی 500 هزار تومان ارزان شد بازار خودرو به ثبات رسیده است کارت سوخت شخصی و کارتخوان های نوین سد راه تخلف است مرحله سوم طرح کاهش هدر رفت بنزین در کشور اجرا می شود دستور خودرویی رئیس‌جمهور با بازار چه می‌کند؟ "پژو 207 اتوماتیک" 700 هزار تومان ارزان شد مظنه فروش ب ام و در بازار چقدر است؟ خانواده پژو گران شد برخی تخلفات ثبت سفارش خودرو مربوط به گذشته است کارت‌های سوخت مهاجر، مانع مدیریت مصرف فرآورده‌های نفتی قاچاق بنزین رونق گرفت چگونه باک خودرو خود را اینترنتی پرکنیم بازار خودروهای دست‌دوم در رکود فرو رفت امکان دستکاری نازل‌های سوخت وجود ندارد پژو207 اتوماتیک 1.5 میلیون تومان گران شد واردات بنزین کاهش یافت قاچاق بنزین در جنوب کرمان با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول سهمیه‌بندی بنزین پشت پرده به روزرسانی جایگاه‌های سوخت خادمی: دولت تاکنون برای سهمیه‌بندی بنزین تصمیمی نگرفته است مردم از کارت های سوخت خود در پمپ بنزین‌ها استفاده کنند کاهش 36 درصدی میزان واردات بنزین در بهار امسال آشنایی با شرکت کامیون‌سازی جیناف و محصولات آن استپ وی 2 میلیون تومان گران شد پیشنهادهای اتحادیه فروشندگان خودرو به سازمان حمایت عصر امروز از کارتخوان های جدید سوخت رونمایی می شود پیگیری جدی مافیای سوخت در سیستان بازدید مدیرعامل گروه سایپا از نمایندگی شهر سنقر ترامپ برای کاهش بهای بنزین در آمریکا، سیاستش درباره ایران را عوض کند با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول ساندرو اتوماتیک 2.5 میلیون تومان ارزان شد ممنوعیت واردات، بازار خودرو را به کدام سمت برد؟ آرامش در بازار خودرو؛کسی خریدار نیست از مشتری اصرار، از جایگاه‌دار انکار! تحریم‌های نفتی ایران قیمت بنزین در آمریکا را بالا می‌برد وضعیت عجیب در بازار خودروهای تولید داخل بازار خودرو پلیسی شد روند کاهشی قیمت‌ها در بازار رشد افسارگسیخته مصرف بنزین پاشنه آشیل خودکفایی بازار مسکن، خودرو، ارز و سکه کنترل شده است برنامه دولت برای جلوگیری از افزایش واردات بنزین در آینده نزدیک چیست؟ ساندرو اتوماتیک 3 میلیون تومان ارزان شد لزوم رسیدگی به نابسامانی بازار خودرو تحریم نفت ایران یا کنترل قیمت بنزین در آمریکا جزئیات نشست غیرعلنی مجلس درباره بازار ارز و خودرو بنزین دو نرخی چه کمکی به کشور می‌کند؟ هایما سه میلیون تومان ارزان شد افزایش هزینه پالایشگاه‌ها و قیمت بنزین در کره‌‌ با تحریم نفتی ایران پس از گرانی 60 درصدی اتومبیل بازار خودرو در حالت رکود است قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز تهران "استپ وی" 5 میلیون تومان ارزان شد نوسازی نازل‌های سوخت برای کاهش هزینه‌ها افزایش قیمت سوخت امکان‌پذیر نیست کاهش قیمت سوخت در امارات 10 تصمیم دولت با هدف مدیریت بازار خودرو کم فروشی خودروسازان؛ شایعه یا واقعیت؟ حذف خودکار شورای رقابت از بازار خودرو تولید یکی از باکیفیت ترین بنزین های جهان با تکیه بر توان داخلی یک گام تا خودکفایی در تولید بنزین تولید 100 میلیون لیتر بنزین تا آذرماه در کشور درخواست ترامپ بهای بنزین را در ژاپن، افزایش داد خودکفایی ایران در تولید بنزین تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس به 36 میلیون لیتر در روز خواهد رسید ایران جزو کشورهای صادرکننده بنزین می‌شود افزایش 12 میلیون لیتر بنزین یورو 5 به تولید روزانه کشور "مزدا 3" 225 میلیون تومان شد احداث 48 جایگاه سوخت کوچک در پایتخت برنده ماراتن تولید و مصرف بنزین کیست؟ پول بنزین را با موبایل پرداخت کنید "استپ وی" 87 میلیون تومان شد افزایش قیمت خودرو تاثیری به حال قطعه‌سازان ندارد معاملات در بازار خودرو قفل شد ایران خودرو بازار دلالان را بر هم زد نرخ اضطراری بنزین؛ اهرمی برای ترغیب مردم به استفاده از کارت سوخت خودرو سازان کنترل بازار را بدست گرفتند گرانی 1 تا 3 میلیون تومانی خانواده پژو گزارشی از بازار خودرو در روزهای اخیر توضیحات یک عضو کمیسیون انرژی درباره قیمت بنزین رشد 10 درصدی مصرف بنزین در بهار سال جاری زنگ خطر جهش تابستانی مصرف بنزین به صدا درآمد پژو 207 اتوماتیک یک میلیون تومان گران شد تولید بنزین یورو 4 رویکرد جدید پالایشگاه آبادان است رشد بیش از 11 درصدی مصرف بنزین در خردادماه پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی و جاده‌ای اولویت پلیس دلایل سه‌گانه نابسامانی بازار خودرو شوک جدید دولت به بازار خودرو؟ اچ سی کراس 2.5 میلیون تومان گران شد تحلیل یک عضو کمیسیون انرژی درباره قیمت بنزین افزایش قیمت بنزین در تونس برای سومین بار در عرض 6 ماه کاهش قیمت خودرو در بازار خرده فروشی هیچ اقدامی در رابطه با افزایش قیمت بنزین انجام نشده است تشکیل کارگروه ویژه برخورد با سوداگران ارز، سکه، خودرو و مسکن تکاپو برای عقبگرد قیمت خودرو در ایران خرید خودرو برای اقشار متوسط به رویا تبدیل شده است چه خودروهایی با کمتر از 5 میلیون تومان می‌توان خرید؟ پیش بینی فاز جدید افزایش قیمت وارداتی ها با ارز صادراتی باز شدن سایت‌های ثبت‌نام شرکت‌های خوردوسازی داخلی باعث کاهش قیمت خودروشد گرانی خودرو، مقصر کیست؟ سردرگمی در بازار خودرو حباب بازار خودرو در مسیر تخلیه مردم در خرید خودروی خارجی صبوری کنند 200 پرونده درباره گرانی خودرو منجر به صدور حکم شد از آشوب دلار تا انفجار قیمت خودرو 95 درصد جایگاه‌های سوخت تهران ممتاز هستند افزایش 18 میلیون لیتری تولید بنزین ارزانی خودرو در راه است کمپین «نه به خرید» قیمت‌ها را در بازار خودرو پایین می‌آورد؟ نقدینگی سرگردان ضدتولید عمل می کند استقرار سازمان بازرسی در ایران خودرو اعلام آمادگی تعزیرات برای رفع آشفتگی در بازار ارز و خودرو 1622 خودرو لوکس کجاست؟ عادی شدن عرضه بنزین سوپر درجایگاه ها «استپ‎وی» 7 میلیون و «پژو 2008» 20 میلیون تومان ارزان شد 3 روایت از کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت بازگشت ثبات به بازار خودرو بدون کاهش قیمت کارت‌های سوخت احیا شود نسخه دولتی برای بازار خودرو شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد تب خرید و فروش خودرو خوابید روی خوش بازار به عرضه محصولات خودروسازان مردم برای خرید خودرو تعجیل نکنند بازار خودروظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال است اسب سرکش مصرف بنزین هنوز می‌تازد با 50 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول بازار خرید و فروش خودروی زنجان آغاز به کار کرد کارت خوان های جدید جایگاه های سوخت چه ویژگی هایی دارند؟ بازگشت آرامش به بازار خودرو با عرضه خودروسازان در چند روز آینده کاهش تعرفه‌های واردات به معنای تعطیلی صنعت خودرو نیست ساماندهی بازار خودرو در دستور کار مجلس قرار گرفت نوسانات قیمت خودرو با تولید مستمر مهار می شود گرانی خودرو طبیعی است بازار خودرو پس از صحبت «ترامپ» آشفته شد! آرامش بازار، در گرو نگاه متفاوت شورای رقابت ایران خودرو از عرضه 220 هزار دستگاه خودرو برای تنظیم بازار خبر داد مردم به زودی نتایج ورود سازمان بازرسی به بازار خودرو، مسکن و ارز را می‌بینند کسادی بازار برخی خودروها را ارزان کرد رونمایی از کارتخوان‌های جدید در جایگاه‌های سوخت وزارت نفت برای فعال کردن دوباره کارت سوخت آستین بالا زد بنزین در مصر 50 درصد گران شد الان زمان خرید خودرو نیست بالا بردن قیمت خودرو باعث قهر مردم از بازار می‌شود سیل نقدینگی باعث نوسانات بازار خودرو شد عرضه قطره‌چکانی خودرو مشتریان را سردرگم کرد ساماندهی نقدینگی های سرگردان بازار خودرو با تعریف نظام مالیاتی پیشنهاد وزارت صمت؛ واردات خودرو در اولویت آخر تخصیص ارز+تصویر انواع خودرو‌های 100 تا 400 میلیون تومان در بازار + جدول تکمیل ظرفیت پیش فروش خودرو ظرف چند دقیقه آیا بازار خودروهای زیر 50 میلیون تومانی غیر رقابتی است؟ توجیه وزیر درباره گرانی خودرو غیرقابل قبول است شوک بزرگ به بازار خودرو آمار گواه رشد تولید خودرو، سکه و تامین منابع ارزی است برخی دلایل خودروسازان برای افزایش قیمت‌ ها منطقی بود تندرپلاس دنده ای 3 میلیون تومان گران شد خرید و فروش در بازار خودرو به حداقل رسید افزایش قیمت 50 درصدی برخی خودروها در بازار آزاد دولت بازار خودرو را رها کرده است از خودرو نپرسید! قطعه 30 درصد گران خواهد شد برخورد سیاسی با صنعت خودرو جهش در قیمت خودرو از کجا شروع شد؟ تبدیل منابع ریالی به کالای با دوام تقاضای کنونی بازار خودرو صرفا سفته‌بازی است قیمت‌گذاری دستوری ابطال شود جهش قیمت خودرو؛ معلول تورم انتظاری فرانسوی‌ها در افزایش قیمت خودرو چه سهمی دارند؟ خانواده پژو 206 گران شد اختلاف 90 میلیونی قیمت کارخانه و بازار خودرو افزایش تقاضای خرید و سوداگری دلالان عامل آشفته بازار خودرو دلار خودرو را گران کرد آشفته بازار خودرو بدون نظارت دولت وزارت صنعت وعده ارزانی خودرو تا یک ماه دیگر داد چشم‌انتظاری برای تصویب طرح خودرویی مجلس ترامپ خودروسازان بین‌المللی را هدف قرار داده است مزدا3 "30میلیون تومان" گران شد زیر و بم استفاده از کارت سوخت از سال 85 تا امروز خودروهای بالای 100 میلیون تومان 30درصد گران شد کاهش حجم بازار خودروهای وارداتی در سال 1397 با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول نیمه خرداد هم گذشت؛ خبری از قیمت‌گذاری خودروها توسط شورای رقابت نشد بنزین سهمیه بندی و دو نرخی می شود؟ استپ وی مشکی رنگ 89 میلیون تومان شد توزیع بنزین سوپر به روال عادی بازگشت چرا کارت سوخت دوباره به جایگاه ها بازگشت؟ دلیل کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌ها چیست؟ خودرو به کالای سرمایه ای تبدیل شد رشد 8 تا 15 میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو بازگشت تولید بنزین پالایشگاه اراک به ظرفیت کامل سوخت ارزان و کمیسیون مازاد ریشه مشکلات کامیون‌داران است ایران خودرو آذربایجان نیمه اول تیرماه به بهره برداری می رسد اختلاف قیمت خودروهای ارزان به 15 میلیون تومان رسید کاهش قدرت خرید مردم با اجرای استانداردهای 85گانه با 50 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ «احتکار» خودرو را گران کرد؟ تولید بنزین یورو 4 پالایشگاه اراک به روزانه 16,5 میلیون لیتر رسید جزئیات طرح ساماندهی بازار خودرو بررسی نشده است خرید و فروش خودروهای صفر داخلی هم از رونق افتاد رونمایی از کارتخوان های جدید کارت سوخت ژاپنی ها لیتری چند بنزین می زنند؟ پیش بینی مصرف روزانه 95 میلیون لیتر بنزین در تعطیلات رکود تورمی در بازار خودرو استپ وی 3.500 میلیون تومان گران شد مرگ تدریجی ارزان‌قیمت‌ها دولت برنامه‌هایی برای گران کردن «بنزین» دارد افزایش قیمت سوخت در امارات ساماندهی بازار خودرو در گرو رقابت پذیری بازگشت آرام کارت سوخت به جایگاه‌ها خودکفایی بنزین از پیله تاپروانگی نگرانی زنجیره خودرو از تصمیم شورای رقابت شریعتمداری مخالف اجرای طرح ساماندهی واردات خودرو در شرایط فعلی است افزایش 4 تا 8 میلیون تومانی قیمت ها در بازار تصویب طرح ساماندهی بازار خودروهای وارداتی سیاست یک‌بام و دو هوا درمدیریت مصرف سوخت جزئیات جدید از بازگشت کارت سوخت به جایگاه‌ها فراهم شدن امکان سوخت‌گیری و پرداخت همزمان هزینه درجایگاه های سوخت 21 میلیون دستگاه خودرو، کارت سوخت دارد پمپ‌بنزین‌ها موظف به استفاده از کارت سوخت هستند شماره ششم «خودروامروز» دیجیتال منتشر شد خودروهای داخلی چقدر گران شدند نگاهی به رشد مصرف بنزین در ایران بزودی تعیین تکلیف قیمت خودروهای زیر 40 میلیون تومان با 30 میلیون تومان چه خودروهایی را می توانیم بخریم؟ پژو 405 "800 تومان" گران شد بازار خودرو از حالت پیش بینی خارج شد هیچ کمبودی برای عرضه بنزین در کشور وجود ندارد لیست قیمت جدید خودروهای وارداتی در مناطق آزاد + جدول بازار منتظر قیمت‎های شورای رقابت است اجرای طرح ساماندهی بازار خودرو در شرایط کنونی توجیه پذیر نیست مشکلی برای کمبود بنزین در یزد وجود ندارد درآمد خودکفایی بنزین سالانه چند میلیارد دلار است؟ اجرای طرح برندینگ سوخت با نازل‌های ناقص قیمت جدید انواع وَن در بازار تهران کارخانه خودروسازان به همدان منتقل شود آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در شیراز جدیدترین تغییرات قیمت خودرو در بازار مشکل رانندگان تانکرهای حمل بنزین برطرف شد Audi A6 2019 به روایت تصویر رشد 9.2 درصدی مصرف بنزین در اردیبهشت‌ماه 97 کاهش 100 تا 200 هزار تومانی قیمت ها در بازار بازار خودرو در گرداب قیمت بنزین یورو 4 به زودی در جایگاه‌های بندر ماهشهر توزیع می‌شود استراتژی وزارت راه، افزایش نرخ سوخت همزمان با کاهش قیمت خودرو معمای قیمت خودرو تولید 12.4 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه آبادان محرک‌های درونی افزایش قیمت خودرو خودکفایی در تولید بنزین و رفع مشکل بازاریابی برای میعانات گازی خودروسازان درخواست افزایش 24 درصدی قیمت‌ها را دارند خودروسازان خواستار افزایش قیمت خودرو در سال 97 شدند تعیین تکلیف قیمت خودرو به هفته آینده موکول شد سازمان حمایت و خودروسازان ملزم به ارائه آنالیز قیمت محصولات شدند مجلس تا حدودی همراه شد خودرو 500 هزار تا 1.2 میلیون تومان ارزان شد افزایش تولید بنزین پالایشگاه آبادان زمان برای طرح ساماندهی بازار خودرو مناسب نیست مانعی برای تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو وجود ندارد مهر تائید وزیر صنعت بر افزایش یک ماه اخیرقیمت خودرو دولت می‌تواند قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهد امضای توافق‌نامه فنی تولید بنزین یورو5 در پالایشگاه شازند تا دو ماه دیگر قیمت‌های غیرقانونی بی‌ترمز خودرو با 100 تا 150 میلیون تومان کدام خودرو را بخریم؟ تعمیرات پالایشگاه‌ها عامل کاهش تولید بنزین کف قیمت بالا آمد بازار خودرو به ثبات رسید شرکت‌های خودرویی بنگاه داری می‌کنند نقش خودروسازان در افزایش قیمت خودرو در بازار کارگروه ساماندهی توزیع و عرضه سوخت تشکیل می‌شود واکنش منفی بازار به گرانی خودروسازان ساماندهی بازار فرآورده‌های نفتی روی میز نمایندگان مجلس پژو 207 اتوماتیک "2 میلیون تومان" ارزان شد انتظار ثبات قیمت خودرو عادلانه نیست زمان طلایی خرید خودرو تا این لحظه هیچ خبری از افزایش قیمت بنزین نیست قیمت خودرو کاهش می‌یابد؟ طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع خودروهای داخلی 2 تا 10 میلیون تومان گران شدند خریداران آمادگی خرید خودرو گران را ندارند رشد مصرف بنزین تشدید شد ساماندهی بازار طرحی برای مقابله با مافیای خودرو سرنوشت نامعلوم بازار خودرو با نوسانات ارزی خروج آمریکا از برجام قیمت بنزین در انگلیس را بالا برد سه‌شنبه آینده؛ نشست فوق‌العاده کمیسیون صنایع درباره افزایش قیمت خودرو بهبود بازار خودرو تنها با ثبات قیمت دلار آمریکایی‌ها به لطف تحریم ایران باید پول بیشتری برای خرید بنزین بپردازند دیگر نمی‌توانند ایران را در بنزین تحت فشار قرار دهند قدرت خرید مردم با افزایش قیمت خودرو‌ها همخوانی ندارد بازار خودرو فنر پاره کرد بازار داغ افزایش قیمت انواع خودرو هایما 2 میلیون تومان گران شد تخلف وزارت نفت در واردات بنزین محرز شد چرا قیمت خودرو بالا رفت؟ توزیع یک میلیون و 800 هزار لیتر بنزین به‌صورت سیار افزایش 1.5 تا 5 میلیون تومانی قیمت خودرو بازه زمانی راهکاری برای واگذاری تعیین قیمت به حاشیه بازار کنترل مصرف بنزین نیاز به راهکار قیمتی دارد افزایش قیمت خودرو در تضاد با بومی سازی است آستون مارتین زیردریایی لوکس طراحی کرد تفاهمنامه ای با ژاپن برای بهبود کیفیت بنزین پالایشگاه تهران امضا شد کدام خودرو‌ها یک شبه گران شدند؟ رکوردزنی تولید نفت و بنزین در تولید کاتالیست بنزین یورو 4 و یورو 5 خودکفا شدیم ضرورت تدبیر در چالش قیمت گذاری خودروهای بالای 45 میلیون تومان قیمت انواع محصولات سایپا 10 اردیبهشت 97 بازار خودرو در کُما؛ قیمت‌ها بالا و خریدار نیست تولیدکنندگان خودرو در شرایط کنونی کاهش تولید نداشته‌اند برای سی لیتر بنزین 40 هزار تومان پول می‌گیرند! نیسان ایکس تریل فیس لیفت را با تسهیلات 144 میلیون تومانی بخرید خودروسازان موظف به کاهش قیمت شدند اختلاط بخشی از بنزین وارداتی با بنزین داخلی به عنوان اکتان افزا هرج و مرج در قیمت بازار خودروهای داخلی + جدول قیمت هدف گذاری 10 درصدی برای مجهز کردن جایگاه‌های سوخت به طرح کهاب طرح "ساماندهی بازار خودرو" تاثیر منفی بر بازار ارز دارد ممنوعیت پیش‌فروش خودرو از سوی غیرمجازها کاهش تعرفه واردات خودرو بازار را آرام می‌کند؟ نخستین کارخانه طراحی و تولید قالب های ریخته گری تحت فشار به بهره برداری رسید بازار موقت خودرو در حاشیه شهر زنجان مستقر می‌شود مهلت یکساله به خودروسازان برای اجرای استانداردهای جدید بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو ایجاد انحصار برای خودروسازان با استفاده از تعرفه سنگین واردات روند کاهشی تعرفه واردات آغاز می شود موافقت با یک فوریت طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس "ساندرو اتوماتیک" یک میلیون تومان گران شد+ جدول وزارت صنعت ملزم به اجرای طرح ساماندهی بازار خودرو است دو فوریت طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار جلسه علنی یکشنبه مجلس تولید بنزین امسال به 105 میلیون لیتر می رسد واردکنندگان: تا ارز ندهند خودرو نخواهیم فروخت بازار خودرو در انتظار تاثیر تصمیم‌های ارزی واردات بنزین استاندارد تا زمان نیاز ادامه خواهد داشت جدیدترین آمار تولید و واردات بنزین اعلام شد زمان انتشار آگهی جذب سرمایه گذار برای جمع آوری بخار بنزین جایگاه‌ها اتحادیه اروپا حامی مصرف‌کنندگان محصولات شرکت‌های خودروسازی در قبال شرکت‌های متقلب احتمال افزایش هزینه ها در صنعت خودرو برنامه‌ریزی برای افزایش تولید بنزین یورو4 ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای سوخت به هیچ وجه رانت نبود چه تعداد نازل سوخت در تهران کم فروشی کردند؟ افزایش نرخ بنزین تاثیری در تمایل مردم برای استفاده از ناوگان عمومی ندارد گرانی بنزین کاهش استفاده از خودروی شخصی را در پی نداشته است رکود بازار فروش خودرو بر اثر نوسانات قیمت دلار رقابت برای کمترین هزینه خودروهای محبوب بازار ایران تولید بنزین کشور به روزانه 96 میلیون لیتر افزایش می یابد پرسه رکود در بازار خودرو در پی التهابات بازار ارز ، خودروی ساندرو کمیاب شد! با دلار 4200 تومانی، قیمت خودرو باید کاهش یابد 80 درصد تولید بنزین کشور یورو4 می شود خودروهای وارداتی ارزان می‎شود؟ + جدول قیمت خودرو 1200 خودرو برای خدمت به عشایر کشور خریداری شد واکنش بازار خودرو به دلار 4200 تومانی چیست؟ سایه آلوده بنزین بر سوخت پاک CNG حل مشکل بنزین را باید در کارخانه‌های خودروسازی جستجو کرد زنگنه خبر داد: 12 میلیون لیتر به تولید بنزین افزوده می‌شود تخت گاز خودروها در جاده افزایش قیمت ایران خودرو و سایپا عرضه خودرو به بازار را به حداقل رسانده‌اند دلار بازار خرید و فروش خودرو را قفل کرد + جدول قیمت خودرو تولید بنزین سبز اکتان 96 در ایران آغاز شد ادامه اجرای طرح کهاب با جذب سرمایه گذار فصل خرید خودرو اختصاص 60 درصد سهم درآمدی خودروسازان به اشتغال پراید 111 و دنا ارزان شد+ جدول قیمت خودرو کاهش 50 درصدی واردات بنزین در تابستان کمبود عرضه چالش اصلی بازار خودرو فروردین‎ماه خودرو بخریم؟ رکورد مصرف بنزین در نوروز 97 شکسته شد چشم‌انداز بازار خودرو در ماه‌های پیش‌رو آخرین وضعیت ستاره خودکفایی بنزین جایگاه ایران در بین غول‌‌های خود‌‌روساز بازار خودرو ایران با چه تحولاتی روبه‌رو می‌شود؟ تداوم رکود در بازار خودرو رشد 13 درصدی مصرف بنزین در ایام نوروز 97 رکورد مصرف بنزین در تعطیلات به 115 میلیون لیتر در روز رسید مصرف بنزین در جاده های استان قزوین 16 درصد افزایش یافت مصرف بنزین روزانه به 100 میلیون لیتر رسید کاهش 6.9درصدی مصرف بنزین ایران دوازدهمین بازار بزرگ خودرو در جهان شناخته شد + جدول مصرف بنزین کل کشور به بیش از 105 میلیون لیتر رسید آمار مصرف سوخت در هشتمین روز سال جدید اعلام شد با 50 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول تداوم رشد 14 درصدی مصرف بنزین در کشور دسترسی خودروسازان آمریکا به بازار کره جنوبی گسترش یافت قیمت حامل‌های انرژی در سال 97 مشابه 96 است رشد بیش از 14 درصدی مصرف بنزین در روز گذشته مصرف بنزین در زنجان رکورد زد رشد مصرف بنزین به ٢٥درصد رسید مصرف روزانه بنزین کل کشور به زیر 100 میلیون لیتر رفت روند رو به رشد مصرف بنزین در ایام نوروز قطعه سازان ایرانی تمایلی برای ورود به بازارهای جهانی ندارند قیمت خودرو دنا دست دوم در بازار+ جدول قیمت مصرف بنزین در کشور رکورد زد سامورایی کم‌هیاهو قیمت خودرو پراید در بازار + جدول مصرف روزانه بنزین کل کشور به 95 میلیون لیتر رسید مدیرکل استاندارد تهران: نازل‌های سوخت در ایام نوروز بازرسی می‌شوند کارخانه‌های خودروسازی، راه‌حل ایران برای خودکفایی در بنزین تصویر بازار خودرو در سال 97 مصرف روزانه بنزین از مرز 101 میلیون لیتر گذشت قیمت انواع خودرو لوکس در بازار تهران +جدول میزان مصرف سوخت در آخرین شنبه سال 96 در بنزین خودکفا خواهیم شد و حتی صادر کننده می‌شویم آمادگی مناطق شرکت ملی پخش در سوخت‌رسانی به مسافران نوروزی تولید بنزین کشور به روزانه 77 میلیون لیتر افزایش یافت پیش بینی رشد ٩ درصدی مصرف بنزین در سال ٩٧ مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / بهمن 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / اسفند 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / دی 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / آذر 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / آبان 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / مهر 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / شهریور 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / مرداد 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / تیر 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو /خرداد 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / اردیبهشت 1396 مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / فروردین 1396 بازار خودرو «شب عید» نداشت خودروسازان برای نوسازی ناوگان دیزلی آستین بالا بزنند چگونه مصرف بنزین خودرو را کاهش دهیم؟ شرط فعالیت خودروسازان خارجی در ایران رکورد زنی سال 96 در رشد مصرف بنزین + نمودار فراموش‌شدگان بازار لوکس افزایش قیمت بنزین در سال آینده در اختیار دولت است جزییات طرح سوخت رسانی سیار در تهران جدیدترین میزان مصرف بنزین کشور در ماه پایانی سال واقعی شدن قیمت سوخت به جای عوارض واردات خودرو تولید روزانه 36 میلیون لیتر بنزین یورو 5 در سال آینده افزایش مجدد قیمت بنزین در بلاروس ایران در آستانه خودکفایی در تولید بنزین چالش جدید خودروسازان و سازمان استاندارد! خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول 7 توصیه کاربردی برای خرید خودرو با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول روزانه صدها هزار لیتر بنزین در مازندران بخار می شود فرصت استثنایی برای اسقاط خودروهای فرسوده افزایش تعداد کارشناسان مراکز خرید و فروش خودرو در پایان سال استارت تولید کم‌مصرف‌ها با الگوی چینی جزییات پروژه سوخت‌رسانی سیار ایران پنجمین کشور صاحب تکنولوژی سوخت رسانی سیار پیش بینی افزایش 10 درصدی مصرف سوخت در ایام نوروز تجمع جایگاه داران در اعتراض به طرح برندینگ و کارمزد حل و فصل شد رانندگان در جایگاه‌ها شخصا سوخت‌گیری کرده و کارت بانکی را تحویل متصدی ندهند نقش کمرنگ دلار در مبادلات خودرویی دنا 3 میلیون تومان ارزان شد افزایش قیمت خودروی داخلی با وجود رکود بازار آغاز عرضه بنزین یورو 4 در ساری از 12 اسفند افزایش قیمت سوخت در پاکستان برای هفتمین بار الزام استفاده مجدد از کارت سوخت به کجا رسید؟ مناظره تلویزیونی بر سر استانداردهای خودرو فاز اول طرح افزایش تولید و ارتقای کیفیت بنزین و گازوئیل پالایشگاه نفت بندرعباس افتتاح شد آغاز افزایش نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه تهران ورود شورای شهر تهران به ماجرای خرید خودرو 121 میلیونی توسط حاجی بنزین در چه ساعتی از شبانه روز زیر هزار تومان عرضه می شود؟ بازار خودرو تعیین تکلیف شود با فروشندگان بنزین لیتری 1250 تومان برخورد خواهیم کرد با گرانفروشان بنزین برخورد می شود استانداردهای 85 گانه بازنگری نخواهد شد افزایش چراغ خاموش قیمت بنزین کلید خورد؟ پمپ بنزین اینترنتی هم آمد! فروش بنزین کمتر از هزارتومان، غیرقانونی نیست نقش تعیین کننده عرضه و تقاضای خودرو در تقویت حاشیه بازار آمارها درباره آلودگی هوای تهران دقیق نیست آخرین خبرها از پارامترهای بنزین تهران میانگین مصرف روزانه 80 میلیون لیتر بنزین در سال 96 افزایش 8 درصدی مصرف بنزین در کشور در خانه بنزین بزنید خواب آشفته صنعت خودرو توزیع بیش از 36 میلیون لیتر بنزین در مناطق زلزله زده رشد منحنی قیمت در بازار خودرو جلوگیری از افزایش قیمت خودروهای کمتر از 45 میلیون تومان بدون منطق است کلید قفل قیمت بنزین در تولید بنزین به استاندارد یورو5 رسیده‌ایم قیمت بنزین در بازارجهانی افزایش خواهد یافت هشدار نسبت به بالا بودن بیش از حد گوگرد در گازوییل کاهش 1 میلیونی قیمت‌ها+ جدول قیمت خودرو تشدید اختلاف قیمت کارخانه‌ای و بازار خودروهای داخلی در بازار شب عید "بنزین یورو 4" در تهران توزیع می‌شود یا نمی‌شود! افزایش قیمت تا 1.5 میلیون تومانی+ جدول قیمت خودرو خودروهای داخلی در هر 100 کیلومتر چه میزان سوخت مصرف می کنند؟ بساط مصرف بی‌رویه بنزین، کِی و چگونه جمع می‌شود؟ نوسانات از بازار سکه و ارز به خودروهای داخلی رسید + جدول سه دلیل سازمان برنامه و بودجه در دفاع از افزایش پلکانی قیمت بنزین شوک در بازار خودرو 12 میلیون لیتر بنزین یورو 5 به چرخه توزیع سوخت کشور افزوده می‌شود متوسط تولید بنزین کشور به 78 میلیون لیتر رسید الزام دولت به حذف مجوز افزایش قیمت حامل‌های انرژی مجلس با افزایش پلکانی قیمت بنزین در سال 97 مخالفت کرد پیشنهاد یک نماینده برای افزایش پلکانی قیمت حامل‌های انرژی انجام 75 شکایت در خصوص قطعات تقلبی علیه اشخاص حقیقی و حقوقی دعوا برسر کیفیت بنزین پایتخت همچنان ادامه دارد برای خرید خودرو مزدا چقدر باید هزینه کرد؟+جدول آلودگی هوای تهران ربطی به کیفیت بنزین ندارد بنزین نه گران می‌شود نه سهمیه‌بندی؟ آرامش قبل از توفان در بازار خودرو نقاب جدید کوچکترین بنز با 730 میلیون تومان در تهران مک لارن سواری کنید موج گرانی روزانه در بازار خودروهای داخلی + جدول قیمت خودرو توضیح دیوان عدالت درباره خبر کاهش تعرفه واردات خودرو کاهش قیمت خودروهای وارداتی با دستور قضایی خودروهای داخلی 700 تا 2 میلیون تومان گران شد+ جدول قیمت خودرو سه پیش شرط برای نوسازی ناوگان حمل و نقل نوبخت در نشست خبری: قطعاً در سال 97 افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت حل مشکل جایگاه‌داران در سیستم شاپرک نزول تدریجی بازار انگلیس گوگرد بنزین در تهران بالاتر از شهرهای دیگر است راه عادلانه افزایش قیمت بنزین چیست؟ وزیر نفت ضمن رد سهمیه بندی سوخت عنوان کرد: الزام توزیع حامل های انرژی از طریق کارت سوخت شکوفایی بازار خودرو در جنوب شرق آسیا قیمت جدید خودروهای تولید داخل با مدل 97 در بازار تهران دلیل توقف فروش کارتی سوخت در پمپ بنزین‎ها اعلام شد جایگاه‌ها فقط در قبال پول نقد بنزین می‌دهند؟ پژو پارس 500 هزار تومان دیگر گران شد+ جدول قیمت خودرو جایگاه‌هداران موظف به دریافت پول سوخت از طریق کارتخوان هستند پیشنهاد دریافت عوارض 20 درصدی از مصرف‌کنندگان بیش از 80 لیتر بنزین در ماه تغییرات قیمتی در بازار خودرو در جهت مثبت پورابراهیمی پاسخ داد: چرا گرانی بنزین در سال 97 رقم نمی خورد؟ آرامش نسبی در بازار خودرو ضعف عرضه خودروهای جدید در بازه پرتقاضا بنزین غیر استاندارد عامل 80 درصد آلودگی کلانشهرها قیمت سوخت در پاکستان بار دیگر افزایش یافت 25 تا 50 میلیونی‌ها، پرتقاضاترین خودروهای بازار شراکت استراتژیک قطعه‌ساز- خودروساز مجوز افزایش قیمت حامل‌های انرژی و تداوم پرداخت یارانه نقدی به عموم مردم در مصوبه جدید تلفیق لیست قیمت جدید پرفروش‌ترین خودروهای وارداتی بازار تهران اصلاح قیمت انرژی صرفاً برای پرمصرف‌ها، تنها راه توافق مجلس و دولت مصوبه جدید کمیسیون تلفیق امکان افزایش قیمت سوخت را به دولت می‌دهد افزایش قیمت سوخت در سال 97 منتفی شد قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول طی 3 روز ؛ تهران 14.5 میلیون لیتر بنزین سوزاند افزایش 10 درصدی سالیانه قیمت سوخت، مشکل ساز نخواهد بود سوخت کافی در پمپ‌های بنزین داخل شهر و جاده‌ای وجود دارد تأمین سوخت در استان البرز با مشکلی مواجه نیست افزایش و کاهش تعرفه واردات خودرو در سایه نوسان ارز 4 طرح جدید مجلس برای تغییر قیمت بنزین ابهامات ترخیص خودروهای مانده در گمرک دخل و خرج صادرات و فروش داخلی حاملهای انرژی در سال 95 شفاف شد+سند طراح ویروس سرقت بنزین شکار شد کاهش 655 واحدی شاخص خودروییها کاهش ادامه‌دار رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودرو بازار خودرو کانادا در تسخیر سامورایی ها نصف بنزین تولید داخل یورو4 است خودکفایی بنزین تا پایان سال 97 هرگونه افزایش قیمت در سال 97 ممنوع شده است گران کردن بنزین برای تحمیل هزینه‌های شهر بر مردم، اشتباهی نابخشودنی است کمیسیون تلفیق گرانی بنزین در سال 97 را ممنوع کرده است پیش‌بینی قیمت خودرو در سال 97 تبعات حذف سهمیه‌بندی بنزین پیشنهاد تخصیص بنزین برای افراد هر خانوار به میزان 20 لیتر در ماه غیر کارشناسی است دلایل مرکز پژوهش‌های مجلس برای ارائه پیشنهاد احیای سهمیه‌بندی بنزین بنزین یورو 4 به همدان می‌آید حمایت از بازگشت سهمیه بندی بنزین 8 نکته ای که هنگام خرید خودرو باید به یاد داشته باشید! افزایش قیمت سوخت،تاثیری در کاهش ترافیک ندارد دوگانه اشتغال-بنزین از لایحه حذف می‌شود؟ مقایسه جالب مصرف بنزین بین ایران و ترکیه افزایش صادرات خودروسازان در دستور کار 5 نکته در باب قیمت بنزین خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول بازگشت باشکوه کاپیتان سانگ یانگ به ایران ادامه روند رو به رشد مصرف بنزین در کشور کمیسیون تلفیق با هرگونه افزایش نرخ حامل‌های انرژی مخالف است افت 40 درصدی درآمد دولت از واردات خودرو خودکفایی بنزین در سال آینده بدون کنترل مصرف ممکن نیست نسخه جهانی سیاست‌ کنترل‌ واردات خودرو خودرو در بازار کم شد؛ کسی حاضر به خرید نیست+ قیمت انواع خودرو آیا بنزین توزیعی در کلانشهرهای کشور استاندارد است دو عامل فزاینده قیمت خودرو در سال 97 دو نرخی شدن حامل‌های انرژی، باعث تورم می‌شود «سهمیه بندی بنزین» راهکار صحیح خروج از دوگانه غلط مجلس و دولت برای قیمت‌گذاری میانگین مصرف سوخت خودروهای سواری به 9.52 لیتر رسید بنزین 1500 تومانی چه کالاهایی را گران می‌کند؟ مقایسه ایران و عربستان در بحث قیمت بنزین درست است؟ علی مطهری خواستار افزایش قیمت بنزین شد تجربه جهانی تعرفه خودرو باب شدن دوباره بازار سیاه و قاچاق سوخت با دونرخی کردن بنزین بازار خودروی زنجان تا پایان امسال افتتاح می‌شود با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ اما و اگرهای قیمت گذاری بنزین باک‌ها به چه قیمتی پر خواهند شد؟ پارادوکس قیمت‌گذاری خودرو قیمت سوخت در بحرین هم افزایش یافت افزایش قیمت بنزین فقط یک درصد در هزینه خانوار اثر دارد گرانی بنزین و گازوئیل منتفی شد بنزین 1150 تومانی گزینه احتمالی مجلس برای سال 97 افزایش دوبرابری تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس با افتتاح فاز دوم تولید 218 هزار تن روغن موتور و صنعتی در 6 ‌ماهه امسال فعالیت بازار خودرو از اول بهمن‌ماه در زنجان آغاز می‌شود سال 97 بنزین وارداتی نخواهیم داشت عرضه بنزین مخلوط با آب در جایگاه های غرب مازندران کذب است وضع تعرفه‌های گمرکی قیمت خودروهای بنزین‌سوز را افزایش داده است آمریکایی‌ها امسال 25 میلیارد دلار بیشتر پول بنزین می‌دهند مخالفت نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین و گازوئیل چرا دوگانه بنزینی مجلس و دولت غلط است؟ مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال 97 به هیچ وجه نمایندگان به افزایش جهشی بنزین رأی نخواهند داد وقت افزایش قیمت بنزین نیست آخرین تصمیم کمیسیون تلفیق مجلس برای قیمت بنزین قیمت بنزین چه زمانی باید اصلاح شود؟ بازار بهم ریخته خودرو تصمیمات خاکستری برای خودروهای سبز احتمال دو نرخی شدن بنزین 12 میلیون لیتر بنزین روزانه در تهران مصرف می‌شود بازگشت سهمیه بندی بنزین ،راهکار صحیح خروج از دوگانه غلط مجلس ودولت شرایط افزایش قیمت بنزین مهیا نیست سال آینده بنزین صادر می کنیم استفاده از کارت سوخت دوباره الزامی می‌شود بارگیری سومین محموله بنزین یورو 5 تحویل 100 میلیون لیتر بنزین یورو 5 به شرکت ملی پخش درخصوص بنزین دونرخی منتظر نظر مجلس هستیم تثبیت قیمت بنزین درسال97قوت گرفت نرخ تورم با اصلاح قیمت بنزین و گازوئیل حداکثر 2 درصد رشد می کند تقویت حمل‌ونقل عمومی برای جبران گرانی بنزین سهمیه‎بندی بنزین جدی شد عربستان قیمت بنزین را تا 126 درصد افزایش داد بهترین جایگزین پیشنهاد بنزینی دولت چیست؟ آغاز سال 2018 با افزایش قیمت سوخت در پاکستان عضو کیمسیون انرژی: افزایش قیمت بنزین در کمیسیون انرژی رای نیاورد به زودی شاهد تفاوت در نوع، قیمت و کیفیت سوخت در جایگاه‌ها خواهیم بود بررسی اثرات تورمی افزایش بهای بنزین از سوی مرکز پژوهش‌ها تکذیب اظهارات منتسب به نوبخت در مورد قیمت بنزین بنزین 1500 تومانی منتفی شد تکلیف قیمت بنزین روشن شد؟ قیمت خودرو به زودی کاهش می‌یابد احتمال اصلاح قیمت بنزین مطابق با نرخ تورم افزایش قیمت بنزین و گازوییل در امارات خودروهای فرسوده منشاء عمده آلودگی هوای تهران آمارها درمورد زمان قطع واردات بنزین چه می‌گویند؟ هزینه زندگی ایرانی‌ها با تغییرات قیمت بنزین افزایش می‌یابد نظر فعالان عرصه جایگاه‌های سوخت در اجرای طرح برندینگ لحاظ شود افزایش قیمت بنزین باید با شیب ملایم باشد پایان سرخ گروه خودرو در هفته سرد معاملات هشدار شهردار تهران به حضور مردم در پمپ بنزین ها پس از زلزله مصرف 8 میلیون لیتر بنزین پس از زلزله دیشب در استان تهران تکلیف قیمت بنزین شنبه روشن می شود سرنوشت بنزین به کجا می‌رسد؟ تبصره بنزین 1500تومانی از بودجه حذف شد ثبت سفارش خودرو در چند روز آینده از سرگرفته می‌شود افزایش قیمت بنزین در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و صرفه جویی انرژی هزینه می‌شود برندینگ سوخت باعث رقابت می‌شود مخالفت بسیاری از نمایندگان با افزایش قیمت بنزین بنزین 1500 تومانی در مجلس تعدیل می‌شود مجلس درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی احتیاط می‌کند مصوبه سازمان استاندارد برای خودروهایی که تولیدشان متوقف بود پشت پرده گرانی‌های بازار خودروهای وارداتی چیست؟ گرانی بنزین به بهانه ایجاد شغل به صلاح مردم نیست بررسی ابهامات هدفمندی و افزایش قیمت بنزین در بودجه 97 در کمیسیون اقتصادی نگاهی به دلایل نارضایتی‌ها از عرضه‌کنندگان خودرو 3 تناقض بنزین 1500 تومانی با قانون برنامه ششم پازل ناتمام معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز نایب رئیس اتاق بازرگانی: افزایش قیمت حامل‌های سوختی حتما اثرات تورمی دارد جایگاه ویژه قطعه‌سازی در وزارت صنعت اعلام زمان خودکفایی در تولید بنزین میانگین تولید بنزین به 74 میلیون لیتر رسید افزایش قیمت سوخت دو نوع تأثیر تورمی در پی دارد تاثیر 100 درصدی افزایش نرخ سوخت بر کرایه حمل بار افزایش قیمت بنزین برای پرمصرف‌ها و توسعه‌ CNG به‌جای بنزین 1500 مجلس افزایش قیمت بنزین را تصویب نخواهد کرد جهش تورمی پس از افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت بهادرانی مطرح کرد:رونق تولید و اشتغال از محل افزایش قیمت انرژی پیشنهاد شهرداری تهران برای افزایش قیمت بنزین به 1650 تومان + جزئیات بی‌تصمیمی دولت برای واردات خودرو اطلاعیه دفتر سخنگوی دولت درباره اخبار مرتبط با قیمت حامل‌های انرژی با 20 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول تحلیلی بر صنعت خودرو ترکیه واکنش رئیس اتحادیه جایگاه داران به سربی بودن هوای پایتخت افزایش قیمت بنزین روی میز نمایندگان مجلس با افزایش 50 درصدی قیمت بنزین موافقت نمی‌کند بنزین 1500 تومانی در توان مردم نیست آشنایی با فناوری تولید سوخت از منابع زیستی؛ از دنیای موجودات زنده تا امپراطوری سیلندرها! افزایش نرخ تورم در صورت اصلاح قیمت حامل های انرژی موقت خواهد بود زلزله رکورد مصرف بنزین را در تهران شکست رفع آلودگی هوا فقط با گران کردن بنزین نتیجه نمی‌دهد حذف یارانه‌های انرژی در عربستان کندتر شد تهرانی‌ها در 12 ساعت گذشته برابر با 24 ساعت بنزین مصرف کردند صف چندکیلومتری پمپ بنزین در غرب تهران مردم در پمپ‌بنزین‌ها تجمع نکنند هیجان ناشی از زلزله مصرف بنزین را در تهران افزایش داد تهرانی‌ها دوبرابر شرایط عادی بنزین مصرف کردند مردم نگران کمبود سوخت نباشند تردیدها در ارتباط با کیفیت بنزین یورو 4 وارداتی! در شهرهای بزرگ بنزین یورو چهار عرضه می‌شود ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار + جدول گازوئیل بیشتر از بنزین آلودگی ایجاد می کند یک پیشنهاد برای 2 برابر شدن قیمت بنزین اثر معکوس طرح های حمایتی از تولید گزارش ویژه مرکز پژوهش‌ها؛ گرانی سوخت 480هزار نفر را بیکار می‎کند مسابقه خودروسازان برای افزایش قیمت حسن روحانی گران شدن بنزین و گازوئیل را تأیید کرد قیمت جدید سوخت رسماً اعلام شد؛ بنزین 1500 و گازوئیل 400 تومان دلایل دولت برای افزایش قیمت بنزین و گازوییل افزایش قیمت حامل‌های انرژی به ویژه بنزین باید شیب ملایمی داشته باشد مجلس مخالفِ افزایش قیمت بنزین به 1500 تومان است افزایش 5 میلیون تومانی «پژو 2008» و 7 میلیونی «پژو 301» ابراز نارضایتی معاون آخوندی از "میزان کم" افزایش قیمت سوخت سوئیچ خودروهای خارجی در دست کیست؟ بازگشت تورم 2 رقمی به اقتصاد ایران درصورت افزایش قیمت بنزین جدیدترین آمار مصرف بنزین در ایران اعلام شد قیمت انواع خودرو لوکس در بازار تهران + جدول بازار خودرو در زنجان ایجاد می شود آماده‌ایم افزایش مالیات، قیمت بنزین و حذف یارانه در بودجه 97 را متعادل‌تر کنیم برنامه ریزی دولت برای افزایش 60درصدی قیمت بنزین احتمال حذف ناگهانی خودروهای ارزان از بازار 10 جایگاه سـوخت کوچک مقیاس در تهران احداث می‌شود بنزین واقعا 1500 تومان می‌شود؟ گرانی بنزین چه بر سر اقتصاد کشور می آورد؟ پرچمدار پیشرو فرانسوی افزایش قیمت بنزین در کاهش مصرف، موثر است چگونه "گرانی سوخت" 12 هزار میلیارد تومان به اشتغال کمک می‌کند؟ پنجمین بنزین ارزان دنیا در ایران عرضه می‌شود + جدول مجلس و دولت مصوبه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارند معرفی خودروهای جدید; مرسدس بنز S کلاس 2018 احتمال افزایش نرخ سوخت در سال٩٧ با 60 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت بنزین و گازوییل در ایران بسیار ارزان است باور‌های غلط پیرامون بنزین سوپر مقایسه قیمت بنزین در کشورهای منطقه عرضه سراتو با تخفیف 8 میلیون تومانی بهمن قیمتی خودرو نیم خیز خودرویی ها در معاملات این هفته رشد 75 درصدی مصرف بنزین در کرمان پس از زلزله مشاور زنگنه: گرانی بنزین تا این لحظه قطعی نیست آخرین گمانه‌زنی‌ها برای افزایش قیمت حامل های انرژی همه پول بنزین برای هدفمندی یارانه ها می رود شاید بنزین بیش از 1500 تومان شود قیمت سی ان جی ثابت می ماند و قیمت بنزین افزایش می یابد زنگنه احتمال گرانی بنزین را تکذیب نکرد دفاع زنگنه از تشکیل شرکت‌های توزیع کننده بنزین و گاز در جایگاه‌های عرضه سوخت 3 سناریوی دولت برای افزایش نرخ حامل‌های انرژی سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش : هنوز عدد و رقمی برای قیمت جدید بنزین نداده‌ایم بنزین از اول دی 1500 تومان می‌شود حاشیه‌های یک نکته مبهم در بودجه 97 ؛منتظر افزایش قیمت بنزین باشیم؟ افزایش قیمت بنزین قطعی نیست افزایش قطعی قیمت‌ حامل‌های انرژی کلید خورد ایمنی و قدرت، مهم‌ترین معیار خریداران ایرانی در خرید خودرو کیاسراتو در بازار 1.1 میلیون تومان از کارخانه ارزان‌تر شد + جدول قیمت خودرو دومین محموله بنزین یورو 5 آماده تحویل است مظنه خرید Hyundai Santa Fe در دبی چقدر است؟ چگونه واردکننده بنزین گران شدیم؟ رشد بازدهی گروه خودرو در هفته جاری تولید بنزین یورو 5 در پالایشگاه ستاره خلیج فارس؛ دروغ یا واقعیت؟ آغاز طرح پیش فروش نقدی انواع پراید چرا خودروهای وارداتی تا 20درصد گران شد؟ برای خرید بسترن چقدر باید هزینه کرد؟ قیمت 206 صندوقدار در بازار + جدول جزییات تولید بنزین در کشور طی 8 ماه گذشته با متخلفان جایگاه های سوختی به شدت برخورد می شود 2جایگاه عرضه سوخت تعاونی روستایی دربندرعباس به بهره برداری می رسد نباید مردم را مجبور به خرید خودرویی خاص کرد تخلف جایگاه‌داران با دریافت هزینه‌های اضافی شکاف21میلیون لیتری تولیدومصرف بنزین قیمت خودروی جیلی در بازار+ جدول با 20 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول تاثیر دو زلزله اخیر بر مصرف بنزین در کشور باید سی‌ان‌جی را جایگزین بنزین کنیم بنزین به اندازه کافی در کرمان هست؛ مردم به جایگاه‌ها هجوم نبرند خودروی جدید بدون تست های ایمنی و کیفی به بازار وارد نخواهد شد خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول خودروهای 10 میلیون تومانی در بازار استمرار تولید بنزین یورو 4 در پالایشگاه ستاره خلیج فارس ورود آرام گروه خودرو به مدار مثبت رکورد تولید بنزین در کشور شکسته شد تولید بنزین یورو 4ستاره خلیج فارس به ثمر نشست کیفیت سوخت توزیعی کشور هفتگی پایش می‌شود یک عضو کمیسیون انرژی: مجلس جلوی افزایش قیمت بنزین را در بودجه سال 97 می‌گیرد با 20 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول قیمت سوخت ارزان باشد، جاده‌ها ایمن نمی‌شود جدیدترین برنامه دولت برای قیمت سوخت مخلوط کردن بنزین داخلی و وارداتی برای رسیدن به اکتان استاندارد در سایپا کار محور خواهیم بود رشد 8 درصدی مصرف بنزین نسبت به پارسال وضع مالیات بر ارزش افزوده برای بنزین در عربستان سراب یا واقعیت رقابت در بازار خودرو شرایط جدید فروش فوری و پیش فروش محصولات پارس خودرو اعلام شد گرانی 2 میلیون تومانی پژو 2008+ جدول قیمت توزیع 2 میلیون و 800 هزار لیتر بنزین در مناطق زلزله زده نظام جدید تعرفه ای برای تایر سوخت‌رسانی در مناطق زلزله زده به روال عادی بازگشت خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول مصرف ١٨٥ هزار لیتری بنزین زوار اربعین شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران توزیع روزانه یک‌میلیون و 800‌هزار لیتر بنزین در کرمانشاه پایانی سرخ در هفته سرد معاملات با 10میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول هیچ مشکلی در عرضه سوخت خودروها در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه وجود ندارد تامین سوخت جایگاه‌های استان کرمانشاه بدون وقفه ادامه دارد تقاضا در بازار خودرو کم شد ماهانه 2 میلیارد سوخت در جایگاه ها تبخیر می شود واردات بنزین در آخرین ماه سال متوقف می‌شود؟ تیراژ پایین خودروها مانع جدی برای توجیه‌پذیری اقتصادی توزیع سوخت‌سیار در مناطق زلزله‌زده مصرف 850 هزار لیتر بنزین در کرمانشاه طی شب گذشته! میزان بنزین مصرفی شهر تهران 2 برابر کشور ترکیه است قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 آبان 96 آلودگی هوا داغ سهم کم یورو 4 در کلان شهرها را تازه کرد ایران بارانداز صادرات خودرو می‌شود چرا رانندگی با بنزین کم داخل باک اصولی نیست؟ آخرین اخبار اصلاح نظام تعرفه ای واردات خودرو واردات بنزین از اول اسفند متوقف می‌شود یک پله تا تولید بنزین یورو 4 در پالایشگاه ستاره خلیج فارس بی‌اعتنایی بازار به افزایش قیمت خودروسازان شرایط متنوع خرید تیوولی اعلام شد استقرار 9 جایگاه سیار عرضه سوخت در مسیر زوار بازار خودرو با مشکل کسادی روبه رو نیست قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 آبان 96 سفارش اینترنتی دریافت سوخت امکانپذیر شد با 20 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول کاهش قیمت سوخت در امارات راه‌اندازی دو جایگاه تک سکویی دیگر در تهران علائم کثیف بودن فیلتر بنزین خودرو حمایت گسترده دولت،خودروسازان را بد عادت کرده است صنعت خودروسازی در بروزسانی موفق نبوده است خواب آشفته صنعت خودرو نیم نگاه بازار به گروه خودرویی، طی معاملات این هفته چرا در بعضی خودروها فقط یک چراغ دنده عقب بکار رفته است؟ پاییز تقاضا در بازار خودرو واردات قطعه از خودرو پیشی گرفت پدیده‌های خودرویی 2018 با 10میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول پژو 207 اتوماتیک 1 میلیون تومان گران شد+ جدول قیمت‌ها بنزین بی‌کیفیت عرضه نمی‌شود بی‌برنامگی دولت از مالیات ستانی پرمصرف‌ها بنزین تهران و کرج هر هفته پایش می‌شود دامنه قیمت گذاری دستوری خودرو افزایش می یابد قیمت خودرو در کلانشهر اراک 10 درصد افزایش یافت ورود کلاهبرداران به بازار خودرو اختلاف قیمت 1.5 تا 2.5 میلیونی خودروها از کارخانه تا بازار + جدول پیش‌بینی15جایگاه سوخت برای اربعین آخرین میزان اختلاف تولید و مصرف بنزین در کشور اعلام شد بازار خودرو؛ بی‌رمق اما گران پیگیری سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده و عوارض بنزین بنزین عرضه‌شده در سطح کشور برای کاتالیست ها مشکل‌زا نیست 3 اظهارنظر در 3 ماه متوالی برای بسترسازی گرانی بنزین حاشیه قیمتی 2 تا 8میلیونی خودروهای پرطرفدار رفتار خودسرانه بازار در افزایش قیمت خودرو بی‌اعتنایی بازار به افزایش قیمت خودرو حضور سایپا در نمایشگاه استانبول ترکیه پایش هفتگی بنزین در کلانشهرها برای کاهش آلودگی هوا 20 راهکار اساسی در کاهش مصرف بنزین خودرو تفاوت اکتان بنزین در ایران و اروپا بنزین وارداتی استاندارد است؟ 75 شرکت زنجیره‌ای توزیع سوخت مجوز فعالیت گرفتند توزیع نامتوازن جایگاه‌های توزیع بنزین درتبریز افزایش 5 درصدی مصرف بنزین نسبت به پارسال قیمت انواع محصولات سایپا 30مهر96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 مهر 96 شهری که بنزین ندارد! استانداردسازی خودروها از حرف تا عمل! مهار آلودگی هوا با اخذ عوارض بنزین چه کسانی و چگونه سئات اسپانیا را نیامده فراری دادند؟! زیان 150 میلیارد تومانی ناشی از بی‌نظمی در واردات بنزین چرخه های رونق و رکود در معاملات هفتگی گروه خودرو دلیل افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی تکلیف بازار خودرو را روشن کنید رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی عنوان کرد؛ تغییر ضوابط واردات بدون نظرخواهی از بهارستان نشین ها سازمان استاندارد مسئول اعلام نتیجه آزمون بنزین است برنامه‌‌هایی مغایر با اهداف کلان اقتصادی طرح‌های ناکارآمد ساماندهی واردات خودرو حاشیه قیمتی 8 تا 25 میلیونی بازار خودرو در چرت پائیزی شورای رقابت و سازمان حمایت هوای بنزین تهران پس است؟! کدام بنزین مناسب خودروی من است؟ تاثیر سوخت بر عمر کاتالیست‌ خودروهای سواری آلودگی هوا فقط با کیفیت بنزین حل نمی‌شود مزایای چندگانه حمایت از واردکنندگان رسمی حباب قیمتی خودروهای وارداتی در بازار با 10میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول افزایش7 درصدی مصرف بنزین در استان همدان حذف جریمه پرمصرف‌ها با 45 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول دولت با درخواست شریعتمداری موافقت کرد قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول اخراج مقامات انرژی قزاقستان در پی کمبود بنزین جزئیات تعطیلی 130 جایگاه سوخت C.N.G نقش چشمگیر ایمنی خودرو در کاهش تلفات جاده ای افزایش قیمت چند خودرو داخلی هزینه تمام شده بنزین داخلی کمتر از وارداتی است حذف خودکار خودروهای قدیمی چرا تولید پرمصرف‌ها باید هزینه‌بر باشد؟ رقابت تسلا و نیسان در فروش خودروهای برقی با 40 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول پتانسیل خارجی جذب خودروهای پسابرجامی از بی‌کیفیت‌های گران‌قیمت تا واردات بی‌رویه قطعات یدکی بازارگرمی خودروسازان با سیاست کاهش عرضه تحریک تقاضا از چهار نقطه متوسط مصرف بنزین به 81.6 میلیون لیتر رسید بازار خودرو توان افزایش قیمت دوباره را دارد؟ معضل جدید مردم در بازار خودرو با 10میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول 11 خودروی تک ستاره فقط 5 ماه فرصت دارند اعلام قیمت‌های ابلاغی خودرو افزایش مالیات خودروها منطقی خواهد بود آرژانتین قیمت‌ سوخت را آزاد می‌کند منظور از پرفروش بودن خودروها چیست؟! در آرزوی کامیابی مناسب‌ترین گزینه در محدوده زیر 20 میلیون تومان کدام است؟ قیمت انواع محصولات سایپا 6 مهر96 مشتریان متولی خروج خودروهای فرسوده مظنه خودروی تندر 90 اتوماتیک در بازار+جدول قیمت قطع واردات بنزین شدنی است؟ حاشیه بازار 7 میلیون تومانی ساندرو استپ‌وی برنامه‌ای برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی نداریم آرین موتور، رتبه اول رضایت مندی مشتریان را کسب کرد با 50 میلیون‌ چه خودرویی می توان خرید؟ +جدول چند نکته بسیار مهم پیرامون خرید خودروی دست دوم! آمار مصرف بنزین در نیمه نخست سال اعلام شد گوگرد در بنزین تابستان 96 غیراستاندارد نبود قیمت بنزین افزایش می‌یابد؟ تغییر معیار خودرو لوکس عاقبت نسیه‌فروشی خودروسازان گوگرد بنزین مصرفی در حد استاندارد است 50درصد بازار خودرو کشور در انحصار خودروهای تک‌ستاره! کاهش رضایت‌ مشتریان از عرضه‌کنندگان خودرو پیش‌بینی کیا مبنی بر رشد بازار خودرو روسیه بنزین یورو 4 با گوگرد کمتر از 50 جزء در میلیون، توزیع می‌شود قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 مهر 96 خریداران خودرو های لوکس در فضای مجازی هوشیار باشند بهترین انتخاب در بازه قیمتی 130 تا 150 میلیون تومان کدام است؟! میانگین مصرف بنزین به 88 میلیون لیتر در روز رسید مصرف سوخت خودروهای داخلی نصف می‌شود؟! رشد مصرف سوخت در منطقه خلیج فارس منفی شد هفته سبز خودرویی ها همراه با 4 درصد بازدهی جزییات تعرفه ای مصوبه احتمالی دولت برای آزاد سازی واردات خودروهای بالای 2500 سی سی تداوم افزایش قیمت در بازار خودرو بنزین با سلامت ما چه می‌کند؟ قیمت بنزین در سال 96 تغییری نمی کند قیمت بنزین در ایران واقعی نیست قیمت انواع محصولات سایپا 26 شهریور96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 شهریور 96 با 20 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول بررسی طرح کاهش قیمت CNG در دولت بررسی افزایش نرخ سوخت کلید خورد سبقت غیرمجاز بنزین از سی‌ان‌جی ایرانی‌ها در 90سال گذشته چقدر بنزین سوزاندند؟+ جدول قیمت انواع محصولات سایپا 23 شهریور96 قیمت انواع محصولات سایپا 22 شهریور96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 22 شهریور 96 رکورد مصرف بنزین شکسته شد پیشنهاد افزایش قیمت تندر، مگان و پراید جدید در جلسه کمیته خودرو نسخه جهانی رنو برای بازار ایران توان تولید بنزین یورو5 در ستاره خلیج فارس قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران + جدول سرنوشت متفاوت خودروسازان در کانادا با بودجه صد میلیون تومانی کیا سراتو بخریم یا مزدا 3؟ قیمت انواع محصولات سایپا 15 شهریور96 ایمنی و استانداردهای خودرو رمز توسعه جهانی بازار فروش است قیمت انواع محصولات سایپا 14 شهریور96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 14 شهریور 96 افزایش 8 درصدی مصرف بنزین نسبت به پارسال کاهش نرخ سود بانکی بر قیمت خودرو بی‌تاثیر است جمع شهرهای میزبان بنزین یورو4 جمع می‌شود بی‌اعتنایی بازار به افزایش قیمت در شرکت‌های خودروساز قیمت انواع محصولات سایپا 8 شهریور96 با 80 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت نرخ سود 15 درصد هنگام لغو قرارداد خرید خودرو اعمال می‌شود از چراغ روشن باک بنزین خودرویتان نترسید! قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 شهریور 96 بنزین به بالاترین قیمت2سال اخیر رسید معمای ثبت سفارش خودروهای خارجی قیمت انواع محصولات سایپا 5 شهریور96 بازار به دنبال خرید خودروهای وارداتی عرضه‌کنندگان خودرو به قانون تمکین نمی‌کنند! مظنه قیمت کامیونت در بازار مردم از افزایش قیمت خوردو گله‌مندند انحصارزدایی با تزریق خارجی تقسیم‌بندی جدید بازار خودرو کشور قیمت انواع محصولات ایران خودرو 30 مرداد 96 دولت برنامه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین ندارد با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت مهار مصرف بنزین با سهمیه‌بندی یا گرانی با 30 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ کمبود بنزین نداریم قدر قطره قطره‌شو بــدون نرخ جدید بیمه حوادث راننده متناسب با نوع خودرو اعلام شد گاز و برق کابوس تازه بنزین سخت‌تر از فولاد! خداحافظی با خودروهای بنزینی تا سال 2040 قیمت انواع محصولات سایپا 24 مرداد 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 مرداد 96 بررسی نکاتی که هنگام دریافت خودرو باید مد نظر داشت با 25 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ قیمت خودرو باز هم افزایش می یابد؟ بازگشت نرخ پیش‌فروش به دامنه مجاز 100خودرو خودران سطح 4 وارد جاده‌ها می‌شود با 15 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول قیمت با 50 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ + جدول جدول قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران فناوری جدید مزدا در تولید موتور خودرو جایگاه صنعت خودرو در کابینه جدید پژو 206 و 207 گران شد مالکان خودرو، سرگردان میان پلیس و دفتر اسناد بنزین وارداتی توزیع شده در یک کلان شهر استاندارد نیست علل افزایش مصرف بنزین صادرات خودرو برای بازار سنجی امکان بی نیاز شدن از واردات بنزین با توسعه سی ان جی در کشور دلایل اوج گرفتن مصرف بنزین مظنه خودرو رانا در بازار فروش دلاری خودروی داخلی با هزینه‌های ریالی! کاهش قیمت CNG راهکار جدید مقابله با واردات بنزین ذخیره بنزین کشور بیش از یک میلیارد لیتر است آغاز حذف تدریجی خودروهای قدیمی ایران از سنگاپور بنزین وارد کرد قیمت انواع محصولات سایپا 12 مرداد 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 12 مرداد 96 وضعیت قیمت پرطرفدارترین خودروهای تولید داخل در بازار حضور دوجانبه نمایندگی‌ها در بازار افزایش قانونی حداکثر 4 درصدی قیمت خودرو کشف 30 هزار لیتر بنزین قاچاق در دلفان برای خرید خودرو پراید چقدر باید هزینه کرد انحصار بازار خودرو از ایران تا ژاپن