آزمایش فنی و بررسی پر شتاب ترین محصول نیسان در ایران NISSAN JUKE SPORT

جوک جدی

عصر خودرو- جوک با سابقه موفقیت در مناطق آزاد ایران و آمار فروش قابل توجه در جهان، طی نخستین ماه های عرضه در کشور با پلاک ملی توانست موفقیتش را در ایران نیز تکرار کند.

Friday 24 March 2017 - 14:37:00

جوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدیجوک جدی

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، شرکت جهان نوین آؤیا این خودرو را در 3 تیپ اسکای پک، پلاتینیوم و اسپرت به بازار عرضه می کند که در این بین نسخه اسپرت با پیشرانه 1.6 لیتری توربو 190 اسب بخاری و شتاب 8.4 ثانیه قدرتمندترین جوک و پر شتاب ترین محصول نیسان در ایران به شمار می رود. این خودرو AWD با مجموعه ای کامل از امکانات رفاهی با قیمت 172 میلیون تومان که در طرح 60 روزه با 4 میلیون تومان تخفیف همراه هست، کراس اووری ایده آل برای چشیدن طعم هیجان به سبک نیسان است. مدتی قبلی از سوی شرکت جهان نوین آریا فرصتی برای آزمایش این مدل پیش آمده که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
190 اسب‌بخار؛ چاشنی هیجان ‌
در قلب نیسان جوک اسپرت پیشرانه سری MR16DDT (‌سری MR نیسان) قرار دارد که با حجم 1618سی‌سی و بهره‌گیری از تکنولوژی توربوشارژر حداکثر قدرت 190 اسب‌بخار را تولید می‌کند. این پیشرانه مشترکا در رنو تلیسمان نیز مورد استفاده قرار گرفته ‌و نیسان جوک RS سری نیسمو نیز از نسخه قوی‌تر همین پیشرانه استفاده می‌کند. جوک اسپرت در کنار این پیشرانه قدرتمند از طریق گیربکس اتوماتیک CVT‌، حداکثر گشتاور 240 نیوتن‌متری را از دور موتور 2000 تا 5600 به هر چهار چرخ منتقل می‌کند. این کراس‌اوور اسپرت با اتکا به این پیشرانه قدرتمند شتاب صفر تا 100 را طی 8.4 ثانیه ثبت‌ می‌کند و در عین حال مصرف سوخت ترکیبی‌اش تنها 6.5 لیتر در 100کیلومتر است. جوک اسپرت با مشخصات اعلام شده پرشتاب‌ترین کراس‌اوور زیر 300 میلیون‌تومان بازار ایران است که هیجان رانندگی را به اوج می‌رساند. وزن خالص نیسان جوک در نسخه AWD به 1456کیلوگرم می‌رسد.

ابعاد و فضای بار ‌
جوک اسپرت به دلیل بهره‌گیری از تکنولوژی AWD فضای کمتری نسبت به مدل‌های اسکای‌پک و پلاتینیوم ارائه می‌کند به گونه‌ای که 207 لیتر فضای استاندارد بار دارد و با خواباندن صندلی‌های عقب این فضا به 786لیتر افزایش پیدا می‌کند. طراحی مدل جدید جوک در راستای بارگزاری راحت‌تر وسایل در فضای بار موجب شده این خودرو از نظر سهولت در بارگیری نسبت به رقبای همرده پیشرو باشد.
طول این کراس‌اوور اسپرت به 4135 میلی‌متر می‌رسد و عرض 1765 میلی‌متری آن موجب ایجاد فضای قابل توجه شانه و نشیمن در داخل کابین شده است. فضای نشیمن در داخل کابین جوک شاید چندان ایده‌آل به نظر نرسد اما فضای پا‌، سر و شانه برای سرنشینان جلو قابل قبول است و در عقب 2 سرنشین به‌راحتی می‌توانند از فضای پای استاندارد بهره ببرند. نورپردازی داخل کابین به دلیل وجود بزرگ‌ترین سانروف در این کلاس روی جوک، به خوبی انجام می‌شود و علاوه بر آن طراحی ستون‌های جلو و شیشه بزرگ موجب تمرکز کامل راننده روی محیط است.

ایمن به سبک تکنولوژی ‌
جوک اسپرت از تکنولوژی‌های پکیج سپر ایمنی نیسان بهره می‌برد. این پکیج شامل دوربین دید 360 درجه‌، سیستم هشدار نقاط کور‌، شناسایی اجسام متحرک‌، هشدار حرکت بین خطوط و 6‌کیسه هوا‌ (‌2 عدد‌‌ جلو‌، 2 عدد جانبی و 2 عدد پرده‌ای جانبی) می‌شود. سیستم دوربین 360 درجه از طریق 4 دوربین در اطراف خودرو‌، تصویری از محیط و جایگاه خودرو ارائه می‌کند که در پارک‌کردن آسان کمک بسزایی می‌کند و علاوه بر آن هر لحظه می‌توانید به محیط اطراف اشراف داشته باشید.سیستم هشدار نقاط کور نیز از طریق چراغی که روی ستون سمت چپ راننده تعبیه شده و کنترل دوربین‌های اطراف خودرو‌، عبور خودروها از نقاط کور را به راننده اطلاع می‌دهند. تکنولوژی هشدار اشیای متحرک نیز از طریق دوربین عقب خودرو‌، هر چیزی که در حال عبور از عقب باشد را شناسایی می‌کند و به راننده اطلاع می‌دهد. تکنولوژی هشدار حرکت بین خطوط نیز تنها در صورت اجازه تغییر مسیر را به راننده می‌دهد که راهنما به سمت مورد نظر فعال باشد.
در بخش تکنولوژی‌های ایمنی جوک اسپرت ضمن بهره‌گیری از ترمز ضد‌قفل ABS‌، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD و سیستم کنترل الکترونیکی پایداری ESP به سیستم هشدار فشار باد تایر‌ها نیز مجهز شده است. ترمز‌ها در جلو و عقب دیسکی هستند و عملکرد قابل قبولی برای توقف ایمن این کراس‌اوور 1.4 تنی دارند.

شخصیت جوک‌اسپرت را شما تعیین کنید ‌
نیسان جوک اسپرت از تکنولوژی کنترل دینامیکی نیسان یا به اختصار NDCS بهره می‌برد. این تکنولوژی به راننده اجازه می‌دهد تا از طریق نمایشگر مشترک با سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، حالت رانندگی Eco‌، نرمال یا اسپرت را انتخاب کند.در حالت Eco وضعیت پیشرانه‌، گیربکس‌، سیستم تهویه و دیگر بخش‌های خودرو نظیر پدال گاز در راستای کاهش حداکثری مصرف سوخت عمل می‌کنند و خودرو در مانور‌های سنگین هم عملکردی نرم خواهد داشت. با قرار‌گیری این مدل در حالت اسپرت تمامی بخش‌ها برای ارائه بهترین عملکرد وارد مدار می‌شوند. پدال گاز سریع‌ترین واکنش را نشان می‌دهد و گیربکس تا سرحد ممکن دورموتور را برای شتاب حداکثری وارد مدار می‌کند. در این حالت شروع حرکت خودرو با بیشترین شتاب و کمترین هرزگردی آغاز می‌شود و در ادامه فرمان نیز به کمک مانور‌های سنگین می‌آید تا با سیستم کمکی برقی‌، دقیق‌ترین عملکرد را ارائه کند. سیستم تعلیق اسپرت این خودرو نیز در تمامی شرایط ضمن جذب قابل قبول ضربات ناشی از موانع به کابین‌، در فرمان‌دهی‌های سنگین به خوبی از بیش‌فرمانی یا کم‌فرمانی جلوگیری می‌کند. ارتفاع مهندسی‌شده مرکز جرم جوک از سطح زمین و توزیع ایده‌آل وزن به همراه سیستم تعلیق اسپرت و فرمان برقی‌، همه المان‌های خوبی برای حفظ کامل تعادل جوک و  حرکت در مسیر تعیین‌شده را فراهم می‌کنند.

آپشن‌های رفاهی داخل کابین و ظاهری ‌
در بخش امکانات رفاهی جوک اسپرت برای یک رانندگی کامل هیچ امکاناتی را برای شما کم‌ نمی‌گذارد. از لحظه سوار شدن به خودرو سیستم ورود بدون کلید به کمک شما می‌آید تا زمانی که با دکمه استارت خودرو را بفشارید. سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک جوک اسپرت عملکرد خوبی دارد و دریچه‌ها به خوبی اتاق را پوشش می‌دهند. سیستم کروز کنترل و محدودکننده سرعت از روی فرمان قابل تنظیم است و صندلی‌های با روکش چرم در این نسخه خاص طرحی هیجان‌انگیز‌تر از مدل‌های دیگر دارند. سانروف بزرگ جوک که در این کلاس یک استثناست هم از نظر نمای ظاهری و هم داخل کابین نکته قابل توجهی است. طول سانروف جوک 837 میلی‌متر و عرض آن 964 میلی‌متر است و در حالت باز حدود 70 سانتی‌متر عرض و 30 سانتی‌متر ارتفاع آن باز می‌شود.
جوک اسپرت همچنین از تنظیم خودکار چراغ‌های جلو‌، گرمکن صندلی‌های جلو‌، چراغ‌های LED روشنایی در روز‌، آینه‌های جانبی جمع‌شونده برقی با چراغ راهنما‌، سنسور نور و باران‌، چراغ‌های زنون جلو مجهز به چراغ‌شوی و رینگ آلومینیومی اسپرت 18 اینچ نیز بهره می‌برد.

پشت‌فرمان جوک اسپرت ‌
وقتی خودرویی 190 اسب‌بخاری پیش روی شماست مطمئنا شتاب و سرعت نخستین تجربه‌ای است که می‌خواهید با آن داشته باشید. ما نیز با فشردن کلید استارت‌، قرار دادن سیستم کنترل دینامیکی نیسان روی حالت اسپرت و قرار دادن سیستم AWD روی حالت تک‌دیفرانسیل جلو نخستین شتاب‌گیری را با این خودرو آغاز کردیم. در طول آزمایش در مسیر تعیین‌شده در حاشیه برج میلاد تهران شتاب‌گیری فراتر از انتظار بود و استمرار حضور توربو در مدار موجب شتاب‌گیری یکنواخت خودرو با حداکثر قدرت می‌شد. دستیابی به حداکثر گشتاور 240 نیوتن‌متر از دور 2000 تا 5600 تقریبا در تمام شرایط رانندگی به شما بیشترین کشش را ارائه می‌کند. جوک اسپرت با قرارگیری گیربکس در حالت D هم خودرو پرشتابی است اما اگر گیربکس را در حالت تیپ‌ترونیک تعویض دستی قرار دهید‌، شتاب‌گیری تا دور موتور 6000 ادامه خواهد داشت. هندلینگ جوک اسپرت مهم‌ترین نقطه قوت این خودرو است. سیستم تعلیق نسبتا سفت خودرو هر چند در برخی دست‌انداز‌ها برای سرنشینان عقب ممکن است ضربات را نشان دهد اما در مانورهای سنگین تعادل خودرو را به خوبی حفظ می‌کند و در حفظ مسیر پیچ بدون کم‌فرمانی یا بیش‌فرمانی فراتر از انتظار عمل می‌کند.
در جوک اسپرت انتقال قدرت به هر 4 چرخ انجام می‌شود و راننده امکان انتخاب از بین حالت‌های تک‌دیفرانسیل(جلو)‌، 4WD-V (‌4 چرخ فعال با سیستم توزیع گشتاور) و قفل دیفرانسیل می‌تواند حالت مورد نیاز را انتخاب کند. خودرو در حالت 4WD-V چسبندگی قابل توجهی را ارائه می‌کند و توزیع متغیر گشتاور بین چرخ‌ها مانورپذیری ایمنی را به همراه دارد. در حالت تک‌دیفرانسیل نیز با خاموش کردن سیستم کنترل الکترونیکی پایداری خودرو عملکرد دقیق‌ و پرشتابی دارد و بیش‌فرمانی لذت عبور پرشتاب از پیچ‌ها را از بین نمی‌برد.
در نسخه جوک اسپرت‌، رگه‌هایی از رنگ بدنه نظیر زرد یا قرمز در بخش‌هایی از کابین مانند اطراف دسته‌دنده‌، زیر‌دستی روی در‌‌ها و در دریچه‌های هوای جانبی به چشم می‌خورد که در القای حس هیجان این خودرو نقش بسزایی ایفا می‌کند. خودرو مورد آزمایش هر چند از پیشرانه 190 اسب بخاری بهره می‌برد اما آپشن‌هایی مانند چراغ‌شوی‌، آینه‌های با قاب مشکی‌، رینگ اسپرت 18 اینچ مشکی و تودوزی زرد همرنگ بدنه در آن وجود نداشت در حالی که نمونه‌های وارداتی که قرار است به مشتریان تحویل داده شوند از این امکانات بهره می‌برند.
جوک اسپرت در کل به عنوان یک کراس‌اوور شهری‌، خودرویی پرشتاب با گیربکس دقیق CVT X-Tronic است که امکاناتی درخور توجه و قابل رقابت با رقبای هم‌قیمتش را ارائه می‌کند و هندلینگ آن بدون شک در مقایسه با رقبا یک سر و گردن بالاتر است. این خودرو تحت بیشترین فشار در آزمایش سربلند بیرون آمد اما مطمئنا در مسیر‌های شهری و حتی پرترافیک هم به خصوص با قابلیت انتخاب حالت رانندگی اقتصادی ECO خودرو قابل اعتمادی است. جوک اسپرت شاید بیشترین فضای داخلی را در اختیارتان قرار ندهد اما از نظر امکانات و مشخصات فنی به هیچ رقیبی اجازه پیشروی نمی‌دهد.

قیمت و شرایط فروش ‌
شرکت جهان‌نوین آریا هم‌اکنون جوک اسپرت را با قیمت نقدی 172 میلیون‌تومان به فروش می‌رساند.در شرایط فروش 30 روزه مشتریان می‌توانند این خودرو را طی دو مرحله پرداخت 90 و 82 میلیون‌تومان با فاصله زمانی 30 روز خریداری کنند.همچنین در شرایط فروش 60 روزه‌، تخفیف ویژه 4میلیون‌تومانی برای این خودرو در نظر گرفته شده است که طی 3مرحله پرداخت 72‌، 50 و 46 میلیون‌تومان از مشتریان اخذ می‌شود. جوک اسپرت مانند دیگر محصولات نیسان با گارانتی 36 ماه یا 80هزار کیلومتر به متقاضیان عرضه می‌شود و گستره نمایندگی‌های جهان‌نوین آریا در سراسر کشور ضامن ارائه خدمات مناسب به این خودرو است.

برچسب ها

نیساننیسان جوکنیسان جوک اسپرت
مطالب مرتبط بیشتر
قربانی جدید فساد در نیسان بررسی فنی نیسان جوک 2020 جدید + مشخصات معاون نیسان استعفا می‌کند خروج نیسان از کره نیسان جوک جدید معرفی شد سربازآن‌کهنه‌کار مروری بر بهترین مدل خودروهای نیسان موتورز نیسان توپ گلف خودران ساخت قدیمی‌ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می‌شوند شاسی بلندهای پرفروش در بازار چین (+تصاویر) معرفی محبوب‌ترین خودروهای کراس‌اووِر 2019 آقای سامورایی، بعد از باشگاه! فروش فوری کامیونت نیسان آغاز می شود برند آسیایی در اروپا اول شد قابل‌اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019 حرکت نیسان در جاده بحران نیسان 12500 کارگر خود را در سراسر جهان اخراج می‌کند نیسان ژاپن 10 هزار نیروی کار خود را اخراج می‌کند خودروسازان ژاپنی در ژاپن یکه‌تازی می‌کنند تاکید مکرون بر تقویت اتحاد رنو-نیسان معرفی نیسان مورانو جدید 2019 فناوری جدید نیسان رانندگی را بهتر می کند فرانسه آماده کاهش سهام دولتی برای افزایش همکاری رنو با نیسان است 10 خودرو کم مصرف برتر جهان را بشناسید 50سال با گودزیلا نسل کاملاً جدید نیسان وِرسا معرفی شد ادغام رنو فرانسه با دو شرکت ژاپنی خودروهای الکتریکی از 200 سال پیش وجود داشتند! بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو فناوری خودران نیسان آپدیت می شود پنجاه سال با فرزند آفتاب تداوم بحران در نیسان کاهش پیش‌بینی سوددهی نیسان همکاری دایملر و رنو-نیسان در پایان راه کاهش فروش فورد و نیسان در اروپا نقص فنی سیستم ترمز خودکار نیسان برطرف می‌شود رای سهامداران نیسان به اخراج گون رکورد فروش 400 هزار دستگاه به کدام خودروی برقی رسید؟ 12 مصدوم حاصل واژگونی نیسان در هندیجان "آی ام کیو" خودروی جدید نیسان کدام خودرو‌ها در جهان، بیشترین آمار مرگ و میر را دارند؟ +تصاویر نیسان لیف E پلاس در CES 2019 به نمایش گذاشته شد فراخوان 86 هزار نیسان مورانو احیای باتری خودروهای برقی با محصول جدید نیسان نیسان تخمین سود سالانه فروش محصولاتش را کاهش داد جدیدترین قیمت خودروهای خارجی در بازار پث‌فایندر 2019 مدل سفارشی نیسان +عکس بریگزیت بر تولید خودروهای نیسان موتورز هم تاثیر گذاشت خودروساز ژاپنی طرح جدید تولید در انگلیس را لغو کرد گون مدیران نیسان را به توطئه متهم کرد تداوم صدرنشینی فولکس در فروش خودروی مرموز IMs نیسان بحران مدیریتی نیسان وارد فاز جدید شد خط‌ و نشان نیسان در بازار برقی‌ها رئیس سابق نیسان در اولین جلسه دادگاه خود را بیگناه دانست کدام خودروهای آسیایی در آمریکا محبوبند؟ نیسان جوک برف‌نورد به نمایشگاه خودرویی ژاپن می‌رود تولید جهانی خودرو در سراشیبی سقوط پای عربستان به پرونده موسوم به نیسان باز شد تست دوام رنگ در محفظه خورشیدی نیسان دیدار روسای نیسان و رنو در بحران موتورهای ژاپنی در لیست باکیفیت‌ترین‌ها نیسان به‌دنبال جایگزین گون معرفی اولین شاسی‌بلند تمام‌برقی "اینفینیتی" در سال نو میلادی نیسان خودرویی با ارزش 1.1 میلیون دلار تولید می‌کند +تصاویر بازار وام 7 میلیونی خرید خودرو راکد شد همکاری نیسان و رنو در پرونده گون رییس پیشین شرکت نیسان دوباره بازداشت شد نسل دوم جوک در تابستان ارائه می‌شود 24مجروح در واژگونی نیسان فراخوان هزاران خودروی نیسان در ژاپن نیسان با رسوایی تازه‌ای روبرو شد درس عبرت ژاپن از مدیریت نیسان درگیری ژاپن و فرانسه بر سر شرکت خودروسازی رنو_نیسان نیسان صفر چند؟ عکس های لو رفته از نیسان مورانو 2019 تصادف نیسان با اتوبوس در محور کرج-قزوین قیمت جدید انواع خودرو نیسان در بازار تهران +جدول رییس نیسان برکنار شد افول ابرقهرمان صنعت خودرو نیسان صفر چند؟ رنو نیسان در آستانه فروپاشی! کارلوس گون اخراج و دستگیر شد نیسان صفر چند؟ خودروهای ژاپنی در بازار چند؟ نیسان صفر چند؟ خودروهای 300 تا 400 میلیونی بازار را بشناسید جدیدترین پاترول‌های نیسان به غرب آسیا می آید خودروهای لوکس کمپانی های بزرگ کدامند؟ شاسی‌بلند جدید اشکودا رقیب نیسان جوک می‌شود تقابل کوچولوهای بلندقامت شرقی نیسان صفر چند؟ ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروی ژاپنی کدام است؟ قیمت جدید انواع خودرو نیسان در بازار تهران +جدول نیسان صفر چند؟ خودروی جدید نیسان عابران را می بیند و ترمز می کند نیسان صفر چند؟ جدیدترین محصول نیسان خودرو‌های جذاب برای خانم‌ها کدامند؟ (قسمت دوم) نیسان در آمریکا فراخوان داد نیسان صفر چند؟ اندرویدی شدن خودروهای نیسان و رنو رصدخانه سیار طراحی شد تجهیز خودروهای گروه رنو- نیسان به سیستم‌عامل اندروید قیمت خودروهای نیسان صفر در بازار چند؟ خودروهای 600 میلیون تومانی بازار کدامند؟ نیسان صفر چند؟ نقص فنی در سوئیچ و استارت هزاران خودروی نیسان معرفی 3 خودرو‌ دهه نودی که برای دریفت مناسب هستند نیسان ایکس-تریل 2018 را بشناسید استقبال تایلند از خودروهای برقی مروری بر بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در چین ورود نیسان جوک به باشگاه میلیونی‌ها خودرو نیسان مخصوص مسافرت شاهکار جدید نیسان در طراحی خودرو تکذیب فروش نیسان به رنو شعبه جدید نیسان در سعادت آباد افتتاح شد رنو ، نیسان و میتسوبیشی باهم ادغام نمی‌شوند کاهش میزان تولیدات شرکت خودروسازی نیسان در آمریکا جابجایی‌های غول آسا نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران،رتبه اول رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش را در ارزیابی ISQI بدست آورد معروف‌ترین خودروهای توربو در ایران قیمت جدید انواع خودرو نیسان در بازار تهران +جدول شرایط فروش نیسان ایکس تریل نیوفیس 2018 با قیمت قطعی اعلام شد پارس خودرو نماینده انحصاری محصولات نیسان در ایران است گزارش تصویری مراسم رونمایی از نیسان ایکس تریل نیو فیس 2018 شرایط فروش اقساطی تسهیل شده برای خودروهای نیسان در راه است ایکس‌تریل نیوفیس 2018 هوشمندتر از قبل آمد به دنبال تولید خودروهای نیسان با همکاری پارس خودرو هستیم نیسان ایکس تریل نیوفیس 2018 رونمایی شد + امکانات و مشخصات فنی با نیسان ایکس تریل نیوفیس 2018 هوشمند برانید نیسان ایکس تریل فیس لیفت را با تسهیلات 144 میلیون تومانی بخرید خودروی نیسان جوک، جایزه بزرگ خریداران خوش شانس محصولات نیسان یک نیسان الکتریکی برای چینی ها قیمت رسمی نیسان ایکس تریل 2018 در ایران اعلام شد بررسی تفاوت های شاسی بلند نیسان، ایکس-تریل فیس لیفت و مدل قبلی آن در آستانه ورود این مدل به بازار فروش بهاری خودروهای نیسان آغاز شد ویترین برقی نیسان در پکن قیمت جدید نیسان ایکس تریل در ایران اعلام شد قیمت جدید نیسان جوک در ایران اعلام شد هشدار برای کمری و آکورد خودروی برقی شاسی بلند با برد 600 کیلومتر +عکس ارائه خدمات نوروزی شرکت جهان نوین آریا کوچولوهای بلندقامت تولید خودروی برقی شاسی بلند با برد 600 کیلومتر تولید نیسان در ایران از سر گرفته می‌شود نیسان در بین 3 برند اول واردات به کشور ملاقات با تایوانی های هوشمند بررسی تفاوت های پرچمدار فروش شاسی بلندهای نیسان، ایکس-تریل 2018 و مدل قبلی آن گزارش تصویری از اولین روز فعالیت نمایشگاه خودرو ژنو تکامل پرفروش ترین EV دنیا کسب گواهینامه و تندیس پنجمین دوره رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران توسط نماینده رسمی نیسان در ایران بعنوان تنها شرکت در صنعت خودرو کسب رتبه نخست رضایتمندی مشتریان در حوزه فروش خودرو توسط نماینده رسمی نیسان در ایران برای دومین بار متوالی نگاهی به تغیرات ظاهری نسل جدید پرچمدار فروش شاسی بلندهای نیسان در دنیا ژاپنی مقتدر، صدر نشین بازار عرضه مدل فیس‌لیفت نیسان ایکس‌تریل 2018 به‌زودی در ایران + قیمت نیسان ایکس‌تریل، رتبه نخست کیفیت را از آن خود کرد جهان نوین آریا، به استقبال طرح کاهش تعرفه خودرو رفت هشدار خودروسازان ژاپنی‌ در باره برگزیت چهار نیسان برقی در راه کسب رتبه اول رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش توسط نماینده رسمی نیسان در ایران سامورایی‌های قد بلند به گلستان رسیدند رنو-نیسان-میتسوبیشی خودروساز اول دنیا شد رنو- نیسان؛ رکورددار فروش 15 سال طراحی نیسان در اروپا سبقت فروش اتحاد فرانسوی- ژاپنی از آلمانی کهنه‌کار رونمایی از خودروی مفهومی نیسان (+عکس) خودروی آینده اینفینیتی را ببینید تولید انبوه نیسان‌های خودران تا 2021 آغاز کمپین زمستانه خدمات پس از فروش خودروهای نیسان نیسان لیف؛ پر فروش ترین خودروی تمام برقی در جهان نیسان 2018 Kicks؛ ماجراجوی تازه نیسان شرایط فروش نیسان ایکس‌تریل با تحویل فوری و هدیه ویژه خدمات پس از فروش اعلام شد سرمایه‌گذاری رنو-نیسان-میتسوبیشی در استارت‌آپ‌ها تولید سوخت سبز با پایه گیاهی داستان طراحی مبتکرانه نیسان جوک 10 خودروی پرفروش اروپا در سال2017 +عکس خودروها در آینده ذهن راننده را می‌خوانند جشنواره فروش زمستانی نیسان جوک با تسهیلات ویژه و تحویل فوری پرفروش‌ترین خودروهای 2017 شرایط فروش ویژه دی ماه نیسان جوک و ایکس تریل اعلام شد ارزان‌قیمت‌ترین پیکاپ آمریکا، در ایستگاه 2018 اولین تاکسی رباتی نیسان در راه است با 60 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟+جدول بهمن قیمتی خودرو لوکس‌سازی خودرو به روایت برندهای ارزان‌قیمت در جهان اینفینیتی از مدل مفهومی Prototype 9 رونمایی کرد +تصاویر واگذاری 26 دستگاه خودروی حمل بار به مددجویان کمیته امداد تصادف مینی بوس با خودرو نیسان 23 مصدوم در پی داشت برداشتی دلفریب از یک گذشته خیالی! برندگان رقابت آکادمی مهندسی اینفینیتی در سال 2017 شغل رویایی خود را آغاز می‌کنند نمایندگی برتر فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا معرفی شد چراغ‌سبز نیسان به بنزین‌سوزها نیسان مورانوهای جدید 2018 پرآپشن می‌شوند (+عکس) معرفی 7 خودروی جان‌سخت در ایران سرمایه‌گذاری تازه نیسان در چین نخستین خودرو تمام خودران نیسان در سال 2020 معرفی می شود رنو برنده رویکرد برقی بازار امکان تست درایو محصولات نیسان در نمایندگی های تهران فراهم شد کمی تازگی برای Z سالخورده نیسان برای تست درایو نیسان ایکس تریل ثبت نام کنید ژاپنی‌ها برنده رشد بازار فرانسه با تسهیلات 120 میلیونی نیسان ایکس تریل سوار شوید خوش‌بینی «نیسان» به بازارهای اروپا نصب فناوری پروپایلوت بر روی نیسان روگ 2018 تست خودروی خودران نیسان موفقیت‌آمیز بود حل مشکل بی‌صدایی برقی‌ها خودروی مفهومی IMX +تصاویر بررسی نیسان جوک 1600 توربو توسط نشریه YourFleet برای خرید نیسان قشقایی چقدر باید هزینه کرد؟ بازی گرن توریسمو با نیسان GT-R در دنیای واقعی +ویدئو 2018 Nissan Leaf؛ تکامل پرفروش‌ترین EV دنیا قیمت جدید محصولات نیسان در ایران اعلام شد رقابت تسلا و نیسان در فروش خودروهای برقی نیسان خودرو برقی اسپرت ساخت مقایسه ظاهری شاسی بلند جدید هیوندای با رقبایش (+عکس) خودرویی که زمان نوشیدن آب را به راننده هشدار می دهد ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای جهان را بشناسید 10 خودروی بازار جهانی، با کمترین هزینه‌ی تعمیر آغاز به کار شعبه مرکزی و اداره تحویل نیسان در جاده مخصوص کرج صرفه جویی 10 میلیارد یورویی رنو نیسان ‌3خودروساز بزرگ جهان متحد شدند ایران خودرو در پی تولیدات ارزان قیمت با همکاری نیسان "نیسمو"، نسل دوم لیف را تیونینگ می‌کند؟ نیسان از "لیف" جدید رونمایی کرد+تصاویر لیف به عضو مهمی در خانواده نیسان تبدیل خواهد شد گزارش تصویری از حضور نیسان در نمایشگاه خودرو تبریز شرکت نیسان از رقابتی‌ترین خودروی برقی خود رونمایی کرد بازگشت اسطوره‌ها جهان نوین آریا با شرایط فروش ویژه محصولات نیسان به تبریز می رود نیسان جزئیات آینه عقب دوربین دار آرمادا 2018 را اعلام کرد خودرویی که مانع سیلی خوردن رانندگان می‌شود جهان نیسان در مجله آنلاین «نیسان نوین» معرفی نسخه ویژه نیسان تایتان راننده نیسان به علت اختلاف حساب،یک نفر را در بوانات زیرگرفت و کشت با 25 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ درآمدزایی مالکان خودروهای الکتریکی نیسان در ساعات اوج مصرف با 20 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ گروه بهمن مذاکره با شرکت نیسان را تکذیب کرد سامانه‌ای برای ممانعت از جاگذاشتن کودکان در خودرو ترافیک سنگین در جاده های زنجان شرکت های بزرگ خودروسازی در نمایشگاه مشهد رقابت دارند انتشار جزئیات نیسان لیف 2018 در آستانه رونمایی رسمی آغاز پیش‌فروش کوییک از شهریورماه افتتاح شوروم مرکزی رامک خودرو در اندرزگو کوچ‌نشین شهری برخورد 2 خودرو در جاده رضی ، اردبیل سه کشته برجای گذاشت نسل جدید نیسان "لیف" بدون استتار دیده شد جذاب‌ترین خودروهای سال جهان در یک نگاه (+عکس) نیسان نتایج مالی اولین دوره سه ماهه سال مالی 2017 را اعلام کرد اتحاد رنو-نیسان، بزرگترین خودروساز جهان شد رنو در فروش و سوددهی رکورد زد طرح تحویل ناب نیسان در نمایشگاه خودرو شیراز برگزار شد استقبال گسترده مردم شیراز از شاسی بلندهای نیسان هیوندای، ماسک دیگری بر روی کراس‌اوورهای خود می‌گذارد هیولای ژاپنی نمایشگاه خودرو شیراز را بشناسید شیک ترین و زیباترین دفتر کاری که تا بحال دیده اید! +تصاویر تویوتا محبوب ترین است برخورد صلح‌آمیز شرق و غرب! فراخوان سه خودروساز در آمریکا جولان اژدها های ژاپنی در تهران + عکس 20 درصد خودروهای ما تا 2020 فاقد آلایندگی خواهند شد جشنواره فروش تابستانی نیسان، با بهترین تسهیلات و پیشنهادهای ویژه آغاز شد برای تست رانندگی نیسان ایکس‌تریل ثبت‌نام کنید گزارش تصویری از غرفه جهان نوین آریا در نمایشگاه خودرو البرز عرضه شاسی‌بلند‌های نیسان با تخفیف ویژه شرایط فروش ویژه نیسان در نمایشگاه خودرو البرز نیسان تصویر جدیدی از نسل بعدی لیف منتشر کرد ضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــان زمان عرضه ساندرو و داستر مشخص نیست نسل بعدی نیسان لیف دستیار ویژه رانندگی خودران دارد فروش نیسان جوک 2017 با تحویل 3 روزه و پلاک شده به‌مناسبت عید سعید فطر پیمان کارگر این‌بار به عنوان نماینده نیسان وارد ایران شد متولد چین بزرگ شده ایــــران دلایلی برای خرید نیسان ایکس‌تریل، شاسی‌بلند قدرتمند نیسان ملاقات با نیسان جوک اسپرت ( + ویدیو) پوست اندازی باربر چینی رونمایی از جدیدترین پیکاپ نیسان (+عکس) شرایط فروش خودروهای نیسان مدل 2017 با تحویل 30 روزه اعلام شد کیا موتور رقیب تویوتا CH-R و نیسان جوک را روانه بازار می کند (+عکس) نامی برازنده برای خودروهای امروزی +عکس فروش نیسان جوک پلاتینیوم با تسهیلات ویژه و به تعداد محدود انتشار اولین تصویر از نیسان لیف جدید فروش و تولید جهانی شرکت نیسان از ماه آوریل 2016 تا مارس 2017 رکورد ثبت کرد برای نیسان سواری چقدر باید هزینه کرد + جدول قیمت راه حل جالب نیسان برای کنار گذاشتن گوشی در حین رانندگی آغاز فروش بهاری نیسان با وام بدون بهره نیسان پا جای پای رنو می گذارد خوش فروش‌ترین خودروهای کارکرده را بشناسید! نیسان: هیچ مشکلی با افزایش فروش به ناوگان‌ها نداریم پروژه "مبارز تریل" نیسان+تصاویر خودرویی با تایرهای عجیب برای شن نوردی خودروهای الکتریکی و بهره گیری از میتسوبیشی حضور نیسان با یک "روگ" شبه نظامی در نمایشگاه نیویورک+تصاویر عدم حضور فیات، نیسان و پژو در نمایشگاه فرانکفورت ایران یازدهمین سواری‌ ساز بزرگ دنیا شد بازی برای خودروسازان تمام شد خودرو پلیس تحسین برانگیز ساخت نیسان+تصاویر فروش برند لوکس نیسان 18 درصد رشد کرد انتشار تصویری از SUV مرموز اینفینیتی آشنای ژاپنی پاترول و پاجرو فرزندخوانده‌های جدید نیسان و میتسوبیشی می‌شوند تشکیل واحد ال‌سی‌وی از سوی رنو-نیسان پیمان کارگر از رنو پارس رفت / جانشینان کارگر را بشناسید انتخاب مدیر سابق ب ام و برای هدایت تیم‌های طراحی نیسان استفاده از واحد "شتر بخار" به جای اسب بخار! یک کراس اوور خاص میتسوبیشی اکلیپس کراس، مهمان سال آینده بازار کراس‌اوور‌های ایران رستگاری در 8ثانیه رونمایی دیجیتالی از رقیب کره ای نیسان جوک+عکس تست اولین خودروی خودران نیسان در اروپا کارلوس گون از مدیرعاملی نیسان کناره گیری کرد اعلام شرایط جدید فروش نیسان با تخفیف‌های استثنایی فیس‌لیفت دنا در غرفه ایران خودرو؛خوب،بد یا زشت؟ عملکرد خوب رنو-نیسان در 2016 بازبینی همکاری دایملر با نیسان در مکزیک معرفی ارزان‌ترین شاسی‌بلندهای بازار ایران الکتریکی دیگری از نیسان: جوک! نیسان روگ هیبریدی ارزان تر از RAV4 هیبریدی قیمت خورد نیسان Z در نمایشگاه توکیو رونمایی می شود بهترین پیک‌آپ‌‌های آفرودی (+عکس) میتسوبیشی رقیبی برای نیسان قشقایی رو کرد از خودروخاص نیسان تا پرفروش ترین های 2016 در آلمان جدیدترین قیمت و شرایط فروش 3 مدل وارداتی نیسان در ایران تست خودروهای خودران نیسان در خیابانهای لندن مــرگ زاپاتا همه این پیرمردان! آغاز طرح فروش استثنایی وانت نیسان دوگانه سوز با تسهیلات ویژه توقف پروژه طراحی مشترک خودروهای لوکس نیسان و دایملر ترامپ تویوتا را تهدید کرد اما نیسان با خطر بیشتری مواجه است "قشقایی و مایکرا دو محصول آینده نزدیک نیسان در ایران" فروش 230 هزار دستگاه برند لوکس نیسان نیسان اکس-تریل با قیمت 248میلیون تومان رونمایی شد رونمایی از کراس اوور جدید نیسان در ایران نبرد فیل و فنجان! سئات آرونا؛ شاسی بلند رقیب نیسان جوک+تصاویر 6 خودرویی که مشتریان از خرید آن پشیمان هستند چرخش 180 درجه‌ای نیسان در زمینه خودروهای هیبریدی حراج اینترنتی سامورایی 950 اسب‌بخاری بازگشت گوزیلای نیسان به ایران+عکس ایکس‌تریل؛ معنای جدیدی از سواری ایمن و خانوادگی پلیس‌های اسپرت سوار +تصاویر پلتفرم خودروهای الکتریکی رنو، میتسوبیشی و نیسان یکی خواهد شد سرانجام میکرا نیسمو کارلوس گون رییس هیات مدیره میتسوبیشی شد آشنایان ما در غرب عبور فروش جهانی برند لوکس نیسان از رکورد 2015 باتری خودروهای الکتریکی نیسان به خانه‌ها می‌رود دوئل سنگین‌وزن‌های شرقی ممنوعیت فروش نیسان، ب ام و و پورشه نیسان اواخر امسال یا ابتدای سال آینده تعیین تکلیف می شود عدم نگرانی اتحادیه اروپا نسبت به امتیازهای انگلیس به نیسان نیسان 41 درصد سهامش در قطعه‌سازی "کالسونیک" را می‌فروشد مقایسه کوتاه نیسان جووک، رنو کپچر و پژو 2008 (+جدول) نیسان سنترا نیسمو 2017 به بازار می آید فقط 1000 دستگاه مونا سپهری مدیر ایرانی موفق در نیسان نیسان سرویس کرایه خودرو راه اندازی می‌کند از آینده خودروهای خودران هیجان زده هستم پیش‌بینی نیسان از کاهش رشد فروش خود اتحادیه اروپا از انگلیس درباره تضمین به نیسان توضیح خواست نیسان اولین دفتر کار سیار جهان را ساخت+تصاویر کیفیت پراید و وانت نیسان افزایش یافته است آغاز فروش نیسان بی‌رحم مذاکرات خصوصی با خودروسازان بزرگ نیسان NISMO در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی می‌شود امتیاز دولت انگلیس به نیسان به زعم اسکاتلندی‌ها موافقت شرکت خودروسازی نیسان با سرمایه گذاری جدید در انگلیس به رغم برگزیت نیسان گاوشیرده خود را سر می‌بُرد سرنوشت پیک آپ مشترک نیسان- میتسوبیشی چه می‌شود؟ سمت مدیریتی جدید مدیرعامل نیسان در میتسوبیشی نیسان روگ 2017 از 24 هزار دلار قیمت خورد نیسان در حال بررسی تولید یک کراس اوور با نشان Z است نیسان از دولت انگلیس تضمین گرفت تولید 8 نیسان جدید در هند تا 2021 موافقت کمیسیون اروپا با خرید سهام میتسوبیشی توسط نیسان گزارش تصویری از غرفه برند نیسان در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 نیسان مورانو 2017 از 30 هزار و 640 دلار قیمت خورد نیسان سرمایه گذاری های جدیدش را در انگلیس به دلیل برگزیت تعلیق کرد با این صندلی خودران از ایستادن در صف لذت ببرید خروس های رام در مقابل آدم فضایی ژاپنی خودروی پیشرفته امداد و نجات نیسان +عکس رقابت سامورایـــی‌های کوچک معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: مفهومی نیسان Sway، تجلی نسل بعدی نیسان میکرا نیسان روگ 2017 رونمایی شد جریمه شش میلیون یورویی نیسان و فروشندگانش در اسپانیا 10 SUV کوچک برتر دنیا ماکت نیسان قشقایی با 14 کیلومتر نخ ساخته شد+تصاویر افزایش تولید شاسی بلند پرفروش نیسان موتور جدید رنو-نیسان، دیزل را از رده خارج می‌کند موشک برقی نیسان در المپیک ریو +تصاویر نیسان پسفایندر 2017 پنج ستاره گرفت نقش کدام خودروها در بازی‌های المپیک پررنگ‌تر است؟ (+عکس) نیسان بدنبال فروش سهام شرکت باتری سازی خود است کاهش فعالیت نیسان در تولید باتری خودروی برقی خودرو عجیب و پیشرفته نیسان (+عکس) در محدوده 100 میلیون تومان نیسان تینا یا هیوندای آزرا ؟ نیسان به قهرمانان المپیکی لیف طلایی اهدا می‌کند+تصاویر نیسان اولین خودروی خودران ژاپنی شد پت‌فایندر جوان آماده رقابت با هوندا پایلوت نیسان مورانو هیبریدی 2016 را ببینید+تصاویر جمشید حسینی سوار نیسان می شود نیسان علیه کمپین برکسیت شکایت می‌کند 60 هزار اینفینیتی Q50 فراخوان می‌شوند نیسان خودروی هیدروژنی اتانول سوز می‌سازد تجدید قوای خشمگین‌ترین گودزیلا تراک‌های برتر 2016 نیسان از GT-R جدید خود رونمایی کرد +تصاویر پژو 3008 رقیب سرسخت نیسان قشقایی و رنو قاچار+تصاویر وعده نیسان برای دو برابر کردن عمر باتری خودروهای برقی مدیر سابق نیسان در میتسوبیشی نیسان؛ خودرو پلیس ژاپن کره جنوبی نیسان را به دستکاری آلایندگی متهم کرد + تکذیبیه نیسان نیسان سر کلاس شیمی برای ارتقای خودروهای برقی! نیسان برای آلایندگی قشقایی جریمه می‌شود چرا نیسان میتسوبیشی را خرید؟ ژاپن تنها 3 خودروساز خواهد داشت نیسان، میتسوبیشی را خرید گران ترین خودرو نیسان 10 خودرویی که زنان هرگز نمی خرند +عکس پاکستان برای جذب رنو و نیسان دست به کار شد نیسان بیش از 108 هزار روگ را فراخواند برخورد وانت نیسان حامل اسید و اتوبوس داتسون و رنو بازار خودرو ارزان را می‌گیرند؟ نیسان برای 3.53 میلیون خودرو فراخوان ایمنی داد شرقی‌های بلند‌قامت نیسان برای شکست تسلا به تخریب حریف متوسل شد زمین زیر چرخ نیسان آبی دهن باز کرد! شاسی‌بلند اقتصادی رنو یا ژاپنی فراموش‌شده؟ نیسان یک کراس اور و یک اسپورت الکتریکی رو می کند نیسان اسکایلاین نمادین ترین خودروی ژاپنی تمام ادوار لقب گرفت نیسان GT-R 2017 بصورت رسمی معرفی شد جایگزین پژو 405 چیست؟ گشت ژاپنی نیسان با GT-R 2016 در نمایشگاه نیویورک حضور می یابد رنو و نیسان برای خودروساز روسی رییس انتخاب کردند نیسان 47 هزار دستگاه لیف را فراخواند افزایش همکاری رنو و نیسان برای شش میلیارد دلار صرفه‌جویی فروش خودروهای ژاپنی در آمریکا رکورد زد همکاری نیسان با دو شرکت‌ خودروساز ایرانی نیسان باارزش‌تر می‌شود نیسان اپلیکیشن لیف را غیرفعال کرد توقف امکانات خودروی هوشمند نیسان برای جلوگیری از نفوذ هکرها نیسان شریک ششم ایران خودرو؟ احتمال همکاری «نیسان» با ایران خودرو تویوتا یک رقیب جدی برای نیسان جوک در آستین دارد عصر ادغام خودروسازان به ژاپن رسید نیسان خواستار بررسی حضور گربه ها شد! نبرد «پرل‌هاربر» تکرار شد نیسان صندلی‌هایی معرفی کرد که به طور خودکار مرتب می‌شوند صندلی هوشمند اختراع تازه نیسان شناسنامه آمریکایی برای نیسان پاترول میکرا کاپ ادیشن نسخه ای اسپرتی تر از سوپرمینی نیسان برای کانادا چشم‌غُره نیسان به F-150 Raptor فورد! جنگجویان زمستانی نیسان را ببینید+تصاویر خودرویی ویژه حرکت در برف روح لاکچری در نیسان آرمادا 2017+تصویر فراخوان خودروهای نیسان به دلیل یک نقص عجیب تویوتا، نیسان، مزدا و ایسوزو در راه ایران نیسان تیتان XD بهترین وانت 2016 شد نیسان ماکسیمای 2016 را ببینید پیچیده‌ و چشمگیرترین نیسان GT-R کیت نیسان برای تبدیل خودرو به اسنوموبیل نیسان، تویوتا، مزدا و رنو با خوردوهای کارکرده چه می کنند؟ این نیسان طلایی دیوانه کننده را ببینید وبسایت نیسان هک شد لمس آسمان در اقیانوس آبی نیسان نیسان کیکز؛ شاسی بلندی از جنس آمریکای لاتین عرضه مدل جدید نیسان به رغم رکود بازار تصاویر لو رفته از نیسان GT-R مدل 2017 نیسان قیمت پایه تایتان XD 2016 را اعلام کرد تزریق هیجان در سنترا با الگوی چهره ماکسیما وانت نیسان تیتان XD 'tweener بیش از 41 هزار دلار قیمت خورد نیسان بدنبال جلو زدن از هوندا و کم کردن فاصله با تویوتا است هدف جدید نیسان در بازار آمریکا انتشار جزئیات بیشتر درباره پیشرانه هشت سیلندر جدید نیسان خودرویی که برق مصرفی خانه شما را تامین می‌کند نیسان جزئیات موتور جدید پیکاپ تیتان را منتشر کرد نیسان 34 هزار دستگاه Rogue را فراخواند نیسان جوک برقی می شود در هیبت یک ماکسیمای کوچک نیسان تمام‌برقی وارد ایران می‌شود نیسان آبی که ما می شناسیم و نیسانی که در دنیا تولید می شود نسل بعدی نیسان GT-R تا 2020 نمی‌آید بررسی «نیسان تیتان XD مدل 2016» نیسان "ورسانوت" را به استودیوی رنگ می برد خودرو نیسان NP300 ناوارا را ببینید برند‌سواری با نازل‌ترین قیمت تولید وانت جدید نیسان در آفریقای جنوبی نیسان و تویوتا کنار گذاشتن ایربگ های تاکاتا را تایید کردند فرار غولهای ژاپنی از ایربگ تاکاتا نگرانی نیسان از نفوذ بیشتر دولت فرانسه در رنو اولین خودرو بدون راننده نیسان نیسان 2020 Vision را ببینید نیسان خودروهای کاملا خودران را تا 2020 روانه خیابانها می کند نیسان گرن توریسمو جدید خود را به نمایش گذاشت خودروی برقی اتوماتیک نیسان رونمایی شد نیسان از یک کانسپت نیمه خودران رونمایی کرد نیسان 47 هزار دستگاه ماکسیما و آلتیما را فراخواند این گودزیلا آماده حمله است! جزییات سرمایه‌گذاری رنو برای تولید داستر پیش‌نمایشی از چهره نسل آینده Cube نسخه‌ای جدید از نیسان 2020 ویژن گرن توریسمو نیسان مدل سال 2016 یک خودرو هاچ بک جدید از نیسان ولوو و نیسان هم غرامت می دهند؟ برداشتی اسپرتی تر از نیسان پاترول برای خاورمیانه جی‌تی‌آربا پوششی طلایی و کربنی نیسانی که سلفی می‌گیرد تویوتا و رقیبی فانتزی برای نیسان جوک! تصاویرنیسان کیوب راببینید معرفی نیسان آلتیمای جدید افزایش دامنه حرکت نیسان لیف در نسل جدید فراخوان 300 هزار خودروی نیسان افزایش محدوده حرکتی نیسان لیف ماشین نیسان 370Z را ببینید سناریویی برای ظهور دوباره نیسان در ایران محاصره نماینده امریکا توسط آسیایی‌ها اعمال تعمیرات به سبک نیسان آبی! اعتماد به‌نفس آلمانی در برابر شجاعت ژاپنی سامورایی‌های فراموش شده ملاقات با گودزیلا ماشین هولدن ولت را ببینید رقابت در بازار کراس‌اورها «نیمه شب» در راه است برنامه های نیسان برای افزایش محبوبیت مدل لیف توافق مشترک تویوتا، نیسان و هوندا برای توسعه ایستگاه های هیدروژن کمک خودروسازان ژاپنی به ساخت جایگاه‌های سوخت عرضه نیسان لیف جدید در ماه آگوست افزایش فراخوان تویوتا و نیسان فراخوان بیش از سه میلیون خودرو تویوتا و نیسان به دلیل نقص فنی حقوق و پاداش یک میلیارد ینی برای مدیرعامل نیسان برنامه جدید نیسان برای خودروهای الکتریکی خاص‌ترین نیسان موجود در ایران را ببینید آیا نیسان داتسون گزینه مناسب برای بازار خودرو ایران است؟ نیسان پولسار 2015 نیسان، مدل جدید عرضه می‌کند نسل جدید ماکسیما می خواهد یک خودرو اسپرت 4در باشد ... نیسان ماکسیما، سریع‌ترین در نوع خود رضایت نیسان از ادامه همکاری با رنو نیسان به فناوری اتوماتیک مجهز می‌شود پیش‌بینی افزایش سود نیسان گودزیلای طلایی را ببینید تولید ماکسیمای جدید آغاز شد چالش دولت فرانسه برای شراکت رنو و نیسان نیسان مورانو مخصوص چین به بازار آمد نمایشگاه نیویورک میزبان جدیدترین خودروهای جهان ادامه کاهش تولید در تویوتا و نیسان تا 3ماه دیگر همکاری تازه مزدا و نیسان (گزارش تصویری)
Back to top