بررسی خودروهای کارکرده ام‌وی‌ام در سفر به طالقان

ام‌وی‌ام درگذر زمان

عصر خودرو - دیدگاه عمومی بازار به این صورت است که خودروهای چینی زود خراب می‌شوند و بنابراین نباید بابت دست‌دوم آنها پول داد! این جمله را شاید بارها و از زبان افراد مختلف شنیده باشید. اما آیا واقعا‌ همین‌طور است؟

Sunday 02 July 2017 - 14:21:00

ام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمانام‌وی‌ام درگذر زمان

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، در هفته‌ای که گذشت،مدیران خودرو برنامه‌ای را ترتیب داد تا خبرنگاران و اصحاب رسانه بتوانند با خودروهای کارکرده این شرکت تجربه رانندگی بلندمدت داشته باشند. در سفر یک‌روزه رفت‌وبرگشت به طالقان و طی مسیر حدود 400کیلومتر که در روز چهارم تیرماه ترتیب داده شد، خبرنگاران از 14 رسانه خودرویی آمده بودند تا با رانندگی خودروهای X33 و 550‌، دریابند که خودروهای ام‌وی‌ام در بازار دست‌دوم آیا هنوز هم عملکرد قابل قبولی دارند یا خیر‌؟
در طول این سفر، خبرنگاران این 6 خودرو را در 3‌نوع مسیر تا رسیدن به مقصد در طالقان امتحان کردند که نوشته پیش رو شرح حال‌ رانندگی در این 3 نوع مسیر است.

اتوبان تهران- قزوین
وقتی به محل شروع برنامه رسیدیم، خودروها به ما تحویل داده شد تا حرکت را آغاز کنیم. مسیر رفت را به سمت کرج با X33s شروع کردیم. در ابتدای مسیر که هنوز تراکم ترافیک زیاد نشده بود، فرصتی پیش آمد تا با خودروها شتاب‌گیری کنیم. در طی شتاب‌گیری، صدای پیشرانه اندکی در اتاق شنیده می‌شد که البته به دست‌دوم بودن آن ارتباطی ندارد و در نمونه‌های صفر هم همین موضوع وجود دارد. روند شتاب‌گیری به‌واسطه بهره‌گیری از گیربکس CVT مقداری کند است و همچنین عوض‌نشدن دنده‌ها  به دلیل ساختار این گیربکس باعث می‌شود که صدای پیشرانه در طول شتاب‌گیری در کابین شنیده شود ولی با تمام این اوصاف، X33s در مسیر صاف شتاب‌گیری خوبی داشت و به‌خصوص در شتاب ثانویه و زمانی که خودرو به‌خوبی دور گرفته، عملکرد خوبی را به نمایش می‌گذارد. X33s قابلیت تغییر حالت رانندگی را در دو نوع Eco و Sport در اختیار راننده قرار می‌دهد که در حالت Eco گیربکس ضرایب را سریع‌تر سبک می‌کند تا مصرف سوخت را کاهش دهد. در مسیر اتوبان تهران-قزوین، با توجه به شتاب‌گیری‌های مکرر و وجود ترافیک در حومه کرج، مصرف سوخت میانگین نسبتا‌ بالایی را تجربه کردیم که البته با توجه به حضور 4 نفر در این خودرو و همچنین صندوق بار نسبتا‌ پر شاید تا حدودی قابل توجیه باشد و البته نقش ترافیک را هم نمی‌توان نادیده گرفت. در مسیر برگشت از همان اتوبان به سمت تهران، با توجه به اینکه تراکم ترافیک کم بود و نیازی به ترمز و شتاب‌گیری مکرر نبود، مصرف سوخت در حالت Eco تا حد زیادی کاهش یافت.
در مورد خودرو 550 هم می‌توان گفت که دقیقا‌ همین احساس را به شما منتقل می‌کند. به‌واسطه یکسان‌بودن پیشرانه و گیربکس هر دو خودرو، عملکرد آنها در مسیرهای صاف و اتوبانی تفاوت چندانی با هم ندارد و تفاوت وزن حدود 200 کیلوگرمی این دو خودرو در روند کارشان در اتوبان تفاوت زیادی ایجاد نمی‌کند.

جاده طالقان
از خروجی طالقان که به سمت جاده حرکت می‌کنید، مسیر به‌تدریج باریک‌تر و پرپیچ‌وخم‌تر می‌شود. در طول این مسیر، هندلینگ و تعلیق X33s نسبت به 550 نرم‌تر است ولی به‌واسطه وزن بیشتر و همچنین ارتفاع بالاتر، در پیچ‌های تند احساس تعادل مشابه 550 به سرنشینان القا نمی‌شود. با توجه به کارکرده بودن این خودروها، تقریبا‌ هیچ صدای اضافی از داشبورد و جلوبندی خودرو شنیده نمی‌شد، کیفیت چرم صندلی‌ها و فرمان به نسبت قیمت خودرو خوب است و اثری از رنگ و رو رفتگی در آنها نبود. عملکرد گیربکس در سربالایی‌ها وقتی گیربکس را در حالت D قرار می‌دادیم تا حدودی آزاردهنده بود زیرا سیستم هوشمندی لازم را برای تعویض به‌موقع ضرایب نداشته و این باعث می‌شود که برای راندن در سربالایی مجبور شوید پای خود را بیش‌ازحد روی پدال گاز فشار دهید. این عیب به‌واسطه عملکرد هوشمند گیربکس بوده و ما برای رفع این مشکل به حالت دستی گیربکس پناه آوردیم. در این حالت، راننده به میل خود و با توجه به مسیر، ضرایب را کم یا زیاد می‌کند و این مسئله به کاهش فاحش مصرف سوخت، کنترل بهتر در سربالایی و سراشیبی، عدم نیاز مکرر به ترمز‌گیری و همچنین عدم نیاز به گاز اضافی‌دادن و به‌تبع آن رانندگی راحت‌تر کمک می‌کند.
برخلاف X33s در 550 مشکل بی‌تعادلی کمتر دیده می‌شود و به همین دلیل می‌توان پیچ‌ها را با سرعت بیشتر پشت سر گذاشت ولی مسئله ناهماهنگی گیربکس با پیشرانه همچنان به قوت خود باقی است و بازهم استفاده از حالت دستی برای این مدل مسیرها بیشتر توصیه می‌شود. مدل دستی 550  در این مسیر عملکرد بهتری داشت زیرا راننده می‌توانست با استفاده از کلاچ‌گیری و تعویض دنده دستی، نیاز به ترمز‌گیری‌های مکرر را کاهش دهد ولی به‌هرحال نباید فراموش کرد که تعویض دنده دستی با کلاچ‌گیری در مسیرهای طولانی می‌تواند تا حد زیادی خسته‌کننده باشد.

آفرود
در ابتدا لازم به ذکر است که این خودروها‌ برای رانندگی آفرود طراحی نشده‌اند و ما نیز مقصودمان از آفرود، حرکت در مسیرهای خیلی پیچیده نیست. در این قسمت از تست، ما خودروها را در مسیر خاکی و سنگلاخ و سربالایی قراردادیم تا بتوانیم از حداکثر قدرت پیشرانه و گیربکس بهره ببریم. در‌ این مورد، ارتفاع بلند X33s به کمکش می‌آید و باعث می‌شود بتواند از روی موانع کم ارتفاع(‌مانند سنگ‌ها و چاله‌ها) به‌راحتی عبور کند و مشکل گیرکردن کف خودرو را که 550 به آن دچار است، نداشته باشد ولی با توجه به اینکه این خودرو در سگمنت کراس‌اوور‌های کامپکت شهری طبقه‌بندی می‌شود،  نمی‌توان از آن انتظار رانندگی آفرود داشت.
در سربالایی‌های جاده، هر دو خودرو عملکرد نسبتا‌ خوبی را به نمایش گذاشتند.


استهلاک و قیمت
برخلاف تصور عمومی (و همچنین تجربه رانندگی نگارنده با خودرو 550 به مدت 1 سال) خودروهای چینی استهلاک آنچنان متفاوتی نسبت به دیگر خودروهای هم‌قیمت خود ندارند و اگر سرویس‌ها دوره‌ای را به‌موقع انجام دهید و همچنین رانندگی متناسب و عادی هم داشته باشید، در طولانی‌مدت با این خودروها به مشکل نخواهید خورد.
سرویس‌های دوره‌ای شرکت مدیران خودرو بعد از تحویل خودرو صفرکیلومتر به ترتیب در کیلومتر 5، 50،40،30،20،10 و 60 هزار کیلومتر است که با رعایت کردن آن، گارانتی خود را تا 60 هزار کیلومتر حفظ می‌شود. قیمت تعمیرات در این دو محصول به‌واسطه یکسان بودن پیشرانه و گیربکس تقریبا‌ باهم برابر است و حدود آن‌هم در بازه 150 تا 300 هزار تومان برای سرویس‌های دوره‌ای عادی است.
البته قیمت بعضی از قطعات آن به نسبت نمونه‌های ایرانی گران‌تر است ولی در کل هزینه نگهداری این خودروها با خودروهای ایرانی تفاوت فاحشی ندارد.
در نمونه‌های دستی(البته در نسل اول 550 و X33) دیسک و صفحه کلاچ، اصلی‌ترین مشکل به‌حساب می‌آمد و تقریبا‌ بخش زیادی از مشتریان از این بابت معترض بودند‌ ولی در نمونه‌های جدید، مشکل دیسک و صفحه تقریبا‌ رفع شده است. تعلیق این خودروها در عقب، به‌واسطه بهره‌گیری از فنر پیچشی، مقداری سفت‌تر از جلو است و این مسئله در طولانی‌مدت ممکن است باعث به صدا افتادن اتصالات داخل کابین شود.
البته در نمونه‌هایی که برای تست در اختیار ما قرار گرفت، چنین مواردی مشاهده نشد ولی با توجه به خشک‌بودن تعلیق عقب، بروز چنین مواردی دور از ذهن نیست.
یک نکته فنی در مورداستفاده از گیربکس اتوماتیک این است که عموما‌ ‌هنگام رانندگی، همانند گیربکس دستی، بلافاصله بعد از توقف دنده را خلاص می‌کنند.
باید در نظر داشته باشید که در گیربکس‌های اتوماتیک، استهلاک سلکتور گیربکس به‌مراتب بیشتر از کلاچ است و بنابراین توصیه می‌شود برای افزایش طول عمر گیربکس، در توقف‌های زیر 3 دقیقه، دنده را از حالت‌‌ D خارج نکنید.

بازار دست‌دوم
بازار دست‌دوم هر خودرو به عوامل متعددی بستگی دارد. در مورد محصولات مدیران خودرو، شاید یکی از منفی‌ترین نکاتی که به ذهن می‌رسد، نابسامان بودن بازار دست‌دوم است. شرایط فروش ایده‌آل مدیران خودرو باعث شده تا خریداران تمایلی به خرید خودرو دست‌دوم نداشته باشند، زیرا می‌توانند با یک‌چهارم قیمت یک نمونه دست‌دوم، یک خودرو صفر را با اقساط بلندمدت خریداری کنند. البته نگرش غیرواقعی  پراستهلاک‌بودن خودروهای چینی هم به این وضعیت دامن می‌زند. در حال حاضر، با پیش‌پرداخت حدود 16 و 28 میلیون تومان می‌توان 550 و X33s صفرکیلومتر خریداری کرد درحالی‌که در بازار دست‌دوم، 550 در حدود 45 تا 55 میلیون تومان و X33s در حدود 60 تا 68 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این مسئله باعث می‌شود که میزان افت قیمت این خودروها در بازار دست‌دوم زیاد باشد و این امر به‌تدریج می‌تواند تمایل خریداران را به خرید خودروهای صفرکیلومتر هم کاهش دهد.

 

برچسب ها

ام وی امتست خودروبررسی خودرو
مطالب مرتبط بیشتر
تمدید محدود شرایط فروش عید تا عید محصولات مدیران خودرو آخرین فرصت برای استفاده از طرح فروش اقساطی و بدون بهره مدیران خودرو آخرین فرصت برای استفاده از طرح فروش اقساطی و بدون بهره مدیران خودرو ارائه جزئیات طرح فروش عید تا عید چری و ام وی ام تحویل فوری ، شرایط متنوع اقساطی ، مزیت های اصلی شرایط فروش شرکت مدیران خودرو شرایط فروش اقساطی بدون بهره محصولات مدیران خودرو اعلام شد فروش اقساطی محصولات ام وی ام تنها با 40 درصد پیش‌پرداخت MVM استاندارد آلایندگی یورو4 را کسب کرد مدیران خودرو در صدر رضایت مندی مشتریان برای سومین دوره پیاپی قیمت جدید خودروهای ام وی‌ام منتشر شد فروش محصولات ام وی ام با تسهیلات ویژه آغاز فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو فروش اقساطی محصولات ام وی ام با تحویل فوری آغاز شرایط ویژه فروش فوری محصولات مدیران خودرو ویژه بهار 98 فروش اقساطی محصولات ام وی ام با تحویل فوری و اقساط 4 ساله شرایط ویژه فروش بهاره محصولات مدیران خودرو تمدید شد شرایط فروش ویژه بهاره محصولات ام وی ام خودروسازان تنها در تلاش برای بقا هستند شرایط ویژه فروش محصولات ام وی ام به مناسبت نوروز قیمت انواع خودروهای مدیران خودرو در بازار +جدول نوروز 98 ، مالکان محصولات ( ام وی ام- چری ) آسوده سفر کنند پیش پرداخت مناسب ، قیمت قطعی تحویل فوری ، مزیت اصلی فروش شرکت مدیران خودرو فروش نقدی مدل 98 محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت آغاز شد شرایط استثنائی فروش محصولات مدیران خودرو ویژه سازمان های طرف قرارداد فرهنگیان با 66 میلیون تومان صاحب ایکس 33 می شوند تست و بررسی نقاط ضعف و قدرت چانگانCS35 استاندارد خودروسازان در سال 98 متحول می‌شود؟ محصول جدید ایران خودرو در NAST چین تست می شود شرایط ویژه فروش محصولات مدیران خودرو در نمایشگاه خودروی اصفهان شرایط فروش اقساطی خودرو، ویژه فرهنگیان، پزشکان و کارکنان دولت قیمت محصولات ام وی ام و چری در بازار قیمت قطعی و تحویل فوری مدیران خودرو پاسخی در جهت تعادل بازار تحویل خودرو؛ از نمایش تا واقعیت فروش فوری نقدی محصولات مدیران خودرو با قیمت قطعی در نمایندگی پورسعید خلیلی شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد بررسی رایگان سلامت خودرو در گردهمایی 315 سواران شرکت مدیران خودرو 2000 سی‌سی حجم موتور در شاسی‌بلند ام وی ام چرا محصولات ام وی ام ارزش خرید دارد؟ افزایش ظرفیت پذیرش Quick Service تعمیرگاه مرکزی مدیران خودرو فروش ویژه غیر‌نقدی MVM 315 با تخصیص 50 درصد وام از سوی شرکت واسپاری ملت محصولات صفر مدیران خودرو چند؟ محصولات صفر مدیران خودرو چند؟ سرباز جدید ام‌وی‌ام چیست؟ ام وی ام X22 اتوماتیک را بشناسید انجام رایگان سرویس اولیه خودرو های MVM شامل قطعات مصرفی و اجرت شرایط پیش فروش MVM اعلام شد تسلا مدل3 در تست های امنیتی 5 ستاره گرفت تاج و تخت پادشاه شکست‌خورده! جنتلمن چینی شروع گرم برای آریزو6 در اهواز با 30 میلیون تومان صاحب 315H شوید شرایط فروش شاسی بلندهای ام وی ام اعلام شد قیمت انواع محصولات ام وی ام در نمایندگی و بازار با 41 میلیون تومان صاحب ام وی ام 315H شوید فصل جدید چینی ها آغاز شده است آغاز مرحله جدید پیش‌فروش محصولات MVM در ایران روند توسعه محصول مدیران خودرو، رمز وفادارسازی مشتریان جدیدترین شرایط فروش ام وی ام X33 اعلام شد با 29 میلیون تومان 315H سوار شوید با 35 میلیون تومان ام وی ام X22 سوار شوید ایکس 33، خودروی خانواده گزارش تصویری حضور مدیران خودرو در هفدهمین نمایشگاه خودرو شیراز تصادف ام وی ام با 40 عابر پیاده در خراسان رضوی شرایط فروش مدیران خودرو اعلام شد ام وی ام 315 خودرویی موفق با شاخصه های برتر نسبت به رقبا تحویل محصولات مدیران خودرو به روال سابق، با سرعت بیشتر ام وی ام 110 جایزه اعتماد به مدیران خودرو خودروهای چری و ام وی ام بازار مناسب دست دوم میابند رنو داستر؛ این یک 4*4 واقعی است خودروهای ثبت نامی مدیران خودرو در حال بارگیری آغاز فروش اعتباری محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت و اقساط بلند مدت جذاب؛ مجهز خیز دوباره، برداشت اول عرضه تیپ جدید X22 مجهز به ESP و آپشن های رفاهی جدید مسابقات فوتسال جام رمضان مدیران خودرو برگزار می‌شود مرکز آزمایش اختصاصی رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد ثبت نام تست درایو محصولات تویوتا آغاز شد بازیگران 600 میلیونی بازار قرعه کشی یک دستگاه خودرو 110S و سه بلیط سفر به برزیل نگاهی به ویژگی های فولکس واگن پاسات و تیگوان و بررسی وضعیت آنها در بازار داخلی افتتاح مدرن ترین و مجهزترین مرکز تست درایو رنو هیجان تازه در بازار کراس اوورها بازگشت پرچم‌دار هیوندای افزایش ظرفیت 100هزار دستگاهی تولید در مدیران خودرو تویوتا آریون بهتر است یا هوندا آکورد؟ شبیه سازی یک سفرنامه نوروزی شمشیر دولبه ژاپنی ملاقات با تایوانی های هوشمند بهترین ضریب تامین قطعات یدکی را داریم اولین برنده سفر به روسیه منتظر کامل شدن لیست هم‌قطاران خود با اقساط 36 ماهه MVM315 بخرید کیفیت ساخت ام وی ام ایکس22 مهمترین مزیت رقابتی ام وی ام 315 اکسلنت، هاچ‌بک محبوب جوانان گزارش تصویری از حضور برند ام وی ام در نمایشگاه خودرو اصفهان فروش اقساطی ام وی ام X 33 S Sport به مناسبت دهه فجر برندگان کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو معرفی شدند ایمن‌ترین خودروهای سال 2017 از نگاه یورو انکپ (+عکس) آغاز فروش مدل 97 محصولات ام وی ام پشت شعار « از زمین تا ماه» ام وی ام چه رازی نهفته است گزارش تصىویری از حضور ام وی ام در نمایشگاه خودرو کرمان خودروهایی که توقف تولید داشته اند نیازی به اخذ استانداردهای ابلاغی جدید ندارند! شرایط فروش فوری MVM X33S اعلام شد گزارش تصویری از غرفه مدیران خودرو در نمایشگاه خودروی بندرعباس قیمت جدید محصولات مدیران خودرو اعلام شد فروش اقساطی ایکس 22 با شرایط منعطف و تحویل فوری آغاز شد از شرایط ویژه فروش MVM315 بهره مند شوید برای خرید ام وی ام 530 چقدر باید هزینه کرد؟ آزمایش رانندگی استون مارتین رپید در شیراز؛ تک شاخ بریتانیایی مروری بر آنچه از آزمون‌های ایمنی خودرو باید بدانید مهلت 3 ماهه برای تست خودروهای دوگانه سوز با پیش پرداخت 9 میلیون 860 هزار تومان صاحب MVM 315H Sport Luxury شوید تور خانوادگی X33S سواران برگزار شد بررسی نیسان جوک 1600 توربو توسط نشریه YourFleet خودرو X33 S خودرویی با کیفیت و با قیمت مناسب سفر یک مرد می‌خواهد و یک همراه خوب ایکس22 محصولی منطبق با خواسته‌های مشتریان گزارش تصویری تست درایو خودروهای DS اطمینان از کیفیت، نقطه اتکاء ایکس33اس رزمایش الماس های ژاپنی در پیست اتومبیلرانی آزادی قدم نورسیده خاندان چینی‌های محبوب شیر فرانسوی، پنجه در پنجه چشم‌بادامی‌ها برگزاری تور Trans Eurasia با هدف تست رکستون G4 کلید خورد کپسول قدرت در قلب آریزو5 گزارش تصویری از حضور مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو تبریز افزایش سرعت و کیفیت خدمات برنامه جدی سال 96 است این شیر، غرّان نیست! مدیران خودرو مسافران چین را راهی کرد ایکس33اس سومین نسل پرفروش ترین خودرو شاسی بلند تولید شده در ایران تولد دوباره سوناتا ایکس22 خودرویی الهام گرفته شده از علم هیدرودینامیک استقبال از چری تیگو ٧ در پیست اتومبیل رانی آزادی تزریق هیجان و حس جوانی واقعیبه مشتریان وفادار MVM بازار یخ‌زده خودرو در فصل گرم سال غول فوتون در راه ایران گزارش تصویری از نمایشگاه نیرو محرکه و صنایع وابسته زنجان شیر یا خط 50 میلیونی کوچک‌شهری ایده‌آل کاهش و افزایش قیمت چند خودروی داخلی فورد زیر وانت جدیدش را هم استتار کرد! پیست آزادی میزبان مشتریان تیگو7 400 کیلومتر با نواده SAIC Motor انتخابی از جنس رضایت فروش فوری کراس اور جدید MVM X22 صندوق سرمایه گذاری تامین خودرو باشگاه مشتریان مدیران خودرو راه اندازی شد گزارش تست و بررسی فنی چری تیگو7 در آستانه رونمایی فروش فوری اقساطی MVM X33s آغاز شد کوپه‌های لوکس خوش‌قیمت رژه پژو‌های 2008 در صبح بارانی تهران +عکس برای تست رانندگی نیسان ایکس‌تریل ثبت‌نام کنید گزارش تصویری از حضور مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز فروش فوری اقساطی MVM X33s آغاز شد طرح بازدید تابستانی محصولات مدیران خودرو با قدرت در حال اجرا نخستین تجربه رانندگی با پژو 2008 یک تیـــر و چند نشــان سرباز کوچک کره‌ای سرویس کمپین تابستانه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو تحول در بیراهه زیباروی غربی در برابر جان‌سخت شرقی روش تست خودروهای خودران تغییر می‌کند اولین آزمایش فنی کاپرا 2 تست خودروهای جدید چری و ام وی ام در شرایط مختلف آب و هوایی کشور چری به دنبال استانداردهای جهانی آقای خاص پاریسی در برابر شاهزاده باواریایی 1200 کیلومتر با شیک‌پوشان فرانسوی و سامورایی‌های ژاپنی فروش اقساطی ام وی ام 550CVT Luxury و ام وی ام 550MT Luxury آغاز شد بچه شیر سرانجام به دام افتاد! استقبال جوانان از جدیدترین محصول ام وی ام فروش فوری اقساطی X 33 S CVT وX33SSport CVT آغاز شد فروش اقساطی MVM 550 آغاز شد NEW MVM 315H را با اقساط 30 ماهه بخرید رضایت و وفادارسازی مشتری اولویت اول ام‌وی‌ام در سال 1396 برای خرید خودرو صفر کیلومتر چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت روز داوری برای جان سخت بلندقامت رنو بر مدار 85 درجه پشت فرمان آقای ستاره دنا بخریم یا ام‌وی‌ام 315؟ تحویل حس جوانی آغاز تحویل خودرو MVM X22 به مشتریان خاک بازی با کولئوس رستگاری در 8ثانیه فروش اقساطی MVMX33S ویژه نوروز و به تعداد محدود آغاز شد معاینه فنی برتر غیررسمی اجرا شد چگونه تب فروش یک محصول در بازار سرد بالا می گیرد؟ سوهانک زیر پای کولئوس نبرد بلنــدقامتان چینـــی در مرز 70 میلیون تومان! کیا سراتو بخریم یا تویوتا کرولا؟ مانکن‌های تست خودرو به واقعیت نزدیک‌تر می‌شوند +تصاویر فروش فوری اقساطیMVM X33s CVT مدل 96 ویژه دهه فجر نبرد ارزان‌قیمت‌ها در بازار قطعات خودرو MVM X22 این بار در تبریز سر و صدا به پا کرد فوری اقساطیMVM X33s CVT مدل 96 آغاز شد قیمت برخی محصولات مدیران خودرو در بازار+جدول سوزوکی ویتارا بخریم یا سانگ یانگ جدال نابرابر وقتی بانوان مالک خیابان‌ها می‌شوند گزارش تصویری رونمایی ام و ی ام x22 در نمایندگی یزدانی (آسیا خودرو) خودروی MVM 315 را بیشتر بشناسید + تصاویر کدام خودرو را انتخاب کنیم؟ فروش فوری اقساطی محصولات MVM MVM X33S در بازار مانور می‌دهد تست درایو محصولات هیوندای فروش اقساطی خودرو X33S CVT و X33S Sport CVT ادامه دارد خط‌و‌نشان خروس‌ها برای لشکر اژدها ملاقات با ام وی ام جوان در شهر آفتاب معرفی ام وی ام X22 در مجتمع تجاری کورش ام وی ام 110 جدید را با 6 میلیون پیش پرداخت بخرید X33S جدید زیر پای مشتریان با 6 میلیون تومان ام وی ام 110 S بخرید تحویل خودرو ایکسX33S درب منازل مشتریان فروش ویژه ام وی‌ام 550 لاکچری با اقساط بلند مدت برگزاری بیش از 40 مراسم معرفی تخصصی X33S در کشور فروش شاسی بلند جدید ام وی ام با شرایط منعطف استقبال گرم بازار از تازه وارد بلند قد شرکت مدیران خودرو "ام وی ام" دست دوم در بازار چند؟ +جدول چه طور ام وی ام 315 جدید با تسهیلات بدون کارمزد بخریم؟ فروش اقساطی MVM 110 جدید با 60 درصد وام X33S CVT را چه طور قسطی بخریم؟ فروش مزایده ای خودروهای ام وی ام و چری به صورت آنلاین تزریق هیجان در کالبد X33 "ام وی ام" دست دوم در بازار چند؟ +جدول فروش پاییزه محصولات مدیران خودرو با 80 درصد تسهیلات قیمت برخی خودروهای داخلی در بازار + جدول طرح فروش عید تا عید مدیران خودرو تمدید شد شرایط فروش عید تا عید مدیران خودرو تا پایان شهریور ماه فروش ویژه عید تا عید خودروهای MVM آغاز شد "ام وی ام" دست دوم در بازار چند؟ +جدول فروش فوری اقساطی انواع مدل های X33 شاسی بلند جدید ام وی ام قیمت خورد شمارش معکوس برای اعلام قیمت MVM X33 S ام وی ام 315 اسپرت، با چهره ایی جذاب‌تر و امکانات جدید فروش فوری اقساطی خودرو Luxury New 513 Sport قیمت MVM X33 S به زودی بازار را شگفت زده خواهد کرد شرایط استثنائی فروش خودروهای " CHERY و MVM " ام‌وی‌ام ایــده‌آل رانندگی آزمایشی خودرو از طریق سفارش به سایت آمازون مرکز تست، معاینه و آزمایش خودرو به بهره‌برداری می‌رسد هفت خان آئودی برای تست خودروهایش +عکس ارمغان شرکت مدیران خودرو برای نمایشگاه خودرو مشهد قیمت خودروهای ام‌وی‌ام (چری) در بازار +جدول فروش فوری اقساطی NewMVM 110S ادامه دارد شرایط فروش فوری اقساطی NewMVM 110S کشف خودرو جدید MVM X33 S در حاشیه نمایشگاه شیراز هر آنچه از یک شاسی بلند انتظار دارید فروش فوری اقساطی انواع مدل های NEW MVM 315 چند دقیقه داخل مدل جدید شاسی بلند MVM شاسی بلند جدید MVM رویت شد راننده های تاکسی متقاضی خودرو آریو در دوره ای آموزشی و تست خودرو شرکت کردند کمپین تابستانی مدیران خودرو بررسی و آزمایش محصولات هوندا در پیست آزادی فروش ویژه مدیران خودرو به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان شرایط فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو تمدید شد فروش اقساطی ام وی ام 315S با 75 درصد تسهیلات ام وی ام 315 اسپورت با ظاهری جدید عرضه می شود قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول فروش ویژه اقساطی MVM550 آغاز شد فروش اقساطی محصول جدید مدیران خودرو آغاز شد New MVM 315 Sport خوشتیپ تر از قبل قدم به خیابان ها می گذارد استقبال گرم بازار از New MVM 110 s، عضو دوست داشتنی خانواده مدیران خودرو فروش ویژه محصولات مدیران خودرو با پیش پرداخت 30 درصدی فروش شگفت انگیز خودرو X33 آغاز شد ثبت نام تست درایو خودرو Rav4 آغاز شد فروش فوری اقساطی محصولات ام وی ام آغاز شد فروش نقدی و اقساطی MVM 110S ادامه دارد سقوط و صعود یکساله خودرو‌ها در بـازار فولکس‌واگن جتا برای تست‌های جاده‌ای به ایران آمد خودرو محافظت از شخصیت ها اینگونه تست می شود فروش MVM 110 جدید با قیمت های جدید آغاز شد فروش اقساطی خودرو MVM 530 آغاز شد باشگاه هواداران MVM چهار ساله شد فروش فوری اقساطی خودرو New X33 به مناسبت دهه فجر فروش فوری اقساطیSport 513 New MVM آغاز شد ام وی ام 315 اسپرت ، یک هاچ بک زیبا با چاشنی اسپرت و هیجان هاچ بک اسپرتی جدید بازار ایران طرح فروش اقساطی محصولات MVM ادامه دارد رونمایی از شاسی‌بلند جدید شرکت مدیران ‌خودرو در نمایشگاه بین المللی مشهد جاده تست سرعت خودرو راه‌اندازی می‌شود ساخت آزمایشگاه اجباری تست خودرو برای نخستین بار در کشور مشاور مرسدس بنز و پورشه در ایران دیدار تازه با اولین قدبلند چینی بازار ام وی ام S110 ، سمفونی زندگی مرکز آزمون جاده‌ای در کشور راه‌اندازی می‌شود تمام داشته‌های MVM 315 جدید در ایران اعلام جدیدترین نرخ فروش برخی خودروهای داخلی و وارداتی (16 آذر)
Back to top