نمایشگاه خودرو البرز 96 (32)

با تسهیلات بدون بهره و تخفیف ویژه میتسوبیشی‌ سوار شوید

عصر خودرو - شرکت آرین‌موتور ، نماینده محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران همواره در نمایشگاه‌های خودرو سراسر کشور حضوری فعال با سبد کامل محصولاتش دارد. چهارمین نمایشگاه خودرو البرز فرصتی است که مشتریان می‌توانند در آن از تخفیف ویژه یک درصدی محصولات میتسوبیشی علاوه بر تخفیفات ویژه جاری این شرکت و همچنین فرصت خرید اوتلندر تیپ 5 و3 با شرایط فروش اقساطی 18 ماهه بدون بهره بهره مند شوند.

Wednesday 05 July 2017 - 12:45:00

با تسهیلات بدون بهره و تخفیف ویژه میتسوبیشی‌ سوار شویدآرین ‌موتور با دست پر به نمایشگاه خودرو البرز آمدبا تسهیلات بدون بهره و تخفیف ویژه میتسوبیشی‌ سوار شویدآرین ‌موتور با دست پر به نمایشگاه خودرو البرز آمدآرین ‌موتور با دست پر به نمایشگاه خودرو البرز آمد

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، به همین بهانه و بررسی محصولات، شرایط فروش و نکات پیرامون محصولات میتسوبیشی در ایران، در حاشیه نمایشگاه خودرو البرز با امین احمد زاده ؛ سرپرست بازاریابی آرین‌موتور به گفت و‌گو نشستیم که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند.
• با چه محصولاتی به نمایشگاه خودرو البرز آمده‌اید ؟
ما همانند دیگر نمایشگاه‌های خودرو با سبد کامل محصولاتمان شامل میتسوبیشی میراژ ، لنسر ، ASX و اوتلندر تیپ 3 و 5 حاضر شده‌ایم. همه محصولات ما مدل 2017 هستند.
• در این نمایشگاه چه شرایط فروش ویژه‌ای را برای مشتریان و بازدیدکنندگان استان البرز در نظر گرفته‌اید؟
شرکت آرین‌موتور شرایط ویژه‌ای را با تخفیف ویژه یک درصدی روی تمام محصولات میتسوبیشی برای طرح‌های فروش نقدی و اقساطی در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در نظر گرفته شده است.
در طرح فروش نقدی، شرایط فروش جذابی را برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم به گونه‌ای که 3 الی 4 درصد از قیمت خودرو به عنوان تخفیف خرید نقدی در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال در خودرو اوتلندر تیپ 5 که 227.4 میلیون ‌تومان قیمت دارد، در خرید نقدی پس از کسر تخفیف، قیمت خودرو به 218.9 میلیون ‌تومان می‌رسد و در شرایط فروش ویژه نمایشگاه، یک درصد از قیمت خودرو که 2.2 میلیون‌تومان است نیز از 218.9 میلیون ‌تومان کسر شده و این خودرو با قیمت نهایی 216.7 میلیون‌تومان به مشتریان عرضه می‌شود که نشان‌دهنده حدود 9 میلیون‌تومان تخفیف نقدی است. همچنین تمام خودرو‌های ما به صورت تحویل فوری عرضه می شود و علاوه بر آن مشتریانی که بخواهند خودرو‌ها را به صورت چند مرحله‌ای خریداری کنند می‌توانند از سود مشارکت 21 درصد و سود انصراف 18 درصد بهره ببرند و محصولات میتسوبیشی را طی 60 روز تحویل بگیرند.
• آیا شرایط فروش ویژه نمایشگاه خودرو البرز تنها تا پایان برگزاری این نمایشگاه اجرا می‌شود ؟
خیر، برای رفاه حال مشتریان، این شرایط ویژه فروش تا تاریخ 23 تیرماه یعنی حدود یک هفته پس از پایان این نمایشگاه در عاملیت رسمی آرین‌موتور در استان البرز و همچنین عاملیت ناصر ترابی ادامه دارد.
• شاید یکی از مهم‌ترین نکاتی که مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد ، مباحث مربوط به تامین قطعات و خدمات پس از فروش باشد . محصولات میتسوبیشی با چه شرایط گارانتی به مشتریان عرضه می شود ؟
تمام مشتریانی که از شرکت آرین‌موتور پویا خریداری می‌کنند مشمول حمایت تمام جانبه 5 ساله گارانتی می‌شوند. در کنار این موضوع 45 نماینده و شعبه فروش فعال و مجهز در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مالکان محصولات میتسوبیشی هستند.
• آیا شرایط فروش ویژه پرچمدار محصولات میتسوبیشی یعنی اوتلندر تیپ 5 در این نمایشگاه نیز به متقاضیان عرضه می شود ؟
بله ما از حدود دو هفته قبل، شرایط فروش خاصی را برای اوتلندر تیپ 5 در نظر گرفته‌ایم که بر اساس آن این خودرو با تسهیلات 95 میلیون‌تومانی و اقساط 18 ماهه بدون هیچ‌گونه کارمزی به مشتریان عرضه می‌شود. در این طرح ویژه، تسهیلات 12 ماهه بدون کارمزد برای مدت محدود به تسهیلات 18 ماهه بدون کارمزد تبدیل شده است و در نمایشگاه خودرو البرز علاوه بر این طرح ویژه یک درصد تخفیف روی قیمت خودرو که حدود 2.2 میلیون‌تومان است نیز به متقاضیان عرضه می‌شود. همچنین مانند دیگر محصولات میتسوبیشی علاوه بر تخفیفات نقدی حدود 3 الی 4 درصدی، در طرح فروش نقدی، یک درصد نیز از قیمت نقدی اوتلندر تیپ 5 کسر می‌شود که شرایط ایده‌آلی را برای مشتریان این خودرو بخصوص در طول دوره نمایشگاه خودرو البرز فراهم می‌کند.
• میراژ به عنوان یک هاچ‌بک کوچک چه مزایایی دارد و در نسخه جدید چه تغییراتی کرده است ؟
میراژ مدل 2017 به عنوان مدل فیس‌لیفت از 2016 به بازار عرضه شد. چراغ‌های زنون ، سیستم ورود و خروج و استارت بدون کلید ، گیربکس CVT 5 سرعته جلو با حالت اسپرت، امکان اضافه کردن دوربین و سنسور عقب نیز به صورت کاملا شرکتی در نظر گرفته شده است. صندلی‌های این خودرو پارچه‌ای هستند اما با این حال گرم‌کن برای صندلی‌های جلو نصب شده است، 6 ایربگ جهت ایمنی کامل سرنشینان، کروز کنترل و فرمان برقی آن که فوق‌العاده عملکرد نرمی دارد از مزایای مهم این خودرو در این کلاس قیمتی به حساب می‌آید. این خودرو هرچند در کلاس هاچ‌ بک‌های کوچک قرار می‌گیرد اما از فضای صندوق بار بسیار مناسبی مانند خودرو پژو 206 بهره می برد. این هاچ‌بک از پیشرانه کم‌حجم 1.2 لیتری بهره می‌برد و در حالی که حدود 80 اسب بخار قدرت ارائه می‌کند مصرف سوخت آن تنها 4.6 لیتر در 100 کیلومتر است. شیشه‌های عقب این خودرو به صورت استاندارد دودی است و شیشه‌های جلو نیز پولارایز و آنتی UV است. ما کماکان شرایط فروش هاچ‌بک میراژ را با تخفیف نقدی 4 میلیون‌تومانی و در طرح اقساطی با پیش‌پرداخت کمتر از 50 میلیون‌ تومان را برای عرضه این خودرو ژاپنی ادامه می‌دهیم. وام 33 میلیون‌تومانی برای این خودرو که حدود 40 درصد قیمت خودرو است نیز با اقساط 12 ماهه بدون بهره یا 24 ماهه با بهره 14درصدی ارائه می شود.
• لنسر شاید شناخته ‌شده ‌ترین نام در بین محصولات میتسوبیشی برای ایرانیان باشد.لنسر 2017 چه مزایایی دارد ؟
این خودرو تنها سدان میتسوبیشی در ایران است ، هر چند آپشن‌های محدودی کمتر از رقبا دارد اما در عین حال اصالت ژاپنی آن همچنان حفظ شده است و شاید جزو محدود خودروهای سدان در این کلاس باشد که دارای ایربگ زانویی علاوه بر 6 ایربگ دیگر می باشد. ازجمله قابلیت ‌ها و امکانات قابل توجه آن می‌توان به پدل ‌شیفتر‌های پشت فرمان ، رینگ‌های 18 اینچی آلومینیومی با جلوه اسپرت خاص ، چراغ‌های زنون جلو ، چراغ‌های قابل چرخش با فرمان AFS ، دوربین دید عقب ، نمایشگر 6.4 اینچی و صندلی‌های چرم با کیفیت و سیستم های ترمز کاملی مانند سیستم ترمز ضدقفل (ABS)، کنترل فعال پایداری (ASC)، کنترل کشش (TCL)، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، ترمز کمکی (BA)، اشاره کرد.
• ASX با تغییرات قابل توجهی در مدل جدید به بازار عرضه شده است. از تغییرات و امکانات این خودرو بگویید.
فیس‌لیفت جدید این خودرو بر روی زیبایی آن تاثیر بسزایی داشته است. این خودرو با تغییرات در طراحی جلو بخصوص در جلوپنجره، چراغ‌ها و سپر جلوه خاصی گرفته و در نمای جانبی تعویض لاستیک و رینگ آن از مدل 16 اینچی به مدل 18 اینچی مشابه اوتلندر تحول مهمی در فیس‌لیفت جدید ASX به شمار می‌رود. علاوه بر این موضوع شیشه‌های دودی عقب و در کنار فاکتور‌های دیگر ظاهر جذابی را برای آن پدید آورده است. در نمای عقب تغییرات فقط مربوط به سپر می‌شود. علاوه بر این موارد تغییراتی در نرم افزار گیربکس CVT این خودرو بوجود آمده است که موجب افزایش محسوس گشتاور انتقالی به چرخ‌ها و در نتیجه شتاب‌گیری اولیه بهتر این خودرو نسبت به مدل قبلی شده است و همچنین مصرف پایین‌ترین نسبت به مدل های قبل دارد. این خودرو آپشن‌هایی نظیر پدل‌شیفتر‌های پشت فرمان ، روکش چرم صندلی ها ، صندلی‌های تاشونده در عقب ، نمایشگر 6.4 اینچی ، دوربین دید عقب ، سقف مونروف ، آنتن کوسه‌ای و ... دارد.با توجه به این تغییرات استقبال مشتریان از این خودرو افزایش چشمگیری داشته است. این خودرو هم‌اکنون با قیمت حدود 179 میلیون‌تومان با اقساط بدون بهره 12 ماهه و یا 24 ماهه با کارمزد 14 درصد به متقاضیان عرضه می‌شود که قیمت و شرایط فروش رقابتی قابل توجهی در مقابل رقبای کره‌ای دارد. پیش‌پرداخت این خودرو با احتساب تخفیف یک درصدی حدود 102.7 میلیون‌تومان است و با تسهیلات 75میلیون‌تومانی که حدود 42 درصد قیمت خودرو است عرضه می شود.
• اوتلندر تیپ 5 به عنوان پرچمدار محصولات میتسوبیشی مشتریان و طرفداران بسیار زیادی دارد و با شرایط فروش ویژه محدودی که برای آن در نظر گرفته‌اید مورد استقبال عموم قرار گرفته است. از مزایای این مدل بگویید.
اوتلندر تیپ 5 تفاوت‌هایی از نظر آپشن با تیپ 3 دارد که از آن جمله می‌توان به آنت کوسه‌ای ، شیشه‌های دودی عقب ، ترمز پارک برقی ، دوربین 360 درجه ، سنسور‌های جلو ، گرم‌کن فرمان، چراغ های مه شکن LED و برخی آپشن‌های دیگر اشاره کرد و شاید بتوان گفت که برخی آپشن‌ها که جایشان روی تیپ 3 خالی بود در تیپ 5 جبران شده است. در این بازه قیمتی و کلاس بدنه، خودروهای صاحب برند و خوش نامی وجود دارد که می توان گفت با اینکه هریک از آنها حرف هایی برای گفتند دارند اما اوتلندر یک انتخاب کاملا مقرون بصرفه خواهد بود که از هر لحاظ می تواند در کنار
رقبایش بدرخشد.

برچسب ها

میتسوبیشیآرین موتورنمایشگاه خودرو البرز 96
مطالب مرتبط بیشتر
قیمت میتسوبیشی لنسر در بازار + جدول نمایش انگل‌برگ میتسوبیشی در ژنو میتسوبیشی ASX فول 2018 را بشناسید قیمت روز انواع خودروهای ژاپنی در بازار خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول میتسوبیشی دست دوم چند؟ +جدول میتسوبیشی اوتلندر 2017 را بشناسید میتسوبیشی ASX 2017 را بشناسید موتورهای ژاپنی در لیست باکیفیت‌ترین‌ها میتسوبیشی صفر چند؟ ترکیب مینی‌ون و شاسی بلند در دلیکای میتسوبیشی +عکس عزل گون از ریاست میتسوبیشی میتسوبیشی و داستان پر چالش تولید پاژروهای جدید میتسوبیشی صفر چند؟ قیمت جدید انواع خودرو میتسوبیشی در بازار تهران +جدول میتسوبیشی از وانت پیکاپ تریتون 2019 رونمایی کرد میتسوبیشی صفر چند؟ خودروهای ژاپنی در بازار چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ میتسوبیشی لنسر 1.8 مدل 2018 را بشناسید قیمت میتسوبیشی صفر چند؟ نرخ فروش میتسوبیشی اوتلندر 2018 در بازار چقدر است؟ میتسوبیشی صفر چند؟ ابهام در پرداخت دیون دولتی، چالش جدید واردکنندگان خودرو رشد 36 درصدی سود میتسوبیشی گزارش تصویری افتتاح تعمیرگاه مدرن و مجهز جدید آرین موتور واردکنندگانی که به سرعت تولید کننده می شوند اپلیکیشنی که در ازای دریافت اطلاعات به رانندگان جایزه می دهد 5 تغییر اساسی که باعث شده در دهه جاری، بازار خودرو شبیه به هیچ زمانی نباشد! نگاهی به مشخصات میتسوبیشی میراژ + امکانات و ویژگی ها تکذیب فروش نیسان به رنو پیش بینی فاز جدید افزایش قیمت وارداتی ها با ارز صادراتی شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد نماینده رسمی نیسان در ایران، باز هم قهرمان نظرسنجی مشتریان طبق گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) شد رنو ، نیسان و میتسوبیشی باهم ادغام نمی‌شوند با تسهیلات 44 تا 125 میلیونی خودرو ژاپنی بخرید حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو البرز ساموراییِ آغازگر فروش ویژه میتسوبیشی در ماه مبارک رمضان رونمایی از جدیدترین محصول میتسوبیشی موتورز با تسهیلات 125 میلیونی میتسوبیشی بخرید قیمت جدید محصولات میتسوبیشی در ایران اعلام شد با تسهیلات 40 تا 120میلیونی خودرو ژاپنی سوار شوید فروش ویژه شعبانیه پرفروش ترین شاسی بلند PHEV فروش ویژه شعبانیه پرفروش ترین شاسی بلند PHEV با 20 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ غریبه‌های مرز 300 فروش بهاری محصولات 2018 برند پریمیوم DS فروش بهاره ی محصولات 2018 میتسوبیشی قیمت جدید محصولات میتسوبیشی با توجه به افزایش نرخ ارز با تسهیلات 120میلیونی شاسی بلند بخرید شمشیر دولبه ژاپنی سرمایه‌گذاری 6/ 5 میلیارد دلاری میتسوبیشی موتورز مجوز پیش فروش 5 نوع خودرو برای شرکت آرین موتور پویا صادر شد گزارش تصویری از اولین روز فعالیت نمایشگاه خودرو ژنو گزارش تصویری از غرفه میتسوبیشی در موتورشو ژنو 2018 با اقساط 24 ماهه بدون سود و قیمت قطعی، ژاپنی سوار شوید در دوره 6 ساله صورت گرفت؛ تغییر ذائقه خریداران خودروهای وارداتی به دنبال کسب رتبه نخست عاملیت‌های آرین موتور در کشور هستیم تحویل فوری و اقساط 24 ماهه بدون سود محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اهواز فروش ویژه نوروزی محصولات 2018 میتسوبیشی مدیرعامل رنو پارس پیشنهاد افزایش قیمت داد اوتلندر PHEV موفق ترین خودروی پلاگین هایبرید بازار اروپا در سال 2017 بوده است به دنبال کسب رتبه نخست جدول رضایتمندی مشتریان هستیم متفاوت ترین شاسی بلند بازار ایران رونمایی شد+قیمت و شرایط فروش شاسی بلند PHEV جدید میتسوبیشی در ایران چه مشخصاتی دارد ؟ رو نمایی از اولین شاسی بلند PHEV جهان در تهران آرین موتور خیال مشتریان را راحت کرد واردات 714 میلیون دلاری قطعات خودرو به کشور افزایش سود میتسوبیشی ژاپن 96 دستگاه خودروی الکتریکی و هیبریدی به پلیس گرجستان تحویل داد میتسوبیشی با سبد کامل محصولات 2018 در گرگان رنو-نیسان-میتسوبیشی خودروساز اول دنیا شد گزارش تصویری از برپایی اولین دوره جشنواره عکس و کارتون خودرونما نبود ارتباط بین صنعت و هنر حلقه مفقوده صنعت خودرو مدیر بازاریابی گروه آرین سرمایه : تحویل فوری مدل 2018 محصولات میتسوبیشی گزارش تصویری از حضور محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو اصفهان فروش ویژه خودروهای 2018 میتسوبیشی موتورز بررسی و نگاهی به میتسوبیشی L200 و ویژگی‌های آن؛ غریب آشنا سرمایه‌گذاری رنو-نیسان-میتسوبیشی در استارت‌آپ‌ها 8 خودرویی که در سال 2018 تولید نخواهد شد (+عکس) با اقساط 24 ماهه خودرو ژاپنی سوار شوید خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو معرفی خودروهای جدید; میتسوبیشی اکلیپس کراس 2018 برای تست درایو محصولات میتسوبیشی ثبت نام کنید طرح پیشواز فصل سرد برای خودروهای میتسوبیشی با تسهیلات 95 میلیونی، شاسی بلند ژاپنی بخرید نخستین محصول از نسل جدید محصولات برند پریمیوم فرانسوی؛ پرچمدار DS در ایران رونمایی شد معرفی 7 خودروی جان‌سخت در ایران شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران بازگشت میتسوبیشی به چرخه سود میراژ را با پیش پرداخت 33 میلیون تومانی خریداری کنید خودروهای ارزان‌ کارکرده و بی‌دردسر بازار ایران فروش اقساطی بدون بهره محصولات میتسوبیشی همچنان ادامه دارد با وام 57 میلیونی خودرو ژاپنی سوار شوید +جزییات خودروی عجیب میتسوبیشی به نمایشگاه توکیو می‌رود (+عکس) میتسوبیشی جدیدی که به راننده مشاوره می‌‎دهد +عکس مدل هوشمند میتسوبیشی امداد خودرو میتسوبیشی، در تمام کشور همراه شما طبیعت‌گردِ طبیعت دوست قیمت خرید و فروش محصولات Mitsubishi در بازار دبی آتش زیر خاکستر میتسوبیشی تصویری از کانسپت آتی خود را منتشر کرد لندروور از دیسکاوری اسپرت خود رونمایی کرد رزمایش الماس های ژاپنی در پیست اتومبیلرانی آزادی آغاز به کار نماینده رسمی بریجستون از فردا در ایران ‌3خودروساز بزرگ جهان متحد شدند با تسهیلات 30 تا 95 میلیونی میتسوبیشی بخرید کسوف میتسوبیشی با 80 میلیون تومان، تویوتا کمری گرند، میتسوبیشی پاجرو یا نیسان ماکسیما؟! گزارش تصویری از حضور میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو تبریز آغاز عرضه خودروهای پرمیوم DS با شرایط فروش ویژه در تبریز میتسوبیشی در تبریز، پر قدرت تر از همیشه با میتسوبیشی مسافر ژاپن شوید افزایش 20 درصدی فروش شاسی‌بلند های میتسوبیشی در آمریکا محصولات میتسوبیشی را با تسهیلات 33 تا 95 میلیون تومانی بدون بهره بخرید این خودروهای ژاپنی را با اقساط 18 ماهه بدون بهره بخرید خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول تجربه فرانسوی، برای علاقه‌مندان به برند DS با تسهیلات بدون بهره و چهار روزه میتسوبیشی بخرید خودروهایی که حرکت آنها روی جاده‌های جهان شوک انگیز است (+عکس) میتسوبیشی لنسر را با تسهیلات بدون بهره بخرید میتسوبیشی از نسل جدید باتری خودروهای الکتریکی خبر داد کامیونت پر قدرت میتسوبیشی پیشرو در جاده های ایران تخفیف یک درصدی برای خریدران میتسوبیشی در مشهد میتسوبیشی خودروی برقی به بازار ایران عرضه می‌کند شرایط فروش ویژه ی میتسوبیشی در نمایشگاه مشهد گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو مشهد 2 محصول جدید میتسوبیشی تا پاییز به ایران می آید گزارش تصویری مراحل ساخت غرفه آرین موتور حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد عرضه سه مدل جدید میتسوبیشی و DS تا پایان سال با تسهیلات 30 تا 95 میلیونی میتسوبیشی بخرید MIVEC ،تکنولوژی اختصاصی خودروهای میتسوبیشی شاسی‌بلند فرانسوی را با چه شرایطی بخریم گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو شیراز شرایط جذاب پرمیوم فرانسوی در نمایشگاه شیراز شرایط ویژه ی فروش میتسوبیشی در نمایشگاه شیراز میتسوبیشی در نمایشگاه شیراز، پر قدرت تر از همیشه رشد 130 درصدی تولید محصولات میتسوبیشی به روزرسانی میتسوبیشی پاجیرو اسپرت در اندونزی میتسوبیشی در جشن بزرگ خودرویی برج میلاد تحویل 4 روزه ی هاچ بک ژاپنی هاچ بک ژاپنی را با تسهیلات بدون بهره بخرید+جزییات افتتاحیه نمایشگاه مرکزی میتسوبیشی در آیت الله کاشانی سایپا به نیاز متقاضیان توجه ویژه دارد محصولات سایپا مورد استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه خودرو البرز قرار گرفت برنامه‌های گسترده داتیس‌خودرو برای ایجاد بیش از هزار فرصت شغلی در بخش صنعت گزارش تصویری از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور ایران خودرو دیزل در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور کارمانیا در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از غرفه جهان نوین آریا در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور پارس خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور سایپا در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور ایران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری غرفه آسان کار پادرا در چهارمین نمایشگاه خودرو استان البرز استقبال از محصول جدید پارس خودرو در نمایشگاه ارومیه و البرز گزارش ویدئویی از غرفه پارس خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش ویدئویی از افتتاح رسمی نمایشگاه خودرو البرز محصولات سایپا کیفیت مناسبی دارد نقش پررنگ و متفاوت سایپا در نمایشگاه خودرو البرز توقف تدریجی تولید خودرو پراید حضور همزمان شرکت مدیران خودرو در دو رویداد نمایشگاهی البرز و ارومیه نمایشگاه البرز راه خوبی برای معرفی محصول جدید تاترا به بازار ایران بود چهارمین دوره نمایشگاه خودرو البرز با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شده است گزارش ویدئویی از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو البرز پتانسیل بالای بازار ایران برای محصولات« تاترا» امیدواریم تصمیم ایجاد مرکز نمایشگاهی هرچه سریعتر اجرایی شود تخفیف ویژه خرید محصولات هیوندای آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز گشت و گذار تصویری در اولین روز نمایشگاه خودرو البرز شرایط فروش ویژه ی میتسوبیشی در نمایشگاه کرج حضور پررنگ تولیدکنندگان و واردکنندگان نشان از اهمیت بازار کرج دارد کولیوندعنوان کرد: شناسایی متخصصان صنعت خودرو در نمایشگاه البرز عرضه شاسی‌بلند‌های نیسان با تخفیف ویژه برپایی نمایشگاه خودرو زمینه ساز توسعه اشتغال در البرز است معرفی داف XF در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز گزارش ویدئویی از حضور مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز خودرو سنگین معدنی تاترا فونیکس رونمایی شد مرداد ماه ثبت نام F3 دنده ای کارمانیا آغاز خواهد شد داتیس فرادیزل آریا، پیشگام در ارائه محصولات یورو 6 در ایران حضور قدرتمند آسان موتور با محصولات هیوندای در نمایشگاه خودرو البرز با حضور 60 مشارکت کننده از عصر فردا؛ چهارمین نمایشگاه خودرو البرز آغاز به کار می کند گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه خودرو البرز یک روز پیش از آغاز حضور قدرتمند سایپا در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز حضور تمام عیار و مقتدرانه سایپا در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از ساخت و ساز نمایشگاه خودرو کرج شرایط فروش ویژه نیسان در نمایشگاه خودرو البرز برپایی نمایشگاه صنعت خودرو کشوربه میزبانی البرز ایران خودرو با محصولات جدید در البرز رخ می نماید کرج، شهری به رنگ خودرو ضربه سنگین ورشکستگی تاکاتا به خودروسازان ژاپنی ضیافت بـــزرگ بلنـــد قامتـــان پیرمردهای محبوب بازار زمان عرضه ساندرو و داستر مشخص نیست چگونه محصولات میتسوبیشی را اقساطی بخریم؟ آرین‌موتور با دست پر به نمایشگاه خودرو البرز می‌آید آرین موتور استخدام می کند با اقساط 18 ماهه بدون بهره شاسی بلند ژاپنی بخرید 7 رسانه تخصصی و پرمخاطب خودرو، حامیان ویژه نمایشگاه البرز بخت و اقبال در منطقه آزاد داف با دو محصول خاص خود به البرز می آید سال تغییر موازنه قدرت چری با تیگو 7 به البرز می آید رونمایی از جدیدترین محصول تاترا حضور پررنگ BYD در نمایشگاه خودرو البرز الماس خــاص 635 دستگاه میتسوبیشی هیبریدی در ناوگان پلیس اوکراین فروش شاسی بلند میتسوبیشی با شرایط ویژه خودروهای پرمیوم DS را پلاک شده تحویل بگیرید میراژ 2017 با اقساط بدون بهره بخرید میتسوبیشی 100 ساله شد با شرایط اقساطی ویژه، Mitsubishi Lancer برانید 1200 کیلومتر با شیک‌پوشان فرانسوی و سامورایی‌های ژاپنی احیای "پیرمرد" در جشن تولد 100 سالگی اش با تسهیلات بیش‌تر و بدون بهره میتسوبیشی بخرید آرین‌موتور استخدام می‌کند میتسوبیشی را اقساطی و بدون بهره بخرید تولید نسل بعدی میتسوبیشی اوتلندر به تاخیر می‌افتد پاترول و پاجرو فرزندخوانده‌های جدید نیسان و میتسوبیشی می‌شوند طرح ویژه امداد نوروزی آرین موتور برای خودروهای میتسوبیشی میتسوبیشی اکلیپس کراس، مهمان سال آینده بازار کراس‌اوور‌های ایران شرایط فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد Eclipse Cross کراس اوور متفاوت میتسوبیشی پس از پوست‌اندازی آنچه که در نمایشگاه خودرو ژنو خواهید دید (+عکس) فروش استثنایی DS ویژه نوروز 96 آغاز شد شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3 برای خرید میتسوبیشی با شرایط استثنایی تا جمعه فرصت دارید برند میتسوبیشی بالاترین میزان رضایتمندی از دید مشتریان سخت گیر آلمانی را بدست آورد تمدید شرایط فروش ویژه نمایشگاه میتسوبیشی و DS تا 6اسفند میتسوبیشی مدلEclipse را احیا می‌کند فوسو، تکنولوژی ژاپنی با مهندسی آلمانی ایده آل ترین شرایط خرید برای یک کراس اوور ژاپنی پسرکِ چابکِ شرقی! جنگ بر سر رتبه دوم و سوم واردات 95 خودرو شرایط فروش ویژه زمستانه DS میتسوبیشی رقیبی برای نیسان قشقایی رو کرد دومین حضور آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن در نمایشگاه خودرو اصفهان با 70 میلیون‌تومان پیش‌پرداخت و اقساط بدون‌بهره میتسوبیشی لنسر بخرید تولید میتسوبیشی لنسر ادامه می یابد Mitsubishi Outlander جدید از راه رسید جدال در دسته سبک‌وزن‌های شرقی میتسوبیشی اوتلندر تیپ 5 جدید را ارزان‌تر از رقبا بخرید میتسوبیشی ASXهای فیس لیفت در آستانه تحویل به مشتریان میتسوبیشی رقیب قشقایی را در آستین دارد چرخش 180 درجه‌ای نیسان در زمینه خودروهای هیبریدی پلتفرم خودروهای الکتریکی رنو، میتسوبیشی و نیسان یکی خواهد شد کارلوس گون رییس هیات مدیره میتسوبیشی شد میتسوبیشی ASX نیوفیس با قیمت 171.9میلیون تومان رونمایی شد میتسوبیشی ASX جدید فردا رونمایی می‌شود انتخاب طبقه متوسط آغاز فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط 12 ماهه بدون بهره استقبال گسترده مشتریان از سدان جدید DS در ایران فروش پاییزی مدل های 2017 میتسوبیشی با شرایط فروش استثنایی مفهوم لوگو خودروسازان جهان هاچ بک لوکس فرانسوی با شرایط فروش استثنایی میراژ 2017 جدید قیمت خورد + شرایط فروش 38 سال با میتسوبیشی میراژ سرنوشت پیک آپ مشترک نیسان- میتسوبیشی چه می‌شود؟ سمت مدیریتی جدید مدیرعامل نیسان در میتسوبیشی فروش اقساطی و بدون کارمزد میتسوبیشی اوتلندر میتسوبیشی سریع‌ترین آسانسور جهان را ساخت موافقت کمیسیون اروپا با خرید سهام میتسوبیشی توسط نیسان آغاز به کار دومین عاملیت فروش و خدمات پس از فروش آرین موتور در مشهد مقدس شاسی‌بلند چهار چرخ متحرک میتسوبیشی، با چهار موتور! فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط بدون بهره و تخفیف نقدی بزرگترین نمایشگاه محصولات میتسوبیشی در ایران افتتاح شد رقابت سامورایـــی‌های کوچک تنها 2 روز تا پایان کمپین سفر به پاریس با DS عرضه میتسوبیشی اوتلندر 2017 با شرایط خاص معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: میتسوبیشی با یک اس یو وی کانسپت در پاریس حضور دارد هفته DS5 در خانه دی اس تهران لنســـر‌های جدید با قیمت رقابتـی آمدند آرین موتور قرعه کشی سفر به سنگاپور را برگزار می کند حضور قدرتمند میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو ارومیه با 104.5 میلیون‌تومان میتسوبیشی لنسر بخرید تنها 2 روز تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی بازار خودروهای وارداتی از رکود خارج شده است تنها یک هفته تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی تخفیف ویژه "یک درصدی" محصولات میتسوبیشی در نمایشگاه خودرو مشهد ریاست گروه آرین سرمایه روز خبرنگار را تبریک گفت شرایط فروش ویژه تابستانه خودروهای Mitsubishi شاسی بلند جدید DS در ایران رونمایی شد سامورایی ها در نمایشگاه خودرو شیراز 10 دلیل برای آنکه اوتلندر 2016 را انتخاب کنید شرایط فروش استثنایی DS5 با میتسوبیشی سفر سنگاپور را تجربه کنید افتتاح چهارمین نمایشگاه آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ، در شرق تهران کامیونهای دایملر در ایران تولید خواهدشد میتسوبیشی با "گراند تورر" به پاریس می رود سامورایی الماس‌نشان شرایط فروش استثنایی خودروهای لوکس DS برای مدت محدود با تحویل فوری بخشی از تقاضا از خودروهای وارداتی به سمت خودروهای داخلی رفته است شرایط فروش ویژه ماه مبارک رمضان آرین موتور اعلام شد غرامت نیم میلیارد دلاری میتسوبیشی به صاحبان خودرو فروش ویژه لنسر 2016 با قیمت 127.800.000 تومان داستان لوگو 12 خودرو مشهور جهان +عکس آغاز فروش اقساطی اوتلندر با شرایط 12 ماهه تحویل 15 روزه خودروهای میتسوبیشی توسط آرین موتور مدیر سابق نیسان در میتسوبیشی 10 نکته که باید در مورد میتسوبیشی اوتلندر 2016 بدانید چرا نیسان میتسوبیشی را خرید؟ نیسان، میتسوبیشی را خرید قیمت و شرایط فروش استثنایی اوتلندر 2016 اوتلندر 2016 را با تخفیف ویژه بخرید فروش بدون کارمزد خودروهای میتسوبیشی با اقساط بلند مدت 24 ماهه فروش فوری میتسوبیشی میراژ با تخفیف ویژه فروش فوری اوتلندر با تخفیف ویژه مداد‌رنگی‌های بازار صفر تا 150 میلیون تومان! جدیدترین قیمت انواع محصولات میتسوبیشی آغاز فروش ویژه نوروز میتسوبیشی لنسر 2016 با تحویل فوری خودروهایی که کمترین هزینه را برای صاحبانشان دارند بهترین خودروهای کامپکت جهان در سال 2015 با 100 میلیون اوت‌لندر بخرید 2 محصول جدید DS در ایران رونمایی شد اعلام شرایط فروش اقساطی خودروهای میتسوبیشی + قیمت عرضه شاسی بلند ژاپنی از 70 تا 206 میلیون تومان میتسوبیشی سواران راضی ترین مشتریان بازار خودرو ایران تمرکز «میتسوبیشی» بر تولید خودروهای پاک کسب رتبه نخست رضایتمندی مشتریان در حوزه فروش توسط آرین موتور فروش ویژه اوتلندر 2016 با اقساط متنوع رُخ تازه کوچولوی شهری میتسوبیشی نقابی خشمگین بر چهره شاسی‌بلند کوچک میتسوبیشی فروش اوتلندر 2016 با اقساط 24 ماهه آغاز شد ورود خودروساز ژاپنی به صنعت هواپیماسازی جهان آقای خاص پوست انداخت میتسوبیشی یک کراس اور جدید را روانه بازار آمریکا می کند هوش مصنوعی به خودروها نفوذ می‌کند پیش‌نمایشی اغراق شده از شاسی‌بلند کوچک میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2016 رونمایی شد اطلاعات‌جدیدترین‌خودرو الکتریکی میتسوبیشی‌ شرایط فروش اوتلندر 2016 اعلام شد اوتلندر پوست انداخت قیمت اوتلندر جدید در بازار ایران مشخص شد ارزش گمرکی میتسوبیشی‌های مدل 2016 اعلام شد تنها یک روز مانده تا رونمایی اوتلندر 2016 جنگ ژاپـنی میتسوبیشی فیس لیفت لنسر معرفی شد فروش اقساطی خودروهای میتسوبیشی آغاز شد سوابق تعمیرات میتسوبیشی خود را آنلاین ببینید عرضه میتسوبیشی اوتلندر 2015 با پیش‌پرداخت کمتر از 100 میلیون تومان و اقساط 24 ماهه بدون کارمزد فروش ویژه اوتلندر2015 با اقساط 24 ماهه بدون کارمزد ماشین میتسوبیشی لنسر راببینید شرایط فروش ویژه نقدی و اقساطی محصولات میتسوبیشی همه مردان «میتسوبیشی» جانشینی برای پاجِرویی که ما نمی‌شناسیم! میتسوبیشی پاجیرو اسپرت به بازار اروپا راه می یابد با 40 میلیون پیش پرداخت میتسوبیشی میراژ 2016 سوار شوید تاریخچهٔ میتسوبیشی لنسر اِوولوشن میتسوبیشی میراژ 2016 با آپشن‌های جدید می‌آید پاجرو 2016 رونمایی شد بازگشت میتسوبیشی به ژاپن تویوتا و میتسوبیشی در راه تهران با تخفیف ویژه میتسوبیشی بخرید میتسوبیشی به تولید در آمریکا خاتمه می‌دهد سامورایی‌های فراموش شده خوشدست و اقتصادی فروش و پیش فروش نقدی و اقساطی محصولات میتسوبیشی آغاز شد بررسی میتسوبیشی لنسر اولوشن 2015 فروش میتسوبیشی اوتلندر با اقساط 12 ماهه بدون کارمزد ماشین میتسوبیشی شوگان را ببینید مذاکره با شرکت میتسوبیشی برای تولید در چابهار شرایط فروش اقساطی جدید محصولات میتسوبیشی در ایران فراخوان 130 هزار میتسوبیشی میتسوبیشی ASX اِوو برپایه مدل کانسپت تیم "یوتاپ میتسوبیشی " تنها تیم ایرانی حاضر در رنکینگ رالی خاورمیانه ، شیراز یوزپلنگ ایرانی در رالی خاورمیانه هم می تازد خودرو برقی میتسوبیشی در راه است
Back to top