توسعه خودروهای الکتریکی و تمام خودکار؛

جنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکا

عصر خودرو: GT350R بهترین موستانگ در تاریخ است که می تواند در پیست حضور پیدا کند. به گونه ای که حاضر به رقابت با مدل های GT3 پورشه هم می شود.

Monday 16 May 2016 - 10:30:00

جنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکاجنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکا

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از بازار خبر، سالیان سال از جنگ جهانی دوم با آن همه خسارات عظیم می گذرد و دنیا به جای دیگری نسبت به آن زمان تبدیل شده است. امروزه در اطراف ما پر شده است.

از وسایل الکترونیکی که هر روزه وقت بسیاری را صرف آن ها می کنیم و این سازندگان وسایل الکترونیکی سخت در پی ساخت و توسعه خودروهای الکتریکی و حتی تمام خودکار هستند تا سبد محصولاتشان را روز به روز گسترش دهند همچنین شرکت های دیگری هم وجود دارند تا انرژی لازم برای به حرکت درآوردن خودروهای ما را با نوعی به جز سوخت های معمول و متداول عوض کنند. بلکه دنیا به جای بهتری تبدیل شود و انسان از آلودگی های تولید شده توسط وسایل نقلیه کمتر متضرر شود.
این که چنین وسایل نقلیه ای می توانند به روش دیگری منابع و محیط زیست را آلوده و نابود سازند خود بحث دیگری است و قرار نیست به آن بپردازیم.

اما در نقاطی از تاریخ بزنگاه های مهمی وجود دارد و حال که بحث خودروهای غیر فسیلی و خودکار بسیار داغ است و احتمال می رود که دیگر شاهد عرضه خودروهایی که امروزه تولید می شوند نباشیم به سراغ دو شرکت بزرگ خودروسازی و مهم در تاریخ این صنعت رفتیم که در طی سال های پس از جنگ همچنان در تقابل با یکدیگر به خصوص در کلاس خودروهای اسپرت هستند.
هر کدام با ارائه طرز تفکر خاصشان طرفداران بسیاری در سطح جهان و حتی ایران خودمان دارند. بی ام و M2 و فورد شلبی موستانگ GT350R را می توان از بهترین خودروهایی که با هدف لذت از رانندگی خالص ساخته شده اند نام گذاری کرد.

در هر صورت بحث امروز تست و بررسی ما به این دو ماسل اروپایی و آمریکایی خواهد پرداخت که شاید در آینده ای نچندان دور تنها برگی از خاطرات و تاریخ باشند.
شلبی GT350R همانند اصلاف گذشته اش یک ماسل کار به تمام معنا است و اصلا نمی خواهد با قواعد اصلی بازی کند. اما این نسل از شلبی آمده تا کمی متفاوت از قبل بازی کند.

همچنان هر کسی می تواند با آن burnouts (هرزگردی چرخ های عقب در زمان فشردن گاز و ترمز به صورت هم زمان) کند و لاستیک-آسفالت را در کسری از ثانیه تبدیل به دود سفیدی در هوا کند. 519 اسب بخار آمریکایی در زیر کاپوت این خودرو قرار داده شده اما همانطور که عنوان کردیم موستانگ آمده تا بازی را به گونه ای جدید ادامه دهد…
در همین حال بی ام و M2 با وجود سامانه لانچ کنترل، شلیک می شود و جیغ لاستیک های عقبی را به مرز بنفش می رساند.

پس از انجام این کار پرستار الکترونیکی خودرو برای دقایقی به شما اجازه استفاده از این سامانه را نمی دهد و شما را با کاری که انجام داده اید تنها می گذارد، البته برای دقایقی کوتاه.
ب ام و M2 یک مدل محور متحرک عقب، 365 اسب بخاری است که به دلیل حضور سیستم های الکترونیکی به شما اجازه نمی دهد تا با آن burnouts (تیکاف و دود کردن تایرها) کنید، امری که برای یک ماشین اسپرت واقعا شرم آور است.

گرچه اگر خودرویی توانایی انجام این حرکت را نداشته باشد دلیل بر بد بودنش نیست، ولی نشان دهنده فلسفه کاملا متفاوتی است که بین این دو رقیب وجود دارد.
البته شباهت هایی بین این دو را می توان یافت. هر دو کوپه سه درب هستند، هر دو دارای موتورهای بسیار قدرتمندی هستند(گرچه موتور سوار شده بر روی مدل آمریکایی بسیار بزرگ تر از رقیب آلمانی اش است) و هر دو به صورت مستقیم انرژی تولید شده توسط احتراق موتورهایشان را تنها با هدف شکنجه کردن لاستیک های عقب تولید می کنند.

وقتی که بحث صدای تولیدی این دو مطرح می شود، موستانگ خشم و اشتهای بی پایانی برای دود کردن لاستیک های میشلین اش دارد. M2 آرام تر است، دائم در حال محاسبه است و به صورت آرامی در حال تمرکز کردن است.

هنگامی که موستانگ شروع به حرکت می کند، هیچ کس  به M2 توجه نمی کند. حتی اگر ما در حیاط خلوت شلبی و در جاده های کالیفرنیا باشیم.
در واقع مقایسه این دو همانند آن است که یک دانشجو عینکی آلمانی را به رینگ مبارزه UFC (مسابقات مبارزه آزاد) ببریم و بگوییم با قهرمان این رشته کمی دست به یقه شود.
گرچه باید عرض کنم که هر دوی این ها به عنوان بهترین خودروی عرضه شده در سال 2016 میلادی از سمت ما معرفی شده اند و باید دید خود را کمی گسترده تر کنیم تا بتوانیم این دو را در حال رقابت با یکدیگر ببینیم.

در سمتی از میدان بهترین ماسل کار آمریکایی برای چندین دهه حضور دارد و در سمتی دیگر یک نماینده رژیم گرفته اروپایی وجود دارد که می خواهد نشان دهد، یک پونی کار اروپایی به چه معنا است.
یک خودروی ماسل باید سر و صدا تولید کند، هرچه بیشتر بهتر، البته منظورم افراط در تولید صدا نیست.

موستانگ GT350R بهترین صدایی را تولید می کند که در چند دهه گذشته توسط این گونه خودروها تولید شده است. زمانی که موستانگ را در حالت اسپرت قرار می دهید، انگیزه جدیدی برای دریچه گاز آن تعریف می کنید و حجم صدای تولیدی و لرزشی که تولید می کند به راحتی سنگ ریزه های اطراف کوهستانی که در آن حضور داریم را وادار به سقوط می کند.
در زیر کاپوت GT350R یک موتور نیمه فورد-فراری حضور دارد. موتور 5.2 لیتری که با نام Voodoo خوانده می شود و مجهز به میل لنگ تخت همانند فراری ها است (میل لنگ تخت به این معنا است که هر بخش از لنگ ها با زاویه 180 درجه نسبت به هم چیده شده اند، در باقی خودروها این زاویه 90 درجه است) این موتور تا 8250 rpm دور می خورد که معمولا در میان آمریکایی بی سابقه است.

GT350R بهترین موستانگ در تاریخ است که می تواند در پیست حضور پیدا کند. به گونه ای که حاضر به رقابت با مدل های GT3 پورشه هم می شود. اما باید قبول کرد که هدف ساخت موستانگ ثبت بهترین زمان در پیست مسابقه نبوده است و همچنان مشکل اضافه وزن و ابعاد در این ماسل آمریکایی وجود دارد که با توجه به قیمت و کلاس متفاوت آن طبیعی است.
بر روی صندوق عقب از یک اسپویلر تمام فیبرکربنی استفاده شده، اسپیلیتر و دیفیوزرهای تهاجمی هم به میزان ثبات خودرو و تولید بیشتر نیروی رو به پایین کمک می کنند و هر چهار چرخ این خودرو از الیاف فیبر کربن ساخته شده است.

GT350R نسبت به M2 در حدود 95 کیلوگرم سنگین تر است و این رقم با وجود حذف صندلی های عقبی و دیگر امکانات رفاهی بدست آمده.

خودروی مورد بررسی ما به دلیل دارا بودن آپشن های اضافی به راحتی از مرز 1700 کیلوگرم رد می شود و از لحاظ وزنی از M2 بسیار سنگین تر است.
اما M2 همانند دیگر خودورهای مدرن مجهز به یک موتور توربوشارژر شده است. موتور 3 لیتری 6 سیلندر خطی که توانایی تولید 365 اسب بخار قدرت را دارا است و با جعبه دنده های 6 سرعته دستی و 7 سرعته دوال کلاچ اتومات عرضه می شود.
M2 بازتابی از دقت مهندسی آلمانی است. در پیچ ها به اندازه کافی می توانید با آن سر بخورید نه بیشتر و نه کمتر اما در موستانگ همه چیز بار دراماتیک بیشتری دارد. هم صدا هم قدرت هم سرعت.

M2 در زمینه های دیگری هم بازی را به موستانگ واگذار می کند. در حالی که موستانگ از 5 حالت مختلف رانندگی بهره می برد و می توان میزان سفتی و ارتفاع فنر ها، سختی فرمان و اگزوز را تنظیم کرد. M2 همه این ها را در 3 حالت رانندگی آرام، اسپرت و اسپرت پلاس عرضه می کند.
موستانگ به دلیل این که در حدود 154 اسب بخار قدرت بیشتری دارد می تواند به راحتی در مسیرهای مستقیم M2 را جا بگذارد و جعبه دنده 6 سرعته دستی آن هم حس مکانیکی بسیار قوی را ارائه می کند.

با قرار دادن در دنده دوم به راحتی از سرعت 120 کیلومتر در ساعت عبور می کنید و به مرز 8250 rpm می رسید. موتور به شما اجازه می دهد تا به لایه استراتوسفر آن برسید و سپس محدود کننده وارد عمل می شود. حداکثر گشتاور در دور 4750 rpm  بدست می آید.
موستانگ به دلیل حس بسیار واقعی که فرمان به راننده می دهد و چسبندگی بسیار عالی محور جلو، با سرعت های بسیار بالایی به پیچ وارد و خارج می شود اما در هر صورت سایز آن را نمی توان پنهان کرد و در پیچ های باریک نیازمند تمام مسیر هستید تا در بهترین شرایط از پیچ خارج شوید.

رانندگی با GT350R همیشه با یک لبخند بسیار بزرگ همراه است. تقریبا غیر ممکن است  که از این خودرو خسته شوید.
در زمان رانندگی با M2 هم مسیر مستقیم و هم پیچ هابرای آن همانند یک لقمه چرب است و با این که جعبه دنده آن از نوع دستی نیست اما به شما اجازه می دهد در هر زمان و مکان دنده را تغییر دهید بدون این که لرزشی به اتاق وارد شود و تعادل خودرو بهم بخورد.

موتور M2 آن ستاره درخشانی نبوده است که ما انتظارش را داشتیم در واقع این موتور به خوبی تولید انرژی می کند و تقریبا هیچ گونه تاخیری به دلیل حضور توربوشارژر در آن دیده نمی شود. اما این موتور توانایی آتش بازی که در موستانگ دیده می شود را ندارد.
در صبح تست همه به دنبال کلید موستانگ و رانندگی با آن بودند ولی در عصر وقتی پاها کمی خسته تر شد و با این که می توان صدای اگزوز ها را بسیار کم کرد کسی آنچنان حاضر به ادامه بازی با موستانگ نبود.

زمانی که پشت فورد قرار دارید تحت هیچ شرایطی راضی به تعویض دنده در زیر دور 4000 rpm نمی شوید. اما M2 به راحتی تبدیل به یک خودروی معمول شهری می شود زمانی که نمی خواهید به آتش بازی با آن ادامه دهید.
به نظر می رسد که نسخه حرفه ای تر از M2 تحت نام CSL هم قرار است عرضه شود و بی ام و تمام چیزی که در چنته داشته را رو نکرده است. اما فورد به راحتی با حذف صندلی های عقب و تغییرات بسیار نسبت به نسخه معمولی وارد کارزار شده است.

قیمت پایه موستانگ در حدود 61.295 دلار است و M2 نسخه دنده دستی هم قیمت پایه ای برابر 52.695 دلار دارد.
نتیجه گیری برای من راحت تر از آب خوردن است. اگر به دنبال یک شریک بلند مدت هستید به نظر M2 با دارا بودن شخصیت چند وجهی اش انتخاب مناسب تری است.

اما من اگر قرار باشد که یک خودرو برای رانندگی قبل از مرگم انتخاب کنم قطعا به سراغ موستانگ می رفتم. موستانگ با شاسی بی نظیرش و استعداد ذاتی که دارد برنده این رقابت از دید ما است.
به گزارش دیجیاتو؛ در واقع هر دوی خودرو سزاوار ستایش هستند و به سختی می توان در حین رانندگی با آن ها، لذت ناب رانندگی با یک کوپه محور عقب را نچشید ولی موستانگ جوری به اعماق قلب من نفوذ کرده است که اجازه نمی دهد چشم از آن بردارم.

شلبی موستانگ در مقابل بی ام و M2: جنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکا

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها

فورد موستانگمحیط زیستب ام وسیستم‌های الکترونیکی
مطالب مرتبط بیشتر
انتخاب شرکت‌های بازرسی در فرآیند نظارت بر آلایندگی وسایل نقلیه هزینه بنزین به محیط‌زیست داده می‌شود آمار فروش ب ام‌ و در سال گذشته رکوردزنی ب ام‌ و در آمریکا خودرویی از مواد بازیافتی ساخته می شود آلودگی صوتی 17 نقطه تهران در وضعیت خطرناک است هوای شهرهای بزرگ پاک است ب ام و 2.5 میلیون دستگاه خودرو در سال 2019 فروخت ب ام و و مینی کلاسیک را اقساطی بخرید! خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول ارتقای جایگاه و صیانت از خودروهای کلاسیک ب.ام.و عرضه 500 هزار خودروی الکتریکی در کمتر از دو سال! بررسی فنی خودرو ب‌ام‌و سری 2 گرن کوپه جدید + مشخصات خدمات متمایز پرشیا خودرو برای مالکان خودروهای کلاسیک ب.ام.و و مینی محیط زیست اجازه شماره‌گذاری خودروهای یورو 4 را در سال 99 نمی‌دهد لاکچری‌ترین خودروهای بازار ایران در سال 98 + تصاویر نظر محیط زیست تهران درباره استفاده از دوچرخه مظنه خودروهای آلمانی موجود در ایران بررسی فنی خودرو از مشخصات ب‌ ام‌ و i4 جدید + مشخصات خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول با بزرگترین خودروسازان دنیا آشنا شوید رالی 3 روزه BMW و MINI تهران – کاسپین 2019 زورمان به خودروسازان نمی‌رسد موتورسیکلت برقی ارزان و صرفه جویانه تولید شد گردهمایی خودروهای کلاسیک BMW و MINI در تهران ســــی سال قبل! همکاری گریت‌وال و ب ام‌ و جریمه بنز و فولکس و ب ام و در آلمان به خاطر تبانی در قیمت‌گذاری فولاد صرفه‌جویی 13 میلیارد یورویی ب ام‌ و آلمانی‌ها خودروهای پاک وطنی می‌خرند پیشنهاد جگوار برای شراکت با ب ام‌ و قیمت خودرو مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار +جدول خاص ترین "ب ام و" سری7 در جهان! (+تصاویر) ساخت موستانگ برقی با باتری 800 ولتی و دنده دستی فروش خودروهای BMW و MINI ویژه پزشکان شمارش معکوس ادغام پژو و فیات دوربین عقب خودروهای ب ام‌ و مشکل دارد! آغاز فروش BMW مدل 320i و 330i توسط پرشیاخودرو قیمت ب‌ام‌و در بازار چند است؟ + جدول پاسخ کمیسیون صنایع به سازمان محیط زیست چه خواهد بود؟ + نامه اصل بر استفاده از فیلتر دوده در خودروهای دیزلی است ب ام و M4 با فلفل تُند 100 خودروی برتر 2019 در بازار چین حفظ محیط زیست را به کودکان آموزش دهیم بررسی فنی فورد موستانگ 55 ادیشن 2020 + مشخصات «آرنولد شوارتزنگر» خودرو الکتریکی خود را به نوجوان فعال زیست محیطی قرض می دهد آیا ب ام‌ و می‌تواند جگوار لندروور را بخرد؟ بررسی فنی کانسپت 4 + مشخصات خانه‌تکانی در ب ام‌ و مخالفت رییس محیط زیست با درخواست دیزلی‌ها برای حذف فیلتر دوده نبرد غول‌های خودروسازی در فرانکفورت رونمایی از ب ام و آلپینا B3 استیشن + تصاویر مشکی‌ترین خودروی جهان در نمایشگاه فرانکفورت آمار فروش بنز و ب‌ام‌و تا نیمه 2019 پژو فرانسه از "مرسدس بنز" و "بی ام و" سبقت گرفت سیاه ترین خودروی جهان با فناوری نانو ساخته شد نخستین شعبه "پرشیاخودرو بوتیک" در تهران آغاز به کار کرد اقدام برای کاهش چهاردرصدی آلاینده‌ها نشان‌های شرکت های خودروسازی جهان چه می‌گویند؟ سواری دیزلی؛ عقبگرد محیط زیستی ترامپ بنز و ب ام‌ و را هم تهدید کرد! رقابت هیجان انگیز پرشیاخودرو برای وبسایت خودرو‌های کارکرده BMW و MINI مدیرعامل جدید در ب ام‌ و قیمت انواع خودرو کوپه در بازار + جدول مشخصات ب .ام.و 2020 پلاگین هیبریدی خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول پلت‌فرم ب ام‌ و برای جگوار جدید برند آسیایی در اروپا اول شد قیمت های بی سابقه و رقابتی پرشیاخودرو برای خودروهای نو BMW اعلام شد از برقی شدن سدان لوکس ب‌ام‌و تا شکار پورشه پانامرا جدید تولید سواری دیزلی تجارت آلاینده‌هاست آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟! (+جدول) کاهش آلایندگی در خودروی ب ام و 530e هیبریدی گام جدید ب ام‌ و در تولید مدل‌های برقی تمسخر بنز و بی‌ام‌و توسط ترامپ انتشار اطلاعات رسمی از نسل آینده بی ام و M3 انصراف آئودی و ب ام‌ و از نمایشگاه توکیو سلطان باواریا از کجا آمده؟! اولین و آخرین ساخته‌های برندهای خودروسازی در یک نگاه (+عکس) کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟ افزایش ظرفیت تولید باتری‌های ب ام‌و جریمه جالب مرد سگ آزار شفتی قهرمان سنگین وزن 2019 از "ب ام و" +تصاویر میراث پدر ماستنگ 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019 پرشیا خودرو برای دومین سال متوالی رتبه اول ارزیابی خدمات پس از فروش را کسب کرد انتصاب رئیس جدید شرکت خودروسازی «ب ام‌ و» 10 خودروی جذاب جیمز می همکاری مکلارن و ب‌ام‌و در پروژه آزمایشی پایان جنگ بنز و ب‌ام‌و و اما ب‌ام‌و وانت! مدیرعامل «ب ام و» استعفا کرد خودروهای خودران 2024 راهی بزرگراه ها می شوند سبقت فروش ب ام‌ و از دایملر کاتالیست ناکارآمد دلیل افزایش ازن در تهران فروش بنز بیشتر است یا ب‌ام‌و؟ اظهارات جنجالی یکی از مدیران ب ام و خودروی «ب ام و» چراغ قرمز را تشخیص می دهد خودروهای هیبریدی BMW در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند مرگ پیشرانه 12 سیلندر ب‌ام‌و + جزئیات خودروی هیبریدی اسپورت ب ام و از راه می رسد تولد دوباره M8 موستانگ 2020 با موتور 760 اسب بخار می‌آید BMW کارکرده خود را بدهید، BMW نو از پرشیا خودرو با مزایای فوق العاده تحویل بگیرید بنز با ارزش‌تر است یا ب ام‌ و؟ فروش ویژه محصولات ب ام و آغاز شد فاتحان قلب‌ها بهترین خودروهای روباز 2019 + قیمت به پول ایران همکاری جگوار و ب ام‌ و در توسعه برقی‌ها راز خاص بودن اشنایتزر چیست؟ معرفی ب‌ام‌و X1 مدل 2020 با ظاهری خشن از قبل تصاویر خودروی جدید ب ام و قبل از انتشار رسمی لو رفت ب‌ام‌و ایندیویژوال چیست؟ معجزه ب‌ام‌و ؛ 50 اسب‌بخار بیشتر با استفاده از آب رونمایی از شلبی موستانگ GT-S + تصاویر تکذیب تلاش ب ام‌و برای خرید سهام دایملر تاکید ب ام‌ و بر صادرات از چین سقوط 78 درصدی سود BMW از گرانی لوازم جانبی «ب‌ام‌و» تا رونق فروش بررسی مدل‌های موجود از سری 4 ب ام و در ایران؛ کدام مدل برای شما مناسب‌تر است؟ انتقاد دبیر کاهش آلودگی هوا از عدم اجرای حدود مجاز آلایندگی از ابتدای اردیبهشت پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان ب ام‌ و همکاری با دایملر را رد کرد تنفس مصنوعی به سبک ب‌ام‌و بررسی خودرو ب ام و سری یک کروک سایپا برنامه مدونی برای مقابله با آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت دارد حضور سایپا در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست این خودروها در بازار تهران حداقل یک میلیارد تومان قیمت خورده اند دست‌ به‌ یکی خودروسازان اروپایی که گران تمام می‌شود گران‌ترین قرارداد یک شرکت آلمانی با ب ام‌ و آئین‌نامه جدید حدود مجاز انواع وسایل نقلیه کشور تدوین و ابلاغ شد بنز و ب ام‌ و ارزان شدند خودرو خبرساز BMW در نمایشگاه ژنو +تصاویر 66 درصد آلودگی هوای تهران از خودروهای گازوئیلی است کدام شرکت بزرگترین صادرکننده خودرو به آمریکاست؟ آیا "ب ام‌ و" ایکس5 مدل 2019 بهترین خودروی کراس ‏اوور جهان است؟ کاهش فعالیت ب ام‌ و درپی برگزیت سرمایه‌گذاری 58 میلیارد یورویی خودروسازان آلمانی در تولید خودروهای خودران و الکتریکی ب‌ام‌و و دایملر مشترکا خودرو خودران می‌سازند خودروهای آینده مسیر نگاه راننده را رصد می کنند بنز با ب‌ام‌و شریک شد دادستانی مونیخ BMW را 9.65 میلیون دلار جریمه کرد بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟ خودروسازان آلمانی به حمل‌ونقل هوشمند روی می‌آورند بلاتکلیفی موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌ها انتقاد محیط زیست از پلیس و بیمه مرکزی در مورد خودروهای فرسوده خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول «ب ام و» خودروی خودران یخ نورد تولید می کند ردپای آهنگساز ایرانی در کمپانی مشهور خودروسازی کوچولوی گردن کلفت باواریایی! باید به بالاترین استاندارد زیست محیطی خودرو دست یافت احتمال همکاری دو رقیب دیرینه آلمانی فروش استثنایی BMW 530 توسط پرشیا خودرو بنز یا ب‌ام‌و؟ کشف 11 بی‌ام‌و صفر مدل سال 1994 در بلغارستان +تصاویر عملکرد درخشان BMW در سال 2018 جدیدترین تصاویر از ب‌ام‌و 2020 سری 7 تاج پادشاهی لوکس‌سازان بر سر ب‌ام‌و ب ام‌ و فضایی رونمایی شد+ تصاویر کمپر نانویی و ضدآب آینده جمعه‌های طلایی پرشیا خودرو برای رفاه علاقه‌مندان و خریداران BMW و MINI جمعه های طلایی پرشیا خودرو قابلیت 250 هزار لیتر صرفه‌جویی سوخت با تعویض باک‌های خودرو سال خودروهای الکتریکی در سال میلادی جدید +عکس 20 خودروی شاسی‌بلند ایمن مدل 2019 کره‌جنوبی BMW را 10 میلیون دلار جریمه می‌کند همکاری دو رقیب آلمانی ب ام و X3 مدل 28I تیپ Dynamic در بازار چند؟ نقشه عجیب شاگرد مکانیک برای فرار از پرداخت خسارت لوگوی BMW چطور طراحی شد؟! بی‌ام و 730LI تیپ LEGACY را بشناسید قیمت جدید انواع مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار +جدول خرید لوکس ترین شاسی بلند ب ام و برای مالکش چقدر هزینه دارد؟ قیمت خودروهای آلمانی در بازار جراحان باواریا! ب‌ام‌و صفر چند؟ قیمت محصولات ب ام و در بازار اولین خودروی کارخانه BMW+عکس تجهیز مدل پلاگین هیبریدی ب ام‌و 330e به یک فناوری جدید اینترنت 5G به خودروهای ب ام‌و می‌آید؟ اجرای مرحله دوم طرح کاهش از شنبه تلف شدن یک راس کل وحشی در تصادف پروسه ای جالب برای نامگذاری محصولات BMW ب‌ام‌و صفر چند؟ کدام کشورها به کدام برندها علاقه بیشتری دارند؟ (+ اینفوگرافی) فراخوان 10 هزار خودروی ب ام‌ و در کانادا خودرو‌های آلمانی در بازار چند؟ ارزان‌ترین خودرو های سدان و شاسی‌ بلند لوکس 2018 (+عکس) فراخوان خودروهای دیزلی ب ام‌و ب ام و، سری 1 را بشناسید بکارگیری 80 دستگاه موتورسیکلت برای جلوگیری از تعرض به منابع طبیعی قیمت انواع خودروی ب ام‌و در بازار ارزشمندترین خودروسازان جهان معرفی شدند ب‌ام‌و صفر چند؟ خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول معرفی خودرو‌های بالای یک میلیارد تومان در بازار طرح خودروهای کارکرده ب‌ام‌و و مینی؛ خرید مطمئن و فروش آسان با پشتیبانی پرشیا خودرو با ارزش‌ترین برند خودروسازی جهان کدام است؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ جدیدترین شاسی بلند ب‌ام‌و بفروش می‌رسد +تصاویر ب‌ام‌و صفر چند؟ خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول فضای داخلی لوکس‌ترین شاسی‌بلند آینده ب‌ام‌و ب ام و Active Tourer 2018 را بشناسید تیپ‌های سری 7 چه تفاوتی دارند؟ مظنه خودرو‌های دو در چقدر است؟ آزمایش موتورسیکلت خودران BMW ب‌ام‌و صفر را چند بخریم؟ سوپرایزی ب ام و با ارائه خودرویی بنام " iNEXT" فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس خودروهای سوپر لاکچری بازار کدامند؟ با 750 تا 800 میلیون تومان چی بخریم؟ با 650 تا 700 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ خودروهای 600 میلیون تومانی بازار کدامند؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ نگاهی به ب‌ام‌و M240i کروک +تصاویر ب‌ام‌و صفر چند؟ مردود شدن 30 تا 40 درصد خودورها در تست معاینه فنی خودروهای میلیاردی بازار را بشناسید تفاوت نسل جدید و گذشته ب‌ام‌و z4 تیونر آلمانی گرگی در لباس میش را به جهنم سبز فرستاد کاروان طبیعت گردی برقی هوشمند ساخته شد خودرو X7 سری M، آفرودر خانوادگی ب‌ام‌و +عکس بازگشت اسطوره ساخت خودرویی حبابی با الهام از نوستالژی ب‌ام‌و تحویل آنی خودروهای BMW بصورت پلاک شده اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد کارواش‌های غرب تهران خودروساز آلمانی تمایلی به توسعه خودروهای خودران ندارد تصاویر لورفته از ب‌ام‌و z4 2019 کوچک و چابک به سبک M ماجرای ورود ب ام و i3 به خاک ایران چیست؟ دستِ پر تیم باواریا یک کراس‌اوور کوپه با برند BISU ب‌ام‌و 2 محصول جدید را در سال آینده معرفی می‌کند خرید و فروش خودروهای کارکرده و نو بی ام دبلیو و مینی توسط پرشیا خودرو رأی‌ ترامپ به خودروهای پرمصرف اولین تصاویر واضح از بزرگترین ب‌ام‌و شاسی‌بلند معرفی انواع محصولات "ب ام و" در بازار+ قیمت هیچ دستاوردی در کمیته موتورسیکلت برقی نداشتیم تردد یک سوم کامیون‌های کشور اضافی است 50 درصد گازوییل کشور استاندارد است تخفیف خرید نقدی2% در شرایط ویژه تابستانه پرشیا خودرو خودروهایی که سال 2021 می آیند ساعت‌های هوشمند ب ام و در راهند! شاسی‌بلندهای ب ام و در چین گران می‌شوند ایستادگی سازمان محیط زیست منجر به ارتقای صنعت موتورسیکلت شد هیچ ثبت سفارش غیرقانونی نداریم / فعالیت‌های گری مارکت ارتباطی به ما ندارد کدام خودروی لوکس "راحت‌ترین رانندگی" ارائه می دهند؟ خودروسازان جهان به چه قوانین محیط‌زیستی پایبندند؟ آغاز فروش BMW 530 و BMW X1 xDrive25i با شرایط استثنایی مروری بر بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در چین شرایط فروش استثنایی پرشیا خودرو ویژه تابستان با اقساط 6 تا 24 ماهه چراغ سبز چین به فولکس‌واگن و ب ام‌و کلانتری از فعالیت های زیست محیطی ایران خودرو تقدیر کرد خبرسازی مشکوک علیه پرشیا خودرو در چند روز گذشته مظنه فروش ب ام و در بازار چقدر است؟ با بیت کوین خودرو ب ام و بخرید! خودروی برقی مینی از سال 2019 در چین تولید می‌شود اینجا هوای ب ام و شما را دارند برخی محصولات «ب ‌ام‌ و» به جای آمریکا در چین تولید می‌شوند شرکت چینی در آلمان برای بنز و BMW باتری می‌سازد معرفی خودرو ب ام و 730LI تیپ INDIVIDUAL ارایه ب ام و Z2 جدید تا دوسال آینده کمک 15.77 میلیارد دلاری ب ام و ترامپ را خجالت زده کرد جزئیاتی جدید از ب‌ام‌و x4 سال 2018 (+عکس) ب ام‌و ترامپ را تهدید کرد ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد رقیب ب ام‌و X6 تا 2019 به بازار می آید پرشتاب‌ترین خودروهای هاچ‌بک‌ دنیا بازگشت ب‌ام‌و شماره هشت خط و نشان آئودی برای ب‌ام‌و X6 خودروهای پیل سوخت هیدروژنی ب ام‌ و سال 2025 به بازار می‌آیند تبدیل تلفن همراه به کلید خودرو رای منفی هیات وزیران به شماره‌گذاری مجدد موتورسیکلت‌های کاربراتوری تست جاده‌ای ب ام و سری 8 کوپه 2019 را ببینید ب‌ا‌م‌و سری 8: تفاوت دو مدل مفهومی و تولیدی معرفی 8 اتومبیل لوکس حاضر در بازار تهران فرصتی برای جوان‌تر شدن هوای پاک برای قصرهای متحرک! ماده ای که تولید خودروهای خودران را دگرگون می کند خودروی خاص جادوگر در رشت عرضه دو محصول جدید سایپا در سال 91 نسل جدید ب ام و X5 را ببینید رونمایی ب ام و از نسل جدید شاسی‌بلند X5 در مدل 2018 اتاق مجلل ب ام و با امکاناتی که پیش از این ندیده‌اید اعلام لیست قیمت جدید BMW 530 مدل 2018 در ایران لیست قیمت BMW سری 3 مدل 2018 در ایران اعلام شد گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌کند قیمت انواع خودرو لوکس در بازار تهران +جدول دوچرخه در مصاف جهانی با چالش های محیط زیستی معرفی برخی خودروهای کارکرده با بودجه 300 میلیون تومانی در بازار+جدول اُزُن و گردوغبار؛ آلاینده‌های هوای تهران در تابستان پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان! ارزشمندترین برندهای خودرویی جهان در سال 2018 رویارویی لوکس ها گران‌ترین خودروهای دنیا +تصاویر وسیله نقلیه الکتریکی تک نفره با 5 چرخ ساخته شد 20 خودروی سال 2020 نگاهی دقیق‌تر به توانایی‌های فنی ب ام و سری 5 شرایط فروش استثنایی پرشیا خودرو ویژه ب ام و 530 و 730 هوای تهران با شاخص 53 در شرایط سالم است هوای پایتخت با شاخص 52 در شرایط سالم است ب ام و M5 Competiton؛ سریع‌تر و خشمگین‌تر جریان الکتریک در کالبد X3 اولین تست جاده‌ای ب ام و ایکس 7 مدل 2019 چرخه‌ای برای محیط زیست هوای امروز تهران سالم است آلودگی هوا سه منبع اصلی دارد مرگ سالانه 7 میلیون نفر در جهان به دلیل آلودگی هوا هوای تهران سالم است تولید موتورسیکلت با چاپگر سه بعدی نبود آزمایشگاه مرجع عامل اختصاص مهلت 10 ماهه به موتورسازان هر آنچه در مورد ب‌ام‌و جدید x7 نمی‌دانید هاچبک جذاب ب ام و در چالش پیست گزارش تصویری از تست درایو ب ام و سری 1 در پیست آزادی آغاز فروش خودروهای BMW با اقساط بلند مدت ٣٦ ماهه آغاز بکار بزرگترین نمایشگاه خودرویی قاره آسیا در روزهای آینده برلیانس در خودروهای خود از تکنولوژی ب ام و استفاده می کند هوای پایتخت با شاخص 71 سالم است فرش قرمز مرگ زیرپای جاده چالوس کارنامه لوکس در 96 شش پرچم‌دار روی دور قدرت ارائه خدمات پس از فروش بین‌المللی ب ام و در ایران ب‌ام‌و X5 2019 ، خوش‌تیپ‌تر از همیشه +عکس ب ام و x1 را بیشتر بشناسید کدام خودروسازان بهترین خودروها را می‌سازند؟ +عکس اسپرت‌های پرحاشیه اعطای مجوز نمایندگی براساس منافع ملی یا قانون دوگانه دود هنوز هم از کُنده بلند می‌شود امپراطوری جیلی نزدیک بود تا مونیخ برسد ب‌ام‌و مدل Z4 جدید را به زودی معرفی می کند (+عکس) ب ام‌ و دیزل‌ها را پس می‌گیرد مشخصات فنی فورد موستانگ جی‌تی کالیفرنیا اسپشیال آغاز جشنواره فروش ویژه پرشیاخودرو قیمت انواع خودرو کوپه در بازار تهران؟ +جدول داشبورد تمام الکتریکی پورشه Mission E +عکس ب ام و X4 2019؛ نسخه دوم یک موفقیت بزرگ اولین مینی‌ون ب‌ام‌و، برداشت دوم ... هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت گزارش تصویری از حضور برند "ب ام و" در نمایشگاه ژنو اَبَرخودروهای فراموش شده مینی رسما وارد بازار ایران شد هوای پایتخت با شاخص 96 سالم است موتورسیکلت خارق العاده هوش مصنوعی "ب‌ام‌و" کارواش‌های پایتخت زیر ذره‌بین محیط زیست دریافت لوح و تندیس سیمین صنعت سبز کشور توسط شرکت سایپاسیتروئن هوای پایتخت با شاخص 73 سالم است حفظ محیط زیست‌ با سیاست‌های صنعت خودرو امکان ‌پذیر نیست علاقمندی آلمانی ها برای توسعه همکاری در زمینه نوسازی ناوگان حمل و نقل آغاز فروش رسمی ب ام و و مینی در جزیره کیش هوای پایتخت با شاخص 108 برای گروه های حساس ناسالم است هوای تهران ناگهان پاک شد! «درخت فامیلی» خودروسازان جهان محیط زیست با نمک پاشی در معابر مخالف است فیس‌لیفت ب‌ام‌و سری 7 برای مقابله با بنز کلاس S (+عکس) ب ام و سری 5 در صدر نظرسنجی رضایت مشتریان در ایران اعتراض نسبت به استفاده از میمون و انسان در آزمایش‌های دودزایی خودرو سرپرست بازاریابی پرشیا خودرو : عرضه محصولات اسپرت ب ام و در بازار ایران در اجرای قانون هوای پاک سخت‌گیرانه برخورد می‌کنیم گزارش تصویری از حضور پرشیا خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان سریع‌ترین استیشن‌های موجود در بازارهای جهانی (+عکس) الزام خودروسازان کشور به رعایت استانداردها رونمایی مدل جدید ب ام و درنمایشگاه خودرو اصفهان اجرای قانون هوای پاک تنها راه رفع معضل آلودگی هوا است خرید اپلیکیشن پارکینگ برای رفع ترافیک! گزارش تصویری از آغاز به کار چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس هیوندای برادر 2 قلوی توسان از نوع الکتریکی را معرفی کرد (+عکس) هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس فعالیت بازار خودرو از اول بهمن‌ماه در زنجان آغاز می‌شود آغاز فروش BMW سری 2 کانورتیبل توسط پرشیاخودرو 10 خودروی الکتریکی هیجان انگیز دنیا در سال 2018 (+عکس) ب ام و 2019 i8 Roadster؛ افسون i8، بدون سقف 8 خودرویی که در سال 2018 تولید نخواهد شد (+عکس) پرفروش ترین خودروهای قاره آمریکا کدامند (+عکس) ظرفیت فضای تردد خودروها در شهر تهران 8 برابر انسان‌ها است نهایت لذت رانندگی ادامه دارد جزئیات دستورالعمل واردات خودرو 5 خودروی سوپر لوکس برای آفرود (+عکس) مروری کوتاه بر نسل جدید ب ام و سری 5 با کارشناس بازاریابی پرشیا خودرو رونمایی از ب ام‌و کوپه افزایش فروش خودروهای برقی «ب ام و» به 500 هزار دستگاه BMW به پرفروش‌ترین برند لوکس در چین تبدیل شد! نوسازی ناوگان حمل و نقل با اتوبوس‌های دوستدار محیط زیست ساخت سمنان بلاتکلیفی قانون «فیلتر دوده» در نبود جزییات ورود تاکسی‌های تمام برقی به لندن هوای پایتخت ناسالم است معرفی خودروهای جدید; مرسدس بنز S کلاس 2018 امضاء تفاهم‌نامه همکاری پرشیا خودرو و اتاق بازرگانی ایران و آلمان امن‌ترین خودروهای جهان معرفی شدند ورود خودروهای وارداتی به چرخه تردد در گرو تایید محیط زیست ستاره پرسپولیس برای خانم بازیگر BMW خرید تولید کنندگان داخلی برای تولید خودروهای هیبریدی سراغ شرکای قدرتمند خارجی بروند ب‌ام‌و i8 رودستر در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی شد (+عکس) خودرو برقی پیشرفته چینی در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی خواهد شد 7 فینالیست برتر خودروهای سال اروپا کدامند؟ (+عکس) خودروهایی که نمایشگاه خودرو لس آنجلس می آیند (+عکس) افتتاح کارخانه 200 میلیون یورویی ب ام و برای تولید باتری های برقی سرمایه‌گذاری ب ام‌ و ‌در باتری‌سازی جاده‌های هوشمند ویژه دوچرخه و موتورسیکلت برقی ساخت ب‌ام‌و هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است حذف آلودگی دیزل‌ها در گروی نصب فیلتر دوده هوای تهران ناسالم است ورود آفرودسوارها به مرنجاب ممنوع شد پاییز امسال آلوده‌تر از پاییز 95 است سرمایه‌گذاری ب ام‌و در فناوری‌های نو رد یک باور قدیمی؛ خوردن شیر از مضرات آلودگی هوا کم نمی‌کند برترین ویژگی‌هایی که در خودروهای مدرن 2017 می‌ توان دید (+عکس) موتورسیکلت جدید ب ام‌ و +عکس خودرو ب‌ام‌و استیو جابز در حراجی +تصاویر BMW از مدل جدید X2 به صورت رسمی رونمایی کرد (+عکس) خودروهای مورد اعتماد‌ مشتریان این ب‌ام‌و های آنتیک از آتش نجات یافتند +عکس هجوم پلیس به دفتر مرکزی شرکت ب‌ام‌و در آلمان استفاده از سوخت زیستی در ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت گفت و گو با مدافع حرم BMW سوار تولید ب ام‌ و مینی در چین تبادل نظر موتورسیلکت «ب ام و» با بقیه موتورها بهترین شاسی بلندهایی که درسال 2018 می‌بینیم (+عکس) 10خودرویی که شرکت‌های بیمه از آن‌ها فراری هستند BMW Concept X7؛ هیبت، مبهوتِ بزرگِ X‌های ب‌ام‌و دورنمای نوسانات بازار خودروی آلمان لوگوی تازه برای نخبه‌های ب ام‌ و خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ + جدول اولین تصاویر لو رفته از ب‌ام‌و X3 M مدل 2018 +عکس شارژ بی سیم خودروهای برقی ممکن شد هرگز یک خودروی موتور 4 سیلندر نخواهیم ساخت ب ام و M8 700 اسب بخاری می‌شود؟! اعلام قیمت دو مدل تازه ب ام و دوچرخه ب ام و با الهام از سری M+تصاویر کیا طراح سابق ب ام و و گریت وال را به خدمت گرفت نمایندگی شماره 125 پرشیاخودرو در تهران افتتاح شد احتمال جایگزینی اپلیکیشن موبایلی به جای سوئیچ در خودروهای ب ام و برای مصارف شهری، ب‌ام‌و X4 بخریم یا X3؟! ب ام و کانسپت X7 پرفورمنس الکتریکی ب ام و در تدارک تولید یک خودروهای پیل سوختی تا سال 2025 10 خودروی مدرن نیمه خودران ضعف سیستماتیک نظارت سازمان محیط زیست بر صنعت خودرو با توجه به مشکلات خرید خودروهای پلاک ارس، اقبال به خودروهای پلاک ملی بیشتر شده است ب ام و در فکر تولید انبوه خودروهای الکتریکی و رولزرویس الکتریکی سدان دوست‌داشتنی ب ام و، پرقدرت‌تر از همیشه به ایران بازگشت برای نخستین بار در ایران، پرشیا خودرو ب ام و سری 3 را به تبریز آورد توصیه‌های ب ام و به خودروسازان ایرانی هویت برند؛ فراتر از یک جلوپنجره نمایندگی شماره 22 پرشیا خودرو در تهران افتتاح شد طراحی خودروی جدید BMW لو رفت + تصاویر نسل جدید ب ام و M5 در مدل 2018 معرفی شد رونمایی از تازه ترین مدل خودروی برقی ب ام و مروری بر 6 خودروی مفهومی مدرن سالهای اخیر آلمان‌ها با این محصولات در نمایشگاه خودرو فرانکفورت فخر می‌فروشند بازگشایی نمایندگی شماره 3 شرکت پرشیا خودرو روبوتاکسی به بازار می آید +عکس پرشیا خودرو، حامی مسابقات درگ قهرمانی کشور جدیدترین شاهکار ب‌ام‌و رونمایی شد+تصاویر فیات- کرایسلر و ب ام و همکار شدند سامانه‌های درخواست خودرو دایملر و ب ام و ادغام می‌شوند؟ ب ام و سقف فیبرکربنی M5 را لو داد آلودگی هوا موجب افزایش استرس دانش‌آموزان می‌شود سامانه‌های داخلی اشتراک سفر سرگردانند لوگوی BMW: افسانه یا واقعیت؟ +عکس گزارش تصویری از افتتاحیه نمایندگی شماره 21 پرشیاخودرو در لواسان ب ام و i8 کانورتیبل نوامبر رونمایی می‌شود جایگزینی2000 خودرو سنگین فرسوده با همت بانک صادرات بنزین وارداتی توزیع شده در یک کلان شهر استاندارد نیست خرید BMW Series 2 در دبی چند درهم آب می خورد؟ سود ب ام‌ و مدیون سری 5 شاهکار جدید BMW +عکس جایگاه‌های CNG استان یزد استاندارد شد انتشار تصویر تبلیغاتی عضو جدید خانواده Z ب ام و احداث طولانی ترین بزرگراه مجهز به ایستگاههای شارژ در استرالیا ب ام و 40 سالگی سری 7 را با یک نسخه لوکس جشن گرفت بازگشت BMW Z5 به سقف برزنتی کوپه‌های لوکس خوش‌قیمت خدمات خاصی که خودروسازان لوکس به مشتریانشان می دهند (+جزئیات) فارادی فیوچر یکی از مدیران سابق ب ام و را استخدام کرد جگوار E-Pace را ببینید + ویدئو تغییرات مدل جدید ب ام وسری 3 فاش شد برخورد صلح‌آمیز شرق و غرب! آپشنولوژی ب ام و سری 5 گشت و گذار در موزه BMW + عکس ب ام و اسکوتر برقی ساخت+تصاویر تجربه سواری لذت‌بخش با 5 سوپرسدان خاص برتر در جهان تفاوت‌ دو نسل از X3 ب ام‌و را ببینید (+ عکس) کانسپت خیره کننده سری 8 ب ام و را ببینید+تصاویر بهترین خودروهایی که در 2018 خواهید دید (+عکس) ب ام و سری 3 الکتریکی سپتامبر معرفی می‌شود انتشار ویدئویی جدید از بی‌ام‌و X3 در مدل 2018 عجیب‌ترین خودروهای مشهور جهان پرشیا خودرو در سفرهای عید سعید فطر همراه شماست گزارش تصویری از مراسم رونمایی نسل جدید ب ام و سری 5+ویدئو نسل جدید ب ام و سری 5 در ایران رونمایی شد+ قیمت و مشخصات استراتژی آینده ب ام و بر مبنای توسعه خودروهای سبز تصاویر لو رفته ازجدیدترین مدل BMW X3 ب‌ام‌و سری5 در ایستگاه هفتم همکاران باواریایی مأمور 007! مدل های جدید ب‌ام‌و در راه بازار ایران کوچــک و چــابک تهدید ب ام و از سوی بزرگترین اتحادیه کارگری انگلیس جهش 81 درصدی فروش خودروهای الکتریکی ب ام و شاسی‌بلند سواری به سبک ب‌ام‌و چه قیمتی دارد؟!+عکس و جدول قیمت محصول جدید گروه تیونینگ ثباتی رونمایی شد نامی برازنده برای خودروهای امروزی +عکس با خودروهای صفرکیلومتر میلیاردی ایران آشنا شوید تویوتا باارزش ترین برند خودرویی جهان شد معرفی ارزشمندترین برندهای خودرویی پیرمــردهای ســـر‌به‌راه مقایسه ب ام‌و کوپه سری 8 با مرسدس کوپه کلاسS (+عکس) بازگشت قدرتمند شاسی‌بلند‌های محبوب ب ام و با بهترین شرایط خرید 100 سال بعد BMW چه شکلی است؟ +تصاویر خودرو مسابقه‌ای ب ام و رونمایی شد +تصاویر قیمت خودروی BMW زیر 100 میلیون تومان + جدول تبریک کنایه‌آمیز ب ام و به مرسدس-بنز تیونینگ آلمانی روی موستانگ آمریکایی+تصاویر امید زیادی به رفع مشکل شماره‌گذاری ب ام و X3 و X4 در روزهای آینده وجود دارد ب ام و X4 و هوندا CR_V در یک‌قدمی شماره‌گذاری 10 قصر متحرک +تصاویر ویدئو بسیار خلاقانه ب ام و برای تبلیغ i3+ تصاویر باواریایی‌های تکرار‌نشدنی قدرتمندترین خودروهای تولیدی جهان (+عکس) ورود قوه قضاییه به پرونده عدم شماره‌گذاری خودروهای غیر آمریکایی ساخت آمریکا + تصویر نامه بهترین خودروهای دنیا +تصاویر سدان‌های پرقدرت +تصاویر تنفس مصنوعی به سبک ب‌ام‌و ب ام و iNext رقیب جگوار I-Pace خودران خواهد بود مشخصات استاندارد و آپشن های موستانگ 2018 فاش شد آقای خاص پاریسی در برابر شاهزاده باواریایی ب ام و به نبرد خودروهای الکتریکی می‌رود قوی ترین خودروی سواری دیزلی جهان (+عکس) خودرو خودران با قابلیت تغییر رنگ M4 CS؛ هرم پرفورمنس جدید ب ام و کانسپت های ب ام و در زمینه ابرخودروهای هیبریدی بهترین قرارداد زندگی را از آن خود کنید عظمت پنهان دعوای برادران ناتنی شجره‌نامه بزرگ خاندان باواریا بلندپروازی‌های غول باواریایی کمپانی BMW رسما به رقابت های فرمول E پیوست آشنایی با تازه واردهای بازار خودرو عرضه خودرو تمام اتوماتیک ب ام و تا چهار سال آینده طراح مشهور ب ام و به اینفینیتی پیوست انتخاب مدیر سابق ب ام و برای هدایت تیم‌های طراحی نیسان جواهر باواریایی در ایران جینا مدل مفهومی چشمک‌زن ب ام‌ و افزایش سودآوری ب ام و در سال 2016 اولین کتاب جامع BMW به زبان فارسی توسط پرشیاخودرو منتشر شد میتسوبیشی اکلیپس کراس، مهمان سال آینده بازار کراس‌اوور‌های ایران سه‌گانه مردان X باواریا در ایــران زندگی به سبک ب ام و از حضور پرقدرت سایپا در نمایشگاه محیط زیست قدردانی می کنم خرید BMW 550i فول مدل 2015 در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ غیبت غیـرموجه! ب‌ام‌و کلاسیک با قلب پیوندی! افزایش 20 درصدی واردات خودرو به کشور شکار ب ام و Z5 و تویوتا سوپرا حین تست ب ام و B5 تیونینگ جدید آلپینا همکاری ب ام و و لگو در ساخت یک وسیله پرنده عجیب+تصاویر قوی‌ترین و جدیدترین ب ام و سری 7 +تصاویر ارتقا دو رتبه‌ای رضایت مشتریان از خدمات ب ام و طی دو ماه فیس‌لیفت دنا در غرفه ایران خودرو؛خوب،بد یا زشت؟ شروع توفانی ب ام و در 2017 سنگین وزنان کروک را بیشتر بشناسید ب ام و طراح خودروهای آئودی و اشکودا را استخدام کرد یک ماشین و دو تیون! سرمایه‌گذاری ب ام و در صنعت چاپ سه‌بعدی فلزات سری نخست ب ام و سری 7 به‌زودی تحویل مشتریان خواهد شد ابرسدان‌های آلمانی در مصاف یکدیگر +عکس تیپ‌شناســی سری 7 در ایـــران بی‌اعتنایی خودروساز آلمانی به تهدیدهای ترامپ قیمت برخی از مدل های BMW در بازار +جدول همکاری مک لارن و ب ام و در زمینه توسعه نسل آینده موتورها تویوتا بیشتر از هر خودروساز دیگری در گوگل جستجو شد جنگ بر سر رتبه دوم و سوم واردات 95 خودرو رونمایی از موستانگ 2018 +عکس ب ام‌ و سال 2080 این شکلی است (+عکس) جشن تولد ب ام و سری 2، سری 6 و M3 در تهران فیس‌لیفت به سبک باواریایی‌ها قصر متحرک ب ام و وارد ایران شد همکاری بنز و ب ام و در زمینه تامین قطعه ماستنگ 2018 کروک پاییز 2017 به بازار می آید+تصاویر پیشروترین خودروهای 2017 +تصاویر ب.ام.و مرعوب تهدید‌های ترامپ نشد برای تجارت آزاد مبارزه خواهم کرد ترامپ ب ام و را هم تهدید کرد معرفی ب ام و سری 7 در مراسم سالگرد تاسیس نمایندگی نیاوران پرشیا خودرو یک ام‌پاور استادانه بی‌اعتنایی ب ام و به تهدید ترامپ سفــــر زمان به مقـــــصد اروپا! یک ب ام و 6 ماه در یک پارکینگ گُم شد! نمایش ب ام و سری 5 با فناوری خودران در CES 2017 اتحاد ب ام و، اینتل و موبیلی برای تست 40 خودرو خودران خودروهای BMW احساسی می شوند (+عکس) ب‌ام‌و با رنگ فراری مدرن خوش قیمت ب ام و 6-Series مدل 2018 +تصاویر-Series مدل 2018 +تصاویر خودروهای محبوب و منفور آمریکایی‌ها در سال 2016 +عکس خودروسازان در نمایشگاه لاس‌وگاس چه خواهند کرد؟ آسمان هفتم ب ام و به ایران آمد کشف یک ب ام و M1 خاک خورده 34 ساله در ایتالیا+تصاویر نجات زندگی حدود یکصد درخت اتوبان نیایش لوکس سواری با بوی گازوئیل +تصاویر مرسدس-بنز یک سدان کوچک جدید را در آستین دارد 10 خودرو برتر ثروتمندان آمریکایی در سال 2016 ارزش گمرکی خودروهای بی ام دبلیو چقدر است؟ بُعد هفتم پلیس‌های اسپرت سوار +تصاویر جریمه شرکت پوشاک چینی به دلیل کپی لوگو ب ام و هولوگرام جانشین داشبورد BMW می‌شود قیمت یک جذاب آلمانی چقدر است + جدول قیمت M5 دیگر سریع ترین عضو سری 5 نیست طرح‌های پرشیا خودرو برای ارتقا سرویس‌های امدادی ب‌ام‌و در ایران/ گزینه اول ب ام در ایران هستیم سفرای باواریا در چالوس ! رقابت تنگاتنگ آلمانی ها برای تصاحب عنوان بزرگترین لوکس ساز سواری دلپذیر یا لذت رانندگی؟ 10 شاسی‌بلند و پیک‌آپ برتر سال 2016 (+عکس) بزرگ خاندان BMW +عکس ما گزینه نهایی ب ام و آلمان در ایران هستیم چهره جدید ب ام و 530d XDrive رونمایی شد +تصاویر خودروهای خودران ب ام و در ناوگان خودروهای کرایه ای فناوری جدید دزد خودرو را از راه دور به دام انداخت گام جدید ب ام و برای عرضه خودروهای خودران نور لیزری ب ام و و موتور جدید دایملر در بین بهترین اختراعات آلمان موزه BMW را ببینید (عکس) موتورهای کاربراتوری متهم آلودگی هوا ممنوعیت فروش نیسان، ب ام و و پورشه شارژ خودروهای الکتریکی ب ام و هوشمند می‌شود جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ ام‌ و +جدول نسخه جدید ب ام و i3 سال آینده عرضه می شود لوکس ترین شاسی بلند ب ام و در راه است ب ام و سری 5 را با اقساط 6 تا 24 ماهه بخرید پایان همکاری ب ام و و غول اینترنت چین در زمینه خودروهای خودران گزارش تصویری از حضور برند ب ام و در نمایشگاه گوانگجو اسپشیال، به سبک‌ ب‌ام‌و ب ام‌و 12 سیلندر 760 پیشرفته ترین خودروهای سال 2017 +عکس ب ام و به دنبال فروش 100 هزار خودرو الکتریکی است شرایط فروش آبان‌ماه محصولات ب ‌ام‌ و +قیمت کاهش رشد سود عملیاتی «ب ام و» موتور فیبرکربنی BMW (+عکس) ب.ام.و فروش 100 هزار خودروی الکتریکی را جشن گرفت برگزاری سه شنبه بدون خودرو درایوان فروش نقدی و اقساطی ب ام و سری 5 با تحویل 30 روزه شاسی بلندهای i5 ب ام‌و 2021 وارد می‌شوند (+عکس) جدیدترین محصول «BMW» +تصاویر پیک‌آپ‌های منتخب تاپ‌گیر درسال2016 (+عکس) کاهش استفاده از مواد گران قیمت در تولید خودروهای ب ام و زمان عرضه ب ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد +عکس مسوولان بنز و ب ام‌و به ایران می‌آیند ب ام و i3 هیبریدی؛ گزینه‌ای مناسب برای شهر تهران + قیمت نبرد لوکس و اقتصادی رومئو به مصاف سری 5 ب ام‌و می‌رود رونمایی از شاهکار جدید BMW +تصاویر فوق سریع،لوکس ب ام و (+عکس) پرشیا خودرو در رده نخست رضایت مشتریان مقایسه‌ سه خودرو بی‌نظیر آلمانی +عکس ب.ام.و در آمریکا سوم شد رودستر ب ام‌و i8 2018 از راه می‌رسد (+عکس) مقایسه جدیدترین ب ام‌و سری 5 و بنز E کلاس (+عکس) وقتی گران‌ترین کوپه ب‌ام‌و در ایران تنها 200 هزارتومان قیمت داشت! موتور سیکلت مفهومی ب.ام.و نیازی به کلاه ایمنی ندارد معرفی نسل جدید "ب ام و" سری 5 (+عکس) ب.ام.و بیش از 33 هزار دستگاه X3 و X4 را فراخواند آلمانـی‌های کم‌دردسـر ب ام و 3موتورسیکلت جدید را رونمایی کرد (+عکس) گزارش تصویری از غرفه ب ام و در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 سرمایه‌گذاری مشترک ب ام و و تویوتا برای تولید خودروهای خودران عرضه مدل‌های برقی شاسی بلند "ب ام و" و "مینی" لباسی منحصربفرد برای ابرخودرو دلفریب ب‌ام‌و سومین شاسی‌بلند کوپه ب‌ام‌و مثلث برمودا با اضلاع کوچک! کلیدهای انتخاب در بازار خودرو اتحاد بی‌ام‌و،مرسدس و آئودی در مقابل گوگل بنز، آئودی و ب ام و جای پارک خالی را پیدا می‌کنند ایرانسل در نمایشگاه تلکام BMW Z4 جایزه می‌دهد معروف‌ترین لوگوهای خودروسازان و معنی آنها +تصاویر ترکیه‌ای‌ها با ب ام و یک ربات غول‌پیکر ساختند تصاویر جاسوسی از ب‌ام‌و سری 8؛رقیب سر سرسخت اس‌کلاس کوپه کیفیت هوای مشهد در وضعیت هشدار تعیین جایزه 1.5میلیون یورویی برای کاهش آلودگی هوا آیا شیشه های بنز و ب ام و جلوی ابتلا به سرطان را می گیرند؟ معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: پاریس میزبان باواریا انصراف ب ام و از حضور در نمایشگاه پاریس راه‌اندازی ایستگاه سنجش آلاینده هوا در بافق ترخیص خودروهای کاربراتوری مرهمی بر آلام آلودگی هواست 35 میلیون نفر در کشور متاثر از آلودگی هوا تعداد ایستگاه‌ها تا پایان سال باید به 173 ایستگاه مترو برسد پنچر شدن چرخ «سه شنبه‌های بدون خودرو» در پارک لاله! ب ام‌و M3 Competition Pakage مدل 2016 +تصاویر عوارض آلایندگی به جای شهرداری‌ها باید برای محیط زیست هزینه شود کیفیت هوای 12 ایستگاه مشهد در وضعیت هشدار این مدلهای دوست داشتنی ب ام و را ببینید+تصاویر ب‌ام‌و سری 7 کوپه را ببینید مقایسه دو خودرو BMW X4 و آئودی Q5 +جدول سه شنبه های آبی در تقویم خاکستری دوچرخه سواری گروهی سنندجی ها با هدف فرهنگ سازی توقف تولیدب ام و Z4 (+عکس) راهنمای خرید خودرو صفر در بازار ایران ب ام و با Z8 صد سالگی اش را جشن گرفت عرضه یک کانسپت از ب ام و برپایه مدل خاطره انگیز 2002 مقایسه دو خودرو ب ام و بنز لوکس + جدول خمین به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست اسقاط بیش از 10 هزار خودروی فرسوده در سال95 ب ام و سری 8 را احیا می‌کند همکاری ب ام و آمازون در زمینه کنترل صوتی خودرو BMW X2 در نمایشگاه پاریس رونمایی می شود (+عکس) نسل بعدی ب ام و i8 تمام الکتریکی است گران‌ترین‌خودروهای جدید چهار سیلندر+عکس ایمن‌ترین خودروهای خارجی در بازار ایران نقش کدام خودروها در بازی‌های المپیک پررنگ‌تر است؟ (+عکس) جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ . ام‌ . و +جدول جولان 3 میلیون موتورسیکلت در کلان شهر تهران جدال سه SUV مختلف، ب‌ام‌و در برابر ولوو و آئودی این سری 7، صدی کمتر از 2.5 لیتر بنزین می‌سوزاند! دو شرکت خودرو ساز جهانی رقابت می کنند خودروهای مسابقه‌ای 2018 BMW (+عکس) ب ام و جانشین M3 GT4 را تعیین کرد روبات خودروسازی با خطای کمتر از 100 میکرومتر سریع‌ترین ب‌ام‌و 6 سیلندر در بازار داخلی جگوار-لندرور از موتورهای V8 ب.ام.و استفاده خواهد کرد لیست کامل خودروهای آتی کمپانی‌های مختلف +عکس یک باواریایی فراموش‌شده 365 روز پشتیبانی طلایی برای BMW سواران خودروهای ب ام و آنلاین تر می‌شوند قابل اعتماد‌ترین خودروهای آلمانی (+عکس) هرگز نگویید هرگز! BMW و 21 نکته‌ ای که درباره آن نمی‌ دانستید ب ام و سری 1 سدان، ویژه بازار چین معرفی شد سوپر اسپرت 2018 تویوتا با همکاری BMW ساخته می شود ثبات بخشی به روند اعلام استاندارد وارداتی‌ها BMW و 21 نکته‌ ای که درباره آن نمی‌ دانستید هوای امروز تهران سالم است هوای پایتخت "ناسالم" شد قیمت انواع خودرو وارداتی + جدول خودرو سفارشی شاهزاده خانم افزایش فروش ب ام و برقی در تخفیف ویژه با شرکت‌های خودرویی خانوادگی آلمان آشنا شوید کارت سوخت چیزی جز به زحمت انداختن مردم نیست تولید ب ام و Z4 امسال متوقف می شود کوچولوی محافظ! ب ام و ماکارونی زد! +تصاویر وقتی لوکس‌ترین محصول ب‌ام‌و در ایران فقط 44 هزار تومان قیمت داشت! خودروهای روسای جمهور آمریکا از گذشته تاکنون+تصاویر تبدیل خودروهای فرسوده برای بهبود کیفیت هوا قیمت خودروهای آلمانی در بازار ایران+جدول کیفیت بنزین ایران در مقایسه با جهان هوای تهران سالم است هشتاد و پنجمین روز هوای سالم تهران در سال 95 با شاخص 85 خودروسازی BMW به دنبال تولید خودروی بدون راننده هزینه تصادف با بی ام و چقدر تمام می شود؟ افزایش ایمنی تردد در جاده‌ها با بهره‌گیری از ردیاب‌های خودرو زشت‌ترین ب ام و الهام بخش زشت‌ترین کتانی شد+تصاویر هوای تهران سالم است هوای تهران سالم است 340 اسب‌بخار قدرت برای یک و دو باواریا هوای تهران سالم است نسل جدید ب ام و X1 به ایران آمد + قیمت و شرایط فروش تصاویر نسل جدید ب ام و X1 را ببینید تهرانی‌ها منتظر گرد و غبار باشند جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ ام‌ و ورود اولین ب ام و X1 مدل 2017 به ایران کانسپت آینده نگرانه از مینی+تصاویر راننده تاکسی سبز «سفیر محیط زیست» شد موتورسیکلت برقی تولید محققان دانشگاه امیرکبیر در مسیر تجاری‌سازی ممنوعیت شماره‌گذاری 15خودرو داخلی ب ام و M6 GT3 بوم نقاشی می شود هوای تهران سالم است خودرو تمام هوشمند ب ام‌ و رکوردشکنی BMW و مرسدس‌بنز در فروش خودرو ناپرهیزی از نوع انگلیسی نسخه 30 سالگی M3 گمانه‌هایی درباره ب ام و i8 جدید! پلیس آمریکا ب ام و i3 را به تسلا مدل S ترجیح داد بازگشت هوای سالم به پایتخت ویژگی های لاکچری ب ام و سری 3 جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌.ام‌.و +جدول نسخه‌های خاص «BMW سری 7» ب ام و فن آوری خودران به خانواده "i" می‌برد آلوده ترین منطقه تهران، در شرایط اضطرار اتصال بانک اطلاعات شماره‌گذاری خودروها با سامانه سیمفا هوای تهران برای شهروندان حساس ناسالم شد یخ شکن سازگار با محیط زیست خودرو ساخته شد هوای پایتخت برای گروه‌های حساس ناسالم شد هدیه 50 سالگی مُنجی ب‌ام‌و اتصال سیستم سیمفا به پلیس راهور، معضل ساماندهی معاینه فنی زرد قناری 600 اسب بخاری آیا سمبل های به کار رفته در این لوگوها را می‌شناسید؟ «نصب فیلتر جاذب ذرات معلق» شرط واردات خودروهای دیزلی ب ام و هم گرفتار معضل تاکاتا شد ب ام و 30 سالگی M3 را جشن گرفت حق انتخاب میان چند خودرو در بازار ایران تویوتا، ب ام و و مرسدس بنز در میان با ارزش ترین برندهای سال 2016 ب ام و یاد 2002 افسانه ای را زنده کرد ب ام‌ و i8 مدل 2015 دیدنی است وانت ب ام و M3 را ببینید!+تصاویر برداشتی مدرن از موتورسیکلت آنتیک ب‌ام‌و چه تعداد بنز و ب.ام.و وارد شد؟ انتخابی در میان خودروهای کار‌کرده‌ در بازار ایران لوکس خوش‌شانس هوای امروز تهران سالم است ب ام و تازه ترین نسل موتورهای توربو را روی سری 2 گذاشت تلاش مرسدس-بنز برای رقابت با خانواده i ب ام و هوای تهران «سالم» است خودرو لوکس جدید BMW 2018 موتورسیکلت آمبولانس‌های BMW امروز هوای تهران سالم است BMW از شاهکار جدید خود رونمایی کرد کنترل هوشمندانه خانه از داخل خودرو ب ام و به دنبال رقابت با پورشه 911 افسانه ای است خبر جدید از «i Next» خودرو تمام کامپیوتری ب م و در سال 2021 / عکس نبرد بلندقامتان تازه نفس کره ای ب ام و M4 GT را ببینید 70 درصد آلودگی هوای ارومیه ناشی از خودروهای فرسوده است 10 خودرویی که زنان هرگز نمی خرند +عکس 10 میلیون خودرو خودران در جهان تا سال 2020 در جاده‌ها جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ ام‌ و +جدول جدیدترین غول BMW به ایران آمد به دام افتادن دزدانی که فرار با ب.ام.و را بلد نبودند هوای تهران در شرایط سالم است زیبای مخوف آلمان‌ها هوای تهران در شرایط سالم است ب ام و صدرنشین گرانترین خودروهای وارداتی سال 94 لوازم جانبی که با قیمت یک خودرو برابری می کند ولخرجی کار دست ب.ام.و داد ب ام و i8 2017 پیشرانه 420 اسب بخاری دارد+تصاویر دور تازه همکاری های سامسونگ با خودروسازان بزرگ آلمانی هوای تهران "سالم" است ثبات نسبی در وضعیت کیفی هوای پایتخت ب ام‌ و های میلیاردی در صف دریافت پلاک باتری جدید برای یکی از پیشرفته ترین خودروهای برقی دنیا هوای امروز تهرام سالم است خودرو فوق لوکس با موتور طلا تور خودروهای کلاسیک کرج- نمک آبرود برگزار می‌شود ب ام و M4 F83 سریع ترین خودرو روباز جهان جدال شاسی بلند های های لوکس ب ام و M4 ایمن ترین خودرو مسابقات DTM شد+تصاویر صندلی چرخدار پیشرفته برای پاراالمپیک 2016 پارکینگی به ارزش 97 میلیارد تومان اصالت در طراحی فروش خودرو را افزایش می دهد رقابت تنگاتنگ خودروهای خودران در دو سوی دنیا تسلا مدل S بیشتر از ب ام و بنزینی آلاینده است! انتشار جزئیات جدید درباره نسخه ویژه ب‌ام‌و سری 7 کاهش محسوس فروش ب ام و i3 و i8 کُد هفت ایکس های باواریا در راه است ب ام و i8 صدر نشین گران‌ترین خودروهای وارداتی دوچرخه 1500دلاری BMW مینی 5 مدل جدید روی پلتفرم ب ام و می سازد نصف قیمت خودرو خسارت بگیرید لیست قیمت انواع محصولات BMW در نمایندگی و بازار نمایی از خودرو جدید و فوق العاده ب ام و شورلت کوروت Z06 با تیونینگ BBM موتوراسپرت ب ام و برای لیموزین‌های لوکس فراخوان داد هوای تهران پاک است ب ام و فروش سری 7 را در آمریکا متوقف کرد زیباترین رینگ‌های استاندارد برای عاشقان خودرو ب ام و ایکس 6 با چرخ عجیب در تهران ب ام و سرویس کرایه اتومبیل دایر کرد موستانگ محبوب ترین خودرو اسپورت در آلمان شد فروش اعتباری انواع محصولات ب ام و آغاز شد سرویس جدید و استثنایی کرایه اتومبیل ب ام و با اپلیکیشن مخصوص 200خودرو به ناوگان گشت حفاظت از کاربری زمین های کشاورزی کشور اضافه شد افتتاح اتومکانیکای استانبول سال 2016 تا ساعاتی دیگر ارزان ترین خودرو اتوماتیک بازار در راه است «ب ام و‌»‌ ‌قبل از تولید موتورسیکلت و خودرو چه کاری انجام می‌داده است؟ خودرو خود را کنار درختان پارک نکنید رزم سوپرSUV‌های لوکس شاخ به شاخ دو‌نفره‌های آلمانی در بـازار داخلی قیمت خودرو از اروپا تا ایران یک حرف و یک دنیا تفاوت! از ب ام و 200میلیونی تا هیوندای 54 میلیون تومانی ب ام و روی فن آوری خودران و الکتریکی متمرکز می شود رکورد فروش ب ام و شکسته شد رجزخوانی جالب «بنز» و «ب .ام.و» با ارزش ترین ب ام و کلاسیک درایران گردهمایی خودروهای برند ب ام و به مناسبت 100 سالگی تاسیس این شرکت؛در پیست آزادی تهران گردهمایی ب ام و سواران در پیست اتومبیلرانی آزادی آلپینا B6 گرن‌کوپه چه‌جور ب ام‌ دابلیویی است؟ ب ام و پس از 100 سالگی چه حرکتی می‌کند؟ I5 عضو بعدی خانواده برقی ب ام و شد علت حادثه مرگ سرنشینان "ب ام و" اعلام شد گزارش تصویری از مراسم یک‌صد سالگی ب ام و در ایران تجارت الکترونیکی: راه حلی ارزشمند برای حفظ محیط زیست و درختان جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌.ام‌.و ب ام و 100 ساله شد «ب ام و» مدعی ساخت هوشمندترین خودرو جهان در آینده نزدیک شد حکمران جدید ابرخودروها آمد BMW i8" با رنگ قرمز سفارشی معرفی شد پرستیژ از منظر «برند» یا «مدرنیته»؟ همکاری تویوتا و ب ام و برای تولید خودرو اسپورت نمایشگاه بین المللی محیط زیست افتتاح شد سری 7 با موتور 12 سیلندر؛ یک پله نزدیک‌تر به ب‌ام‌و M7! ب‌ام‌ و 640i مدل 2016 را ببینید افزایش نیم میلیارد تومانی قیمت BMW i8 با پلاک ملی معمای آمار متناقض فروش ب ام و در آمریکا حل شد نمایش نسل جدید ب ام و X1 گزارش تصویری آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان ب.ام.و با خودروسازان ایرانی مشارکت می‌کند؟ آمار ب ام و از فروش خودروهای لوکس‌ در آمریکا قلابی از آب درآمد مذاکرات خودروساز به نام ایرانی برای تولید ب ام و در ایران برای نخستین بار؛ «ب ام و» در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور می‌یابد ب‌ام‌و M760i xDrive؛ تجمل با چاشنی قدرت برداشت ویرانگر 1 Series M Coupe ب‌ام‌و ارائه ارائه شد سری 7 با موتور 2.0 لیتری مینی به ترکیه رفت! رقیبی جذاب برای ب‌ام‌و سری 4! لوکس‌ترین خودروهای هیبریدی جهان کدام‌اند؟ نسل جدید ب ام و آلپینا B7 رونمایی شد ب ام و سری M هیبریدی می‌شود آماده باش نیروهای خدمات شهری برای رفع آبگرفتگی مقایسه تصویری بین دو کراس‌اور اسپرت؛ مرسدس بنز GLC و ب‌ام‌و X3 کیا برای ب ام و سری 3 رقیب می‌آورد واردات 3 دستگاه خودرو BMW از آمریکا! موستانگ در برابر کامارو، رقابتی بی‌پایان جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ام‌و لزوم انجام پارادایم شیفت در صنعت خودرو و قطعه‌سازی تمام آنچه که یک لکسس می‌تواند باشد ... رزم سوپرSUV‌های لوکس رقیب تازه‌نفس X1 از راه رسید G 310R عصر جدید TVS با BMW ابراز نگرانی «آیت‌الله موسوی‌اردبیلی» از وضعیت آلودگی هوا تجهیز خودروهای ب ام و به سرویس‌های تحت وب IFTTT خرج 95 درصد از بودجه جاری مترو در 9 ماه ب ام و 740i، لوکس ترین ماشین دنیاست ورود شاهکار ایرانی ب ام و به ایران وقتی قیمت ب‌ام‌و 518 از 100 هزار تومان به 250 هزار تومان رسید! طرح مرموز ب ام و! هوای تهران به شرایط سالم رسید تصادف شدید ب ام و لوکس و پراید هوای تهران، کرج، اصفهان و مشهد ناسالم است خودروهای فاقد «یورو 4 و یورو 5» پلاک نمی‌شوند ب ام و I8 کروکی تا 2018 عرضه نخواهد شد ب ام و سری 7 به طور خودکار در آمریکا پارک می‌کند هیاتی از اتحادیه اروپا برای بررسی واردات سوخت به ایران می آید فولکس واگن در روسیه برای محصولاتش فراخوان داد محبوب‌ترین خودروهای اروپا لوکس بی‌حاشیه! هزینه میلیاردی خریدار ایرانی روی هوا! رونمایی دو خودروی خاص BMW +عکس ب ام و با تکنولوژی جدید می آید کدام خودرو در صدرگران‌ترین خودروهای وارداتی قرار دارد؟ جریمه 11 میلیارد تومانی قاچاقچی ب ام و فن‌آوری‌های ب ام و رونمایی شد رونمایی از خودرویی عجیب در نمایشگاه چین خداحافظی با آینه عقب خودرو 10 خودرویی که در دیترویت نگاهها را خیره خواهند کرد آلترناتیوی برای ب‌ام‌و X4 ب .ام.و جدید اسپایدر i8 را ببینید اجرای طرح پیاده راه‌سازی خیابان‌های همدان نیازمندمطالعات دقیق است کوپه 4در توسعه یافته ب ام و برپایه سری 7 لانگ کیت ارتقاء قدرتی تازه برای سری 4 های شش سیلندر ساخت سری 9 و i6 توسط ب ام‌و ب ام و سری 7 برای سال 2016 را ببینید ب ام و" دو میلیارد تومانی در تهران تسری بحران آلاینده‌ها به مرسدس و ب ام‌و رژیم قدرت برای کُد چهار های شش سیلندر ب‌ام‌و هیولای تیـزپا! 2020 سال رقابت i6 ب ام و و تسلا 3 خواهد بود ب ام و 40 میلیون دلار جریمه شد اطلاعات جدیدی از «ب ام و X2» منتشر شد سایه اسپرت ب‌ام‌و i3 با سانروف! ب ام و صدرنشین گران‌ترین وارداتی‌ها ب ام و 42 دستگاه M3 و M4 را فراخواند تصاویرب ام و i8 اسپایدر یک M4 منحصربفرد با برچسب قیمت 86 هزار دلاری گرن‌کوپه خاص نوئِل‌موتورز ب‌ام‌و i8 با نیروگاه V8 توئین‌توربو 800 اسب‌بخاری! یک ابر شاسی‌بلند باواریایی با قدرت اونتادور! سری 1 تقویت شده با موتوری سوبله توربو کمی هِیبت و قدرت بیشتر برای شاسی‌بلند کوپه ب‌ام‌و شرکت تیونینگ آلمانی قلب ب ام و سری 5 را به سری 1 پیوند زد تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی آلپینا B5 BiTurbo موتورسیکلت جُفت‌چرخ‌متحرک ب‌ام‌و، ایده‌آل برای آفرود آلپینا ارتقاء پیدا کرد ویزای آمریکا برای رقیب ایتالیایی ب‌ام‌و M3 ب ام و i3 با باتری جدید 198 کیلومتر را طی می‌کند ب ام و یک مفهومی را در نمایشگاه گوانگجو رونمایی کرد یک سری 6 ویرانگر، الهام شده از رزمجوی جدید باواریا برداشتی نزدیک به واقعیت از نسل آینده ب‌ام‌و سری 5 آسمان پرستاره در خودرویی با انواع رایحه ها سوپربایک ب‌ام‌و با آلایندگی صفر ب ام و هم خود به خود آتش می گیرد خط تولید BMW I8 جذابیت تکراری تغییر رادیکال در طراحی نسل آینده ب‌ام‌و سری 3 فورد موستانگ کبرا راببینید نوجوان کُره ای در برابر ژرمن میانسال! دوئل شوالیه ها؛ ب‌ ام‌ و، بنز و کادیلاک متفاوت‌ترین BMW در ایران برداشت 400 اسبی منهارت از M2 چه میزان نیرو و عملکرد برای یک خودرو کافی است؟ بازی قدرت G-Power با M6 روباز ب‌ام‌و خودرو ب ام و M2 را ببینید سورپرایز پاییزی ب‌ام‌و؛ M کوچولوی ویرانگری از باواریا پارکینگ شگفت انگیز شرکت ب ام و اولین ب ام و تاریخ را ببینید ب‌ام‌و ام4 جی‌تی‌اس؛ کانسپتی که لباس واقعیت پوشید تازه ترین تصاویر از خودرو ب ام و X4 تحقیقات آمریکا دامان ب ام و را می‌گیرد؟ تولد یک سوپراسپرت در همکاری مک‌لارن و ب‌ام‌و تصاویر ب ام و X1 مدل 2016 را ببینید یک ب ام و متفاوت فقط 100 دستگاه از این سری 3 استیشن ساخته خواهد شد تصاویر مقایسه ای دو خودرو آئودی و ب ام و مدل 2015 قدرتمندترین ضربدر 4 ب‌ام‌و هم آمد قدرتمندترین ضربدر 4 ب‌ام‌و هم آمد کاهش ارزش سهام ب ام و تاریخ‌سازان باواریا عکس های«ب ام و» دو میلیاردی که 5 کیلومتر راه رفته عکسی از غش کردن رییس «ب ام و» را ببینید 6 نوآوری در خودروهای ب ام‌ و 2016 جدیدترین ب ام و در تهران با روکش مات احتمال توقف تولید ب ام و M235i خودرویی در نمایشگاه "گوانجو" چین که عجیب بود موستانگ پرفروش‌ترین خودرو اسپرت آخرین مدل ب ام و سری 7 سرقت انگلـیسی نسل جدید سدان لوکس ب ام و ب‌ام‌ و X1 مدل 2016 را ببینید سری سه BMW با تغییرات اساسی رونمایی شد ریموت کنترل میلیونی BMW i8 ماشین ب ام و 730d را ببینید گردهمایی بزرگداشت چهلمین سالگرد تولید نسل سوم افسانه ای ب ام و M4 سخت‌جان‌تری در راه است ... ورود ب ام و i8 به ایران ممنوع شد بسته تیونیگ ENLAES برای ب‌ام‌و M6 گرن کوپه فورد موستانگ شلبی GT350R کابین ب‌ام‌و سری 4 کانورتیبل ب ام‌و خواهان سرمایه‌گذاری در ترکیه صید کوسه از دریای رودسترها کوپه زیبا و متفاوت هنوز هم بدون جانشین است! معرفی مدل مفهومی ب‌ام‌و M4 GTS ب ام‌و هامیج R معرفی شد مقایسه مرسدس C63 AMG در برابر ب‌ام‌و M3 ب ام و با گوگل سرشاخ می‌شود طراحی ویلچر مسابقه با استفاده از فناوری‌ خودروسازی ب ام‌و ب‌ام‌و 428i کانورتیبل را ببینید همه اسب‌های وحشی آقای «فورد»! نسل جدید ب‌ام‌و ایکس‌وان برنامه متفاوت خودروساز آلمانی برای بررسی چراغ راهنمایی رونمایی از خودرو فوق‌ لوکس ب‌ام‌و ب ام و مدل 2016 را ببینید تاثیر منفی چین بر چشم‌انداز ب ام‌ و توافق خودروسازان آلمانی برای خرید نقشه نوکیا ب ام و مدل‌های برقی بیشتری رو می‌کند اخبار تازه از همکاری ب ام و و اپل برای ساخت خودروهای هوشمند سیرتحولات خودرو BMW را ببینید 10 ب‌ ام‌ و برتر در طول تاریخ حداکثر امکانات با حداقل قیمت ب ام و اپلیکیشن جدیدی با عنوان EnLighten را معرفی کرد سریع‌ترین خودروهای ب‌ام‌و در تمام دوران‌ها گشت و گذاری در روزگار «ب.ام.و»ها چهره وحشی ب‌ام‌و M4 را ببینید تولید خودرو هوشمند اپل با الگو گرفتن از بی ام دبلیو همکاری«تویوتا» و «ب ام و» در ساخت خودروهای جدید پرده برداری ب‌ام‌و از نسل دوم کوچک‌ترین محصول سری X خود ب ام و از دو خودروی مفهومی جدید رونمایی می کند ب‌ام‌و 760i با تیونینگ G-Power ب‌ام‌و سری 1 هاچ‌بک کوچولوی گران‌قیمت پدر بزرگ ب ام و I8 در ایران ورود کامیون‌های برقی 40 تنی به اروپا تبلیغ جالب برای خرید ب ام و i8 در تهران قیمت واقعی ب ام‌ و i8 چقدر است؟ چراغ ترمزی برای محافظت از موتورسواران رقابت 184 اسب بخاری ژرمن‌ها در ایران تکنولوژی تزریق مستقیم آب در ب‌ام‌و سری 1 از ب ام و i8 تازه وارد جنجالی چه خبر؟ ابهام در خدمات پس‌از فروش هیبریدی‌ها تکذیب خبر واژگونی و مرگ راننده «ب ام و i8» در شهران چهـل سال با 3 تقابل جاده‌ای آشیل و هرکول ب ام و تیر چراغ برق می‌سازد مقایسه جگوار XE در برابر ب‌ام‌و سری 3 تولید رودستر Z2 لغو شد ب‌ام‌و با Path 22 به موج سواری می رود! فورد موستانگ راهی اروپا شد مقایسه‌ای پهلو به پهلو بین دو نسل از سری 7 ب‌ام‌و معرفی پرچمدار جدید ب ام و ؛ خودرو لوکس آینده همکاری موتور جستجوی چینی با بی ام و برای ساخت خودروهای هوشمند ماشین بی ام و سری 7 را ببینید طراح ایرانی و خلق جدیدترین محصول بی‌ام و رشد فروش بی‌ام‌و در ماه مه 6 «ب ام و» جنجالی به فروش گذاشته شد نگاهی به آرشیو طراحی ب‌ام‌و آخرین منطقه بکر تهران زیر پای دام و چرخ آفرودسوارها، نابود می شود مدل جدید بی ام دابلیو از راه می رسد نسل جدید ب‌ام‌و X3 ؛ هیبریدی خودروهای هنری ب‌ام‌و در جشن 40 سالگی تولید ایکس 4 در روسیه از کیت‌های آمریکایی خودرو 3 میلیاردی چگونه وارد ایران شد؟ اما و اگرهای پیشرفته ترین خودرو جهان که وارد بازار ایران شده است ارزش گمرکی ب ام و چقدر است؟ رونمایی از BMW 435i ای‌سی اشنایتزر ب‌ام‌و i8 را ببینید مدل جدید «آی 8» از راه رسید ماشین بی ام و M4 کوپه را ببینید معرفی طرح مفهومی خودرو جدید «بی ام و» «بی ام و» هیبریدی هم از راه رسید عرضه چهار مدل جدید بی‌ام‌و ب ام و I8 مدل 2015 در ایران اکس5 عامل رشد سود بی‌ام‌و ب‌ام‌و X3 درمقابل لکسس NX بی‌ام‌و نسل جدید ایکس‌1 را می‌سازد دفاع بی ام و از برترین برند لوکس جهان نمایشگاه نیویورک میزبان جدیدترین خودروهای جهان آیا بی. ام. دبلیو M1 رقیب M3 است؟ ب ام و محبوب ترین خودرو وارداتی کره نام گرفت اجرای دایمی طرح زوج و فرد در پایتخت
Back to top