از لاستیک‌های ساییده می‌ترسیم

عصر خودرو-از ابتدای سال تاکنون این چندمین بار است که اعتراض کامیونداران به مشکلات صنفی‌شان رسانه‌ای می‌شود مشکلاتی که به گفته فعالان این صنف سبب کاهش درآمد‌های آنان در مقابل هزینه ‌های بالا شده و سفره روزی آنها را هر روز کوچکتر و کوچکتر کرده است.

Thursday 27 September 2018 - 16:13:00

از لاستیک‌های ساییده می‌ترسیم

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، مشکلاتی که بارها و بارها وعده حل آنها از سوی مسئولان داده شده اما تاکنون عایدی چندانی بدنبال نداشته است و این موضوع سبب شده تا رانندگان از پشت فرمان پایین آمده و دیگر پا به جاده‌ نگذارند و حتی به کامیون‌هایی که بی توجه به این موضوع هستند متعرض شده و خودروهای آن متحمل آسیب شود.
اعتراضات کامیون‌داران زنجان به مشکلات صنفی خود همچون نبود لاستیک حواله‌ای، بالا رفتن قیمت قطعات، بالا رفتن دستمزدها و نیز عدم ارائه سختی کار آغاز شده است و این وضعیت سبب شده تا کامیون‌داران حاضر به دریافت بار نشده و هیچ راننده‌ای بار برای حمل قبول نکند. وضعیتی که ادامه آن بسیاری اصناف دیگر را متاثر کرده و بالا رفتن هزینه‌های حمل و نقل را سبب می‌شود.
گرچه پیگیری رانندگان به مشکلات صنفی خود تازگی نداشته و امسال و در طی ماه‌های گذشته شاهد اعتصاب سراسری این افراد بودیم اما این بار اعتراض کامیون‌داران رنگ و بوی دیگری دارد چرا که رانندگان هراس از ورود به جاده با لاستیک‌های ساییده شده دارند.
تعدادی از رانندگان معترض که سه روزی است خودروهای خود را در پایانه حمل و نقل بار زنجان متوقف کرده‌اند در گفت‌وگو با خبرنگار ‌صدای زنجان اذعان دارند که نمی‌توانند با لاستیک‌هایی که روکش خورده‌اند وارد جاده شوند وچرا که هر آن ممکن است با ترکیدن این لاستیک‌ها جان و خودروی خود را از دست می‌دهند.
یکی از رانندگان در ابتدای صحبتهای خود تاکید می‌کند که تحصن آنها تنها برای پیگیری مشکلات صنفی بوده و به منزله اعتصاب نیست و رانندگان دیگر نیز با تائید حرف‌های این راننده حل مشکلات را خواستار شده و اذعان دارند: مشکلات رانندگان تنها مختص به استان نبوده و تمامی رانندگان خودروهای سنگین در کشور درگیر این مشکلات هستند.
یکی از کامیو‌نداران در این باره نوسانات ارزی و گرانی‌های بوجود آمده را سبب افزایش یکباره هزینه ‌هایی همچون تامین لوازم یدکی، لاستیک، روغن موتورهمچنین دستمزد تعمیرگاه‌ها دانسته و با نشان دادن قطعه کوچکی ‌می‌گوید: هزینه تهیه این قطعه در گذشته 2میلیون و 500 هزار تومان بود اما مجبورم الان 7.5 میلیون تومان برای آن هزینه کنم آنهم در شرایطی که تنها چند نمایندگی این قطعات را دارند.
یکی دیگر از کامیون‌داران که در گوشه‌ای به نظاره نشسته دلیل اصلی اعتراضات خود را حل مشکلات دانسته و با بیان اینکه سه روز است بار نمی‌گیریم اظهار می‌کند: ما به وضعیت فعلی معترض هستیم چرا که وعده‌های داده شده مسئولان برای حل مشکلاتمان تنها در حد همان حرف باقی مانده و به عنوان نان‌آور خانه شرمنده خانواده‌هایمان هستیم
درست در10 شهریورماه امسال بود که در روزنامه صدای زنجان با انتشار گزارشی مفصل به موضوع نبود لاستیک‌های حواله‌ای پرداخته شد و درست دو ماه پیش بود که مدیرکل ‌راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از توزیع لاستیک حواله‌ای خبر داده بود اما این لاستیک‌ها از راه نرسیده تمام شد و حواله‌ها در دست انجمن‌ها باقی ماند هرچند به اذعان ایرج دست نشان قرار بود لاستیک ایرانی در بین رانندگان توزیع شود اما اظهارات رانندگان خلاف این موضوع بوده و می‌گویند: لاستیک‌های چینی با حواله دولتی عرضه می‌شود که تضمینی برای کیفیتشان نیست اما همین لاستیک‌ها نیز با قیمت چند برابری کمیاب شده و پیدا نمی‌شود.

تعداد لاستیک توزیع شده بسیار کمتر از تقاضای رانندگان
در این رابطه فتحی دبیر انجمن صنفی رانندگان خودروهای سنگین زنجان از کمبود لاستیک برای توزیع خبر داده و ابراز کرده بود: میزان لاستیک توزیع شده بسیار کمتر از تقاضای رانندگان بوده و از پنج شنبه هفته اول شهریورماه لاستیک برای توزیع در بین رانندگان نداشته‌ایم .
یکی از رانندگان در گفت‌وگو با صدای زنجان با بیان به اینکه قیمت یک جفت لاستیک از 2.5 به 7.5 میلیون تومان رسیده است، اظهار می‌کند: افزایش این میزان قیمت در کمتر از چهار ماه اتفاق افتاده این درحالی است که درآمد ما به یکباره این میزان افزایش نداشته است آنهم در شرایطی که بسیاری از ما نیاز به تعویض لاستیک‌های خود داریم و با شروع فصل زمستان تردد در جاده‌ها با لاستیک‌های ساییده به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست.
این راننده خودرو سنگین اضافه می‌کند: تعداد عاملین فروش در استان بسیار کم است و همین امر سبب شده است که از ابتدا تا کنون تنها تعداد کمی لاستیک توزیع شود که این میزان در مقابل تقاضای رانندگان بسیار کم است این درحالی است که قرار بود لاستیک‌های ایرانی به صورت حواله‌ای عرضه شود و چند عامل نیز اعلام کردند که لاستیک ایرانی عرضه‌ می‌کنند اما تنها یک یا دو روز اقدام به فروش کردند و دیگر لاستیک حواله‌ای ایرانی نداریم.

لاستیک در انبار وجود دارد اما به بازار عرضه نمی‌کنند
این راننده به کمبود لاستیک در بازار آزاد اشاره کرده و بیان می‌کند: حتی در بازار آزاد نیز لاستیک برای عرضه وجود ندارد و رانندگان برای خرید از بازار آزاد با مشکل مواجه هستند و هیچ کسی پاسخگو نیست و نهادهای نظارتی وارد شوند چرا که لاستیک در انبار تعدادی از لاستیک فروشان زنجان وجود دارد اما به بازار عرضه نمی‌کنند.
مشکل اصلی که کامیون‌داران در خصوص لاستیک‌های حواله‌ای مطرح می‌کنند تنها کمبود لاستیک نبوده و آنها از عرضه لاستیک‌های چینی به جای لاستیک‌های با کیفیت داخلی نیز گله‌مند هستند و در کنار آن افزایش یکباره و جهشی قیمت تجهیزات و هزینه تعمیران نیز آنها را سردرگم کرده است.
به گفته یکی از رانندگان هزینه سرویس یک خودروی سنگین که چند ماه پیش با 15 میلیون تومان انجام می‌شد امروزه 35 تا 37 میلیون تومان آب می‌خورد و هزینه تعویض روغن نیز از 250 هزار تومان به بیش از 700 تا 800 هزار تومان رسیده است.
بر اساس اظهارات دست نشان ثبت نام رانندگان وسایل نقلیه حمل کالا درخواست لاستیک مورد بررسی قرار گرفته و حواله لاستیک برای متقاضیان صادر می‌شود که در این راستا 9عامل فروش رسمی در استان مشخص شده است و توزیع کنندگان و عاملین فروش حق فروش خارج از معرفی نامه را ندارند و در صورت مشاهده، تخلف آنان مصداق عرضه خارج از شبکه مجاز محسوب و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
از سوی دیگر مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان رسیدگی به مطالبات رانندگان حمل ونقل جاده ای را دغدغه اصلی مسئولین حوزه حمل ونقل دانسته و می‌گوید: رسیدگی به مشکلات و مطالبات رانندگان حمل و نقل جاده‌ای از دغدغه‌های اصلی مسئولین حوزه حمل و نقل جاده‌ای است و تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.
ایرج دست نشان در این باره با بیان اینکه حل بخشی از مسائل و مشکلات از جمله برخورد با شرکت‌های متخلف حمل و نقلی، کمیسیون‌های اضافی شرکت‌های متخلف، اطلاع‌رسانی به رانندگان در خصوص میزان کرایه دریافتی، بازگشت بیمه تأمین اجتماعی به روال قبلی و راه‌اندازی بیمه تکمیلی رانندگان به صورت فوری رسیدگی و با فوریت حل و فصل شده است، عنوان می‌کند: درخصوص تأمین لاستیک و قطعات و اقلام مصرفی مورد نیاز رانندگان نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده وطبق دستور معاون اول رئیس جمهوری مقرر شد لاستیک‌های موجود در انبار گمرکات و سازمان اموال تملیکی هر چه زودتر میان رانندگان توزیع شود.

تاکنون 1800 حلقه لاستیک حواله ای بین رانندگان توزیع شده است
در این باره مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان با اذعان به اینکه تاکنون 1800 حلقه لاستیک حواله ای بین رانندگان توزیع شده است ابراز می‌کند: برابر اطلاعات دریافتی ، چهارسایز از تایرهای باری- اتوبوسی مشمول کاهش 21درصدی تعرفه واردات است و به‌همین‌ منظور تا زمان کاهش التهاب بازار لاستیک‌های باری- اتوبوسی این تایرها با تعرفه 5‌ درصدی و ارز دولتی به کشور وارد می شوند .
حال باید دید مشکل کامیون‌داران برای تامین لاستیک 162دستگاه اتوبوس ،150 تانکر،یک هزار و451 کامیون کشنده و 2 هزار و 840 انواع کامیون چوبی –فلزی-کمپرسی –تریلر- خاور در استان چگونه محقق خواهد شد و با اتخاذ تدابیر ویژه و پیشگیرانه‌ مشکلات رفع شده و مشکلات دیگری نیز بر این مشکلات اضافه نشود.

برچسب ها

لاستیک خودروتایر خودروحمل ونقل جاده ایکامیونداران
مطالب مرتبط بیشتر
چرا تقاضا در بازار لاستیک افزایش یافته است؟ تولید حدود 16 هزار تن تایر و تیوب در فروردین ماه کدملی رانندگان برون شهری جایگزین شماره هوشمند می‌شود ممکن است دیگر ارزمان نیمایی باشد توزیع بیش از 132 هزار حلقه لاستیک میان ناوگان حمل و نقل عمومی تولید روزانه 16 هزار حلقه لاستیک در کردستان خواب رانندگان نتیجه کمبود استراحتگاه در جاده ها! جزئیات سوخت و لاستیک تشویقی به کامیونداران بندر چابهار توزیع 28 هزار حلقه لاستیک بین کامیونداران رقابت محصول محققان کشور با رقیب چینی در حوزه پلیمر دبیر کانون کامیون‌داران: با کمبود لاستیک مواجهیم 8 کارخانه بریجستون موقتا تعطیل می‌شود آغاز تخصیص لاستیک تشویقی در بندرامام از هفته آینده رشد 5 درصدی تولید تایر، تیوب و فلپ در سال 98 خرید یک حلقه لاستیک چقدر تمام می شود؟ تعهد شرکت‌های حمل‌ونقلی برای پرداخت به موقع کرایه‌ها اختصاص 30 درصد سوخت جبرانی و لاستیک برای رانندگان مجوز فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای تا پایان خرداد تمدید می‌شود قیمت انواع لاستیک خارجی، در بازار؟ +جدول عوامل لاستیک سایی در خودرو ابلاغیه‌ای برای تعطیلی نداشته‌ایم؛ کارخانه‌های لاستیک‌سازی فعال هستند داخلی سازی صد در صدی محصولات در سال جهش تولید صدور اینترنتی حواله لاستیک ناوگان برون‌ شهری آخرین وضعیت مرزهای ایران برای کامیون‌داران اعلام شد توزیع حدود 46 هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان سکان هدایت انجمن صنفی تایر ایران به بارز واگذار شد بانک مرکزی ارز مورد نیاز صنعت لاستیک را تامین کند علل گران شدن لاستیک در مشهد 4 میلیون حلقه لاستیک کامیون با ارز دولتی وارد کشور شد طرح اولیه تایری که خود را احیا می کند 35 هزار جفت لاستیک بین ناوگان جاده‌ای آذربایجان‌غربی توزیع شد تایرهای بارز با 30 ماه گارانتی عرضه می‌شوند نرخ انواع لاستیک ایرانی در بازار + جدول وضعیت بازار تایر در 10ماهه سال‌1398 آخرین وضعیت کامیون‌داران معطل‌شده در مرز مهران با متخلفان در امر حمل و نقل جاده‌ای برخورد قاطع می شود الزام ثبت اسناد فروش توسط تولیدکنندگان تایر افزایش تولید لاستیک خودروهای سنگین به سرمایه گذاری نیاز دارد تولیدکنندگان تایر عامل گرانی و کمبود لاستیک؟ خط قرمزی برای نمایندگان متخلف فروش تایر جزئیات خرید تایر با قیمت دولتی ماجرای گرانی تایر پراید کمبود عرضه تایر وانت رفع می‌شود برای خرید لاستیک خودرو چقدر هزینه کنیم ؟ کفش‌های نو برای خودرو، چند؟ توزیع بیش‌از 53 هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین در سیستان وبلوچستان تولید پیچ اختصاصی تایر خودرو برای مقابله با دزدان نرخ انواع لاستیک ایرانی خودرو در بازار؟ +جدول قیمت جدید لاستیک خودرو در بازار مشکل لاستیک خودرو‌های سنگین برطرف شد قیچی که بازیافت تایرها را تسهیل می کند چرا بانک مرکزی به تایرسازان ارز نمی‌دهد؟ 15 هزار حلقه لاستیک در انبار است حتی مجوز توزیع یک حلقه داده نشده است تامین نشدن مواد اولیه، فرصت تولید را از صنعت تایر می‌گیرد لاستیک سنگین در بازار اشباع شده است تولیدات داخلی، مطابق با استاندارهای بین‌المللی سه میلیون لیتر صرفه جویی سوخت با ارتقای تایرهای کیفی نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین صنایع لاستیک آغاز به‌کار کرد انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم دو نرخی بودن لاستیک بی‌معنا است نقش لاستیک در بهینه سازی مصرف سوخت حل مشکلات کامیون‌داران و توزیع عادلانه بار جدیدترین قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار لاستیک خارجی یا داخلی؟ توزیع تایرهای سواری در سامانه تجارت داخلی ثبت می‌شود فرآیند دریافت حواله از سامانه‌های توزیع تایر سنگین بیش از 141 هزار حلقه لاستیک بین ناوگان حمل و نقل عمومی​ کرمانشاه توزیع شد نخستین واحد تولید لاستیک کامیون بزودی افتتاح می‌شود تایر خودروی پراید گران می‌شود؟ طرح فروش تایر خودروهای تجاری با قیمت دولتی قیمت هر حلقه لاستیک ایرانی چقدر است؟ اختلاف 50 درصدی قیمت بین واردات رسمی و غیر رسمی تایر راه‌اندازی سامانه جدید توزیع تایر سنگین نرخ انواع لاستیک ایرانی خودرو در بازار؟ +جدول برخورد با بیش از 2200 شرکت حمل‌ونقل در سال جاری اجرای نادرست تن کیلومتر منجر به افزایش قیمت حمل بار می‌شود کشف محموله لاستیک‌های خارجی قاچاق در صومعه‌سرا امکان استقرار صاحبان ایده در حوزه‌ تایر در برج فناوری امیرکبیر/مهلت ارسال ایده ثبت سفارش های اشتباه برای لاستیک کامیون داران دردسرساز شد صف دلالان در بازار لاستیک عرضه نکردن لاستیک در بازار مانند احتکار و تخلف است کاهش 30 درصدی مصرف سوخت با تولید نسل تازه‌ تایرها با مواد گرافنی! قیمت لاستیک تا اطلاع ثانوی نباید افزایش یابد قیمت انواع لاستیک خارجی، در بازار + جدول کمبود برخی انواع لاستیک بدلیل فقدان برنامه‌ریزی وزرات صمت افزایش قیمت بنزین، تاثیری در قیمت تایر ندارد ​جذب 87 درصد سهمیه لاستیک استان ایلام رشد چهار درصدی تولید تایر در نیمه نخست امسال افزایش قیمت تایرهای وانتی تایید نشد اعزام کامیون جایگزین به پایانه‌‌های بار در صورت قانون‌گریزی برخی کامیون‌داران‌ افزایش مشروط 100 هزار تومانی قیمت لاستیک نیسان و وانت‌بار کرایه حمل بار کامیون‌داران افزایش نمی‌یابد برگزاری رویداد نوآورانه شناسایی و حمایت از ایده‌های حوزه تایر سود هر سهم "پسهند" افزایشی بود کشف 2150 لاستیک مسروقه از 6 واحد صنفی نرخ انواع لاستیک ایرانی خودرو در بازار؟ +جدول 20 هزار حلقه لاستیک خودرو در انبارهای کردستان موجود است دلالان روی تایرهای پراید تمرکز کرده‌اند ابهامات ترخیص 300 هزار حلقه تایر سنگین اختصاص ارز 4 هزار و 200 تومانی به واردات تایر‌های سنگین عرضه غیر قانونی لاستیک دولتی با نرخ آزاد عوامل سایش لاستیک در خودرو چیست؟ بازار لاستیک ایران همچنان در کمای محض سایه روشن بازار لاستیک قیمت لاستیک خودرو تا پایان سال ثابت می‌ماند برای احداث کارخانه لاستیک جیرفت همچنان پای کار هستیم قیمت انواع لاستیک خارجی در بازار + جدول لاستیک‌های خودرو را پیش از حرکت بررسی کنید نرخ انواع لاستیک ایرانی خودرو در بازار؟ +جدول چند هزار تن لاستیک در 10 سال اخیر تولید شده است؟ جزئیات واردات لاستیک دست دوم چیست؟ برخی از تایرهای سنگین وارداتی بی‌کیفیت هستند ماجرای واردات تایرهای کارکرده چیست؟ رفع 70 درصدی نیاز رانندگان به تایر با تولید ملی استفاده از سهمیه سوخت و لاستیک ناوگان باری نیازمند " باربرگ " است قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار + جدول چینی‌ها با تایرهای تاریخ مصرف گذشته بازار تایر سنگین ایران را قبضه کردند 5 طرح تولیدی برای خودکفایی در لاستیک سنگین در حال اجرا داریم برای لاستیک خودرو از چه بادی استفاده کنیم؟ فروش لاستیک‌های منقضی شده فاجعه بار است چه خبر از تولید لاستیک؟! 23 درصد لاستیک توزیعی برای ناوگان حمل و نقل جاده ای خراسان تولید داخل است ایران برای اولین بار تولیدکننده الیاف تایر شد در بازار لاستیک خودرو چه می‌گذرد؟ ضرورت اصلاح شیوه توزیع لاستیک برای جلوگیری از انباشت کالا هفته آینده؛ نشست ویژه برای بررسی نرخ حمل‌و نقل در ایام اربعین بی‌توجهی تامین اجتماعی به کامیون‌داران کاهش تعرفه واردات تایر سواری، بازار را در اختیار چینی‌ها قرار می‌دهد قیمت انواع لاستیک خارجی، پراید ، ماتیز و mvm در بازار؟ +جدول 18 هزار حلقه لاستیک در ایلام توزیع شد آیا تولیدکنندگان توان تامین نیاز تایر را دارند؟ تخصیص ارز به تایرسازان از سر گرفته شد قیمت انواع لاستیک خارجی، پراید ، ماتیز و mvm در بازار؟ +جدول افزایش 22 درصدی قیمت لاستیک جلوی واردات لاستیک باید گرفته شود ناوگان سنگین و نیمه سنگین شهری لاستیک سهمیه ای می گیرند حذف واسطه‌ها در توزیع لاستیک یارانه‌ای در 21 استان رفع مشکل توزیع در لاستیک‌های تاریخ مصرف گذشته قیمت انواع لاستیک خارجی، پراید ، ماتیز و mvm در بازار؟ +جدول ارز دولتی از پروسه واردات مواد اولیه لاستیک حذف شد تامین تایر ناوگان سنگین تا دوسال آینده با تولید داخل نسخه ویژه پنجره واحد هوشمند حمل‌ونقل جاده‌ای رونمایی شد فرار 30 تا 40 درصدی بارنامه ها اولین واکنش بازار به گرانی 22 درصدی لاستیک چرا باید لاستیک‌ها را در هوای گرم بررسی کنید؟ نقص در نظام توزیع لاستیک کشور؛ باید مکانیزم منسجمی برای عرضه در نظر گرفته شود توزیع 19 هزار حلقه لاستیک بین ناوگان حمل ونقل عمومی زنجان ارز واردات تایر به تولیدکنندگان داده شود رانندگان فعال در حمل‌ونقل کالاهای اساس لاستیک با نرخ مصوب می‌گیرند افت 21 درصدی تولید لاستیک خودرو 85درصد لاستیک خودروهای سواری در داخل کشور قابل تامین است توزیع لاستیک سهمیه‌ای بین رانندگان کامیون متوقف شده است 11000حلقه لاستیک در حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان توزیع شد آیا تولیدکنندگان داخلی می‌توانند لاستیک موردنیاز کشور را تامین کنند؟ قیمت لاستیک کاهش یافت کمبود لاستیک دولتی در بازار واردات 281 میلیون دلاری تایر در سال گذشته میلادی قیمت انواع لاستیک ایرانی پراید، ماتیز، ام وی ام 110در بازار؟ +جدول تامین روغن موتور معضل جدی کامیون داران 20 هزار حلقه لاستیک خودرو ناوگان سنگین در خراسان شمالی توزیع شد تولیدکنندگان در پرداخت مطالبات بدقولی می‌کنند قیمت انواع لاستیک خارجی، پراید ، ماتیز و mvm در بازار؟ +جدول بلیت‌فروشی پایانه‌های مسافربری تا پایان سال اینترنتی می‌شود هیچ کمبودی در تولید لاستیک نداریم فروش لاستیک تولید داخل در بازار سیاه؛ باید جلوی رانت‌ها گرفته شود کوچ برندهای معتبر از بازار تایر توزیع بیش از 45 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان استان همدان تولید تایر در دست اندازهای مالی وزارت صمت قیمت واحد برای تایر ارائه کند پیگیر حل مشکلات کامیون‌داران در حوزه لاستیک هستیم رتبه چهارم تولید تایر خودرو در کشور متعلق به خراسان جنوبی است معضل جدی کامیون داران خوزستانی در تامین لاستیک و روغن موتور 30 هزار لاستیک به ناوگان سنگین جاده ای خراسان رضوی اختصاص یافت رمزگشایی از یک معادله در بازار لاستیک شرایط آزادسازی واردات لاستیک شفاف نیست افزایش 22 درصدی قیمت لاستیک تایید نشد اجازه واردات لاستیک از تمام مرزهای کشور و مناطق آزاد داده می‌شود تعیین سود 250 ریالی سود هر سهم "پکرمان" قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو در بازار تهران؟ +جدول ظرفیت تولید تایر امسال 20 درصد کاهش یافت رونمایی از تایرهای بدون هوا برای خودروهای معمولی طرح توزیع سیستمی لاستیک خودروهای سنگین در قزوین آغاز شد تعرفه 40 درصدی واردات، لاستیک خودروهای سواری را گران کرد بازار مشهد با کمبود لاستیک مواجه است بازار مشهد با کمبود لاستیک مواجه است 18 هزار و 204 حلقه لاستیک بین رانندگان سیستان و بلوچستان توزیع شد افزایش 2 برابری قیمت تایر پراید بخشی از مشکلات کامیونداران مرتفع شد چرا نرخ تایر در بازار 2 برابر کارخانه است!؟ بخشی از مشکلات کامیون داران برطرف شد کمبود یک میلیون حلقه‌ای لاستیک ماشین‌های سنگین سقف قیمت‌ خدمات مسافری جاده‌ای مطابق با نوروز 98 اعلام شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو + جدول چرا لاستیک خودرو گران شد؟ لاستیک را کارخانجات گران نکرده‌اند فشار باد تایر را جدی بگیرید واردات لاستیک به صفر رسید توزیع سیستمی لاستیک از خرداد نایاب شدن لاستیک خودرو با نرخ مصوب در شیراز انتقاد فرماندار از وضعیت ناوگان حمل و نقل بین جاده ای مرند 13 واحد متخلف فروش لاستیک خودرو در البرز اخطار دریافت کردند افزایش 100 هزار تومانی قیمت لاستیک تریلی نقش اینستکس در رفع مشکلات صنعت تایر قیمت روغن موتور افزایش نداشته است تولید لاستیک باکیفیت در گروی تامین مواد اولیه، نقدینگی و افزایش بهره وری 30 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل همدان توزیع شد مذاکره کامیون داران دماوندی با فرماندار 7000 حلقه لاستیک در حوزه حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان توزیع شد انعقاد تفاهم نامه حمل و نقل جاده‌ای بین ایران و عراق طرحی جدید برای کاهش وزن چرخ خودرو تردد ناوگان حمل و نقل بار ممنوع شد آیا طرح کلید به کلید در نوسازی ناوگان جاده‌ای به فراموشی سپرده شد؟ تایر مخصوص خودروهای پرنده تولید تایر از مدت مشابه پارسال پیشی گرفت ایران به جمع کشورهای تولیدکننده «تایر ایرلس» پیوست صادرات لاستیک داخلی به اروپا ممنوع شد تعادل قیمت تایر، روغن و فیلتر خودرو در بازار تولید بیش از 33 میلیون حلقه تایر تا پایان دی ماه محتکر لاستیک خودرو به 500 میلیون ریال جریمه محکوم شد تایرهای جدید اینگونه خواهد شد رشد 2.4 درصدی رفت و آمد جاده ای در 24 ساعت گذشته در زمینه تامین لاستیک در استان مشکلی نداریم سهم 70 درصدی تولید ملی در بازار لاستیک تولید تایر ون در یزد تایر به خودکفایی رسید تولید انبوه تایر ساینا در یزد تایر آغاز شد توزیع 600 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون‌ها تردد کامیون داران از سرخس و لطف آباد به ترکمنستان ممنوع نیست اجرای طرح تُن کیلومتر در تمامی استان‌های کشور چگونه مشکل کُندی حرکت خودروی خود را برطرف کنیم؟ توزیع بیش از 15 هزار حلقه لاستیک خودروهای سنگین در لرستان قیمت لاستیک زانتیا در بازار چقدر است؟ راهداری اجرای تن-کیلومتر را جدی نگرفت 21 درصد لاستیک خودروهای سبک در کارخانه بارز کردستان تولید می شود تایرهای نانویی مصرف سوخت را کاهش می‌دهند خط تولید تایر سبز در کارخانه لاستیک کردستان افتتاح شد ترخیص تایرهای سنگین سریع می‌شود خط تولید تایر سبز افتتاح می‌شود گلایه کامیون‌داران ایران از فساد در گمرک ترکمنستان نخستین کارخانه تولید لاستیک خودروهای سبک و سنگین در ابوظبی احداث می‌شود حذف صدای تایر خودروها با کمک هوش مصنوعی! + تصاویر مرحله دوم توزیع لاستیک بین رانندگان تاکسی در سمنان آغاز شد جزئیات عملکرد اعتبارات هزینه‌ای و تمام‌شده توسعه حمل‌‌ونقل و نگهداری‌ و ایمن‌سازی راه‌ها شرکت های بازیافت تایر نیازمند تسهیلات حمایتی تایرسازان تنها 6 درصد سود می کنند نگران ورود لاستیک‌های فاقد استاندارد خارجی در بازار هستیم هشدار درباره ترخیص لاستیک‌های غیراستاندارد از گمرک اطلاعیه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توزیع 90 هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی در کشور کاهش 17درصدی اعتبارات سازمان راهداری در لایحه بودجه 98 17 هزار حلقه لاستیک در مازندران توزیع شد لاستیک و آلایندگی؛ عوامل رد شدن خودروهای سنگین در معاینه فنی بررسی بازار انواع تایر اتومبیل در ایران+ جدول قیمت واگذاری محاسبه کرایه کامیون‌ها به ادارات کل راهداری استان‌ها 4000حلقه لاستیک بین رانندگان استان سمنان توزیع شد کاهش خروج هوا از آستر تایر خودرو با نانومواد معدنی خبر خوش وزیر صنعت برای تامین لاستیک کامیونداران اعتصاب کامیون داران صحت ندارد مشکل تامین لاستیک رانندگان تا پایان سال حل می شود حمل روزانه 100 میلیون تن محموله خطرناک در جاده‌ها رفع مشکل تامین لاستیک خودرو در کرمان صدور 10 هزار بارنامه توسط 8 شرکت باربری در بناب طی یک ماه 2 وزارتخانه و 2 سازمان مکلف به رفع مشکلات کامیونداران شدند توزیع بیش از 34 هزار حلقه لاستیک به نرخ دولتی میان تاکسیرانان تهرانی مشکلی در حوزه توزیع لاستیک در رفسنجان نداریم لاستیک ناوگان جاده ای خراسان رضوی در 18 مرکز توزیع می شود تکمیل تمام مراحل اجرای تن–کیلومتر 10 هزار حلقه لاستیک در چهارمحال و بختیاری توزیع شد افتتاح بازارگاه اینترنتی حمل بار از سوی وزیر راه راهداری در حوزه لاستیک سنگین کمبود دارد اختصاص بیش از 3 هزار حلقه لاستیک ناوگان باری به خراسان رضوی 708 هزار راننده خودرو سنگین تحت پوشش بیمه تکمیلی لاستیک و مواد اولیه آن ارز 4200 تومانی می‌گیرد رشد 10 درصدی تولید لاستیک خودروهای سنگین پنچرگیری صنعت تایر تشکیل جلسه ویژه حل مشکل کامیون داران در دادستانی کدام کامیون ها مشمول طرح می‌شوند؟ توزیع 15 هزار حلقه لاستیک دولتی تا پایان آذر دلایل بروز مشکلات کامیون‌داران بررسی می‌شود 60 درصد متقاضیان، لاستیک دریافت کردند اجرای طرح تُن کیلومتر از اول دی ماه دستورالعمل محاسبه کرایه حمل کامیون‎داران بر اساس تن-کیلومتر نهایی شد توزیع 13 هزار حلقه لاستیک بین کامیونداران همدانی محاسبه کرایه‌‌ کامیون‌‌ با شیوه جدید قدردانی از کارگران با لاستیک! 4هزار و 532 حلقه لاستیک در استان بوشهر توزیع شد لاستیک 20 تا 32 درصد گران شد زمان دقیق اجرای تُن کیلومتر امروز مشخص می‌شود جزئیات نحوه ثبت‌نام رانندگان تاکسی برای دریافت لاستیک توزیع 20 هزار لاستیک تاکسی تا پایان آذر آغاز می شود وزارت صنعت با افزایش20 و 32 درصدی قیمت تایر موافقت کرد قیمت های شناور مواد اولیه صنعت تایر نیازمند سرعت در تصمیم گیری است قصور وزارت صمت در تامین و واردات لاستیک کامیون داران 35 درصد لاستیک مورد نیاز ناوگان باری استان قزوین تامین می شود ارائه درخواست افزایش قیمت تایر به سازمان حمایت مواد اولیه تایر در فهرست گروه یک کالایی قرار گرفت طرح اولیه تایری عجیب برای خودروهای خودران نیاز ناوگان عمومی چهارمحال و بختیاری به 4 هزار حلقه لاستیک درخواست افزایش 30 درصدی قیمت لاستیک نرخ جابه جایی کالا 30درصد افزایش یافته نه 300درصد! آغاز توزیع 3 هزار حلقه لاستیک به قیمت کارخانه میان تاکسیرانان صادرات لاستیک ممنوع شد پول برای لاستیک سهمیه‌ای تاکسی‎های یزد نیست بانک مرکزی در تخصیص ارز برای واردات لاستیک همکاری نمی‌کند معطلی چند روزه کامیون‌داران در مرز کوهک سیستان و بلوچستان تشکیل کمیته مشترک‌ بیمه تکمیلی کامیون‌داران گزارش مجلس به روسای مجلس و جمهور درباره خرید لاستیک کامیون‌داران رایزنی تولیدکنندگان تایر برای تأمین مواد اولیه جزئیات نحوه ثبت‌نام رانندگان تاکسی برای دریافت لاستیک لاستیک پژو در بازار چند؟ قانون توزیع بار در پایانه‌ها‌ کاملا تغییر کرد لاستیک خودرو را چند بخریم؟ بررسی مشکل واردات لاستیک کامیون‌داران در کمیسیون عمران 80 درصد جاده‌های برون شهری جداکننده ندارند نمایندگان دنا همچنان چشم به راه هستند توزیع بیش از 12 هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی به تاکسیرانان تهرانی تایر ایرانی وارد چرخه تولید رنو و پژو شد امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های حمل‌ونقل بین‌المللی جاده‌ای بین ایران و عراق آغاز توزیع لاستیک دولتی به تاکسی‌های کشور از هفته آتی پیگیری قانونی مطالبات توسط رانندگان توطئه دشمن را خنثی کرد تهمیدات لازم برای خودکفایی در تأمین و توزیع لاستیک در استان سمنان اندیشیده شود 30 هزار حلقه لاستیک بین تاکسیرانان توزیع می شود اجرایی شدن طرح تُن کیلومتر از اول آذر ماه فهرست سه هزارلاستیک توزیعی در خوزستان منتشر می شود لاستیک تندر 90 را چند بخریم؟ فرازها و فرودهای صنعت لاستیک و تایرسازی در ایران لاستیک ویژه ناوگان تاکسیرانی با قیمت مصوب توزیع می شود پولمان بلوکه شده حواله نمی‌دهند واردکنندگان لاستیک سنگین با ارز دولتی ملزم به دریافت تاییدیه شبکه توزیع شدند+ سند افزایش استحکام تایر خودرو با تولید افزودنی نانویی 50 حلقه لاستیک خودرو سنگین بین رانندگان در شاهین دژ توزیع شد الزام واردکنندگان لاستیک سنگین با ارز 4200 به دریافت تاییدیه مکتوب توزیع لاستیک قیمت تایر پراید چقدر است؟ اختصاص 23 هزار لاستیک به زائران اربعین قیمت تایر خودرو سمند در بازار چقدر است؟ «تایر» روی غلتک افتاد 2722 حلقه لاستیک بین رانندگان استان قزوین توزیع شده است قیمت لاستیک افزایش نیافته است دغدغه رئیس‌جمهور در نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل باید دغدغه همه مدیران باشد گروهی غیر کامیون‌دار جاده‌ها را ناایمن کرده‌اند تامین نیاز لاستیک‌ کامیون‌های باری سنگین بر دوش دولت واردات لاستیک تسهیل شد گرانی قطعه همچنان بزرگترین مشکل کامیون‌داران زمین گیر شدن ناوگان حمل و نقل باری خراسان شمالی در بازار لاستیک چه خبر است؟ خبرهای خوش برای کامیون‌داران محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین به مقصد نرسید 2 هزار و381 حلقه لاستیک خودروهای سنگین استان بوشهر تامین شد مبنای تن-کیلومتر برای محاسبه کرایه حمل هفته آینده ابلاغ می‌شود چرا لاستیک با قیمت دولتی به دست مردم نمی‌رسد؟ برگ سبز خودرو ببرید، لاستیک بگیرید اخلال‌گر امنیت جاده‌ها و رانندگان کامیون در اصفهان دستگیر شدند جزئیات تصویب تن کیلومتر پیشنهاد به کامیون‌داران برای تامین لاستیک تعیین کرایه پایه 660 هزار مسیر بر مبنای تن-کیلومتر بارفروشی شرکت‌ها معضل کنونی کامیون‌داران شده است تأمین لاستیک، شرط اصلی برای افزایش نیافتن قیمت بلیط اتوبوس اربعین جزئیات محاسبه کرایه بر اساس تن کیلومتر مطالبه کامیون‌داران محقق شد خرید «کارنه تیر» برای کامیونداران با تدبیر بانک مرکزی حل می‌شود قیمت انواع لاستیک خودرو مناسب برای پژو 206 + جدول عرضه 50 هزار حلقه لاستیک نیاز بازار را رفع نمی‌کند 70 درصد توزیع لاستیک‌های حواله‌ای همدان ویژه ناوگان برون شهری است 3200 حلقه لاستیک در بین ناوگان حمل و نقل استان قم توزیع شده است پنج هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین در استان مرکزی توزیع شد اختلال در کارت هوشمند کامیون داران رفع شد 30 درصد رانندگان جاده‌های کشور و 6 درصد گواهینامه بگیران معتاد هستند شرکت‌های حمل‌ بار متخلف جوگیر شدند 2500 حلقه لاستیک در کرمان توزیع شد مشکل لاستیک کامیون داران همدان رفع شد توزیع لاستیک به قیمت مصوب در خراسان جنوبی آغاز شد در روزهای آتی قیمت لاستیک خودرو نصف خواهد شد لاستیک‌های اموال تملیکی یک میلیون تومان قیمت‌گذاری شد لاستیک پراید چند؟ کمبود قطعات و لاستیک کامیونداران در قزوین 17 هزار حلقه لاستیک از گمرک غرب تهران ترخیص می‌شود ماجرای قطع بیمه برخی کامیونداران چه بود؟ تعلل سازمان راهداری در حل مشکل کامیون داران افزایش بی‌منطق قیمت تایر در بازار سیاه! سه سیاست حمایتی دولت برای تامین لاستیک کامیون اشد مجازات در انتظار برهم‌زنندگان امنیت حمل‌ونقل جاده‌ای حل مشکل کامیون‌داران بوشهری توزیع‌ لاستیک‌ کامیون با نرخ 1.1 میلیون تومان توزیع 200 هزار قطعه لاستیک در بازار درخواست نمایندگان مجلس از روحانی درباره کامیون‌داران بازار لاستیک در خراسان رضوی رو به تعادل است 10 هزار حلقه لاستیک کامیون در گمرک بوشهر آماده ترخیص است مشکل لاستیک خودروهای سنگین در کوتاه مدت حل می شود رانندگان حمل ونقل عمومی البرز لاستیک دریافت کردند مطالبات کامیون‌داران در دست پیگیری است چرخ گرانی لاستیک بی دلیل می چرخد دولت باید 500 هزار حلقه لاستیک به زودی وارد بازار کند «تن‌کیلومتر» تا یک ماه آینده جایگزین کرایه توافقی کامیون می‌شود‌ فرصت 10 روزه دولت به تجار برای واردات تایر سنگین توزیع لاستیک به شرط صف و سهمیه تردد کامیون‌ها در کشور عادی شد علت تداوم اعتراضات راننده‌های کامیون چیست؟ ترخیص لاستیک‌های موجود در انبار سازمان املاک ‌تملیکی از فردا قیمت لاستیک پراید با برند ایرانی در بازار 150 کانتینر لاستیک به زودی از گمرک ترخیص می‌شود واردات لاستیک سواری با ارز ثانویه صرفه اقتصادی ندارد توزیع لاستیک 2.1 میلیون تومانی برای کامیون‌داران آغاز شد ترخیص 80 هزار حلقه انواع لاستیک از گمرک شهید رجایی بندر عباس در یک روز دود اعتراض کامیون داران نباید به چشم کشاورزان و تولیدکنندگان برود توزیع اولین محموله لاستیک بین رانندگان در هفته آینده توزیع لاستیک سنگین بین رانندگان کامیون با نرخ مصوب تشریح آخرین پیگیری‌ها برای حل مشکلات رانندگان تانکرهای سوخت 500هزار حلقه لاستیک وارد شود خوزستان با کمبود لاستیک خودروهای سنگین مواجه است 16 شرکت حمل و نقل جاده ای لغو پروانه شدند اعتصاب نکردیم، لاستیک برای حرکت نداریم حرکات مشکوک برای زمین‌گیر کردن کامیون‌ها‌ پیشنهاد به دولت برای تخصیص ارز ویژه لاستیک‌‌‌ ناوگان سنگین رسیدگی به مشکلات رانندگان دغدغه مسئولان حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای است تامین نشدن قطعه و لاستیک بزرگترین مشکل کامیون‌داران نگاهی به قیمت های کویرتایر در بازار صادرات انواع لاستیک سبک و سنگین ممنوع شد قیمت لاستیک ایرانی پراید در بازار +جدول افزایش قیمت لاستیک و روغن موتور 9 درصد تعیین شده است 2400 حلقه لاستیک احتکار شده در قم کشف شد دلالان قیمت لاستیک را با فرصت طلبی افزایش دادند اعلام آمادگی ISQI برای همکاری با مرکز تحقیقات صنایع لاستیک افزایش 2 برابری قیمت لاستیک خودرو ارز دولتی برای تامین 15 قلم ضروری کامیونداران اختصاص یافت تردید واردکنندگان برای واردات تایر گران ثبت نمایندگی و واردات تایر های چینی آزاد شد قیمت انواع لاستیک خودرو مناسب برای پراید + جدول 2000 حلقه لاستیک خودرو احتکار شده در بوشهر کشف شد مواد اولیه تایرسازان رو به اتمام است سازمان بازرسی به چگونگی واگذاری شرکت لاستیک پارس ورود کند مشکل کمبود 100 هزار حلقه لاستیک در ناوگان جاده‌ای کشور مشکلات ناوگان جاده ای در کانون توجه مسئولان احتکار تایرهای پرفروش تایید شد! تامین لاستیک مشکل اساسی رانندگان حمل و نقل جاده‌ای است بهبود کیفیت سطح راه‌ها با اجرای 170 طرح در این بخش سامانه توزیع لاستیک ناوگان جاده‌ای راه‌اندازی شد کشف لاستیک‌های قاچاق در کنگاور شاخص‌های محاسبه کرایه تغییر می‌کند؟ خرید لاستیک ایرانی چقدر تمام می‌شود؟ +جدول کندی روند تخصیص ارز مواد اولیه، دامن تولید را می گیرد توزیع لاستیک بخشی از مشکلات رانندگان زنجانی را حل کرد قیمت لاستیک وانت پیکان چقدر است؟ مزایا و معایب استفاده از گاز نیتروژن در تایر خودرو جزییات ضوابط جدید واردات لاستیک سنگین اعلام شد + سند ضوابط واردات تایر خودروهای سنگین اعلام شد بررسی چگونگی تامین سوخت کامیون داران در مجلس صادرات لاستیک و تایر فرسوده ممنوع شد 29 درصد ناوگان حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی فرسوده است توانایی تایرسازان داخلی برای تامین نیازبازار لاستیک های سواری مواد اولیه لاستیک به گروه اول اضافه شد سودجویان با تراشیدن عاج، لاستیک های کهنه را نو می کنند 2 پیشنهاد انجمن واردکنندگان لاستیک برای کنترل قیمت ها انبار احتکار لاستیک کامیون در تیران و کرون کشف شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول 9 راه‌حل برای مسئله کامیون‌داران ضد پنچر کردن تایر خودروها با "نانو پلیمرها" گزارش بانک مرکزی در حوزه ثبت سفارش ارز دولتی به کامیون داران بررسی می شود لاستیک های کشف شده در ملکان شامل قانون احتکار نمی شود 500هزار راننده در حوزه حمل بار فعالیت می‌کنند از تأمین لاستیک دولتی و سوخت تا بیمه تکمیلی رانندگان مدیریت ترافیک تانکرهای سوخت ورودی از باشماق به مریوان و سنندج زمان اجرایی شدن بیمه تکمیلی کامیون‌داران مشخص شد کمبود برخی انواع لاستیک‌ها در یزد بحران کمبود تایرهای سواری در صورت عدم تخصیص ارز دولتی هشدار پلیس درباره عمر لاستیک‌های خودرو نابسامانی بازار «کفش» خودرو تولید برخی خودروها متوقف می‌شود از بیمه تکمیلی رایگان تا افزایش 20 درصدی نرخ کرایه چالش کمبود سرمایه در گردش تایرسازان با افزایش مطالبات از خودروسازان اجرای بیمه تکمیلی رانندگان کلید خورد ایران کامیوهای جمهوری آذربایجان را از پرداخت عوارض معاف کرد 17 هزار راننده کامیون در مازندران مشمول بیمه تکمیلی شدند گلایه از حذف بیمه تعدادی از رانندگان کامیون حذف محدودیت توزیع سوخت به کامیونداران مناطق مرزی بررسی مطالبات کامیون‌داران در کمیسیون عمران 117 مورد شکایت رانندگان حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان رسیدگی شد کامیونداران؛ عبوراز گردنه سختی ها به همت دولت خوواسته های کامیون داران در اردبیل تحقق یافت قیمت انواع لاستیک مناسب برای زانتیا + جدول تعطیلی 27 شرکت حمل‌ونقل متخلف در استان تهران آغاز بیمه تکمیلی رایگان 900 هزار راننده کامیون از امروز تعطیلی 70 شرکت حمل ‌و نقلی در رابطه با مشکلات رانندگان پرداخت کرایه کامیون ها بر اساس تُن بر کیلومتر اجرای رایگان بیمه تکمیلی‌ رانندگان کامیون از فردا تعطیلی 70 شرکت حمل ‌و نقل در رابطه با مشکلات رانندگان رانندگان کامیون هیچ اعتصابی در ابتدای مرداد ماه ندارند نصب سپهتن روی خودروهای سنگین تعلیق و بیمه تکمیلی رانندگان رایگان شد آخرین وضعیت مطالبات رانندگان وکامیون‌داران فعالیت 39 شرکت مسافربری حمل‌ونقل جاده ای در زنجان توزیع لاستیک با نرخ دولتی برای کامیون‌داران آغاز شد+جزئیات شرکت حمل و نقل متخلف در اردبیل جریمه شد تحقق خواسته‌های کامیونداران و رانندگان کوتاهی در بخش حمل و نقل جاده ای غیرقابل قبول است 80 درصد از مطالبات رانندگان کامیون برآورد شد رانندگان گنابادی خواستار راه اندازی سامانه نوبت دهی بار شدند بیمه تکمیلی رانندگان جاده تا آخر تیر اجرایی می شود مشکل تامین قطعات و لاستیک رانندگان برطرف شود راهنمای خرید لاستیک خودرو برای روز‌های گرم تابستان قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول پیگیری مطالبات رانندگان توسط معاون رئیس جمهوری انواع لاستیک خودرو در بازار + جدول بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به مطالبات کامیون داران در بندر عباس اعلام فهرست عاملان فروش لاستیک با نرخ مصوب قیمت انواع لاستیک خارجی پژو در بازار +جدول حمل و نقل قانونمند شود آغاز عرضه لاستیک دولتی به کامیون‌داران از فردا ارزی که به جای خودکفایی در تایرسازی صرف واردات شد فایده‌ها و معایب باد نیتروژن لاستیک خودرو عرضه مستقیم لاستیک خودروهای سنگین با ارز دولتی افزایش تعرفه حمل فرآورده‌های نفتی کلید خورد قیمت انواع لاستیک ایرانی پژو در بازار +جدول جدیدترین جزئیات تحقق خواسته کامیون‌داران رسیدگی به مطالبات اخیر رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای تخلفات 48 شرکت حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی رسیدگی شد خبرهای خوش مجلس برای رانندگان درون و برون شهری جمع بندی مشکلات کامیون داران به زودی مجوز افزایش قیمت 9.6 درصدی صنعت تایر صادر شد قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار همکاری تولیدکنندگان تایر با رنو ادامه می یابد رانندگان کامیون از یارانه دولتی بهره‌مند می‌شوند تشکیل کارگروه بیمه‌ای برای رفع مشکلات رانندگان افزایش حقوق بازنشستگی کامیون داران افزایش قیمت تایر و روغن خودرو در بازار ضرب‌الاجل دو هفته‌ای مجلس به دولت برای حل مشکلات کامیون‌داران بررسی مشکلات کامیون داران در کارگروه کمیسیون اجتماعی تایر سازان به دنبال افزایش قیمت وزارت راه پیگیر پرداخت مطالبات کامیون‌داران است از سپهتن تا کرایه توافقی ممنوعیت تردد موتورسیکلت در محورهای تهران-شمال و تهران-مشهد ساخت لاستیک‌های زیپی قابل تعویض برای دوچرخه‌سواران سوخت ارزان و کمیسیون مازاد ریشه مشکلات کامیون‌داران است معرفی 3 راهکار برتر برای کاهش نفوذپذیری هوا در تایر خودروها ‌هفت راهکار برای حل مشکلات کامیون‌داران هشدار جدی به برهم‌زنندگان بازار لاستیک خودروهای سنگین عرضه لاستیک با قیمت مصوب‌ به بخش حمل‌ونقل جاده‌ای با ابلاغ وزارت صنعت اجرای برخی خواسته‌های رانندگان نیازمند موافقت مجلس 70 درصد کامیون‌داران فعالیت‌ خود را آغاز کردند مصائب کامیونداری در ایران قیمت تایر تغییر نکرده است خواسته‌‌ اصلی کامیون‌داران مقابله با تخلف گسترده در پایانه‌های بار است پیگیر مطالبات رانندگان هستیم صفر تا 100 اعتراضات رانندگان برگشت کامیون‌ها به چرخه حمل‌و‌‌نقل در آینده نزدیک 5800 کارت معاینه فنی ناوگان جاده ای در استان همدان صادر شد هیچ انسداد مسیری نداشتیم اطلاعیه مهم انجمن‌ صنفی کامیون‎داران برای پایان اعتراضات بررسی مشکلات کامیون‌داران در جلسه کمیسیون عمران مجلس تلاش برای تحقق مطالبات کامیون داران تشکیل جلسه کارگروه 9 نفره برای رسیدگی به مشکلات کامیون‌داران انتقاد نمایندگان از نابسامانی وضعیت 500 هزار راننده کامیون جزئیات جلسه وزیر راه و شهرسازی با راننده‌های کامیون درخواست های صنفی رانندگان با همکاری مجلس برطرف شود مطالبات به حق کامیونداران/ قراردادهای غیرشفاف شرکت‌های حمل ونقلی افزایش 20 درصدی کرایه حمل جاده‌ای با قیمت کالاهای اساسی چه می‌کند؟ حمایت وزارت راه از واردات لوازم‌یدکی دستور وزیر تعاون برای رفع مشکل حقوق بازنشستگی رانندگان 50 درصد درآمد کامیونداران در جیب واسطه ها توپ افزایش قیمت تایر در زمین فروشندگان برنامه ریزی کویرتایر برای افزایش ظرفیت 10 هزار تنی تولید آخرین اقدامات دولت برای نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای افزایش تعرفه حمل و نقل جاده ای در راستای حمایت از سرمایه‌گذار خصوصی است واردکنندگان لاستیک ملزم به عرضه به موقع کالا در بازار هستند راهنمای خرید لاستیک خودرو اصابت ترکش نوسان دلار به بازار تایر خودرو روایت حمل‌ونقل در ایران؛ از چاپار تا تاکسی اینترنتی افزایش 15 درصدی قیمت لاستیک‌های وارداتی تولید تایر تحت لیسانس چین و در قالب قرارداد EPC منطق اقتصادی ندارد تولید تایرهای تمام سیمی در آرتاویل تایر تا پایان امسال گزارش تصویری از حضور شرکت های تایرسازی در نمایشگاه اتومکانیکای دوبی لیست قیمت انواع لاستیک مناسب پراید عمر متوسط ناوگان باری در زنجان 17 سال است تغییر نرخ ارز بر اقساط وام نوسازی خودروهای سنگین فرسوده اثر ندارد نیاز پیرترین ناوگان کامیونی کشور به نوسازی دغدغه اصلی قطعه سازان مطالبات سنگین از مجموعه خودروسازان است حکایت مظلومیت خریداران و واردکنندگان خودروهای تجاری افزایش تعرفه واردات لاستیک خودرو به کشور الزامات ریل‌محور شدن حمل و نقل برای مهار تلفات جاده‌ای قیمت تایرهای داخلی افزایش می یابد راهبرد منسوخ توسعه صنعت تایر؛ دستور کار 3 ساله وزارت صنعت، معدن و تجارت خرید لاستیک دنا و زانتیا چقدر آب می خورد؟ قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول قیمت روز پرفروش ترین لاستیک‌ های خودروی سواری در بازار کارنامه حمل و نقل در تعطیلات نوروزی سال 97 رشد 3.9 درصدی بخش جاده‌ای در جابه‌جایی مسافران جاده‌ها هنوز یکه‌تازی می‌کنند افزایش 13 درصدی سفرهای جاده‌ای نسبت به نوروز 96 61541 مسافر از طریق ناوگان جاده‌ای زنجان جابه‌جا شدند 8500 مسافر توسط ناوگان عمومی خراسان جنوبی جا به جا شدند کنوانسیون CMR چیست؟ آشنایی با نحوه نگهداری تایر اتومبیل مزایای باد نیتروژن در لاستیک خودرو چگونگی تنظیم باد تایرها آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور در سوم فروردین ماه 75 درصد ترافیک روی 40 هزار کیلومتر راه شریانی انجام می شود افزایش قیمت حامل‌های انرژی سهم ناوگان حمل ونقل جاده‌ای را افزایش می‌دهد آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در اول فروردین ماه عملکرد نوروزی ناوگان مسافربری زیر ذره بین مجلس بازارگاه‌های الکترونیکی حمل بار را هوشمند می‌کنند امکان تولید تایرهای بریجستون از سال 2022 در ایران مظنه خرید انواع لاستیک مناسب وانت در بازار این تایر اکسیژن تولید می کند قیمت لاستیک ایرانی پراید در بازار +جدول اساس‌نامه تأسیس شرکت‌های حمل‌ونقل سنگین آماده شد تایرهای تولید داخل افزایش قیمت نداشته است خیابان هوشمند فشار باد لاستیک را اندازه می گیرد استقبال قابل توجه از مسیرهای بین‌المللی واحدهای صنفی هرمزگان لاستیک های تاریخ گذشته به مردم عرضه نکنند لیست قیمت انواع لاستیک خودرو قیمت انواع لاستیک ایرانی پژو در بازار؟ +جدول حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه‌ای است قیمت انواع لاستیک خارجی پژو در بازار؟ +جدول تمیزکننده و براق کننده لاستیک وضعیت صادرات در صنعت تایرخودرو کیان تایر مشکل مالکیت و مدیریت دارد نتیجه مدیریت فعلی‌ حمل‌ونقل افزایش‌ کشتار جاده‌ای و رشد مصرف سوخت است شناخت صحیح از تایر تصادفات رانندگی را کاهش می دهد مظنه قیمت لاستیک خودرو در بازار چقدر است؟ سه سال تا خداحافظی با دودزاهای جاده‌ای رشد ناوگان حمل و نقل جاده ای و بار در کشور متعادل نیست ظرفیت خالی 40 درصد از کامیون‌ها قیمت انواع لاستیک خارجی پژو در بازار؟ +جدول برای نجات حمل‌ونقل جاده‌ای، کامیونداران را شرکت‌دار کنیم برنامه دولت در حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری در سال 1397 ظرفیت تولید کارخانه کویرتایر به 40 هزار تن افزایش می‌یابد کمتر از 25 درصد بودجه راهداری تخصیص داده شد نرخ فروش انواع لاستیک کامیونت و اتوبوس ایمنی تردد در جاده های فارس اولویت دارد نصب GPS روی کامیون‌های نفتکش تا پایان 96 تاثیر 100 درصدی افزایش نرخ سوخت بر کرایه حمل بار دانستنی‌های تایر خودرو فرسودگی ناوگان باری تجهیز ناوگان حمل بار یزد به سامانه کنترل آنلاین افتتاح سامانه مدیریت یکپارچه ناوگان حمل و نقل تحول صنعت حمل‌ و نقل بار با سامانه هوشمند مدیریت یکپارچه ناوگان حمل و نقل کامیونی در آستانه نابودی و فروپاشی برخی شرکت های باربری 80 درصد هزینه حمل را کمیسیون می‌گیرند ممنوعیت تردد ناوگان 50 سال به بالا از سال آینده ترافیک نیمه سنگین در محدوده بیلقان تا آدران+تصاویر جزئیات صدور بارنامه الکترونیکی حمل جاده‌ای کالا حذف کامل بارنامه فیزیکی از خرداد 97 بررسی بازار انواع تایر خودرو؛ خط ترمز تایرهای ایرانی روی بازار لاستیک افزایش تعرفه واردات، رقابت‌پذیری صنعت تایر را افزایش نمی‌دهد ثبت سفارش تایر خودرو همچنان باز است قیمت انواع لاستیک ایرانی پژو در بازار؟ +جدول مجوز قانونی برای اخذ عوارض از مصرف گازوئیل داریم آغاز طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل خودروهای دیزلی درون شهری در سنندج فشار باد تایر در عملکرد خودرو چه تاثیری دارد؟ اپلیکیشن‌ها هیچ برنامه‌ای برای ورود به حمل و نقل برون‌شهری ندارند انحصار در جاده، تنها راه رقابت با بخش خصوصی؟! نیم‌نگاهی به تایرهای ضدپنچری، موسوم به Run-flat؛ دفع خطر تا 80 کیلومتر نظام جدید تعرفه ای برای تایر سیستم کنترل فشار باد تایر چگونه کار می‌کند؟ نشانه های پنچر شدن تایر اتومبیل در حین رانندگی راهنمای خرید لاستیک خودرو آیین‌نامه جدید حمل‌ونقل بین‌المللی مسافر‌ ابلاغ شد فالکن تایر در نمایشگاه اکیپ اتو 2017 از تایرهای تابستانی جدید خود رونمایی کرد مسافت تهران-آمل 2 ساعته می‌شود لیست قیمت انواع لاستیک خودروهای پژو سواری کرایه، بازار اتوبوس و مینی‌بوس بین‌شهری را کساد کرد لیست قیمت انواع لاستیک کامیون و کامیونت در بازار افزایش تعرفه واردات تایر عامل گرانی می‌شود افزایش تعرفه واردات تایر عامل گرانی می‌شود خرید 2 حلقه لاستیک اتومبیل چقدر آب می خورد؟ استفاده از نیتروژن چه تاثیری بر لاستیک خودرو دارد؟ تایر خودرو از چه زمانی اختراع شد؟ "هایپر تایر"، ایده‌ای خلاقانه برای خرید و سرویس آنلاین تایر سارق حرفه‌ای لاستیک خودروهای شاسی بلند دستگیر شد بارش برف در محور کندوان ادامه دارد گسترش همکاری زامیاد و سیرالئون در آینده نزدیک رمز و راز لاستیک‌های سرقتی خودرو چیست؟ رمز و راز لاستیک‌های سرقتی خودرو تغییر در اندازه فاق لاستیک چه تاثیری بر خشکی و نرمی حالت رانندگی خودرو می‌گذارد؟ قیمت انواع لاستیک خارجی پژو در بازار؟ +جدول شرایط مراقبت و نگهداری از لاستیک خودرو عرضه تایرهای بریجستون با استاندارد اختصاصی ایران آغاز به کار نماینده رسمی بریجستون از فردا در ایران نرخ فروش انواع لاستیک خودرو در بازار مقررات واردات لاستیک اعلام شد کشف هزار حلقه رینگ و لاستیک سرقتی قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول نرخ فروش انواع لاستیک خودرو در بازار افزایش عوارض حمل کالاها در جاده ورشکستگی تولید داخلی با واردات بی رویه لاستیک مظنه قیمت انواع لاستیک خودرو قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو؟ +جدول جاذبه های گردشگری و پتانسیل های حمل ونقل جای کار بیشتر دارد روایت کفش‌های خارجی خودرو آغاز بهره برداری از 30 پروژه در بخش حمل و نقل جاده ای همزمان با هفته دولت خرید لاستیک پژو 206 چقدر آب می خورد؟ مظنه قیمت لاستیک سمند و دنا در بازار کشف قاچاق از داخل لاستیک خودرو مراقب عاج لاستیک خودرو باشید! خرید لاستیک خارجی پراید چقدر تمام می‌شود؟ علت صدای چرخ‌ خودرو سر پیچ بازار سرد و انجمادیِ لاستیک در اوج گرمای تابستان 6200 نفر در بخش حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان فعالیت می‌کنند 30 درصد تایرهای موجود در بازار قاچاق هستند تعلیق یک ماهه تا یک ساله کارت هوشمند رانندگان متخلف خراسان جنوبی اوضاع شرکت‌های حمل و نقل بین شهری مناسب نیست فرصت سرازیر شدن ترانزیت مسیر کراچی به ایران را از دست دادیم کشف 462 حلقه لاستیک قاچاق در شهرستان رودبار قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول باد لاستیک‌های ایرانی با واردات خالی شد واردات تایر برپایه عرضه و تقاضا صورت می گیرد چهار چالش تولید تایر در کشور کدام لاستیک را انتخاب کنیم؟ ساخت نمونه اولیه 6 محصول در زمینه کاهش نفوذپذیری هوا در تایر خودرو خرید لاستیک ایرانی پراید چقدر تمام می‌شود؟ +جدول نرخ فروش لاستیک تیبا و ریو خرید لاستیک خارجی پژو چقدر تمام می‌شود؟ +جدول سایه سنگین کسادی بر بازار کامیون‌دارها خرید لاستیک ایرانی پژو چقدر تمام می‌شود؟ +جدول چه زمانی باد تایرهای خودرو را تنظیم کنیم؟ خودروسازان تمام تایرهای تولید داخل را مصرف می‌کنند‌ طراحی حسگری که باد تایر خودرو را دائم رصد می‌کند رشد‌ کمتر از 10درصدی مصرف گازوئیل در سال جاری کِشنده جدید آمریکایی که حمل و نقل دنیا را متحول می‌کند! +عکس 43 هزار ناوگان حمل و نقل جاده ای پروانه فعالیت گرفتند مظنه قیمت خرید لاستیک زانتیا و دنا در بازار قیمت لاستیک پژو و سمند در بازار نرخ خرید و فروش لاستیک رانا در بازار قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول کارخانه تولید تایر زابل، توسعه سیستان و بلوچستان را به دنبال دارد قرارداد ساخت کارخانه تولید لاستیک خودروی زابل امضا شد زابل میزبان احداث کارخانه تولید انواع تایر های رادیال با ظرفیت پنجاه هزار تن در سال تعویض خودکار تایر متناسب با شرایط جوی! تایر ساخته شده از مواد طبیعی به بازار می آید خرید لاستیک پژو چقدر تمام می شود؟ قیمت انواع لاستیک خودرو خرید لاستیک خارجی دنا چقدر تمام می‌شود؟ +جدول مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان معرفی شد قیمت خرید و فروش انواع لاستیک خودرو در بازار خرید لاستیک ایرانی سمند چقدر تمام می شود؟ +جدول عرضه خودروهای ایرانی با تایرهای چینی تایر نو به چه قیمتی؟ قیمت لاستیک در بازار 5 تایر عجیب و غریب برای وسایل نقلیه آینده +عکس راه اندازی کارخانه بازیافت لاستیک‌های مستعمل خودرو خرید لاستیک خارجی پژو چقدر تمام می‌شود؟ +جدول خرید لاستیک خارجی تندر90 چقدر تمام می شود؟ +جدول لزوم شناسنامه دار کردن تایرها برای کاهش قاچاق خرید لاستیک پراید چقدر تمام می شود؟ تامین مالی حمل‌ونقل جاده ای برای اولین بار توسط بخش خصوصی قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول ازسرگیری مذاکرات همکاری حمل‌ونقل جاده‌ای ایران‌-هلند رقابت 42 طرح نوآورانه در رویداد چالش نفوذپذیری هوا در تایر قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول شکایت مسافران از حمل‌ونقل جاده‌ای بهترین برندهای تایر در سال 2017 قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار هوا – جاده‌ای‌ها از راه می‌رسند ساخت همزمان 16 آزادراه در ایران انواع لاستیک ایرانی خودرو چند؟ +قیمت قطع ارتباط با صاحب خودرو بزرگترین مشکل خودروسازان است لاستیک‌های هوشمند خودرو +عکس استفاده از پوست تخم مرغ و گوجه در ساخت تایر خودرو! توافقنامه تولید تایر و واگن با اسلواکی دانستنی‌های بسیار مفید در مورد لاستیک اتومبیل مظنه قیمت لاستیک سمند و دنا در بازار تفکیک وظایف سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و پلیس راه آخرین وضعیت کریدور خلیج فارس - دریای سیاه خرید لاستیک 206 چقدر آب می خورد؟ چطور دوام لاستیک اتومبیل خود را افزایش دهید؟ سیزدهمین همایش و نمایشگاه ملی صنعت لاستیک در یزد برگزار شد 40 هزار کامیون با 40 سال عمر و مصرف سوخت 2 برابر استاندارد قیمت انواع و اقسام لاستیک در بازار +جدول قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو +جدول 3500 سامانه هوشمند در جاده های کشور نصب شد ارائه درخواست افزایش تعرفه واردات تایر به وزارت صنعت لاستیک مناسب فصل چه ویژگی هایی دارد؟ لاستیک پراید در بازار با چه قیمتی معامله می شود؟ +جدول چالش نوآوری کاهش نفوذپذیری هوا در لایه داخلی تایر خودرو آزمون فنی برای واردات لاستیک "برند‌های معتبر" لغو شد +سند قیمت لاستیک ریو و تیبا در بازار +جدول غول‌های حساس انواع لاستیک ایرانی خودرو چند؟ +قیمت واردات مواد اولیه تولید لاستیک محدودیتی ندارد علل اصلی لاستیک سابی در خودروها قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول بهترین زمان برای تعویض لاستیک خودرو امور گمرکی خارج از پایانه ها انجام شود آیین‌نامه‌ معماری راه تدوین می‌شود قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار +جدول بیمه عمر تایر خودرو با تزریق ضدپنچری نکاتی در مورد استفاده و تعویض لاستیک های زمستانی قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول برخورد شدید با عرضه لاستیک های تقلبی و قاچاق نخستین دستگاه تصویربرداری X-RAY از کامیون‌های در حال حرکت به بهره‌برداری رسید قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول تولید کفپوش‌های مقاوم با استفاده از مواد بازیافتی خودرو 90 درصد از جابجایی های کالا در زنجان توسط حمل و نقل جاده ای است اهمیت لاستیک خودرو در ایمنی و مصرف سوخت قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو +جدول اهمیت لاستیک در ایمنی و مصرف سوخت چک کردن وضعیت تایر خودرو با لیزر+تصاویر تصمیمات برای نوسازی ناوگان حمل بار از سوی دولت در دست اقدام است قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول ساماندهی بازار، واردات هفت ماهه لاستیک را 15درصد کم کرد قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول چگونه لاستیک خودرو را سالم نگهداریم؟ مزایا و معایب باد نیتروژن در لاستیک خودرو چیست ؟ قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول واردات لاستیک های بی کیفیت به پایان رسید؟ قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول افزایش تولید کلید فرار از تعطیلی تقویت سیستم‌های ریلی، مرزی و جاده ای سیستان و بلوچستان افزایش ایمنی ناوبری حمل‌ونقل جاده‌ای با تجاری‌سازی سامانه‌های ناوبری قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو +جدول خطرات جانی لاستیک‌های قاچاق ارزان ورود لاستیک قاچاق به کشور در سایه نبود نظارت و کنترل دولت قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول سیستم نوبت دهی در پایانه باربری قزوین تداوم می یابد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول اشتغال‌آفرینی برای بالغ بر 15 هزار نفر در حوزه حمل و نقل جاده ای قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول برنامه ریزی ها برای انتقال مسافرین اربعین آغاز شده است کاهش مسافران ناوگان عمومی جاده‌ای ورود وسایل نقلیه با بار بیش از 20تن ممنوع شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول کفش‌های ماشین را کی عوض کنیم؟ قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو +جدول قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول این اقامتگاه قابل حمل را ببینید+تصاویر قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول ارائه ضمانت نامه برای لاستیک خودرو الزامیست قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول ‌ابلاغ مصوبه نوسازی کامیون‌ها از سوی وزارت نفت و انعقاد قرارداد با خودروساز‌ قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول سرقت رینگ و تایر 48 دستگاه شورولت از نمایندگی قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول ورود تایرهای چینی به صنعت خودرو قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول واردات تایر و از بین رفتن امیدها قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو +جدول کومهو برنده مسابقات بین‌المللی طراحی تایر شد تشکیل اداره‌کل راهداری و حمل‌‌و‌نقل جاده‌ای قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول توسعه فنی مهم ترین راهکار برای استانداردسازی لاستیک هشدار رییس پلیس‌راه ناجا درباره لاستیک‌های وارداتی بی کیفیت نقدینگی نیاز امروز صنعت تایرسازی توافقی برای تعبیر رویای 3000 ساله رونق تولید چند کارخانه بزرگ تایرسازی نیازمند تزریق نقدینگی است نصب نسل جدید سامانه های هوشمند ثبت تخلفات در جاده های زنجان قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید محدودیت‌های ترافیکی ایام عید سعید فطر اعلام شد پارک خودرو با موتور خاموش! سرقت 4 لاستیک میلیونی اسپورتیج مسایل مربوط به حملات تروریستی ناوگان ترانزیتی ایران درترکیه درحال پیگیری است لاستیک‌هایی که به هر جهت می‌چرخد براساس طرح جامع حمل ونقل جاده ای 10 کریدور توسعه تعریف شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول راهنمای خرید لاستیک خودرو قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول صنعت لاستیک سازی ایران در پنج سال آینده سالانه 12 درصد رشد دارد پرونده های تخلف انواع لاستیک و روغن موتور در سال گذشته به 46 میلیارد ریال رسید ویزای ایران برای خاک خورده های خارجی نصب دو هزار دوربین برای کنترل سرعت در راه‌های شریانی قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو لاستیک الماس نشان قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول تایرهای وارداتی شناسنامه‌دار می‌شوند استفاده از فن آوری پوست تغییرپذیر در خودروسازی جابه‌جایی تایرها قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو +جدول 20 میلیون تن به تناژ حمل و نقل برخی محورهای کرمان افزوده می شود قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول مولفه‌های استفاده از تایر در خودرو ضرورت جلوگیری از واردات تایر از مبادی غیررسمی قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول کاهش سهم تایرهای چینی در بازار درخواست همکاری با صنعت تایر ایران قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول نگاهی به صنعت لاستیک در تالار شیشه ای «رکود» و «مالیات» فروشندگان تایر را زیرزمینی کرد فروشندگان لاستیک و مالیات‌های بالا شرکت بازرگانی Varga با پنج مدل جدید تایر مارشال به دنبال گسترش حضور در بازار خاورمیانه قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول احداث کارخانه تولید تایر خودرو در خلخال پیگیری شود قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو +جدول بی‌قـراری در تایـرها اجرای طرح های توسعه در کویرتایر با جدیت دنبال می شود گشت و گذار تصویری در روز دوم اتومکانیکای دوبی با حضور صنعتگران 58 کشور روبان چهاردهمین اتومکانیکای دوبی بریده شد تلاش ژاپنی ها برای استفاده از سهم بازار امارات در اتومکانیکای دوبی تامین 60درصد نیاز تایر کشور از طریق واردات قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پراید +جدول قفل عجیب ماشین از ترس دزد سهمیه سوخت عملکردی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای افزایش یافت قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو +جدول کارت سوخت خودروهایی که فاقد بیمه شخص ثالث باشند، شارژ نخواهد شد جنگ قیمتی چینی‌ها در صنعت لاستیک 950 نقطه حادثه خیز کشور اصلاح می شود قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو پنج کیلومتر باند دوم محور بیرجند- مود به بهره‌برداری رسید قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو جابه‌جایی مسافران درون شهری باید به 250 هزار نفر برسد خود را برای بزرگ‌ترین نمایشگاه قطعات خاورمیانه آماده کنید ورود و خروج 38 میلیون مسافر از پایانه های مسافربری در سال گذشته کدام برندهای تایر در جهان برتر هستند؟ 268 هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی خراسان جنوبی جابجا شدند لزوم هم‌صدایی طرح‌های حمل‌ونقل و شهرسازی ناوگان برون شهری مناسب حال گردشگری نیست کفشی برای قدبلندها جابه جایی 35 میلیون مسافر در 11 ماه گذشته قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو سرویس‌دهی 80 هزار ناوگان عمومی جاده ای در تعطیلات نوروزی تایر مفهومی که رانندگی را متحول می‌کند ایران امن‌ترین و بهترین کریدور حمل و نقل و ترانزیت است فاز یک کارخانه لاستیک‌سازی لرستان به‌زودی اجرا می‌شود تایر و ایرادهای رایج مربوط به آن اختصاص 800 میلیارد ریال اعتبار به منظور تامین ایمنی راه‌ها در نوروز 95 مرور فاکتورهای حیاتی در انتخاب تایر و تاثیرات آن‌ها انطباق شبکه حمل و نقل کشور با اهداف بازرگانی خط ویژه اتوبوس در خیابان های شهید مطهری و شهید بهشتی، برعکس جهت حرکت خیابان ضوابط واردات لاستیک اعلام شد برقراری شبکه حمل و نقل یکپارچه درون و برون شهری محور همکاری با ایتالیاست فعالیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای 8 سال آینده تمدید شد ساخت دومین کارخانه لاستیک کردستان در دهگلان آغاز شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پراید +جدول راه‌اندازی جاده ابریشم نوین با مدل‌های نوین حمل‌و نقلی ساز و برگ جنگی ترخیص تایرهای بایاس ممنوع شد قیمت انواع لاستیک پ‍ژو قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو بار حمل و نقل بر دوش نحیف جاده رونق حمل‌ونقل با لغو تحریم قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو تاریخ تولید لاستیک در مراکز معاینه فنی بررسی شود حمل و نقل و ایمنی راه ها مورد توجه ویژه دولت تدبیر و امید است برگزاری اولین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل و نقل جاده‌ای کشور در سمنان 2000 فیلتر جذب دوده برای اتوبوس های تک کابین خریداری شد مسابقه و جشنواره عکس حمل و نقل جاده ای در شهرکرد برگزار شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو مشکلات بر دوش حمل‌ونقل جاده‌ای سنگینی می‌کند مشکلات رانندگان را دریابیم مشکلات بر دوش جاده‌ها سنگینی می‌کند اجبار به واردات تایر خودرو با وجود ظرفیت تولید داخلی احداث 4 کارخانه تایرسازی با ظرفیت 200 هزار تن نظر رییس اتحادیه در مورد ممنوعیت واردات تایر ایران 3 طرح جدید حمل‌ونقل جاده‌ای در ترکمنستان اجرا می‌‏کند بی نظیر ترین راننده تاکسی دنیا وسط تهران احتمال ایجاد صندوق توسعه بزرگراه‌ها در برنامه ششم فرسودگی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قربانی می‌گیرد کاهش قیمت تایر در سطح جهانی تایرسازان برای رقابت باید قیمت‌ها را کاهش دهند زائران ایرانی سوار خودروهای مسافربر شخصی نشوند کشف 1000 حلقه لاستیک خودروهای خارجی در پایتخت تایرهای چینی درد صنعت تایر واردات لاستیک با 4 شرط مجاز شد+سند کار 24 ساعته کامیونها برای اقساط 600 میلیونی بسیج 4000 اتوبوس برای اربعین حسینی استفاده از GPS برای پیمایش خودرو و ردیابی قاچاق کالا چرخش بازار تایر در دست چینی‌ها واکنش انجمن صنفی صنعت تایر به یک گزارش برگزاری دومین همایش ملی بازیافت لاستیک و محیط زیست محموله لاستیک خودرو قاچاق در چهارمحال و بختیاری کشف شد تایرسازان ارزان تولید کردند گران فروختند بانک حکمت ایرانیان با شرکت تایر سازی ایتالیا(پیرلی)به مذاکره نشست لاستیک خودروهای داخلی‌ سبز‌ می‌شو‌د تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت فرمان رییس جمهور آذربایجان برای تاسیس شورای هماهنگی حمل و نقل تامین وسایل حمل‌ونقل به تعداد زائران در مرز مهران وقتی پنچری معنا ندارد واردات تایر چینی بزرگترین مشکل تولید کنندگان درکشور است ساماندهی واردات تایر خودرو آغاز شد افزایش 50 درصدی تردد مسافر از مرز نوردوز در آذربایجان شرقی واردات لاستیک مشروط شد کارخانه تولید تایر خودروهای سنگین روکش‌دار در خلخال کلنگ‌زنی می‌‌شود روی بیمه‌ها نمی‌توان حساب کرد قیمت انواع لاستیک ایرانی دربازار تولید ماده اولیه تایر سبز برای اولین بار در خاورمیانه پایانه گمرک پرویزخان باز شد قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو افزایش ناوگان جاده‌ای برای اربعین امسال امکانپذیر نیست ایران حضور در عرصه‌های بین‌المللی حمل ونقل را افزایش دهد انتقال توقفگاه اتوبوس‌های قزوین به خارج از شهر هرآنچه باید درباره تایر خودرو بدانید قیمت انواع لاستیک ایرانی در بازار تایرهایی که خودشان پنجری می‌گیرند بدهی 300 میلیارد تومانی صنعت خودرو رمق تولیدکنندگان تایر را می گیرد افزایش تولید تایر در انتظار سرمایه‌گذاری جدید دامپینگ چین قیمت هر کیلوگرم تایر را به 1.5 دلار کاهش داده است کیفی سازی محصولات و استفاده بهینه از ظرفیت داخلی دو سیاست اصلی در عرصه لاستیک کشور است تردد ماهانه یک میلیون ‌مسافر از مرزهای ایران در سال 94 احداث کارخانه لاستیک‌سازی در شهرک صنعتی رامشار زابل 10 واقعیت ناگفته در مورد تایرهای خودرو تخلف شهرداری در ورود به عرصه حمل کالا با اتوبوس‌‌ در پایانه‌های مسافری قانون هست؛ اما کم است! تغییر مسیر رفت‌وآمد مسافران در پایانه غرب نگرانی صنعت لاستیک کشور از واردات بی رویه تایر چینی هم به جان تولید داخل افتاد آمادگی کامل پایانه‌های پایتخت برای دور آخر سفرهای تابستانی تولید تایر در 10 سال دو برابر می‌شود تایرسازان ایرانی یا زیان ده هستند یا در نقطه سر به سر بهره برداری از 266 پروژه حمل و نقل جاده‌ای در هفته دولت تایر گیاهی وارد می‌شود رانندگان برون شهری بیمه بیکاری و ایام بیماری دریافت نمی‌کنند پلیس و خودروسازان برای کنترل سرعت اتوبوس ها همکاری کنند حمل کالا با اتوبوس،‌ باری بر دوش مسافر پساتحریم؛ فرصت بهبود حمل‌ونقل جاده‌ای قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو رتبه نخست خراسان رضوی در صادرات کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نوسازی ناوگان باری همدان در دستور کار است خودمالکی وسایل نقلیه معضل حمل و نقل برون شهری 110هزار تن تایر روی چرخ واردات پایانه مرزی چزابه آماده افتتاح رسمی قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو توسعه حمل‌و‌نقل روستایی با 15 هزار خودرو جدید اختصاص تسهیلات نوسازی ناوگان حمل و نقل باری در همدان تایر هوشمندی که خود را تغییر می دهد ناوگان حمل ونقل عمومی بین شهری زنجان نوسازی می شود تدوین مدل کنترل بهینه چراغ‌ها در شبکه‌های حمل ونقلی کشور بررسی تاثیر تایر فرسوده پودر شده بر خاک ماسه‌ای آزمایش موفق تایر بدون باد برای نسل آینده خودروها تایر آی‌فلکس به مرحله تولید انبوه نزدیک می شود 65هزار کامیون فرسوده از رده خارج می‌شود چرخ توافق برای جاده‌ها می‌چرخد تاسیس دفاتر حمل و نقل در 35 روستای کرمانشاه 16 درصد ناوگان باری خراسان شمالی فرسوده است جلوگیری از صدور بارنامه برای ناوگان فاقد معاینه فنی‌ آمادگی کامل ناوگان مسافربری در پایانه‌های تهران در روز عید فطر تمهیدات سازمان پایانه‌ها برای نیمه دوم سفرهای تابستانی و عید سعید 250 هزار کامیون پیر در جست‌وجوی جاده جوانی عزم دولت برای ایمنی کامیون‌ها پرداخت تسهیلات 200 و 300 میلیون تومانی نوسازی ناوگان کامیونی فرصت 2ماهه برای ثبت اطلاعات حوزه حمل‌و‌نقل در سامانه سبا کرد نقش موثر ایران در تقویت کریدور حمل‌ونقل بین‌المللی شمال–جنوب یارانه بلیط اتوبوس های کرمانشاه هنوز پرداخت نشده است وضعیت نامناسب ترمینال شرق خرم آباد جابجایی مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل لرستان 12 درصد کاهش یافت سالانه 5.5 میلیون حلقه لاستیک در کردستان تولید می‌شود بهبود خواص تایر به کمک نانوکامپوزیت‌ها توسط محققان ایرانی سرعت سفر با «اطلاعات اتوبوس» افزایش می یابد نصب دستگاه‌ جی‌پی‌اس به اتوبوس‌ها 10 میلیارد دلار پروژه‌ حمل‌و نقل ایران درانتظار شرکت‌های ترکیه است سهمیه سوخت ناوگان عمومی جاد‌ه‌ای فعلاً تغییر نکرد 130 هزار دستگاه خودرو ناوگان باری کشور فرسوده است سهم اندک سیستم هوشمند در کنترل اتوبوس واردات، کارخانه های تایر را دچار رکود کرده است 90 درصد حمل و نقل کشور بر دوش جاده‌هاست تلاش شرکت تایرسازی هند برای افزایش سهم خود از بازار ایران چرخیدن جهان، روی اشک درختان لزوم ارائه تسهیلات کم‌بهره برای نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قزوین طرح توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافری ابلاغ شد بهره برداری از لاستیک سازی خرم آباد 1300 شغل ایجاد می کند تردد کامیون‌های دهه 70 در جاده‌ها 31 خرداد مهلت نهایی ثبت نمایندگی‌های رسمی واردات تایر و تیوپ ابتکار با لاستیک‌های زائد اعزام 8 دستگاه اتوبوس زائر به مرقد امام (ره) 8 هزار و 640 کارت هوشمند برای رانندگان مسافری و باری در خراسان شمالی واردات لاستیک‌های تاریخ مصرف گذشته به شکل قاچاقی گشت‌های کنترل نامحسوس در جاده‌های خوزستان فعال می‌شود اعتبارات راهداری کشور امسال به 3700 میلیارد تومان افزایش یافت کامیون‌های فرسوده مهم‌ترین مشکل حمل‌ونقل کشور واردات تایر بدون نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش ممنوع شد تفاهم نامه همکاری های حمل ونقل جاده ای ایران وافغانستان به امضا رسید اعلام جزئیات سهمیه‌های سوخت ناوگان جاده‌ای از 30 اردیبهشت جابه جایی 6 میلیون مسافر در گیلان تخصیص سوخت خودروهای گازوئیلی اردبیل سهمیه بندی می شود کویرتایر به‌عنوان واحد نمونه خراسان جنوبی معرفی شد گران بودن اتوبوس‌ها، نوسازی ناوگان را دشوار کرده است مجوز تردد کامیون‌های هوشمند در نوادا صادر شد اقتصادی کردن حمل و نقل هدف طرح آمارگیری جاده ای در زنجان است لاستیک‌های وارداتی تحت پوشش بیمه اجباری قرار گیرند 60درصد لاستیک مصرفی کشور وارداتی است جابجایی بیش از 7000 مسافر در پایانه‌های مسافربری قزوین قیمت انواع لاستیک خودرو مشکلات صنعت تولید لاستیک
Back to top