نگاهی به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو (بخش نخست)

اینجا هوای ب ام و شما را دارند

عصر خودرو- در کیلومتر 6 جاده مخصوص، تابلوی بزرگ "پرشیا خودرو"، مالکین محصولات ب ام و را به سمت تعمیرگاه مرکزی این شرکت هدایت می‌کند، جایی که متخصصین پرشیا خودرو با بالاترین استانداردها آماده ارائه خدمات به مالکین ب ام و هستند.

Wednesday 11 July 2018 - 14:46:00

اینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارنداینجا هوای ب ام و شما را دارند

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، چندی قبل بازدید کامل از این تعمیرگاه داشتیم، جایی که هوای ب ام و شما را دارند و آنچه در ادامه می‌آید بخش نخست گزارش این بازدید است.

یکی از دغدغه‌های همیشگی مالکین خودرو و به‌ویژه مالکین خودروهای پریمیوم مانند ب ام و، خدمات پس از فروش این خودروها است. از یک‌طرف این خودروها به دلیل پیچیدگی فنی، تنها باید از سوی افراد آموزش دیده تعمیر شوند و از سوی دیگر مالکین این خودرو سطح توقع بالایی در زمینه برخورد پرسنل خدمات و البته نوع سرویس‌ها دارند.
پرشیا خودرو که فروش و خدمات پس از فروش محصولات ب ام و (و البته از سال گذشته مینی) را در ایران بر عهده دارد، از زمان آغاز فعالیت تاکنون همواره تمرکز ویژه‌ای بر خدمات پس از فروش داشته است و در این راستا با سرمایه‌گذاری گسترده در زمینه خدمات پس از فروش، توانسته شبکه خدمات خود را توسعه دهد. آموزش پرسنل، سرمایه‌گذاری در تأمین تجهیزات مورد تائید ب ام و و تأمین قطعات از شرکت مادر عواملی است که توانسته پرشیا خودرو را در خدمت‌رسانی به مالکین ب ام و موفق کند.

چگونه نوبت بگیریم؟
برای حضور در تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو بهتر است از قبل نوبت بگیرید. برای این کار می‌توانید با شماره تلفن 4591 داخلی 135 تماس بگیرید تا زمان ورودتان هماهنگ شود. روش دیگر بهره‌گیری از اپلیکیشن تلفن همراه پرشیا خودرو است که غیر از نوبت‌دهی کاربردهای بسیار دیگری هم دارد.
در کنار این‌ها اگر تصمیم گرفتید در زمان ترددتان در جاده مخصوص برای سرویس‌های دوره‌ای و یا تعمیرات سنگین‌تر بدون هماهنگی به این مرکز بروید همچنان کارشناسان پرشیا خودرو پذیرای شما خواهند بود. تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو ظرفیت پذیرش 80 دستگاه خودرو را در شیفت‌های عادی در روز دارد. از این ظرفیت معمولاً 20 دستگاه هم برای خودروهایی در نظر گرفته می‌شود است که بدون نوبت می‌آیند. البته همچنان توصیه می‌شود برای تسریع در امور از قبل نوبت بگیرید.

این مشاورین محبوب
با ورود به محوطه تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو، در گام اول پرسنل حراست را خواهید دید که اطلاعات اولیه خودرو را ثبت می‌کنند. معمولاً در گام بعدی باید منتظر کارشناس فنی باشید که باعجله برای پرسیدن عیب به سراغتان می‌آید اما نه وقتی برندی همچون ب ام و را می‌رانید چراکه سیستم پذیرش در اینجا متفاوت و خاص است. در ادامه به سمت میز پذیرش راهنمایی می‌شوید، جایی که اطلاعات خودرو به‌طور کامل در سیستم ثبت می‌شود و البته در همین مرحله وضعیت گارانتی خودرو هم بررسی خواهد شد.
یکی از مشکلات بزرگ در شبکه خدمات پس از فروش خودرو در کشورمان، مشغله زیاد کارشناسان فنی است و همین مسئله باعث می‌شود این بخش از کار به‌سرعت و عمدتاً با دقت کم انجام شود و به دلیل عدم ثبت دقیق عیب خودرو در زمان پذیرش، درنهایت وقتی خودرو در نمایندگی خارج می‌شود گاهی عیب اصلی هنوز برطرف نشده است. در تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو اما وضعیت به گونه دیگری است چراکه در اینجا مشاورین سرویس اختصاصی هر مشتری، مسئول ارتباط مشتری و پرشیا خودرو هستند و وقت کافی برای پرسش‌های شما و البته بررسی عیوب خودرو دارند تا به این ترتیب هیچ‌چیز از قلم نیافتد.
مشاورین سرویس در اصل کارشناسان فنی هستند که آموزش‌های لازم را دیده‌اند. هر مشتری با یکی از اعضا این تیم در ارتباط خواهد بود و این فرد پل ارتباطی میان مشتری و پرشیا خودرو است و عملاً نماینده مشتری در بخش خدمات پس از فروش به‌حساب می‌آید.
اعضا این تیم در ابتدا مرور کاملی بر گفته‌های مشتری در زمینه مسائل مطرح شده در مورد خودرو خواهند کرد تا به این ترتیب با پرسش‌های دقیق بتوانند ذهنیتی در زمینه مشکل خودرو برای تکنیسین‌های تعمیرگاه ایجاد کنند. درنهایت با ثبت گفته‌های مشتریان، به همراه وی در محل خودرو حاضر شده و وضعیت بدنه، کیلومتر کارکرد و دیگر موارد لازم را ثبت می‌کنند. از این لحظه مشتریان پرشیا خودرو تنها مشاورین سرویس ویژه خود را می‌شناسند و می‌توانند تمام امور را از طریق وی جویا شوند. در این مرحله بنا به خواست مشتری، خودرو با کارواش اتوماتیک به‌طور کامل شسته می‌شود هرچند در صورتی که توقف خودرو در پرشیا خودرو طولانی باشد، در زمان خروج هم بار دیگر خودرو شسته می‌شود تا در بهترین حالت به دست مشتریان برسد. درنهایت هم پس از اتمام تعمیرات خودرو، مشاور سرویس تعمیرات انجام گرفته بر روی خودرو را با مشتری مرور کرده و خودرو را تحویل می‌دهد.

اسباب پذیرایی مهیا است
بخشی از مشتریانی که به تعمیرگاه پرشیا خودرو مراجعه می‌کنند درخواست سرویس‌های دوره‌ای خودرو را دارند. این سرویس‌ها در جایگاه‌های ویژه‌ای در تعمیرگاه انجام می‌شود و در آن‌ها با حفظ استانداردهای ب ام و، امور اولیه مربوط به سرویس دوره‌ای خودرو با سرعت انجام می‌شود. این سرویس‌ها شامل تعویض روغن و سایر بخش‌های مصرفی خودرو، بازدیدها عمومی پیش از سفر و مواردی از این دست است و معمولاً در زمانی کمتر از دو ساعت انجام می‌شود. این تعمیرات البته زمان کمتری نیاز دارد اما از آنجا که طبق استانداردهای ب ام و، تایرهای خودرو پیش از خروج از تعمیرگاه باید ازنظر سطح فشار باد بررسی شود و این مسئله نیاز دارد که خودرو حداقل یک ساعت در حالت توقف باشد، زمان در حدود یک ساعت برای سرویس خودرو نیاز است. در این سرویس‌ها مشتریان می‌توانند از امکانات پذیرایی در نظر گرفته شده در پرشیا خودرو بهره بگیرند. برای این منظور فضای مناسبی در نظر گرفته شده است که غیر از امکانات پذیرایی، مشتریان می‌توانند از بخش فروش قطعات و اکسسوری‌های جانبی ب ام و هم بهره‌مند شوند. از آنجایی که بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند فرآیند تعمیراتی خودرو را ببینند، این اتاق به‌گونه‌ای طراحی شده است که از طریق شیشه‌هایی به محیط تعمیرگاه دید دارد و مالکین می‌توانند فرآیند تعمیراتی خودرو را ببینند.

هیچ مشکلی از نظر دور نمی‌ماند
مشاور سرویس در گفتگو با مالک خودرو و با پرسش‌های دقیق می‌تواند تا حد زیادی مشکل خودرو را دریافته و این مسئله را در برگه کار ثبت می‌کند. این برگه پایه فعالیت‌های تعمیراتی است هرچند ممکن است در طی کار موارد دیگری نیز مشاهده شود که به مشتری اطلاع داده خواهد شد.
بر اساس درخواست مشتری و نظر مشاور سرویس، خودرو به یکی از چند ایستگاه تعمیراتی ارسال می‌شود تا امور تعمیراتی و سرویس‌های لازم بر روی خودرو انجام شود. اصلی‌ترین ایستگاه‌های کاری در پرشیا خودرو شامل سرویس سریع (کوئیک سرویس)، صافکاری و نقاشی و واحدهای مکانیکی و برق است. در هر یک از این واحدها تکنیسین‌های دوره دیده پرشیا خودرو بر اساس اطلاعات و دستورالعمل‌های شرکت مادر و با کمک جدیدترین تجهیزات عیب‌یابی و تعمیراتی، خودرو را بررسی می‌کنند و در صورت نیاز بر اساس دستورالعمل‌های ب ام و نسبت به تعمیرات خودروها اقدام می‌کنند و در موارد خاص به‌صورت مستقیم از کارشناسان فنی ب ام و استعلام می‌شود.
در بعضی موارد باید بررسی اولیه خودرو برای عیب‌یابی با حضور مشتریان انجام شود و این تنها زمانی است که مشتریان امکان ورود به محوطه تعمیرگاهی را دارند. برای این منظور در ابتدای محوطه تعمیرگاهی، فضایی برای جک‌های پذیرش در نظر گرفته شده است که در صورت نیاز خودرو در بخش‌های مختلف بررسی می‌شود.

 

یک سرویس سریع
هرچند شاید به نظر برسد ب ام و به‌عنوان یک خودرو گران‌قیمت و پیچیده، نرخ خرابی بالایی داشته باشد اما بر اساس آنچه سروش امامی، رئیس گارانتی پرشیا خودرو می‌گوید نرخ خرابی در محصولات ب ام و در صورت استفاده اصولی پایین است و بخش عمده‌ای از مراجعات به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو برای سرویس‌های دوره‌ای است. سرویس‌های دوره‌ای در پرشیا خودرو در بخش کوئیک سرویس انجام می‌شود تا به این ترتیب در زمان مشتریان صرفه‌جویی شود. فرآیند کاری در بخش کوئیک سرویس کمتر از دو ساعت طول می‌کشد و به این ترتیب شاید برای برخی از مشتریان خروج از تعمیرگاه و بازگشت برای تحویل خودرو ازنظر زمانی مقرون‌به‌صرفه نباشد. برای چنین مشتریانی امکانات کاملی برای استراحت در نظر گرفته شده است.

 

هزینه چند؟!
یکی از موارد مدنظر مالکین خودروهای وارداتی و به‌ویژه خودروهای پریمیوم در زمینه استفاده از خدمات تعمیرگاهی نمایندگی‌های رسمی، هزینه خدمات در این نمایندگی‌ها است. واقعیت آن است که نرخ تعمیرات در نمایندگی‌های رسمی بالا است هرچند در مقابل نوع خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی‌های رسمی نیز با آنچه در بیرون از نمایندگی‌ها ارائه می‌شود متفاوت است.
نوید پرتو، رئیس ارشد سرویس پرشیا خودرو در این زمینه می‌گوید:"واقعیت آن است که نرخ خدمات ارائه شده در پرشیا خودرو بیش از چیزی است که در تعمیرگاه‌های متفرقه بیرون می‌بینید. این مسئله طبیعی است چراکه نوع خدمات و قطعات پرشیا خودرو کاملاً متفاوت از چیزی است که بیرون از این مجموعه می‌بینید. در زمینه قطعات باید در نظر داشته باشید ما تنها قطعات اصلی ب ام و را عرضه می‌کنیم و به‌هیچ‌عنوان قطعاتی خارج از شبکه جهانی ب ام و توسط پرشیا خودرو عرضه نمی‌شود که طبیعتاً قیمت آن‌ها بالاتر از قطعاتی است که بدون تائید ب ام و عرضه می‌شوند. به‌علاوه تمام این قطعات از طریق شبکه رسمی واردات با پرداخت تمامی هزینه‌ها و ضمانت‌های لازم وارد می‌شود."
وی افزود:"مسئله دوم فرآیند خدمات پس از فروش در پرشیا خودرو است. ما استانداردها و پروسه‌های ب ام و را در سطح جهان در پرشیا خودرو پیاده می‌کنیم. بر اساس استاندارد ب ام و، خودرو در زمان خروج از تعمیرگاه باید تمام استانداردهای ب ام و را مطابق خودروی خارج شده از خط تولید داشته باشد و این مسئله به‌ویژه در زمینه سیستم‌های ایمنی خودرو بسیار سخت‌گیرانه است. با این دیدگاه ما نمی‌توانیم هر تعمیراتی که مایل هستیم بر روی خودروها انجام دهیم. بعضی از قطعات مطابق استانداردهای ب ام و در صورت خرابی حتماً باید تعویض شوند چون بحث ایمنی راننده و سرنشین مطرح است. همه این موارد در اینجا رعایت می‌شود و طبیعی است هزینه تعمیرات بالاتر می‌رود هرچند در مقابل مشتری می‌تواند اطمینان داشته باشد خودرو در زمان خروج از تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو و سایر نمایندگی‌های این شرکت، بدون عیب است ضمن آنکه ما در زمینه قطعات و سرویس‌ها، گارانتی به مشتری ارائه می‌کنیم."
نوید پرتو در ادامه گفت:"ما تحت هر شرایطی هزینه‌ها را به مشتریان اعلام می‌کنیم و خدمات با تائید آن‌ها انجام می‌شود. در مواردی مانند سرویس‌های دوره‌ای هزینه از قبل مشخص است اما در زمان تعمیرات اساسی‌تر روی خودرو گاهی پیش می‌آید که کارشناسان به مواردی برمی‌خورند که نیاز به تعمیرات دیگری روی خودرو است. در این شرایط هزینه مشتری اعلام شده و با تائید مشتریان هزینه‌ها انجام می‌شود."

برچسب ها

ب ام وپرشیا خودروخدمات پس از فروش
مطالب مرتبط بیشتر
نبرد غول‌های خودروسازی در فرانکفورت رونمایی از ب ام و آلپینا B3 استیشن + تصاویر مشکی‌ترین خودروی جهان در نمایشگاه فرانکفورت شعبه 201 پرشیاخودرو بوتیک در تهران افتتاح شد آمار فروش بنز و ب‌ام‌و تا نیمه 2019 پژو فرانسه از "مرسدس بنز" و "بی ام و" سبقت گرفت سیاه ترین خودروی جهان با فناوری نانو ساخته شد یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران برگزار شد نمایندگی‌های منتخب ایران‌خودرو جمعه‌ها باز است نخستین شعبه "پرشیاخودرو بوتیک" در تهران آغاز به کار کرد نشان‌های شرکت های خودروسازی جهان چه می‌گویند؟ کمپین تابستانی شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو ترامپ بنز و ب ام‌ و را هم تهدید کرد! رقابت هیجان انگیز پرشیاخودرو برای وبسایت خودرو‌های کارکرده BMW و MINI مدیرعامل جدید در ب ام‌ و قیمت انواع خودرو کوپه در بازار + جدول بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از اکیپ‌های امدادی مستقر در جاده هراز و نمایندگی‌های شهر بابل مشخصات ب .ام.و 2020 پلاگین هیبریدی خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول پلت‌فرم ب ام‌ و برای جگوار جدید کاهش 11درصدی تأمین قطعات خودرو در شبکه خدمات پس از فروش برند آسیایی در اروپا اول شد قیمت های بی سابقه و رقابتی پرشیاخودرو برای خودروهای نو BMW اعلام شد از برقی شدن سدان لوکس ب‌ام‌و تا شکار پورشه پانامرا جدید آلمانی ها چه خودروهایی سوار می شوند؟! (+جدول) مقام نخست در بهبود ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان از آن شرکت مدیران خودرو گردید کاهش آلایندگی در خودروی ب ام و 530e هیبریدی گام جدید ب ام‌ و در تولید مدل‌های برقی تمسخر بنز و بی‌ام‌و توسط ترامپ انتشار اطلاعات رسمی از نسل آینده بی ام و M3 چرا رتبه اول خدمات پس از فروش سال 97 به ایساکو رسید؟ انصراف آئودی و ب ام‌ و از نمایشگاه توکیو سلطان باواریا از کجا آمده؟! اولین و آخرین ساخته‌های برندهای خودروسازی در یک نگاه (+عکس) بهبود یک و نیم درصدی کیفیت خدمات پس از فروش شرکت‌های واردکننده خودرو شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو آغاز جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو کدام برندها خودروی برقی و هیبریدی تولید کرده‌اند؟ افزایش ظرفیت تولید باتری‌های ب ام‌و قهرمان سنگین وزن 2019 از "ب ام و" +تصاویر کدام شرکت واقعا مقام اول خدمات پس از فروش را به دست آورد؟ سایپایدک، برترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو کشور 10 خودروی پلاگین هیبریدی برتر 2019 پرشیا خودرو برای دومین سال متوالی رتبه اول ارزیابی خدمات پس از فروش را کسب کرد رتبه‌بندی بازیگران خدمات پس‌از فروش خودرو انتصاب رئیس جدید شرکت خودروسازی «ب ام‌ و» 10 خودروی جذاب جیمز می سپری برای سرمایه شما همکاری مکلارن و ب‌ام‌و در پروژه آزمایشی برنامه های جدید رایان سایپا در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش پایان جنگ بنز و ب‌ام‌و و اما ب‌ام‌و وانت! مدیرعامل «ب ام و» استعفا کرد خودروهای خودران 2024 راهی بزرگراه ها می شوند سبقت فروش ب ام‌ و از دایملر فروش بنز بیشتر است یا ب‌ام‌و؟ اظهارات جنجالی یکی از مدیران ب ام و خودروی «ب ام و» چراغ قرمز را تشخیص می دهد خودروهای هیبریدی BMW در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند مرگ پیشرانه 12 سیلندر ب‌ام‌و + جزئیات خودروی هیبریدی اسپورت ب ام و از راه می رسد تولد دوباره M8 BMW کارکرده خود را بدهید، BMW نو از پرشیا خودرو با مزایای فوق العاده تحویل بگیرید بنز با ارزش‌تر است یا ب ام‌ و؟ فروش ویژه محصولات ب ام و آغاز شد فاتحان قلب‌ها بهترین خودروهای روباز 2019 + قیمت به پول ایران همکاری جگوار و ب ام‌ و در توسعه برقی‌ها راز خاص بودن اشنایتزر چیست؟ کمک به هموطنان سیل زده در خرم آباد خدمات پس از فروش ایران‌خودرو بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را کسب کرد معرفی ب‌ام‌و X1 مدل 2020 با ظاهری خشن از قبل مدیران خودرو ، رتبه نخست در خدمات فروش تصاویر خودروی جدید ب ام و قبل از انتشار رسمی لو رفت ب‌ام‌و ایندیویژوال چیست؟ معجزه ب‌ام‌و ؛ 50 اسب‌بخار بیشتر با استفاده از آب مسابقه ساخت ویدئو با جایزه 10 میلیونی تکذیب تلاش ب ام‌و برای خرید سهام دایملر تاکید ب ام‌ و بر صادرات از چین سقوط 78 درصدی سود BMW از گرانی لوازم جانبی «ب‌ام‌و» تا رونق فروش بررسی مدل‌های موجود از سری 4 ب ام و در ایران؛ کدام مدل برای شما مناسب‌تر است؟ پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان ب ام‌ و همکاری با دایملر را رد کرد تنفس مصنوعی به سبک ب‌ام‌و بررسی خودرو ب ام و سری یک کروک سیبا موتور مقام اول و بهمن دیزل مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را کسب کردند بهمن موتور مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را از آن خود کرد این خودروها در بازار تهران حداقل یک میلیارد تومان قیمت خورده اند جشن نوروزی شرکت پرشیاخودرو دست‌ به‌ یکی خودروسازان اروپایی که گران تمام می‌شود گران‌ترین قرارداد یک شرکت آلمانی با ب ام‌ و جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو از فردا آغاز می شود بنز و ب ام‌ و ارزان شدند جزئیات طرح ارائه خدمات پس از فروش به خودروها در ایام نوروز برای دومین بار متوالی ، بیشترین رضایت مشتری برای مدیران خودرو بدست آمد خودرو خبرساز BMW در نمایشگاه ژنو +تصاویر کدام شرکت بزرگترین صادرکننده خودرو به آمریکاست؟ آیا "ب ام‌ و" ایکس5 مدل 2019 بهترین خودروی کراس ‏اوور جهان است؟ کاهش فعالیت ب ام‌ و درپی برگزیت وضعیت خدمات پس از فروش عرضه کنندگان خودرو پس از تحریم سرمایه‌گذاری 58 میلیارد یورویی خودروسازان آلمانی در تولید خودروهای خودران و الکتریکی ایران‌خودرو رکورددار بالاترین امتیاز شاخص رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش شد ب‌ام‌و و دایملر مشترکا خودرو خودران می‌سازند خودروهای آینده مسیر نگاه راننده را رصد می کنند بنز با ب‌ام‌و شریک شد دادستانی مونیخ BMW را 9.65 میلیون دلار جریمه کرد بهترین و بدترین برندهای خودرو در سال2019 کدامند؟ خودروسازان آلمانی به حمل‌ونقل هوشمند روی می‌آورند سبد محصولات مدیران خودرو، پاسخگوی مشتریان خدمات ‌پس ‌از‌ فروش مطمئن، نقطه اتکا مشتریان خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول سرویس‌های تمدید گارانتی پرشیاخودرو، سپری برای سرمایه شما «ب ام و» خودروی خودران یخ نورد تولید می کند ردپای آهنگساز ایرانی در کمپانی مشهور خودروسازی کوچولوی گردن کلفت باواریایی! به دنبال حل مشکل و کسب رضایت مشتریان هستیم سومین مرکز تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک آغاز به کار کرد هدف گروه سایپا جلب رضایت مشتریان و پاسخ به تعهدات خود است احتمال همکاری دو رقیب دیرینه آلمانی فروش استثنایی BMW 530 توسط پرشیا خودرو ارائه خدمات پس از فروش به سازمان ها بنز یا ب‌ام‌و؟ کشف 11 بی‌ام‌و صفر مدل سال 1994 در بلغارستان +تصاویر عملکرد درخشان BMW در سال 2018 وفاداری مشتریان به نمایندگی های خدمات پس از فروش در ایران جدیدترین تصاویر از ب‌ام‌و 2020 سری 7 تاج پادشاهی لوکس‌سازان بر سر ب‌ام‌و ب ام‌ و فضایی رونمایی شد+ تصاویر کمپر نانویی و ضدآب آینده جمعه‌های طلایی پرشیا خودرو برای رفاه علاقه‌مندان و خریداران BMW و MINI جمعه های طلایی پرشیا خودرو سال خودروهای الکتریکی در سال میلادی جدید +عکس 20 خودروی شاسی‌بلند ایمن مدل 2019 کره‌جنوبی BMW را 10 میلیون دلار جریمه می‌کند همکاری دو رقیب آلمانی رضایت مشتریان از خدمات ایساکو افزایش یافت نسخه شفابخش برای آشفته بازار خودرو ب ام و X3 مدل 28I تیپ Dynamic در بازار چند؟ شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد نقشه عجیب شاگرد مکانیک برای فرار از پرداخت خسارت لوگوی BMW چطور طراحی شد؟! پذیرش خودرو در شیفت عصر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو بی‌ام و 730LI تیپ LEGACY را بشناسید قیمت جدید انواع مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار +جدول تخفیف های ویژه در جشن خدمات یلدایی پرشیاخودرو خرید لوکس ترین شاسی بلند ب ام و برای مالکش چقدر هزینه دارد؟ پرشیا خودرو حامی رالی 3 روزه تهران – کاسپین کلوپ BMW ایران قیمت خودروهای آلمانی در بازار مشکلات خدمات پس از فروش در جلسه مشترک با معاون وزیر صنعت بررسی می شود جراحان باواریا! ب‌ام‌و صفر چند؟ نسخه جدید اپلیکیشن ایساکو در دسترس قرار گرفت قیمت محصولات ب ام و در بازار اولین خودروی کارخانه BMW+عکس تجهیز مدل پلاگین هیبریدی ب ام‌و 330e به یک فناوری جدید اینترنت 5G به خودروهای ب ام‌و می‌آید؟ پروسه ای جالب برای نامگذاری محصولات BMW نمره مشتریان به کیفیت خودروها ب‌ام‌و صفر چند؟ شبکه خدمات پس از فروش مدیران خودرو در مسیر آموزش های تخصصی فنی ارتقا شبکه فروش و خدمات پس از فروش در دستور کار سایپا کدام کشورها به کدام برندها علاقه بیشتری دارند؟ (+ اینفوگرافی) فراخوان 10 هزار خودروی ب ام‌ و در کانادا نحوه رسیدگی به شکایات خدمات پس از فروش خودرو‌های وارداتی خودرو‌های آلمانی در بازار چند؟ ارزان‌ترین خودرو های سدان و شاسی‌ بلند لوکس 2018 (+عکس) فراخوان خودروهای دیزلی ب ام‌و ب ام و، سری 1 را بشناسید قیمت انواع خودروی ب ام‌و در بازار ارزشمندترین خودروسازان جهان معرفی شدند ب‌ام‌و صفر چند؟ خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول معرفی خودرو‌های بالای یک میلیارد تومان در بازار مرحله دوم بزرگ‌ترین آزمون سراسری حوزه خدمات پس از فروش کشور، از فردا برگزار می‌شود دفتر منطقه ای آذربایجان، رتبه نخست مشتری مداری را کسب کرد طرح خودروهای کارکرده ب‌ام‌و و مینی؛ خرید مطمئن و فروش آسان با پشتیبانی پرشیا خودرو با ارزش‌ترین برند خودروسازی جهان کدام است؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ آغاز طرح ویژه بازدید پاییزی تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو جدیدترین شاسی بلند ب‌ام‌و بفروش می‌رسد +تصاویر ب‌ام‌و صفر چند؟ خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ +جدول فضای داخلی لوکس‌ترین شاسی‌بلند آینده ب‌ام‌و ب ام و Active Tourer 2018 را بشناسید تیپ‌های سری 7 چه تفاوتی دارند؟ مظنه خودرو‌های دو در چقدر است؟ آزمایش موتورسیکلت خودران BMW ب‌ام‌و صفر را چند بخریم؟ سوپرایزی ب ام و با ارائه خودرویی بنام " iNEXT" ورود پرشیا خودرو به لیگ اتومبیلرانی خودروهای سوپر لاکچری بازار کدامند؟ با 750 تا 800 میلیون تومان چی بخریم؟ با 650 تا 700 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ خودروهای 600 میلیون تومانی بازار کدامند؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ نگاهی به ب‌ام‌و M240i کروک +تصاویر ب‌ام‌و صفر چند؟ خودروهای میلیاردی بازار را بشناسید نظارت بر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو با هدف افزایش رضایت مشتریان ارائه خدمات مناسب و با کیفیت، دغدغه شرکت ایساکو اردبیل، ایستگاه آخر بازدید تابستانی مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران خودرو تفاوت نسل جدید و گذشته ب‌ام‌و z4 تیونر آلمانی گرگی در لباس میش را به جهنم سبز فرستاد روند توسعه محصول مدیران خودرو، رمز وفادارسازی مشتریان احتمال پرداخت دیون دولتی شرکت های واردکننده با ارز آزاد قوت گرفت دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو بازنگری می‌شود کاروان طبیعت گردی برقی هوشمند ساخته شد خودرو X7 سری M، آفرودر خانوادگی ب‌ام‌و +عکس طرح ویژه خدمات پس از فروش خودروسازی کارمانیا بازگشت اسطوره ساخت خودرویی حبابی با الهام از نوستالژی ب‌ام‌و تحویل آنی خودروهای BMW بصورت پلاک شده خودروساز آلمانی تمایلی به توسعه خودروهای خودران ندارد تصاویر لورفته از ب‌ام‌و z4 2019 کوچک و چابک به سبک M رضایتمندی مشتریان در سراشیبی تحریم ماجرای ورود ب ام و i3 به خاک ایران چیست؟ دستِ پر تیم باواریا "تاخیر در تحویل" داد مشتریان خودرو را درآورد! یک کراس‌اوور کوپه با برند BISU ب‌ام‌و 2 محصول جدید را در سال آینده معرفی می‌کند خرید و فروش خودروهای کارکرده و نو بی ام دبلیو و مینی توسط پرشیا خودرو دوره آموزش ویژه کارشناسان فنی نمایندگی های خدمات پس از فروش برگزار شد اولین تصاویر واضح از بزرگترین ب‌ام‌و شاسی‌بلند ارتقای سطح خدمات غیرحضوری ایران خودرو به مشتریان معرفی انواع محصولات "ب ام و" در بازار+ قیمت تخفیف خرید نقدی2% در شرایط ویژه تابستانه پرشیا خودرو خودروهایی که سال 2021 می آیند ساعت‌های هوشمند ب ام و در راهند! شاسی‌بلندهای ب ام و در چین گران می‌شوند هیچ ثبت سفارش غیرقانونی نداریم / فعالیت‌های گری مارکت ارتباطی به ما ندارد کدام خودروی لوکس "راحت‌ترین رانندگی" ارائه می دهند؟ مراحل پذیرش تا ترخیص خودرو با پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می شود آغاز فروش BMW 530 و BMW X1 xDrive25i با شرایط استثنایی مروری بر بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در چین کارشناسی فنی خودروهای کار کرده در تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو شرایط فروش استثنایی پرشیا خودرو ویژه تابستان با اقساط 6 تا 24 ماهه دلایل نارضایتی مشتریان از خدمات خودرویی اعلام شد چراغ سبز چین به فولکس‌واگن و ب ام‌و خبرسازی مشکوک علیه پرشیا خودرو در چند روز گذشته دستورالعمل فعالیت امدادخودروها به وزارت صنعت ارسال شد مظنه فروش ب ام و در بازار چقدر است؟ با بیت کوین خودرو ب ام و بخرید! خودروی برقی مینی از سال 2019 در چین تولید می‌شود برخی محصولات «ب ‌ام‌ و» به جای آمریکا در چین تولید می‌شوند شرکت چینی در آلمان برای بنز و BMW باتری می‌سازد خدمات پس از فروش سایپا دیزل 2 ستاره شد معرفی خودرو ب ام و 730LI تیپ INDIVIDUAL خدمات پس از فروش ایران خودرو اول شد پرشیا خودرو رتبه اول خدمات پس از فروش در ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 96 ارایه ب ام و Z2 جدید تا دوسال آینده ارزیابی خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 1396 کمک 15.77 میلیارد دلاری ب ام و ترامپ را خجالت زده کرد جزئیاتی جدید از ب‌ام‌و x4 سال 2018 (+عکس) نتایج ارزیابی وضعیت خدمات پس از فروش شرکت های خودرویی منتشر شد ب ام‌و ترامپ را تهدید کرد خدمات رسانی به مالکین خودروهای جیلی رشد شاخص های کیفیت، رضایت از خدمات پس از فروش و کاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست ها ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی تا 10 سال آینده ارائه می‌شود رقیب ب ام‌و X6 تا 2019 به بازار می آید پرشتاب‌ترین خودروهای هاچ‌بک‌ دنیا بازگشت ب‌ام‌و شماره هشت خط و نشان آئودی برای ب‌ام‌و X6 سایپا شبکه فروش محصولات خود را متحول می‌کند خودروهای پیل سوخت هیدروژنی ب ام‌ و سال 2025 به بازار می‌آیند گفت و گوی نماینده و مشتریان ایران خودرو با مدیران خدمات پس از فروش تبدیل تلفن همراه به کلید خودرو تعرفه بالا و افزایش نرخ ارز واردات خودرو را غیر‌ممکن کرده است تست جاده‌ای ب ام و سری 8 کوپه 2019 را ببینید ب‌ا‌م‌و سری 8: تفاوت دو مدل مفهومی و تولیدی معرفی 8 اتومبیل لوکس حاضر در بازار تهران خودروهای ب ام و و مینی را در باشگاه انقلاب ببینید نمایندگی‌های رتبه 4 از شبکه خدمات پس از فروش خودرو حذف شدند فرصتی برای جوان‌تر شدن ارائه خدمات آنلاین در ارتقای رضایت مشتریان موثر است هوای پاک برای قصرهای متحرک! ماده ای که تولید خودروهای خودران را دگرگون می کند خودروی خاص جادوگر در رشت عرضه دو محصول جدید سایپا در سال 91 نسل جدید ب ام و X5 را ببینید رونمایی ب ام و از نسل جدید شاسی‌بلند X5 در مدل 2018 اتاق مجلل ب ام و با امکاناتی که پیش از این ندیده‌اید اعلام لیست قیمت جدید BMW 530 مدل 2018 در ایران لیست قیمت BMW سری 3 مدل 2018 در ایران اعلام شد قیمت انواع خودرو لوکس در بازار تهران +جدول آغاز «طرح قدر» شرکت ایساکو به مناسبت لیالی قدر و ایام نیمه خرداد معرفی برخی خودروهای کارکرده با بودجه 300 میلیون تومانی در بازار+جدول پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان! ارزشمندترین برندهای خودرویی جهان در سال 2018 رویارویی لوکس ها گران‌ترین خودروهای دنیا +تصاویر شرایط فروش استثنایی ب ام و 530 مدل 2018 وسیله نقلیه الکتریکی تک نفره با 5 چرخ ساخته شد 20 خودروی سال 2020 نگاهی دقیق‌تر به توانایی‌های فنی ب ام و سری 5 شعار "اول مشتری" راه دستیابی به برتری در رقابت است شرایط فروش استثنایی پرشیا خودرو ویژه ب ام و 530 و 730 افتتاح نمایندگی جدید پرشیاخودرو در منطقه آزاد ارس نخستین خودروهای مینی تحویل مشتریان شد خدمات در محل مشتری، حلقه طلایی زنجیره ارزش نگین خودرو ب ام و M5 Competiton؛ سریع‌تر و خشمگین‌تر جریان الکتریک در کالبد X3 اولین تست جاده‌ای ب ام و ایکس 7 مدل 2019 ارتباط مستقیم مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با مشتریان و نمایندگی‌ها تولید موتورسیکلت با چاپگر سه بعدی هر آنچه در مورد ب‌ام‌و جدید x7 نمی‌دانید هاچبک جذاب ب ام و در چالش پیست گزارش تصویری از تست درایو ب ام و سری 1 در پیست آزادی ارتقاء کیفی خدمات باید برای تمام مشتریان ملموس باشد آغاز فروش خودروهای BMW با اقساط بلند مدت ٣٦ ماهه آغاز بکار بزرگترین نمایشگاه خودرویی قاره آسیا در روزهای آینده برلیانس در خودروهای خود از تکنولوژی ب ام و استفاده می کند افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در چابهار کارنامه لوکس در 96 شش پرچم‌دار روی دور قدرت افزایش رضایتمندی مشتریان از امداد نوروزی ایران خودرو ارائه خدمات پس از فروش بین‌المللی ب ام و در ایران راه اندازی واحد های سیار ارائه خدمات فنی و آپشن توسط رامک یدک ب‌ام‌و X5 2019 ، خوش‌تیپ‌تر از همیشه +عکس ب ام و x1 را بیشتر بشناسید کدام خودروسازان بهترین خودروها را می‌سازند؟ +عکس اسپرت‌های پرحاشیه خدمات پس از فروش ایران خودرو به کمپین «نه به تصادفات جاده ای» پیوست سال نو خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در کرمانشاه تحویل شد اعطای مجوز نمایندگی براساس منافع ملی یا قانون دوگانه خدمات نگین خودرو در ایام عید تعطیل نیست دود هنوز هم از کُنده بلند می‌شود هیچ اجباری برای دریافت کارت امدادخودروها وجود ندارد امپراطوری جیلی نزدیک بود تا مونیخ برسد اطمینان خاطر در ایام تعطیلات عید نوروز با امداد پرشیاخودرو مرور مهمترین اخبار صنعت خودرو / اسفند 1396 ب‌ام‌و مدل Z4 جدید را به زودی معرفی می کند (+عکس) ب ام‌ و دیزل‌ها را پس می‌گیرد آغاز جشنواره فروش ویژه پرشیاخودرو قیمت انواع خودرو کوپه در بازار تهران؟ +جدول قیمت نهایی خودروهای مینی مدل 2018 اعلام شد ب ام و X4 2019؛ نسخه دوم یک موفقیت بزرگ اولین مینی‌ون ب‌ام‌و، برداشت دوم ... طرح بازدید رایگان نوروزی پرشیاخودرو آغاز شد گزارش تصویری از حضور برند "ب ام و" در نمایشگاه ژنو اطمینان خاطر در ایام تعطیلات عید نوروز با امداد شبانه روزی پرشیاخودرو هر آنچه باید در مورد حضور دوباره مینی در بازار کشورمان بدانید تداوم حرکت رو به رشد رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو اَبَرخودروهای فراموش شده مینی رسما وارد بازار ایران شد سایپایدک تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد موتورسیکلت خارق العاده هوش مصنوعی "ب‌ام‌و" آغاز فروش رسمی ب ام و و مینی در جزیره کیش اهدای دستگاه دیالیز توسط پرشیا خودرو برای بیماران دیالیزی در کرمانشاه افتتاح مرکز خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز 322 گودرزی مدیران خودرو پرشیاخودرو حامی مسابقات بین المللی سوارکاری تداوم روند صعودی رضایت مشتریان ایران خودرو از خدمات پس از فروش «درخت فامیلی» خودروسازان جهان فیس‌لیفت ب‌ام‌و سری 7 برای مقابله با بنز کلاس S (+عکس) ب ام و سری 5 در صدر نظرسنجی رضایت مشتریان در ایران اعتراض نسبت به استفاده از میمون و انسان در آزمایش‌های دودزایی خودرو سرپرست بازاریابی پرشیا خودرو : عرضه محصولات اسپرت ب ام و در بازار ایران کاهش ادامه‌دار رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودرو گزارش تصویری از حضور پرشیا خودرو در نمایشگاه خودرو اصفهان سریع‌ترین استیشن‌های موجود در بازارهای جهانی (+عکس) آغاز به کار جدیدترین و مجهزترین مرکز آموزش نگین خودرو رونمایی مدل جدید ب ام و درنمایشگاه خودرو اصفهان خرید اپلیکیشن پارکینگ برای رفع ترافیک! پیاده سازی استانداردهای جهانی رنو در ارتقاء کیفیت فروش و خدمات پس از فروش نگین سرویس، همان امداد نیست! تمام تلاش ما عرضه خدمات پس از فروش باکیفیت تر است شبکه خدمات پس از فروش خودرو در کشور باید توسعه یابد مجهزترین و پیشرفته ترین تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو به زودی افتتاح می شود رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو بهبود یافت آغاز فروش BMW سری 2 کانورتیبل توسط پرشیاخودرو 10 خودروی الکتریکی هیجان انگیز دنیا در سال 2018 (+عکس) ب ام و 2019 i8 Roadster؛ افسون i8، بدون سقف پرفروش ترین خودروهای قاره آمریکا کدامند (+عکس) نهایت لذت رانندگی ادامه دارد جزئیات دستورالعمل واردات خودرو خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو گزارش تصویری آخرین روز نمایشگاه خودرو ساری 5 خودروی سوپر لوکس برای آفرود (+عکس) نگاهی به دلایل نارضایتی‌ها از عرضه‌کنندگان خودرو مروری کوتاه بر نسل جدید ب ام و سری 5 با کارشناس بازاریابی پرشیا خودرو گفت و گو با مسئول روابط عمومی پرشیا خودرو در نمایشگاه خودرو ساری حضور قدرتمند پرشیا خودرو در نخستین نمایشگاه خودرو ساری گزارش تصویری از حضور پرشیا خودرو در نمایشگاه خودرو ساری رونمایی از ب ام‌و کوپه بیش از 90نمایندگی ایساکو برای ارائه خدمات به «اچ30 کراس» تخصصی شدند افزایش فروش خودروهای برقی «ب ام و» به 500 هزار دستگاه مسیر موفقیت کارمانیا در حوزه خدمات پس از فروش BMW به پرفروش‌ترین برند لوکس در چین تبدیل شد! امضاء تفاهم نامه همکاری پرشیاخودرو و دانشگاه صنعتی شریف صفر تا صد کمپین زمستانی آسان موتور دختران پرشیا دزد به دام افتادند معرفی خودروهای جدید; مرسدس بنز S کلاس 2018 هزینه بالای تعمیر دلیل اصلی نارضایتی مردم از خدمات پس از فروش خودرو امضاء تفاهم‌نامه همکاری پرشیا خودرو و اتاق بازرگانی ایران و آلمان امن‌ترین خودروهای جهان معرفی شدند ستاره پرسپولیس برای خانم بازیگر BMW خرید ب‌ام‌و i8 رودستر در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی شد (+عکس) خودرو برقی پیشرفته چینی در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی خواهد شد 7 فینالیست برتر خودروهای سال اروپا کدامند؟ (+عکس) خودروهایی که نمایشگاه خودرو لس آنجلس می آیند (+عکس) افتتاح کارخانه 200 میلیون یورویی ب ام و برای تولید باتری های برقی پرشیا خودرو با ارسال کانکس‌های مجهز به غرب کشور، به یاری زلزله‌زدگان شتافت سرمایه‌گذاری ب ام‌ و ‌در باتری‌سازی جاده‌های هوشمند ویژه دوچرخه و موتورسیکلت برقی ساخت ب‌ام‌و گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش کارمانیا کنترل قیمت قطعات و اجرت خدمات از طریق وب سایت شرکت ایساکو همگرایی فروش و خدمات با هدف افزایش کیفیت خدمت به مشتریان از طرح‌های خدماتی تا عرضه خودروهای جدید سرمایه‌گذاری ب ام‌و در فناوری‌های نو گزارش تصویری از آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو برترین ویژگی‌هایی که در خودروهای مدرن 2017 می‌ توان دید (+عکس) موتورسیکلت جدید ب ام‌ و +عکس طرح بازدید رایگان پاییزی پرشیاخودرو آغازشد+لیست نمایندگی ها خودرو ب‌ام‌و استیو جابز در حراجی +تصاویر آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو برگزار می‌شود به دنبال افراد ماهر و نخبه در خدمات هستیم BMW از مدل جدید X2 به صورت رسمی رونمایی کرد (+عکس) خودروهای مورد اعتماد‌ مشتریان این ب‌ام‌و های آنتیک از آتش نجات یافتند +عکس هجوم پلیس به دفتر مرکزی شرکت ب‌ام‌و در آلمان گفت و گو با مدافع حرم BMW سوار تولید ب ام‌ و مینی در چین سدان دوست‌داشتنی ب‌ام‌و، پرقدرت‌تر از همیشه به ایران بازگشت تبادل نظر موتورسیلکت «ب ام و» با بقیه موتورها بهترین شاسی بلندهایی که درسال 2018 می‌بینیم (+عکس) 10خودرویی که شرکت‌های بیمه از آن‌ها فراری هستند تمامی خودروهای ولوو توسط داتیس خودرو گارانتی می‌شوند BMW Concept X7؛ هیبت، مبهوتِ بزرگِ X‌های ب‌ام‌و نرم‌افزار جست‌وجوی تعمیرگاه‌های پروانه‌دار خودرو هم آمد رکورد ایساکو در کاهش زمان تعمیرات و افزایش سرعت خدمات دورنمای نوسانات بازار خودروی آلمان لوگوی تازه برای نخبه‌های ب ام‌ و خودروهای آلمانی در بازار تهران چند؟ + جدول اولین تصاویر لو رفته از ب‌ام‌و X3 M مدل 2018 +عکس تلاش برای رضایتمندی مشتریان از خدمات خودرویی شارژ بی سیم خودروهای برقی ممکن شد هرگز یک خودروی موتور 4 سیلندر نخواهیم ساخت ب ام و M8 700 اسب بخاری می‌شود؟! کاهش رضایت‌ مشتریان از عرضه‌کنندگان خودرو پرشیا خودرو به کمپین حمایت از یوز ایرانی پیوست اعلام قیمت دو مدل تازه ب ام و دوچرخه ب ام و با الهام از سری M+تصاویر کیا طراح سابق ب ام و و گریت وال را به خدمت گرفت نمایندگی شماره 125 پرشیاخودرو در تهران افتتاح شد احتمال جایگزینی اپلیکیشن موبایلی به جای سوئیچ در خودروهای ب ام و برای مصارف شهری، ب‌ام‌و X4 بخریم یا X3؟! ب ام و کانسپت X7 پرفورمنس الکتریکی ب ام و در تدارک تولید یک خودروهای پیل سوختی تا سال 2025 10 خودروی مدرن نیمه خودران با توجه به مشکلات خرید خودروهای پلاک ارس، اقبال به خودروهای پلاک ملی بیشتر شده است ب ام و در فکر تولید انبوه خودروهای الکتریکی و رولزرویس الکتریکی سدان دوست‌داشتنی ب ام و، پرقدرت‌تر از همیشه به ایران بازگشت برای نخستین بار در ایران، پرشیا خودرو ب ام و سری 3 را به تبریز آورد توصیه‌های ب ام و به خودروسازان ایرانی هویت برند؛ فراتر از یک جلوپنجره نمایندگی شماره 22 پرشیا خودرو در تهران افتتاح شد طراحی خودروی جدید BMW لو رفت + تصاویر نسل جدید ب ام و M5 در مدل 2018 معرفی شد رونمایی از تازه ترین مدل خودروی برقی ب ام و مروری بر 6 خودروی مفهومی مدرن سالهای اخیر برگزاری تور کشوری کنسرت های امید حجت توسط پرشیا خودرو آلمان‌ها با این محصولات در نمایشگاه خودرو فرانکفورت فخر می‌فروشند لیست جدید شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ بازگشایی نمایندگی شماره 3 شرکت پرشیا خودرو نقص فنی در صدر شکایت از خودروسازان است روبوتاکسی به بازار می آید +عکس پرشیا خودرو، حامی مسابقات درگ قهرمانی کشور جدیدترین شاهکار ب‌ام‌و رونمایی شد+تصاویر فیات- کرایسلر و ب ام و همکار شدند سامانه‌های درخواست خودرو دایملر و ب ام و ادغام می‌شوند؟ ب ام و سقف فیبرکربنی M5 را لو داد گردهمایی برترین فروشندگان خودروی کشور توسط شرکت پرشیا خودرو لوگوی BMW: افسانه یا واقعیت؟ +عکس گزارش تصویری از افتتاحیه نمایندگی شماره 21 پرشیاخودرو در لواسان ب ام و i8 کانورتیبل نوامبر رونمایی می‌شود توقف خودرو، هزینه خواب و تأمین قطعات 3 دغدغه اصلی مردم در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد خدمات پس‌از فروش کدام خودروها بهتر است؟ خرید BMW Series 2 در دبی چند درهم آب می خورد؟ سود ب ام‌ و مدیون سری 5 رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات خودرو افزایش می‌یابد!؟ شاهکار جدید BMW +عکس انتشار تصویر تبلیغاتی عضو جدید خانواده Z ب ام و ب ام و 40 سالگی سری 7 را با یک نسخه لوکس جشن گرفت بازگشت BMW Z5 به سقف برزنتی کوپه‌های لوکس خوش‌قیمت خدمات خاصی که خودروسازان لوکس به مشتریانشان می دهند (+جزئیات) فارادی فیوچر یکی از مدیران سابق ب ام و را استخدام کرد جگوار E-Pace را ببینید + ویدئو سمینار جهانی نوآوری در زمینه رضایت‌مندی مشتریان هیوندای تغییرات مدل جدید ب ام وسری 3 فاش شد برخورد صلح‌آمیز شرق و غرب! آپشنولوژی ب ام و سری 5 گشت و گذار در موزه BMW + عکس مسابقه سراسری مهارت‌سنجی ایساکو برگزار می‌شود بهمن موتور خیال مشتریان خود را راحت کرد داتیس خودرو طلسم خدمات استاندارد سواری های "ولوو" را شکست ب ام و اسکوتر برقی ساخت+تصاویر رشد و بهبود شاخص های مختلف خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک عاملیت های برتر در حوزه فروش و خدمات پس از فروش مورد تقدیر قرار گرفتند تجربه سواری لذت‌بخش با 5 سوپرسدان خاص برتر در جهان تفاوت‌ دو نسل از X3 ب ام‌و را ببینید (+ عکس) کانسپت خیره کننده سری 8 ب ام و را ببینید+تصاویر برنامه های گسترده نگین خودرو در خدمات پس از فروش رنو/ تاسیس 9 مرکز خدمات پس از فروش جدید طی ماه مبارک رمضان افزایش سرعت و کیفیت خدمات مهمترین برنامه سال 96 است ب ام و سری 3 الکتریکی سپتامبر معرفی می‌شود انتشار ویدئویی جدید از بی‌ام‌و X3 در مدل 2018 رضایت از خدمات خودرویی باید افزایش یابد عجیب‌ترین خودروهای مشهور جهان پرشیا خودرو در سفرهای عید سعید فطر همراه شماست گزارش تصویری از مراسم رونمایی نسل جدید ب ام و سری 5+ویدئو نسل جدید ب ام و سری 5 در ایران رونمایی شد+ قیمت و مشخصات دو عامل اصلی افزایش رضایت از خدمات استراتژی آینده ب ام و بر مبنای توسعه خودروهای سبز تصاویر لو رفته ازجدیدترین مدل BMW X3 ب‌ام‌و سری5 در ایستگاه هفتم همکاران باواریایی مأمور 007! افزایش رضایتمندی از خدمات پس‌از فروش مدل های جدید ب‌ام‌و در راه بازار ایران کوچــک و چــابک تهدید ب ام و از سوی بزرگترین اتحادیه کارگری انگلیس جهش 81 درصدی فروش خودروهای الکتریکی ب ام و سرویس کمپین تابستانه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو شاسی‌بلند سواری به سبک ب‌ام‌و چه قیمتی دارد؟!+عکس و جدول قیمت محصول جدید گروه تیونینگ ثباتی رونمایی شد نامی برازنده برای خودروهای امروزی +عکس با خودروهای صفرکیلومتر میلیاردی ایران آشنا شوید تویوتا باارزش ترین برند خودرویی جهان شد معرفی ارزشمندترین برندهای خودرویی پیرمــردهای ســـر‌به‌راه مقایسه ب ام‌و کوپه سری 8 با مرسدس کوپه کلاسS (+عکس) بازگشت قدرتمند شاسی‌بلند‌های محبوب ب ام و با بهترین شرایط خرید 100 سال بعد BMW چه شکلی است؟ +تصاویر خودرو مسابقه‌ای ب ام و رونمایی شد +تصاویر قیمت خودروی BMW زیر 100 میلیون تومان + جدول تبریک کنایه‌آمیز ب ام و به مرسدس-بنز آغاز عرضه ب ام و X3 و X4 از سوی پرشیا خودرو امید زیادی به رفع مشکل شماره‌گذاری ب ام و X3 و X4 در روزهای آینده وجود دارد ب ام و X4 و هوندا CR_V در یک‌قدمی شماره‌گذاری 10 قصر متحرک +تصاویر ویدئو بسیار خلاقانه ب ام و برای تبلیغ i3+ تصاویر باواریایی‌های تکرار‌نشدنی قدرتمندترین خودروهای تولیدی جهان (+عکس) ورود قوه قضاییه به پرونده عدم شماره‌گذاری خودروهای غیر آمریکایی ساخت آمریکا + تصویر نامه بهترین خودروهای دنیا +تصاویر شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ سدان‌های پرقدرت +تصاویر تنفس مصنوعی به سبک ب‌ام‌و ب ام و iNext رقیب جگوار I-Pace خودران خواهد بود مدیر عامل ایساکو این بار به سیستان و بلوچستان سفر کرد آقای خاص پاریسی در برابر شاهزاده باواریایی ب ام و به نبرد خودروهای الکتریکی می‌رود قوی ترین خودروی سواری دیزلی جهان (+عکس) خودرو خودران با قابلیت تغییر رنگ M4 CS؛ هرم پرفورمنس جدید ب ام و کانسپت های ب ام و در زمینه ابرخودروهای هیبریدی حمل خودروهای در راه مانده در دوره گارانتی رایگان است بهترین قرارداد زندگی را از آن خود کنید خسارت خواب خودرو را دریافت کنید! عظمت پنهان دعوای برادران ناتنی شجره‌نامه بزرگ خاندان باواریا بلندپروازی‌های غول باواریایی کمپانی BMW رسما به رقابت های فرمول E پیوست آشنایی با تازه واردهای بازار خودرو عرضه خودرو تمام اتوماتیک ب ام و تا چهار سال آینده طراح مشهور ب ام و به اینفینیتی پیوست انتخاب مدیر سابق ب ام و برای هدایت تیم‌های طراحی نیسان جواهر باواریایی در ایران جینا مدل مفهومی چشمک‌زن ب ام‌ و جشن همدلی پرشیاخودرو با همکاری در امور خیریه افزایش سودآوری ب ام و در سال 2016 خدمات پس از فروش خودرو، تولید مستمر را تضمین می کند اولین کتاب جامع BMW به زبان فارسی توسط پرشیاخودرو منتشر شد میتسوبیشی اکلیپس کراس، مهمان سال آینده بازار کراس‌اوور‌های ایران فعلاً 4 شرکت امتیاز گرفتند اطمینان خاطر ب ‌ام ‌و سواران در ایام عید با امداد نوروزی پرشیاخودرو سه‌گانه مردان X باواریا در ایــران زندگی به سبک ب ام و خرید BMW 550i فول مدل 2015 در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ غیبت غیـرموجه! ب‌ام‌و کلاسیک با قلب پیوندی! افزایش 20 درصدی واردات خودرو به کشور شکار ب ام و Z5 و تویوتا سوپرا حین تست ب ام و B5 تیونینگ جدید آلپینا آسمان هفتم ب ام و پلاک ملی ایران را توسط پرشیاخودرو دریافت کرد همکاری ب ام و و لگو در ساخت یک وسیله پرنده عجیب+تصاویر آغاز مدیریت سرمایه های انسانی خدمات پس از فروش صنعت خودرو رشد تصاعدی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو قوی‌ترین و جدیدترین ب ام و سری 7 +تصاویر ارتقا دو رتبه‌ای رضایت مشتریان از خدمات ب ام و طی دو ماه فیس‌لیفت دنا در غرفه ایران خودرو؛خوب،بد یا زشت؟ شروع توفانی ب ام و در 2017 خدمات پس ازفروش امروز با ده سال قبل قابل مقایسه نیست سنگین وزنان کروک را بیشتر بشناسید ب ام و طراح خودروهای آئودی و اشکودا را استخدام کرد یک ماشین و دو تیون! فروش قطعات «اسلی» در «چراغ‌برق»ها سرمایه‌گذاری ب ام و در صنعت چاپ سه‌بعدی فلزات سری نخست ب ام و سری 7 به‌زودی تحویل مشتریان خواهد شد خدمات پس از فروش خودرو سرکلاس بین المللی می رود ابرسدان‌های آلمانی در مصاف یکدیگر +عکس تیپ‌شناســی سری 7 در ایـــران بی‌اعتنایی خودروساز آلمانی به تهدیدهای ترامپ قیمت برخی از مدل های BMW در بازار +جدول همکاری مک لارن و ب ام و در زمینه توسعه نسل آینده موتورها تویوتا بیشتر از هر خودروساز دیگری در گوگل جستجو شد جنگ بر سر رتبه دوم و سوم واردات 95 خودرو ب ام‌ و سال 2080 این شکلی است (+عکس) جشن تولد ب ام و سری 2، سری 6 و M3 در تهران فیس‌لیفت به سبک باواریایی‌ها قصر متحرک ب ام و وارد ایران شد همکاری بنز و ب ام و در زمینه تامین قطعه پیشروترین خودروهای 2017 +تصاویر ب.ام.و مرعوب تهدید‌های ترامپ نشد برای تجارت آزاد مبارزه خواهم کرد ترامپ ب ام و را هم تهدید کرد معرفی ب ام و سری 7 در مراسم سالگرد تاسیس نمایندگی نیاوران پرشیا خودرو یک ام‌پاور استادانه بی‌اعتنایی ب ام و به تهدید ترامپ سفــــر زمان به مقـــــصد اروپا! یک ب ام و 6 ماه در یک پارکینگ گُم شد! نمایش ب ام و سری 5 با فناوری خودران در CES 2017 خدمات پس از فروش جهانی خودرو در ایران اتحاد ب ام و، اینتل و موبیلی برای تست 40 خودرو خودران خودروهای BMW احساسی می شوند (+عکس) ب‌ام‌و با رنگ فراری مدرن خوش قیمت ب ام و 6-Series مدل 2018 +تصاویر-Series مدل 2018 +تصاویر خودروهای محبوب و منفور آمریکایی‌ها در سال 2016 +عکس خودروسازان در نمایشگاه لاس‌وگاس چه خواهند کرد؟ استقبال گسترده مشتریان MG از بسته زمستانی آسمان هفتم ب ام و به ایران آمد کشف یک ب ام و M1 خاک خورده 34 ساله در ایتالیا+تصاویر لوکس سواری با بوی گازوئیل +تصاویر مرسدس-بنز یک سدان کوچک جدید را در آستین دارد ایرتویا؛ رتبه 1 رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش صدرنشینی پرشیا خودرو در رضایت مشتریان از فرآیند فروش/ تقدیر از نمایندگی‌های برتر 10 خودرو برتر ثروتمندان آمریکایی در سال 2016 خودروسازان ایرانی باید رفتار با مشتری را یاد بگیرند ارزش گمرکی خودروهای بی ام دبلیو چقدر است؟ مرحله جدید فروش سری7 به‌زودی آغاز می‌شود ایرتویا در صدر جدول رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش قرار گرفت بُعد هفتم پلیس‌های اسپرت سوار +تصاویر جریمه شرکت پوشاک چینی به دلیل کپی لوگو ب ام و هولوگرام جانشین داشبورد BMW می‌شود قیمت یک جذاب آلمانی چقدر است + جدول قیمت M5 دیگر سریع ترین عضو سری 5 نیست چشم بادامی‌ها، اوج رضایت را از آن خود کردند وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودرو ارائه خدمات ویژه به مشتریان ایران خودرو + جدول نرخ خدمات طرح‌های پرشیا خودرو برای ارتقا سرویس‌های امدادی ب‌ام‌و در ایران/ گزینه اول ب ام در ایران هستیم خدمات تعمیرگاهی به اتوبوس‌های اسکانیا با 25 درصد تخفیف ارائه می‌شود سفرای باواریا در چالوس ! رقابت تنگاتنگ آلمانی ها برای تصاحب عنوان بزرگترین لوکس ساز سواری دلپذیر یا لذت رانندگی؟ 10 شاسی‌بلند و پیک‌آپ برتر سال 2016 (+عکس) بزرگ خاندان BMW +عکس ما گزینه نهایی ب ام و آلمان در ایران هستیم چهره جدید ب ام و 530d XDrive رونمایی شد +تصاویر 7 تغییر اساسی در ارزیابی خدمات پس از فروش خودروهای خودران ب ام و در ناوگان خودروهای کرایه ای حضور در بازارهای صادراتی با خدمات پس از فروش استاندارد ضرورت بازنگری در الزامات تولید و خدمات پس از فروش فناوری جدید دزد خودرو را از راه دور به دام انداخت گام جدید ب ام و برای عرضه خودروهای خودران تدوین استانداردهای سختگیرانه خدمات پس از فروش نور لیزری ب ام و و موتور جدید دایملر در بین بهترین اختراعات آلمان موزه BMW را ببینید (عکس) جزئیات الزام خدمات پس از فروش انواع خودرو اعلام شد ممنوعیت فروش نیسان، ب ام و و پورشه شارژ خودروهای الکتریکی ب ام و هوشمند می‌شود جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ ام‌ و +جدول نسخه جدید ب ام و i3 سال آینده عرضه می شود لوکس ترین شاسی بلند ب ام و در راه است ب ام و سری 5 را با اقساط 6 تا 24 ماهه بخرید پایان همکاری ب ام و و غول اینترنت چین در زمینه خودروهای خودران گزارش تصویری از حضور برند ب ام و در نمایشگاه گوانگجو اسپشیال، به سبک‌ ب‌ام‌و ب ام‌و 12 سیلندر 760 پیشرفته ترین خودروهای سال 2017 +عکس ب ام و به دنبال فروش 100 هزار خودرو الکتریکی است برنامه شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو برای مراسم اربعین امسال شرایط فروش آبان‌ماه محصولات ب ‌ام‌ و +قیمت کاهش رشد سود عملیاتی «ب ام و» موتور فیبرکربنی BMW (+عکس) ب.ام.و فروش 100 هزار خودروی الکتریکی را جشن گرفت فروش نقدی و اقساطی ب ام و سری 5 با تحویل 30 روزه شاسی بلندهای i5 ب ام‌و 2021 وارد می‌شوند (+عکس) جزئیات کاهش سطح کیفی خدمات پس از فروش خودرو جدیدترین محصول «BMW» +تصاویر پیک‌آپ‌های منتخب تاپ‌گیر درسال2016 (+عکس) خدمات پس از فروش ارزان در اختیار مشتریان کاهش استفاده از مواد گران قیمت در تولید خودروهای ب ام و زمان عرضه ب ام‌و سری 8 به بازار اعلام شد +عکس دو عامل اصلی ضعف در خدمات پس از فروش مسوولان بنز و ب ام‌و به ایران می‌آیند ب ام و i3 هیبریدی؛ گزینه‌ای مناسب برای شهر تهران + قیمت نبرد لوکس و اقتصادی رومئو به مصاف سری 5 ب ام‌و می‌رود رونمایی از شاهکار جدید BMW +تصاویر فوق سریع،لوکس ب ام و (+عکس) پرشیا خودرو در رده نخست رضایت مشتریان مقایسه‌ سه خودرو بی‌نظیر آلمانی +عکس ب.ام.و در آمریکا سوم شد رودستر ب ام‌و i8 2018 از راه می‌رسد (+عکس) مقایسه جدیدترین ب ام‌و سری 5 و بنز E کلاس (+عکس) وقتی گران‌ترین کوپه ب‌ام‌و در ایران تنها 200 هزارتومان قیمت داشت! موتور سیکلت مفهومی ب.ام.و نیازی به کلاه ایمنی ندارد معرفی نسل جدید "ب ام و" سری 5 (+عکس) ب.ام.و بیش از 33 هزار دستگاه X3 و X4 را فراخواند آلمانـی‌های کم‌دردسـر ب ام و 3موتورسیکلت جدید را رونمایی کرد (+عکس) گزارش تصویری از غرفه ب ام و در نمایشگاه خودرو پاریس 2016 سرمایه‌گذاری مشترک ب ام و و تویوتا برای تولید خودروهای خودران عرضه مدل‌های برقی شاسی بلند "ب ام و" و "مینی" لباسی منحصربفرد برای ابرخودرو دلفریب ب‌ام‌و سومین شاسی‌بلند کوپه ب‌ام‌و مثلث برمودا با اضلاع کوچک! کلیدهای انتخاب در بازار خودرو اتحاد بی‌ام‌و،مرسدس و آئودی در مقابل گوگل بنز، آئودی و ب ام و جای پارک خالی را پیدا می‌کنند ایرانسل در نمایشگاه تلکام BMW Z4 جایزه می‌دهد معروف‌ترین لوگوهای خودروسازان و معنی آنها +تصاویر ترکیه‌ای‌ها با ب ام و یک ربات غول‌پیکر ساختند کاربراتوری‌ها 8 سال حق تردد دارند تصاویر جاسوسی از ب‌ام‌و سری 8؛رقیب سر سرسخت اس‌کلاس کوپه آیا شیشه های بنز و ب ام و جلوی ابتلا به سرطان را می گیرند؟ معرفی حاضران در نمایشگاه خودرو پاریس: پاریس میزبان باواریا انصراف ب ام و از حضور در نمایشگاه پاریس ب ام‌و M3 Competition Pakage مدل 2016 +تصاویر این مدلهای دوست داشتنی ب ام و را ببینید+تصاویر ب‌ام‌و سری 7 کوپه را ببینید مقایسه دو خودرو BMW X4 و آئودی Q5 +جدول توقف تولیدب ام و Z4 (+عکس) سری 5 را با پیش‌پرداخت 200 میلیون تومانی بخرید راهنمای خرید خودرو صفر در بازار ایران چالش خدمات پس‌از فروش خودروهای داخلی اجرای دستورالعمل‌های سختگیرانه در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش همچنان سر در گم نقش خودروسازان و قطعه‌سازان در ضعف خدمات پس از فروش ب ام و با Z8 صد سالگی اش را جشن گرفت عرضه یک کانسپت از ب ام و برپایه مدل خاطره انگیز 2002 ارائه خدمات ویژه سایپایدک به مشتریان به مناسبت هفته دولت نمره متوسط برای خدمات پس از فروش خودروسازان شرایط فروش نقدی و اعتباری ب ام و X3 مدل 2016 مقایسه دو خودرو ب ام و بنز لوکس + جدول ایساکو باز هم در خدمات پس از فروش برتر شد ب ام و سری 8 را احیا می‌کند همکاری ب ام و آمازون در زمینه کنترل صوتی خودرو BMW X2 در نمایشگاه پاریس رونمایی می شود (+عکس) نسل بعدی ب ام و i8 تمام الکتریکی است گران‌ترین‌خودروهای جدید چهار سیلندر+عکس ایمن‌ترین خودروهای خارجی در بازار ایران نقش کدام خودروها در بازی‌های المپیک پررنگ‌تر است؟ (+عکس) جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ . ام‌ . و +جدول جدال سه SUV مختلف، ب‌ام‌و در برابر ولوو و آئودی این سری 7، صدی کمتر از 2.5 لیتر بنزین می‌سوزاند! دو شرکت خودرو ساز جهانی رقابت می کنند خودروهای مسابقه‌ای 2018 BMW (+عکس) ب ام و جانشین M3 GT4 را تعیین کرد روبات خودروسازی با خطای کمتر از 100 میکرومتر سریع‌ترین ب‌ام‌و 6 سیلندر در بازار داخلی جگوار-لندرور از موتورهای V8 ب.ام.و استفاده خواهد کرد لیست کامل خودروهای آتی کمپانی‌های مختلف +عکس یک باواریایی فراموش‌شده 365 روز پشتیبانی طلایی برای BMW سواران تعمیر خودرو و تعویض قطعات رایگان شد خودروهای ب ام و آنلاین تر می‌شوند قابل اعتماد‌ترین خودروهای آلمانی (+عکس) هرگز نگویید هرگز! طرح تابستانه محصولات کرمان موتور اجرا می شود BMW و 21 نکته‌ ای که درباره آن نمی‌ دانستید با 163 میلیون تومان ب ام و 528i بخرید! ب ام و سری 1 سدان، ویژه بازار چین معرفی شد سوپر اسپرت 2018 تویوتا با همکاری BMW ساخته می شود BMW و 21 نکته‌ ای که درباره آن نمی‌ دانستید قیمت انواع خودرو وارداتی + جدول خودرو سفارشی شاهزاده خانم افزایش فروش ب ام و برقی در تخفیف ویژه با شرکت‌های خودرویی خانوادگی آلمان آشنا شوید تولید ب ام و Z4 امسال متوقف می شود کوچولوی محافظ! ب ام و ماکارونی زد! +تصاویر وقتی لوکس‌ترین محصول ب‌ام‌و در ایران فقط 44 هزار تومان قیمت داشت! قیمت خودروهای آلمانی در بازار ایران+جدول تور فرهنگی پرشیا خودرو درحمایت از خیریه‌ها خودروسازی BMW به دنبال تولید خودروی بدون راننده هزینه تصادف با بی ام و چقدر تمام می شود؟ زشت‌ترین ب ام و الهام بخش زشت‌ترین کتانی شد+تصاویر 340 اسب‌بخار قدرت برای یک و دو باواریا نسل جدید ب ام و X1 به ایران آمد + قیمت و شرایط فروش تصاویر نسل جدید ب ام و X1 را ببینید جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ ام‌ و ورود اولین ب ام و X1 مدل 2017 به ایران کانسپت آینده نگرانه از مینی+تصاویر صدور کارت اعتباری خدمات پس از فروش ایران خودرو برای فرهنگیان مشتری‌مداری مهمترین رویکرد عقاب‌افشان است ب ام و M6 GT3 بوم نقاشی می شود خدمات پس از فروش چرخه‌ای برای بهبود مستمر طراحی خودرو تمام هوشمند ب ام‌ و رکوردشکنی BMW و مرسدس‌بنز در فروش خودرو ناپرهیزی از نوع انگلیسی نسخه 30 سالگی M3 گمانه‌هایی درباره ب ام و i8 جدید! پلیس آمریکا ب ام و i3 را به تسلا مدل S ترجیح داد ویژگی های لاکچری ب ام و سری 3 جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌.ام‌.و +جدول نسخه‌های خاص «BMW سری 7» تاخیر در تحویل خودرو بیشترین شکایت مشتریان ب ام و فن آوری خودران به خانواده "i" می‌برد هدیه 50 سالگی مُنجی ب‌ام‌و زرد قناری 600 اسب بخاری آیا سمبل های به کار رفته در این لوگوها را می‌شناسید؟ ب ام و هم گرفتار معضل تاکاتا شد ب ام و 30 سالگی M3 را جشن گرفت حق انتخاب میان چند خودرو در بازار ایران فقط 4 درصد مشتریان ناراضی شکایت می‌کنند تویوتا، ب ام و و مرسدس بنز در میان با ارزش ترین برندهای سال 2016 ب ام و یاد 2002 افسانه ای را زنده کرد خدمات خودرو مشمول گارانتی شد ب ام‌ و i8 مدل 2015 دیدنی است وانت ب ام و M3 را ببینید!+تصاویر برداشتی مدرن از موتورسیکلت آنتیک ب‌ام‌و چه تعداد بنز و ب.ام.و وارد شد؟ انتخابی در میان خودروهای کار‌کرده‌ در بازار ایران لوکس خوش‌شانس گارانتی کیسه هوای خودرو 10 ساله شد ب ام و تازه ترین نسل موتورهای توربو را روی سری 2 گذاشت تلاش مرسدس-بنز برای رقابت با خانواده i ب ام و خودرو لوکس جدید BMW 2018 موتورسیکلت آمبولانس‌های BMW جنگ جهانی از نوع ماسل کارهای آلمان و آمریکا BMW از شاهکار جدید خود رونمایی کرد کنترل هوشمندانه خانه از داخل خودرو ب ام و به دنبال رقابت با پورشه 911 افسانه ای است خبر جدید از «i Next» خودرو تمام کامپیوتری ب م و در سال 2021 / عکس نبرد بلندقامتان تازه نفس کره ای ب ام و M4 GT را ببینید 10 خودرویی که زنان هرگز نمی خرند +عکس 10 میلیون خودرو خودران در جهان تا سال 2020 در جاده‌ها جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ ام‌ و +جدول جدیدترین غول BMW به ایران آمد به دام افتادن دزدانی که فرار با ب.ام.و را بلد نبودند زیبای مخوف آلمان‌ها ب ام و صدرنشین گرانترین خودروهای وارداتی سال 94 لوازم جانبی که با قیمت یک خودرو برابری می کند ولخرجی کار دست ب.ام.و داد ب ام و i8 2017 پیشرانه 420 اسب بخاری دارد+تصاویر دور تازه همکاری های سامسونگ با خودروسازان بزرگ آلمانی آغاز فعالیت دوباره کمیته بررسی خدمات پس از فروش ب ام‌ و های میلیاردی در صف دریافت پلاک باتری جدید برای یکی از پیشرفته ترین خودروهای برقی دنیا خودرو فوق لوکس با موتور طلا ب ام و M4 F83 سریع ترین خودرو روباز جهان جدال شاسی بلند های های لوکس ب ام و M4 ایمن ترین خودرو مسابقات DTM شد+تصاویر صندلی چرخدار پیشرفته برای پاراالمپیک 2016 پارکینگی به ارزش 97 میلیارد تومان اصالت در طراحی فروش خودرو را افزایش می دهد واردات خودرو دارای نظم و کنترل منطقی شده است رقابت تنگاتنگ خودروهای خودران در دو سوی دنیا تسلا مدل S بیشتر از ب ام و بنزینی آلاینده است! انتشار جزئیات جدید درباره نسخه ویژه ب‌ام‌و سری 7 کاهش محسوس فروش ب ام و i3 و i8 کُد هفت ایکس های باواریا در راه است ب ام و i8 صدر نشین گران‌ترین خودروهای وارداتی دوچرخه 1500دلاری BMW مینی 5 مدل جدید روی پلتفرم ب ام و می سازد نصف قیمت خودرو خسارت بگیرید لیست قیمت انواع محصولات BMW در نمایندگی و بازار نمایی از خودرو جدید و فوق العاده ب ام و شورلت کوروت Z06 با تیونینگ BBM موتوراسپرت ب ام و برای لیموزین‌های لوکس فراخوان داد ب ام و فروش سری 7 را در آمریکا متوقف کرد زیباترین رینگ‌های استاندارد برای عاشقان خودرو ب ام و ایکس 6 با چرخ عجیب در تهران ب ام و سرویس کرایه اتومبیل دایر کرد فروش اعتباری انواع محصولات ب ام و آغاز شد سرویس جدید و استثنایی کرایه اتومبیل ب ام و با اپلیکیشن مخصوص ارزان ترین خودرو اتوماتیک بازار در راه است «ب ام و‌»‌ ‌قبل از تولید موتورسیکلت و خودرو چه کاری انجام می‌داده است؟ رزم سوپرSUV‌های لوکس آمادگی کامل شبکه خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در موج دوم سفرهای نوروزی شاخ به شاخ دو‌نفره‌های آلمانی در بـازار داخلی قیمت خودرو از اروپا تا ایران یک حرف و یک دنیا تفاوت! از ب ام و 200میلیونی تا هیوندای 54 میلیون تومانی ب ام و روی فن آوری خودران و الکتریکی متمرکز می شود رکورد فروش ب ام و شکسته شد رجزخوانی جالب «بنز» و «ب .ام.و» با ارزش ترین ب ام و کلاسیک درایران گردهمایی خودروهای برند ب ام و به مناسبت 100 سالگی تاسیس این شرکت؛در پیست آزادی تهران گردهمایی ب ام و سواران در پیست اتومبیلرانی آزادی آلپینا B6 گرن‌کوپه چه‌جور ب ام‌ دابلیویی است؟ ب ام و پس از 100 سالگی چه حرکتی می‌کند؟ I5 عضو بعدی خانواده برقی ب ام و شد علت حادثه مرگ سرنشینان "ب ام و" اعلام شد گزارش تصویری از مراسم یک‌صد سالگی ب ام و در ایران جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌.ام‌.و ب ام و 100 ساله شد «ب ام و» مدعی ساخت هوشمندترین خودرو جهان در آینده نزدیک شد حکمران جدید ابرخودروها آمد BMW i8" با رنگ قرمز سفارشی معرفی شد پرستیژ از منظر «برند» یا «مدرنیته»؟ همکاری تویوتا و ب ام و برای تولید خودرو اسپورت سری 7 با موتور 12 سیلندر؛ یک پله نزدیک‌تر به ب‌ام‌و M7! ب‌ام‌ و 640i مدل 2016 را ببینید افزایش نیم میلیارد تومانی قیمت BMW i8 با پلاک ملی معمای آمار متناقض فروش ب ام و در آمریکا حل شد نمایش نسل جدید ب ام و X1 گزارش تصویری آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان ب.ام.و با خودروسازان ایرانی مشارکت می‌کند؟ آمار ب ام و از فروش خودروهای لوکس‌ در آمریکا قلابی از آب درآمد مذاکرات خودروساز به نام ایرانی برای تولید ب ام و در ایران برای نخستین بار؛ «ب ام و» در نمایشگاه خودرو اصفهان حضور می‌یابد ب‌ام‌و M760i xDrive؛ تجمل با چاشنی قدرت برداشت ویرانگر 1 Series M Coupe ب‌ام‌و ارائه ارائه شد سری 7 با موتور 2.0 لیتری مینی به ترکیه رفت! رقیبی جذاب برای ب‌ام‌و سری 4! لوکس‌ترین خودروهای هیبریدی جهان کدام‌اند؟ نسل جدید ب ام و آلپینا B7 رونمایی شد ب ام و سری M هیبریدی می‌شود مقایسه تصویری بین دو کراس‌اور اسپرت؛ مرسدس بنز GLC و ب‌ام‌و X3 کیا برای ب ام و سری 3 رقیب می‌آورد واردات 3 دستگاه خودرو BMW از آمریکا! جدیدترین قیمت انواع بنز و ب‌ام‌و لزوم انجام پارادایم شیفت در صنعت خودرو و قطعه‌سازی تمام آنچه که یک لکسس می‌تواند باشد ... رزم سوپرSUV‌های لوکس رقیب تازه‌نفس X1 از راه رسید G 310R عصر جدید TVS با BMW تجهیز خودروهای ب ام و به سرویس‌های تحت وب IFTTT وزارت صنعت بر تعرفه خدمات خودرو نظارت می‌کند ب ام و 740i، لوکس ترین ماشین دنیاست ورود شاهکار ایرانی ب ام و به ایران وقتی قیمت ب‌ام‌و 518 از 100 هزار تومان به 250 هزار تومان رسید! طرح مرموز ب ام و! تصادف شدید ب ام و لوکس و پراید ب ام و I8 کروکی تا 2018 عرضه نخواهد شد ب ام و سری 7 به طور خودکار در آمریکا پارک می‌کند محبوب‌ترین خودروهای اروپا لوکس بی‌حاشیه! هزینه میلیاردی خریدار ایرانی روی هوا! رشد 20درصدی پاسخگویی به شکایات خودرویی رونمایی دو خودروی خاص BMW +عکس ب ام و با تکنولوژی جدید می آید کدام خودرو در صدرگران‌ترین خودروهای وارداتی قرار دارد؟ جریمه 11 میلیارد تومانی قاچاقچی ب ام و فن‌آوری‌های ب ام و رونمایی شد رونمایی از خودرویی عجیب در نمایشگاه چین خداحافظی با آینه عقب خودرو 10 خودرویی که در دیترویت نگاهها را خیره خواهند کرد آلترناتیوی برای ب‌ام‌و X4 ب .ام.و جدید اسپایدر i8 را ببینید قانون جدید درباره خدمات پس از فروش خودرو کوپه 4در توسعه یافته ب ام و برپایه سری 7 لانگ کیت ارتقاء قدرتی تازه برای سری 4 های شش سیلندر ساخت سری 9 و i6 توسط ب ام‌و خودروسازان جریمه می‌شوند ب ام و سری 7 برای سال 2016 را ببینید الزامات جدید در خدمات پس از فروش خودرو ب ام و" دو میلیارد تومانی در تهران تسری بحران آلاینده‌ها به مرسدس و ب ام‌و رژیم قدرت برای کُد چهار های شش سیلندر ب‌ام‌و هیولای تیـزپا! 2020 سال رقابت i6 ب ام و و تسلا 3 خواهد بود ب ام و 40 میلیون دلار جریمه شد اطلاعات جدیدی از «ب ام و X2» منتشر شد سایه اسپرت ب‌ام‌و i3 با سانروف! ب ام و صدرنشین گران‌ترین وارداتی‌ها ب ام و 42 دستگاه M3 و M4 را فراخواند تصاویرب ام و i8 اسپایدر یک M4 منحصربفرد با برچسب قیمت 86 هزار دلاری گرن‌کوپه خاص نوئِل‌موتورز اولتیماتوم خدماتی به عرضه‌کنندگان خودرو ب‌ام‌و i8 با نیروگاه V8 توئین‌توربو 800 اسب‌بخاری! یک ابر شاسی‌بلند باواریایی با قدرت اونتادور! سری 1 تقویت شده با موتوری سوبله توربو کمی هِیبت و قدرت بیشتر برای شاسی‌بلند کوپه ب‌ام‌و شرکت تیونینگ آلمانی قلب ب ام و سری 5 را به سری 1 پیوند زد تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی آلپینا B5 BiTurbo موتورسیکلت جُفت‌چرخ‌متحرک ب‌ام‌و، ایده‌آل برای آفرود آلپینا ارتقاء پیدا کرد ویزای آمریکا برای رقیب ایتالیایی ب‌ام‌و M3 ب ام و i3 با باتری جدید 198 کیلومتر را طی می‌کند الزام عرضه‌کنندگان خودرو به نظرسنجی از مشتریان ب ام و یک مفهومی را در نمایشگاه گوانگجو رونمایی کرد یک سری 6 ویرانگر، الهام شده از رزمجوی جدید باواریا برداشتی نزدیک به واقعیت از نسل آینده ب‌ام‌و سری 5 آسمان پرستاره در خودرویی با انواع رایحه ها سوپربایک ب‌ام‌و با آلایندگی صفر ب ام و هم خود به خود آتش می گیرد خط تولید BMW I8 جذابیت تکراری تغییر رادیکال در طراحی نسل آینده ب‌ام‌و سری 3 نوجوان کُره ای در برابر ژرمن میانسال! دوئل شوالیه ها؛ ب‌ ام‌ و، بنز و کادیلاک متفاوت‌ترین BMW در ایران برداشت 400 اسبی منهارت از M2 چه میزان نیرو و عملکرد برای یک خودرو کافی است؟ جزییات سرمایه‌گذاری رنو برای تولید داستر بازی قدرت G-Power با M6 روباز ب‌ام‌و خودرو ب ام و M2 را ببینید سورپرایز پاییزی ب‌ام‌و؛ M کوچولوی ویرانگری از باواریا پارکینگ شگفت انگیز شرکت ب ام و اولین ب ام و تاریخ را ببینید ب‌ام‌و ام4 جی‌تی‌اس؛ کانسپتی که لباس واقعیت پوشید خودروسازان ملزم به شفاف‌سازی خدمات می‌شوند قدم در راه "همگام" چند توصیه به نمایندگی ها و تعمیرگاهداران برای اخذ نمایندگی ها در بازار پساتحریم تازه ترین تصاویر از خودرو ب ام و X4 تحقیقات آمریکا دامان ب ام و را می‌گیرد؟ تولد یک سوپراسپرت در همکاری مک‌لارن و ب‌ام‌و تصاویر ب ام و X1 مدل 2016 را ببینید یک ب ام و متفاوت فقط 100 دستگاه از این سری 3 استیشن ساخته خواهد شد تصاویر مقایسه ای دو خودرو آئودی و ب ام و مدل 2015 قدرتمندترین ضربدر 4 ب‌ام‌و هم آمد قدرتمندترین ضربدر 4 ب‌ام‌و هم آمد کاهش ارزش سهام ب ام و تاریخ‌سازان باواریا عکس های«ب ام و» دو میلیاردی که 5 کیلومتر راه رفته عکسی از غش کردن رییس «ب ام و» را ببینید 6 نوآوری در خودروهای ب ام‌ و 2016 جدیدترین ب ام و در تهران با روکش مات احتمال توقف تولید ب ام و M235i خودرویی در نمایشگاه "گوانجو" چین که عجیب بود آخرین مدل ب ام و سری 7 سرقت انگلـیسی نسل جدید سدان لوکس ب ام و ب‌ام‌ و X1 مدل 2016 را ببینید سری سه BMW با تغییرات اساسی رونمایی شد ریموت کنترل میلیونی BMW i8 ماشین ب ام و 730d را ببینید گردهمایی بزرگداشت چهلمین سالگرد تولید نسل سوم افسانه ای ب ام و M4 سخت‌جان‌تری در راه است ... ورود ب ام و i8 به ایران ممنوع شد بسته تیونیگ ENLAES برای ب‌ام‌و M6 گرن کوپه کابین ب‌ام‌و سری 4 کانورتیبل ب ام‌و خواهان سرمایه‌گذاری در ترکیه صید کوسه از دریای رودسترها کوپه زیبا و متفاوت هنوز هم بدون جانشین است! معرفی مدل مفهومی ب‌ام‌و M4 GTS ب ام‌و هامیج R معرفی شد مقایسه مرسدس C63 AMG در برابر ب‌ام‌و M3 ب ام و با گوگل سرشاخ می‌شود طراحی ویلچر مسابقه با استفاده از فناوری‌ خودروسازی ب ام‌و ب‌ام‌و 428i کانورتیبل را ببینید نسل جدید ب‌ام‌و ایکس‌وان برنامه متفاوت خودروساز آلمانی برای بررسی چراغ راهنمایی رونمایی از خودرو فوق‌ لوکس ب‌ام‌و ب ام و مدل 2016 را ببینید تاثیر منفی چین بر چشم‌انداز ب ام‌ و توافق خودروسازان آلمانی برای خرید نقشه نوکیا ب ام و مدل‌های برقی بیشتری رو می‌کند اخبار تازه از همکاری ب ام و و اپل برای ساخت خودروهای هوشمند سیرتحولات خودرو BMW را ببینید 10 ب‌ ام‌ و برتر در طول تاریخ حداکثر امکانات با حداقل قیمت ب ام و اپلیکیشن جدیدی با عنوان EnLighten را معرفی کرد سریع‌ترین خودروهای ب‌ام‌و در تمام دوران‌ها گشت و گذاری در روزگار «ب.ام.و»ها چهره وحشی ب‌ام‌و M4 را ببینید تولید خودرو هوشمند اپل با الگو گرفتن از بی ام دبلیو همکاری«تویوتا» و «ب ام و» در ساخت خودروهای جدید پرده برداری ب‌ام‌و از نسل دوم کوچک‌ترین محصول سری X خود ب ام و از دو خودروی مفهومی جدید رونمایی می کند ب‌ام‌و 760i با تیونینگ G-Power ب‌ام‌و سری 1 هاچ‌بک کوچولوی گران‌قیمت پدر بزرگ ب ام و I8 در ایران ورود کامیون‌های برقی 40 تنی به اروپا تبلیغ جالب برای خرید ب ام و i8 در تهران قیمت واقعی ب ام‌ و i8 چقدر است؟ چراغ ترمزی برای محافظت از موتورسواران رقابت 184 اسب بخاری ژرمن‌ها در ایران تکنولوژی تزریق مستقیم آب در ب‌ام‌و سری 1 از ب ام و i8 تازه وارد جنجالی چه خبر؟ ابهام در خدمات پس‌از فروش هیبریدی‌ها تکذیب خبر واژگونی و مرگ راننده «ب ام و i8» در شهران چهـل سال با 3 تقابل جاده‌ای آشیل و هرکول چه کسی پاسخگوی زیان خریداران ب ام و i8های تازه وارد خواهد بود؟ ب ام و تیر چراغ برق می‌سازد مقایسه جگوار XE در برابر ب‌ام‌و سری 3 تولید رودستر Z2 لغو شد ب‌ام‌و با Path 22 به موج سواری می رود! مقایسه‌ای پهلو به پهلو بین دو نسل از سری 7 ب‌ام‌و معرفی پرچمدار جدید ب ام و ؛ خودرو لوکس آینده همکاری موتور جستجوی چینی با بی ام و برای ساخت خودروهای هوشمند ماشین بی ام و سری 7 را ببینید طراح ایرانی و خلق جدیدترین محصول بی‌ام و رشد فروش بی‌ام‌و در ماه مه 6 «ب ام و» جنجالی به فروش گذاشته شد نگاهی به آرشیو طراحی ب‌ام‌و مدل جدید بی ام دابلیو از راه می رسد نسل جدید ب‌ام‌و X3 ؛ هیبریدی خودروهای هنری ب‌ام‌و در جشن 40 سالگی تولید ایکس 4 در روسیه از کیت‌های آمریکایی خودرو 3 میلیاردی چگونه وارد ایران شد؟ اما و اگرهای پیشرفته ترین خودرو جهان که وارد بازار ایران شده است ارزش گمرکی ب ام و چقدر است؟ رونمایی از BMW 435i ای‌سی اشنایتزر ب‌ام‌و i8 را ببینید مدل جدید «آی 8» از راه رسید ماشین بی ام و M4 کوپه را ببینید معرفی طرح مفهومی خودرو جدید «بی ام و» «بی ام و» هیبریدی هم از راه رسید عرضه چهار مدل جدید بی‌ام‌و ب ام و I8 مدل 2015 در ایران اکس5 عامل رشد سود بی‌ام‌و ب‌ام‌و X3 درمقابل لکسس NX بی‌ام‌و نسل جدید ایکس‌1 را می‌سازد دفاع بی ام و از برترین برند لوکس جهان نمایشگاه نیویورک میزبان جدیدترین خودروهای جهان آیا بی. ام. دبلیو M1 رقیب M3 است؟ ب ام و محبوب ترین خودرو وارداتی کره نام گرفت افزایش کیفیت خدمات پس از فروش
Back to top