آرین موتور

نرخ کرایه اتوبوس برای زائران اربعین از پارکینگ تا مرز مشخص شد

عصر خودرو- مدیرکل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: نرخ کرایه اتوبوس‌هایی که زائران اربعین حسینی را از پارکینگ‌ها تا مرز منتقل می‌کنند، مشخص شد.

نرخ کرایه اتوبوس برای زائران اربعین از پارکینگ تا مرز مشخص شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، امیر جعفرپور مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور   اظهار کرد: برای تسهیل در تردد زائران ایرانی سعی داریم تا 2 هزار دستگاه اتوبوس را به 4 مرز شلمچه، چذابه، خسروی و مهران منتقل کنیم، لذا در همین راستا در تلاش هستیم که تعداد اتوبوس‌ها بیشتر از 2 هزار دستگاه باشد.

  وی افزود: به همین منظور به شهرداری‌‌ها ابلاغ شده است تا 10 درصد از اتوبوس‌های موجود را برای ایام اربعین به مرزهای کشور هدایت کنند.

  مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه پیش بینی می‌شود امسال حدود 3 میلیون زائر اربعین حسینی عازم کربلا شوند، تصریح کرد: با افزایش تعداد زائران کربلای معلی در اربعین امسال، مشکل کمبود اتوبوس در شهرها را نخواهیم داشت.

  وی اذعان کرد: نرخ کرایه اتوبوس برای زائران از پارکینگ مهران تا مرز به فاصله 14 کیلومتر، یک هزار تومان و  نرخ کرایه از پارکینگ‌های شلمچه، چذابه و خسروی با فاصله 5 تا 10 کیلومتر تا مرز نیز یک هزار تومان است.

  جعفرپور در پایان عنوان کرد:‌نرخ کرایه اتوبوس برای زائران در بیرون از مرز و در خارج از کشور 5 هزار تومان است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط