خودروسازی ایلیاریمکس

تردد روان در راه‌های شمالی

۴ محور ارتباطی در غرب کشور به دلیل شدت بارندگی مسدود شد

عصر خودرو- مرکز مدیریت راه‌های کشور از ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی در چندین مسیر جاده‌ای از شب گذشته خبر داد و اعلام‌کرد: آبگرفتگی شدید موجب انسداد چهار مسیر ارتباطی در غرب کشور شده است.

۴ محور ارتباطی در غرب کشور به دلیل شدت بارندگی مسدود شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، بارندگی‌های سیل آسا از روز گذشته منجر به انسداد چندین مسیر ترانزیتی در غرب کشور شده است.

  بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها، از روز گذشته محور یاسوج - چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

  همچنین محور پاتاوه - دهدشت واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از روز گذشته تا اطلاع بعدی، به دلیل آبگرفتگی و نبود ایمنی کافی مسدود شد.

  وضعیت در کیلومتر 12 محور آزادراه پل زال- خرم آباد واقع در استان لرستان نیز بحرانی است و به دلیل آبگرفتگی شدید و نبود ایمنی کافی از روز گذشته تا اطلاع بعدی، این مسیر نیز مسدود شده است.

  بر اساس این گزارش، محور مهاباد- پیرانشهر واقع در استان آذربایجان غربی نیز به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود شد.

  بر اساس این خبر، آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 172 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نشان می دهد که بارندگی‌های شدید موجب کاهش 8.3 درصدی تردد در راه‌های برون شهری در شبانه روز گذشته شده است.

  اکنون در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه بارش پراکنده برف و باران گزارش شده و آزادراه‌های تهران- شمال و قزوین- رشت نیز بدون بارندگی گزارش شده است.

  آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس، هراز،  فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین- رشت خبر می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط