ریمکس

شورولت مونتانا؛ وانت ۳ سیلندر برزیلی! +عکس

عصر خودرو- شورلت مونتانا خودرویی است که از سال ۲۰۰۳ در برزیل روی خط تولید قرار دارد. اکنون مدل ۲۰۲۳ این پیکاپ رونمایی شده که تفاوت های جدی با مدل های قبلی دارد و چهره ای کاملا جدید را ارائه می دهد.

شورولت مونتانا؛ وانت ۳ سیلندر برزیلی! +عکس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، مونتانا همانند فورد ماوریک و هیوندای سانتاکروز از شاسی یکپارچه استفاده می کند و تحویل آن از فوریه سال آینده به مشتریان آغاز می شود.

مونتانا بیشتر از آنکه یک وانت مخصوص حمل بار به صورت جدی باشد، خودرویی است که برای استفاده خانواده طراحی شده و دقیقا به همین دلیل در تمامی تریم ها فاقد آپشن سامانه تمام چرخ محرک است. فضای حمل بار افزونه ای دارد که سطح باز آن را کامل می پوشاند تا از ورود گرد و خاک و همچنین آب به داخل این قسمت جلوگیری کند. بدین ترتیب می توان قسمت حمل بار را تبدیل به چیزی شبیه صندوق عقب یک خودروی معمولی کرد.

تنها پیشرانه موجود برای آن نیز، نمونه 1.2 لیتری توربوشارژ 3 سیلندر است که با جعبه دنده 6 سرعته دستی و یا 6 سرعته اتوماتیک قابل سفارش است. خروجی پیشرانه  133 اسب بخار اعلام شده است.

شورولت مونتانا برابر با 4720 میلیمتر در طول توسعه یافته و ظرفیت قسمت ویژه بار آن نیز 937 لیتر است.

قیمت پیشنهادی برای شورولت مونتانا حدود 25800 دلار است. اطلاعاتی در رابطه با احتمال حضور این وانت 3 سیلندر در بازار آمریکا ارائه نشده است.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط