خط تولید فریم داشبورد دنا راه اندازی شد

عصر خودرو- خط تولید فریم داشبورد خودروی دنا در شرکت ماشین ابزار با حضور نائب رئیس هیات مدیره ایران خودرو و امام جمعه هشتگرد به بهره برداری رسید.

خط تولید فریم داشبورد دنا راه اندازی شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، حسن وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در مراسم افتتاح این خط تولید که مزین به نام سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی بود، ضمن اشاره به اجرای برنامه های منسجم ایران خودرو در راستای اجرای سیاست های خودکفایی از افزایش تیراژ تولید در ماه اخیر در این شرکت خبر داد.
  وی با بیان اینکه با اجرای نهضت داخلی سازی قطعات، تولید در شرکت های قطعه سازی افزایش یافته است، عنوان کرد :با تداوم روند داخلی سازی ضمن افزایش شمارگان تولید در شرکت های خودرو سازی باعث ایجاد اشتغال و احیای قطعه سازان شده است .
  وفادار گفت: در شش ماه اخیر با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اتکا به تولید داخل، این شرکت با خودکفایی در تولید قطعات خودرو توانسته روزانه بیش از 2 هزار دستگاه خودرو تولید کند.
  وی اظهار کرد: شرکت ایران خودرو، لوکوموتیو صنعت خودروسازی است که با بومی سازی قطعات خودرو در کشور توانسته  140 هزار نفر تعدیل شده‌در زنجیره تامین به کار باز گرداند.
  او گفت: در حال حاضر این شرکت توانسته در سال 1398در تولید 5 خودروی دنا پلاس، پژو پارس اتومات، پژو پارس معمولی، 207 صندوقدار و سمند سورن به افزایش سطح کیفی دست یابد.
  وفادار با بیان اینکه ایران خودرو، ریالی افزایش قیمت در محصولات تولیدی خود نداشته و در تلاش است قیمت تمام شده را کاهش دهد، افزود: این شرکت به دنبال تولید خودرویی با قیمت مناسب است تا زمینه خرید و امنیت را برای مردم فراهم آورد و افزایش های موجود در بازار نتیجه رانت هایی هستند که دلال ها در بازار ایجاد کرده‌اند.
  حمیدرضا شاهین‌فر، مدیرعامل شرکت صنایع ماشین‌ابزار ایران خودرو نیز در ادامه با بیان اینکه تولید فریم به عنوان یک تولید استراتژیک در شرکت ماشین‌ابزار ایران‌ خودرو مطرح است ، گفت:  این شرکت توانسته از سه سال گذشته با تولید فریم 405، برنامه تولید خود در این حوزه را ارتقا دهد و با ایجاد توانمندی ویژه در این حوزه، خط فریم داشبورد سورن را نیز به انجام برساند و اکنون نیز با رونمایی از  خط فریم داشبورد خانواده دنا این شرکت به زنجیره رسمی سازندگان فریم (IPBEAM) پیوسته است.
  مدیرعامل شرکت صنایع ماشین‌ابزار ایران خودرو گفت: با افتتاح خط تولید فریم داشبورد دنا تولید فریم داشبورد دنا این شرکت توانسته است با سرمایه گزاری 10 میلیارد ریالی برای 18 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کندکه در آینده این تعداد به 25 نفر افزایش خواهد یافت.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۲
  • ۴۷۱
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو