برنج

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد:

امدادرسانی به بیش از ۲۵۸خودرو طی برف اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

عصر خودرو- مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان کهگیلویه و بویراحمد از امداد رسانی و کمک به بیش ار ۲۵۸ دستگاه خودرو گرفتار در برف خبر داد.

امدادرسانی به بیش از ۲۵۸خودرو طی برف اخیر در کهگیلویه و بویراحمد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، "سید امان الله جهانبین" افزود: نجاتگران وامدادگران جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد به بیش از 258 خودرو گرفتار در برف طی24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی کردند.‌

  وی اظهارکرد: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان و بارش باران و برف در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان از عصر چهارشنبه دوم بهمن کلیه  نیروها و تجهیزات امدادی در آماده باش کامل قرار گرفتند.
  جهانبین تصریح کرد: در این مدت تعداد 12 تیم عملیاتی در قالب 10 تیم سه نفره و  2 تیم چهارنفره و 12 دستگاه خودرو کمکدار امدادی و سه تیم پشتیبانی مشغول انجام خدمت شدند.
  وی ادامه داد: به تعداد258 دستگاه خودرو گرفتار در جاده ها امداد رسانی شد و تعداد 105 بسته موادغذایی 72 ساعته بین مسافرین در راه ماند، توزیع شد که امدادرسانی همچنان ادامه دارد.
  مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتقال 2 زن باردار از منطقه "دیشموک" و "قلعه رئیسی" توسط نیروهای امدادی هلال احمر به مراکز درمانی از دیگر اقدامات امدادی صورت گرفته بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط