برنج

دستگیری مرد خیرنما به اتهام کلاهبرداری خودرو

عصر خودرو- فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری یک کلاهبردار خودرو در بیمارستان قلب شهید رجایی خبر داد.

دستگیری مرد خیرنما به اتهام کلاهبرداری خودرو
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا جنتی فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در تشریح این خبر اظهار کرد: حسب اطلاع واصله از پلیس آگاهی قم، مأموران انتظامی مستقر در بیمارستان از حضور فردی سابقه دار و تحت تعقیب آن پلیس با خبر شدند که در بیمارستان شهید رجایی رفت و آمد داشت.

  وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی قم با دریافت نیابت قضائی و هماهنگی‌های انجام شده، سریعا وارد عمل شدند و بامداد امروز در حالیکه متهم طبق روال برای استراحت شبانه در قسمتی که برای همراهان بیماران جهت استراحت در نظر گرفته شده بود حضور یافت این متهم 42 ساله را دستگیر کردند.

  وی افزود: متهم به اتهام کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش خودرو، سرقت به عنف و سرقت خودرو در شهر قم تحت تعقیب بود و به همین دلیل برای اینکه به راحتی از سوی پلیس شناسایی نشود، شب‌هایی را یکی در میان به قسمت استراحت همراهان بیمارستان شهید رجایی می‌آمد و بعد از اینکه خودروی اسپورتج خود را در پارکینگ همراهان بیمار در بیمارستان پارک می‌کرد، شب‌ها را در پوشش همراهان بیمار به استراحت می‌پرداخت.

  این مقام انتظامی ادامه داد: براساس گفته‌های یکی از همراهان بیمار، متهم برای اینکه کسی به او مشکوک نشود یک ظاهر خیرنما به خود می‌گرفت و حتی برای بعضی از بیماران اقلام خوراکی نیز خریداری می‌کرد تا به این شکل توسط همراهان بیمار مورد شک قرار نگیرد.

  وی افزود: متهم پس از توقیف خودروی اسپورتج اش بازداشت و برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی قم منتقل شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط