پیت استاپ

ایستگاه متروی بسیج با ۶ دستگاه پله برقی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

عصر خودرو-مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: ایستگاه بسیج در خط ۷ مترو، بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی بخش تجهیزاتی آن نیز تکمیل می‌شود.

ایستگاه متروی بسیج با ۶ دستگاه پله برقی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی امام با اشاره به اینکه با تامین منابع مالی؛ پیشرفت فیزیکی و تجهیزاتی ایستگاه بسیج سرعت گرفته است، گفت: این ایستگاه در تقاطع بزرگراه شهید محلاتی و بسیج واقع شده است که با راه‌اندازی این ایستگاه، شهروندان به ایستگاه‌های اتوبوس BRT پایانه خاوران و علم و صنعت دسترسی خواهند داشت.

  وی به قرار گرفتن این ایستگاه در منطقه 14 تهران، بیان داشت: این ایستگاه دارای دو ورودی است که ورودی جنوبی آن در حال تکمیل شدن است.

  مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به تکمیل و نصب شدن 6 دستگاه پله برقی در این ایستگاه، افزود: بخش تجهیزاتی این ایستگاه شامل دو عدد پست برق، سیگنالینگ (سیستم کنترل اتوماتیک قطار)، سیستم تهویه و مخابرات و کابل کشی نیز در مراحل پایانی قرار دارد.

  مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، با اشاره به اینکه ایستگاه بسیج بیش از 12 هزار متر مربع زیر بنا دارد؛ بیان داشت: طول سکوی این ایستگاه 160 متر است و امیدواریم با تسریع در روند ساخت و ساز و تجهیزات؛ ایستگاه بسیج برای خدمت رسانی به شهروندان و تسهیل در تردد و رفت و آمد آنان آماده بهره برداری شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط