فونیکسریمکسبهتام

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت وگو با «عصرخودرو» :

قرارداد جدید رنو بخشی از نیاز مصرف کننده را تامین می کند

عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با ورود محصولات جدید با اجرایی شدن این تفاهمنامه مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت، گفت: با توجه به نارضایتی مصرف کنندگان از تولید های داخلی، قرارداد رنو با سازمان گسترش می تواند بخشی از نیاز مشتریان را در بازار خودرو تامین کند.

قرارداد جدید رنو بخشی از نیاز مصرف کننده را تامین می کند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴:۰۰

  رضاعلیزاده در گفت وگو با «عصرخودرو» با اشاره به اینکه از متن تفاهمنامه بین رنو و سازمان گسترش بی‌اطلاع است،گفت: صنعت خودرو تا کنون علی رغم حمایت های صورت گرفته از سوی حاکمیت ، دولت و حتی مردم  نتوانسته است پاسخ مثبتی نه ازجهت کیفیت و نه رقابت در قیمت به این حمایت ها دهد و به طور حتم اگر اجرای این قرارداد منجر به تولید خودروهای باکیفیت و قیمت مناسب  شود به‌طور یقین  بازار خوبی می تواند در کشور برای مصرف کنندگان ایجاد و از سوی خریداران مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
  نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی افزود:با توجه به نارضایتی مصرف کنندگان از تولید های داخلی قرارداد رنو با سازمان گسترش می تواند بخشی از نیاز مشتریان را در بازار خودرو تامین کند و امیدواریم این قرارداد بتواند در جلب رضایت مشتریان کار ساز باشد.
  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد:اگر خودرو سازان کشور بتوانند با انعقاد قراردادهای محکم و منطقی با خارجی ها یک رقابت منطقی و سالمی برقرار کنند به طور یقین با انتقال دانش فنی به کشور شاهد ارتقاء سطح کیفی خودرو های تولید داخلی نیز خواهیم بود.
  علیزاده با تاکید براینکه به طور یقین با ورود محصولات جدید با اجرایی شدن  این تفاهمنامه مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت، ادامه داد:امیدواریم با اجرایی شدن این قرارداد کیفیت و قیمت خودرو های تولیدی محدود به یک زمان خاص نباشد و همواره شاهد حفظ این دو مولفه مهم باشیم.

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط