شهر خودرو

معرفی محصولات جدید ایران خودرو

عصر خودرو: در پی اجرای برنامه های تولید و خودکفایی، تولید روزانه محصولات ایران خودرو در هفته پایانی مرداد ماه به دو هزار دستگاه می رسد.

معرفی محصولات جدید ایران خودرو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، جواد نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: روند فزاینده تولید نشان دهنده موفقیت ایران خودرو در تامین قطعات و داخلی سازی محصولات است.

  وی پیش بینی کرد این روند تا پایان سال با شتاب بیشتری ادامه یابد و یادآور شد: ایران خودرو در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، شش محصول جدید را نیز عرضه می کند و بنا دارد تاپایان سال، 50 هزار دستگاه از تولیدات را روانه بازارهای جهانی کند.

  نجم الدین از برنامه ریزی برای طراحی یکی از پلتفرم های جدید ایران خودرو خبر داد و گفت: با همکاری مرکز تحقیقات و کارشناسان گروه صنعتی ایران خودرو و با استفاده از پلتفرم های موجود، در سال جاری یکی از این پلتفرم ها با روش باز مهندسی، اجرا خواهد شد.

  مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو برنامه تولید سال 92 را بالغ بر 550 هزار دستگاه عنوان کرد و گفت: تا پایان تابستان سال، محصولات گروه 206 بطور کامل خودکفا خواهند شد.

  وی به کارگیری موتورهای کم مصرف و از رده خارج کردن موتورهای پرمصرف، حفظ روند کاهشی مصرف سوخت سبد محصولات، ارتقای محصولات به استاندارد یورو 4 و بالاتر، برنامه ریزی بازدید و تنظیم رایگان در فواصل زمانی مشخص و مشارکت در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را از جمله برنامه های مهم ایران خودرو در سال جاری دانست و گفت: تندر 90 اتوماتیک، رانای لوکس،دنا، یک خودروی جدید شاسی بلند، وانت تندر 90، وانت نیمه سنگین و سورن با موتور توربوشارژ، امسال از سوی ایران خودرو عرضه می شود.

  نجم الدین گفت: برنامه راهبردی این گروه صنعتی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی بر مبنای عدم استفاده از ارز نفتی، تولید صادرات محور و افزایش خودکفایی در ساخت قطعات ترسیم شده است.

  مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان کرد: در سال 92، ایران خودرو بخش زیادی از نیاز ارزی برنامه های تولید و طرح و توسعه ای خود را از ارز حاصل از صادرات و بدون اتکا به ارز نفتی تامین خواهد کرد.

  وی تولید روزانه ایران خودرو در تیر ماه امسال را 1200 دستگاه ذکر کرد که با 42 درصد رشد در نیمه مرداد به 1700 دستگاه رسید و در روزهای پایانی ماه به دو هزار دستگاه می رسد.

  کرمان موتور
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۳۲
    • خودزو امروز ۵۳۱
    • خودرو امروز ۵۳۰
    • خودرو امروز ۵۲۹
    • خودرو امروز ۵۲۸
    • خودرو امروز ۵۲۷
    • خودرو امروز ۵۲۶
    • خودرو امروز ۵۲۵
    • خودرو امروز ۵۲۴
    آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
    آرشیو