ریمکس

با سرمایه گذاری و بازسازی خطوط تولید صورت می گیرد:

بهبود کیفیت تولیدات سایپاآذربایجان

عصر خودرو- مدیرعامل سایپا آذربایجان همزمان با آغاز گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروری شکوهمند انقلاب اسلامی از سرمایه گذاری ۷ هزار میلیارد ریالی برای بازسازی و نوسازی ماشین آلات این شرکت خبر داد.

بهبود کیفیت تولیدات سایپاآذربایجان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۶:۰۰

   

   

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، روح الله زینالی با بیان این مطلب افزود: در بازدید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا از خطوط تولید و با پیگیری های انجام شده، مجوز بازسازی و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات شرکت سایپا آذربایجان دریافت شد.

  او افزود: در سال های گذشته در شرکت سایپاآذربایجان بازسازی و نوسازی ماشین آلات صورت نگرفته است که در این راستا با حمایت های مدیرعامل گروه، بازسازی و نوسازی خطوط تولید این شرکت در جریان است و با سرمایه گذاری مناسب در بخش تولید می توان شاهد بهبود روند کیفیت محصولات بود.

  عضو هیات مدیره سایپاآذربایجان تصریح کرد: با توجه به نگاه ویژه دولت سیزدهم و حمایت های هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در  خصوص نوسازی و بازسازی ماشین آلات و تجهیزات، مجوزهای لازم از وزارت صمت جهت سرمایه گذاری و نوسازی در شرکت سایپاآذربایجان صورت پذیرفته است.

  زینالی افزود: قوای محرکه قلب تپنده خودرو است و با نوسازی این بخش به زودی شاهد تحول در کیفیت قوای محرکه در این شرکت خواهیم بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط