ریمکس

تاتا موتورز شگفتی آفرید

عصر خودرو- تاتا موتورز هند در روز چهارشنبه (۲۵ ژانویه) سود سه ماهه غافلگیرکننده‌ای را گزارش کرد که برای اولین‌بار در دو سال گذشته به دلیل افزایش تقاضا بود.

تاتا موتورز شگفتی آفرید
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو » به نقل از  ایسنا، این شرکت اعلام کرد که سود خالص تلفیقی 29.58 میلیارد روپیه (477.2 میلیون دلار سنگاپور) برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر در مقایسه با زیان 15.16 میلیارد روپیه در سال گذشته گزارش داد.

  تحلیلگران بر اساس داده‌های Refinitiv IBES، به طور متوسط انتظار زیان 185.6 میلیون روپیه‌ای را داشتند. خودروسازان از مزایای کاهش هزینه‌های کالاها و افزایش قیمت‌ها برای جبران تورم هزینه‌ها بهره می‌برند.

  تاتا موتورز همگام با هزینه‌ها، قیمت خودروهای خود را در بازار داخلی افزایش داده است. طبق داده‌های اتحادیه انجمن‌های فروشندگان خودرو، طی دو سال گذشته، سهم خود در بازار وسایل نقلیه سواری هند را تقریباً دو برابر کرده و به حدود 14 درصد رسانده است زیرا تقاضا از پایین‌ترین سطح همه‌گیری بهبود یافته است.

  شرکت خودروسازی هندی؛ ماروتی سوزوکی که بیش از 40 درصد از سهم بازار خودرو هند را در اختیار دارد، پیش‌بینی‌های سود سه ماهه را پشت سر گذاشت و حواشی بهبود یافته را ناشی از بهبود یافته‌های خودروهای کاربردی خود گزارش کرد.

   تاتا موتورز اعلام کرد که تجارت خودروهای سواری آن در سه ماهه سوم با رشد 33 درصدی در سه ماهه سوم ادامه داد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط