اطلس خودروکار کلیک

پلیس راه کندوان از تردد ۴۰۰ خودروی غیربومی جلوگیری کرد

عصر خودرو- فرمانده پلیس راه ولی‌آباد سیاه‌بیشه کندوان با اشاره به ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی در محورهای مازندران بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا ، گفت : ماموران پلیس راه علاوه بر جلوگیری از تردد حدود ۴۰۰ دستگاه خودروی غیربومی ، برای حدود ۹۰ خودرو برگ جریمه صادر کردند.

پلیس راه کندوان از تردد ۴۰۰ خودروی غیربومی جلوگیری کرد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا ، براساس مصوبه کمیته امنیتی ، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا ، اعمال محدودیت طرح تردد خودروها از ظهر دوشنبه حوالی ساعت 12 دوازدهم آبان ماه هفته جاری در 26 استان کشور از جمله مازندران آغاز شد و تا بیست و ششم آبان ماه نیز ادامه دارد. براساس این مصوبه ورود و خروج خودروها با پلاک های بومی از مراکز استان های 26 گانه به استان ها دیگر ممنوع بوده و آن دسته از رانندگانی که به این مصوبه تمکین نکنند ماموران پلیس مستقر در مسیرهای ورودی و خروجی این استان ها مکلفند ضمن صدور جریمه 500 هزار تومانی همچنین نسبت عودت این خودروها به مبدء اقدام کنند.

  سروان محمد احمدی تبار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  افزود:  صاحبان حدود 90 دستگاه از این خودروها به دلیل سماجت و تخلف از این مصوبه ، هر یک به مبلغ 500 هزار تومان جریمه شدند.

  این مسئول اظهار داشت : بیشترین جرائم صادره مربوط به خودروهایی بوده که قصد عزیمت شهرهای ساحلی غرب مازندران را داشتند .

  فرمانده پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان با بیان اینکه هم اکنون ماموران انتظامی برای یاری رساندن به ماموران پلیس در پلیس راه کندوان مستقر شده اند ، گفت: ممنوعیت طرح تردد و برخورد جدی پلیس راه با رانندگان متخلف سبب شده تا حجم تردد خودروها در این مسیر نسبت به هفته قبل کاهش چشمگیری داشته باشد.

  سه محور فیروز کوه ، هراز  و کندوان از راه های اصلی استان مازندران به پایتخت کشور است .

  حدود 78 کیلومتر  از مجموع 160 کیلومتری محور چالوس - کرج  در حوزه استان مازندران قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط