اطلس خودروکار کلیک

از سوی پرشیا خودرو اعلام شد؛

شرایط فروش منعطف جدید پرشیا خودرو برای خودروهای ب ام‌ و و مینی و برندهای وارداتی

عصر خودرو- طرح فروش ویژه انواع خودرو های ب ام و و مینی و خودرو های وارداتی با تمرکز بر پیش پرداخت ۴۰ و ۵۰ درصدی و بازپرداخت اقساطی ۱۲ ماهه در پرشیا خودرو اعلام شد.

شرایط فروش منعطف جدید پرشیا خودرو برای خودروهای ب ام‌ و و مینی و برندهای وارداتی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲:۰۰

  طرح فروش اعتباری خودروهای ب‌ام‌و و مینی و انواع خودروهای وارداتی که در طرح های پیشین با پیش پرداخت 20% و 30%  انجام می پذیرفت، با توجه به نیاز مشتریان گرامی و در راستای منعطف سازی شرایط فروش، با تمرکز  بر طرح های جدید با  پیش پرداخت 40 یا 50 درصدی و بازپرداخت اقساط 12 ماهه در شرکت پرشیاخودرو آغاز گردید.

  شرکت پرشیا خودرو  به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب‌ام‌و و مینی در ایران به جهت استقبال هموطنان عزیز، در طرح فروش جدید خود این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا با پیش پرداخت 40 و 50 درصدی، اقدام به خرید انواع خودروهای ب‌ام‌و و مینی و دیگر خودروهای وارداتی نموده و الباقی را به صورت اقساط 12 ماهه  بازپرداخت کنند.

  لازم به ذکر است برای آسودگی خیال و اطمینان خاطر هرچه بیشتر مشتریان عزیز، کلیه خودروهای برند ب‌ام‌و عرضه شده توسط شرکت پرشیاخودرو  و در این طرح فروش، دارای گواهی تاییدیه سلامت فنی و بدنه (Persia Khodro Premium Selection  ) و همچنین تاییدیه اصالت مدارک می باشند و به همراه با گارانتی عرضه می گردند.

  علاقمندان می توانند با مراجعه به تمامی نمایندگی ها و عاملیت های مجاز پرشیا خودرو اقدام خرید نموده و یا همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 4591 (کد شهر021) داخلی 3 تماس حاصل نمایند و یا با مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس http://www.persiakhodro.ir از آخرین شرایط فروش اطلاع پیدا کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط