برنج

مازراتی هم به جمع برقی‌ها می‌پیوندد!

عصر خودرو- این روزها اکثر خودروسازان در حال حرکت به سمت ساخت خودروهای برقی هستند؛ مازراتی نیز این قاعده مستثنی نیست.

مازراتی هم به جمع برقی‌ها می‌پیوندد!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از گسترش نیوز ، طبق گفته مازراتی، قرار است یک سری تغییرات اساسی در این شرکت رخ دهد. خودروهای آینده این برند از سیستم هیبرید و حتی کاملا برقی در آینده برخوردا خواهند شد. مازراتی همچنان اصالت خود را حفظ خواهد کرد و محصولات را در ایتالیا به تولید خواهد رساند. در بین محصولات جدیدی که قرار است رونمایی شود، مدل گیبلی هیبرید نیز وجود دارد اما متاسفانه کمپانی، اطلاعات دقیق و بیشتری در مورد این خودرو منتشر نکرده است.

  یک خودروی اسپرت نیز در راه است که احتمالا ظاهر و مشخصاتی شبیه به نمونه مفهومی Alfieri خواهد داشت. مازراتی قصد دارد تغییراتی در کارخانه خود در مدنای ایتالیا اعمال کند تا به ساخت پیشرانه الکتریکی برای خودروهای بپردازد. یک کراس‌اوور جدید نیز قرار است تولید شود که احتمالا نسخه جدید لوانته است. نسخه‌های جدیدی از گرن توریزمو و گرن کبریو تولید خواهند شد که پروسه ساخت آن‌ها در کارخانه تورین انجام می‌شود. طبق گزارشی که به دست آمده، مازراتی نسخه‌های جدیدی از لوانته، گیبلی و کواتروپورته را در سال 2020 روانه بازار می‌کند.

  محصولات جدید مازراتی که در سال 2020 عرضه خواهند شد از سیستم دستیار جاده‌ای جدید و هوشمند که در طبقه‌إندی سطح 2 قرار دارد بهره می‌برند. در آینده این سیستم به حالتی خواهد رسید که نیازی به قرارگیری دست روی فرمان نخواهد داشت ضمن این که تغییر خط نیز انجام خواهد شد. مازراتی زمان‌بندی دقیقی برای ارائه این سیستم جدید اعلام نکرده است و باید منتظر ماند و دید که تغییرات اساسی مازراتی از چه تاریخی اتفاق خواهد افتاد. 

   

  برچسب ها
  کرمان موتور