ریمکس

در بازدید اقتصاد دانان و اساتید ممتاز دانشگاه ها از شرکت کروز عنوان شد:

کروز نماد موفقیت بخش خصوصی در صنعت است

عصر خودرو- چهارده تن از اساتید دانشگاه های شریف،تهران،علامه طباطبایی،شهید بهشتی،یزد و..... و محققان حوزه اقتصاد کشور از سایت شماره ۲ شرکت کروز فعالیت ها و خطوط تولید ومراکز طراحی و تولید دستگاههای صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آوردند.

کروز نماد موفقیت بخش خصوصی در صنعت است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، در این بازدید که با توضیحات مدیر عامل شرکت کروز مهندس سخا و مدیران بخش های مختلف همراه بود  اساتید اقتصاد کشور به نحوه فعالیت ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت بازدید به عمل آوردند.
  آقایان دکتر بهکیش اقتصادان بزرگ کشور و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر مهران بهینیا استاد دانشگاه شریف، دکتر حمید آذرمند مدیرکل خدمات پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی، دکتر فیض پور از اعضای هیات علمی دانشگاه یزد، دکتر خلیل حیدر استاد دانشگاه شریف ، دکتر جعفر خیرخواهان از دانشگاه مشهد، دکتر وحید محمودی استاد دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر لطفعلی بخشی استاد اقتصاد دانشگاه علامه تهران، دکتر غلام رضا کشاورز حداد استاد دانشگاه صنعتی شریف و جمعی دیگر از محققان حوزه اقتصادی حضور داشتند و طی جلسه ای روند شکل گیری شرکت کروز و رویه تولیدات آن در صنعت قطعه سازی تشریح شد.
  این بازدید از نظر بازدید کنندگان حضور در یک شرکت موفق خصوصی با ساختار مناسب و بهره ور بود و  مدیران کروز را با این توصیه اقتصادان روبرو کرد که چرا این الگو موفق در کشور در بقیه ارکان صنعتی گسترش نمی دهند و درخواست شد راهکار این موفقیت و تولید بهینه مستند شود و جهت کاربرد سایر بنگاههای اقتصادی دیگر نشر داده شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط