اوتو ۳۶۰

خودروی جدید دیفندر، همراهی مطمئن برای مسیرهای برون شهری

عصر خودرو- شرکت لندرور رندری از وانت دیفندر جدید خود منتشر کرد و از تصمیم این شرکت برای عرضه زودهنگام این اتومبیل سخن گفت.

خودروی جدید دیفندر، همراهی مطمئن برای مسیرهای برون شهری
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران  دیفندر همواره با خودروهای قدرتمند و پرتوان خود در بین مشتریانش شناخته شده است و از سال‌های دور تا کنون محصولاتی مطابق با نیاز و سلیقه خریداران را تولید کرده است. این بار شرکت انگلیسی با انتشار رندری از وانت جدید دیفندر از تصمیم خود برای تولید و عرضه چنین وسیله نقلیه‌ای گفت.

  یکی از مدیران ارشد دیفندر به تازگی اعلام کرده است: "تولید یکی از خودروهای این شرکت به سادگی اتفاق نمی‌افتد و باید مراحل تحقیق و آزمایش‌های فنی زیادی طی شود. ما به دنبال آن هستیم که وانت جدید این شرکت را با فناوری‌های پیشرفته به خودرویی خاص برای مشتریان خود تبدیل کنیم. در حال حاضر مهندسان دیفندر در تلاش هستند تا با فرایند‌های مختلف وزن اتومبیل آینده این شرکت را کاهش دهند."

  لندرور در حال تولید وانتی پرتوان و کارامد

  لندرور برای طراحی بدنه و ظاهر خودروهای خود روش‌های مخصوصی را در نظر می‌گیرد و مهندسان این شرکت ساعت‌ها و حتی روزها با نرم‌افزارهای مختلف رایانه‌‎ای مدل‌های متفاوتی را در نظر گرفته و پس از اجماع نظر در مورد یک طراحی مطلوب آن را الگوی تولید قرار می‌دهند. مطمئنا فاصله تقریبا زیاد به اتومبیل‌های تولیدی این شرکت نیز به همین دلیل است. 

  از هرطرفی چون این شرکت انگلیسی به صورت تخصصی روی خودروهای SUV و برون شهری کار می‌‌کند، مشتریان همواره انتظار اتومبیلی قدرتمند و بدون عیب و نقص را از دیفندر دارند. یک خریدار خودروی دیفندر توقع دارد در حین رانندگی در مسیرهای برون شهری و صعب‌العبور به سادگی حرکت کرده و به خاطر عدم توان اتومبیل مجبور به گیر کردن و ماندن در راه نشود. 

  وانت جدید دیفندر احتمالا 5.1 متر طول خواهد داشت. هنوز اطلاعاتی از موتور و جزییات فنی خودرو آینده این شرکت منتشر نشده است، ولی بدون شک این خودرو مشتریان دیفندر را راضی خواهد کرد. خبر‌های غیررسمی حاکی از آن است که وانت جدید دیفندر 124000 دلار قیمت خواهد داشت.

  برچسب ها
  کرمان موتور