رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

کاظم زاده خبر داد:

افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال تا پایان تابستان؛ ضرورت تسریع در روند اجرای فاز ۲و۳

عصر خودرو- عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به پیشرفت بالای فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال، این بخش تا پایان تابستان سال جاری به بهره برداری می رسد.

افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال تا پایان تابستان؛ ضرورت تسریع در روند اجرای فاز ۲و۳
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خانه ملت ، شادمهر کاظم‌زاده عضو کمیسیون عمران مجلس  از افتتاح فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال تا پایان تابستان سال جاری خبر داد و گفت: در شرایط کنونی فاز یک این پروژه بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با روند کنونی بخشی از این پروژه در ماه های آتی به بهره برداری می رسد.
  بازدید کمیسیون شوراهای مجلس از پروژه آزادراه تهران شمال

  کاهش حجم ترافیک آزادراه تهران-کرج و حجم ترافیک ورودی چالوس با افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال

  نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اجرای فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال آثار مثبتی را در حوزه کاهش زمان سفر و کاهش مصرف سوخت خواهد داشت، به طوری که با افتتاح فاز یک، شمال تهران به منطقه سه راهی شهرستانک متصل خواهد شد که عملا بخشی از حجم ترافیک آزادراه تهران-کرج و حجم ترافیک ورودی چالوس کاهش خواهد یافت.

  کاهش 20 دقیقه ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک با با افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال

  فاز یک آزادراه تهران-شمال به طول حدود 32 کیلومتر احداث شده و باعث کاهش 60 کیلومتری مسیر و کاهش 20 دقیقه ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک می شود

  وی ادامه داد: فاز یک آزادراه تهران-شمال به طول حدود 32 کیلومتر احداث شده و باعث کاهش  مسیر و کاهش 20 دقیقه ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک می شود.

  این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: البته در شرایط کنونی روند کنونی اجرای فاز دو و سه پروژه آزادراه تهران-شمال بسیار کند است و باید اقدامات لازم برای سرعت بخشی به این پروژه صورت گیرد.

  اجرای کامل پروژه آزادراه تهران-شمال موجب کاهش 64 کیلومتری مسیر و کاهش 3 ساعته زمان سفر می شود

  کاظم زاده تصریح کرد: اجرای کامل پروژه آزادراه تهران-شمال موجب کاهش 64 کیلومتری مسیر و کاهش 3 ساعته زمان سفر می شود، همچنین تحقق این مسئله کاهش 600 میلیارد تومانی مصرف سوخت در سال را در پی دارد.

  عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: امیدوارم بنیاد مستضعفان برنامه ریزی دقیقی را برای اجرا و تکمیل فاز دو و سه آزادراه تهران-شمال انجام دهد، تا هر چه سریع تر مردم بتوانند از این ظرفیت بسیار خوب برای تردد و مسافرت استفاده کنند./

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط