اوتو ۳۶۰

فاصله قیمت بازار و کارخانه کمتر از ۱۰ میلیون

پراید امروز چقدر قیمت خورد؟

عصر خودرو- از پس ۱۰ روز مقاومت جدی پراید در برابر کاهش قیمت بالاخره سد روانی قیمت این خودرو شکست و پراید ۱۱۱ به ۴۹ میلیون تومان رسید.

پراید امروز چقدر قیمت خورد؟
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از خبرآنلاین، پراید که همپای دیگر خودروها در بازار روندی افزایشی را طی کرده بود، امروز بالاخره از پس مقاومتی جدی از مرز 50 میلیون تومان پایین آمد. این خودرو که تا مرز 58 میلیون تومان پیشروی کرده بود، با رکود شدید بازار روبرو بود و خرید و فروشی در این محدوده قیمتی صورت نمی گرفت.

  پراید 111 در رنگی جز سفید به 49 میلیون و 200 هزار تومان رسید. بر این اساس سایپا 131 نیز امروز به نرخ 44 میلیون تومان معامله شده است. سایپا 132 نیز امروز به قیمت 46 میلیون و 200 هزار تومان رسید. سایپا 151 نیز امروز بالاخره از مرز 44 میلیون پایین تر آمد و در محدوده قیمتی 43 میلیون و هفتصد هزار تومان فروخته شد.

  فعالان بازار معتقدند ریزش قیمت ها در بازار خودرو به هیچ روی تحت تاثیر اقدامات خودروسازان نیست چرا که بررسی ها نشان می دهد خودروسازان هنوز به تعهدات خود در این حوزه پایبند نیستند و تاخیر در تحویل خودروها همچنان بازار را با تغییراتی قیمتی روبرو می کند. فاصله قیمت پراید 111 در بازار با قیمت پراید تحویل کارخانه حالا به کمتر از 10 میلیون تومان رسیده است. نرخ تحویل کارخانه این خودرو 39 میلیون و 681 هزار تومان است.

  نرخ تحویل کارخانه سایپا 131 نیز به کمتر از هفت میلیون تومان رسید. این خودرو در بازار 37 میلیون و 381 هزار تومان قیمت خورد. سایپا 132 در حال حاضر به قیمت 38 میلیون و 281 هزار تومان از سوی کارخانه تحویل خریداران می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط