برنج

تسریع در نصب پل‌های فلزی در جاده‌های سیل‌زده لرستان‌

عصر خودرو- معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات نصب پل‌های فلزی جهت برقراری ارتباط روستاهای حاشیه رودخانه کشکان برتسریع دربهره‌برداری از این پل‌ها، تأکیدکرد.

تسریع در نصب پل‌های فلزی در جاده‌های سیل‌زده لرستان‌
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲:۰۰

   ‌به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، عبدالهاشم حسن‌نیا در بازدید از عملیات نصب پل‌های فلزی جهت برقراری ارتباط روستاهای حاشیه رودخانه کشکان، بر تسریع در بهره‌برداری از این پل‌ها تاکید کرد.

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین در بازدید از عملیات نصب پل‌های فلزی چم شهران و زیودار بخش معمولان، ضمن ارائه راهکارهای کارشناسی، جهت برقراری هرچه سریع‌تر ارتباط بین روستاهای حاشیه رودخانه کشکان که در سیل راه ارتباطی آنها قطع شده است، قول مساعد داد.

  بنابراین گزارش در سیل روز دوازدهم فروردین ماه سال جاری راه ارتباطی 870 روستا دراستان لرستان مسدود شد که تاکنون راه ارتباطی بیش از850 روستا بازگشایی شده است.

  درمحور خرم آباد_ پلدختر و بخش معمولان به دلیل شدت آسیب‌زدن سیل و تخریب پل‌های رودخانه کشکان‌، راه ارتباطی تعدادی از روستاهای مسیر با جمعیت قابل توجهی همچنان قطع است که با تدابیر سازمان راهداری‌ پل‌های فلزی برای برقراری ارتباط این روستاها درحال نصب است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط