برنج

رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان:

برف و کولاک جاده های استان زنجان را فرا گرفته است

عصر خودرو- رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر بارش برف و باران همراه با کولاک آزادراه ها و دیگرجاده های کوهستانی این استان را فرا گرفته است.

برف و کولاک جاده های استان زنجان را فرا گرفته است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، محمد محمدی روز دوشنبه افزود: هم اکنون بارش برف در آزادراه های زنجان – قزوین، زنجان – تبریز، جاده های ترانزیت زنجان – میانه، زنجان – خرمدره – ابهر و مسیرهای کوهستانی زنجان - تهم – چورزق، زنجان – بیجار، زنجان – دندی، زنجان – طارم، دندی – تخت سلیمان و نیک پی - ماهنشان همراه با کولاک جریان دارد.
  وی اظهارداشت: شرایط جوی کنونی بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط اداره کل هواشناسی استان تا ساعاتی دیگر در سایر مسیرهای استان حاکم می شود.
  رئیس مرکز راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: رانندگان عبوری از همه مسیرهای استان احتیاط و صبوری بیشتری نسبت به روزهای عادی داشته باشند.
  محمدی از رانندگان خواست، نسبت به رعایت فاصله طولی و داشتن سرعت مطمئنه جدیت داشته باشند تا شاهد سوانح جاده ای نباشیم.
  به گفته وی، نیروهای راهداری با 50 اکیپ در 30 گردنه کوهستانی و سخت گذر 24 ساعته فعال هستند و برای مسافران و رانندگان عبوری در صورت نیاز خدمات ارائه می دهند.
  این مسئول افزود: همه راهدارخانه های این استان مجهز هستند و در صورت بروز مشکلات جوی رانندگان و مسافران عبوری، در این مکان ها بطور موقت اسکان داده می شوند.
  محمدی تاکید کرد: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های استان با سامانه 1816 در تماس باشند.
  به گزارش ایرنا، مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 31 سامانه ثبت تخلف عبور و مرور در جاده های شریانی شامل آزادراه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین و مسیرهای ترانزیت، 37 دوربین نظارتی در این محورها، 2 سامانه توزین حین حرکت در جاده های دندی - زنجان - ابهر - زنجان و 68 دستگاه تردد شمار در همه مسیرهای ارتباطی استان فعال است.
  استان زنجان پنج هزارو 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط