مدیران خودروکارمانیا

سرهنگ همتی خبر داد

طلاهای باد آورده‌ای که راننده خودروی دربستی را وسوسه سرقت کرد + عکس

عصر خودرو- مسافرکشی که بیش از یک کیلوگرم طلای جا مانده در خودرو خود را به سرقت برده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

طلاهای باد آورده‌ای که راننده خودروی دربستی را وسوسه سرقت کرد + عکس
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سرهنگ حسین همتی جانشین کلانتری 190 مجیدیه با اشاره به شناسایی و دستگیری مسافرکشی که به سرقت یک کیلوگرم طلای جامانده در خودرو‌اش اقدام کرده بود، اظهار کرد: رسیدگی به این پرونده از روز پنجم ماه جاری آغاز شد. در این روز مردی هراسان به کلانتری مراجعه و اعلام کرد: در کارگاه طلافروشی کار می‌کنم، امروز برای خرید طلا به مقدار یک کیلو و 150گرم به بازار رفته بودم و در این میان مقداری هم وسایل و خرده ریز خریده بودم، طلای خریداری شده را نیز درون ظرفی کوچک گذاشته بودم.

  شاکی درادامه گفت: در بازار سوار یک خودرو دربستی شدم، کارگاه من در مجیدیه است و تا رسیدن به آنجا ظرف کوچک طلا را کف خودرو گذاشتم، هنگام رسیدن به مقصد هواسم به برداشتن ظرف طلا نشد و آن را در پراید مسافرکش جا گذاشتم.

  سرهنگ همتی در ادامه افزود: این مرد با طرح این شکایت از ماموران تجسس کلانتری درخواست پیدا کردن پراید و کشف طلاهایش را داشت، ماموران در بررسی‌های اولیه خود موفق شدند پراید مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند، اما در زمان توقیف خودرو مشخص شد که خودرو در این چند روزه فروخته شده است و به این ترتیب ماموران مجبور شدند به دنبال آدرس منزل متهم این پرونده باشند.

  وی درادامه افزود: در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد که متهم بعد از فروش خودروی خود از منزلش نیز اثاث کشی و نقل مکان کرده است، بر همین اساس ماموران با تحقیقات و عملیات خود موفق شدند متهم که مردی 37 ساله و متاهل و دارای یک فرزند است را شناسایی و دستگیر کنند.

  جانشین کلانتری 190 مجیدیه در ادامه افزود: در بررسی‌های انجام شده در کلانتری مشخص شد که متهم تمامی طلاها را به شوهرخواهرش تحویل داده و با استفاده از پولی که از او دریافت کرده بود، اقدام به خرید یک دستگاه پرشیای صفر کرده است.

  وی در ادامه گفت: به این ترتیب داماد متهم که مردی 45 ساله بود نیز به عنوان متهم بعدی پرونده بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

  سرهنگ همتی گفت: متهم دوم که در کار سنگ جواهرات بود، مدعی شد طلاها را به قیمت 250 میلیون تومان به فروش رسانده و در مرحله بعدی از تحقیقات مشخص شد او نیز مثل متهم دیگر پول های باد آورده را خرج کرده و دو خودرو یکی برای خودش و دیگری برای خواهرش خریده است و حتی لوازم خانه خود را نیز نو نوار کرده است و برای اعضای خانواده نیز گوشی های گران قیمت خریداری کرده است.

  جانشین رئیس کلانتری 190 مجیدیه در پایان گفت: در ادامه بررسی پرونده، متهمان به زندان منتقل شدند و 50 میلیون تومان به همراه چند گرمی از باقیمانده طلاها به شاکی بازگردانده شد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط