مدیران خودروکارمانیا

مسدود شدن سه جاده در جنوب خوزستان به دلیل تصادف و کاهش شدید دید ناشی از گرد و غبار

عصر خودرو- تصادف دو خودرو و واژگونی تانکر حامل بنزین در جاده بندرماهشهر - هندیجان ناشی از غلظت گردو غبار و کاهش دید در روز سه شنبه یک مصدوم بر جای گذاشت و موجب مسدود شدن این جاده شد.

مسدود شدن سه جاده در جنوب خوزستان به دلیل تصادف و کاهش شدید دید ناشی از گرد و غبار
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، رییس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بندرماهشهر سه شنبه اظهار کرد: بر اثر وقوع پدیده گرد و غبار شدید و کاهش دید، دو دستگاه کامیون با هم برخورد کردند که منجر به بسته شدن محور بندرماهشهر-هندیجان شد، و پس از آن نیز به دلیل کاهش دید یک دستگاه تانکر حامل بنزین واژگون شد که یک مصدوم بر جای گذاشت.
  قدرت اله کرد افزود: این تصادف ساعت 11 صبح امروز در کیلومتر 14 بندرماهشهر - هندیجان رخ داد که به دلیل مسدود بودن جاده،راننده تانکر بنزین که از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده بود، توسط آمبولانس فوریت های پزشکی به بیمارستان معرفی بندرماهشهر منتقل شد که وضعیت عمومی مصدوم مساعد گزارش شده است.
  سرپرست فرمانداری بندرماهشهر نیز که در محل حادثه حضور یافته بود در این باره به ایرنا گفت: واژگونی تانکر بنزین منجر به سرازیر شدن سوخت در جاده شد و بخشی از سوخت این تانکر با تلاش ماموران آتش نشانی و شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی تخلیه و به کامیون دیگری منتقل شد.
  محسن بیرانوند اضافه کرد: عوامل امداد رسانی از ساعات اولیه وقوع پدیده گردو غبار در محل حاضر شدند اما به دلیل کاهش شدید دید تا یک متر کار امدادرسانی را دشوار کرده بود؛ تلاش برای بازکردن این جاده و تسهیل تردد وسایل نقلیه ادامه دارد.
  وی همچنین از مسدود شدن جاده بندرماهشهر به امیدیه و رامشیر خبر داد و گفت: میزان گرد و غبار در ماهشهر و جاده بندرماهشهر - امیدیه، و بندرماهشهر - رامشیر به میزانی است که از صبح امروز تا لحظه مخابره خبر این دو جاده نیز مسدود شدند و وسایل نقلیه به دلیل کاهش دید قادر به ادامه مسیر نیستند.
  بیراوند خاطرنشان کرد: در جاده بندرماهشهر - امیدیه حوادث منجر به تلفات جانی و مالی رخ نداده اما در محور بندرماهشهر-رامشیر به دنبال یک حادثه دو نفر مصدوم شده که مصدومیت آنها جزیی اعلام شده است.
  به گزارش ایرنا، به دنبال وقوع پدیده ریزگردها در روز سه شنبه، کلیه مدارس نوبت صبح و عصر شهرستان ماهشهر و 13 شهرستان خوزستان تعطیل شده و ساعت کاری ادارات نیز تا ساعت 12 اعلام شد؛ برخی پروازهای فرودگاه بندرماهشهر لغو و یا با تاخیر همراه بوده که ساعت جدید پروازها اطلاع رسانی شده است.
  این گزارش حاکیست: دو پرواز امروز سه شنبه تهران - ماهشهر و ماهشهر - تهران به دلیل کاهش دید در ماهشهر لغو شد.
  بنا به اعلام شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، برنامه پروازهای شرکت عملیات غیرصنعتی در فرودگاه بندر ماهشهر،
  با توجه به وضعیت گرد و غبار موجود در هوا پرواز شماره 2507 هواپیمایی کارون (نفت) که قرار بود در ساعت 16/40 به مقصد تهران انجام شود با 2 ساعت تاخیر در ساعت 18/40 انجام می شود.
  همچنین پرواز شماره 2509 هواپیمایی کارون (نفت) که قرار بود در ساعت :18/45 به مقصد تهران انجام شود با 1/30 تاخیر در ساعت 20/15انجام می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۴۳۳
    • شماره ۴۲۲
    • شماره ۴۲۲
    • شماره ۴۱۰
    • شماره ۴۰۹
    • خودرو امروز پلاس
    • خودرو امروز
    • شماره ۴۰۵
    • شماره ۴۰۵
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو