نمایشگاه خودرو ارومیه 96 (1)

نمایشگاه خودرو ارومیه با بیش 110 مشارکت کننده در 15 هزار متر مربع

عصر خودرو- دومین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته ارومیه 13 لغایت 16تیر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی ارومیه و در فضایی به مساحت 15هزار مترمربع برگزار می شود.

Monday 03 July 2017 - 16:52:00

نمایشگاه خودرو ارومیه با بیش 110 مشارکت کننده در 15 هزار متر مربع

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، دکتر امیر مسعود فاتحی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی ارومیه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه امسال در 12 هزارمتر مربع فضای سر پوشیده در 3 سالن مجزا و همچنین 3000 متر فضای آزاد برگزار می شود که نسبت به سال گذشته که تنها در فضای سرپوشده برپا شده بود 3000 متر افزایش فضای نمایشگاهی داشته است.

وی میزان مشارکت شرکت های مختلف صنایع خودرو سازی، لوازم یدکی و تجهیزات وابسته را از این نمایشگاه بیش از حد انتظار عنوان کرد و اظهار داشت: در نمایشگاه خودرو امسال تمامی فضای نمایشگاهی غرفه سازی شده است و اگر فضای بیشتر در اختیار داشتیم قطعا آن هم غرفه سازی می شد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی ارومیه حضور بیش از 110 شرکت معتبر را در نمایشگاه خودرو ارومیه مثبت ارزیابی کرد و افزود: از این تعداد برخی از شرکت های معتبر خارجی نیز در حد نمایندگی حضور دارند اما به طور مستقیم شرکت خارجی در نمایشگاه حضور ندارد.

وی با اشاره میزان بیش از حد تصور بازدید کنندگان از اولین دوره نمایشگاه خودرو ارومیه در سال گذشته خاطر نشان کرد مردم ارومیه علاقه زیادی به خودرو دارند و با توجه به تبلیغات گسترده ای که در سطح شهر انجام شده است پیش بینی بازدید بیش از 98 هزار نفر را از نمایشگاه داریم.

شایان ذکر است دومین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته ارومیه 13 لغایت 16 تیر ماه در محل نمایشگاه بین المللی ارومیه برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 16 الی 23 از این نمایشگاه بازدید کنند.

برچسب ها

نمایشگاه خودرو ارومیه 96
Back to top