پیت استاپ

محدودیت ترافیکی در جاده‌های تهران-شمال؛

کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود

عصر خودرو- مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در جاده کندوان، ‌تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ فردا تا ساعت ۲ بامداد روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ،  ایمان محرابی‌نیا  در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای پرتردد کشور، اظهار داشت:‌ در حال حاضر 2226 دستگاه تردد شمار جاده‌ای در محورهای مواصلاتی کشور فعال است و تردد خودروها را رصد می‌کند‌.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته تردد نسبت به روز قبل حدود 6 درصد کاهش داشت، در همین مدت ‌بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 ثبت ثبت شد.

  *‌محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها تا روز ‌سه‌شنبه 22 ‌مرداد‌                                                                                        

  وی بیان کرد: با توجه به تعطیلات عید سعید قربان،تردد موتور سیکلت تا ‌روز سه‌شنبه ‌از جاده کندوان، محور هراز جاده ‌فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

  محرابی‌نیا اظهار داشت: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ و در محور هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است.

  وی ادامه داد: در جاده چالوس، ‌تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت 13 فردا تا ساعت 2 بامداد روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و سپس در ساعت 16 با اعلام پلیس‌راه، این محور از مرزن‌آباد به سمت کرج‌ یک‌طرفه می‌شود.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: در محور هراز تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ 6 تا 24 فردا ممنوع است‌.

  وی تأکید کرد: در صورت افزایش تردد‌ها و کمبود گنجایش خودرو در سطح راه‌ها، پیش‌بینی می‌شود محدودیت‌های مقطعی ترافیکی از مسیر‌های شمال به جنوب یا جنوب به شمال ‌هراز و کندوان در راستای تخلیه بار ترافیکی اعمال شود.

  * محورهای مسدود به علت نبود ایمنی

  محرابی‌نیا اظهار داشت: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، ‌محور رامیان- اولنگ-شاهرود‌، جاده قدیم خرم آباد-پل دختر‌، محور اهرم-فراشبند‌، جاده شهداد-اندوهجرد و محور شهداد-نهبندان به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: غیر از محورهایی که ذکر شد، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها  جریان دارد.

  * پرترددترین جاده‌های کشور

  وی اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد خودرو در آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۵۹
  • ۴۵۷
  • ۴۵۶
  • ۴۵۵
  • ۴۵۴
  • ۴۵۳
  • ۴۵۲
  • ۴۵۱
  • ۴۵۰
  آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
  آرشیو