برنج

شایعه بازار سیاه قیمت موتورسیکلت صحت ندارد

عصر خودرو- رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت گفت: شایعه وجود قیمت‌های غیر واقعی در بازار موتورسیکلت صحت ندارد.

شایعه بازار سیاه قیمت موتورسیکلت صحت ندارد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  محمد خادم منصوری، رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت گفت: شایعه وجود قیمت‌های غیر واقعی در بازار موتورسیکلت صحت ندارد.
  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت تأکید کرد: هم اکنون مشکلی از نظر افزایش قیمت در بازار موتورسیکلت نداریم.

  به گفته منصوری، متاسفانه مشخص نیست که این شایعات از کجا درست می‌شود، چرا که با مراجعه‌ای که در بازار داشتم قیمت‌ها مشخص بود و مشکلی در این امر وجود نداشت.

  بیشتر بخوانید: جبران کمبود عرضه دوچرخه و موتورسیکلت در بازار طی 2 ماه آینده

  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت با بیان اینکه قیمت هوندا 127 به قیمت 7 میلیون در بازار به فروش می‌رسد، تصریح کرد: درحال حاضر قیمت موتورسیکلت هندی از 22 تا 32 میلیون در بازار به فروش می‌رود.

  وی در ادامه از صادرات هوندا به کشور‌هایی همچون عراق و افغانستان خبر داد و گفت: هم اکنون وارداتی در این بازار وجود ندارد.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت با اشاره به اینکه 1400 واحد صنفی در تهران مشغول به فعالیت‌ هستند، یادآوری کرد: قطعات لوازم یدکی مورد نیاز موتورسیکلت‌ها بیشتر به صورت قاچاق وارد بازار می‌شود.

  منصوری گفت: امیدواریم در سال جدید این بازار همانند سایر اصناف وضع بهتری داشته باشد و خوشبختانه برنامه‌ریزی‌های مناسبی برای این صنف در نظر گرفته شده است.

  رئیس اتحادیه فروشندگان و موتورسیکلت تأکید کرد: متاسفانه زمانی که نرخ دلار و ارز نوسان دارد، سودجویان از این امر استفاده کرده و افراد بدون هیچ اطلاعی از آنها خریداری می‌کنند، بنابراین افراد باید قبل از خرید دقت بیشتری داشته باشند.

  به گفته منصوری، کمبودی در بازار موتورسیکلت وجود ندارد و امیدواریم که این موضع تا پایان امسال ادامه داشته باشد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط