رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

بارش باران و برف فعلا ادامه دارد

عصر خودرو- سازمان هواشناسی اعلام کرد: بارش باران و برف در کشور تا روز چهارشنبه (۲۴ بهمن) ادامه دارد، همچنین طی امروز برای برخی مناطق جنوب شرق، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

بارش باران و برف فعلا ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ؛ با توجه به نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی طی امروز (22 بهمن) با تشدید سامانه بارشی فعال در کشور برای غالب مناطق کشور بارندگی پیش‌بینی می‌شود که در جنوب و جنوب غرب به شکل رگبار و رعد و برق و در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، مرکز، دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کشور به شکل بارش باران و برف خواهد بود.

  فردا (23 بهمن) با عبور این سامانه از بخش‌های غربی شاهد فعالیت آن در نیمه شرقی کشور هستیم، در این روز در استان‌های واقع در مرکز، شرق و شمال شرق بارش برف و باران و در جنوب شرق کشور بارش باران، گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

  روز چهارشنبه (24 بهمن) عمده فعالیت سامانه بارشی در نوار شرقی کشور به ویژه در شمال شرق است و به تدریج از بعد از ظهر همین روز از کشور خارج می‌شود. همچنین با توجه به شمالی شدن جریانات روی دریای خزر طی دو روز آینده برای استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و در ارتفاعات این استان‌ها بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

  امروز (22 بهمن) برای برخی مناطق جنوب شرق وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود، این شرایط طی فردا (23 بهمن) در شرق و جنوب شرق کشور ادامه دارد. همچنین طی امروز و فردا خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی است.

  آسمان تهران فردا (23 بهمن) نیمه ابری و بارش پراکنده و به تدریج کاهش ابر، در بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای 1 و حداکثر دمای 11 درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه (24 بهمن) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای 2 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید