رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور خبر داد

احتمال جاری شدن سیلاب در مسیرهای جنوبی

لغزندگی، مه‌آلودگی و کاهش دید در جاده‌های کوهستانی

عصر خودرو- سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در ارتفاعات استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان بارش برف، لغزندگی جاده‌های کوهستانی، مه‌آلودگی و کاهش دید را شاهد هستیم. هم‌چنین در مناطق جنوبی احتمال جاری شدن سیلاب وجود دارد.

احتمال جاری شدن سیلاب در مسیرهای جنوبی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ،  بهنام سعیدی، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور  در ارتباط با وضعیت آب و هوای امروز در کشور گفت: در شمال و شمال شرق خوزستان، نیمه جنوبی استان‌های فارس و بوشهر، شمال هرمزگان و جنوب غرب کرمان شاهد رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، آب‌گرفتگی معابر و سیلابی‌ شدن مسیل‌ها هستیم.

  وی افزود: در ارتفاعات استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان بارش برف، لغزندگی جاده‌های کوهستانی، مه‌آلودگی و کاهش دید را شاهد هستیم؛ هم‌چنین توصیه می‌شود هموطنان در مکان‌هایی که بارندگی وجود دارد و مستعد سیلابی شدن است، از نزدیک شدن به مسیل‌ها و رودخانه‌ها جدا خودداری کنند.

  سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در پایان بیان کرد: همچنین لازم است مسافران برای تردد در مناطق برف‌گیر، تجهیزات زمستانی مانند زنجیر چرخ و لباس گرم را به همراه داشته باشند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط