رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

آخرین جزئیات تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان

۲ کشته و ۹ مصدوم در تصادف مینی‌بوس دانش آموزان

عصر خودرو- رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه گفت: ظهر امروز مینی‌بوس حامل تعدادی از دانش‌آموزان دو روستای عده‌عویس و خزینه علیا در مسیر برگرداندن دانش‌آموزان به منزل دچار سانحه شد که در این حادثه ۲ دانش‌آموز کشته شدند.

۲ کشته و ۹ مصدوم در تصادف مینی‌بوس دانش آموزان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ، احمدرضا کرایی رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه دقایقی پیش  اظهار کرد: ظهر امروز مینی‌بوس حامل تعدادی از دانش‌آموزان دو روستای عده‌عویس و خزینه علیا در مسیر برگرداندن دانش‌آموزان به منزل دچار سانحه شد.

  وی افزود: در این حادثه 2 دانش‌آموز کشته شدند که یکی از آن‌ها دختر و یکی پسر بود و در مقاطع هفتم و هشتم مشغول به تحصیل بودند.

  رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه عنوان کرد: در سانحه تصادف 9 دانش‌آموز مصدوم شدند که 3 نفر از دانش‌آموزان برای پیگیری روند درمانی خود به بیمارستان گلستان اهواز اعزام می‌شوند و بقیه آن‌ها در مراکز درمانی شهرستان امیدیه تحت درمان قرار می‌گیرند.

  فوت دو دانش‌آموز 12 و 13 ساله

  شهیار میرخشتی رئیس مرکز اورژانس خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان ظهر امروز در ساعت 12 و 50 دقیقه  در مسیر امیدیه به ماهشهر رخ داد.

  رئیس مرکز اورژانس خوزستان عنوان کرد: دو دانش‌آموز به نام‌های لیلا عثمانی 13 ساله و عباس عثمانی 12 ساله کشته شدند. همچنین 9 دانش‌آموز در این حادثه مصدوم شدند که به بیمارستان‌های امام رضا(ع) و بیمارستان نفت منتقل شدند.

   در حادثه تصادف ظهر امروز یک دستگاه مینی‌بوس با یک تریلر که در کنار جاده متوقف بود برخورد کرد و راننده مینی‌بوس محل تصادف را ترک کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط