رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

«ب ام و» خودروی خودران یخ نورد تولید می کند

عصر خودرو- شرکت ب ام و مدل اولیه یک خودروی خودران برقی پیشرفته به نام آی نکست را طراحی کرده و امیدوار است آن را در سال ۲۰۲۱ روانه بازار کند.

«ب ام و» خودروی خودران یخ نورد تولید می کند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، خودروی یادشده با امکانات پیشرفته خود از قابلیت های ارتباطی متنوعی برخوردار است و از امکان تردد در شرایط دشوار آب و هوایی و بر روی زمین های برفی و یخ زده نیز برخوردار است. آزمایش خودروی مذکور در زمین های یخ زده لپ لند سوئد به تازگی با موفقیت انجام شده است.

  خودروی یادشده از نمایشگر تطبیق پذیر به منظور نمایش اطلاعات تطبیقی و داده های سرگرم کننده  و نیز دستیارهای هوشمند برخوردار است.

  در مورد ویژگی های فنی این خودروی شاسی بلند اطلاعات چندانی منتشر نشده است. اما عملکرد موفق یک خودروی برقی در سرمای زیاد نشانگر طراحی مناسب باتری و به خصوص موتور آن است که توانسته سیستم های گرمایشی و سرمایشی آی نکست را فعال نگه دارد.

  بی ام و علاوه بر تولید خودروی شاسی بلند برقی و خودران به دنبال تولید یک مدل تمام برقی کوچک تر به نام مینی در سال 2019 و نیز مدلی به نام iX3 در سال 2020 است. بی ام و تا سال 2025 قصد دارد 12 خودروی تمام برقی روانه بازار کند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط