رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس راه مازندران:

جاده کندوان یکطرفه می شود

عصر خودرو- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: جاده کندوان عصر جمعه به سمت کرج یکطرفه می شود.

جاده کندوان یکطرفه می شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد وتردد موتورسیکلت از ساعت 12 چهارشنبه 26 دی ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 29 دی ماه از محورهای کرج- چالوس و هراز ممنوع است.

  رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، افزود : تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 28 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

  رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، عنوان داشت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز و تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 26 دی ماه و همچنین از ساعت 8 تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

  سرهنگ قدمی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی سرد از امشب به استان و احتمال بارش برف و کولاک در محورهای کوهستانی استان به شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی خودروهای خود را به تجهزات زمستانی مجهز کنند.

  سرهنگ قدمی، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 24434 و24420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط