فونیکسریمکسبهتام

ایدرو با همکاری استرالیا خودرو برقی می سازد

عصر خودرو- سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران توافقنامه همکاری با شرکت آواس گروپ استرالیا برای تولید موتور­سیکلت و خودرو برقی امضاء کرد .

ایدرو با همکاری استرالیا خودرو برقی می سازد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸:۰۰

   به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایدرو نیوز ،  براساس این توافقنامه طرف استرالیایی متعهد شد علاوه بر انتقال فناوری ، ‌نسبت به سرمایه­ گذاری یکصد میلیون یورویی درزمینه ساخت خودرو و موتور سیکلت و نیز سایر وسائل برقی با همکاری ایدرو اقدام کند .

  به گفته عراقچی مدیر امور بین الملل ایدرو ، گروه  آواس ، ایران را به عنوان مرکز منطقه ای غرب آسیا  ، ‌آسیای مرکزی و روسیه ، برای ساخت و صادرات وسایل نقلیه و خودروهای برقی برگزیده است .

  عراقچی  با اشاره به نقش توسعه ای ایدرو اظهار داشت : آواس گروپ متعهد به ایجاد مرکز تحقیق و توسعه در ایران شده و همکاری های این شرکت در سایر شرکت های  منطقه با نظارت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران انجام خواهد شد .

  فعالیت آواس گروپ به طور عمده تحقیق و توسعه ، ‌تولید و فروش باتری های شارژی ، ‌وسایل نقلیه الکتریکی و تولیدات مرتبط با قیمت مناسب و فناوری روزآمد در این حوزه است .

  این توافقنامه را بهزاد اعتمادی معاون حمل و نقل و سید علی عراقچی مدیر امور بین­ الملل ایدرو به نمایندگی از طرف ایرانی و کریس کاکس مدیر بازرگانی آواس گروپ استرالیا امضا کرده اند .

  برچسب ها
  کرمان موتوراکستریم
  مطالب مرتبط