• تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
  • تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتور
  • تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
  • تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
  • تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
  • تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
  • تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتوتحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتورتحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتوتحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتوتحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتوتحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتوتحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتو
توسط آرین دیزل در محل کارخانه آرین پارس موتور صورت گرفت

تحویل نخستین سری کشنده جدید شَک‌موتور

عصر خودرو- شرکت آرین دیزل، نخستین سری کشنده شک‌موتور X۵۰۰۰ را در محل کارخانه آرین پارس موتور واقع در شهر خمین استان مرکزی به مشتریان تحویل داد.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، در این مراسم 5 دستگاه از این کشنده به صورت نمادین به نخستین مشتریان کشنده 520 اسب بخاری آرین دیزل تحویل داده شد و به گفته محمودی؛ مدیرعامل آرین دیزل تا پایان سال حداقل 120 دستگاه از این کشنده به خریداران تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل آرین دیزل برنامه تحویل سال آینده این کشنده را 800 تا 1000 دستگاه عنوان کرد و افزود: همچنین دو محصول جدید نیز در سال آینده به سبد محصولات آرین دیزل در خط تولید آرین پارس موتور اضافه خواهد شد.

محمودی در تشریح دو محصول جدید آرین دیزل برای سال 1402 گفت: محصولات جدید شرکت تک و جفت باری و تک و جفت کمپرسی هستند که از سال آینده تولید آن ها آغاز و در فصل زمستان عرضه خواهد شد.

کشنده X5000 ضمن بهره گیری از پیشرانه 24 سوپاپ کامینز ISZ520 با حجم 13 لیتر، حداکثر گشتاور 2460 نیوتون متری را ارائه می کند و از گیربکس 16 دنده جلو و دو دنده عقب با مدل Fast F16JZ24 بهره می برد.

کشنده X5000 که از پشتوانه برند معتبری بهره می برد به امکاناتی نظیر کولر درجا، سنسور باران، بررسی نقاط کور با دوربین 360 درجه و خروجی برق 220 ولت به عنوان مهمترین آپشن های متمایز کننده آن از رقبا مجهز شده است و در کار آن مواردی همچون کروز کنترل، تعلیق کابین با 4 بالن، گرم کن صندلی راننده، مخازن رزرو باد آلومینیوم، نمایشگر لمسی 10 اینچ، چرخ پنجم با برند JOST، سیستم باد WABCO و ... نیز در فهرست امکانات آن به چشم می خورد.

این کشنده 44 تن، با حداکثر توان شیب روی 36درصد، از تکنولوژی های ایمنی نظیر ترمز AEBS، کنترل پایداری ESC، کنترل لغزش ASR، گیربکس FASTبا ریتاردر 5مرحله ای، ترمز موتور برند JACOB و سیستم هشدار انحراف از مسیر نیز بهره می برد.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany