• تست درایو ویژه خودروی تیگو8 پرو
  • تست درایو ویژه خودروی تیگو8 پرو
  • تست درایو ویژه خودروی تیگو8 پرو
تست درایو ویژه خودروی تیگو8 پروتست درایو ویژه خودروی تیگو8 پروتست درایو ویژه خودروی تیگو8 پرو

تست درایو ویژه خودروی تیگو۸ پرو

عصر خودرو-روز ۵ شنبه مورخ ۲۲ مهرماه در محل پیست اتومبیل رانی آزادی تست درایو ویژه ایی برای خودروی تیگو۸ پرو برگزار گردید که با دعوت از چهره های برجسته خودرویی، مدیران برجسته، چهره های معروف و برخی فعالان اقتصادی و مشتریان بالقوه صورت گرفت، ۲ عدد خودروی تیگو۸ همراه با معرفی خودرو توسط کارشناسان مورد تست و بررسی قرار گرفت، در این مراسم کلیه موارد ایمنی در رانندگی به همراه پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، تست درایو تیگو8 با نظم و هماهنگی بسیار خوب صورت گرفت و بیش از 120 نفر از مدعوین توانستند خودرو را تست کنند و نظر خود را در مورد آن بیان نمایند . از دیدگاه بسیاری از افرادی که خودرو را تست کردند طراحی تیگو پرو 8 بسیار زیبا و مدرن و امروزی است ، علی الخصوص جلوپنجره الماسی شکل که کاملا سبکی جدید را تعریف می کند.

از سوی دیگر پس از تست موتور پر قدرت TGDI این خودرو که از آخرین تکنولوژی روز بهزه میبرد مورد توجه تست کنندگان قرار گرفت ، قدرت بالا ، صدای کم و نرم و آرام در کنار شتاب بسیار خوب برای خودرویی شاسی بلند و نسبتا سنگین وزن مورد تحسین قرار گرفت ، راحتی و ارگونومی و فضای مناسب 7 نفره بودن در کنار پایداری و هندلینگ خودرو در سر پیچ ها همگی نشان از عملکرد موفق و قابل توجه تیگو8 دارد.

اما اکثر تست شوندگان با ورود به خودرو جذب مانیتور بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه 24.6 اینچ شدند  که در بازار ایران بی نظیر میباشد و انبوه تکنولوژی های جدید چون ADAS، ( رادارها و کروز کنترل تطبیقی ) در کنار کول باکس، شارژ بی سیم موبایل، حافظه صندلی، گرم کن و سرد کن صندلی های جلو به همراه برقی بودن صندلی ها، سیستم ویس کنترل و... آپشن های خاص و منحصر به فردی است که در هیچ کدام از خودروهای وارداتی هم سگمنت تیگو پرو8 در بازار ایران دیده نمی شود، اکثر مدعوین از کیفیت بالا خودرو در کنار توان بالا ( 197 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن در متر ) رضایت کامل داشتند و منتظر عرضه سریعتر آن به بازار بودند تا به عنوان یک گزینه مطلوب در نظر بگیرند.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany