مدیران خودروکارمانیا

رییس سازمان اموال تملیکی:

زمان برگزاری مزایده فروش خودروهای لوکس هنوز معلوم نیست

عصر خودرو- رئیس سازمان اموال تملیکی گفت: تا به امروز مصوبه ای درخصوص برگزاری مزایده خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی ابلاغ نشده است.

زمان برگزاری مزایده فروش خودروهای لوکس هنوز معلوم نیست
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، امین دلیری با اشاره به مزایده خودروهای بالای 2500 سی سی افزود: مصوبه ای درخصوص برگزاری مزایده خودروهای بالای 2500 سی سی تا به امروز ابلاغ نشده و بررسی سازوکارهای لازم نسبت به برگزاری مزایده این خودروها منوط به رای جدید دیوان عدالت اداری است.

  وی ادامه داد:پس از ابلاغ این رای به سازمان تمهیدات لازم برای فروش و تعیین تکلیف خودروهای متروکه در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار دارد در بازه زمانی حداکثر 15 روزکاری انجام خواهد شد.

  دلیری با اشاره به اینکه 137 خودروی بالای 2500 سی سی در انبارهای سازمان جمع آوری شده است، افزود:براساس قوانین ابلاغی این تعداد خودرو  تعیین تکلیف خواهد شد.

  رئیس سازمان اموال تملیکی در ادامه از سه معیاری که دولت برای واردات خودروهای لوکس در نظر دارد،گفت: حجم موتور، شاخص ارزش خودرو و تنظیم تعرفه گمرکی معیارهای مدنظر دولت به حساب می آید.

  دلیری درادامه درپاسخ به این پرسش که امکان عرضه این خودروها از طریق بورس کالا امکان پذیراست، یادآورشد: درحال حاضر تصمیمی دراین خصوص صورت نگرفته است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط