آرین موتور

جایگزینی خودروهای فرسوده با تاکسی

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: برابر مصوبه دولت مقرر شده در سال جاری مینی بوس های فرسوده نوسازی شود که یکی از مدل های نوسازی جایگزینی آنها با تاکسی است.

جایگزینی خودروهای فرسوده با تاکسی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به از رده خارج شدن مینی بوس های فرسوده، گفت: در شهر تهران حدود هزار دستگاه مینی بوس فرسوده وجود دارد که هر چه زودتر باید از رده خارج شوند.

  وی با بیان اینکه اخیراً مصوبه ای را دولت به تصویب رسانده که مطابق آن مینی بوس های فرسوده نوسازی شوند، افزود: یکی از مدل های نوسازی جایگزینی خودروهای فرسوده با تاکسی است که بزودی با راه اندازی سایتی متقاضیان می توانند برای ثبت نام در طرح نوسازی مینی بوس های فرسوده اقدام کنند.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران بیان کرد:‌ مقرر شده این اتفاق مهم در سال جاری روی دهد و امیدواریم با این مصوبه دیگر مینی بوس فرسوده ای در شهر تهران جولان ندهد.

  سنندجی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه شهر تهران به مینی بوس نیاز دارد طی تفاهم نامه ای با ایران خودرو دیزل مقرر شده بخشی از مینی بوس ها نوسازی شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط