مدیران خودروکارمانیا

خودرو لوکسی که ماهیگیری می کند

عصر خودرو: یک دستگاه رطوبت گیر در این خودرو اثرات رطوبت و خیسی را حذف می‌کنند.

خودرو لوکسی که ماهیگیری می کند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳:۰۰
  • خودوی لوکسی که ماهیگیری می کند
  • خودوی لوکسی که ماهیگیری می کند
  • خودرو لوکسی که ماهیگیری می کند

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، اگر از علاقه‌مندان به ماهیگیری هستید و قصد خرید یک بنتلی شاسی بلند "بنتایگا" را دارید، و به دلیل فضای کم این خودرو برای تجهیزات مفصل ماهی‌گیری از خرید خودرو منصرف شده‌اید، دیگر نگران نباشید. بنتلی برای شما بهترین پاسخ را آماده کرده است.
 این خودرو به مجموعه‌ای مجهز شده که جای مخصوصی را برای انواع قلاب‌های ماهیگیری مدرن و جدید فراهم می‌آورند.

محفظه چوبی مخصوص با پوشش داخلی چرم در این خودرو برای نگه‌داری کفش و لباس‌های خیس تعبیه شده است. بنابراین دیگر نگرانی در خصوص کثیف شدن فضای داخلی و محفظه بار خودرو 160 هزار پوندی و لوکس شاسی بلند خود ندارید. از سوی دیگر تجهیزات و خودروی محبوبتان بوی نامطلوب ماهی نخواهند گرفت. یک دستگاه رطوبت گیر نیز در این خودرو اثرات رطوبت و خیسی را حذف می‌کنند.

تجهیزات ماهی‌گیری مانند قلاب‌ها، طعمه‌ها، سیم یدک و قلاف چوب ماهیگیری در ظرف‌ها و جایگاه وِیژه خود قرار خواهند گرفت. در این محفظه جایی برای قرار گرفتن خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های یک روز تفریحی وجود دارد که با درجه حرارتی مناسب از تخریب مواد غذایی جلوگیری به عمل می‌آورد.

چرم و چوب که از مشخصه‌های اصلی بنتلی هستند در کنار ظرافت و زیبایی طراحی حکایت از ثروت و اصالت این شاسی بلند بنتلی دارند.

این مجموعه سیار بوده و می‌توان آن را در موقعیت‌های دیگر از فضای بار حذف کرد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط