مدیران خودروکارمانیا

کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟

عصر خودرو: سرنشینان می‌توانند موقعیت پشتی صندلی عقب را تغییر داده و برای استراحت در موقعیت راحت‌تری قرار گیرند.

کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۰۰
  • کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟
  • کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟
  • کاربردی‌ترین صندلی‌های عقب متعلق به کدام خودروست؟

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از اتوگاید، کراس‌اوورهای لوکس مانند یکدیگر ساخته نمی‌شود و بسیاری از آنها در بخش‌های خاصی بر همتایان خود برتری دارند. مانند لکسوس NX 300 h که از دیدگاه کارشناسان دارای یکی از بهترین صندلی‌های بخش پشتی برای سرنشینان است.

 فضای سرنشینان عقب مدل NX 300 h ویژگی‌های هیجان‌انگیزی ندارد، اما طراحی آن بسیار مفید و کاربردی است. اگر مسافرت زیاد می‌روید، سرنشینان و همراهانتان به خاطر انتخاب یک خودروی کاربردی و مناسب تحسین‌تان خواهند کرد.

این مدل لکسوس نه تنها برای تکیه‌گاه سر و پای سرنشینان با قدی بیش از 1 متر و 80 سانتی‌متر فضای مناسبی ایجاد می‌کند، بلکه با فشار یک دکمه از تغییر حالت داده یا تا می‌شوند. سرنشینان عقب با فشار یک دکمه از روی بدنه پشت و یا راننده با فشار دکمه از روی داشبورد باعث تا شدن کامل صندلی‌ها برای بزرگ شدن فضای عقب می‌شوند.

سرنشینان می‌توانند موقعیت پشتی صندلی عقب را تغییر داده و برای استراحت در موقعیت راحت‌تری قرار گیرند. صندلی‌ها نیز به یک زیرپایی برای راحتی بیشتر مجهز هستد.

در صورت تا شدن صندلی‌ها فضای این خودرو به یک هزار و 529 لیتر می‌رسد.

مدل NX 300 h یک نسخه ارتقاء یافته با بهره‌گیری از سیستم هیبریدی است که فقط مخصوص این مدل ساخته شده است. این سیستم از یک موتور 2.5 لیتری بنزینی با چرخه اتکینسون در کنار یک یا دو موتور الکتریکی استفاده می‌کند و مشتری می‌تواند یک مدل با قابلیت حرکت 4 چرخ یا چرخ‌های عقب را انتخاب کند.

سامانه هیبریدی توان ایجاد 195 اسب بخار را دارد. لکسوس اعلام کرده است مصرف سوخت این خودرو 4.3 لیتر در هر 100 کیلومتر است و با این میزان NX 300 h 120 گرم دی‌اکسید کربن در هر کیلومتر تولید می‌کند.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط