رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری کرمانشاه:

جشنواره خودروهای کلاسیک در کرمانشاه در حال برگزاری است

عصر خودرو- دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه گفت: جشنواره خودروهای کلاسیک در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه در حال برگزاری است.

جشنواره خودروهای کلاسیک در کرمانشاه در حال برگزاری است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، رضا پوطی اظهار داشت: جشنواره خودروهای کلاسیک با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی و هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان در حال برگزاری است.

  دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه افزود: این جشنواره با عنوان جشنواره خودروهای کلاسیک سفارشی و آپشن  به همراه اجرای حرکات نمایشی خودرو و آرسی در حال برگزاری است.

  وی 28 لغایت 31 اردیبهشت ماه امسال را زمان برگزاری این جشنواره عنوان کرد و گفت: جشنواره در محل دائمی نمایشگاه‌ها؛ پارک شاهد کرمانشاه دایر می‌باشد.

  پوطی با دعوت از عموم مردم برای بازدید از نمایشگاه گفت: این جشنواره در مدت مذکور از ساعت 16 الی 21 برای بازدید علاقه مندان مهیا و در روز 31 اردیبهشت نیز اجرای حرکات نمایشی خودرو آرسی در ساعت 10 صبح برگزار می‌شود.

  وی بیان کرد: در این جشنواره نمایش خودروهای کلاسیک، سفارشی و تقویت شده، مسابقه قوی‌ترین سیستم‌های صوتی، اجرای حرکات نمایشی خودرو به همراه مسابقه عکاسی  صورت می‌گیرد.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید