ریمکس

دبیر انجمن خودروسازان مطرح کرد

تاثیرات قرارداد با پژو بر قیمت خودروهای داخلی

عصر خودرو- دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: قرارداد با پژو باعث افزایش تنوع خودروهای داخلی خواهد شد البته قیمت محصولات جدید بالاتر از قیمت محصولات فعلی خواهد بود.

تاثیرات قرارداد با پژو بر قیمت خودروهای داخلی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایسنا، احمد نعمت‌بخش اظهار کرد: خوشبختانه الزاماتی چون انتقال تکنولوژی، سرمایه‌گذاری خارجی و صادرات، در قرارداد جدید با پژو مورد توجه قرار گرفته است.

  وی با بیان اینکه انعقاد چنین قراردادهایی با خودروسازان خارجی باعث پیشرفت و احیای صنعت خودروی ایران خواهد شد، خاطرنشان کرد: خودروهای جدید اروپایی با توجه به سطح کیفی و تکنولوژی، قیمت خاص خود را خواهند داشت.

  دبیر انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: مزیت قرارداد با پژو این است که به مرور تولید خودروهای قدیمی در ایران کاهش یافته و خودروهای جدید جایگزین آنها خواهد شد.

  وی افزود: قطعا خودروهای جدید پژو با توجه به سطح کیفی و تکنولوژی آنها با قیمت بیشتری نسبت به قیمت محصولات فعلی عرضه خواهند شد ضمن آنکه قیمت محصولات فعلی نیز به دلیل سیاست‌های دولت ثابت مانده در حالیکه خودروسازان با توجه به تورم عمومی، درخواست افزایش قیمت‌ها برای سال آینده را دارند.

  نعمت‌بخش با بیان اینکه قطعه‌سازان مدت مدیدی است که خواهان افزایش قیمت قطعات تحویلی به خودروسازان هستند، تصریح کرد: با توجه به برابر بودن قیمت خودروها در کارخانه و بازار هم‌اکنون فرصت مناسبی برای آزادسازی قیمت خودرو و تعیین آن در حاشیه بازار است.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط