مدیران خودروکارمانیا

پرفروش‌ترین‌خودروساز لوکس‌درسال۲۰۱۵

عصر خودرو- در بازار رو به رشد خودروهای لوکس کدام خودروساز نفر اول است؟ کدامیک توانسته در سال گذشته میلادی بیشترین تعداد خودروهای لوکس را به فروش برساند؟ مرسدس بنز، بی ام و، لکسوس، پورشه، آئودی و لندروور در ماه‌های اخیر فروش خوبی داشتند، حال ببینیم کدامیک توانسته مقام اول را به خود اختصاص دهد.

پرفروش‌ترین‌خودروساز لوکس‌درسال۲۰۱۵
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از صبحانه، رقابت اصلی بین بی ام و و مرسدس بنز بود. در سال 2015 هر دوی این برندها توانستند در قسمت خودروهای لوکس فروش بسیار خوبی داشته باشند. قسمت لکسوس تویوتا هم در همه جای دنیا محبوب است و توانست مقام سوم را به خود اختصاص دهد.

  مشخص کردن خودروسازی که حرف اول را در زمینه فروش خودروهای لوکس می‌زند به این بستگی دارد که برند مینی ب ام و  در کدام طبقه‌بندی قرار داده شود. سال‌ها قبل برند مینی بی‌شک در قسمت خودروهای گران‌قیمت و لوکس آلمانی قرار می‌گرفت.

  اگر مینی را کماکان جز خودروهای لوکس حساب کنیم بی ام و در ایالات متحده مقام اول را به خود اختصاص داده است. واگر مینی را جز برندهای لوکس ندانیم این مقام به مرسدس بنز می‌رسد. هر دوی این برندها در تمام دنیا دیده می‌شوند و در همه جا دوستداران بسیاری دارند.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید