کارمانیا

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

درخصوص از رده خارج کردن خودروهای فرسوده فقر قانونی نداریم

عصر خودرو : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حتما باید خودروهای فرسوده را از رده خارج کنیم و در این زمینه باید به اندازه کافی قانون و مقررات داریم یعنی فقر قانونی نداریم.

درخصوص از رده خارج کردن خودروهای فرسوده فقر قانونی نداریم
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، درخصوص از رده خارج کردن خودروهای فرسوده فقر قانونی نداریمعباس قائید رحمت عضو هیئت رئیسه و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: دستگاه‌های متولی امر و ستاد سوخت انتظار داریم که در گذشته و در حال حاضر بحث از رده خارج کردن خودروهای فرسوده را دنبال کنند ولی مشکل دستگاه‌های متولی امر تسهیلات است که باید در اختیار افراد قرار دهند.

  وی در ادامه گفت: به خودروی فرسوده یک وامی باید تعلق گیرد که این وام را به هر صورت باید از یک منبعی تامین کنند و انتظار داریم دولت تدبیر کند و از رده خارج کردن خودروهای فرسوده را انجام دهد چرا که این کار به سلامت ، روان شدن حمل و نقل و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری کمک می‌کند.

  قائید رحمت تصریح کرد: خودروهای سبک و سنگین را که از عمر مفیدشان گذشته و دیگر بازدهی ندارند باید از رده خارج کنیم و در این خصوص تنها مشکلی که وجود دارد تامین اعتبار و عمل کردن طبق برنامه‌ زمانبندی است.

  وی افزود: با درخواست مردمی که از این طرح استقبال کردند بهتر است هر چه سریعترمساعدت شود.

  قائید رحمت گفت: ما در حال حاضر در بحث خودروهای فرسوده و آلاینده مشکل داریم و بنده چندین مرتبه به ریاست جمهوری در دولت قبل تا به امروز مکاتبه کردم و اخیرا نیز با حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا انصاری مکاتبات و مذاکراتی داشتم و امیدوارم هر چه سریعتر این مشکلات را به ویژه در شهرستان‌ها جدی بگیرند.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
  آرشیو